Dodaj do ulubionych

Czy na pewno ..?

25.08.18, 16:01
"Kiedy się dziwić przestanę
Lżej mi będzie i łatwiej bez tego
Ścisną szczęścia i bóle wyśmiane
Bo nie spytam już nigdy - dlaczego? "
Edytor zaawansowany
  • tezx 26.08.18, 13:43
    Czyżby były powody,że tak powiem istotne;p
    A gdzież to Pani się zapodziewała tak długo?;p
    pozdr;)
  • viviene 30.08.18, 09:47
    Zawsze powod sie znajdzie😊 ukrywam sie Panie poki co..ale dziekuje i rowniez pozdrawiam milo😊 Wpisz swoją odpowiedź
  • tezx 30.08.18, 13:36
    Natura ludzka to ustrojstwo skomplikowane. D W ..chowanego powiadasz...;p...na wszelki wypadek życzę zdrowia i powodzenia.D
  • viviene 30.08.18, 14:59
    Tak tak w chowanego...te slowa dobre..zawsze milo sie przyjmuje😊 ja to Panie jak jeansy - nie do zdarcia 😊 Wpisz swoją odpowiedź
  • tezx 31.08.18, 17:43
    Cieszy mnie to bardzo, miło słyszeć ze sprawy mają się dobrze. Nie do zdarcia byłem kiedyś, teraz już tak bardzo nie upierałbym się przy takim twierdzeniu ale póki co ogólnie jest dobrze;D
  • viviene 31.08.18, 18:33
    Dobrze ze w Milym Panu sprzymierzenca mam😊 lzej na duszy od razu...Wpisz swoją odpowiedź
  • tezx 02.09.18, 11:16
    Wiek chmurny i ……..jest już daleko w tyle. Czas spokojnie patrzeć na realia życia.
  • viviene 04.09.18, 08:26
    Choc rozowe okulary silnie zaszly sino-szara mgla...ksiezyc daje zbyt malo swiatla cierpliwie czekac przystalo na przejasnienia,pieknie i dobrze😊 Wpisz swoją odpowiedź
  • tezx 04.09.18, 15:43
    Różowe okulary to raczej sprzęt na dzienne eskapady, a na noc biała laska.DDD Fakt ostatnie dni są trochę urozmaicone w temacie pogody.DDD
  • viviene 04.09.18, 21:14
    Od pogody do pogody a od dnia do nocy😊 drobiazgi Panie drobiazgi...Wpisz swoją odpowiedź
  • tezx 15.09.18, 17:01
    Właśnie...dzień nie podobny do dnia.;p Pogoda robi się jakaś kapryśna. Wchodzimy w sferę jesieni..;D

Pozdr. uprzejmie;D
  • viviene 16.09.18, 17:09
    I chwala Panie że nie podobny😊 plany musi ktoś kreślić....bo tak zaprogramowani na maxa to jak maszynki😊 dziękuję i wzajemnie!
  • viviene 20.09.18, 08:20
    Się w gąszczu życia zaszył...Pan..😊
  • tezx 23.09.18, 07:01
    Eeee, póki co wszystko w miarę dobrze.;) jak mawiał niewidomy-życie jest jak tęcza- raz białe, raz czarne.;
    Nareszcie temperatury rzec można normalne jak na nasze położenie geogr. Może jeszcze jakieś grzybki wyrosną bo w moim landzie deszczu było skąpo, nawet muchomory nie rosną. Jako ze jest jak wyżej, myślę ze i moja frekwencja będzie bardziej znośna. Udanego tygodnia zyczę.;D
  • viviene 23.09.18, 17:43
    😊 dobrze Panie że żaden ze mnie grzybiarz bo już niejeden padł by przy mnie😊 choć zapewne mam inne zalety których się nie wybieram. Milo że Pan mi życzy a ja Panu odwzajemniam 😊
  • tezx 26.09.18, 19:33
    Otóż to, dobrze nie brać się za rzeczy których się nie zna.. Ja na grzybkach znam się, ale poki co nie ma po co do lasu chodzić przynajmniej w moim rejonie. Dziękuję za dobre słowo. Zdrowia życzę;D
  • viviene 26.09.18, 22:44
    Jesień Panie..do zimy trzeba się przysposobić wkrótce..otulić 😊 i wzajemnie bardzo bardzo wzajemnie 😊
  • tezx 28.09.18, 18:16
    Fatycznie, noce i dnie coraz chłodniejsze. Prognozy na zimę póki co nie są takie straszne.. Mam już w chatce włączone CO ( testowanie), więc niegodziwością byłoby narzekać. ;D Zaszczepiłem się p-ko grypie, pozostaje czekać na rozwój wypadków i przypadków. Pozdrawiam i miłego weekendu życzę..:P
  • viviene 30.09.18, 12:04
    Przyjmuję Panie że wszystko zatem odbywa się zgodnie z planem i zamierzeniami bez zbędnych niespodzianek 😊 u mnie norma bierze górę i o to mi chodziło 😊 aczkolwiek zdziwienie również mnie jeszcze dopada. Wzajemnie 😊
  • tezx 30.09.18, 19:23
    Ogólnie oceniając sprawy uważam ze jest nie najgorzej. Norma to rzecz zwodna i trudna do zdefiniowania jako każdy inaczej stawia sobie poprzeczkę. Zdziwienie i tu jest też problem...otóż słyszałem kiedyś ,że panie nie mogą raczej być zdziwione, w przeciwieństwie do menów. ;DDD
    Poza tym ok...jutro już październik, czas ucieka - znów nowy kalendarz tuż, tuż...D
  • viviene 30.09.18, 20:07
    No sprzeczać się nie będę,nasze prawo do innych poglądów na te i owe sprawy co do października..jest kolejny ale może i dobrze? Nowy miesiąc, po mojemu nowy czas nowe sprawy nowe możliwości i niech się stanie😊 a może będzie lepszy. Tak, będzie lepszy😊
  • tezx 01.10.18, 19:10
    A pewnie każdy może swoje wizje snuć i urzeczywistniać..mawiano kiedyś -wolnoć Tomku w swoim domku.DDDD Czasy jakies dziwne mamy, niewiele można przewidzieć, ale i pewnie - nowe możliwości też nastają.. Najlepiej zanucić...niech się dzieje co chce..i spoko;p Udanego tygodnia zyczę..ale z dnia na dzień będzie nieco gorzej...jakies deszcze niespokojne.,..etc etc...Pozdr;
  • viviene 02.10.18, 22:49
    Jedynie o pogodę ducha trzeba się troszczyć 😊 reszta wczesniej czy później przeminie. Dobry dzień dobry tydzień, niech będzie. I wzajemnie 😊
  • tezx 09.10.18, 16:07
    I jest pogoda, wyż, znawcy mówią iż pod koniec tygodnia można spodziewać się za przeproszeniem babiego lata;D A pogoda ducha- powiem tak -odpowiednik jesiennej szarugi. Powstał jakiś dziwny splot okoliczności nie nadający się do pochwalenia. działamy w pocie czoła coby było lepiej.D
    pozdr;)
  • viviene 09.10.18, 22:48
    Nooo..to ja posyłam Panu wiązkę pozytywnej energii co by ta szarugę..no wie Pan? Tak w drobny mak..😊 Również!
  • tezx 10.10.18, 15:55
    Laserowa kuracja ppwoedziałbym :D A pogoda jak letnia...piękna jesień,ale dobowy rozrzut temperatury jest znaczny. Poza tym radzimy sobie własnym sumptem;D
  • viviene 10.10.18, 20:31
    Taak proszę Pana...pięknie jest ogólnie 😊 aaa to nie mam się co wtrącać z moim skromnym przesłaniem 😊
  • tezx 11.10.18, 15:12
    Nie o to chodziło aby pozbawiać Panią prawa do własnego zdania ;p Miałem na myśli to iż każdy z reguły chadza swoimi drogami ale nie wyklucza to tzw. dialogu i wymiany myśli.D Może trochę kręcę z tymi wywodami, ale b. skomplikowały mi się sprawy ,jestem ze tak powiem skołowany i zakręcony i wygląda na to, że zasadnie.
    pozdr;)
  • viviene 11.10.18, 17:09
    Istotnie...kręci Pan 😊 ja na szczęście nie muszę. Prawa dla siebie ustalam sama😊 drogi wyboiste co nie znaczy ,że"zaprawiona" jestem,natura ma,coraz bardziej wiotka się wydaje i nie chcę jej narażać 😊 Panu życzę rychłego rozplątania i tez i tez.
  • tezx 13.10.18, 13:21
    Teoria "splątania" występuje chyba w fizyce kwantowej. DDD A coż to za problem ustalić dla siebie prawa, obowiązki można pominąć. D Sprawy częściowo się rozplątały ale w części bardziej zagmatwały.Można w głowę Pani dostać. Po niedzieli udaję się na pierwsze konsultacje, a później zobaczymy. Wracając "ad rem" pogoda iście letnia, ale ranki są chłodne. Wychodząc z domu trzeba brać z sobą kilka zestawów ciuchów aby w odpowiedniej porze odpowiednio się przyodziać. DDD
  • viviene 14.10.18, 17:26
    Proszę Pana...to kwantowe, myślę że ładniejsze 😊 a no można można. Jakoś u mnie z tym ubieraniem zawsze coś nie halo bo wolę nie😊 pozdrawiam popołudniowo.
  • tezx 15.10.18, 20:39
    Jak mawiają uczeni w temacie tegoroczne lato kończy się za kilka dni, później ma nas doświadczyć prawdziwa jesień. Ano zobaczymy, mnie prawdę mówiąc te jesienne upały za bardzo się nie podobają. A poza tym spoko ; Jutro mam okazję porozmawiać z osobistym medykiem na ważkie tematy: Pozdr;
  • viviene 15.10.18, 23:12
    I również wszelkie znaki na niebie i ziemi mówią o tym,że jak się coś kończy to coś się zaczyna,nieskromnie na to liczę 😊 hmmm...medyk to też tylko człowiek, mam szczęście bo w razie potrzeby trafiam na dobrych (z innymi już mniej) i Tobie życzę. Do milego😊
  • tezx 21.10.18, 09:11
    Dobrze i rezolutnie pani prawisz. D każdy koniec jest jednocześnie początkiem następnego np. wydarzenia. Nie załatwiłem jeszcze swoich spraw bo dopiero po niedzieli tzw. lecznica będzie rejestrowć a później przyjdzie poczekać z kolejce...ale jakoś tam sprawiedliwości się doczekamy.D. Poza tym spoko
    Jak czytam Francuzi straszą nas wczesną i długą zimą. Co my im zrobiliśmy ze tak niepuprzejmie wróżą...ale prawdę mówiąc obecnie pogoda jest mało przewidywalna , z jednej skrajności wpada w drugą,, więc wszystko się może się zdarzyć...Osobiście chwilowo nie przepowiadam pogody bo używam fastum.DDDD Zyczę miłej i spokojnej niedzieli...niech się dobrze wiedzie. D
  • viviene 23.10.18, 09:28
    O tak,jedno następstwem drugiego co być może daję jakiś porządek bądź równowagę może..? Z naszymi lecznicami wciąż tak,ze trzeba mieć końskie zdrowie😊 też tak pomyślałam, czasem dlugo trzeba czekać ale przychodzi😊 Francuzi niech siebie straszą a nie nas. Pozdrawiam i pogody życzę wszelakiej😊
  • tezx 25.10.18, 14:07
    Czyli ciąg zdarzeń nam się tworzy. jakieś wiatry i deszcze nadciągnęły...trochę późno bo cos w lesie
    mogłoby wyrosnąć; D Przecież Francuzi są przyjaciółmi naszych żabek: DD A poza tym nic nowego, monotonnie póki co
  • viviene 26.10.18, 21:58
    Proszę Pana jak nie wyroslo to już raczej nie wyrośnie...hmm? 😊 udka z żabek najlepsze chyba albo nóżki zwłaszcza cieple. Pozdrawiam bardzo😊 czekamy na sprzyjające..noo teee wiatry.
  • tezx 27.10.18, 12:31
    Jak widzę wielka żartownisia z Waćpanny.;D co zaś tyczy temperatur,to oczywiście optuję za wyższą.D
    W temacie lasu....wczoraj pewna dama swoim honorem ręczyła,ze coś tam urosło i zbiera runo leśne.
    A ze wierzyć to sprawdzić...zamierzam udać się osobiście do miejscowej knieji co by twierdzenia owej damy zweryfikować. Pogosa jakby kapryśna, wielkie skoki, wielkie szybkości ,wielkie ilości z nieba nieraz spadają. ..ale w najbliższe swięto ma być stosunkowo za przeproszeniem ciepło ,wiec chociaż raz wizyta na cmentarzu nie będzie owocować chorobą. Osobiście dzisiaj udaję się na stosowne nekropolie aby dopełnić obowiązku, w samo swięto zawsze siedzę w domu, nie lubię tłoku a poza tym w dniu tym nie jest najbezpieczniej. Pozdr;
  • viviene 28.10.18, 14:32
    No jak to...sam Pan przyzna, że lepiej mieć cieple nóżki niż zimne co by w tej nekropolii nie wylądować właśnie 😊 owa pani pewnie wie co mówi w myśl zasady, że kto szuka ten znajdzie potem dalej, coś o tym znalezieniu, tylko zapomniałam z kim to się lepiej znajduje a z kim traci..hmmm? Pewnie skleroza mnie dopada😊 dobrego niedzielnego popołudnia życzę Panu😊 ja mam wolne to i szczęśliwa jestem.
  • tezx 29.10.18, 18:09
    Dzisiaj lepiej bliżej kaloryfera się trzymać..o mnie przez cały dzień ok 4-5 st+.. Jutro jakies anomalie pogodowe mają się trafić...w dzień ok 15 st +. Pani jedynie o lesie mówiła, dalszych perspektyw z tym nie wiążę i nie planuję. D A znaleźć najlepiej samemu...;p Jak tam skleroza...raczej zwyczajne rozkojarzenie.;p Ja mam dużo wolnego.. ale jakoś nie objawia się to zbytnią szczęśliwością...chociaż definicji szczęścia jest tyle ile osób.. jest czym wybierać. Udanego tygodnia życzę..
  • viviene 30.10.18, 23:15
    No bo proszę Pana pogoda jest dla bogaczy a zwykli śmiertelnicy do których tak myślę ja się nie zaliczam mają zupełnie inne prognozy 😊 tak czy owak od zawsze jesteśmy skazani na łaskę bądź nie -natury😊 a ja dziękuję i Panu życzę ślicznego kawałka nieba. Pozdrawiam 😊
  • tezx 02.11.18, 18:30
    Uprzejmie dziękuję za dobre słowo ;D Właśnie dzisiaj pod swoim niebem trochę paradowałem..no może nie trochę ale ok. 9 km...Pogoda była piękna, trochę pobuszowałem w lesie ale wyniki nikczemne, nie warto mówić. Poza tym ok, Pozdr;)
  • viviene 02.11.18, 21:09
    Bardzo się cieszę 😊 noo ja też paradowałam sporo...i owszem zadowolona jestem nie nie nieee nic nie znalazłam ale też nic nie zgubiłam i dlatego jest dobrze 😊 no i co? Niech Nam przyświeca!😊
  • tezx 17.11.18, 16:39
    Dzisiaj z uwagi na ostatni piękny dzień jesieni zamknąłem sezon grzybiarski. Trochę chłodno było, w lesie też.. Grzybków niewiele.. taką symboliczną ilość udało się zebrać...Niektóre grzybki były już zamrożone..
    Ale samo hasanie po lecie poprawiło morale i zdrowie.DDD
    pozdr;)
  • viviene 20.11.18, 17:22
    A u mnie trochę sypnęło Panie...niee żeby jakoś szczególnie,jednak euforii żadnej 😊 noo i żeby było śmieszniej nic z tym zrobić się nie da. Dobrze że Pana w zdrowiu i radości zastałam 😊 pozdrawiam serdecznie 😊
  • tezx 01.12.18, 18:02
    Witam Panią.D Jakoś się chwilowo zapodziałem. A to obowiązki a to jakieś kłopoty.;D Ogólnie wszystko Ok, szczegółow zupełnie inaczej;D Pozdr;)
  • viviene 01.12.18, 19:30
    To fakt ale dobrze że Pan jest 😊 mówię Panu będzie dobrze bo inaczej już się nie da..no! A ogólnie to niech ten rok się już kończy bo osobiście mam go dość 😊 i też pozdrawiam😊
  • tezx 02.12.18, 13:47
    Witam. Dokładnie tak, ten rok jakoś odstaje od normy..nie będę za nim tęsknił...DDD jedyny mankament ze będzie jeden kalendarz więcej. ;p Ale nieubłagalnie zbliżają się swięta,trzeba się jakoś
    przysposobić, wnusiom prezenty przygotować, choinkę przyodziać. DDD...ect. ect..
  • viviene 02.12.18, 17:02
    Ja też ja też,,ja...teraz rok w tą czy w tamtą..oby gorzej nie było :)
    Nie przepadam szczególnie, będą i miną:) dzieci to już inna bajka,swoje prawa mają i oczekują i niech mają radość.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.