Dodaj do ulubionych

Karta MyLife

10.05.15, 17:24
Czytałam na necie, że pojawila się nowa karta, ktora nazywa się MyLife. Jest połaczeniem karnetu fitness i kart medycznej LuxMed. Koszt to tylko 119zł miesięcznie i tak się zastanawiam czy ktoś juz ma taka kartę i może cos o niej powiedzieć? Czy faktycznie tak to działa jak jest opisywane?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Camille IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.07.15, 16:43
    ponawiam pytanie poniewaz tez mnie interesuje kwestia jak to w praktyce dziala? uslugi medyczne itd...?
  • 22.07.15, 11:34
    Ja posiadam tę kartę od około miesiąca. Niby działa, korzystam z usług FA i od ich strony działa 100% sprawnie, jednak obsługa samej firmy sprzedającej karty jest na bardzo niskim poziomie. Miałam problemy z płatnościami, miałam problem z aktywacją karty i od miesiąca ciągle coś jest nie tak. Jak mailuje to nie dostaję informacji zwrotnej, a jeśli dostaję to po upomnieniu się na chatcie. Jak dzwonię na infolinię to nie są w stanie zapewnić kiedy coś zrobią i czy się uda, tylko słyszę w słuchawce, że się postarają i mają nadzieję, że następnym razem nie będzie takiej sytuacji. Z usług medycznych jeszcze nie korzystałam.
    Jako usługę polecam,jednak obsługa klienta marna marniutka.
  • Gość: Tomas IP: *.play-internet.pl 22.07.15, 12:20
    Takze posiadam karte Mylife. Karta dziala bez zarzutu zarowno w klubach jak i w luxmedzie. Nie spotkalem sie z niekompetentna obsluga, zakup jak i pozniejsze kontakty z ich infolinia odbyly sie bez problemu. Jest tez mozliwosc zakupu pakietu dla dziecka za 19zl/ msc. Ciezko znalezc cos podobnego w lepszej cenie, sam fitness w tych klubach to ponad 130zl a tu jest jeszcze luxmed. Szczerze polecam
  • Gość: madeleine IP: *.play-internet.pl 25.03.16, 06:38
    Ja też polecam. Mam od ok 1,5 miesiąca i wszystko jest ok - na siłownie Calypso, w tym Calypso Premium, do którego np z Multisportem Plus jest dopłata 10 zł za wejście, a z ta karta możesz uczęszczać normalnie na prawach członka klubu bez dopłacania. Luxmed też działa zgodnie z opisem. Kartę można odebrać 2-3 dni po zamówieniu w wybranym klubie. Przed zakupem polecam wyszukać sobie w necie kod rabatowy - z nim nie płaci sie opłaty wstępnej.
  • Gość: abc IP: *.96.169.32.ipv4.supernova.orange.pl 25.04.16, 10:50
    Niestety potwierdzam marną obsługę - tez miałam problemy przy płatności, na maile nie odpowiadali, w końcu się wszystko udało, karta aktywowana dwa tygodnie temu i nadal jej nie dostałam, nie przesłali moich danych do LuXMedu, więc nie mogę się zarejestrować na wizytę. Infolinia nie działa (tak mi powiedziała pani na czacie), czat z resztą też już wyłączyli. I zupełnie nie wiedzą jak traktować klienta
  • 05.05.16, 15:00
    posiadałam kartę MyLife, niestety z niej nie korzystałam bo nie w każdych miastach jest to możliwie
  • 10.05.16, 15:08
    Posiadam kartę od półroku. Jeśli chodzi o Calypso to jest wszystko w porządku. Wpuszczają bez problemu. Jeśli chodzi o Lux med to jest jakaś porażka. Robią wszystko żeby nie wpuścić na tą kartę. Byłam zapisana na konkretny dzień i godzinę a jak przyszłam to nie chciały mnie wpuścić. Powiedziały żebym sobie poszła do innego lux medu.
  • 10.05.16, 15:11
    Posiadam kartę od pół roku. Jeśli chodzi o Calypso to jest wszystko w porządku. Zawsze wpuszczały kiedy mi się podobało i nie robiły problemów. Natomiast Lux Med to jakaś porażka. Robią wszystko żeby na tą kartę nie wpuścić. Przyszłam w wyznaczony dzień i godzinę i mnie nie wpuściły twierdząc żebym sobie poszła do innego Lux Medu.
  • Gość: Dominia IP: *.free.aero2.net.pl 11.10.16, 14:52
    U mnie na poczatku bylo dobrze chociaz z tym zapisem do luxmedu to tak srednio, lepsze terminy maja ci zapisani do luxmedu w ramach nfz niz ci, ktorzy chca wejsc na MyLife na wizyte. W calypso nie mialam problemu, oprocz tego gdy zrobili promocje wakacyjna i byla kolejka ponad 30minut zeby kobieta mogla wejsc do szatni, bo bylo tak tloczno, ale jakakolwiek kobieta nie tylko z mylife. Teraz tydzien temu dostalam list z firmy windykacyjnej winkor ze niby mam dlug 150zl za kwiecien, jak wszystkie miesiace sa oplacone. Od tygodnia im pisze maile zeby sobie sprawdzili moja historie platnosci i to naprawili i zero odpowiedzi nawet gdy groze rzecznikiem konsumenta lub adwokatem. Taka skandaliczna obsluga az sie prosi o opisanie w internecie.
  • 26.10.16, 10:44
    Mozesz do mnie napisac na mail Sylwia2517@onet.pl mam ten sam problem co Ty, tylko jeszcze pisma od windykacji nie.dostalam ale karta miala zostac zamknieta a nadal mi naliczaja oplaty dodzwonić sie nie idzie tam

--
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/relgio4penahksxg.png[/img][/url]
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371i70y10qr.png[/img][/url]
  • 16.01.17, 13:54
    Nie polecam. Żałuję, że wzięłam abonament i teraz muszę płacić. Obsługują tylko 1 siłkę, która okazała się beznadziejna, w moim mieście, poza tym usługi u lekarza są tak podstawowe, że za wszystko i tak dopłacam... Porażka
  • Gość: Piterson IP: *.adsl.inetia.pl 01.10.17, 22:42
    Wrocław. Posiadam kartę już 3 rok. Jestem bardzo zadowolony z siłowni (Fitness Academy) oraz LUXMED. Pakiet medyczny jest minimalny, ale według mnie w zupełnie wystarczy dla osoby zdrowej, która okazjonalnie korzysta z porad lekarskich. W pakiecie internista, okulista, dermatolog, laryngolog, neurolog oraz podstawowe badania. Szczerze mogę polecić jak za taką cenę (109 zł przy płatności jednorazowej).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.