Dodaj do ulubionych

Bartoszcze wpadl w amok

07.02.13, 16:00
Tak kuriozalnego zachowania tzw. "admina" moje stare oczy jeszcze nie widzialy. Moze nie bylby to temat na osobyn watek, ale po tym co sie wydarzylo na sasiednim forum warto sobie amok admina ogladnac pod podanym linkiem...

forum.gazeta.pl/forum/w,10650,142273777,142273777,Usuniety_watek_Slask_zanim_przyszli_Polacy.html
:))

Glückauf!
--
Lwow, „Przeglad Wszechpolski“, nr 1, styczen 1899, „Utrata wschodnich terenow znaczylaby smiertelny cios dla potegi Niemiec. W walce narodowej haslo moze jedynie brzmiec: My albo oni! To jest doprawdy walka o zycie i smierc, dlatego ze Polska jest nie do pomyslenia bez Gornego Slaska, bez Prus Zachodnich i nawet Prus Wchodnich“.
Edytor zaawansowany
  • hans-jurgen 07.02.13, 17:27
    Niy dziw sie, to je gorolski prowokator, wychowanek takich tuzow PPR/PZPR jak Jerzy Ziętek.
    Typowy ignorant jakich na kopy mosz na tych polskich tzw " narodowo-patriotycznych "
    portalach np. niezalezna.pl itp.
  • herbjelita 07.02.13, 17:47
    Mie ino je szkoda takich dobrych chopcow co ten polsi kaleka wykonczou.
    bartoszcze to chadziaj najgorszego gatunku. Jo se ino dziwia czymu arnold je tak od niego zalezny? Przeciez bartoszcze jednoznacznie i zpremedytacjom ta strona psuje.
    --
    Za waszą i naszą wolność.
  • chrisraf 07.02.13, 20:48

> Mie ino je szkoda takich dobrych chopcow co ten polsi kaleka wykonczou.

Tu mosz 100% recht!

> bartoszcze to chadziaj najgorszego gatunku.

Nic dodac, nic ujoonc... ;/

"Jo se ino dziwia czymu arnold je tak od niego zalezny?"
    Jo tygo tysz, ale to pozostanie gyhajmnis... Jo respektuja i szanuja Arniego. Je rowny nosz chop. Nosze familie siy wychowouy, jakby to pedziec, na "tym soomym placu". Je srogo szkoda, co siy ze tym forum robi. Srogo wiyla forumowiczow nie bardzo "lubi" B. Synek powinien freiwillig zrezygnowac z moderacji, ale uon je za ajtel i ni mo charakteru uodpowiednigo.
    Arni moiu kedys tysz internetcajtung. Piykne zajty to bouy. O ile pamiyntom zwoua suy uona "Nju Kattowitzer Cajtong".

Glückauf!
    --
    Lwow, „Przeglad Wszechpolski“, nr 1, styczen 1899, „Utrata wschodnich terenow znaczylaby smiertelny cios dla potegi Niemiec. W walce narodowej haslo moze jedynie brzmiec: My albo oni! To jest doprawdy walka o zycie i smierc, dlatego ze Polska jest nie do pomyslenia bez Gornego Slaska, bez Prus Zachodnich i nawet Prus Wchodnich“.
  • ballest 07.02.13, 21:15
    Chris a czymu dyskutujesz z osobami takimi jak Bartoszcze co rudymentarnego pojecia o historii Slaska, bo nawet nie wiedzieli, ze nie caly Slask zostou pruski!!
    Arnold tysz nie wiedziou, ze wszystkie miasta w sredniowiecznej Polsce kolonisci i ich potoimkowie zalozyli!
    Skuli tego dlo mnie niewiedza tych osob jest przestraszajaca i nie dyskutujam z nimi.
    --
    pyrsk
    Ballest
    "Dobra retoryka jest tarcza niewiedzy"
    Gleiwitz
  • chrisraf 07.02.13, 21:25
    Magst schon recht haben. Ale Ty niy mozesz wciepywac wsziskich do jednego kibla, a w szczygolnosci niy Arniego i B.oroka!

Glückauf!
    --
  • ballest 07.02.13, 21:38
    No, - ale Arnold to jest STUDNIA niewiedzy!!
    On wiy tylko to, - co znejdzie w Internecie !!
    Zreszta wszystkie Poloki razym wzieta , malo wiedzom o swoji historii, jo czekou ponad miesiac na Forum, jak uech se spytou fto pierwszy napisou podrecznik do nauki polski gramatyki, oni my wszyscy wymieniali Onufrego Kopczynskiego, yno on nmie bou pierwszy !!!

--
    pyrsk
    Ballest
    Gleiwitz
  • chrisraf 07.02.13, 22:53
    Poooo leku!
    Ballest, jydni soom studniom "niywiedzy", inni zas studniom "wiydzy".
    Jo soom musza prziznac, ze ech siy wiyla uod Ciebie dowiedziou. Skuli tego bych siy ale soom niy nazawou tak, sam Ty godosz o innych.

To co do Ciybje jest kristalklar, do wiylu to tak ajnfach niy jest!

To cza tysz zrozumiec...

A ze drugij zajty, polsko oficjalno historyjo to myntlich przeuonaczyn ze dobrymi zyczeniami, to coukim inny pfand! Wiela ludzi, ganc ajnfach niy moze uwierzyc, ze soom oklamywani...

A na to cza szasu...

Glückauf Schlesien!
    --
  • ballest 07.02.13, 23:09
    Chris jak nie mom pojecia o tym co inny pisze to nie nazwiam go scierwem tylko skuli tego ze jo zero na temat wiym i nie mogam se wyobrazic, zeby Poloki anie jednego miasta w Sredniowieczu nie zalozyli!!!
    To tylko Durny zrobic moze, a se chwolic swoim przyrodzeniem na Forum, Chris gupota mou granice, on moze na Grubie szleprem bou, wyzy go nie szacuja, a jo umiam wiedza ludzi oszacowac , wierz mi!
    Bartoszcze - to drugi taki GOOGLE wszechwiedzoncy!
    --
    pyrsk
    Ballest
    Gleiwitz
  • ballest 07.02.13, 23:17
    aha, dodom jak jo to pisou to googel bou wiyncy jak marny, skuli tego to co jou pisou to im se wydowalo niemozliwosciom, oni nawet niewiedzieli, ze Praga byla stolicom Cesarstwa, ze czeski jezyk jest jezykiem wskrzeszonym, a w Glywicach dzisiej najlepszou znawczyni Glywic nie wiedziala, co to jest Willa Caro czy Seidenhaus Weichmann!!
    Zaznaczom wtedy GOOGLE bou do niczego!!
    --
    pyrsk
    Ballest
    Gleiwitz
  • chrisraf 08.02.13, 10:35
    Za to tysz Ciy cenia, aczkolwiek niy zawsze mom te some zdanie co Ty. W moij bibliotece zamluja uod kilku lot roznej sorty unikaty ksionszkowe i moga sie pochwolic kilkoma "biouymi krukami". W sumie mom kilka tysiyncy roznych materialow na tymat historii polskij i niymieckich, jak i tymatow pokrewnych.
    To co powszechnie siy przyjyuo jako oficjalno hostoryjo, niy jest nowet wert zuamanygo szylonga...

Glückauf!
    --
  • artjomka 08.02.13, 11:04
    Witom!
    po tych wytryskach chory psyche admina Bartoszcze, cza by postawic pytanie, eli muszymy my sie to "gyfalyn lasyn". Bo w koncu te forum njy je prywatnom wlasnosciom tego intelektualnego guomba.
    Ciepnou ech skarga do tych tam na wiyrchu we GW Warsiafka. I mom jusz otpowiedz. Pani Bu.... kozaua mi podac wszyjstke wontki, kaj nastompiouo zuamanie regulaminu bez admina. To oznoczo - przeciepua robota na mie - typowo po polcku.
    A co jo niy je uczidupski pami B. to niych uona mie w dupa pocauje. I Bartoszcze oben drauf!
    Pyrsk!
    Polcka Kargulym silno - ale jusz niydugo!

PS: A mozno by napisac pora zacow na tyn tymat do konkurynci GW?
  • chrisraf 08.02.13, 21:18
    Witom!

Konkurencyjo moze byc nawyt zainteresowano. Ale to samo, co ta "pani redaktor", musieliby uoni tysz dostac, aby mjyc bywajzy. Bez teg nic niy do siy zrobic.

Mozesz mi ciepnoonc na mejlkastla ta korespondencyjo?

Inny myjglichkajt to masywne byszwerdy forumowiczow, jeder einzeln.

Pyrsk!
    --
  • chrisraf 21.02.13, 16:26
    Mom kilka postow, kere uon wykasowou. Ciepnij mi namiary na ta pani. Nojlypiej na mejlkastla.

Glückauf!
    --
  • zyga_1 21.02.13, 22:30
    Skarżypyta.
  • rico-chorzow 21.02.13, 23:22
    Polacy terroryści.
    --
    www.youtube.com/watch?v=5-GGTA4XlTI

bi.gazeta.pl/im/2/4739/m4739272.gif
  • artjomka 22.02.13, 17:27
    chrisraf napisał:

> Mom kilka postow, kere uon wykasowou. Ciepnij mi namiary na ta pani. Nojlypiej
    > na mejlkastla.
    >
    > Glückauf!

Witom Chris!
    Bitte um Verständnis, aber vorläufig kann ich Dir keine Information zur Verfügung stehen.
    Im Moment hat mein Rechtsberater Anzeige gegen Agora bzw. GW wegen passiver Mitwirkung der Forum – Administratoren (Forum Silesiana und GGG), bei Rechtsbeugung unter anderem der Art.190 §1 und 212 K.k.
    Damit verbunden, sind meine Aktivitäten auf Foren GW nur auf Archivierung der Posten begrenzt.
    Tschüss!
  • artjomka 22.02.13, 17:30
    Witom Chris!
    Widza, co ech sie tysz machnou!
    Mo byc ..zur Verfügung stellen..- nicht stehen.
    Pyrsk!
  • rico-chorzow 22.02.13, 17:40
    dej pokoj,to siy niy loni;)
    --

• chrisraf 23.02.13, 12:48
    man muss denen das Hadwerk legen. Es kann nicht sein, dass sowohl die GW, wie auch in ihren Namen fungierende "Moderatoren" gänzlich wüten können, nach ihrem eigenem Ermesse schalten und walten.

Glückauf!
    --
  • rico-chorzow 23.02.13, 18:27
    chrisraf napisał:

> man muss denen das Hadwerk legen. Es kann nicht sein, dass sowohl die GW, wie a
    > uch in ihren Namen fungierende "Moderatoren" gänzlich wüten können, nach ihrem
    > eigenem Ermesse schalten und walten.

Besto my muszymy sie do kupy wziońść,som my cuzamyn,momy moc i u nos na Slonsku.
    --

• rico-chorzow 23.02.13, 18:34
    Moges mi wiyrzyć,my Slonsoki momy moc,i to pieronowo,yno muszymy prziś cuzamyn,niykere bojom siy tygo jak tojfel świyncony wody.
    --

• chrisraf 23.02.13, 12:28
    Hi!

Ich will B. wegen übler Nachrede und Beleidigung auf Schadenersatz verklagen. Wäre Dir dankbar, wenn wir weitere Korrespondenz über die Mailadressen vortführen könnten:
    chrisraf@gazeta.pl

Glückauf!
    --
  • chrisraf 23.02.13, 13:13
    Wieso GGG? Das Durcheinander passiert auf Slask-historia, kultura, narod.
    Das verstehe ich nicht ganz...

Glückauf!
    --
  • artjomka 23.02.13, 17:28
    chrisraf napisał:

> Wieso GGG? Das Durcheinander passiert auf Slask-historia, kultura, narod.
    > Das verstehe ich nicht ganz...
    >
    > Glückauf!

Hi Chris!
    So gesehen hast Du recht. Man müsste sagen, dass die Missachtung der Regularien des Forums herrscht auf allen Foren "Slask"!
    Pyrsk!
  • chrisraf 08.02.13, 10:27
    Co do oceny Arniego, niy wiym uo co Wom polazuo. Moga Ciy uspokoic, Arni niy je na grubie szleprem. Do tego musza pedziec, ze siy z nim dobrze rozumia w przeciwiynstwie do B.oroka.
    Arni je uoblotany, egal czy siy to komu podobo, czi tysz niy.
    Jo uwazom, ze to je szkoda, ze zyscie siy powadzili, egal fto szuld.

Co do B.oroka, to prof. Google. Co mu zuchmaszyna pokoze, to wciepnie...:)

Glückauf!

--
  • chrisraf 07.02.13, 20:37
    Witom!

Kaj tam, B. to mody chop, srodek 30-tki. Jak zrobiou swojego prawnika, to mu szajba odbiua, chociaz niekery godajoom, ze jusz wczysniej bou taki.

Glückauf!
    --
  • berncik 07.02.13, 21:45
    To nie je zodyn grund kogos tam ignorowac bo cos tam nie wiy.Jedyn mondry czowiek pedziou roz Ze Wiym ze nic nie wiymInaczi pedzane Tyn co se chwoli ze wszytko wiy, wiy nie wiela tz.Zawsze se mozesz czegos nauczyc.Arni zrobiou feler ze pozwolou Bartowi spelniac funkcja Admina .Arni moze ino jedno zrobic Otwozyc nowe forum,a to stare zostawic Bartowi.
    Ino nie wia czi to by wyczimaua "Familia".
    Jo napewno nie umia kogos zabanowac,i mysla ze ani jedyn znos .To moze ino Hanys i dobrze ze tak jest.Hanys nojlepi wiy jak to funkcjonuje ,bo som nie wia czy mom recht ze tym Arnoldym i Bartym.
  • hanys_hans 07.02.13, 22:13
    berncik napisał:

> Jo napewno nie umia kogos zabanowac,i mysla ze ani jedyn znos .To moze ino Hanys
    > i dobrze ze tak jest.Hanys nojlepi wiy jak to funkcjonuje ,bo som nie wia czy
    > mom recht ze tym Arnoldym i Bartym.

Jo tysz niyporadza korzdego zabanowac´ skwuli tego rze nikere sam majoom wiynksze rechte
    z gazety. Takigo Bartoszcze jak bych zabanowou to uoon by ani tego niy merknoou rze je zabanowany, umiou by szkryflac´ bez problymu dali. Jusz my sam kedys´ blokowali nikerych elwroow bez rzodnego skutku...

--
    http://schlesien.nwgw.de/FGGG/smilie.png
  • ballest 07.02.13, 22:37
    Hanys , wiym o tym, ale Gorole zawsze na Slonsku na dluzszym Heblu siedzom do tego co jo wiym to uon je wyznania mojzeszowego!
    --
    pyrsk
    Ballest
    Gleiwitz
  • durch_uozarty_szlysjer 24.02.13, 12:21
    ballest napisał:

> Hanys , wiym o tym, ale Gorole zawsze na Slonsku na dluzszym Heblu siedzom do t
    > ego co jo wiym to uon je wyznania mojzeszowego!

Widze, ze macie kompleks nie tylko Polakow, ale rowniez Zydow. Zycie slaskich nieudacznikow jest naprawde zalosne:-)
  • rico_srola_hozuf1 24.02.13, 16:12
    Uoni muszom mieć wrogów. Jak nie goroll to chocia Żyd. I ftoś mi powie, że uoni niy majom brunatnych przekonań. Jakby żyli we USA to by pieronili na murzinów i latynosów.
  • gymbalski 24.02.13, 18:06
    rico_srola_hozuf1 napisała:

> Uoni muszom mieć wrogów. Jak nie goroll to chocia Żyd. I ftoś mi powie, że uoni
    > niy majom brunatnych przekonań. Jakby żyli we USA to by pieronili na murzinów
    > i latynosów.

Szlysjer to czuje, ze jest gorszy i stad ich agresja w stosunku do mitycznych Goroli. Zazdroszczom Gorolom pieniedzy, wyksztalcenia i pozycji. Podobnie wyglada sprawa z niemieckim antysemityzmem, bo Niemiec jest przekonany, ze jest najlepszy na swiecie, a obcy to moga co najwyzej u nich zamiatac ulice czy sprzedawac kebaby.

Przed wojna zyl u nich narod, ktory mimo niewielkiej liczebnosci( ledwie 0,9% ludnosci Niemiec w 1933 r.)dominowal nad nimi prawie w kazdej dziedzinie. Niemiecka nauka, wolne zawody, media, sztuka, biznes byly zdominowane przez wyznawacow judaizmu. W 1939 roku Niemcy mieli 2-3 razy wiecej nagrod nobla niz wielkie Stany Zjednoczone, a te noble zdobywali dla nich glownie Zydzi. Wystarczylo zrobic porzadek z Zydami i dzisiaj niemiecka nauka sie nie liczy w swiecie, bo USA maja 4-5 razy wiecej nobli niz Niemcy. Wiekszosc amerykanskich nobli oczywiscie zdobyli Zydzi.

Ariel Sharon powiedzial kiedys: "Every time we do something you tell me America will do this and will do that . I want to tell you something very clear: Don't worry about American pressure on Israel. We, the Jewish people, control America, and the Americans know it."

Israeli Prime Minister, Ariel Sharon, October 3, 2001.

www.rp.pl/artykul/650443.html
  • ulpan 24.02.13, 18:34
    gymbalski - vel pit - zeolit napisał:
    > Szlysjer to czuje, ze jest gorszy i stad ich agresja w stosunku do mitycznych G
    > oroli. Zazdroszczom Gorolom pieniedzy, wyksztalcenia i pozycji. Podobnie wygla
    > da sprawa z niemieckim antysemityzmem, bo Niemiec jest przekonany, ze jest naj......l

Widzę, że znany na forach jednokomórkowiec pit-zeolit, po kolejnych zmianach nicków, pisze już sam do siebie. Nawet nie wie co jest tematem - byle nasrać na kolejnym forum - bo to takie polskie! No a jak sie jeszcze do tego na Zydow napluje - to mu zaraz mokro w kroczu!
  • gymbalski 24.02.13, 19:30
    Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
  • gymbalski 24.02.13, 19:50
    Na zicher Szlysjerek niy poradzi wytuplikowac, co w tym poscie bouo takiygo, coby saros wyciepnonc go do hasioka, abo ? Teros szrajbuja do Cia tak, cobys srozumiou, bo wiydza, co ze literackiym jynsykim polskim mos problym.
  • 1fatum 24.02.13, 20:02
    Według mnie naruszyłeś regulamin i nie dziw się, że obelżywe słowa zostały tak potraktowane. Ja bym za coś podobnego dał co najmniej miesiąc urlopu od pisania, a jakby nie pomogło, to ban.

W przypadku wypowiedzi o charakterze rasistowskim, nacjonalistycznym wypełniające znamiona Art. 256 kodeksu karnego - powiadomiłbym organa ścigania z wnioskiem o ukaranie autora wypowiedzi.

Jeżeli tego nie zrobi Admin, to ja mogę uczynić, tak jak kiedyś uczyniłem z Kubisem, gdy przekroczył granice prawa.

Pamiętaj, że nikt nie jest anonimowy i ponosi pełną odpowiedzialność za to co pisze.

Proszę nie odpowiadaj na mój post, bo nie jest on tematem wątku, a ja nie mam ochoty z tobą dyskutować.
    --
    Odważni żyją krótko. Tchórzliwi nie żyją wcale. Kim więc jestem?
  • gymbalski 24.02.13, 20:05
    1fatum napisał:

> Według mnie naruszyłeś regulamin i nie dziw się, że obelżywe słowa zostały tak
    > potraktowane. Ja bym za coś podobnego dał co najmniej miesiąc urlopu od pisania
    > , a jakby nie pomogło, to ban.
    >
    > W przypadku wypowiedzi o charakterze rasistowskim, nacjonalistycznym wypełniają
    > ce znamiona Art. 256 kodeksu karnego - powiadomiłbym organa ścigania z wnioskie
    > m o ukaranie autora wypowiedzi.
    >
    > Jeżeli tego nie zrobi Admin, to ja mogę uczynić, tak jak kiedyś uczyniłem z Kub
    > isem, gdy przekroczył granice prawa.
    >
    > Pamiętaj, że nikt nie jest anonimowy i ponosi pełną odpowiedzialność za to co p
    > isze.
    >
    > Proszę nie odpowiadaj na mój post, bo nie jest on tematem wątku, a ja nie ma
    > m ochoty z tobą dyskutować.

No dawaj....
    Moze zacytuj te rasistowska wypowiedz:-)
    Ino gpbko, bo niy byda tukej czekac....
  • 1fatum 24.02.13, 20:09
    Skoro nie pamiętasz co pisałeś to może przypomnę regulamin:

forum.gazeta.pl/forum/0,62605,1617503.html

Nie przeklinaj.
    Nie obrażaj i nie atakuj personalnie swoich rozmówców.
    Nie podszywaj się pod innych.
    Nie publikuj ogłoszeń ani reklam! Do ich publikacji służą serwisy ogłoszeniowe lub wyznaczone fora.
    Nie spamuj - nie zamieszczaj tej samej informacji w wielu miejscach.
    Nie publikuj wątków niezgodnych z tematyką danego forum.
    Nie wklejaj całych cudzych wypowiedzi lub artykułów - wystarczy je omówić lub podać link z odpowiednim komentarzem.
    Nie pisz WIELKIMI literami - w Internecie oznacza to, że krzyczysz. Nie nadużywaj także wykrzykników. Jeśli chcesz wyróżnić jakieś słowo lub zdanie, możesz użyć *gwiazdek* lub _podkreślenia_

Wystarczy tych kłótni i pyskówek.

--
    Odważni żyją krótko. Tchórzliwi nie żyją wcale. Kim więc jestem?
  • gymbalski 24.02.13, 20:14
    A ja powiem tylko tyle, ze czasy anonimowosci tych roznych Irkow, Teosiow, Krzysiow, Mariankow, Benkow sie skonczyly.
  • socer-schlesier 24.02.13, 20:31
    Re: Cynsor zas atakuje
    gymbalski 24.02.13, 20:14
    -----------------------------------
    Czymu gymbalski piszesz - "cynzor zas atakuje"?
    Kiedy ostatni roz "atakowol"?
    --
  • rico_srola_hozuf1 24.02.13, 20:48
    Przeca ty i twoi kamaraden cołki czas uomiecie te zasady. My ino wos nieudolnie barżo rzadko, nieświadoumie naśladujemy jako noszych majstrów.
  • cahal2 24.02.13, 22:30
    rico_srola_hozuf1 napisała:

> Przeca ty i twoi kamaraden cołki czas uomiecie te zasady. My ino wos nieudolnie
    > barżo rzadko, nieświadoumie naśladujemy jako noszych majstrów.

Rico, ty niy wiysz, co my som szlysjerski volk- ibermensze! Nom wolno uo wjela wiyncyj jak tym Gorolom, ftorym my Niymce i Szlysjery sztady, cesty, chaupy i hazle zbudowali. My nawet ich jynzyk skodyfikowali 500 lot tymu!

Pyrsk!
  • hans-jurgen 07.02.13, 21:46
    chrisraf napisał:

> Witom!
    >
    > Kaj tam, B. to mody chop, srodek 30-tki. Jak zrobiou swojego prawnika, to mu sz
    > ajba odbiua, chociaz niekery godajoom, ze jusz wczysniej bou taki.
    ------------------------------------------------------------------------------------
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Chrisraf, to je egal, lon, ojcowie czy opy jego, diese Typen haben so was im Blut
    man kann auch sagen, der Apfel fällt nicht weit vom Stamm.:)

P.s.
    Zapewne tego Jorgusia Zientka nikt z jego familii niy znol, za to jest tyn nosz " przyjociel "
    dobrym przykladem, ze zlo wtedy posiane przez tych ludzi, wydaje owoce do dzis.
  • ballest 07.02.13, 22:35
    Tylko nie zapomnijcie, ze Arni se GOROLAMI bratou , a to u mnie przegrou, do tego czlowiek co mnie nazwou scierwem tylko za to, zech napisou, " ze nie ma Poloka z polskiego rodu, co w sredniowieczu jakes "polskie " miasto zalozou" przegrou u mnie na zawsze do tego na temat historii wie ZERRO, tera wiy bo internet mu pomogou ale 10 lot tymu to bou Durny jak Snopek na polu od Kampy!
    Durniejszego jak Arni uech w internecie nie spotkou, najgorzi mnie wkurzylo , ze se chwolou wielkosciom swojego przyrodzenia, to nawet SZLEPPER z gruby nie robi!
    Jou choc bych go miou 30cm , to bych se niym nie chwolou.
    Widzam, ze nie mocie zielonego pojecia o ARNIM!!
    --
    pyrsk
    Ballest
    Gleiwitz
  • laska_je_nebeska 08.02.13, 14:39
    Tyn chop szkryflo chyba uo suobie.

"Chyba nikt nie zrobil wiecej szkod dla sprawy slaskiej, niz ten polgorol i cwiercinteligent, zadeklarowany Niemiec podszywajacy sie pod Slazaka, wzbudzajacy swoimi pelnymi nienawisci wypocinami niechec, a czesto nawet otwarta wrogosc wsrod wielu potencjalnych naszych sojusznikow.
    Czlowiek, ktory nigdy nie glosowal na RAS, nigdy nie byl na Marszu Autonomii, chyba w sumie nigdy nic dla Slaska nie zrobil, poza oczywiscie wyjazdem z naszej peknej krainy, od lat rzyga smierdzaca nazistowska piana w przestrzeni internetowej, i co najgorsze, robi to ta parszywa kreatura pod szyldem slaskosci"

Lepszego sojusznika Sobierajski, Balt, Chmielowska i cala reszta obroncow tzw. polskosci Slaska nie mogli sobie ani znalezc, ani wymarzyc.
  • chrisraf 08.02.13, 21:12
    ...a moze jaki link???

Glückauf!
    --
  • laska_je_nebeska 08.02.13, 21:34
    Tyn link:
    forum.gazeta.pl/forum/w,10650,142390082,142390082,Ballest_najwiekszy_obronca_tzw_polskosci_Slaska.html
  • chrisraf 07.02.13, 22:56
    No ja, we tym mosz recht... :(

Glückauf!
    --
  • herbjelita 08.02.13, 18:10
    Chrisraf, o co tyj lasce nebeskej idzie?
    --
    Za waszą i naszą wolność.
  • socer-schlesier 09.02.13, 10:48
    To niy ze Bartoszcze wpod w amok, on po prostu taki je a takich jak on je w Polsce calo masa, tako niystety momy rzeczywistosc.Jeszcze niy downo tacy ludzie w Polsce byli na swiyczniku i tym krajym rzondziyli. Se tera wyobrazcie ze taki Bartoszcze dzieci w szkole histori uczy.
    --
  • ballest 09.02.13, 15:52
    forum.gazeta.pl/forum/w,10650,142390082,142390082,Ballest_najwiekszy_obronca_tzw_polskosci_Slaska.html
    ;)
    Arnpldzik, co z gorolami sztama trzymie probuje mnie szkalowac !
    Oprocz GOROLA BARTOSZCZE zodyn go tam nie podpar!!
    --
    pyrsk
    Ballest
    Gleiwitz
  • laska_je_nebeska 09.02.13, 17:26
    Tyn Arnold mo chyba ała.
  • ballest 09.02.13, 19:22
    AUA jest kein Ausdruck, dlo mnie to jeden z najwiynkszych prymitywow jakich uech w zyciu spotkou!!
    --
    pyrsk
    Ballest
    Gleiwitz
  • ballest 09.02.13, 19:28
    forum.gazeta.pl/forum/w,639,72760989,72780856,Re_gloombie_ballest_tiy_bys_chcoul_byc_taki_jak_.html
    tam wprawdzie ten link jest nieaktywny , ale juzas se chwoli swoim Ci.l.kiem , a takich wpisow bylo wpierony!!

--
    pyrsk
    Ballest
    Gleiwitz
  • kadyrov1 10.02.13, 11:51
    Autor: arnold7@NOSPAM.gazeta.pl
    Data: 11-06-2003 23:21 + dodaj do ulubionych wątków

+ odpowiedz na list

+ odpowiedz cytując

------------------------------------------------------------------------------
    --
    Ciepnijcie sie slypiym kaj ta komunistycznie-gorolsko swinia waluje
    Za tymi knutami ze SLD!Qwa we ueb Kroll-schweine!
    Ta ciula gorolsko niy umi godac
    Kroll wydupiej ze Oberschlesien swinio
    Raus ku... komunistyczno, mosz platz u drugigo komunistycznego gnoja Brehmera
    we Kattowitz!
    Jebane bezdomce, qwa bez goroli finansowane
    Sosnowitz - wosch platz jebane UB-owce!
    Sam mosch platz jebany kiszczakowski h...u:
    republika.pl/erwin10/czerwonezaglebie

Data: 11-06-2003 23:07+ dodaj do ulubionych wątków

+ odpowiedz na list

+ odpowiedz cytując mr Kroll, jebany UB-wiec, qwa sprzedawczik, kupa szajsu,
    h...odaj SLD!
    Szajs uarzoncy po naszyj swiyntyj S`loonskij ziymi
    Wydupiej gnoju do Sosnowitz!
    Gnoju jebany komunistyczny swinio czerwony!
    Qrwa ciulu cos ty narobiou gnoju gowniany
    Qwa Ciul pie...ny Gorol co po S`loonsku godac` jebany NAZI niy umi
    KROLL RAUS DO USA WULZU UOD MILLERA

Data: 11-06-2003 22:57+ dodaj do ulubionych wątków

+ odpowiedz na list

+ odpowiedz cytując Raus do Sosnowca Wulzzzu
    Jebany sprzedawcziku!Jak Kijonka, takis som gnoj, wultz
    Komunistyczno swinio!Rote Schweine raus
    Was Hast Du Zwei gorolische und komunistische Mandatyn?
    RAUS
    Wydupiej Gorolu ze S`loonska
    Wultzu gorszy uod Korfantego!
    KROLL
    raus!

• artjomka 10.02.13, 18:38
    kadyrov1 napisał:

> Autor: arnold7@NOSPAM.gazeta.pl
    > Data: 11-06-2003 23:21 + dodaj do ulubionych wątków
    >

Typowy Polok! prawie 10 lot miniyuo - a tym zaczyno skuli tyki gupoty uod nowa.
    Powouej komisja, kero sie tym zajmnie - mozno, jak kejsik ta komisja ot Smolyncka bydzie fertig!
    Pyrsk!
    Polcka Kargulym silno!
  • gaon81 10.02.13, 18:51
    artjomka napisał:

> Typowy Polok! prawie 10 lot miniyuo - a tym zaczyno skuli tyki gupoty uod nowa.
    >
    > Powouej komisja, kero sie tym zajmnie - mozno, jak kejsik ta komisja ot Smolync
    > ka bydzie fertig!
    > Pyrsk!
    > Polcka Kargulym silno!

A Ty Gymbalski jestes hanba narodu zydowskiego- jestes glupszy od najglupszego goja i dziwie sie co taki zewel, mamzer i benzona robi na slaskich forach.
  • socer-schlesier 10.02.13, 19:07
    Skon toto "gaon81" i tyn drugi nowy se sam wziylo?Zas jakes podpuszczalske.
    --
  • artjomka 10.02.13, 19:18
    Jo widza Socer, co tych amokiym nawiedzonych je posrod gorolstwa pouno kista.
    Tyn pitol - teroski "gamon81" i jymu podobne, zasrywajom sloncke fora, a adminy sie cieszom, no bo polcki duch Poloka-ksenofoba sie umacnio.

Polokom i adminom polecom: Ewa Lipnicka - Poradnik ksenofoba - Polacy - ISBN 83-85655-14-X Wydawnictwo Adamantan.
    Pyrsk!
    Polcka Kargulym silno - ale jusz niydugo!
  • gaon81 11.02.13, 20:10
    artjomka napisał:

> > Tyn pitol - teroski "gamon81" i jymu podobne, zasrywajom sloncke fora, a adminy
    > sie cieszom, no bo polcki duch Poloka-ksenofoba sie umacnio.

Gymbalski rzes jes kawou ciula, ale jo Ci powiym teros yno tela: Dej hopje posur, bo zas bydzies miou kara-נאַכט טעראָריסט באַפאַלן

Rosumiysz?
  • berncik 11.02.13, 20:25
    guano81 Cos szczegulnie smierdzoncego ,abo co sam tak czuc ?jakyms dziwnym gorolstwym ?
    jak se juz ftos dobrowolnie guano81 nazywo .To ino smrod.
  • artjomka 11.02.13, 20:35
    Witej Berncik!
    A co na to admin?
    Nic. Widac chce, coby mu polcki margines spoueczny zasrou te forum, jak to jusz je na inkszych slonckich forach.
    Polcka Smierdzielym silno!
    PS: Mozno zdonzysz. Na TVPHistoria leci przikuad cyganiynia historii wysiedlania po 1945 - w wykonaniu polckich "historykow".
  • artjomka 11.02.13, 20:39
    Anex:
    Jusz po programie. Probowou ech zazwonic do redakcji - ale program bou niy live.
    Pyrsk!
  • zyga_1 11.02.13, 22:21
    Trzeba bylo ogladac tvp1. Teatr "Ostateczne rozwiazanie", 60 000 Zydow dziennie, 20 000 000 rocznie, to robi wrażenie. Czapki z głów. Niemiecka precyzja i planowanie.
  • hans-jurgen 12.02.13, 05:31
    zyga_1 napisała:

> Trzeba bylo ogladac tvp1. Teatr "Ostateczne rozwiazanie", 60 000 Zydow dziennie
    > , 20 000 000 rocznie, to robi wrażenie. Czapki z głów. Niemiecka precyzja i planowanie.
    -----------------------------------------------------------------------------------
    -----------------------------------------------------------------------------------
    Masz racje, to robi wrazenie, zastanawia mnie tylko jedno, gdzie oni tak duzo
    Zydow nazbierali, przeciez przez piec lat wojny to musieliby ich 100 milionow
    zabic, o tym ile ich jeszcze zostalo ani nie mysle, wyglada na to, ze sa narodem
    liczebniejszym od Chinczykow.
  • artjomka 12.02.13, 08:45
    Witom Hans Jurgen!
    No a musisz jeszcze do tego doliczyc tych Zydow, kerych podobno Poloki uratowali!
    No i tych, kerych po wojnie, w 1968, i przi inszych okazjach wyciepli ze sfojigo czystego od Zydow nadwoislanskigo kraju!
    Pyrsk!
  • zyga_1 12.02.13, 09:46
    Ta machina po "przerobieniu" kilku milionow musiałaby sie zatrzymać. Chociaż bylo bydło słowiańskie, które też mogło być dobrym paliwem. Ciekawe czy ten angielski spektakl oddaje ducha tych tajnych obrad i stan umysłu tych bądz co badz inteligentnych i wykształconych ludzi.
  • rico-chorzow 12.02.13, 14:51
    Ile ludzi zgnęło w polskim Oświęcimiu po 1944?
    --

• gaon81 13.02.13, 19:37
    Fajnych tukej mosz kamratow, Gymbalski:-)
  • artjomka 13.02.13, 19:57
    gaon81 napisał:

> Fajnych tukej mosz kamratow, Gymbalski:-)

Co ty gamon81 s tym Gymbalskim? Wychowali cie na psa Pawuowa, abo mosz IQ 5?
    Pyrsk!
    Polcka Debilym silno!
  • gaon81 13.02.13, 20:44
    artjomka napisał:

> gaon81 napisał:
    >
    > > Fajnych tukej mosz kamratow, Gymbalski:-)
    >
    > Co ty gamon81 s tym Gymbalskim? Wychowali cie na psa Pawuowa, abo mosz IQ 5?
    > Pyrsk!
    > Polcka Debilym silno!

Marjanek, Ciebie jakos mityczna madrosc narodu wybranego ominela abo zes jest podciep:-)
  • gaon81 14.02.13, 20:13
    > artjomka napisał:
    >
    > > Co ty gamon81 s tym Gymbalskim? Wychowali cie na psa Pawuowa, abo mosz IQ
    > 5?
    > > Pyrsk!
    > > Polcka Debilym silno!

forum.gazeta.pl/forum/w,639,141160187,142546496,Zas_benzona_ze_Siemianowitz_szkryflo.html
    Ma sie geny 200 noblistow, nie?:-)
  • gaon81 11.02.13, 22:00
    artjomka napisał:

> Witej Berncik!
    > A co na to admin?
    > Nic. Widac chce, coby mu polcki margines spoueczny zasrou te forum, jak to jusz
    > je na inkszych slonckich forach.
    > Polcka Smierdzielym silno

Gymbalski, Ty gupi szabes goju, jo jesce ros Ci godom, co bydzies miou ciynszko noc- zas bydzie naht terroranszlag:-)
    Pamiyntosz, jak rzes tukej robiou larmo co mos problym ze Gorolami?

Lajla tow!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka