Dodaj do ulubionych

Nazizm & Żydzi

26.08.19, 22:43
Hitler ojciec chrzestny Izraela - To nie teoria spiskowa to zwykły fakt historyczny - dlaczego goje są głupie ? Bo odporne na wiedze są.
30 styczeń 1933, Adolf Hitler zostaje kanclerzem Niemieckiej Rzeszy. Kiedy obejmował władzę otoczony był przez czterech kluczowych doradców i sponsorów finansowych.
Stał za nim Henry Ford, Hjalmar Schacht, rabin Leo Baeck oraz Franz von Papen.
Rabbi Leo Baeck (Maj 23, 1873 – Listopad 2, 1956) mason szkockiego rytu, 33 stopień, promotor agendy Syjonizmu. Gerd Schmalbrock pisał: „Dr. Leo Baeck był masonem 33 stopnia, liderem niemieckiej konferencji rabinów i naczelnikiem niemieckiego oddziału żydowskiej loży B’nai B’rith. W celu propagowania głębszych mądrości narodowych socjalistów, sam Hitler uczynił go prezydentem Deputacji Rzeszy (Reichsdeputation) niemieckich Żydów.”

Komendant Hagany, urodzony w Polsce, Feivel Polkes spotkał się z hauptscharfuehrerm SS Adolfem Eichmannem po raz pierwszy w lutym 1937 roku. Obaj Żydzi zawarli porozumienie i wypili bruderszaft w winiarni "Traube " niedaleko Zoo. Eichmann wręczył Polkesowi pisemne oświadczenie: "Wywierany będzie nacisk na ogólnokrajowe przedstawicielstwo Żydów w Niemczech, aby zobowiązywało emigrujących Żydów do wyjazdu do Palestyny, a nie do jakiegokolwiek innego kraju. Leży to całkowicie w interesie Niemiec i gestapo przedsięwzięto już odpowiednie kroki." Feivel Polkes zaprosił swojego nowego przyjaciela Eichmanna do starej ojczyzny. 2 października 1937 roku w Haifie redaktor gazety "Berliner Tageblatt" nazwiskiem Eichmann zszedł na ląd z pokładu "Romanii". Pan redaktor pragnął rozejrzeć się nieco po kraju. Zobaczył wiele ciekawych rzeczy, porozmawiał z wieloma ludźmi i po powrocie zameldował: "Narodowe kręgi żydowskie są bardzo zadowolone z radykalnej polityki niemieckiej w stosunku do Żydów, gdyż dzięki niej liczba ludności żydowskiej w Palestynie wzrosła do tego stopnia, że w dającej się przewidzieć przyszłości będzie tu więcej Żydów niż Arabów".

Bogiem żydów jest tylko złoto do niego się żydzi modlą i to tylko ciąg do jego zdobycia ich trzyma razem przy życiu - nie ma dla nich żadnej moralności i zahamowań w celu jego zdobycia - dlatego też zaplanowali ideologię tzw. holokaustu którą knuli już od czasów Rzymskich ale dopiero na początku XX wieku zrealizowali przez złożenie pewnej liczby żydów (około 2 miliony można szacować- spisy ludności, zatajanie pochodzenia) w ofierze (przy okazji wymordowali wspólnie ze Stalinem i Hitlerem dziesiątki milionów chrześcijan w tym minimum 11,5 milionów Polaków) i na tej bazie wyprodukowali przemysł do grabieży, terroru, wymuszeń i oskarżeń niewinnych Chrześcijan jednocześnie siejąc mord, terror i ludobójstwo niosąc przed tym tarczę z zawołaniem "antysemityzm" i tym gównem propagandowym całkowicie ogłuszyli instynkty samoobronne u chrześcijan.
Na bazie całokształtu wiedzy o żydach można zasadnie postawić tezę, że Żydzi sami zaplanowali i w zasadniczej części wykonali redukcję swojej populacji o czym wspominał na długo przed redukcją żydowskiej populacji profesor Sombart („Die Zukunft der Juden" (Leipzig 1912. Verlag Duncker und Humblot str. 26)
Wybitna historyczka, Żydówka, mieszkająca w USA profesor Hannah Arendt napisała książkę pod tytułem „Eichmann in Jeruzalem”. Oto, jak ona opisuje i ocenia postępowanie swych pobratymców żydowskich: „To rola żydowskich przywódców przy zniszczeniu własnego narodu jest dla Żydów bezwzględnie najciemniejszy rozdziałem w całej ich ciemnej historii. W Amsterdamie, Warszawie, Berlinie czy Bukareszcie mogli naziści na tym polegać, że żydowscy funkcjonariusze sporządzą listy personalne i majątkowe, koszty deportacji i zniszczenia nałożą na deportowanych, opróżnione mieszkania w oka mgnieniu zatrzymają i oddadzą do dyspozycji policji, aby pomóc pochwycić Żydów i doprowadzić do pociągu, aż do gorzkiego końca Że w obozach śmierci bezpośrednie działania dla zniszczenia ofiar ogólnie były wykonywane przez żydowskie komanda. Pisze dalej Hannah Arendt, że autonomia żydowska w Teresienstad była tak duża, że nawet kat był Żydem.”

Bez udziału Żydów jako oprawców sami Niemcy nie byli by w stanie zrealizować planu jaki powstał w chorych głowach syjonistycznych żydów.
Żydzi nie tylko współpracowali z Hitlerem w zagładzie Polaków, Rosjan i wyselekcjonowanych przez siebie żydów ale jak wskazuje polityka Izraela są z tego przynajmniej zadowoleni, ponieważ pozwoliło to na sformułowanie swoistego zaklęcia pt. kontrowersyjnego pojęcia „holokaust” swoistego WYTRYCHA – nie klucza do powstanie państwa Izrael.
Bogaci Żydzi nie udzielali pomocy biedocie żydowskiej. Przeciwnie. Popierali Holokaust i likwidację Żydów w wykonaniu Niemów.
Lider syjonistów Yitzhak Greenbaum powiedział podczas przemówienia w Tel Avivie 18 lutego 1943 roku, że ktoś powinien stawić opór tej fali do naciskania syjonistycznych prac do drugorzędnego znaczenia. Powiedział także: Jedna krowa w Palestynie jest ważniejsza niż wszyscy europejscy Żydzi. Ich interesem nie było ratowanie Żydów, przeciwnie, bardziej rozlewająca się krew Żydów wzmacniała ich wymaganie od narodów dla utworzenia swego państwa. Ich mottem było Rak B’Dam (tylko przez krew dostaniemy ziemię). American Neturei Karta Przyjaciele Jeruzalem,

nie można pominąć książki pt. „Zanim przyszedł Hitler" (1964), której autorem jest niemiecko-żydowski wykładowca akademicki Dietrich Bronder. Pisze on co następuje: "żydowskiego pochodzenia lub spokrewnieni z żydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz Rzeszy Adolf Hitler; jego zastępcy: minister Rzeszy Rudolf Hess i marszałek Rzeszy Hermann Goering; Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop (który niegdyś wypił bruderszaft ze słynnym syjonistą, zmarłym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimem Weizmannem) i von Keudell; gauleiterzy Globocznik (tępiciel Żydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodniczący Reichstagu) i von Stein; feldmarszałek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej (późniejszy doradca Roosevelta) i prof. Haushofer". Powyższa lista nie jest pełna, ale jest prawdziwa, co sprawdzić może każdy, kto bliżej zainteresuje się, jaki jest związek między chorobliwą nienawiścią Hitlera i jego paladynów do ich krewniaków, a powstaniem państwa Izrael. (...)

Podczas procesu Adolfa Eichmanna Ben-Gurion stwierdził, że Holocaust nastąpił tylko dlatego, że Żydzi nie mieszkali we własnym kraju (Segev, Tom, Siódmy Milion: Izraelczycy i Holocaust, Nowy Jork: Hill i Wang, s. 82 185, 330). To stwierdzenie zostało potwierdzone przez żydowskiego historyka Toma Segeva: "Izrael różni się od innych krajów tym, że musi uzasadnić - zarówno dla reszty świata, jak i dla siebie - swoje prawo do istnienia. Większość krajów nie potrzebuje takich ideologicznych uzasadnień. Ale Izrael robi tak, ponieważ większość jego arabskich sąsiadów nie uznała tego, a i większość żydów na świecie woli mieszkać w innych krajach. Dopóki te czynniki pozostaną prawdziwe, syjonizm się obroni. Jako usprawiedliwienie dla państwa Izrael Holokaust jest porównywalny tylko z Boską obietnicą zawartą w Biblii: wydaje się być ostatecznym dowodem syjonistycznego argumentu, że Żydzi mogą żyć w bezpieczeństwie i przy pełnym równouprawnieniu tylko w swoim kraju, i że dlatego muszą mieć autonomiczne i suwerenne państwo wystarczająco silne, aby chronić ich istnienie. (...) Demonizacja nazizmu i jego mitologizacja jako całość były również konieczne, ponieważ Holocaust służył jako główne usprawiedliwienie dla stworzenia i istnienia państwa Izrael."
cdn.
Edytor zaawansowany
 • 1fatum 26.08.19, 22:44
  Cd.

  3 lipca 1940r. Adolf Eichmann przedstawił w Berlinie plan deportacji 4 milionów Żydów europejskich na wyspę Madagaskar. W ten sposób Europa Środkowo-Wschodnia zostałaby "oczyszczona" z Żydów. I to jasno dodatkowo z powyższym dowodzi, że celem Żydów za pośrednictwem Hitlera był wielki plan budowy Izraela a nie eksterminacja Żydów. "Hitler nie chciał dokonać eksterminacji Żydów, chciał ich wygnać" - premier Izraela, Benjamin Netanjahu, te słowa padły na 37 Światowym Kongresie Syjonistycznym w Jerozolimie w 2015 roku.

  Żydowscy syjoniści odgrywający zasadniczą rolę w populacji żydów i światowym biznesie korupcyjnym upiekli trzy pieczenie na jednym ogniu to znaczy wykuli mordem i terrorem państwo Izrael a także przynajmniej obłudnie wypełnili proroctwo odnoszące się do złożenia ofiary z żydów Bogu. Ofiary te miały w istocie uświęcić i uzasadnić odrodzenie Izraela ale co znamienne przekształcili te ofiary w miecz terroru w celu pozyskania złota – Boga żydów.

  (Artykuł opracował Mirek Góźdź- można go znaleźć na VK.)  --
  ************************************************************
  Motto Życiowe:
  1.Mów prawdę, albo milcz.
  2.Nie składaj obietnic, których nie będziesz mógł (lub nie jesteś pewien, że będziesz mógł) dotrzymać.
 • farel 27.08.19, 10:15
  Pytań bez liku. Dlaczego goje są głupie...
  Spojrzeć bacznie na historie cywilizacji Europy. Widać odrazu, że to wpływ watykańskiego tzw. kościoła zawsze nad całą prawie Europą wisiał. Spojrzeć bliżej na np. średniowiecze to... "włos sie jeży", a wtenczas to kościól katoli był najmocniejszy i wszędzie nadający ton.
  I tak nie mieli Żydzi specjalnych problemów powoli, inteligentni jacy są, swoje sprawy do przodu pociskać. W odpowiedzi mieli chrześcijanie tylko nienawiśc, oczywiście z ambon mocno wspierani tzw. słowem Bożym z Biblii lub zmyślonym przez hehe, pełnego nienawiści klechę.
  Jednym słowem, mimo przeszkód i pogromów Żydzi swego dopięli i... przywództwo nad tą ziemią słusznie im się należy.
  Zrozumiały to cywilizowane narody i pogromów z ich strony raczej nie trzeba się dziś obawiać. Raczej, nie tylko w Europie czy Ameryce ale i w Polsce, kiedy katolicyzm padnie, będzie się Żydów popierać - myśle


  --
  Montowanie piorunochronów na wieżach kościołów, kaplic, świadczy o braku wiary w tym narodzie
 • farel 29.08.19, 07:08
  To nie Żydzi byli "zakałą świata" a ci, co ich podłą propagandą nią zrobili.
  Winnych nie trzeba daleko szukać. Katolicke Koszuloki żyją i mają się dobrze. Na Żydów dziś już nie odważą się w starym, pełnym nienawiści tonie - nadawać. Raczej muszą inne, niezbyt apetyczne zwroty, tym razem w ich kierunku - połykać.
  A jest ich dużo i ...coraz więcej

  --
  Montowanie piorunochronów na wieżach kościołów, kaplic, świadczy o braku wiary w tym narodzie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka