Dodaj do ulubionych

Młoda, seksowna kocica szuka....

11.01.19, 00:20
Witaj! Mam na imię Agnieszka, 24 lata. Jestem śliczną, szczupłą niebieskooką blondynką, która swoimi zmysłami, dotykiem i wdziękiem rozpali w Tobie to, czego nigdy jeszcze nie czułeś!
Poszukuję chętnego pana (wiek obojętny) do popisania, powysyłania sobie zboczonych zdjęć i filmików, cybersexu!
Uwielbiam fetysz stóp, lizanie, mizianie, dotyk. Kocham również wulgarne rozmowy.
Wyglądam tak jak na zdjęciach :* Pamiętaj, że odpisuję na wiadomości i wysyłam zdjęcia, filmy tylko tutaj --> zaliczlaske.pl/
Jeśli chcesz, możesz napisać do mnie e-mail. Mój adres to: slodka.agness94@gmail.com
Zaprarszam. Doświadcz tego, czego nie czułeś dotychczas z żadną kobietą.
Edytor zaawansowany
  • malwina300 18.01.19, 09:22
    Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 25 do 60lat
    Mam na imię Malwina lat 30, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: malwina30 napisz do mnie i spotkajmy sie!
    lub napisz maila na: malwina300x@wp.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.