Dodaj do ulubionych

Czy warto?

30.11.17, 18:04
Hej, potrzebuję rady
Zajmuję się grafiką komputerową, moi klienci byli zawsze zadowoleni i ostatnio zleceń pojawia się coraz więcej. Momentami jest ich dużo i nie nadążam w pojedynkę. Zastanawiam się nad zatrudnieniem kogoś do pomocy i może nawet rozkręceniem większego biznesu. Mogłabym sama czegoś przyuczyć, ale potrzeba pieniędzy na pracowników i sprzęt dla nich. I rozważam zgłoszenie się do dofinansowań z Unii. Jest w ogóle szansa na zdziałanie coś w tym temacie? I czy opłaca się zatrudnić jakiś doradców czy pośredników przy składaniu wniosków? Zależy mi też przy tym na składaniu papierów i efektach jak najszybciej.
Edytor zaawansowany
  • bascja 07.12.17, 14:21
    Natknęłam się na taką firmę www.kcfe.pl/krajowe-centrum-funduszy-europejskich/ Ktoś korzystał kiedyś z ich usług i może polecić? Wygląda to ładnie, ale nie chcę brać w ciemno
  • a_ga_90 25.01.18, 10:37
    Na pewno warto korzystać z firm, które pomagają zdobywać takie dofinansowania, a to dlatego, że wypełnianie tych papierów i przygotowanie dokumentacji wcale takie proste nie jest. Taka firma jak Ci pomoże to istnieją większe szanse, że dostaniesz dotację. Zobacz np. tutaj: ellipsisinnovations.pl/dotacje-dla-firm.html. Dodatkowo możesz np. szukać stażystów, którzy też są finansowani z Unii. Niektóre projekty mają też dofinansowanie stanowiska pracy tego stażysty i można kupić sprzęt. Albo projekty, które po ukończeniu stażu pomagają Ci w zatrudnieniu stażysty opłacając ZUS. Trzeba tylko dobrze poszukać i popytać. Rozwiązań jest wiele, musisz zobaczyć co Ci się najbardziej będzie opłacało.
  • isha88 17.01.19, 10:03
    Ja myślałam, że sama ogarnę, ale im dłużej siedziałam nad wnioskiem tym bardziej traciłam nadzieję, że mi się uda. Znalazłam firmę, która działa zdalnie i pomaga w uzyskaniu dotacji. Ich pomoc przyczyniła się do tego, że nie dość że założyłam firmę z dotacją to jeszcze uzyskałam wsparcie pomostowe, więc nie martwiłam się o ZUSy i podatki. Z tego co wiem, to na poczatku roku jest sporo takich naborów.
    Jakbyście potrzebowali pomocy z dotacją to śmiało mogę polecić Bona Fides bonafides-krosno.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.