Dodaj do ulubionych

Konie z Wieszowej są w Połomii

10.06.18, 00:47
KONIE
--
:serce:
Edytor zaawansowany
  • madohora 10.06.18, 00:51
    Dzisiaj szukając jakiejś informacji weszłam na stronkę Metamorfoz i przeczytałam relację z wycieczki do Wieszowej. Jako że znam zarówno Iwonkę jak i Marka chcę was pocieszyć, że przenieśli się z Wieszowej do Połomii i dalej zajmują się końmi. Przynajmniej tak było jeszcze z pół roku temu.

--
  • socer-schlesier 10.06.18, 06:14
    Wracajonc z Wieszowej mozna dzisiej "podjechac" do Pszeschlebia na wystymp Kaflikow.

--
    Lwow, „Przeglad Wszechpolski“, nr 1, styczen 1899, „Utrata wschodnich terenow znaczylaby smiertelny cios dla potegi Niemiec. W walce narodowej haslo moze jedynie brzmiec: My albo oni! To jest doprawdy walka o zycie i smierc, dlatego ze Polska jest nie do pomyslenia bez Gornego Slaska, bez Prus Zachodnich i nawet Prus Wchodnich“.
  • cirano 10.06.18, 06:17
    Niy obudziyła sie wymie miłość do koni a to besto, że mie za bajtla kobyła kopła asz żech wylecioł ze stajni. Dziś wiym, że to był u nij odruch bezwarunkowy bo zaszedech jom od zadku. Co oberwała wtedy sztylym z łopaty do dziś MIE boli

--
    =============================
    Bywa, że dopóki gęby ktoś nie otworzy, nikt nie rozpozna idioty.
  • madohora 10.06.18, 16:09
    Toś ty niy wiedzioł, że do konia i do baby N I G D Y niy podłazi sie ze zadku:)

--
  • cirano 10.06.18, 16:38
    A do baby to czymu? Niy kopie, a uciechy przi tym wiyncyj jak "pobożymu" z frontu

--
    =============================
    Bywa, że dopóki gęby ktoś nie otworzy, nikt nie rozpozna idioty.
  • madohora 10.06.18, 17:05
    Nie wiem, tak pisał Wincenty Pol w poemacie Mohort. Widocznie miał jakieś doświadczenie. A poza tym naszym zdaniem w jego czasach to tylko "po bożymu";)

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.