Bieżnia elektryczna -jaką kupić?? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Chcę kupić bieżnię do domu,na Kettlera mnie nie stać.
    Czy możecie doradzić jakąś firmę solidną i niedrogą?
    I jeszcze jedno-jak wstawię bieżnię na pietro domu jednorodzinnego to czy
    biegając nie będzie za dużego hałasu?
    Macie może doświadczenie w tak nietypowej sprawie?
    Pozdrawiam,
    • Gość: Normaaa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.10.07, 10:17
      Ja nie mam doświadczenia żadnego, ale ile pieniędzy chcesz wydać na
      bieżnię? Ja czytałam w czasopiśmie "Bieganie" ranking tych bieżni i
      jako najlepszą ocenili taką za 10 tys.

Co do hałasu to trudno przewidzieć, ale dużo zależy chyba również od
      tego jak masz wybudowany dom.

W zimie to faktycznie bieżna by się przydała, ale ja bym się bala,
      że jak ją kupię to zupełnie spadnie mi motywacja do biegania.
      Pozdrawiam
    • Odswiezam temat.
      Mam jeszcze jedno pytanie - czy warto myslec o biezni magnetycznej?
      W zasadzie planuje na niej bardziej truchtac, niz uprawiac sprint. Tak mysle,
      zeby zamiast siedziec przed tv - to sobie chodzic szybciej. Ale boje sie o
      halas, trzesienie podlogi itp.
      Macie jakies doswiadczenia z bienziami do domowego uzytku?
      Z gory dziekuje za odpowiedzi.
      pozdrawiam
      • Gość: Gosia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.08, 09:58
        Hej, czytałam wiele wypowiedzi na temat bieżni bo również planuję
        sobie kupić. Ogólnie dużo korzystniejsze wypowiedzi padają pod
        adresem elektrycznych (ale nie oszukujmy się i droższych bieżni).
        Ponoć na mechanicznych przyjemność biegania jest o wiele mniejsza. A
        na elektrycznej bieżni również możesz sobie truchtać. Ja jadę dziś
        do "Makro" po bieżnię elektryczną. Podam ci jej dane: bieżnia
        elektryczna IRMT10D; funkcje komputera: prędkość, czas, dystans,
        kalorie, puls; prędkość od 0,8km/h do 12km/h (czyli od żółwiego
        tempa po solidny sprint); max waga ćwiczącego 100kg; składana
        konstrukcja a koszt to 1523,78zł. Myślę że jak na elektryczną to
        niedrogo...
        Jeśli chcesz poznać więcej opinii to wpisz w google "bieżnie
        elektryczne forum".Miłej lektury. Pozdrawiam
        • Dziękuje Gosu za porady :) zaraz zajrze do Makrowej gazetki. I cosik jeszcze w
          necie poszukam.
          Choc przyznam, ze tez sklaniam sie ku bierzni elektrycznej. Szukam jednak takiej
          dosc niewielkiej, bo chce ja stawiac a potem skladac w pokoju dziennym (wielki
          ten pokoj niestety nie jest i jeszcze na strychu...), dlatego tez zastanawiam
          sie czy mi sie chalupa nie zawali:) W najgorszym wypadku zniose bierznie do
          innego pokoju nizej (choc to mi nie na reke).
          Mysle o bierzni z firmy Body Sculpture za nieco ponad 2 tysiace. Ale spojrze
          jeszcze na te z Makro.
          Dziekuje i pozdrawiam serdecznie!
        • 12km/h, to solidny sprint? :-D
        • Gość: J2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.11, 14:12
          12 km/h - to ma być solidny sprint???
          nie szpanuję, ale moim zdaniem bieg, to jest właśnie około 12 km/h
          a np. 6 km/h to jest zwykły chód,
          za sprint, i to nie solidny, uznać można bieg w tempie powiedzmy 20 km/h...
          inna spraw, co uznać za "sprint" przy długim dystansie,
          coś mi się wydaje, że sprint i długi dystans to są wyrażenia przeciwstawne
          ja jednak wolałbym móc pobiegać sobie na długim dystansie około 12 km/h,
          a przy bieganiu interwałowym może i po 14-15 km/h
      • Gość: yrekkkkkkk IP: *.eimperium.pl 20.11.08, 09:28
        witam prowadze salon sprzedaży ze sprzetem fitnes i chetne udziele
        fachowej porady oraz zapraszam do obejrzenia sprzetu 502 596 999.
    • Gość: carola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.08, 19:29
      uwaga mam do sprzedania extra Bieżnie ktora (jak malo jaka) ma max.waga osoby cwiczacej 150kg. 13km/h . Nowa !!! Sprowadzona z Niemczech ! Wyprzedaż .Firma buffalo.Skadana . Szeroki pas oraz dluga bieznia. Warta 2 999złotych. Sprzedam za 1800złotych wiecej info i zdjecia gg 4542284 email karolina8kwasnik@wp.pl
    • Gość: yrekkkkkkk IP: *.eimperium.pl 20.11.08, 09:26
