Platforma wibrująca Vibro Max ?

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • IP: *.swiecie.vectranet.pl

Widziałem reklamę w Mango i byłbym zainteresowany zakupem takiej "maszynki"
    ale nie wiem.Nie mam pojęcia czy te drgania nie działają jakoś ubocznie na
    organizm, może stawy albo inne części ciała, no nie wiem.Może ktoś jest w
    stanie mi pomóc,polecić zakup czy nie.Mam nadwagę reszta w normie jak na ten
    wiek.
    • IP: *.centertel.pl

Gość: Vibro 17.08.09, 20:37 Odpowiedz
      Witam również jestem zainteresowany kupnem tego, ale nie mam pojecia jakie to ma działanie, czy to tak wogóle działa ...
      • IP: 193.238.180.*

Gość: fan 01.05.10, 23:41 Odpowiedz
        Żadna maszyna nie zastąpi niezbędnego wysiłku a wysiłek jest najlepszy w
        naturalnej formie fizjologicznej czyli jako tzw. ćwiczenia funkcjonalne. To jest
        obecnie trend.
        • IP: *.cm-5-8b.dynamic.ziggo.nl

Gość: gosc 20.06.13, 16:31 Odpowiedz
          Jestes w bledzie!!! Mam taka platforme cwicze po 10-15 min do tego krece hula-hop. NIe mam mowy o regularnych systematycznych cwiczeniach robie to kiedy mam ochote. Efekt jest pozytywny czuje sie swietne mam szczupla sylwetke a jestem kobieta prawie 50 letnia, Ale musisz cwiczyc a nie stac biernie i czekac na sukces, Pozdrawiam
      • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: mefiu 21.09.12, 18:03 Odpowiedz
        siemka jakbys chciał to moge ci takie coś sprzedać koleżanka chce sprzedać vibro max za jakies 400 zł urzadzenie jest dwu letnie cena do niewielkiej negocjacji
        kontakt 725967087
        • IP: *.eaw.com.pl

Gość: vibro max 17.11.13, 10:32 Odpowiedz
          hej co ty pleciesz za glupoty to urzadzenie jest teraz za 390 zobacz na mango a ty za stare chcesz wiecej smiech na sali a moze znajdzie sie taki glupi co to od ciebie kupi. ma nowe za 390 i przesylka za darmo z mango !!!!!!!!!!

Gość: pan po ... 22.08.09, 07:39 Odpowiedz
      Czyżby nikt nie słyszał o tym urządzeniu?Może jednak ktoś coś wie?
      • IP: 78.8.137.*

Gość: fit manager 24.08.09, 10:18 Odpowiedz
        Zabawka to jest ,dobre platformy od 20tyś się zaczynają sprawdzone .

Gość: ? 24.08.09, 20:18 Odpowiedz
          A jaka jest różnica pomiędzy tymi za 20 tyś. a tymi za 2 tyś.zł? Jedne są szybsze czy trwalsze, czym się różnią?Nie mam specjalnego zacięcia do ćwiczeń ale lubię od czasu do czasu się zmęczyć.Chciałbym mieć pod ręką w domu taką maszynkę aby choć troszkę, w wolnym czasie, się zrelaksować.

Gość: pan po 40 ... 31.08.09, 22:14 Odpowiedz
      Właśnie znalazłem na Allegro podobną maszynkę(można samemu spróbować przed
      zakupem,ponadto jest to serwisant + 12 m-cy gwarancji)o lokalizacji bliskiej
      miejsca mojego zamieszkania więc raczej skłonię się ku tej ofercie.Ale
      pozdrawiam wszystkich.

Gość: beta 03.09.09, 14:43 Odpowiedz
        Witam ja mam taką platformę mąż używa jej 3 razy dziennie, ale
        jeszcze nie schudł, może za krótko ją mamy bo jakieś dwa tygodnie
        więc raczej nie spodziewałabym się cudów.

Gość: mała 18.10.09, 21:18 Odpowiedz
          chodzę na platformę wibracyjną do klubu i jestem bardzo
          zadowolona....instruktorka mówiła o działaniu ujędrniającym i po 10
          wizytach juz widziałam efekt jeśli chodzi o celulitis, obiecywali
          wzmocnienie mięśni i takich mocnych ud jeszcze nigdy nie miałam jak
          teraz, poza tym "uniosły się" pośladki....miały być efekty
          rehabilitacyjne - zdrowotne i te pojawiły się jako pierwsze....po 5x
          przestały mnie boleć kolana przy wchodzeniu i schodzeniu ze
          schodów,no i może trochę wstydliwy problem, ale problem niemal
          każdej kobiety - zniknęły zaparcia! Myślę jednak że bez instruktarzu
          tak szybkich efektów nie będzie -mnie instruktorka nauczyła pozycji,
          powiedziała na co działa każda pozycja, jakie obciążenie dobrać
          itd.Polecam
          • IP: *.acn.waw.pl

Gość: miu 16.11.09, 12:21 Odpowiedz
            wyglada na reklame.
          • IP: *.32-151.iol.it

Gość: gruby 15.06.10, 11:54 Odpowiedz
            pani wypowiedz heh zapłacili pani żeby tak napisać wymieniła pani wszystkie zalety jak z reklamy mango heh zaparcia no jest po prostu wszystko ma pani akurat wszystkie dolegliwości na które działa ta platforma super nie wydaje mi się żeby to była opinia godna uwagi pewnie pani pracuje dla nich he heh pozdrawiam i wszystkich o zdrowym umyśle zachęcam do aerobiku lub skakanki,życzę szybkich i wymarzonych efektów
            • IP: *.adsl.inetia.pl

Gość: chudy 14.09.10, 22:33 Odpowiedz
              heheh, ales ty bystry, heheh. twoja opinia jest naprawde wspaniala, heheh. a na koniec dodam heheh.
            • IP: *.satfilm.net.pl

Gość: Majka 03.02.12, 20:21 Odpowiedz
              Również korzystałam z platformy w klubie i jestem zadowolona z tych zajęć. W trakcie 30 min, można się tak zmęczyć jak po godzinnym fikaniu na zajęciach. Ujędrnia, poprawia krążenie i pracę jelit również. Zainteresowała mnie reklama i cena tego urządzenia. Cena jest przystępna w porównaniu do pieniędzy jakie się wydaje w klubie na karnet. A tu, w domu w każdej chwili można skorzystać.
          • IP: *.public.telering.at

Gość: Dona 17.10.13, 03:44 Odpowiedz
            Potwierdzam mieszkam we wiedniu i od miesiąca chodzę do klubu w którym ćwiczy się na tej maszynie rewelacja....wszystko co Pani napisała slowo w slowo to prawda....
        • IP: *.dynamic.chello.pl

Gość: gość 01.02.11, 13:08 Odpowiedz
          smiech mnie ogarnia jak czytam taka bandę naiwniaków xD

Gość: lord4sport.pl 26.10.09, 13:46 Odpowiedz

witam serdecznie prowadzę 2 salony ze sprzętem fitness we Wrocławiu
      i Gliwicach chętnie udzielę pani fachowej porady, zapraszam również
      do spróbowania sprzętu w salonie przed zakupem.Mamy bardzo duzy
      wybór rowery, orbitreki, wioślarze, bieżnie renomowanych
      marek.Jesteśmy dystrybutorem na cały kraj.
      Podaje swój tel.502-596-999
      strona internetowa
      www.lord4sport.pl
      • IP: 78.8.136.*

Gość: Mr.FIT 27.10.09, 11:00 Odpowiedz
        róznice są takie , że te za 10 tyś - 14tyś to zabawki brak
        rezultatów . Drogie 24tyś i więcej Wibra Line jest sprawdzona to
        jest najtańsza profesjonalna maszyna .

Wiadomo ci co sprzedaja tanie platformy wymyslają teorie , ale
        prawda jest jedna brak udowodnionej skuteczności tanich zabawek .
        O szkodliwości złych wibracji warto poczytać !!!!!
        Jak słyszę platforma za 7 tyś to jestem przerażony .

Zdrowie ma się jedno , więc warto sprawdzić co się kupuje.
        • IP: *.acn.waw.pl

Gość: miu 16.11.09, 12:22 Odpowiedz
          Moze jakis konktret procz porownania cen?
          • 27.11.09, 12:48 Odpowiedz
            wyglada na to, ze nikt nie wytestowal ?
            • 27.11.09, 12:56 Odpowiedz
              Jedynym pozytywnym działaniem jakie stwierdziłem jest poprawa krążenia w
              okolicach nóg, pośladków i łydek :) Nie wiem w jaki sposób ta maszynka ma
              pomagać i jak wzmacniać mięśnie, a przede wszystkim jakim sposobem spala
              tłuszcz? To kolejny bajer z serii "nic nie rób i chudnij"

Gość: mała 27.11.09, 13:08 Odpowiedz
                pisałam już że chodze regularnie na podobne urządzenie do
                klubu....efekty są, ale napewno sie po tym nie schudnie,tzn nie
                spali sie tkn. tłuszczowej!!! i napewno nie da sie ukształtować
                mięśni tak jak w reklamie...Ale ujędrniłam sobie uda i pośladki -
                pomału ginie celulit do zera :-), wzmocniłam nogi, głównie mięśnie
                ud, przestało mnie boleć kolano i poprawiła sie znacząco przemiana
                materii, bo problem zaparć znikł.Ja jestem zadowolona
                • 13.12.09, 10:05 Odpowiedz
                  Ile Ci płacą za te brednie?
                  • IP: 87.239.199.*

Gość: inka 14.01.10, 08:12 Odpowiedz
                    Nie wiem dlaczego mówisz, że to brednie - masz platformę?
                    Osobiście mam to urządzenie od ponad miesiąca(kupione na allegro) i może nie schudłam, ale znacznie zredukowałam celulit. Z tego jestem bardzo zadowolona.
                    • IP: *.wrproxy.com

Gość: pVsnTIwBKP 29.01.13, 08:47 Odpowiedz
                      petro oti k na les eisai prodotis.. to eipe o vagilegs gia kalampoyri sti sinedriasi tou ethnikou simvouliou k epese poly gelio... esy ksereis pos kanei kampouria o vaggos k kitaei me to tsakiriko to vlema deksia k ARISTERA k ola ta xaivania pou os xthes se kamaronane simera gkriniazoun me tis saxlamares tou proedrou.. mporo na kamo mia erotisi:poios apo ta meli tou proedriou tis omonoias mporei na kanei ena tetio anoigma pros to koino k na apodiksei ti simainei patrida?
                • IP: *.elblag.vectranet.pl

Gość: ćwicząca 02.02.12, 07:30 Odpowiedz
                  naprawdę głupoty opowiadasz! czy wiesz co to jest celulit?? jeśli nie wiesz to jest to nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej! więc jeśli pozbyłaś się celulitu do zera jak piszesz to pozbyłaś się również i tkanki tłuszczowej bo ujędrniłaś ciało.

A teraz info dla zainteresowanych i to nie jest żadna reklama.

Jakis czas temu chodzilam na silownię na tą platformę głównie odpowiadała mi dlatego ze nie trzeba ćwiczyć tylko przybierać pozycje i krótko to trwa ja ćwiczyłam po 15 min dziennie. Nie lubie ćwiczyć ale chciałam troche schudnąć. Pewnie chodziłabym tam dalej gdyby nie fakt, że cały czas łaziła za mną jakaś trenerka z tej siłowni proponując inne ćwiczenia choć mówiłam ze nie chce i tak mnie nagabywała wiec zrezygnowałam z siłowni. Wtedy po tej platformie schudłam widoczne efekty a chodziłam nie cały miesiac. Po jakims roku znowu chciałam z tego skorzystac ale jak sobie pomyslałam ze znowu ktos mnie bedzie nagabywał to wolałam wydac troche kasy i kupiłam sobie moja koleżanka tez . Tańsza czy drozsza - uważam ze to nie ma znaczenia bo obie tak samo działają. Warto kupic jesli ktos nie lubi ćwiczyc a chce schudnąć. Do tych platform dokładaja takie książeczki i tam pisze ze efekty widac po 24 tygodniach ćwicząc 3 x w tygodniu po 10 min. Myslę ze jesli ja bede ćwiczyła po 15 min codziennie osiagnę to szybciej. I tyle na ten temat.
                  • 03.02.12, 10:09 Odpowiedz
                    hmm, moi teściowie i wujek też to sobie kupili. i stoi i sie kurzy :D na pewno nie ma złego wpływu na stawy. to po prostu mikromasaż całego ciała..... ale na pewno nie trzeba pozbyć się całkowicie tk. tłuszczowej żeby stracić cellulit. tak jak powiedziałas, cellulit to nieprawidłowe rozmieszczenie tk. tłuszczowej. myśle że takie silne wibracjie na wibrze mogą w znacznym stopniu zmniejszyć cellulit, a w połączeniu ćw z jakimis kremami antycellulitowymi to już wogóle :D
                  • IP: *.komster.pl

Gość: rafal 19.12.12, 21:04 Odpowiedz
                    witam mam pyt odnoscie zgubienia tkanki?czy to działa??po jaki czsie i jakie programy??
              • IP: *.adsl.inetia.pl

Gość: mirka05 10.07.10, 10:53 Odpowiedz
                Ja posiadam Vibro-max i jestem bardzo zadowolona. W ciągu tygodnia korzystając
                dwa razy dziennie schudłam 1,3 kg. To działa tak samo jak stymulacja mięśni.
                Podczas drgania mięśni nastepuje spalanie tłuszczu. Polecam!!!!!!!!

Gość: rybka 26.08.10, 20:35 Odpowiedz
                  jestem posiadaczka takiej platformy ale nie wiem czy dobrze z niej
                  korzystam bo wydaje mi sie ze nie wystarczy tylko na niej stać, czy
                  ktoś może powiedziec mi jakie są pozycje zeby to dawało efekt.
                  pozdrawiam w na wszelki wypadek podaje adres rybka_1000@wp.pl
                  • IP: 89.126.88.*

Gość: gość 07.10.11, 11:04 Odpowiedz
                    Chcesz schudnąć zacznij biegać-najlepsze rezultaty, nie ma nic lepszego niż wysiłek fizyczny (wystarczy 20 minut dziennie-sprawdzone przez ze mnie). Można oprócz biegania dorzucić wizytę na basenie i nie ma bata żeby nie było efektów. Cały sprzęt mango to ściema czy to pasy na brzuch czy inne bzdety. Szukają tylko naiwnych ludzi którzy uwierzą w te ich sztuczne reklamy. Trzeba po prostu chcieć zrobić coś dla siebie i nie być leniwym,ruszyć się z domu a zamiast gracić mieszkanie bezużytecznym sprzętem lepiej stosować tradycyjne środki. Cena zakupu tego sprzętu będzie się równała około rocznej opłacie klubu fitness bądź siłowni!!! Po co kombinować

Gość: princes.83 13.03.13, 11:40 Odpowiedz
                      Niestety nie każdy może ćwiczyć. Na przykład ja.Mam we wrześniu 30 lat i troje dzieci.Do tego okazało się niedawno że i niedoczynność tarczycy.Mam 76 kilo!!!!!! w kilka miesięcy przytyłam 10 kg. I nie opowiadajcie bzdur o ruchu. Jeżeli jesteś zdrowa,sprawna to tak.Jak najbardziej różny ruch.Ale ja mam od traumatologa zakaz wszelkich sportów. Coś z moich kolanach się wyciera.Był okres że nie mogłam uklęknąć i wstać bez pomocy rąk.Biegałam na 7 km i przygotowywałam się do maratonu Maltańskiego.Jak usłyszałam wyrok myślałam że się załamię.Teraz pozostał mi tylko basen,jest nieinwazyjny. Więc od ojca dostałam Vibro maks. Jak wchodzę regularnie to widzę efekty ujędrniające,ale żeby robić to jeszcze regularnie:))))Za to moja ciocia kupiła,używa i chudnie.Nie spektakularnie ale jakość ciała się liczy a nie same kilogramy.Więc ja polecam,ps.chudnę tylko na diecie w Vitalii. Niestety to żywienie jest drogie:) Podsumowując,nadwaga to problem złożony i indywidualny. Z tego co znam osoby z nadwagą to może co piąta z lenistwa ją ma. Reszta ma rożne schorzenia.Jak ja.
                      • IP: *.opera-mini.net

Gość: moni 22.03.13, 13:17 Odpowiedz
                        Ja uzywalam dwoch, u mamy i wlasnej.
                        Ta mamy zepsula sie po ok. dwoch latach, ale latwo bylo naprawic, zsunela sie ta wewnetrzna gumowa obrecz. Nie ja naprawialam, rzecz jasna:-)
                        Natomiast moja chodzi juz 3 rok, codziennie po ok.40 min i dotad dziala bez zarzutu.

Nie chce schudnac, raczej dorzezbic niektore miesnie. I pod tym wzgledem jest genialna.

A co do stawów. Choruje na reumatoidalne zapalenie stawow i ta platforma (o ile trzyma sie pozycje i mocno napiete miesnie) wrecz pomaga.

Jedyna wada: wyglad i gabaryty. O ile nie ma sie osobnego pomieszczenia, trudna ja wkomponowac w mieszkaniu.
                        Taka subiektywna opinia.

Aha, oczywiscie jest to uzupelnienie innych sportów, albo rozgrzewka przed nimi.

Gość: Ania S 25.01.11, 13:23 Odpowiedz
                Trochę się nie zgodzę, używam platformy wibracyjnej od miesiąca i zauważyłam, że mięśnie robią się twardsze bo gdy trzęsie to chcąc nie chcąc napinamy je.
                Tym bardziej wykonując ćwiczenia wedle instrukcji.
                Wiadomo super figury od razu się nie dostanie naprawdę czuć, że mięśnie pracują.
                W salonach fitness 15 min ćwiczeń z instruktorem kosztuje ok. 20-30zł, a to samo można robić w zaciszu domowym. Ja polecam platformę wibracyjną

Mój model platformy to taki jak na tej stronie www.cuduroda.pl/42-platforma-wibracyjna.html
            • IP: *.147.101.120.nat.umts.dynamic.eranet.pl

Gość: ANNA 10.12.09, 13:12 Odpowiedz
              POLECAM NA PRAWDĘ. SUPER DZIAŁANIE;P
              • IP: 188.33.83.*

Gość: daga 16.12.09, 11:39 Odpowiedz
                u mnie na fitness tez jest ta maszyna , co do skutkow ubocznych slyszzalam,ze
                mozna sobie oberwac narzady wewnetrzne, jesli sie ustawi na zabyt wysoki poziom.
                sa rozne pozycje na tej maszynie, zalezy co sie chce ujedrnic,UJedrnione cialo
                wyglada pzreciez szczuplej, ale bez diety i prawdziwego wysyilku na nic wiecej
                nie powinno sie liczyc ;P
                co do leniuszkow zapiszcie sie na basen badz aerobic! to wam pomoze a nie jakies
                maszyny :)POlecam belly dance ! sama chodze :)

Gość: misia 03.02.10, 21:08 Odpowiedz
                  Super sprawa używam w klubie fitness do którego uczęszczam. cellulit jak ręką
                  odjął. Zapomniałam co to zatwardzenia. Super sprawa
                  • IP: *.gdynia.mm.pl

Gość: Aania 26.02.10, 19:43 Odpowiedz
                    Mam to urzadzenie z mango i uzywam od trzech miesiecy.Posladki i uda
                    bardzo sie umiesnily nie mam zaparc i samopoczucie jest o wiele
                    lepsze.Poza tym mialam tendencje do tycia,po uzyciu tej
                    platformy,jem normalnie a nawet wiecej i waga caly czas jest taka
                    sama,wczesniej niestety caly czas szla do gory.
                    Polecam
                    • IP: *.chello.pl

Gość: lol 04.03.10, 12:29 Odpowiedz
                      pierd...sz
                    • IP: 79.139.113.*

Gość: Vika 08.03.10, 18:45 Odpowiedz
                      kupiłam to urzadzenie i jestem zadowolona !zobaczymy jakie beda efekty po
                      miesiacu :)
                    • IP: *.tpnet.pl

Gość: aaaa 09.03.10, 12:27 Odpowiedz
                      na takie "porady" ... zachowajcie czujnosc

W TV markecie nikt madry nie kupuje, moze jeszcze robo mopa dodadza
                      w pakiecie albo plastikowy areograf (od szydelkowania do malowania ,
                      kazda baba wiejska bedzie malowac samochody).

TV market = chinskie produkty + 100% marzy by oplacic reklamy TV.

NIC z Mango nigdy nie kupie i wam radze. Ciekawe jak takie wibracje
                      dzialaja na stawy.

Zobaczcie na tego co to reklamuje, kaske wzial i robi z siebie
                      goscia programu - czy to ekspert czy chlopak od bicia po r... sami
                      sobie odpowiedzcie.

Ciekawe czy jakis market mial jako "experta" tego strong mana z
                      krotoszyna co niby zgwalcil kobiete a juz mial z policja wczesniej
                      doczynienia, ja takim ludziom nie ufam :-)
                      • IP: *.olsztyn.mm.pl

Gość: gość 29.03.10, 17:43 Odpowiedz
                        dlaczego krytykujesz produkty z mango skoro nie masz pojęcia o ich
                        jakości - sama napisałaś, ze jeszcze nigdy nie kupiłaś od nich?
                        • IP: 212.160.111.*

Gość: ja 07.04.10, 12:30 Odpowiedz
                          nie trzeba mieć któryś z ich produktów, żeby trzeźwo myśleć. Jak ktoś
                          lubi być robiony w konia to proszę bardzo.
                        • IP: 92.28.172.*

Gość: kicha 18.05.10, 12:21 Odpowiedz
                          moja mama kupila sobie ostatnio halogen owen zlapala sie na chwyt z
                          pieknie wyrosnietymi ciastami w reklamie a ze lubi piec kupila za ok
                          200zl i powiem tak moze dobrze zapieka mieso ziemniaki itp ale do
                          ciast NIE NADAJE SIE spieka sie na gorze a spod to zakalec kicha
                          nie polecam
                    • IP: 95.108.35.*

Gość: Pan Piotr 16.08.10, 09:21 Odpowiedz
                      waga jest zawsze taka sama dopóki nie kupisz sobie nowej:) natomiast
                      masa moze chulać w góre i dół!

pozdrawiam

ps. ludzie patrzecie co piszecie i jak piszecie!

Gość: Sylwia 25.03.11, 20:40 Odpowiedz
                      Dzięki za pełne optymizmu komentarze. Mam platformę od 5 miesięcy, ale jakoś nie korzystałam z niej. Od stycznia nie palę papierosów i przytyłam 7kg, od dzisiaj zaczynam:) Pozdrawiam
                • IP: 212.59.250.*

Gość: kara 25.04.10, 19:21 Odpowiedz
                  co jak co, ale nie wszystkich stac na takie baseny itp. a koszty
                  takiego urzadzenia zwracaja sie w przeciagu ok.6 miesięcy!
                  nie mowie tak dla reklamy ale to jest prawda!
                  sama chodzilam przez jakis czas na platforme(i stosowalam mala
                  diete) a wyniki bylo widac! naprawde fajne urzadzenie. a jak ty to
                  mowisz leniuszkom nie chce sie chodzic na takie rzeczy jak aerobic
                  itp. z reszta nie wszyscy maja na to czas!
        • IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Gość: koral 26.07.11, 10:54 Odpowiedz
          Niech nie wypowiadają się na temat działania platformy osoby, które nigdy nie ćwiczyły na niej. Nie chodzi tu już o firmę, bo każda jest dobra, te drogie i te tanie, ważna jest intensywność drgań. To fakt, że po ćwiczeniach na pewno nie będziesz wyglądać jak kulturysta z reklam o przyrządach do ćwiczeń i nie schudniesz z rozmiaru 42 do 36, ale ja osobiście potwierdzam jej skuteczność. Namówiła mnie na to koleżanka, chodziłam miesiąc przed ślubem i efekt był taki, że trzeba było zwęzić sukienkę o jakieś 2 cm. Pomijając wyszczuplenie, to platforma świetnie ujędrnia ciało, znacznie zmniejszył się cellulit, ogólnie zwiększył się poziom kondycji fizycznej,przestał boleć kręgosłup. Na pewno przyda się kobietom po porodzie, żeby wrócić do dawnej sylwetki. Ja urodziłam 4 miesiące temu i choć szybko wróciłam do swojej wagi(nigdy nie byłam też otyła więc pewnie dlatego), to skóra nie jest do końca elastyczna. Kupiłam na allegro platformę za mniej niż 1000zł. Nie wymienię firmy, żeby ktoś mi nie zarzucił, że sprzedaję je. Nie ma różnicy od tej w siłowni, intensywność wibracji jest taka sama i tak samo się na niej ćwiczy. Jestem zadowolona z wyboru, choć nie powiem, bo miałam obawy, że to będzie jakaś lipa, bo choć niecały tysiąc zł, to jednak wydatek. Ja używam jej już prawie 3 tygodnie regularnie i zaczynam widzieć efekty. Brzuch już mniej wystaje, skóra szybko się wciąga i napina, uda są smuklejsze i bardziej napięte.
    • IP: *.tktelekom.pl

Gość: JOGI 29.04.10, 11:07 Odpowiedz
      2 lata temu oglądałem program o najbogatszych w europie, jeden z
      najwiekszych potentatów w Wielkiej Brytani pokazując swoją
      posiadłość pokazał włąsnie to urządzenie i tłumaczył że to będzie
      przełom w dziedzienie Fitnes 10 minut na tym urządzeniu wyzwyala
      tyle energi w wszystkich miesniach że spala się tkanka tłuszczowa 10
      minut= 300Kcal i faktycznie urządzenie może nie jest typowym
      urządzeniem odchudzającym ale jesli ktos ma skłonności do tycia
      potrafi zbic np 300 KCal przez 10 minut a to duzo
    • IP: *.chello.pl

Gość: Sylwia 07.05.10, 16:30 Odpowiedz
      Czekałam miesiąc na platformę vibro max, dziś przyszła. Otwieram,
      widzę, że obudowa dołu cała połamana. Teraz muszę czekać na kuriera który przyjedzie protokół spisać do 7 dni roboczych, następnie kurier
      który to odbierze, kolejne 7 dni roboczych. I zanim mi przyślą nowy to
      minimum dwa tygodnie. jestem nie zadowolona, ponieważ mieszkam w
      Gdańsku a siedziba Mango znajduję się w Gdyni.
      • IP: *.dynamic.gprs.plus.pl

Gość: ewa 22.05.10, 15:23 Odpowiedz
        mieszkasz w Gdańsku a firma w Gdyni to jak jest tak jak mówisz to co inni
        mają powiedzieć jeżeli mieszkają 400 km od firmy?kupiłam 4 dni temu używam i
        czuje się bardziej energiczna myślę że na pewno podziała bo to jest wysiłek
        .skoro poprawia krążenie to spala kalorie to pewnego rodzaju masaż zobaczę co
        będzie dalej napisze
        • 24.05.10, 19:23 Odpowiedz
          Właśnie dzisiaj zamówiłam i mam nadzieję na efekty. Znajomy korzysta
          z takiej platformy miesiąc i schudł 5 kg, więc jak ja stracę połowę
          ro też będę szczęśliwa. Po miesiącu napiszę o efektach. Pozdrawiam
          wszystkich.
          • 25.05.10, 09:37 Odpowiedz
            Jak chodziłam na fitness była podobna platforma i kobiety sobie chwaliły ale mi
            się wydaje, że to pomaga zbić tkankę tłuszczową.
            • IP: *.ssp.dialog.net.pl

Gość: gość ww 15.06.10, 17:29 Odpowiedz
              Witam, zajrzałam żeby zobaczyć opinie o platformie mango, ale niestety nie
              znalazłam nic co mógłby powiedzieć ewentualny użytkownik tego sprzętu. Odniosę
              się do waszych opinii o platformie w ogóle, otóż sama chodziłam ok 6 mcy i tylko
              z powodów finansowych zrezygnowałam- karnet na 10 wejść w promocji 220PLN, to
              dużo na mc potrzebowałam 2 karnety.
              Natomiast skutki tego są wyśmienite od poprawienia kondycji fizycznej a więc
              stawy, mięśnie, tłuszczyki i nie widoczna sprawa jak gęstość kości( znakomite
              działanie) a poza tym również samopoczucie psychiczne, bardzo byłam zadowolona.
              A teraz chcę sobie kupić swój własny.
          • IP: *.182.7.95.nat.umts.dynamic.eranet.pl

Gość: dziuba33 31.05.10, 12:30 Odpowiedz
            ja tez zamowiłam platform ale jak czytam forum to juz nie wiem w co wierzyc
            • 01.06.10, 15:21 Odpowiedz
              Moja madre właśnie kupiła. Musiałem jej złożyć i sprawdzić, czy
              działa. Potrzęsło mną ze dwie minuty, i teraz po kilku godzinach
              czuję mrowienie w nogach, jakbym przebiegł maraton. :*

--
              1 + 1 = 11

Gość: LOL 15.06.10, 14:12 Odpowiedz
                Ja zakupiłam produkt na MANGO.pl i jestem z niego bardzo zadowolona po 10 minutach czułam się jakbym przebiegłą 5 kilometrów. Mam także skoliozę co często uniemożliwia wykonywanie różnych ćwiczeń fizycznych jednak po tygodniu ćwiczeń na tym urządzeniu ból kręgosłupa znikł. Teraz mogę siedzieć wyprostowana i nie sprawia mi to żadnej trudności.
                Naprawdę zachęcam do kupienia VIBRO MAX na MANGO.pl to naprawdę działa
                • 17.06.10, 12:31 Odpowiedz
                  Platforma wibracyjna to generalnie dobre rozwiązanie, ale tylko jeśli jest to
                  sprzęt naprawdę wysokiej jakości. A niestety w przypadku tego z Mango nie do
                  końca tak jest... Prawdziwa platforma wibracyjna to naprawdę drogi sprzęt
                  (popatrzcie tutaj:
                  www.sport-shop.pl/elektromagnetyczna-platforma-wibracyjna-bodyhelp-fit400-p-5789.html)
                  i różni się przede wszystkim mocą i możliwościami ustawiania zakresów wibracji
                  (siły i częstotliwości). Takie rzeczy można znaleźć w porządnych klubach fitness...

Gość: guarana 29.06.10, 12:39 Odpowiedz
                    Całkowicie się zgadzam z przedmówczynią. Moim zdaniem to głupota inwestować w
                    platformę wibracyjną kilkaset złotych. Porządny sprzęt może kosztować nawet 15
                    tys! To tak samo jak z bieżniami treningowymi. Na tych za kilkaset złotych można
                    co najwyżej spokojnie truchtać, bo ustawienie wyższej prędkości jest po prostu
                    niemożliwe!
          • IP: *.tvteletronik.pl

Gość: gabi.cylkowska@op. 12.06.13, 20:50 Odpowiedz
            Witam !!-- mam od 15-04 -2013 r pflatformę wybracyjną - wchodzę od 3-4 razy dziennie tj.po 10 min , nie widzę żadnych zmian jeżeli chodzi o sylwetkę , wręcz odwrotnie , mam wrażenie ,że tyje , waga stoi w miejscu , może mi ktoś odpowiedzieć , ile czasu trzeba ,żeby byly widoczne , zmiany ???--- AHA NIE OBJADAM SIĘ , MA 75 KG/160 WZROST , CZUJE SIĘ FATALNIE..
      • IP: 178.23.109.*

Gość: Dorti52 03.04.13, 20:36 Odpowiedz
        Witam, ja miałam identyczna sytuacje, przyszła połamana na dole, mało tego odesłałam i otrzymałam druga w podobnym stanie....:(
    • 06.06.10, 14:40 Odpowiedz
      Co tam glupie pare tysiakow na powiekszony wibrator.

Sa ludziska co przekonali innych naiwnych ze wystarcza 4 MINUTY dziennie na
      takim sprzecie aby zachowac mlodosc, urode, wdziek i sprawnosc triatlonisty:

www.fastexercise.com/
      Za jedynie 14 600 USD mozesz zostac skonczonym glupkiem ktory takowa maszyne
      zakupil.

Bardziej na temat: nawet najbardziej grufniany rower z supermarketu czy
      rower-staruszek za 200PLZ jest lepszy od cudownych gratow.
      Albo masz czas na kilka godzin cwiczen na tydzien albo nie, i wtedy wysadzana
      diamentami maszyna ci nie pomoze.
    • 17.06.10, 13:01 Odpowiedz
      Takie masażery generalnie działają, ale nie należy oczekiwać cudów i wierzyć, że
      zrobią za nas wszystko. Jeśli chce się schudnąć to oprócz korzystania z masażera
      trzeba się trochę ruszać. Takie platformy wibracyjne pomagają spalać tkankę
      tłuszczową i poprawiają krążenie i dlatego dobrze się sprawdzają. W sklepie
      hellhound.pl jest duży wybór tego typu produktów. Ale trzeba pamiętać, że
      korzystanie tylko z masażerów nie da jakichś rewelacyjnych efektów. Ale na pewno
      pomoże.
    • IP: *.cable-modem.tkk.net.pl

Gość: emi 27.06.10, 21:10 Odpowiedz
      Witam.Odradzam.Jak chcecie przytyć to polecam.Ja używam vibro max od 3 miesięcy
      i mniej więcej 7kg przytyłam mimo,że trzymałam się zalecanej diety. to istny
      wyzysk.Nie polecam.

Gość: rako 06.07.10, 11:41 Odpowiedz
      Trzeba sobie przede wszystkim zdac sprawe do czego takie urzadzenia służą, a
      mianowicie do wspomagania, jezeli zaczniesz cwiczyc areobowo/ silowo 40-50 min i
      do tego na koniec cwiczen wejdziesz na 10-15 min na platforme to efekty beda
      super. Jednak platforma sama w sobie nie zdziala nic a jeszcze moze zaszkodzic.
      Wszystkie platformy, pasy wibrujace etc zostaly stworzone do wspomagania
      krazenia krwi i ujedranienia skory po, lub w trakcie treningu dzieki czemu
      miesnie beda lepiej odzywione, tlusz bedzie szybciej rozbijany i tylko w
      polaczeniu z treningiem moga przyniesc efekt redukcji tkanki tluszowej i
      rozrostu miesniowej. podsumowując jezeli nie zmaierzasz cwiczyc areobowo/silowo
      zadna platforma czy pas nie da ci nic wiecej niz poprawe krazenia, a wejscie na
      platforme bez rozgrzewki moze w dluzysz okresie przyniesc jeszcze nieprzyjemnosci.
      • IP: *.pai.net.pl

Gość: Gość normal 26.07.10, 18:32 Odpowiedz
        Bardzo trafne spostrzeżenie...człowiek który nigdy nie ćwiczył...jedynie w
        szkole...ma swoje lata może mieć kłopoty.A co do Vibro Max jest to maszynka
        wspomagająca ćwiczącego inaczej mówiąc jest to normalny masażer....po treningu
        zwłaszcza siłowym bardzo przydatny rozmasuje naładowane czy też napakowane
        mięśnie.Moim skromnym zdaniem zakup tej zabawki jest pierwszym krokiem do
        rozpoczęcia zdrowego trybu życia czyli treningu itd...dodam że nie jestem
        przedstawicielem tej firmy i nie namawiam do zakupu każdy ma swój rozum i wie co
        robi ..a malkontentów jest na pęczki i nic sie na to nie poradzi....trzeba iść
        do klubu spróbować itd........
    • 26.07.10, 13:13 Odpowiedz
      Zanim zaczęłam chodzić na platformę do klubu, próbowałam zasięgnąć kilku informacji. Zastanawiałam się nawet nad zakupem własnej, ale niestety moje fundusze mi na to nie pozwoliły, ponieważ dobra platforma, która nie siądzie mi na stawy i kręgosłup (z którym mam problem) kosztuje ponad 12000. Zanim zdecydujecie się na własną platformę sprawdźcie czy składa się z jednej płyty wibracyjnej czy z dwóch. To jest bardzo ważne! A na pewno odradzam platformy z mango!
    • 26.07.10, 13:15 Odpowiedz
      Zanim zaczęłam chodzić na platformę do klubu, próbowałam zasięgnąć kilku
      informacji. Zastanawiałam się nawet nad zakupem własnej, ale niestety moje
      fundusze mi na to nie pozwoliły, ponieważ dobra platforma, która nie siądzie mi
      na stawy i kręgosłup (z którym mam problem) kosztuje ponad 12000. Zanim
      zdecydujecie się na własną platformę sprawdźcie czy składa się z jednej płyty
      wibracyjnej czy z dwóch. To jest bardzo ważne! A na pewno odradzam platformy z
      mango!

Gość: gość 09.08.10, 11:53 Odpowiedz
        Witam. Ja również wiele sie na oglądałam w telewizji na temat platform i ich cudownego działania. Zaczęłam czytać i szukać informacji o wibrotreningu. Całkowicie przypadkowo odkryłam w swoim mieście (Bielsko Biała) Instytut Wibrotreningu. Tam dopiero instruktorka nie tylko powiedział mi o platformach ale pokazał różnice. Takie najważniejsze informacje:
        - nie kupujcie azjatyckich produkcji bo nie dość ze sie szybko psuja to jeszcze nie macie gwarancji ze wam pomogą
        - sprawdźcie zawsze maszynę przed przetestowaniem- najlepsze sa te z wibracja pionową, na jednej płycie i co ważniejsze jak wchodzicie na platformę to nie może wam nic "latać"- żaden tłuszczyk, wibracja ma wchodzić w mięsień a nie powodować drgania
        - najważniejsza jest amplituda drgań i częstotliwość
        - niestety za dobrą platformę domową należy dać minimum 17 tys.
        - sprawdźcie czy platforma ma certyfikat medyczny - sa takie na polskim rynku i pytajcie sie o nie
        - nie schudniecie od samego stania na platformie- musicie wykonywać na niej poszczególne pozycje na konkretne partie mieśni

Ja ćwiczę już przeszło miesiąc na platformie FitVibe właśnie w instytucie i jestem zachwycona, nie tylko stanem mięśni ale i skórą i tym ze nie mam już cellulitu. Jakby ktoś potrzebował więcej informacji to odsyłam na stronę www.wibrotrening.pl - tam sie więcej dowiecie
    • 18.08.10, 12:17 Odpowiedz
      witam
      nie polecam kupowania urzadzenia vibro max.to nie działa.stoisz na
      urzadzeniu a ciebie tak trzesie ze mozna zwymiotowac!!a nic i tak
      nie schudniesz. szkoda czasu i pieniedzy!!!
    • IP: *.dynamic.gprs.plus.pl

Gość: Kreorka 18.08.10, 18:19 Odpowiedz
      Polecam.
      Mój wójek miał problemy po wypadku z nogami i z biodrem.
      ćwiczy dopiero około miesiąca a już normalnie może chodzić.
      Sama na tym ćwicze chociaż nie mam nadwagi ale moje ciało staje się jedrne i
      wysportowane. Opłaca sie odżałować na ten sprzęcik.
      Naprawde polecam :)
    • 27.08.10, 13:28 Odpowiedz
      ja myślę że do aktywności fizycznej trzeba dodać jakiś suplement diety
      wspomagający odchudzanie/osłabiający cellulit. Tutaj jest całkiem duży
      wybór www.e-lek.pl/c100240,cellulit-odchudzanie.html , jeśli
      ktoś się ze mną zgadza to zachęcam do szukania ! :P
    • 25.09.10, 11:34 Odpowiedz
      Pod wpływem reklamy kupiłam platformę z Mango teraz mam wątpliwości, czy dobrze zrobiłam, a wszystko za sprawą koleżanki, która nastraszyła mnie opiniami instruktorki z siłowni. Jej zdaniem używając jej można dostać udaru lub wstrząśnienia mózgu. Czy ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć tym opiniom.

Gość: barii 28.09.10, 12:19 Odpowiedz
      moja mama kupiła taka platforme.i szczerze powiedziawszy z calych sil staralm sie ja od tego odwlec bo stwierdzilam ze to koleljny badziew z telewizji.
      i przychodzac do niej z nudow zaczelam jej uzywac najpierw 1 tryb a teraz wklanczam na 2 razy o 10 min. i szczerze powiedziawszy nic nie schudlam. ale widze pewne plusy, zmniejszym mi sie celulit na nogach i wyraznie zmniejszyly sie boczki.
      nawet zrobilam eksperyment wazylam sie przed uzyciem maszyny i po.
      wiec to naprawde zalezy kiedys zjechala mi waha o 0,4 kg.
      ale takze poprawia trawienie. wydaje mi sie ze jakbym przeszla na diete to ta maszyna by zadzialala. ale napewno redukuje pewne mankamenty i niedoskonalosci.
      uzywam jej od 1mc . moze po dluzszym uzywaniu beda lapsze efakty,
      pozdrawiam.;]
    • IP: 93.159.0.*

Gość: ania 22.10.10, 21:21 Odpowiedz
      witam,kupiłam platformę Vibromax w lipcu bo cierpiałam na bóle kręgosłupa od lat ...cwiczenia nie pomagały,jazda na rowerze tez i zaryzykowałam ale opłacało się Nie mam bóli od lipca fajnie się odprężam i ciało robi się inne bardziej jędrne i patrze jak zbija się tkanka tłuszczowa po takim masażu tłuszcze się muszą spalać bo szczypie i jest zaczerwienie tam gdzie tłuszcz jest wszystkie mięśnie pracują po głowę...ja polecam dla mnie fajna rzecz i bez dużego wysiłku a efekt super....
      • IP: *.play-internet.pl

Gość: AD 14.04.12, 13:04 Odpowiedz
        Mam pytanie dotyczące platformy Mango Vibro Max, moja mama, która jest po amputacji piersi(ok. dwóch lat) planuje kupić taką platformę, w przeciwwskazaniach czytałam, że w przypadku nowotworów nie wolno tego używac, co prawda, jej nowotwór był wykryty dośc wczesnie, nie brala chemii, lekarze stwierdzili, ze teraz juz nie ma żadnych ognisk rakowych w organiźmie, czy mimo to można uzywac vibro maxa???Prosze jesli ktoś może mi coś na ten temat powiedzieć bede bardzo wdzięczna:)pozdrawiam

Gość: młodapara 25.10.10, 17:05 Odpowiedz
      Hej. dzis doszła do mnie maszyna vibro-max. wiec od dzis zaczynam cwiczyc i ujedrniac ciało. za miesiac napisze o efektach. na dzien dzisiejszy:
      waga- 57,6
      obwod brzucha- 85cm
      obwod nogi-53cm
      obwod w biodrach(tyłek)-89
      obwod w biuscie-90cm pod biustem-80cm
      pas- 72cm
      No i oczywiscie mało jedrne ciało i ceelulit
      Za miesiac dam znac czy działa
    • IP: 178.73.48.*

Gość: skowron 01.12.10, 02:04 Odpowiedz

Kto z was kupil rzeczywiscie te platforme i JAK DŁUGO DZIAŁAŁA?

Moja ma niecaly rok. Od niedawna uzywamy jej w dwie osoby, najrzadziej co drugi dzien. Wczoraj padla. Buczy, ustawienia dzialaja, ale nie wibruje.

Jak to naprawic?
      Czy 'gwarancja roczna' to znaczy, ze sprzet dziala mniej wiecej rok...?
      Co sie moglo popsuc?

Bardzo prosze o wpisy osob, ktorym VibroMax sie psuł, albo przeciwnie - dziala długo.

Gość: Alicja 01.12.10, 10:47 Odpowiedz
        Chodzę do klubu gdzie są dwie platformy , świetne efekty po 20 zabiegach od 4 do 8 cm w pasie , pięknie celulit się wygładził . Jędroność ciała fantastyczna . Są to platformy Wibra Line we Wrocławiu na Psim Polu Inflancka . Teraz jadę na narty więc inny zestaw ćwiczeń mam.
        Rozmawiam w klubie z paniami co ćwiczyły na platformie wszystkie zadowolone .Mam mało czasu małe dziecko , a tu 10 min i gotowe . Polecam

Gość: aaaaaa 02.12.10, 16:56 Odpowiedz
        ja mam dopiero miesiac, a mozesz napisac czy sa jakies efekty po niej. bardzo zalezy mi na opini kogos kto uzywa jej juz jakis czas . bede wdzieczna za szczera odpowiedz
        • IP: 178.73.48.*

Gość: skowron 02.12.10, 21:03 Odpowiedz
          > czy sa jakies efekty po niej.

Ja uwazam, ze sa. Wystarczy porzadnie napisac miesnie i nic nie lata. Miesnie sa twardsze, celulit maleje, jest przyjemny relaks i porzadne zmeczenie miesniowe. Co do schudniecia to nie mam pewnosci, bo rownoczesnie u mnie byla dieta. Ale napiecie skory i miesni duzo lepsze. Tyle, ze te skutki nie byly po miesiacu, tylko przynajmniej po szesciu, no i zadne 10min dziennie, raczej 20-30, czasem 40.
          Bardzo mi tego brakuje, teraz mam regularny zespol abstynencyjny, jak po zaprzestaniu systematycznych cwiczen fizycznych. Zreszta moze dlatego u mnie to dziala, bo zawsze bylam wysportowana ponad norme. Ostatnio z braku czasu wystarczyla ta platforma.

Gość: anetka 06.12.10, 15:00 Odpowiedz
            a 40 minut od razu w ciagu czy kilka razy dziennie po 10min????
            • IP: 46.112.244.*

Gość: mala99 12.12.10, 16:25 Odpowiedz
              teraz to ja już sama nie wiem czy warto kupić. Na oku mam taką fitbay.pl/1095-bh-vibromax-yv20.html- kosztuje sporo, ale tak myślę, że to inwestycja na lata. Też jestem ciekawa jak ćwiczyć na poczatku. Nie wiem czy wytrzymałabym te 40 minut...

Gość: kkk 13.12.10, 21:15 Odpowiedz
                Ja polecam to rewelacyjna sprawa. nie musisz na poczatku cwiczyc 40 min tylko zaczac od 10 minut.
            • IP: *.aster.pl

Gość: sko 14.12.10, 16:11 Odpowiedz
              Kilka razy. Zalezy od wytrzymalosci, to sie latwo wyczuwa. Zwiekszac stopniowo.
              Za jednym razem nie przekraczam 20min do tej pory.

Gość: gosia 02.01.11, 22:09 Odpowiedz
                Wiecie co ja nie wierze ogolnie w zadne rzeczy co pomaga schudnac i takie tam, tyle probowalam ze nic w koncu tak naprawde czlowiek schudnie jak powie sobie zeby lepiej is eodzywiac i zjesc tyle by sie najesc a nie napchac. Co do uzadzenia moja mama kupila go jakis miesiac temu ona uzywa go codziennie minimum 3 razy, jest zadowolona bo tak jak mowiliscie poprawia sie krazenie i wogole samopoczucie po tym. Jakie efekty da to nie wiem do konca ale wiem tyle ze cos pomaga. I nie ludzcie sie nie da sie schudnac w tydzien, zrzucic moze w tydzien osoba ktoa cwiczy i ma dosc duzo tluszczu osoby chudsze ktore nie sa nie wiadomo jak grube nie zrzuca w tydzien ani dwa. trzeba pracowac nad soba
      • IP: *.customers.d1-online.com

Gość: ania 29.06.11, 13:03 Odpowiedz
        rma witaj ja tez mialam problem z moja platfor i udalo nam sie samym narawic. Jesli wyswietlacz dziala tylko niewibruje sciagnij obudowe dolna i popraw kable moze nielacza ewentualnie pasek spadl albo trzeba go napiac bo jest zaluzny. Tam nic wiecej niemoze sie popsuc. A te usterki sama mozesz usunac. Wrazie co pisz
przejdź do: 1-100 101-143
(101-143)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.