• drzewko
 • od najstarszego
 • od najnowszego

Dotacje z UE na rozwój przedsiębiorstwa Dodaj do ulubionych

 • 16.07.12, 12:25
  Kredyt technologiczny realizowany w ramach POIG działanie 4.3 jest jedną z ostatnich możliwości uzyskania dotacji do inwestycji.
  Już dziś skorzystaj z dofinansowania.
  *wysokość dotacji do 4 mln zł, w zależności od regionu i wielkości firmy od 40 do 70 procent nakładów kwalifikowanych,
  *program wyłącznie dla mikro, małych i średnich firm,
  *cel projektu to zakup i wdrożenie nowej technologii,
  *przedmiot kredytu: zakup i/lub modernizacja środków trwałych, wykonanie ekspertyz i projektów itd.,
  *forma nowej technologii: prawo własności przemysłowej, usługa badawczo-rozwojowa, nieopatentowana wiedza techniczna,
  *forma dotacji: premia technologiczna wypłacana po zakończeniu realizacji projektu i przeznaczona na spłatę kapitału kredytu technologicznego.

  Skontaktuj się z nami.

  Finanse dla Firm
  tel.: 42 637 65 54
  tel.kom.: +48 605 294 716
  Zaawansowany formularz
  • 29.10.12, 15:55
   tak sobie czasami myślę, ile jest rzeczy i spraw i inwestycji, które powstały dzięki funduszom unijnym a nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy...
   coś tak jak pokazują to tutaj: www.youtube.com/watch?v=ACx2Pxexfms
   • 01.11.12, 00:48
    fajną kampanie wymyslili bo faktycznie trafia w samo sedno
  • 16.01.13, 13:50
   sporo informacji jest tez na www.talento.pl
  • 10.12.13, 16:08
   Lechaa Consulting Sp. z o.o. w ramach realizacji projektu EFS "Szansa dla aktywnych" (Poddziałanie 8.1.2 - "Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie") prowadzi rekrutację osób ZWOLNIONYCH Z PRACY, ZAGROŻONYCH ZWOLNIENIEM lub PRZEWIDZIANYCH do zwolnienia z przyczyn dotyczących zakładu pracy, z terenu woj. mazowieckiego.
   Oferujemy bezpłatne wsparcie szkoleniowo - doradcze oraz bezzwrotną dotację do 35 zł na założenie działalności gospodarczej. Rekrutacja potrwa do końca lutego 2014, kolejność zgłoszeń ma znaczenie decydujące!
   Formularz zgłoszeniowy wraz z resztą dokumentów kwalifikacyjnych do pobrania na stronie projektu: www.sda.lechaa.pl
   Możliwość uzyskania dodatkowych informacji pod nr tel: 536-269-636 lub 530-585-365 w biurze projektu: ul. Zamiany 8 lok 2 w Warszawie oraz pod adresem mailowym: e.galecka@lechaa.pl
   • 11.12.13, 11:47
    Lechaa Consulting Sp. z o.o. w ramach realizacji projektu EFS "Szansa dla aktywnych" (Poddziałanie 8.1.2 - "Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie") prowadzi rekrutację osób ZWOLNIONYCH Z PRACY, ZAGROŻONYCH ZWOLNIENIEM lub PRZEWIDZIANYCH do zwolnienia z przyczyn dotyczących zakładu pracy, z terenu woj. mazowieckiego.
    Oferujemy bezpłatne wsparcie szkoleniowo - doradcze oraz bezzwrotną dotację do 35.000 zł na założenie działalności gospodarczej. Rekrutacja potrwa do końca lutego 2014, kolejność zgłoszeń ma znaczenie decydujące!
    Formularz zgłoszeniowy wraz z resztą dokumentów kwalifikacyjnych do pobrania na stronie projektu: www.sda.lechaa.pl
    Możliwośc uzyskania dodatkowych informacji pod nr tel: 536-269-636 lub 530-585-365 w biurze projektu: ul. Zamiany 8 lok 2 w Warszawie oraz pod adresem mailowym: e.galecka@lechaa.pl
  • 19.08.15, 14:54
   Warto wiedzieć, że na najbliższe lata dostaliśmy od UE aż 20 mld euro więcej, niż w poprzednim okresie, więc obecnie jest najlepsza okazja na pozyskanie funduszy na rozruch, czy rozwój firmy. Jak zwykle, chętnych będzie znacznie więcej, niż pieniędzy, więc warto przygotować biznesplan jak najszybciej i przygotować się do napisania wniosku. Można to też zlecić wyspecjalizowanym firmom (jak www.dotacje-exportgroup.pl ), których obecnie na rynku nie brakuje - są w każdym większym mieście.
  • 24.02.16, 22:04
   Ludzie nie zapominajcie również o audytach wzorniczych, bez któych prowadzenie firm jest praktycznie nie możliwe, jeżeli chcemy je powiększać. Dlatego po otrzymaniu dotacji dobrze jest w pierw wynająć www.creativecraft.pl/audyt-wzorniczy/audyt-wzorniczy-audyty-wzornicze.php by potem wiedzieć w co dokąłdnie inwestować.
  • 29.03.16, 09:27
   Ja sie wlasnie zastanawiam, czy jesli chce rozwijac swoja firme w kierunku bardziej innowacyjnym, jakim jest wprowadzenie outsourcingu contact center , znalzlem juz nawet firme, ktorej chcialbym to zlecic..ccig.pl/ i tak sie zastanawiam czy moge jakies dotacje uzyskac na cos takiego?
 • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.