      witam prowadze salon sprzedaży ze sprzetem fitnes i chetne udziele
      fachowej porady oraz zapraszam do obejrzenia sprzetu 502 596 999.
      • Gość: pakuz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.09, 08:49
        czesc
        kupując bieżnie sprawdz pare detali
        po pierwsze czy jest amortyzowana , to wazne zwlaszcza dla osob
        ciezszych no i jak w twoim wypadku jezeli nie chcesz rozwalic chaty
        (halas jest moze natew wiekszy ale nie obciazasz tak stawow)
        po drugie powinna miec mozliwosc skladania sie po biegu , nie zjmie
        ci wtedy pol pokoju jak nie jest uzywana
        no i warto zeby miala elektryczna regulacje kata nachylenia
        poza tym im dluzsza tasma tym lepiej
        taka bieznie mozna kupic za 2,5 - 5 tys zl (np body sculpture czy
        york)
        ja kupilem yorka 2 lata temu , na poczatku mialem problem bo sie od
        razu zepsula ( chinska robota) ale firma uznala mi reklamacje ,
        naprawila i od tego czasu jest okay
        • Gość: mona IP: *.adsl.inetia.pl 16.09.11, 14:16
          Kupiłam świetną bieżnię w Athletic Shop. Wprawdzie pofatygowałam się do sklepu, ale prowadzą też sprzedaż przez internet .
          www.athleticshop.com.pl/product_info.php?cPath=25_26&products_id=1320
          Jeżeli nie ważysz zbyt dużo czyli nie wiecej niz 100 kg spisze się całkiem przyjemnie i poprawa kondycji murowana.
    • Gość: lord4sport.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.09, 13:50
      witam serdecznie prowadzę 2 salony ze sprzętem fitness we Wrocławiu
      i Gliwicach chętnie udzielę pani/panu fachowej porady, zapraszam
      również do spróbowania sprzętu w salonie przed zakupem.Mamy bardzo
      duzy wybór rowery, orbitreki, wioślarze, bieżnie renomowanych
      marek.Jesteśmy dystrybutorem na cały kraj.
      Podaje swój tel.502-596-999
      strona internetowa
      www.lord4sport.pl
    • Gość: Compaq IP: 195.205.30.* 07.04.10, 10:26
      Ostatnio borykałem się z podobnym problemem. Też chciałem bieżnię solidna, a
      zarazem tanią, wytrzymałą. ogólnie dobrą. Bieżnie Kettler, Horizon, czy Vision
      są bardzo ciekawe, ale nie na moją kieszeń. W internecie znalazłem sobie
      urządzenie marki Body Sculpture. Cena jest tutaj zaskakująco niska w stosunku do
      jakości sprzętu. Polecam bieżnie:
      Body
      Sculpture BT 3150
      • Gość: karmel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.10, 22:51
        Z miłą chęcią mogę polecić bieżnię której sama używałam, a teraz sprzedaję:
        www.allegro.pl/item1030111391_bieznia_elektryczna_motorized_teradmill.html
        Jest idealna do domowego użytku.
    • Wiadomo, najlepiej byłoby kupić Kettlera, ale ceny temu nie sprzyjają. Jeśli
      ktoś dobrej bieżni w przyzwoitej cenie, to widziałam co najmniej trzy modele na
      hellhound.pl Przyzwoita cena, to dla mnie w przypadku bieżni do 3 tysięcy
      złotych. ;)
      • hmmm no tak wszystko zalezy od tego ile chcesz wydac. Codziennie nie uztkuje
        biezni, ale moja sistra ma w garazu i "Biega" 3 razy w tygodniu. Do domowego
        uztku w zupelnosci wystarczy BH Fitness za 2700 zł
        www.sport-shop.pl/bieznia-bh-fitness-mx-100-p-4890.html
        masz tam filmik, w ktorym zobaczysz jak wyglada blizej
        • Gość: Jan-elektryk IP: 195.205.30.* 19.07.10, 09:28
          Szczerze to teraz bardziej opłaca się kupić bieżnię Alilife'a. Kawał dobrego
          sprzętu. Gdzieniegdzie znajdziecie go teraz w promocji. Warto rzucić okiem
          tutaj:
          www.sklep.bieznie.com.pl/p671,bieznia-treningowa-alilife-t-1720b.html No
          bo jak już kupować bieżnie to chyba najlepiej u specjalistów, a nie pośredników
          nie znających się w temacie. Doradzono mi tego Alilifa i jestem mega zadowolony.
          Do domu jak ulał.
    • Bieżnia to w sumie całkiem fajna sprawa ale ja na pewno nie chciałabym jej mieć
      w domu. Stojąc w pokoju przypominałaby mi o konieczności korzystania z niej- nie
      lubię takiego przymusu. Sport musi mi się kojarzyć z przyjemnością, dlatego
      jeśli chciałabym mieć jakiś sprzęt w domu to raczej taki www.trampolina.org/
      • Gość: as IP: 83.17.144.* 23.07.10, 13:10
        ktora bieznie z dwóch ponizszych polecacie?

www.bhfitness.pl/pioneer-classic-p-40.html
        www.yorkfitness.pl/produkty,91,T-Aspire.html
        pozdr
        as
        • wybralabym BH Fitness
          a co do trampolin :))
          fitness.wp.pl/trendy-i-nowosci/sprzet/art19,skacz-po-zdrowie-i-dobry-humor.html
          • Gość: slotty IP: 195.205.30.* 28.10.10, 13:46
            Zdecydowanie bieżnia BH Fitness! Kawał markowego sprzętu.
            • Jeśli macie Państwo problem z bieżnią, służę pomocą tel. 797-234-365 lub proszę wysłać zapytanie na stronie internetowej: www.afservice.pl
              Pozdrawiam :)
              • Gość: silowniaserwis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.12, 12:42
                Zajmujemy się naprawą bieżni, eliptyków, stepperów oraz rowerów magnetycznych na terenie Warszawy i okolic.

tel: 506 830 503

Serwis Sprzętu Fitness w Warszawie
                • Gość: bieznie_com_pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.14, 10:11
                  Świadczymy usługi naprawy bieżni i innych urządzeń fitness. Wymiana pasa, regeneracja sterownika silnika, regeneracja silnika, wymiana blatu biegowego, przeglądy techniczne. Warszawa, Kraków, Rzeszów, Lublin, Tarnobrzeg, Zakopane, Przemyśl, Chełm i wiele innych.

Więcej informacji pod numerem: 888 402 024 i na naszej stronie internetowej: Serwis bieżni w Warszawie
    • Kettler chyba robi jeden z lepszych sprzętów do ćwiczeń. Tak mi się przynajmniej wydaje. Na pewno warto zainwestować w dobry sprzęt. Możesz zajrzeć sobie jeszcze na blog.milkoshake.pl tam się ostatnio pojawił tekst o bieżniach.
    • Gość: Donaldinho IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.11, 11:08
      jeśli nadal jesteś zainteresowany kupnem bieżni to polecam naprawdę profesjonalny sprzęt:
      fitbay.pl/114_sk-line
      Kupiłem na raty ich bieżnię prawie rok temu i jest ona świetna. Polecam!
    • hellhound.pl/sprzet-fitness-do-silowni/bieznie/domowe/bieznia-t200-c-106.html tu masz całkiem niezłą bieżnię, za rozsądną jeszcze cenę. Ogólnie to dość drogi sprzęt, ale akurat ta ma cenę umiarkowaną, a sam sprzęt jest niezły.
    • Gość: ibizasunny IP: *.euro-net.pl 26.08.11, 15:14
      Tutaj masz dość dobry wybór bieżni elektrycznych - www.sportbody.pl/c-1_32_47/bieznie.html
    • Spory wybór bieżni widziałem na sports-men.pl, ceny całkiem umiarkowane. W dodatku w sklepie potrafią doradzić, więc nie bój się pytać czy radzić, pomogą ci w wyborze.
    • Gość: Gniew IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.03.12, 14:57
      Też szukam bieżni dla siebie, szukam też szczegółów działania bieżni magnetycznej, jak przesuwa się pas po czym się toczy itd. bo z napędem elektrycznym znam i miałem okazję poznać to urządzenie np. na badaniu wysiłkowym.
      -Cały czas byłem zdecydowany na bieżnię elektryczną jednak zwątpiłem gdy doczytałem się jak duży prąd pobierają zainstalowane w nich napędy dużej mocy, a prąd najdroższy i cały czas drożeje niestety.
      -Tej kwestii chyba nikt tutaj nie poruszał, może ktoś kto ma bieżnię elektryczną i odniósł by się do
      • No dobre pytanie

Według mnie , taki silniczek elektryczny co ma 3 konie to z 2Kw, zje w ciągu godziny. Oczywiście znaleźć jakieś dane o tym nie sposób. Czyli przy dzisiejszych cenach energii to jakieś 1,2 zł na godzinkę ruchu. Co daje ci jakieś 15-20 zł więcej do rachunku za prąd miesięcznie.

Następnej informacji której nie podają producenci to zalecany czas ruchu na bieżni w jednorazowym cyklu, raz znalazłem tylko informację że producent nie zaleca ruchu dłużej niż 2 godziny . Bieżnia kosztowała około 5k i był to chyba York.

Wygląda na to , że większość bieżni domowych jest wyskalowanych na godzinkę dziennie. Warto się nad tym zastanowić przed zakupem. Jakoś materiałów bieżni i ich zużycie może istotnie wpłynąć na zużycie prądu.
    • Gość: kulturysta IP: *.maius.am.poznan.pl 14.05.12, 14:56
      Witam,

jeśli miałbym polecić jakąś bieżnie niedrogą, a pewno to świetna jest firma Body Sculpture - fitness, która produkuje sprzęt wysokiej jakości wykorzystywany w wielu przydomowych siłowniach. Kolejną firmą produkującą rewelacyjny sprzęt do ćwiczeń fitness byłaby niemiecka firma Finnlo/Hammer lecz jej specjalnością jest atlas do ćwiczeń kulturystycznych.
    • Gość: Frolama IP: *.plc-solutions.pl 14.05.12, 15:44
      Na rynku są według mnie tylko dwie bieżnie które warto kupić do domu .
      Zasada jest prosta albo kupujesz do domu dobrzy sprzęt i go użytkujesz latami . Albo wyrzucisz pieniądze w błoto i wtedy lepiej biegaj w terenie albo uprawiaj nordic walking :

Oto one :
      KETTLER Track Motion - można kupić za +/- 4K Gdy ważysz do 110 kg
      KETTLER Track Performance - można kupić za 5,5K gdy ważysz do 130 kg

I to wszystko innych wyborów nie ma . Nie na Naszym rynku gdzie serwis prawie nie istnieje a większość sprzętu jest zciągana nie wiadomo skąd i przez kogo. Tu masz gwarancje 3 lata door 2 door.
      • Gość: kulturysta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.12, 05:29
        Nie przesadzajmy na polskim rynku można znaleźć kilka bieżni treningowych elektrycznych oraz bieżnie magnetyczncyh do ćwiczeń, które poza bardzo drogim kettlerem spełniają swoje zadania np. takie jak reebok Bieżnia Reebok i-run.
    • Gość: Monika IP: *.dynamic.chello.pl 20.09.12, 13:26
      Byłam na Jarmarku Dominikańskim i widziałam bieżnię niedrogą i do domu firmy NEDO sprawdź.
    • hmm...no słyszałełm dużo dobrego o body scuplture ale zainwestowałem w tą:silownia.biz/bieznia-hammer-life-runner-lr12 bo cena była dobra, a musze mieć jakąś dobrą, biegam już od dłuższego czasu. Poszukaj na kodach rabatowych czy nie mają zniżki bo kiedys widziałem cos takiego, i mi migneło ich logo takie pomarańczowe. No ale efekty są;) Bieżnia wdł mnie duuużo ciekawsza niż orbitrek, to Ci się przynajmniej nie znudzi
      • Gość: Inka IP: *.e-gco.pl 23.11.12, 09:23
        Jeśli chodzi o bieżnię elektryczną to ja kupiłam sobie SAPPHIRE SG-2000T, akurat trafiłam na fajną promocję w sklepie sportbody.pl Już od dłuższego czasu planowałam zakup tego sprzętu, w końcu udało się ją kupić. Pogoda za oknem nieciekawa, więc nawet się nie chce biegać na zewnątrz. Teraz mogę sobie urządzić taki trening o każdej porze dnia.
    • Tutaj macie bardzo duży wybór bieżni wszelkiego rodzaju, polecam każdemu tam zajrzeć, ceny od 1400 złotych w górę. Moim zdaniem dobry sprzęt można kupić za 2000 złotych.
    • Gość: półsmok IP: 83.142.186.* 03.01.13, 09:54
      Zajrzyj sobie tutaj hellhound.pl/sprzet-fitness-do-silowni/bieznie - bardzo duży wybór bieżni, na pewno uda Ci się coś znaleźć dla siebie. W razie czego pytaj obsługę sklepu, potrafią doradzić pod konkretne upodobania, nie naciągając przy tym.
      • Gość: Sportowiec IP: *.maius.am.poznan.pl 07.02.13, 09:58
        Parę miesięcy temu zakupiłem w silownia.biz/bieznie bieżnie elektryczną, która do tej pory idealnie działa bez problemu. Na prawdę mam świetne rezultaty po tak krótkim czasie, zrzuciłem 5kg i nabrałem pewności siebie nie mówiąc o lepszym humorze;)
        • Gość: majjs IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.13, 14:04
          Moja znajoma zakupiła ostatnio bieżnię Sapphire Jazz. Całkiem przyjemny sprzęt o dobrych parametrach i co najważniejsze w przystępnej cenie. Sama się zastanawiam nad zakupem;)
    • York posiada w swojej ofercie bardzo dobre bieżnie, takie w przystępnej cenie można kupić już za niecałe 1700 zł, jak np. bieżnia York T110 Active: athletic24.pl/product-pol-5087-YORK-T110-Active-Bieznia-elektryczna.html
      • Gość: Fittech IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.13, 22:13
        Ze względu na wysoką pozycję tego tematu w wyszukiwarce na frazy ( bieżnia opinie ) pragnę podzielić się swoimi doświadczeniami w temacie bieżni. Posiadam firmę, która od trzech lat zajmuje się naprawami bieżni klubowych i domowych. Bieżnia to urządzenie wymagające wnikliwej konserwacji ze strony użytkownika. Większość awarii zwykle wynika z niedostatecznego smarowania pasa bieżni. Kupującym radzę dokladne zapoznanie się z insrukcją konserwacji.
        Natomiast jeśli chodzi o wybór bieżni to skłaniałbym się ku takim firmom jak Kettler, York, a na końcu BH Fittnness. Kettler postawiłem na I miejscu ze wzgledu na dobrze zaprojektowane moduly sterujace, które w razie awarii nadaja sie do regeneracji. York zajmuje drugie miejsce ze wzgledu na troszeczke slabsze moduly bo mechanicznie nie odstaje od Kettlera. BH Fitness dostaju tutaj ostatnią pozycję ze wzgledu na slabo zabezpieczone moduly sterujace moca silnika i brak konsoli gornych jako części zamiennych. Zapomniałem dodać, że bieżnie domowe wytrzymują użykowników do 100kg, to co piszą w instrukcjach mija się z prawdą.
        Uważajcie też na wynalazki pokroju Hop Sport, Body Sculpture, Reebok i inne marki serwowane w Hipermarketach.
        Silowniaserwis.pl

• Witam, czy wie ktoś coś może nt. bieżni Hertz? Na zdjęciach wyglądają przyzwoicie, a opinii w internecie nie ma...
          • Gość: Fittech IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.13, 15:12
            Miałem przyjemność naprawiać 2 razy. W jednej uszkodzony był moduł przez brak smarowania, a w drugiej spalony silnik plus moduł ponieważ bieżnia wykorzystywana była w warunkach małego klubu fitness bez jakiejkolwiek planowej obsługi. Ogólnie sprzęt wygląda solidnie i przy odpowiedniej konserwacji nie powinien sprawiac problemów.

www.silowniaserwis.pl
    • Gość: Ola IP: *.icpnet.pl 14.11.13, 09:04
      Ja kupiłam ostatnio bieżnie Sapphire 2300 - jest suuuuuper !!! szkoda mi było kasy na Kettlera. polecam taki sklep magero maja na prawdę dobre ceny, już drugi raz tam kupowałam
      • Gość: Fittech IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.13, 16:44
        Wstawi Pani jakiś filmik z pracą bieżni, popatrzymy, posłuchamy ocenimy. Warto pochwalić się nowym produktem. Pierwszy raz słyszymy o firmie Sapphire.

Podziwiam ludzi, którzy znajdują czas na pisanie pozytywnych komentarzy. Zazwyczaj to osoby, które nie spełniły swoich oczekiwań dotyczących działania urządzeń treningowych.

Póki co zapraszam Panią do dyskusji i proszę o kolejne spostrzeżenia dotyczące treningu eksploatacji bieżni.

Klienci cenią sobie niezależne zródła informacji.

www.silowniaserwis.pl

Pozdrawiamy
    • Gość: Fittech IP: *.sm-gorczewska.com.pl 15.11.13, 16:32
      Mieliśmy okazję naprawiać tego typu bieżnię. Sprzęt dosyć filigranowy używany był w małej spółdzielczej siłowni. Chodziły na niej dwie średniej budowy kobitki. W wyniku niedosmarowanego pasa przypiekły i zawiesiły się szczotki silnika. Sprzęt polecam raczej paniom, które ważą maksymalnie do 80kg i zamierzaja szybko maszerować.
      Niesty bieganie odpada.

www.silowniaserwis.pl
      • Gość: Hav IP: *.adsl.inetia.pl 06.12.13, 22:51
        Zastanawiam się nad zakupem bieżni:
        - Kettler Axos Runner
        - SAPPHIRE JAZZ SG-2100T
        - BE4500 HMS

Co myślicie?
        • Gość: Bartosz IP: *.jmdi.pl 08.12.13, 21:45
          a co sądzicie o bieżni Abarqs BZ-T50B ?
          • Odświeżam temat
            Szukam bieżnię elektryczną, powina być przede wszystkim wytrzymała. Waga użytkownika to 110 kg. Wiadomo, że przy takiej wadze nikt nie będzie biegał, ale sądzę że do szybkiego marsu ok 5-6 km/h się na początek powinna nadać. Z czasem do biegu.
            Opcjonalnie: dobrze by w razie czego serwis dojezdzał do klienta a nie na odwrót (bieżnia zapewne nie jest lekka i mobilna).

Jaka by się tutaj bieżnia nadała do użytku domowego?
            Pozdrawiam.
            • Gość: Hertz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.13, 13:55
              Witam, ciężko znaleźć w internecie opinie o bieżniach,. Poszukuję bieżni do domu w granicach 3-3,5tys zł. Co sądzicie o bieżniach Hertz ? Wydają się w tej cenie najlepsze , jak myślicie ?
              • Gość: camellos IP: *.kwsa.pl 11.12.13, 16:30
                No właśnie też o tych bieżniach czytałem, tylko że większość firm zajmujących się sprzętem fitness poleca tego BH Fitness. Mówią że ten sprzęt się nie psuje, czasami jakieś wady fabryczne, ale tak to jak smaruje się to co trzeba, to działa bez zarzutów. Tego Hertza też się zastanawiałem, bo cena w sumie podobna (ok 3,5 tysia). Sam nie wiem. Czekam nadal na opinie osób obeznanych z tematem ;)
              • Gość: Fittech IP: *.sm-gorczewska.com.pl 13.12.13, 23:15
                Całkiem ciekawy sprzęt, 2 razy zdarzyło nam się regulować naciąg pasa. Bieznia, nie pamiętam modelu, ale wyglądała całkiem solidnie. Musi Pan spytać o obsługę serwisową. Jeśli zagwarantuja Panu bezproblemową naprawę w razie awarii to można pokusić się o zakup. Bieznie to najbardziej kapryśne urządzenia treningowe.

My póki co nie mamy problemu z obsługą serwisową takich marek jak kettler, bh fitness i york.

Jeśli chcecie Państwo zasięgnąć opinii przed zakupem bieżni to zapraszam do kontaktu.

Www.silowniaserwis.pl
            • Gość: Lech IP: *.dynamic.chello.pl 30.12.13, 13:52
              Tylko elektryczna, magnetyczna jest za słaba.
              Najlepiej konkretnej marki, Ketller, York ,Reebok , nie allegrowe typu Hertz, Fit Gymi, Scud bo to słabizny, podróby sprzętów , niskiej jakości , made in china, no name.
              Bieznia to duża inwestycja finansowa i warto nie latać za naprawami, a allegrowy serwis to ściema.
    • Gość: Marek IP: *.dynamic.chello.pl 29.12.13, 12:20
      Nie polecam bieżni marki FITGYMI, totalna chinolka, kuzyn ma , płyta mu pękła .
      • Ostatnio widuję w TV reklamę firmy ROMET - jakaś pani ćwiczy na bieżni. Z ciekawości weszłam na ich stronę i jest tam kilka modeli w przedziale cenowym 2-3,5 tys. Myślicie, że warto zaufać rodzimej marce?
        • Gość: gosia IP: 109.76.68.* 03.01.14, 11:24
          Witam :-) zastanawiam sie nad kupnem biezni reebok ZR8 .Probowal ktos moze ???
          • Gość: Biegacz IP: *.183.194.180.dsl.dynamic.t-mobile.pl 08.01.14, 22:44
            Też sie zastanawiam teraz na bieżnia, chciałbym kupic coś solidnego do domu, tak do trzech treningów na tydzień przez cały rok, oczywiście wybieram miedzy kettler ,york i bh fitness z dużym naciskiem na kettler, moze ktoś coś poradzi w tym temacie?
            • Gość: gosia IP: 109.78.25.* 09.01.14, 10:06
              witam!ja ostatecznie wybralam reebok ZR8 i nie zawiodlam sie :-)polecam :-)
            • Gość: bieznie_com_pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.14, 11:59
              Wszystko zależy od zakresu cenowego, a także wagi maksymalnej osoby ćwiczącej i wzrostu użytkownika. Możemy coś doradzić.

www.sklep.bieznie.com.pl
            • Gość: fittech IP: *.sm-gorczewska.com.pl 15.01.14, 06:46
              Zdecydowanie polecamy firmę Kettler, mają dobrze zaprojektowane moduły sterujące co w przypadku awarii nadaje się do naprawy i nie wymaga zakupu nowych części.

Www.silowniaserwis.pl
              • Gość: jaka bieżnia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.14, 11:49
                Witam,
                Pan chyba ma tutaj na tym forum największe doświadczenie z tym sprzętem poprzez wykonywana pracę.

Gdyby Pan kupował bieżnię do 4 tys zł , jaki model kupiłby Pan w obecnej chwili ?

Kettler pacer? BH fitness F2w? czy moze jakis innym model?

Z góry dziękuję

Pozdrawiam
                • Gość: Fittech IP: *.sm-gorczewska.com.pl 02.02.14, 22:36
                  Bardzo podobne modele, sugerowałbym się raczej ceną i dostępnościa serwisu. Tak na marginesie, są to bieżnie dla sezonowców. Pòłmaraton i waga około 90kg mogłyby zniszczyć tą bieznie po miesiącu.

Www.silowniaserwis.pl
                • Gość: Fittech IP: *.sm-gorczewska.com.pl 02.02.14, 22:42
                  Jeszcze dla przypomnienia, tylko Kettler, York i BH Fitness posiadają serwisy w Polsce, które w miarę możliwości są w stanie pomóc w przypadku usterek gwarancyjnych. Zapomnijcie o czymś takim jak serwis Decathlon lub Go Sport, tam sprzedaje się tylko towar.
                  • Gość: jaka bieznia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.14, 12:13
                    Są to bieżnie dla sezonowców ?
                    Czyli ile godzin w tygodniu optymalnie można trenowac na tych bieżniach (kettler pacer / bh f2w) żeby przynajmniej przez kilka lat działały sprawnie, beż żadnych awarii i napraw ?
                    • Gość: jakaa bieznia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.14, 12:30
                      i mam jeszcze drugie pytanie do Pana - co sądzi Pan o kettler track motion? Czy na takiej bieżni mozna spokojnie pobiegac 6 razy w tygodniu po 30min żeby nie było awarii?
                      Pozdrawiam i dziekuje
                • Gość: jpmonster IP: *.free.aero2.net.pl 26.08.14, 14:10
                  A jakie bieżnie byś zaproponował ale nowe kettler, york lub inną w cenie do 4 - 4,5 tys. do domu dla dwóch użytkowników chodzi oczywiście o gwarancje i serwis. Proponujesz starsze modele ale jaki jest koszt ewentualnych napraw takiego sprzetu. Napisz kontrety że np remont takiego sprzetu nie przewyzszy tyle i tyle??? bo wtedy mamy obraz czy brac nowe czy stare ale pewne bo ewentualne naprawy kosztuja tyle i tyle.
              • To co z tym Rometem? :)
                www.sklep.romet.pl/sprzet-fitness/
                Ktoś coś wie?
    • Gość: Orion IP: *.play-internet.pl 20.03.14, 04:48
      Bieżnie w dobrych cenach znalazłem tutaj ewmar-elektronik.pl/c/1643/bieznie-silownia-i-fitness-sport-fitness-turystyka.html tylko nie wiem którą najlepiej wybrać? Czy najdroższa=najlepsza?
      • Cześć! Ja znalazłam ostatnio fajną bieżnię na stronie sklepu ABC fitness w miarę przystępnej cenie,www.abcfitness.pl/bieznie/bieznia-treningowa-sg2100t-sapphire/ ale na allegro można znaleźć jeszcze tańsze, np. allegro.pl/bieznia-elektryczna-16km-h-130kg-pas-43cm-raty-i4487008302.html ( mam ograniczone fundusze na ten wydatek) i zastanawiam się, którą powinnam wybrać i czy sprzęt w tej cenie posłuży mi chociaż przez kilka lat..
    • Wybór odpowiedniego modelu bieżni zależy w dużej mierze od tego, do jakich celów ma ona służyć. Inny sprzęt będzie odpowiedni dla osoby planującej regularne intensywne treningi, a inny dla sporadycznych ćwiczeń, służących raczej poprawie zdrowia i samopoczucia. Zainteresowanych szczegółami zachęcam do przeczytania artykułu www.abcfitness.pl/artykul/wybor-biezni-cele-jakie-chcemy-za-jej-pomoca-osiag/
    • Gość: Fittech IP: *.sm-gorczewska.com.pl 25.07.14, 09:52
      Radziłbym rozejrzeć się za używanymi modelami Yorka T300, T301, T302 lub Kettlerem Marathon Tx1, TX2, TX3. Większość nowych bieżni do 3 tyś. zł to jednorazówki, rzadko trafia się, aby przechodziły rok bez poważnej usterki jeśli są używane systematycznie.

www.silowniaserwis.pl
      • Gość: jpmonster IP: *.free.aero2.net.pl 26.08.14, 14:32
        A jakie bieżnie byś zaproponował ale nowe kettler, york lub inną w cenie do 4 - 4,5 tys. do domu dla dwóch użytkowników chodzi oczywiście o gwarancje i serwis. Proponujesz starsze modele ale jaki jest koszt ewentualnych napraw takiego sprzetu. Napisz kontrety że np remont takiego sprzetu nie przewyzszy tyle i tyle??? bo wtedy mamy obraz czy brac nowe czy stare ale pewne bo ewentualne naprawy kosztuja tyle i tyle.
    • Gość: al14 IP: *.play-internet.pl 12.08.14, 09:29
      Witam!
      Jaką bieżnię dla osoby o wadze 110 kg i trzech poniżej
      80 kg o cenie do 4 kzł polecilibyście ?
      • Polecam bieżnię marki Sapphire: www.abcfitness.pl/bieznie/bieznia-treningowa-sg2100t-sapphire/. Dajemy gwarancję na 5 lat oraz możliwość zwrotu do 60 dni od dnia zakupu!
      • Gość: jaś IP: 78.10.72.* 09.09.14, 15:57
        Dobrze, ponad 2 lata temu kupiłem bieżnie Finnlo. Jak okreslił to sprzedawca to tak alternatywa dla Kettlera z tymże tańsza. I powiem, że jak narazie dziala bez zarzutu, jest przede wszystkim cicha - a używam ją często bo lubię jeść :D
        • Gość: Adix IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.14, 15:48
          Również mam Finnlo Endurance. Kupiłem niedawno na Odrowąża w Warszawie. Ważę sporo ponad 100 kg i bieżnia nawet przy długim biegunie dostaje nawet zadyszki (w przeciwienstwie do mnie) hehe... Porownalem Kettlera i ta Finnlo, zachwalany kettler wypadl slabo, mimo ze jest drozszy, wiec cos w tym jest...
          • Gość: Fittech IP: *.sm-gorczewska.com.pl 10.09.14, 16:01
            Przepraszam Pana, a na jakim modelu Kettlera Pan biegał? Ile Pan waży?

Proszę o więcej szczegółów bo poczułem się troszeczkę zniesmaczony jakością rowerów spiningowych marki Finnlo. Mam nadzieję, ze bieżnie są lepszej jakości.
            Jestem ciekawy porównania Finnlo i Kettler w szerszej perspektywie.

www.silowniaserwis.pl
            tel: 506 830 503
      • Gość: zigslaw77@op.pl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.14, 16:09
        Polecam ta bieznie co ma szwagier lord4sport.pl/bieznia-elektryczna-finnlo-technum-iii.html
        Cena jest powyzej, ale zadzwon do Warszawy. Szwagier tam ugral rabat i kupil za niecale 4 tysie.
        Ewentualnie widze tutaj maja taki model (też Niemiecka) lord4sport.pl/bieznia-hammer-life-runner-lr18i.html
        • Gość: Fittech IP: *.sm-gorczewska.com.pl 15.09.14, 09:14
          Poprosimy Szwagra o wypowiedz, niech zdradzi jakieś szczegóły użytkowania bieżni. Na nic się zdadzą rabaty jeśli bieżnia zepsuje się po 3 tyg., a serwis gwarancyjny poprosi o wysłanie sprzętu kurierem na drugi koniec Polski.
          Ludzie czytający to forum nie czyhają na rabaty, aby kupić wieszak na ubrania, tylko oczekują rzetelnych wskazówek i opinii.

www.silowniaserwis.pl
          Naprawa sprzętu fitness
          tel. 506 830 503

• Gość: zigslaw77@op.pl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.14, 14:42
            Gwarancja jest door to door, nie rozumiem o czym Pan pisze? Nikt nie będzie nikomu kazał nic wysyłać. Sprzęt nie jest wieszakiem na ubrania. Sprawuje się bez żadnych zastrzeżeń. Ma dobrą amortyzację i jak za tą cene nie dostaniemy nic lepszego.
przejdź do: 1-100 101-126
(101-126)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.