Dodaj do ulubionych

Poszukuję dobrego kochanka z Wrocławia

12.08.12, 23:17
34 latka, w stałym związku (również matka)... ale samotna i spragniona dobrego seksu bez zobowiązań. Szukam mężczyzny, który rozumie kobiece zmysły i potrzeby (nie tylko cielesne)...a jeśli taki się znajdzie możemy spędzić czas np. na oglądaniu razem filmu obyczajowego bądz też gorącym seksie w łóżku/windzie/na trawie.
WAŻNE: nie szukam sponsora.
Edytor zaawansowany
  • konsior 13.08.12, 11:31
    Witam.
    W odpowiedzi na Twojego zachęcającego anonsa,pisze.
    Jestem żonatym 35 latkiem z Wrocławia. Właśnie jestem na etapie poszukiwania ,kochanki.
    Kobieta której poszukuje przede wszystkim musi być bardzo,ale to bardzo dyskretna,fajnie by było gdyby była atrakcyjna,miła,inteligentna (do pogaduch),gorąca i pragnąca.
    Co preferuje;
    seks na łonie natury
    seks analny
    seks oralny
    fetysz lizanie stopek w pończoszkach itp
    seks tradycyjny
    ostre rzniecie
    długie namiętne całowanie
    oczywiście o takich pozycjach jak 69 już nie wspomnę
    jestem osoba aktywna wole delektować się kobiecym ciałem i czuć jej zadowolenie niżeli odwrotnie
    jestem bardzo namiętnym i rozpalonym mężczyzną

ps.posiadam lokum
    Podam Ci nr tel ale tylko jak dla Ciebie od pn do pt od 09:00 do 16:00
    Piec zero piec 829-632
    i GG dostępne jak wyżej
    12078751
    Pozdrawiam i czkam na szybka odpowiedz.
    Marwin
  • mystery18 26.08.12, 23:40
    witam
    ja 30 lat. żonaty

jeśli aktualne chętnie napiszę coś więcej i się spotkam
    pozdrawiam
  • 0kobieta12345 27.08.12, 22:46
    jeszcze aktualne 0kobieta12345@gazeta.pl
  • gr35l 28.08.12, 17:26
    czesc jak bym mog cie poznac byl bym zaszczycony
  • wilhelm.knocke 02.10.12, 13:00
    Witaj Piękna nieznajoma :-)

Zawsze mi żona powtarzała, że "rozumiem kobiece zmysły" i potrafię wyczuć kobiece potrzeby". Sęk w tym że to co między nami było, gdzieś odeszło i raczej nie wróci. Dlatego pozwoliłem sobie odpowiedzieć na Twoje słowa.
    Od dawna szukam bowiem kogoś takiego jak Ty, kogoś kto potrafi znaleźć w każdym małym uśmiechu, każdym małym geście, każdym małym orgazmie energię do działania i odkrywania czegoś nowego. Ja lubię odkrywać nowe, ciekawe zakamarki nie tylko kobiecych ciał, ale i starego Wrocławia jak i Dolnego Ślaska.

Nie ma co ukrywać, że faceci są tak skonstruowani, że potrzebują adrenaliny i emocji do życia tak samo jak powietrza. Być może właśnie dlatego wybrałem sobie hobby dające dużego kopa adrenaliny. Zresztą zainteresowań Ci u mnie tyle, że starczyło by dla pułku wojska :-) Ale nie samym hobby jednak człowiek żyje.

Jeżeli uznasz za stosowne aby spróbować znajomości z niedopieszczonym 36-latkiem szukającym aktywnej koleżanki do wymiany pozamałżeńskich doświadczeń to oddaję się do Twojej dyspozycji :-P

Byłbym zobowiązany gdybyś się zdecydowała na wspomniane przez Ciebie "spędzanie czasu" w moim towarzystwie. Mam nadzieję, że moje gusta filmowe będą leżały w kręgu także Twoich zainteresowań, bo nie zawsze film obyczajowy jest tym co bym chciał oglądać. Czasem jakiś horror czy komedia mogą lepiej pasować do nastroju, nie uważasz?.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia mojego podania pisz proszę na GG:918909, sheriff2000#o2.pl

Z ogromną niecierpliwością czekam na Twoje słowa.

A.

p.s. Uwielbiam bose stąpanie po skąpanej w rosie trawie. Wiesz co mam na myśli ;-)
  • a123z2 16.02.13, 11:44
    a123z2@o2.pl napisz do mnie. czekam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka