• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Nowy dzień nastał... Dodaj do ulubionych

• 10.02.06, 10:05
    Po wcześniejszych perypetiach pomyślałam sobie że limit na ten tydzień
    wydarzeń dziwnych został wyczerpany.Eee tam!Tak mi się tylko wydawało.
    Wstałam sobie rano,prądzik był-a jakże!-kawka była(nie wolno sobie
    żałować),makijaż zrobiony,"ubranie robocze" czyli garniturek odprasowany-czas
    wychodzić:)Samochodzik nadal niesprawny więc jechać trzeba komunikacją
    miejską.Tu mała przeszkoda-zamarznięty zamek w furtce.Nauczona doświadczeniem
    leje w zamek omrażacz ile wlezie,potem zapalniczka,mały wybuch(przecież to
    świństwo łatwopalne jest)i voila!Zameczek odmrożony:)
    I tu zaczyna się dalszy survival-jazda komunikacją;)
    Osobiście współczuję ludziom którzy muszą korzystać z tego
    codziennie.Właściwie nie wiem po co wiszą na przystankach te całe rozpiski
    skoro tramwaje i tak jeżdzą sobie jak chcą i kiedy chcą.Czepiam się?No może
    troszeczke:)Wow!Jest tramwaj!I tu należy wstrzymać oddech.Między chodznikiem
    a wejściem do pojazdu jest coś co nazywa się potocznie asfaltem.I do tej pory
    wydawało mi się że jeżeli to coś jest czarne to znaczy że jest suche-ee tam!
    Wydawało mi się.Dobrze w sumie że ten tramwaj tam stał bo przynajmniej na
    czymś się zatrzymałam;)Jako lokalna patriotka przyczyniłam się do wytarcia
    karoserii pojazdu komunikacji miejskiej swoim płaszczem:)Hurra!Wsiadłam.
    Jedziemy sobie,świat się kołysze zgodnie z ruchem pojazdu,na dworzu jest
    dodatnia temparatura więc cieplutko nawet,błogi stan jak diabli,no istna
    sielanka...Ale,ale...Miejsc siedzących nie stwierdzono,a zresztą młoda
    jestem,zdrowa więc nie muszę,stoje sobie i myśle o niebieskich migdałach aż
    tu nagle Pan motorniczy hamuje...Ale nie tak zwyczajnie.Domniemam że miał
    zatrzymać tę pędzącą machinę w odległości kilku metrów więc wiecie co to
    oznacza...Trzymanie jedną ręką nie sprawdziło się bo czułam jak ręka zostaje
    ale pozostała część ciała leci dalej,dwie ręce już lepiej bo tylko nogi
    pojechały dalej(wspominałam że oczywiście posadzka tramwaju to istne bajoro
    błotne?).Uff,zatrzymał się.Słychać soczyste słowa pod adresem Pana
    motorniczego,biedny chłop...:)Jeszcze tylko jeden przystanek i wysiadam:)Mały
    koreczek-ale co mi tam,ja się nie spóżnie:)Ludzie klną,motorniczy wcale nie
    mniej,samochody trąbią...fajnie jest:)Bingo!Mój przystanek!Wysiadam
    przezornie-przecież nie ma tramwaju naprzeciwko więc nie ma się na czym
    zatrzymać-drobię kroczki jak gejsza,a tu niespodzianka-ktoś posypał:)Jezdnię
    tak,chodnika juz nie-ale nie czepiajmy się głupot:)
    Ide sobie do pracy,może inaczej:ślizgam się do pracy,jednak się spóżnię-ale
    tylko jakieś 5 minut,jest piatek czyli koniec tygodnia roboczego,słoneczko
    świeci i topi lodzik(ciekawe co będzie jak wieczorem to znów zmarznie) i
    wiecie co?Życie jest nawet fajne:)A człowiek po takim środku komunikacji
    czuje się jak po solidnym obozie przetrwania:)

--
    Wystarczy zdobyć się na odrobinę życzliwości wobec życia,a wyda się nam ono
    zupełnie przyjemne.
    Zaawansowany formularz
    • 10.02.06, 10:13
      hej :)
      Zrobiłam sobie rano jak zwykle kawkę z cukrem i mlekiem. Biorę porządny łyk i
      bleeeeeeeee. Czegoś tak obrzydliwego i kwaśnego jeszcze chyba nie piłam.
      Pierwsza myśl- mleko. Trzy razy próbowałam czy świeże. Niby tak. Zrobiłam drugą
      kawę tym razem tylko z cukrem. Próbuję. Bleeeeeeee. Co jest ? Jak kawa mogła
      się zepsuć ? Nie mogła :) Dałam wieczór do czanika kwasek cytrynowy, żeby
      pozbyć się kamienia. :)))))))))))))) Muszę się wyspać, bo źle ze mną.
      • 10.02.06, 10:16
        Też nieźle:)
        Pozdrawiam wszystkich zaspanych:)
        --
        zupełnie przyjemne.
    • 10.02.06, 10:24
      Chyba nie stałaś nigdy na przystanku w trzydziestostopniowym mrozie, i
      najwyraźniej nie miałaś jeszcze zamarzniętych rzęs i włosów... No widzisz... ja
      tak stałam zupełnie nie dawno!!! Przeżyłam, a dzisiaj łapałam starą babinkę,
      która smacznie ucinała sobie drzemkę na siedzeniu nieopodal, niestety nie
      potrafiła utrzymać równowagi. Innym razem, zapytano mnie, czy nie jestem czasem
      z Księżyca, bo taka ładna buzia to chyba nieziemska musi być. Kiedyś mnie jakiś
      menel śledził. Innym razem o mały włos nie oberwałam od kieszonkowca, bo
      zaczęłam krzyczeć, że w autobusie grasuje złodziej. Miałam też
      propozycje "matrymonialne" z różnych źródeł... Nie mówiąc już o uśmiechach i
      dziwacznych kierowcach, którzy nie chcieli mnie wypuścić z autobusu, chyba że
      za "buzi"... Latem ludzie słabną, mdleją, rzygają... Kwestia przyzwyczajenia
      Moja Droga.
      • 10.02.06, 10:28
        Wesoło jest:)I już:)
        --
        zupełnie przyjemne.
        • 10.02.06, 10:30
          Ja czasem klnę jak szewc. Dobrze, że nasz uroczy katowicki Rynek jest
          przyozdobiony tzw. "koksiokami"!!!
          • 10.02.06, 10:33
            No nie dziwię się:)
            --
            zupełnie przyjemne.
            • 10.02.06, 10:35
              Jechałaś kiedyś Analityczko "Ikarusem" o zepsutym tłumiku? Nie? Nie życzę nawet
              największemu wrogowi. Na pocieszenie, dodam niezaprzeczalny fakt, że jutro
              zaczyna się weekend!
              • 10.02.06, 10:43
                Ikarusa swego czasu ktoś opisał tak:

Ikarus XXXL, kolor brunatno pomarańczowy zplamami maskującymi, z czerwonymi
                pasem imitującym ogień, nadkola wykończone u drwala, gumy 90 bezbieżnikowe
                (rozwiązanie F1), przegub manualny klimatyzowany oprawiony w gumę wykończony
                okrągłymi dupoopierakami, siedziska skaj ISO 1955 wykończone ramą wzmacniającą-
                trzymakiem wzdłużnym, trzy rury pionowe trzymające podświetlany dach, 3
                szyberdachy projektowane przez 3-letniego Pinifarinę, dodatkowa rura wydechowa
                skierowana do środka pojazdu (patent Ikarus), dodatkowa rura zewnętrzna
                odprowadzająca paliwo na jezdnię, zużycie paliwa ok.50 l/100 km z czego spalane
                jest ok 20 litrów, okna uchylne jednorazowo, dodatkowo 2 okna ewakuacyjne jak
                sie przemieszczasz z własnym młotkiem, drzwi gwałtowne - nieokiełznane, pełna
                elektryka świateł, skrzynia manualna z przekładnią siłową, prędkościomierz
                wyskalowany do 140 z możliwością zdjęcia elektronicznej blokady "Kołchoz".
                Całość hand made - włącznie z takimi detalami jak łaty. Producent nie podaje
                osiągów na stronie www bo nie.
                w standardzie występuje ze spoconym kierowcą.

Opcjonalnie można zamówić niejakiego Kanara:
                oddech ciężki... ech, kończę lepiej- to już chyba na inny wątek

A to że jutro weekend to fakt niezaprzeczalnie piękny:)
                --
                zupełnie przyjemne.
                • 10.02.06, 10:49
                  hehee... polska rzeczywistość zmusza do biadolenia...
                  • 10.02.06, 10:51
                    Dzisiaj ja jestem optymistką:)
                    --
                    zupełnie przyjemne.
                    • 10.02.06, 10:58
                      Jutro wybieram się na "shopping" do naszego Supernowoczensego City Center...
                      Zawsze byłam odważna!!!
                      • 10.02.06, 11:00
                        Ja miałam zajrzeć po "spożywkę" do naszego sławnego Tesco ale znów je zamknęli
                        bo sufit spadł w nocy na głowe pracowników;)
                        --
                        zupełnie przyjemne.
                        • 10.02.06, 11:14
                          To jest jakaś "pandemia" tych lecących dachów... Teraz dachy są "trendy".
                          • 10.02.06, 11:16
                            żyjemy w Krainie Spadających Dachów :)A tak żeby było weselej to siedzę na
                            ostatnim piętrze biurowca-też mam juz tylko dach nad głową:)

--
                            zupełnie przyjemne.
                            • 10.02.06, 11:22
                              Kurcze... też nieźle. Ale to chyba nie lekka konstrukcja z falistej blachy...
                              Zresztą, gdyby WTC było zrobione z takiego materiału jaki był w pierwotnych
                              planach, nie byłoby takiej katastrofy. Założenie projektantów było takie, że
                              wieże miały być przygotowane na "takie" uderzenie samolotu, jednakże ze
                              względów oszczędnościowych obniżono koszty "wykonania"... Ale o tym było jakoś
                              cicho! Także, nigdy nic nie wiadomo, projekt dobry, w jego realizacja to już
                              drugorzędna kwestia...
                              • 10.02.06, 11:49
                                hmmm, pracuję w budynku o płaskim dachu... na ostatnim piętrze... lepiej
                                wygasic może ten katastroficzny wątek !
                                • 10.02.06, 11:59
                                  rozwiń jakiś nowy...
                                  • 10.02.06, 12:03
                                    powiedz lepiej jakie zakupy masz zamiar zrobić ;)
                                    może kupisz cos co cieszyc będzie męskie oczy ??
                                    ;)
                                    • 10.02.06, 12:13
                                      NIE MAM ZAMIARU kupować ani sukienek, ani spódnic, ani szpilek, ani żadnej
                                      koronkowej bielizny... hehe!!! Mam natomiast zamiar urozmaicić swoją biżuterię,
                                      kosmetyczkę, oczywiście szafę także, ale o rzeczy praktyczne... .
                                      • 10.02.06, 12:18
                                        Rozumiem, że "sukienek, spódnic, szpilek i koronkowej bielizny" masz juz
                                        przeogromne zapasy jak na prawdziwą kobiete przystało ;)
                                        • 10.02.06, 12:19
                                          Mam za dużo... tylko nie mam okazji, by to zakładać...
                                          • 10.02.06, 12:23
                                            hmmm... nie moge się nie uśmiechnąć i nie uruchomic wyobraźni w tym momencie ;)
                                            :))
                                            • 10.02.06, 12:28
                                              To znaczy, że jesteś "temperamentny"...
                                              • 10.02.06, 12:30
                                                niekoniecznie, może po prostu obecne "niepraktykowanie" w hmmmm... tych...
                                                sprawach powoduje, że wyobraźnia łatwiej sie uruchamia niz zazwyczaj:)
                                                • 10.02.06, 12:32
                                                  interesujące, u mnie to chyba działa zupełnie odwrotnie.
                                                  • 10.02.06, 12:34
                                                    bo Wy kobiety jesteście z Wenus a my z Marsa czy jakos tak :)
                                                    mimo pochodzenia z innej planety jestem rzecznikiem ścisłej (nieraz nawet
                                                    baaaardzo scisłej) wzajemnej współpracy:)
                                                  • 10.02.06, 12:41
                                                    No tak to podobno jest... ale spotykamy się na Ziemi. Myślę, że dobra mediacja
                                                    i negocjacja mogą być zarodkiem jakiejś intratnej inwestycji. Wymiana danych,
                                                    biznesplan, bilans, rachunek zysków i strat przy towarzyszącej temu wymianie
                                                    płynów ustrojowych...
                                                  • 10.02.06, 12:45
                                                    taaaak, nawet jak inwestycja w ostatecznym rozrachunku okaże się (oby takich
                                                    jak najmniej !) chybiona - to emocje i radość które "inwestowaniu" towarzyszyły
                                                    pozostaną czyms czego żałować się nie będzie :)
                                                  • 10.02.06, 12:47
                                                    No dobrze, to co działasz już? Zainwestowałeś już? Jakieś środki w coś
                                                    włożyłeś? Masz na oku jakąś "fuchę"?
                                                  • 10.02.06, 12:51
                                                    na innym wątku pisałem, ze aktualnie nie szukam czyli nie "inwestuję"
                                                    ale... jak zasiegu wzroku pojawi sie interesujący "obiekt" to kto wie co się
                                                    może wydarzyć, czy nie przyjdzie ochota na próby "inwestowania" ... :)
                                                    zycie mnie juz nauczyło aby zadnych ewentualności nie wykluczać:)))
                                                  • 10.02.06, 12:53
                                                    OK, a jak się odnosisz do flirtowania na forum? Są ludzie, którzy traktują to
                                                    poważnie... A Ty?
                                                  • 10.02.06, 12:58
                                                    Myslę, ze "flirtowanie" jako takie bywa urocze, także na forum :) pod
                                                    warunkiem, że sie nie przekracza pewnych granic dobrego smaku...
                                                    A swoją drogą to sądze, że "flirtowanie" czy rozmawianie za pośrednictwem
                                                    takiego forum jak to jest - przynajmniej pod pewnymi względami - lepsze (na
                                                    początek) od tradycyjnego.
                                                    Bo tutaj osądza się człowieka na podstawie jego charakteru, tego co ma do
                                                    powiedzenia, poczucia humoru a nie na podstawie wyglądu
                                                    Chociaz ciekaw jestem czy równie urocza jestes właśnie w kwestii wygladu jak w
                                                    kwestii forumowego rozmawiania :)))
                                                  • 10.02.06, 13:07
                                                    hmmm, no nie wiem, czy jestem taka urocza... bywam złośliwa nader często.
                                                    Staram się z tym walczyć, ale nieudolnie. A co do mojego "oblicza", to wiesz -
                                                    o gustach się nie rozmawia...

Zazwyczaj przekreślamy człowieka, bo nie podoba nam się jego fizyczność, nawet
                                                    nie dajemy najmniejszych szans. A tutaj? Jest zupełnie inaczej, przyjemniej.
                                                    Można się pośmiać (w sensie pozytywnym) i porozmawiać swobodnie. Chociaż ja
                                                    nigdy nie wprowadzałam tego typu znajomości w rzeczywistość.
                                                    Jest jeszcze możliwość wysyłania zdjęć itd. Ale to już chyba wyższe
                                                    stadium "pogaduszek".
                                                  • 10.02.06, 13:14
                                                    ale przez komputer nie widac czy ludzie się czerwienią, nie widac jak kobiety
                                                    automatycznie poprawiaja włosy itp.
                                                    a to mogą być ładne szczegóły o których się nie wie, ale od czegóż
                                                    (przynajmniej na początku) wyobraźnia :)

he, he, ja ciągle o tej wyobraźni ;)
                                                  • 10.02.06, 13:16
                                                    No i nie widać, jak mężczyna drapie się po zaroście... A wiesz, że jak kobieta
                                                    kładzie dłoń na kolanie, to zaznacza swoją "gotowość" do cielesnego zbliżenia?
                                                  • 10.02.06, 13:21
                                                    oooo, tego nie wiedziałem :))))
                                                    a akurat z zarostem to...trafiłaś ;)))
                                                    :D
                                                  • 10.02.06, 13:26
                                                    Ja pamiętam takie "smaczki" typowe dla mężczyzny, ty dla kobiety. Nie oszukujmy
                                                    się, że trzeba mieć oko i wyczucie, bo doszukiwać się takich "niewerbalnych"
                                                    znaków. Najbardziej lubię, gdy kobieta i mężczyzna wzajemnie wzbudzają w sobie
                                                    właśnie takie "odruchy"; dużo flirtu, eleganckiego "podrywu" z jego strony,
                                                    i "uroczej" kokieterii z jej. Ale to musi mieć klasę i smak.
                                                  • 10.02.06, 13:30
                                                    Oooo, fajnie to ujęłaś :) chyba posiadasz bardzo bogate doświadczenie w tych
                                                    sprawach ?? Mam rację ??
                                                    :)
                                                  • 10.02.06, 13:31
                                                    Nie... mam po prostu takie wyczucie...
                                                  • 10.02.06, 13:32
                                                    Czyli masz wrodzony talent !!!
                                                    Iwanowna, zachwycasz mnie coraz bardziej :)))
                                                  • 10.02.06, 13:35
                                                    Zaczerwieniłam się... poważnie. Dziękuję.
                                                  • 10.02.06, 13:38
                                                    To po prostu w "krótkich, żołnierskich włosach" stwierdzone wrażenie po kilku
                                                    rozmowach z Tobą na tym forum:)
                                                    Mam nadzieję, że i w nastepnym tygodniu bedzie okazja na jakies pogaduszki :)
                                                  • 10.02.06, 13:41
                                                    Ja także mam taką nadzieję.
                                                    Warto rozmawiać z takim "fajnym facetem"...
                                                  • 10.02.06, 13:43
                                                    Nooooo to teraz "zafundowałaś" mi weekend z najwyższym od długiego czasu
                                                    poczuciem własnej wartoiści :)
                                                    Fajnie, ze wszedłem na to forum :)
                                                  • 10.02.06, 13:48
                                                    Ja też się cieszę... Muszę się teraz pożegnać!!! Praca czeka!

Miłego weekendu życzę! Pozdrawiam ciepło!
                                                  • 10.02.06, 13:50
                                                    Trzymaj się mocno ! udanego weekendu i zakupów :)
                                                    pa pa, i pozdrawiam mocno !!
                                        • 10.02.06, 12:19
                                          Prawdziwa kobieta przywdziewa tylko zapach i nic wiecej ;)
                                          • 10.02.06, 12:21
                                            Nieprawda!!!!!!!!! Tylko mi nie mów, że nie lubisz "rozbierać". Nie uwierzę Ci.
                                            • 10.02.06, 12:22
                                              Jak jest zimno to nie lubie sie rozbierac ;)
                                              • 10.02.06, 12:23
                                                Nie siebie... Tylko "ją".
                                                • 10.02.06, 12:24
                                                  Ale latem to naprawde nie ma zwykle z czego jej rozbierac ;)
                                                  • 10.02.06, 12:26
                                                    Coś tam zwiewnego na pewno ma... Lekkiego, miękkiego w dotyku. A zapach jest
                                                    czymś niezwyklym i przyciągającym. Już Ci chyba kiedyś pisałam, że to jest
                                                    jedna z tych "rzeczy", które przyciągają oprócz seksapilu, urody i klasy...
                                                  • 10.02.06, 12:34
                                                    Przyznam wiec racje, ze jest co zdejmowac ;)
                                                    Zapach jest bardzo zmyslowy ....
                                                  • 10.02.06, 12:42
                                                    No... oby tylko nie dusił jak OPIUM.
                                                  • 10.02.06, 12:44
                                                    Nie wiem, nie uzywalem :)
                                                    Lepsze inne uzywki ;)
                                                  • 10.02.06, 12:45
                                                    Guerlain ma takie perfumy "Opium"... hahah
                                                  • 10.02.06, 12:50
                                                    To pewnie daja mocne wrazenia ;)
                                                  • 10.02.06, 12:52
                                                    zbyt mocne, za dużo piżma. Cmentarny efekt... Nie sądzę, by Ci się spodobały,
                                                    Ty chyba cenisz w kobietach łagodność i delikatność.
                                                  • 10.02.06, 13:05
                                                    Fakt, ja wole kwiatowe zapachy.
                                                    Ale mile, ze ktos zna moj gust :)
                                                  • 10.02.06, 13:09
                                                    Są pewne cechy wspólne dla pewnych mężczyzn...
                                                  • 10.02.06, 13:18
                                                    Czyli ja poddaje jednak sie jakims schematom ? :)
                                                  • 10.02.06, 13:19
                                                    Nie to nie są schematy... To są pewne "uogólnienia". Mogę spytać o coś?

Czy masz ład w mieszkaniu?
                                                  • 10.02.06, 15:11
                                                    Lad jest cyklicznie, najczesciej gdy ma ktos przyjsc :)
                                            O!Właśnie-muszę iść do perfumerii;)

--
                                            zupełnie przyjemne.
                                            • 10.02.06, 12:25
                                              ... fryzjera, kosmetyczki, do sauny, na fitness, na basen... :)
                                              • 10.02.06, 12:27
                                                U fryzjera byłam,kosmetyczki też,do sauny nie mogę,fitness jest przereklamowany
                                                a basen a i owszem-ale to dla relaksu:)
                                                --
                                                zupełnie przyjemne.
                                            • 10.02.06, 12:25
                                              Z jakiej okazji ? ;)
                                              • 10.02.06, 12:29
                                                Z okazji tego że kończą mi się perfumy:)
                                                --
                                                zupełnie przyjemne.
                                                • 10.02.06, 12:35
                                                  A beda te same czy nowe ? ;)
                                                  • 10.02.06, 12:37
                                                    Te same nacodzień a coś nowego na wieczory.
                                                    --
                                                    zupełnie przyjemne.
                                                  • 10.02.06, 12:40
                                                    Na pewno jakis facet do doceni wieczorem ;)
                                                  • 10.02.06, 12:42
                                                    Mam taką nadzieję:)
                                                    --
                                                    zupełnie przyjemne.
                                                  • 10.02.06, 12:43
                                                    I bedzie bardziej namietny ;)
                                                  • 10.02.06, 12:57
                                                    Też:)
                                                    --
                                                    zupełnie przyjemne.
                                                  • 10.02.06, 13:05
                                                    A co jeszcze ? ;)
                                                  • 10.02.06, 13:11
                                                    Spowoduje żo on już nigdy tego zapachu nie zapomni:)
                                                    --
                                                    zupełnie przyjemne.
                                                  • 10.02.06, 13:19
                                                    To dobrze czy zle ? :)
                                                  • 10.02.06, 13:23
                                                    Dobrze-przecież o to chodzi.
                                                    --
                                                    zupełnie przyjemne.
                                                    To jakis sentymentalizm ;)
    • 10.02.06, 11:49
      Efektem Twoich potyczek i obserwacji w materii komunikacji miejskiej będzie
      chyba ksiązka w stylu "Poradnik pasażera - jak przeżyć podróż miejskim
      autobusem/tramwajem nie tracąc poczucia godności i własnej wartości"
      :)
      • 10.02.06, 12:11
        Trafiłeś w sedno:)Książka w stylu"jak przeżyć w dżungli cywilizacji i nie
        zwariować":)

--
        zupełnie przyjemne.
        • 10.02.06, 12:15
          A jak odniesiesz sukces i sprzedasz więcej egzemplarzy ksiązki niż Grochola to
          nie zapomnij kto podsunął Ci ten pomysł i wspomnij o mnie czasem w jakims
          wywiadzie ;)
          • 10.02.06, 12:17
            Jak będę opływać w luksusy to pierwsze co zrobię to kupię sobie mieszkanie
            w...uroczym mieście ze smokiem:)
            --
            zupełnie przyjemne.
            • 10.02.06, 12:20
              Ja też uwielbiam KRAKÓW, to moje ulubione i ukochane miasto... Miasto mojej
              młodości!
              • 10.02.06, 12:33
                iwanowna napisała:

> Ja też uwielbiam KRAKÓW, to moje ulubione i ukochane miasto... Miasto mojej
                > młodości!

a ja kocham Śląsk i Katowice :) zawsze często tam jeździłem, kiedys do rodziny
                (kuzyni) teraz do przyjaciół czasem:)
                • 10.02.06, 12:57
            • 10.02.06, 12:20
              apartament z widokiem na Wawel, do tego służba w liberiach ?
              a jakbys miała wakat na stanowisku rzecznika prasowego to ... hmmm... może ja
              bym sie nadawał ;)
              • 10.02.06, 12:22
                Apartament owszem,służba zdecydowanie nie:)
                Rzecznik praoswy to prawa ręka niemalże-podołasz?
                --
                zupełnie przyjemne.
                  Gotów jestem na to poważnie wyzwanie :) taka szansa na kariere drugi raz się
                  dla mnie zapewne nie powtórzy ;)
                  • 10.02.06, 12:26
                    W takim razie już wpisuję Cię w terminarz:)Ale CV by sie przydało;)
                    --
                    zupełnie przyjemne.
                    • 10.02.06, 12:28
                      z fotografią ?? a list motywacyjny też ??
                      • 10.02.06, 12:29
                        Motywacja to tylko podczas rozmów f2f.A zdjęcie kooooniecznie.Ba!Może od tego
                        zacznijmy!;)
                        --
                        zupełnie przyjemne.
                        • 10.02.06, 12:31
                          czyzby walory fizyczne rzecznika miały byc istotniejsze od intelektualnych ??
                          ja chce byc rzecznikiem prasowym a nie ochroniarzem :)
                          • 10.02.06, 12:36
                            Absolutnie nie!
                            Chcę tylko widzieć kto mnie będzie reprezentował:)Dla mnie prywatnie
                            najważniejsze są intelektualne.
                            --
                            zupełnie przyjemne.
                            • 10.02.06, 12:38
                              cos kręcisz ;) nawet o moje IQ nie zapytasz :)
                              • 10.02.06, 12:39
                                Od czegoś trzebha zacząć.Od IQ i tym podobnych rzcezy są rozmowy
                                kwalifikacyjne.Suche informacje na papierze bywają mylne.
                                --
                                zupełnie przyjemne.
                                • 10.02.06, 12:40
                                  hmmm, a jaki będzie zakres ewentualnych obowiązków ??
                                  • 10.02.06, 12:41
                                    Do indywidualnego ustalenia.Podstawowy zakres to godne reprezentowanie i
                                    lojalność-ta cecha to dla mnie coś bardzo ważnego.
                                    --
                                    zupełnie przyjemne.
                                    • 10.02.06, 12:46
                                      Hmmmm, wyglada na to, że sie nadaję, pod warunkiem, ze moja powierzchowność
                                      zostanie zaakceptowana... ale się boję ;)
                                      • 10.02.06, 12:55
                                        Trzeba wysłać zdjęcie to się przekonasz:)
                                        --
                                        zupełnie przyjemne.
                                        • 10.02.06, 13:00
                                          to chyba muszę udac sie do kosmetyczki aby mnie "zrobiła" jak nalezy bo od tego
                                          moze zależeć moja przyszłość ;))
                                          zaraz zadzwonię, aby sie umówić na wizytę w zakładzie :)
                                          • 10.02.06, 13:04
                                            Nie zgadzam się!Mój reprezentant to musi być mężczyzna naturalny w każdym calu
                                            a nie jakiś marny,wypindrzony substytut!
                                            --
                                            zupełnie przyjemne.
                                            • 10.02.06, 13:06
                                              dzieki za wskazówkę ;) poprosze kosmetyczke aby zrobiła mnie na super faceta,
                                              naturalnośc tez się da zrobić ;))
                                              wolisz bruneta ? szatyna ? blondyna ?
                                              wybieraj ;)
                                              • 10.02.06, 13:08
                                                Zachowania jak i wygląd sztuczny da się wyczuć na odległość:)
                                                Wolę ludzi którzy są...sobą,i nie ma znaczenia czy są brunetami,blondynami czy
                                                też są łysi:)Są wartości nadrzędne:)
                                                --
                                                zupełnie przyjemne.
                                                • 10.02.06, 13:16
                                                  Spryciara jesteś !!
                                                  Zaszczytem bedzie Ci rzecznikowac - pod warunkiem, że mnie przyjmiesz ;)
                                                  Zatem odwołuję kosmetyczkę ;)
                                                  • 10.02.06, 13:18
                                                    Tak jak powiedziałam-kandydature rozpatrze:)
                                                    Wiąże się to coprawda z udzieleniem Ci sporego kredytu zaufania,ale ok-lubie
                                                    ryzyko;)
                                                    --
                                                    zupełnie przyjemne.
                                                  • 10.02.06, 13:22
                                                    hmmm, a czy rzecznik prasowy bedzie miał sekretarke lub asystentkę ??
                                                    ;))
                                                  • 10.02.06, 13:24
                                                    Jeśli będzie brzydsza i głupsza ode mnie to ewentualnie tak-w innej opcji
                                                    zapomnij;)
                                                    --
                                                    zupełnie przyjemne.
                                                  • 10.02.06, 13:29
                                                    a jeśli kwestia urody nie zostanie jednoznacznie rozstrzygnieta, a jej walory
                                                    intelektualne będą zdecydowanie niższe od Twoch to zatrudnisz ją ??
                                                    w końcu to ma byc osoba do ... hmmm ... powiedzmy robienia czasem herbatki i
                                                    przynoszenia ciasteczek ;)
                                                  • 10.02.06, 13:33
                                                    Wiesz co...ja zdecydowanie wolę ludzi brzydszych ale inteligentnych.Jak zapewne
                                                    da się zauważyć-jestem osobą która lubi porozmawiać a do tego trzeba choć
                                                    odrobiny intelektu.To mi imopnuje u ludzi a nie ich powierzchowność:)
                                                    I nie boje się "konkurencji":)
                                                    --
                                                    zupełnie przyjemne.
                                                  • 10.02.06, 13:35
                                                    gdybym był młodszy zakrzyknąłbym: "Analityczka, przybij piatkę " ;)
                                                  • 10.02.06, 13:41
                                                    Hmm...ale chyba starszy od węgla to nie jesteś co?:)
                                                    --
                                                    zupełnie przyjemne.
                                                  • 10.02.06, 13:45
                                                    jestem z geologicznego okresu trzeciorzędu tak mniej więcej :)
                                                  • 10.02.06, 13:49
                                                    Podstawa by w starym nawet ciele był młody duch:)

--
                                                    zupełnie przyjemne.
                                                  • 10.02.06, 13:53
                                                    tak sobie mysle, że doświadczenia nas czasem postarzają "duchowo", ale
                                                    jesli potem pojawią sie nowe wyzwania (i zechcemy się z nimi zmierzyć!) to duch
                                                    się odmładza :) Teraz nie uogólniam, myślę o sobie i piszę to bo o swym
                                                    przyszłym byc może rzeczniku musisz sporo wiedzieć:)
                                                  • 10.02.06, 13:58
                                                    Musze i chce wiedzieć:)
                                                    Z jednej strony nie fajnie kiedy trzeba szybko wydorośleć emocjonalnie,z
                                                    drugiej zaś unika się wielu niepotrzebnych rozczarowań.Ja przynajmniej nie
                                                    żałuje że tak się stało ze mną:)Co nie zmienia faktu że nie brak mi dziecinnej
                                                    lekkości:)

--
                                                    zupełnie przyjemne.
                                                  • 10.02.06, 14:02
                                                    wiem już, że na pewno nie brak Ci lekkości "pióra" :)
                                                    a co do innych spraw, zalet i wad - mam nadzieje, że w swoim czasie
                                                    się dowiem ;) w końcu jak masz byc moja "pryncypałką" (dobra forma ?)
                                                    to powinienem to wiedziec ;)
                                                  • 10.02.06, 14:04
                                                    W przypadku układu szef-pracownik widzi się u tego drugiego podobno tylko wady
                                                    hihi.
                                                    A gdybyś miał określić swoje wady to jaka jest główna?
                                                    --
                                                    zupełnie przyjemne.
                                                  • 10.02.06, 14:08
                                                    nie wiem czy to główna moja wada, ale jestem strasznym bałaganiarzem ;)
                                                    ciągle cos gubię i ciagle czegos szukam traccąc w ten sposob mnóstwo czasu
                                                    a pani pryncypał jakie ma wady ?? krzyczec bedziesz czasem na podwładnego ?? ;)
                                                  • 10.02.06, 14:14
                                                    Im bardziej jestem wściekła tym ciszej mówię więc wydzieranie się na ludzi jest
                                                    mi raczej obce:)
                                                    A moja główna wada?Hmm...jestem niekonsekwentna wobec ludzi często.Niektórzy
                                                    mówią że jestem gadułą,czasami się spóźniam albo o czymś zapominam.Oj zebrałoby
                                                    się tego trochę:)
                                                    A jak u Ciebie z zaletami?
                                                    --
                                                    zupełnie przyjemne.
                                                  • 10.02.06, 14:17
                                                    to może zaskakujące, ale przy swoim bałaganiarstwie jestem nieprzyzwoicie
                                                    punktualny ;)
                                                    nigdy na żadne spotkania, do szkoły, do pracy się nie spóźniałem i nie
                                                    spóźniam;)
                                                    a tak w ogóle to bardzo się lubię usmiechać do rozmówców (zwłaszcza
                                                    rozmówczyń !) - nie tylko na forum :)))
                                                  • 10.02.06, 14:23
                                                    Pogodny człowiek:)Świetnie:)

Ja służbowo się nie spóżniam raczej,ale prywatnie mi się zdarza:)

A jakieś sałabości?Słodycze,papierosy,komuter,książki itd?
                                                    --
                                                    zupełnie przyjemne.
                                                  • 10.02.06, 14:29
                                                    hmmmm, chyba największą słabością od dzieciństwa są ksiązki
                                                    To, że dużo ich czytam to jeszcze pół biedy, gorzej, że mnóstwo ich kupuję :)
                                                    mam ponadto wrodzona chyba awersję do techniki i nowoczesnych urządzeń :)
                                                    no i mam słabość do makaronów, ale to już wiesz :)
                                                  • 10.02.06, 14:31
                                                    Wiem:)
                                                    A zdażyło Ci się kiedykolwiek mieć słabość do człowieka?Typ słabości którą
                                                    nijak nie można wytłumaczyć.Mam nadzieje że wiesz o co mi chodzi.
                                                    --
                                                    zupełnie przyjemne.
                                                  • 10.02.06, 14:34
                                                    hmmm, to chyba jest bardziej domena kobiet, tak sądzę...
                                                    grzebię w pamięci, ale nie przypominam sobie sytuacji o którą pytasz...
                                                    A Tobie zdarzały sie takie sytuacje, tacy ludzie w Twoim zyciu ??
                                                  • 10.02.06, 14:38
                                                    Tak,mam kogoś takiego i sama nie potrafię tego wyjaśnić w żaden sensowny sposób.
                                                    Prócz książek,co jest Twoją pasją?
                                                    --
                                                    zupełnie przyjemne.
                                                  • 10.02.06, 14:42
                                                    baaardzo lubie piłkę nożną czego zapewne jako kobieta nie zrozumiesz ;)
                                                    Lubię i w teorii i w praktyce - rekreacyjnie grywam z kolegami raz lub dwa razy
                                                    w tygodniu ;)
                                                    Kiedyś bardzo lubiłem chodzic po górach, zwłąszcza po Beskidach... Chociaż
                                                    ostatnimi czasy zarzuciłem nieco - przytłoczony prozą zycia i obowiązkami
                                                    różnymi - tę pasję. Mam nadzieję, że nie na zawsze :)
                                                    Teraz o Twoich pasjach chętnie posłucham :)
                                                  • 10.02.06, 14:51
                                                    Jako kobieta faktycznie nie zrozumiem bo dla mnie piłka nożna to mniej więcej
                                                    bada facetów uganiająca się za kwałkiem skóry po wielkim boisku i rozróżniam
                                                    ich tylko po urodzie strojów które noszą;)
                                                    Za to uwielbiam piłkę siatkową w wykonaniu męskim.Swego czasu nawet na mecz
                                                    pojechałam do Bielska:)
                                                    Beskidy uwielbiam-zwłaszcza okolice Nowego Sącza:)
                                                    Prócz szeroko pojętej psychologii,mam jeszcze dość mało kobiece hobby-
                                                    mianowicie motoryzacje(jazda terenowa mmm...).Relaksują mnie sporty wodne,narty
                                                    zimą i spacery z moim kudłatym przyjacielem:)

--
                                                    zupełnie przyjemne.
                                                  • 10.02.06, 14:57
                                                    ha, ha , pod wzgędem motoryzacji to mamy "odwrotnie" - mnie to nie pasjonuje,
                                                    nie bardzo rozróżniam marki samochodów i nawet nie mam prawa jazdy !
                                                    A co do okolic Nowego Sącza... hmmm... ja chodziłem do LO w NS i czasem
                                                    (pomijając normalne wyprawy turystyczne) robiłem sobie jednodniowe wycieczki
                                                    wagarowe w Beskid Sądecki :) Szczawnica, Rytro, Stary Sacz... .Ech, były
                                                    czasy ... ;)
                                                  • 10.02.06, 15:05
                                                    Ehh...mając naście lat po praz pierwszy w życiu zakochałam się w Piwnicznej:)
                                                    Oczywiście w chłopaku stamtąd a nie w miasteczko-choc i ono działa na mnie dość
                                                    magicznie:)
                                                    --
                                                    zupełnie przyjemne.
                                                    Radosnego weekendu Analityczko :)
                                                    mam nadzieję, że Twój samochód będzie niesprawny jescze przez pare dni
                                                    i podzielisz z nami socjologicznymi nieledwie obserwacjami z peregrynacji po
                                                    miejskich tramwajach i autobusach ;)
                                                    żartuje oczywiście sobie :)
                                                  • 10.02.06, 15:16
                                                    Tobie również Miłego weekendu:)
                                                    Ja jednak liczę na to ze samochodzik "ozdrowieje"i co najwyżej napiszę w
                                                    poniedziałek o braku kultury u kierowców w dużych miastach.
                                                    Pozdrów Smoczka Wawelskiego ode mnie i szepnij że za nim tęsknie:)
                                                    --
                                                    zupełnie przyjemne.
    • 10.02.06, 14:18
      - tak powinien brzmiec poczatek dobrego kazania z Ambony :)

Wybacz wiec, Droga Ticzko, ze tym Dobrym Slowem na weekend
      musialem nieco skorygowac Twe slooszne zagajenie :)
      • 10.02.06, 14:25
        Sugerujesz że popadam w ton kościelny?:)
        Hmm...a tak mi dalece do tego w rzeczywistości:)
        --
        zupełnie przyjemne.
        • 10.02.06, 14:30
          analityczka napisała:

> Sugerujesz, że popadam w ton kościelny?:)
          > Hmm...a tak mi dalece do tego w rzeczywistości:)

Wierze :)
          Ale slychac w Twoich slowach juz "Podzwonne" :)

PS. Sprawilas sobie juz ten zyrandol, co to wiesz, by na nim "tam-tego".

Jesli tak, to chetnie Ci go pod tym sufitem podwiesze :)
          • 10.02.06, 14:33
            Zapomniałam całkiem że to Ty byłeś specem od żyradolowego "conieco":)
            Wiesz co...jeden już wisi pod sufitem,ale niedługo trzeba będzie go zmienić bo
            nie będzie pasował do wystroju-teraz już wiem do kogo uderzyć w tej sprawie:)
            --
            zupełnie przyjemne.
            • 10.02.06, 14:40
              Jestem zawsze do takich uslug :)

I pamietaj, ze na mnie mozna POLEGAC nie gorzej, niz na Zaglobie :)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.