Dodaj do ulubionych

gdzie ćwiczyć w Tarnowie?

14.03.17, 15:41
Cześć,
idzie lato a jak wiadomo już teraz ostatnie podrygi do tego są, żeby zacząć jakieś regularne treningi a później bez kompleksów wyjść na plażę. Jestem z okolic Tarnowa także tylko tutaj lokalne kluby / siłownie / aerobik dla kobiet mnie interesują? Przyjaciółka chodzi na 30 - minutowe treningi do Fitcurves 3 razy w tygodniu, niby ok, ale nie wiem czy wpływa to bardziej na spalanie jak na budowę mięśni. Wszelkie propozycje mile widziane. Chciałabym jeszcze przed świętami zacząć.
Pozdrawiam

Edytor zaawansowany
  • cybulka7700 15.03.17, 13:20
    Hejka, też jestem z tych okolic i chętnie bym z kimś poćwiczyła, bo i raźniej i motywacja większa, odezwij się na priv koniecznie ;)
  • marzanna_anna 15.03.17, 20:57
    Chodzę do nich 3 razy w tygodniu na te półgodzinne treningi. Ogólnie jestem zadowolona. Maszyny są tak ustawione, że im więcej wkładasz siły tym większy mają opór, więc w miarę nabierania kondycji ćwiczenia dalej są efektywne. Zrzuciłam już kilka kilo, do tego zaczynają mi się ładnie rysować mięśnie.
  • pati1283 27.03.17, 20:27
    jesteś tylko na diecie czy bierzesz jakieś odżywki/suplementy dodatkowo?
  • marzanna_anna 28.03.17, 10:29
    Tylko dieta i treningi, bo uznałam, że nie będę nic ponad to brać. W klubie po rozmowie z trenerką uznałyśmy, że dieta wysokowęglowodanowa będzie dla mnie najlepsza i do niej się stosuje. Czasami robię sobie tylko koktajle proteinowe, ale to rzadko.
  • dama_k 16.03.17, 16:09
    Kupiłam na wyprzedaży bikini, więc też się przyłączam do walki o sylwetkę na lato ;)
  • elizjum89 17.03.17, 14:43
    Chodziłam do nich na fitness i udało mi się zrzucić 5 kg, więc całkiem nieźle. Niestety w ciąży sobie folgowałam z nocnym podjadaniem i znowu parę nadprogramowych kilogramów przybyło. Zamierzam wrócić do fitcurves, bo odpowiadają mi te półgodzinne treningi, no i żywieniowo też doradzają. Może spotkamy się na treningach.
  • Gość: sarenka22 IP: *.play-internet.pl 19.04.17, 21:34
    jak wtedy schudłaś to ćwiczyłaś tylko u nich czy jeszcze jakieś dodatkowe aktywności?
  • elizjum89 21.04.17, 10:33
    Ćwiczyłam u nich plus korzystałam z planu żywieniowego, jaki mi ułożyli. Teraz też jestem na diecie i regularnie chodzę na zajęcia i już waga pomału wskazuje coraz mniej :)
  • reniaaaaa12 25.04.17, 20:30
    A tak z ciekawości to ile płaciłaś za rozpisanie takiej diety?
  • elizjum89 26.04.17, 11:41
    Za 6 tygodniowy program dietetyczny (6 wykładów + materiały, które uczą samodzielnie komponować posiłki) zapłaciłam około 200 złotych, więc nie dużo, a dieta jest na tyle zróżnicowana, że posiłki są smaczne i nie powtarzają się.
  • 8migotka8 22.03.17, 12:23
    Hej nata_bysko i jaki klub w końcu wybrałaś? Fitcurves czy jakiś inny? Oponka mi przez zimę urosła, więc czas się ogarnąć.
  • nata_bysko 23.03.17, 13:41
    Hej. No własnie średnio miałam czas, żeby przegrzebywać się przez sieć, tutaj też żadne propozycje się nie pojawiły, także w poniedziałek idę z przyjaciółką na próbę. Dam znać jak wrażenia ;)
  • biedroneczkisawkropeczki01 04.04.17, 14:18
    fajnie się razem trenowało, musimy się następnym razem umówić na jakiś fit koktajl po zajęciach ;)
  • nata_bysko 07.04.17, 12:36
    Pewnie! Daj znać kiedy, załatwię opiekę na popołudnie dla swojej małej :) Dałyśmy czadu wczoraj, jest moc!
  • izaczek_m 10.04.17, 10:29
    dobry sprzęt mają w tym klubie , bo ćwiczy się na nim dwie przeciwległe mięśnie jednocześnie
  • Gość: anikamajewska IP: *.centertel.pl 10.04.17, 14:18
    powiesz coś więcej o tym sprzęcie? ćwiczy się na zmianę na nim czy jak?
  • izaczek_m 11.04.17, 10:38
    Ogólnie jest ustawiony w okręgu a w środku stoi trenerka, która pokazuje co mamy robić. Nie, nie każdy kto tam ćwiczy ma swój sprzęt, nie wymieniamy się.
  • Gość: tośka_wu IP: *.centertel.pl 12.04.17, 13:39
    Trafiłam tam z Waszego dziewczyny polecenia, bo nie wiedziałam, że jest takie miejsce w Tarnowie i jestem miło zaskoczona. Wcześniej peszyli mnie pakujący faceci na siłowni, bo mam lekką nadwagę, a tu są same babeczki i czuję się naprawdę komfortowo.
  • Gość: fifirifi IP: *.play-internet.pl 13.04.17, 15:17
    Miałam dokładnie to samo. Piąteczka!
  • 8migotka8 23.04.17, 22:41
    Powiem ci, że i ja miałam stresa, żeby się zapisać na jakąś siłkę, bo jednak zaraz cię lustrują od góry do dołu te napakowane typki. A w fitcurves jest o tyle fajnie, że nie boisz się oceniania, ani wyśmiewania, bo ćwiczymy w sumie w grupie babeczek i instruktorka pokazuje jak mamy to robić, więc nie muszę się bać, że zrobię z siebie pośmiewisko na jakiejś maszynie :)
  • violett44 01.05.17, 11:17
    Teraz sezon grillowy w pełni, a już ledwo dopinam się w spodnie :( Od czwartku zaczynam trenować, bo jak tak dalej pójdzie będę musiała wymienić całą szafę na rozmiar większą...
  • Gość: czarnamamba92 IP: *.centertel.pl 18.04.17, 10:42
    W święta niestety nie udało mi się trzymać diety, więc lecę dziś spalić nadprogramowe kalorie. Ten tydzień zamierzam przeżyć na koktajlach warzywnych, bo czuję się strasznie ociężała. Do tego treningi co drugi dzień i wracam do formy ;)
  • Gość: Majka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.04.17, 09:57
    Wczoraj dostałyśmy niezły wycisk na treningu, pot ze mnie leciał. Trochę ciężko było, ale to moja wina, bo w święta za dużo zjadłam. Teraz tydzień te ciasta jakie zjadłam będę spalała.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka