Dodaj do ulubionych

Kozła znolyźli?

17.08.19, 08:01
Durczok zbudowoł mało kraksa, ale "pod wpływym". Teraz robiom ze unbeliebtego Ślonzoka na wszelke sposoby - chacharym;

portal.abczdrowie.pl/we-krwi-kamila-durczoka-wykryto-nordazepam-co-to-za-lek
--
Montowanie piorunochronów na wieżach kościołów, kaplic, świadczy o braku wiary w tym narodzie
Edytor zaawansowany
  • keniata 17.08.19, 20:50
    Jak zbudowal krakse pod wplywem , to jest sam sobie winnym temu stanowi rzeczy.
    Tu nie gra roli jego status ani pochodzenie .
  • erka-4 18.08.19, 05:50
    ...Bóg go pokarał za to,że walczył przeciw Polsce.TVN to wroga jest telewizja dla Polaków i dla Ślązaków też taka być powinna.

Odpowiedzialność i karę nie za lek poniesie lecz za jazdę pod wpływem alkoholu,a to jest niedopuszczalne bez względu na pochodzenie i status zawodowy.Pijesz nie jedź,jedziesz nie pij,to zawsze musi być świętą zasadą normalnego człowieka.Niedopuszczalnym jest także usprawiedliwianie kogoś,kto się takiego czynu jak Durczok dopuścił,bo relatywizowanie takich przypadków pobudza wzrost nieodpowiedzialności u wszystkich pozostałych idiotów.Mógł Durczok to co ja nie mogę,czyżbym był od niego gorszy,wszak mamy równość i demokrację.W Niemczech z kibla by nie wyszedł,ale w Polsce musi być inaczej,bo Polacy,a i Ślązacy także wybić się muszą sami osobiście,żeby Niemcom zrobić miejsce.Ale uważam,że póki PiS rządzi do tego nie dopuści.Durczok pójdzie do kibla mimo,że Ślązak z niego wzięty.
  • keniata 18.08.19, 06:44
    Erka -4.
    Niezmiernie mi przykro , ale musze ci zakomunikowac , ze i ciebie Pan Bog pokaral .
    Odbierajac ci rozum i zdolnosc samodzielnego myslenia, za to napelniajac szowinizmem i nienawiscia .
  • farel 18.08.19, 07:30
    Kto poważny może twierdzić, że TVN to antypolska stacja? Synek lecz się póki nie za późno!
    Wypadków "pod wpływem" w Polsce jest bez liku, tak samo i tych tragicznych, krwawych.
    Durczok zbudował swój szajs na Autobahnie, tylko mala blaszanka bez strat materialnych.
    Pewno, fakt jazdy na podwójnym gazie jest naganny i wart kary, ale to co media z niego robią jest conajmniej podejrzany

--
    Montowanie piorunochronów na wieżach kościołów, kaplic, świadczy o braku wiary w tym narodzie
  • keniata 18.08.19, 14:30
    Media musza z czegos zyc.:)
  • erka-4 18.08.19, 17:57
    farel napisał:

Kto poważny może twierdzić, że TVN to antypolska stacja?

- ja tak twierdzę i jestem w stu a nawet w dwustu procentach pewien swej racji,że rolą tefałenu i mediów jemu podobnym było i jest nadal,i tak raczej pozostanie,póki na polskim rynku medialnym działać one będą Polaków przerabiać na jurgieltników,jak za czasów Bismarcka.Owszem czasy inne,uwarunkowania inne,lecz kasa taka sama,a po komunie sporo było na kasę łasych,którzy nie posiadali żadnych zasad moralnych,no bo jakież zasady mogli posiadać komuniści ? Żadnych nie posiadali i im przejście od jednego pana do drugiego nie robiła żadnej różnicy,ważne że szła za tym stosowna kasa.Na tej kasie rósł tefałen i cała reszta jurgieltowego towarzystwa

Synek lecz się póki nie za późno!

- ja się już wyleczyłem i dziś mi wstyd jest,że byłem tak niegdyś chory,a był to prawie syfilis,jak mogłem namawiać rodzinę oraz znajomych by na Wałęsę głos swój oddali,ten syf opanował mnie w pełni,ale jak widzę dziś tego eksprezydenta w otoczeniu komuchów oraz byłych eSBeków to z tego syfu wyleczyłem się w stu a nawet dwustu procentach.
    I nie ma tu nic do rzeczy czy był on bolkiem czy nie był,bo o tym,że był to ja wiedziałem już w roku 80-tym w czasach gorącej SOLIDARNOŚCI,ale wierzyłem wówczas iż go w to eSBecy swoimi sztuczkami wrobili,ale dziś jak patrzę na tego bolka oraz całe jego towarzystwo to nie mam żadnych wątpliwości. Wałęsa i bolek z roku siedemdziesiątego to ten sam człowiek.

I dziś zrozumiałem także,że ta wałęsowa noga komuniście Kwaśniewskiemu podawana publicznie w niegdysiejszej "polskiej"telewizji to był taki cyrk dla ogłupionej i zasyfiałej polskiej jak ja publiki.No cóż wówczas im się udało,ale tym razem już się nie uda,nie da się wejść dwa razy do tej samej rzeki.
  • farel 18.08.19, 18:52
    Dzieki Bogu, takich co to "Polska Uber Alles" jest dziś już niewielu. Marzycieli o "od morza do morza", pierwsza potęga itp.
    Nierealna w tym kraju opanowanym przez chaos

--
  • erka-4 19.08.19, 13:26
    Chaos zlikwidujemy jak znikną polskojęzyczne tefałeny i jemu podobne brukowe gadzinówki,a nastąpi to PO najbliższej jesieni,jestem tego bardziej jak pewny.
  • keniata 19.08.19, 19:41
    PRL bis?
    Juz zapomniales ile dollar kosztowal ?
    Zycze ci z calego serca.
  • 1fatum 19.08.19, 20:19
    Wybory blisko i trzeba niczym stara panna przypudrować zmarszczki wyciągając rozmaite "newsy". Po wyborach wszystko wróci do normy. Często mamy zwykłą ustawkę, gdzie ktoś za porządna kasę daje się nadstawiać.

Gdyby ktoś z nas miał propozycję - dostajesz 500 tys. zł. za to że robimy z ciebie pedofila. Po wyborach okaże się, ze to nie ty, tylko ktoś inny o podobnym imieniu i nazwisku. Pytam - kto za taka kasę by się nie zgodził?

Przed wyborami niezbędne są zastępcze tematy przykrywające te najważniejsze, a jeszcze lepiej, kiedy potencjalny "zbrodzień" jest z wrogiego politycznie ugrupowania.

Pamiętajmy, że za każdą taka informacją siedzi sztab fachowców od socjotechniki i psychomanipulacji. My mamy to wszystko łykać.

Nawet upatruje w tym udział "biszkoptów" i "arybiszkoptów", bo nawet im pieniądz nie śmierdzi, skoro na kazalnicy prawdę objawioną głosi europoseł PiS Czarnecki. To ja się pytam, gdzie był wtedy proboszcz? Chyba nie z ministrantami.

--
    Motto Życiowe:
    1.Mów prawdę, albo milcz.
    2.Nie składaj obietnic, których nie będziesz mógł (lub nie jesteś pewien, że będziesz mógł) dotrzymać.
  • iksis 19.08.19, 17:03
    Durczok w coraz większych kłopotach. Weksle na 2 mln franków. Eks-żona dziennikarza: "Mój podpis podrobiono"

Kamil Durczok ma coraz większe kłopoty. Prokuratura zajęła się właśnie sprawą sprzed 10 lat. Na wekslach, które w banku złożył dziennikarz, ma widnieć podrobiony podpis jego eks-żony Marianny. Weksel na kwotę ponad 2 mln franków szwajcarskich miał zostać złożony w 2009 roku w banku jako poręczenie kredytu.

W 2009 r. Kamil Durczok wziął ogromny kredyt na zakup nieruchomości. Poręczeniem był złożony w banku tzw. weksel własny na kwotę ponad 2 mln franków szwajcarskich —pisze portal TVP Info.

Na dokumencie widniały podpisy Durczoka i jego żony Marianny. 10 lat później bank zwrócił się do byłej już żony dziennikarza z wezwaniem do wykupu weksla z powodu nieuiszczenia należności przez kredytobiorcę. Była żona Durczoka zaprzeczyła, że złożyła swój podpis na wekslu.

Kobieta twierdzi, że nie było jej też przy sporządzeniu weksla. Portal tvp.info informuje, że w czerwcu 2019 roku była żona Kamila Durczaka miała dostać wezwanie od banku do wykupu weksla poręczyciela, który był zabezpieczeniem kredytu na zakup nieruchomości. Powodem było nieuiszczenie należności przez kredytobiorcę. Była żona Durczoka powiedział też, że nigdy nie widziała tego dokumentu.

Jej adwokaci w lipcu 2019 r. złożyli do Prokuratury Regionalnej w Katowicach zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa podrobienia podpisu na wekslu. W sierpniu prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie —czytamy.

W sprawie została już przesłuchana była żona Kamila Durczoka. On sam nie składał jeszcze wyjaśnień.

Za fałszowanie papierów wartościowych grozi kara nawet 25 lat pozbawienia wolności.
  • keniata 19.08.19, 19:40
    Iksis.
    Z tym to do magla mozesz .
    Tam chetnie posluchaja .
  • farel 20.08.19, 07:44
    Ta "afera" jakby nosiła Twój podpis iksis?
    Albo przynajmniej tobie podobnego "obrońcy" kraju i polskosci

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka