Dodaj do ulubionych

Gdzie w Gdańsku na wyszczuplanie

IP: *.artnet.gda.pl 25.10.16, 11:23
Cześc dziewczyny.Weźcie mi napiszcie gdzie w Gdańsku można wybrać się na jakieś zabiegi, ewentualnie masaże wyszczuplające. Bylam na jednym zabiegu endermologii ale nie było efektu tak wiec zrezygnowalam. Może ktoś robil karbosysterapię?
Edytor zaawansowany
  • Gość: gri IP: *.artnet.gda.pl 26.10.16, 10:54
    A to Ty nie wiesz, że jeden zabieg endermologii nie daje ekektow. Trzeba zdecydować sie na cała serię. Najepiej 10-20 zabiegów po dwa w tygodniu Wtedy dopiero coś widać . Sama obecnie jestem na karbosyterapii Bolało mnie chociaz moja koleżanka, która chodziła wczzesniej mówiła, ze tak tego nie odczuła. Ogólnie trafiłam w dobre ręce bo wszystko jest wykonywane przez osoby kumate w temacie, któe się na tym znajją. A robię to u doktora Michajłowskiego na wrzeszczu Oj sporo tam tego ma na wyszczuplanie tak iwec musiałabyś sama sie zorientować i pogadać.
  • Gość: britka IP: *.vpnonline.eu 01.11.16, 18:21
    A jak wiedziałaś co robić? W sensie czy lekarz Ci powiedział czy po prostu pwiedziałaś że chcesz mieć zrobiony taki zabieg? NO wiesz spodziewałam się już efektów, endermologię robiłam gdzie indziej i tam mowili mi, ze efekt będzie po kilu ale zraziłam się bo nie jest to tanie :(
  • Gość: gri IP: *.dynamic.mm.pl 03.11.16, 12:19
    Głupio zrobiłas. Żebyś sie tak nie zraziła do karboksysterapii bo po pierwszym również nie widać takich efektow chociaz jest to trochę barziej moim zdaniem widoczne niż po enderm\ologii. Jestem po 6 zabiegu . Jeszcze mam dwa kolejne. Robę na całe nogi i widzę bardzo dobry efek. Cellulit jest mniejszyi podoba mi sie szczególnie to,że nie widać juz takich rozstępów a to one wlaśnie spędaly mi sen z powiek.
  • Gość: britka IP: *.212-91-26-0.dynamic.chello.pl 03.11.16, 12:26
    Przy karboksyterapii to się robi te nakłucia tak z tgo co kojarzę? Takim mikropistletem? Piszesz,e boli a czy to jest mocny ból? Ile kosztuje tam wizyta gdzie robisz jak coś?
  • Gość: gri IP: *.sprintdatacenter.net 03.11.16, 14:09
    Nie kosztuje, jest za darmo ( oile nic się nie zmieniło bo jak wybrałam się tam na początku jesieni to mieli właśnie takie promo na pierwsża konsultacje i dlatego się zdecydowałam w sumie na wzytę) Zapisujesz się albo na ich stronie albo przez telefon: wymodelujsylwetke.pl/ - tutaj jest ich stronka. ZObacz sobie bo są tam filmiki tak wiec możesz sama zobaczyć. Nie jest to jakiś duży ból. Takie bardziej nieprzyjemne. Sama jednaknie żałulję bo tak jak pisałam efekt jest i jeste to najwazniejsze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka