Jakie zawody maja dzisiaj przyszlosc" Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Wlasnie Fluglotse to jeden z zawodow z przyszloscia, moze mi ktos pomoze, jak
    sie on po polsku zwie.
    Dzisiaj choc w Niemczech tyle bezrobotnych , Fluglotse poszukiwani beda.
    --
    pyrsk
    Ballest
    • do tego dodam, że przy takim rozwoju lotów samolotowych, dobrym zawodem będzie
      stuardessa ;)
      • Tak, Rita, naogol ludzie dobrze wyksztalceni w swoim fachu dostana zawsze prace.
        W tym zawodzie, co ja pracuje, tysz juz od lat szukajom nastepcy dla mnie a nie
        potrafia nikogo znalezc!
        Oczywiscie, ze robia blad, bo szukajom albo Inz. z dyplomem albo czlowieka co
        ma 10 lat stazu w tym zawodzie, a o takiego trudno!

--
        pyrsk
        Ballest
        • Czyli i u Was klopoty z pracą ?
          Nie ma juz chyba takiego pewnwego zawodu z przyszłością, wszystkie stanowiska
          są juz obsadzone .
          • Jak nie, ludzi dalej szukajom, najwiecej bezrobotnych jest bez zawodu, ale
            FLUGLOTSE bedzie caly czas poszukiwany.
            --
            pyrsk
            Ballest
            • Ale ich tak dużo nie będzie potrzeba jak np hydraulików :)

• rita100 napisała:

> Ale ich tak dużo nie będzie potrzeba jak hydraulikow!

abo kopidolow!

dede
                • Ale gdyby ten zawód 'Fluglotse' stał sie aż tak popularny to nie wiem jakie
                  kryteria trzeba spełmiać ?
                  Na początku przybiorę przydomek 'sokole oko', a pózniej zaopatrze się w mandaty
                  i takiego delkwenta, przekraczającego szybkość dzwiękową zatrzymam ;))))

Dede, kopidoły wychodzą z mody, wchodzą szklarze z rodziną , część rodziny
                  wybija szyby, a druga część idzie za nimi i płatnie wstawia ;))))
                  • Rita, a jak Cie znam , Ty to te szyby wybijasz!???
                    ;)
                    --
                    pyrsk
                    Ballest
                    • kontroler ruchu lotniczego
                      • No, jak te nasze "kaczki" zacznom furgać, to trza bydzie łostro kontrolować.
                        --
                        forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=28940
                        • Kontrola wszystkim by sie przydała ;)
                          Kazdy będzie kontrolować drugiego - skąd my to znamy, ale nie wiedziałam , ze
                          to zawód przyszlościowy ;))))
                          • Psychoterapeuta to z pewnością zawód pszyszłościowy ,coraz więcej osób będzie
                            potrzebowało wsparcia z powodu znacznie szybszego tempa życia i większych
                            stresów. Z pewnością kontrola:)))będzie częstym pacjentem:)))
                            • ten zawód to faktycznie będzie w przyszlości robił furrorę ;))))
                              Nawet będzie w duzym stopniu potrzebny internautom , jak tak dalej będzie sie
                              to rozwijać ;)
                              • Z pewnością internauci będą jedną z liczniejszych grup.
                                "Uzależnienie od Internetu staje się coraz poważniejszym problemem społecznym.
                                10 proc. użytkowników Internetu na całym świecie jest uzależnionych od tego
                                medium. Według dr Ivana Goldberga z Uniwersytetu Columbia, "patologiczne
                                używanie Internetu jest proponowaną nazwą na sytuacje, gdy ludzie nadużywają
                                Internetu i nadużywanie to wywołuje u nich stres. Nadużywanie to ma znaczący
                                wpływ na ich funkcjonowanie w sferze fizycznej, psychicznej, interpersonalnej,
                                społecznej, rodzinnej i ekonomicznej".

Z kolei Kimberly Young, która jest jedną z pierwszych osób prowadzących badania
                                nad uzależnieniem od internetu (IAD - Internet Addiction Disorder) twierdzi,
                                że "ma ono znaczący wpływ na pogorszenie w następujących sferach funkcjonowania
                                człowieka: społecznej, zawodowej i psychologicznej".

Długotrwałe spędzanie czasu przed komputerem niszczy układy rodzinne,
                                komplikuje pracę oraz naukę. Osoba uzależniona spędza więcej czasu przed
                                komputerem niż z własną rodziną. Nie wykonuje codziennych obowiązków.
                                Zaniedbuje higienę osobistą. Obniża się efektywność pracy zawodowej."

• to jo to chyba wymelduja - to je dyc gorsze od mojyj swiykry!

:)))
                                • I to jest święta prawda
                                  Dlatego ten zawód może być najbardziej potrzebny, ludzie odgradzają się od
                                  rzeczywistości. Sam się zastanawiałam jak będzie wyglądać przyszlość.
                                  Ale lepiej o tym nie mówić , bo jak się kran z wodą zepsuje to jednak komputer
                                  nie naprawi ;)
                                  • dobrze, ze jou uzalezniony nie jest!
                                    --
                                    pyrsk
                                    Ballest
                                    • A rymy ze gowy bydom mi umieli wymazać?
                                      --
                                      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=28940
                                    • ballest napisała:

> dobrze, ze jou uzalezniony nie jest!

:))Tak reagują ludzie,którzy już mają poważne problemy:))
                                      • Mysle , że leczenie nas na forum nie odniesie pozytywnego skutku ;)))
                                        Alkoholizm , narkomania jest najgorszym uzależnieniem w dzisiejszej dobie.
                                        Ale Aniu , co tak zaszliśmy na pesymizm, nie lepiej radosnymi oczkami popatrzeć
                                        na świat ;)))?
                                        • Ja uwazom , ze my jeszcze zawod Pilota nie wymieniyli, nie tylko , Ze se Swiat
                                          uopbejrzi, to jeszcze uobslugujom go fajne stewardessy;)
                                          --
                                          pyrsk
                                          Ballest
                                        • rita100 napisała:

> Mysle , że leczenie nas na forum nie odniesie pozytywnego skutku ;)))
                                          > Alkoholizm , narkomania jest najgorszym uzależnieniem w dzisiejszej dobie.

;))to tylko była dobra rada dla wszechwiedzącego;)),ale internet porównują do
                                          narkotyku.
                                          Przykładów uzależnienia od Internetu jest wiele. Jakiś czas temu głośna była
                                          sprawa krakowianki, Aleksandry L. Matka samotnie wychowująca czwórkę dzieci,
                                          zaczęła spędzać tak dużo czasu przed Internetem, że zapominała o rodzinie i
                                          codziennych czynnościach. Teraz 34-letnia kobieta jest w depresji, a jej dzieci
                                          przebywają u rodziny zastępczej. - Matka nie może zapewnić im odpowiednich
                                          warunków - mówi Małgorzata Sulikowska z krakowskiej fundacji Pomocy Rodzinie w
                                          Wychowaniu "Dom dla Dziecka"

Pewien ośmioletni chłopiec z Warszawy nie reagował w szkole ani na swoje imię,
                                          ani na nazwisko. Twierdził, że nazywa się Wielki Mandorf, a że nikt mu nie
                                          wierzył, skończyło się na powszechnej bójce, którą była w stanie przerwać
                                          dopiero czwórka nauczycieli.

24-letni Koreańczyk przez 86 godzin grał na komputerze zapominając o swoich
                                          podstawowych fizjologicznym potrzebach. Nie jadł, nie pił, a kiedy wstał od
                                          komputera... runął martwy na ziemię.

• Zgadza się Anno, czytałam o tym i jestem w stanie zrozumieć takie uzależnienia,
                                            ale w każdej sytuacji trzeba trzeźwo mysleć. Najważniejsze , żeby w nalogu się
                                            nie zagubić. Mozna lubić piwo, wino , czy nawet drinki, można siedziec przed
                                            komputerem, który wciąga ale nie wolno przekraczać pewnych barier. Tak jak ta
                                            opisana matka prawie zapomniała, że obok jest jej dziecko, tak jak ludzie
                                            wierzą w siłę internetu i niszczą swoje rodziny. Te przypadki już są dość
                                            rozpowszechnione. Ale jak widzisz , my tu jesteśmy towarzystwem do gadania, do
                                            szukania wspólnych tematów i cieszenia sie. No i najważniejsze do promowania
                                            śląskości. Póki mam czas to wchodze na internet , nie mam to naprawdę znajduję
                                            sobie inne prace, bo jak wiesz kobiety praca nigdy się nie kończy :)
                                            Nadchodzą inne czasy, dawniej były pod domami ławeczki i sąsiedzi się schodzili
                                            na ploty, teraz wieczorem każdy zasiada prze klawiaturką i klika.
    • jako bajtel zo zawsze chcil byc gulitauchrym, ale teraz ta technika ze zdalnie
      sterowanymi robotami, no ja zawod na wymarciu!
    • z pewnością na czasie i przyszłościowy.Fachman od strategii sprzedaży.Dziś nie
      liczy się ,że coś jest produkowane.Najważniejsze jest ,by znależć sposób ,jak
      ten towar czy usługę sprzedać.

a "siebie"to dopiero trzeba umieć sprzedać;)))
      • a "siebie"to dopiero trzeba umieć sprzedać;)))"

Uwazam, ze wlasnie tego nie potrafisz !
        --
        pyrsk
        Ballest
        • ballest napisała:

> a "siebie"to dopiero trzeba umieć sprzedać;)))"
          >
          > Uwazam, ze wlasnie tego nie potrafisz !

A już "wojenka " ;))o mnie była .To co to znaczyło?

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.