Meble kuchenne na zamówienie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Znacie jakąś godną polecenia firmę albo stolarza co projektuje i wykonuje solidne i ciekawe meble kuchenne? Najlepiej z granitowymi blatami od razu
    Zależy mi żeby kuchnia była funkcjonalna i przede wszystkim na lata więc coś porządnego
    Nie mam określonych preferencji co do wyglądu wiec dobrze żeby zrobili mi jakiś oryginalny projekt
    Z góry dziękuję za pomoc
    • a granitowe blaty to tera je szik?
    • Podejdź no na Dojazdową 1 salon www.torusmeble.pl/
      i granity ci zrobią i projekt
    • Ja polecam firmę DITTA Polska tutaj jest ich strona na wszelkie pytania napweno odpowiedzą, też z nimi załatwiałam wiele spraw meilowo :) to bardzo wygodne www.meble-tychy.com.pl/

U mnie robili kuchnie i jestem bardzo zadowolona, mili ludzie, znają sie na rzeczy i co ważne nie wciskają niczego na siłę :/ bo gdy szukałam firmy do wykonania kuchni trafiłam na róznych "fachowców"
      • A ja mogę polecić aw.meble na Balbinie . Gość zrobił taki projekt tak jaj by czytał w moich myślach .Widać że ma pojęcie i wie o czym mówi.wykonanie na bardzo wysokim poziomie ,rzadnych zastrzeżeń co do wykonania bardzo dokładnie i fachowo,wiem co mówię bo też pracuje w usługach i wiem na co zwrócić uwagę.
        Moi znajomi też akurat tam zamówili i wszystko ok.
        Polecam.
    • Polecam firmę meblową z Tychów, którą zresztą polecili mi moi znajomi. Po zwiedzeniu chyba wszystkich salonów w Katowicach, wybrałam ich ofertę bo była najtańsza a przy tym wykazywali się bardzo dużym zaangażowaniem. Zrobili mi nowoczesną kuchnię lakierowaną a mojej mamie kuchnię białą w stylu angielskim. Efekt przerósł nasze oczekiwania dlatego obiecałam, że będę ich wszędzie polecać. Nie pamiętam ich nazwy ale jeśli ktoś chciałby skorzystać to podaję nr tel. 698953943, który zagościł w moich kontaktach bo pewnie nie raz jeszcze będę korzystać z ich usług.
    • W Sarnowie k.Toszkajest dobro firma co robi meble na zamówienie
    • Glückauf!
      --
      Lwow, „Przeglad Wszechpolski“, nr 1, styczen 1899, „Utrata wschodnich terenow znaczylaby smiertelny cios dla potegi Niemiec. W walce narodowej haslo moze jedynie brzmiec: My albo oni! To jest doprawdy walka o zycie i smierc, dlatego ze Polska jest nie do pomyslenia bez Gornego Slaska, bez Prus Zachodnich i nawet Prus Wchodnich“.
    • odwiedź www.outletmeblowy.pl w czwartek rabaty -60, -70, a nawet -80% :)
    • Znam ;) siebie :) Tutaj są moje realizacje: bors.pl/ ;)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.