Dodaj do ulubionych

Żonaty szuka przyjaciółki

22.02.19, 13:23
"W świecie, gdzie życie tak naturalnie łączy się z życiem,
gdzie kwiat nawet w powiewie wiatru łączy się z innymi kwiatami, gdzie łabędź zna wszystkie łabędzie, tylko ludzie budują sobie samotność. ..."
żonaty ale samotny w związku, 48 letni szuka przyjaciółki .... może też samotnej w związku
Edytor zaawansowany
  • jacek.zelazna 02.03.19, 13:31
    Hmmmm..... Brak, zainteresowanych🙁
  • jacek.zelazna 03.03.19, 11:54
    🤔
  • jacek.zelazna 09.03.19, 13:00
    🤔
  • jacek.zelazna 19.03.19, 18:47
    😔
  • agnieszkakazan 20.03.19, 13:32
    Witaj ,
    Moich nagich zdjęć nie znajdziesz nigdzie ... pod żadnym nickiem ...
    Jestem w podobnym wieku jak Ty .. mam cudowna rodzine ,która jest dla mnie największym priorytetem..
    ...ale ... brakuje mi adrenaliny .. motyli w brzuchu .. tego uczucia bycia adorowanym ... uczucia .. kiedy kogoś tak bardzo pragniesz ,ze kazda godzina wykradzione rzeczywistości jest cudowna
  • jacek.zelazna 20.03.19, 14:40
    Witaj :)
    i cieszę się że nie znajdę Twoich zdjęć nigdzie ... nie o to bowiem mi chodzi ....
    raczej o "tą " adrenalinę .
    Jeżeli zechce proszę napisz na adres mail : jacek.zelazna@gazeta.pl
    Będzie mi niezmiernie miło :)
  • agnieszkakazan 20.03.19, 19:56
    ......napisałam
  • jacek.zelazna 21.03.19, 10:05
    również :)
  • jacek.zelazna 29.03.19, 07:37
    Miło wiedzieć że wszystkie Panie zaglądające tu są szczęśliwe lub już odnalazły " motyle..." :)
  • jacek.zelazna 02.04.19, 11:43
    :(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.