Dodaj do ulubionych

Uwaga oszuści z be2.pl !!!

27.02.08, 01:09
Drodzy Internauci!

W grudniu 2007, gnany pragnieniem spotkania tej upragnionej, postanowiłem wziąć los w swoje ręce i umieścić anons na porządnym serwisie randkowym. Z racji wcześniejszych doświadczeń z portalami typu iLove.pl, randki.o2.pl, sympatia.pl czy cafe.gazeta.pl postanowiłem wypróbować coś extra, za co może i trzeba będzie odpowiednio zapłacić, co jednak przesieje potencjalnych użytkowników i zostawi tych, którzy do sprawy podchodzą poważnie. Tak też myśląc i nie mając większego wyboru wpłaciłem sumę 165zł na konto WWW.be2.pl , przez co stałem się tym samym „szczęśliwym” członkiem ponad 6,5-milionowej społeczności poszukujących i spragnionych miłości internautów. Szkoda, że nikt wcześniej nie powiedział mi, że owa liczba jest albo wyssaną z palca, albo dotyczy całej sieci obejmującej inne kraje Europy.

Po zalogowaniu poświęciłem dłuższą chwilę na wypełnienie „profesjonalnego” testu psychologicznego, wg którego na późniejszych etapach dobierana będzie odpowiednia i pasująca pod wieloma względami partnerka. Następnie uzupełniłem profil tak, aby zwiększyć szanse na powodzenie „misji”, dodając zdjęcia i wpisując w zakładki typu „Hobby” czy „poglądy” adekwatne dane.

Wydawałoby się, że wszystko przebiega w należytym porządku. Jednak po ukończeniu całego procesu rejestracji okazało się, że trafiłem na……wirtualną pustynię! Nie dość, że nie mogłem filtrować wyników wg regionu zamieszkania czy wieku (teoretycznie taka opcja jest, w praktyce jednak pokazuje i tak tylko te osoby, które mają z nami dobrze rokujący „indeks be2” – wartość określającą szanse powodzenia w związku po uwzględnieniu wielu cech w wcześnie wspomnianym teście.) to praktycznie nie znalazłem ANI JEDNEGO profilu ze zdjęciem i uzupełnionymi zakładkami. Rozumiem, że niektóre Panie mogą się wstydzić swojej powierzchowności, jednak jeśli przychodzi komuś płacić za uczestnictwo w takim projekcie, powinien podchodzić dojrzale i uzupełnić profil jak najszybciej. Nie znalazłem jednak ANI JEDNEGO uzupełnionego profilu, o zdjęciu nie wspomnę!! Czyżbym okazał się jedynym żywym na tym portalu randkowym? Takie odniosłem wrażenie.

Cel ww. testu to zwiększenie prawdopodobieństwa powodzenia związku, jednak kiedy przychodzi co do czego, te kilka żałosnych ofert, jakie do mnie doszły, dotyczyły osób mieszkających na drugim końcu Polski, w jednym przypadku nawet na Wyspach! Cóż mi z takich sugestii, kiedy związki na odległość nie są dla mnie? Nie ma niestety możliwości przeskoczenia tego testu, a więc i szukania wg wytycznych innych niż jego wynik.

Próbując nawiązać jakikolwiek kontakt z innymi użytkownikami portalu be2.pl natknąłem się na szablony odpowiedzi, jakbym nie mógł sam wykreować czegoś na klawiaturze. Co więcej, po jakimś czasie dostałem kilka odpowiedzi na moje listy. Oto jeden z nich:

„Chętnie chcialbym/abym Cię poznać. Interesują mnie Twóje zinteresowania, hobby i Twój styl życia. Z niecierpliwością czekam na Twoją wiadomość, więc napisz do mnie proszę! Pozdrawiam sabinka0104”

Nie dość, że kolejny szablon, to jeszcze z błędami!! Oczywiście nigdy do realnego kontaktu z jakąkolwiek kobietą za pośrednictwem be2.pl nie doszło. Uważam, że portal ten jest czystym oszustwem zarabiającym na tęsknocie za bliskością każdego z nas. Po takich doświadczeniach stwierdziłem, że wszystkie co do jednego bezpłatne portale randkowe są tysiąckrotnie bardziej zaawansowane i przede wszystkim prawdziwe aniżeli oszukańcze WWW.be2.pl !! Nie czuję się na siłach walczyć o wpisowe przed sądami, niemniej jednak choć tu chcę ostrzec wszystkich przed tym portalem! Dla bardziej dociekliwych są przygotowane zrzuty ekranu, aby unaocznić to, o czym napisałem. Zatem pozdrawiam Wszystkich Poszukiwaczy Szczęścia i przestrzegam przed wirtualnymi oszustami typu be2.pl!

PS. Proszę Was, roześlijcie to dalej! Tylko w ten sposób możemy walczyć z tego typu złodziejami, którzy w glorii prawa płacą podatki za sprzedawanie usługi, która nie istnieje!

Pozdrawiam
Grzegorz ( agnisurya@o2.pl )
Edytor zaawansowany
  • Gość: Joanna IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.03.08, 12:08
    Zupełnie zgadzam się z Grzegorzem. To jeden z najbardziej złodziejskich portali w polskim necie obiecujący profesjonalizm a dający w zamian pseudo psychologiczne teksty i beznadziejną obsługę. Przez pierwszy miesiąc po zapłaceniu otrzymywałam na prywatnego maila informacje o nadejściu ofert.Po tym czasie, choć opłaciłam na pół roku zapomniano w portalu o tej usłudze. Oczywiście oferty nadal otrzymywałam. Na list który wysłałam do administratora z moimi uwagami nikt nie raczył odpowiedzieć...A ingerencja w to co piszę to naprawdę szczyt chamstwa. Nie potrzebuję aby za mnie sklecano grafomańskie teksty podpisując moim imieniem...
    Dlatego polecam o wiele tańsze albo bezpłatne portale.
    Pozdrawiam wszystkich Samotnych, Grzegorza i nie dajcie się szkoda kasy...
  • Gość: ekasia IP: 82.160.17.* 13.04.08, 11:02
    Tak. To prawda. Po zarejestrowaniu wypełniłam wszystkie rubryki, o
    sobie, hobby, poglądy, itp. Wszystko oprócz zdjęcia, które miałam
    jeszcze zamiar umieścić. Jednak dzisiaj okazało się, że mój profil
    jest wypełniony tylko w 50% i że nie mam możliwości odczytywania i
    pisania wiadomości jeżeli nie zapłacę przynajmniej 160zł.!!!! Nie
    mam karty kredytowej. A jeśli chodzi o zdjęcia, to od samego
    początku nie widziałam tu chociażby jednej osoby ze zdjęciem!! Czy
    to nie dziwne?
  • Gość: weronika IP: *.chelmza.mm.pl 18.06.08, 20:40
    po tym wszystkim co przeczytalam w necie o be2 wykasowalam swoj profil z tej
    strony. na szczescie nie wykupilam tego premium i mam nadzije ze nie bedzie
    zadnych konsekwencji
  • Gość: marecka5-Kasia IP: *.cust.tele2.pl 01.05.09, 00:54
    Dziękuję za ostrzeżenie! Tylko jak mam wykasować ten mój nieszczęsny profil?
    Pozdrówka!
  • Gość: meduza62 IP: *.metrointernet.pl 04.05.09, 16:55
    do jarol2008.jeśli są takie opinie to w ogóle nie wchodzę w to , a
    Twoich wiadomości nie mogę przeczytać, jeśli chcesz poszukaj na
    sympatia pl
  • Gość: rebeka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.09, 12:35
    nie wiecie jak się wyrejestrować???
  • Gość: niebieskooka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.10, 14:16
    Zgadzam się,że ten portal to chyba jest dla ludzi którzy szukają przygód.Osobiście pisałam z facetem ,później doszło do spotkania i co okazało się że pan szuka kochanki jest żonaty .Jak to on twierdzi żona go nie rozumie ,ale on nie może od niej odejść bo łączą ich zobowiązania finansowe.Żałosne ,Facet nadal jest zalogowany to STAS2 uważajcie kobiety na tego drania szkoda że nie mam odwagi dotrzeć do jego zony i uświadomić jej z kim jest
  • Gość: justyna IP: *.augustow.mm.pl 31.07.10, 20:01
    mam pytanie czy wystarczy zablokowac karte zeby oni juz nie sciagali kasy czy na
    nich nie ma sposobu to zlodzieje sa
  • Gość: ewakozak9@wp.pl IP: *.adsl.inetia.pl 05.11.10, 11:05
    W końcu trafiłam na kogos kto pisze o be2.
    Jedna wielka sciema.
    Własnie otrzymuje kolejnego meila o koniecznosci zapłaty z korzystania z konta premium w be2.Jesli dalej beda mnie straszyc podaje sprawe do sądu.
  • Gość: anika2121 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.11, 23:09
    lepiej do rzecznika praw konsumentów , muszą się tym zająć ,to zwykłe oszustwo.!!!Mam ten sam dokładnie problem,no poprostu jaja.A najlepsze jest to że do sądu mnie podadzą jak nie zapłacę,ha,ha,czekam z niecierpliwością może w końcu zobaczę jak wyglądają ci oszuści w białych kolnierzykach.Chętnie któremuś przy......le.
  • Gość: ilex IP: *.acn.waw.pl 19.09.09, 19:02
    jak sie nie wykupi premium to konsekwencii nie ma po prostu sami po
    jakis czasie sami wykasowuja profil bo juz raz kiedys dla zartu sie
    zalogowalam.
  • Gość: KOCICA IP: *.dsl.bell.ca 24.09.09, 23:35
    Ja po pierwszym podejsciu do wyludzenia przez be2 ode mnie pieniedzy
    wylogowalam sie i postanowlam sprawdzic prawdziwosc tego portalu i
    co sie okazalo?TOTALNE KLAMSTWO!!!Z dwoch roznych kont zalozylam
    profile na tym portalu z roznymi odpowiedziami i...najsmieszniejszym
    bylo to, ze na dwa konta dostalam tych samych potencjalnych
    partnetow :)))PIC NA WODE, DOBRE DLA NAIWNYCH !!
  • 15.11.11, 13:49
    Uważajcie na facetów Niektórzy są nawet fajni .Nie polecam natomiast termita ma na imię Mieczysław.Niezły z niego cwaniak Jest żonaty od 40lat W opisie odjął sobie lat i "zrobił"się singlem
  • 10.11.15, 18:15
    jak zlikwidować profil na b2?
  • 22.11.15, 19:52
    Zarejestrowałam się, opłaciłam, a potem poczytałam w necie i chciałam po prostu wypowiedzieć umowę. Ale wtedy- wiadomo, listem, faksem itd. podać swoje dane osobowe (danych prawdziwych nigdy i nigdzie nie podawałam, więc nawet nie pamiętałam, jakie podałam; karta pre paid, więc bez obaw, że pobiorą- ale chciałam się z nimi ostatecznie rozstać). Po wymianie wielu maili, napisałam skuteczny:

Niniejszym odwołuję swoją zgodę na pobieranie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych, w tym: imienia i nazwiska, adresu, numeru karty i dane bankowe z mojej karty, adresu e-mailowego, przez Serwis be2.
    Odwołanie mojej zgody, zgodnie z Waszym regulaminem, powoduje rozwiązanie umowy zawartej między nami. Zgodnie z polskim prawem po rozwiązaniu umowy ze stroną świadczącą usługi drogą elektroniczną, strona ta usuwa wszelkie dane osobowe i zaprzestaje ich przetwarzania- pod rygorem poniesienia odpowiedzialności karnej.

e-mail: [...]
    Polska
    Anka

Zgodnie z Regulaminem:
    5. Wzajemne powiadomienia dokonywane przez Klienta i Serwis be2

2) Powiadomienia Serwisu be2 przez Klienta następują w formie pisemnej poprzez e-mail, faks lub pocztę na adresy wskazane w punkcie 4 powyżej. Dla uwierzytelnienia oraz w celu ochrony przed nadużyciami konieczne jest podanie przez Klienta w powiadomieniach przesyłanych do Serwisu be2 zarejestrowanego w Serwisie be2 adresu e-mail, kraju, w którym korzysta on z Serwisu be2, oraz nazwy użytkownika (ewentualnie przydzielonego mu kodu).

Podaję więc:
    e-mail: [...]
    Polska
    Anka

8. Informacje dotyczące ochrony danych, przetwarzania danych oraz cookies

(2) Pobieranie, przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych

Dane osobowe to wszelkie informacje identyfikujące lub umożliwiające zidentyfikowanie osoby fizycznej. Serwis be2 pyta podczas rejestracji i w trakcie następującego później testu osobowości między innymi o następujące dane: wiek, płeć oraz adres e-mail. W ramach procedury zamawiania serwisu odpłatnego pobierane są dodatkowe dane, takie jak imię i nazwisko Klienta, jego adres zamieszkania oraz dane bankowe względnie dane karty kredytowej. Dla bezpieczeństwa Klienta Serwis be2 odpowiednio oznacza pytania, których odpowiedź nie jest widoczna dla innych członków Serwisu be2.

Informacja: Klient uprawniony jest w każdej chwili do odwołania swojej zgody na pobieranie, przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych oraz do domagania się skorygowania zapisanych w Serwisie be2 danych na jego temat. W przypadku odwołania zgody umowa zawarta pomiędzy Serwisem be2 oraz klientem ulegnie rozwiązaniu.

W zamian szybciutko otrzymałam taki oto mail:

Dziękujemy za wiadomość.

Chcielibyśmy potwierdzić otrzymanie Twojej rezygnacji z konta premium, które wygasa w dniu [...]

Proszę zwrócić uwagę, że Twój profil będzie nadal aktywny, nawet po wygaśnięciu Konta Premium. Jeśli chcesz usunąć lub deaktywować swój profil, należy wejść w zakładkę "Mój profil" a następnie w "Ustawieniach" wybrać opcję "Ustawienia profilu". Tu możesz deaktywować lub usunąć profil.

W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt.

Dziękujemy za korzystanie z be2.

Profil usunęłam bez problemu :)

Polecam takie rozwiązanie sprawy.
  • 15.02.16, 22:37
    witaj tutaj Przemek czy możesz mi pomóc załatwić też wypowiedzenie na tej stronie mój mail to grzegorz.gaj@onet.pl
  • 15.02.16, 22:41
    możesz mi pomóc
  • 15.02.16, 23:27
    czy mogłabyś mi pomóc roztać się z be2 chodzi o pomoc......bardzo proszę o kontakt mail ...grzegorz.gaj@onet.pl
  • 01.12.16, 12:22
    Proszę pomóż ewa.paluch@op.pl
  • 16.07.17, 17:25
    ja zrezygnowałam z premium, z subskrypcji. kasę dalej zabrali z konta. Zmieniłam kartę, zastrzegłam starą i dziś dostałam list z niemiec ze mam zapłacić 117 euro!!! a jak nie to straszą firma prawnicza :/ Macie jakieś doswiadczenia takie? i co zrobiliście?
  • 24.11.08, 06:52
    zgadzam sie-oszustwo
  • Gość: zbylgniew IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.08, 00:08
    nie dam się, odrazu wyczułem matrixa...
  • Gość: ula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.08, 09:29
    Powiedzcie mi co mam zrobić ściągają sami w be2 kasę z mojej karty.
    Zgadzam się z wami,że to oszuści ale najgorsze jest w tym,że to
    córka zapłaciła ze swojej karty a teraz ściągnęli sobie sami. Proszę
    podpowiedzcie mi bo w takim przypadku muszę zgłosić nadużycie
    finansowe i wejść na drogę sądową. Ula
  • Gość: NieDajSieGnojom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.08, 12:49
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: Krzyś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.08, 13:43
    Witam.Też muszę zapłacić kolejne 165 zł bo nie wypowiedziałem umowy na czas i
    została automatycznie przedłużona.Praktyka stara jak świat w naszym kochanym
    kraju...Mam nauczkę.A pobrać sami z karty nie mogli bo na mojej e-karcie z
    mBanku nie było akurat środków.Rada:wypowiadać umowę dużo wcześniej albo w ogóle
    się nie logować, serwis nie jest tego warty.Po drugie, jak ktokolwiek może bez
    naszej wiedzy i zgody pobierać kasę z naszych kart? Myślałem,że to niemożliwe,że
    trzeba znowu podać nr karty!a jednak,(pewnie mają w bazie te numery z pierwszego
    płacenia)Jakim prawem?!.Przecież znając kogoś nr karty i kod CVV2 można robić
    zakupy w necie w ,,czyimś imieniu'' Czy to nie sprawa dla prokuratury albo
    innego organu???
  • Gość: kociamama IP: *.lomianki.armasan.eu 07.09.08, 17:46
    Witajcie! ja też dałam się naciąć,ale niewyobrażałam sobie ,że bez
    mojej wiedzy będą wykradane dalsze sumy z karty visa.Krzysiu, oni
    żądają ode mnie do wyrejestrowania daty rozpoczęcia konta premium(skąd
    ja to mogę pamiętać?)Co powinnam napisać w wymaganym faksie, albo
    gdzie to znaleźć.Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.
    ania
  • Gość: Krzysiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.08, 12:52
    ja też dałem się naciąć i nie zamierzam im wypowiadać umowy, ale myślę że
    rozwiązaniem jest zastrzeżenie karty kredytowej i juz nie ściągną więcej bo
    karta będzie nie aktywna
  • Gość: molekula68 IP: 80.54.45.* 03.10.09, 06:15
    Cześć Krzysiek,
    ja od kilku miesiecy po wykupieniu konta Premium w be2 nie
    otwierałam strony portalu , z uwagi na kompletną cisze na moim
    koncie. Wczoraj otrzymałam wiadomośc na pocztę mailową , ze z uwagi
    na nieaktywna kartę kredytową portal nie może dokonać
    automatycznego przedłużenia konta a w konsekwencji zagrozili mi
    windykacją!!!!! Nie wiem , czy możesz spać spokojnie deaktywując
    swoją kartę kredytową. to jakiś koszmar!!!
    Pozdrawiam
    Magda
  • 16.07.17, 17:27
    ja zrezygnowałam z premium, z subskrypcji. kasę dalej zabrali z konta. Zmieniłam kartę, zastrzegłam starą i dziś dostałam list z niemiec ze mam zapłacić 117 euro!!! a jak nie to straszą firma prawnicza :/ Macie jakieś doswiadczenia takie? i co zrobiliście?
  • 21.11.08, 14:52
    Gość portalu: kociamama napisał(a):

> Witajcie! ja też dałam się naciąć,ale niewyobrażałam sobie ,że bez
    > mojej wiedzy będą wykradane dalsze sumy z karty visa.

Niestety jest to możliwe. Skoro podałaś dane raz, to mogą ciągnąć dalej. Nie
    wiem, dlaczego to tak działa, ale działa.

> Krzysiu, oni żądają ode mnie do wyrejestrowania daty rozpoczęcia
    > konta premium(skąd ja to mogę pamiętać?)Co powinnam napisać
    > w wymaganym faksie,

W jakim faksie????
    To, aby się stamtąd wypisać trzeba im wysłać faks?

> albo gdzie to znaleźć.

Datę wpisał bym przybliżoną. Ewentualnie poszukać w rozliczeniach karty kredytowej.

> Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

Nie ma za co.

--
    Przeczytaj tę książkę
  • 22.12.09, 19:34
    Szum luminancji i szum chromatyczny są oddzielnie redukowane w układzie Venus
    ..... do 2 stopni jest możliwa zgodnie lub przeciwnie do wskazówek zegara. ...
  • Gość: dziękulski IP: *.gprs.plus.pl 31.10.08, 22:14
    Witajcie kochane single.Przeczytałem kilka wypowiedzi i bardzo Wam
    dziękuję.dzięki Wam nie dam się oszukać,a byłem o krok aby dokonać
    wpłaty.POWODZENIA.Ludzie kocham WAS
  • Gość: Marek IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 29.12.08, 16:58
    Oszuści pełną gębą.......UWAGA na nich,kimkolwiek są.Sukinsyny ,czerpia korzyści
    na naiwnych którzy szukają szczęścia.Ściągneli mi z karty pieniądze za następne
    3 miesiące członkostwa-AUTOMATYCZNIE_co za banał i bzdura.To najzwyklejsza
    KRADZIEŻ,nikt mnie nie poinformował o konieczności przedłużenia konta premium
    jeśli chciałbym kontynuować poszukiwania tej jedynej.Nie logowałem sie długi
    czas na ich stronie,bo poprostu o tym zapomniałem,poza tym nic ciekawego sie nie
    działo.Kiedy się rejestrowałem miałem płonne nadzieje ,że coś sie w moim życiu
    zmieni.Niestety przez moją ufność i wiare w ludzi poraz kolejny dostałem
    nauczke.Szlag by ich trafił.Pisze do servisu klienta o zwrot kwoty ,którą
    pobrali mi z konta ale pewnie już przepadły jak kamfora...Niech to będzie dla
    wszystkich nauczką.A możeby to jakoś nagłośnić!????Może teleexpres lub jakaś
    gazeta w Polsce!?Pozdrawiam serdecznie.Nie dajcie sie oszukać!!!
  • Gość: lucja888 IP: *.chello.pl 22.04.10, 19:23
    Pomocy, własnie niestety podałam nr karty zanim to przeczytałam!!! Pomóżcie jak
    to zlikwidować, jeszcze na maila nic nie przyszło i nie aktywowałam konta, ale
    kase to chyba ściagna, jak to jest? POMOCY
  • Gość: XXXXXX IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.06.08, 23:29
    CCVVVV
  • Gość: Paweł IP: *.gprs.plus.pl 15.06.08, 02:14

Tak samo jak inni internauci komentujący ten profil,
    zalogowałem się na Be2 chcąc znaleźć swoją połóweczkę. Krok po kroku
    uzupełniałem swoje dane, opisując moje zainteresowania, fakty czy
    też poglądy w celu zwiększenia powodzenia w znalezieniu tej jedynej
    (niepowtarzalnej, wspaniałej uroczej, szalonej…. długo jeszcze można
    by było wymieniać)Profil miałem prawie całkowicie uzupełniony, prócz
    wykupionego konta Premium. Zostałem doprowadzony do takiego momentu,
    w którym chcąc porozumieć się z nieznajomą partnerką( prawdopodobnie
    posiadaczką konta Premium) musiałbym te dwie stóweczki zapłacić,
    chcąc odczytać Jej zaszyfrowaną wiadomość . Naprawdę dziewczyna
    była wprost idealna(jeżeli porównać nasze poglądy czy
    zainteresowania)
    Już miałem się zdecydować na kupienie konta Premium, ale doszedłem
    do wniosku, że jak się Jej nie spodobam, to z kim ja będę rozmawiał
    na be2. Użytkowników Premium jest niewielu( sądząc po udostępnionych
    zdjęciach, czy otrzymywanych beznadziejnych szablonach wiadomości).
    Naprawdę mocno się rozczarowałem co do be2. Na początku miałem
    zupełnie inne nastawienie, że ten profil jest solidny i na pewno mi
    pomoże w odnalezieniu „wspaniałego serduszka”
    Nawet nie żałował bym tej kasy, bo przecież sprawa jest naprawdę
    poważna!
    Pomóżcie Internauci ! Może Znacie dziewczynę Ita7? Będę bardzo
    wdzięczny*
    Ita7, jak przeczytasz tą wiadomość (proszę) Odpisz.
    Paweł:
    kukurydza662@wp.pl
  • Gość: Alicja IP: 109.243.15.* 14.01.11, 14:01
    Spróbuj napisać wiadomość w ogłoszeniach w miejscowości,z której ta dziewczyna pochodzi.Jeśli nie ona,to może ktoś z jej znajomych to przeczyta i przekaże wiadomość.Możesz też spróbować na nk w wyszukiwarce,jeśli znasz jej wiek i miejscowość i przynajmniej imię.
  • Gość: Magdaxxxxxxxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.08, 16:31
    Jak można usunąc profil z be2.pl??
  • Gość: maarenka23 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.08.09, 16:09
    zrezygnowałam z serwisu, jeżeli to czytasz i masz ochotę kontynuować znajomość
    podaję mój adres mailowy: maarenka23@interia.pl
  • Gość: Iwona IP: *.matrix.pl 08.09.08, 16:32
    Proszę zgłosić rezygnację, bo umowa jest automatycznie przedłużana. Po napisaniu
    do serwisu dostanie Pani dokładną instrukcję jak to zrobić.
  • Gość: yorrick67 IP: *.wnp.univ.szczecin.pl 06.04.09, 14:08
    Jedynym wyjsciem jest zastrzezenie karty i zareklamowanie transakcji - ja tak
    zrobilam i moj bank uznal reklamacje i zwrocil mi pieniadze, a takze wymienil
    karte na nowa i be2 nie zna jej numeru i nie moze mnie okradac. Teraz be2
    straszy mnie windykacja, ale tym nie nalezy sie przejmowac, bo bez wyroku
    sadowego zaden windykator nie ma podstaw prawnych do zadania czegokolwiek.
    Opisane na forum przypadki oszustw to wspanialy matrial na rozprawe sadowa, wiec
    be2 nikomu nie wytoczy procesu, bo go przegra z kretesem.
    Yorrick
  • Gość: ooolaaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.09, 14:50
    Witam
    mam ten sam problem nie wiem jak mam usunac konto a niebawem konczy mnie sie
    konto promium i nie chce by mi fase z karty zciagneli.
    Moze mi Pani doradzic jak to Pani zrobila??
  • Gość: justyna IP: *.augustow.mm.pl 31.07.10, 20:11
    ja tez mialam ten sam problem teraz zablokowalam karte i nie wiem czy to
    wystarczy mozesz do mnie napisac j.krzywinska@wp.pl
  • 03.09.08, 20:45
    Bardzo się cieszę, że Grzegorz umieścił swoje spostrzeżenia w sieci. Zalogowałam
    się kilka godzin temu, ale po przeczytaniu Waszych spostrzeżeń już jestem
    wylogowana. To był chyba najkrótszy akces w historii be2 :))).
  • Gość: tasia IP: *.zone7.bethere.co.uk 02.07.09, 19:49
    mi udalo sie za pierwszym razem zrezygnowac z konta premium ale zastanawiam sie
    czy oni w dalszym ciagu nie beda pobierac pieniedzy z mojego konta znajac moje
    dane?mam nadzieje ze ktos mi na to odpowie
  • Gość: Ewa0307 IP: *.cust.tele2.pl 04.08.09, 21:36
    Walczę z nimi, tj. oddziałem w W-wie dopiero od piątku, jutro wysyłam
    wypowiedzenie konta premium i żądanie usunięcia profilu.
    Żądają ode mnie po raz drugi zapłaty za opłacone wcześniej, zgodnie z
    regulaminem be2 konto. Nie wiem co wskóram, ale na szczęście mam dowody na to,
    ze zapłaciłam.
    Zastanawiam się, czy nie skompletować historii pobytu na be2 łącznie z
    korespondencją mailowa z serwisem klienta i nie wysłać do centrali.
    Może ktoś ma podobne doświadczenie? Będę wdzięczna za informacje.
  • Gość: maja IP: 77.252.172.* 08.09.09, 22:04
    mam prośbę do Pani,w jakisposób się ztego wycofać?ma Pani jakieś
    namiary?będę wdzięczna za odp. mossi@interia.eu
  • Gość: Bea IP: *.chello.pl 26.10.09, 13:16
    Witaj Aldi02

ja zrobiłam jescze wiekszą głupotę !
    zalogowałam sie wczoraj na be2 ale na wersji francuskiej :-)
    Przed chwilą przeczytałam to co napisał Grzegorz i zmroziło mnie to
    na maksa :-))
    Probowałam usunąć konto ale NIE MA takiej opcji !
    O naiwności ludzka , dopiero teraz przeczytałam opinie na
    francuskich Forach i myślą to samo co my ! Portal be2 jest jedną
    wielką ściemą !
    Jak komus udało sie usunąć konto z tego portalu to niech napisze! :-)
  • Gość: Mariusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.08, 08:30
    Witam wszystkich.
    Wiele naczytalem sie na temat b2 i o podobnych serwisach.Kazdy
    oferuje profesjonalizm ale i kazdy kaze sobie placic i to nie malo.
    Postanowilem stworzyc serwis ktory oferuje to wszystko za darmo,jest
    moderowany czyli nie ma w nim powiedzmy "chamstwa".
    Zapraszam wszystkich do wspolnego budowania spolecznosci
    szukania "czego kolwiek :)"
    www.randka-romans.pl
    Zapraszam rowniez do kontaktu jezeli bedziecie mieli jakies uwagi na
    temat serwisu.Serwis dopiero powstal wiec napewno trzeba bedzi cos
    dodac lub zmienic.Uwagi bardzo mile widziane.
    Pozdrawiam wszystkich
    Mariusz
  • Gość: klara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.08, 17:47
    Zgadzam się, to zwykli oszuści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 31.08.09, 10:41
    Po prostu ten portal jest be!!!!!
    Jeśli Klaro lubisz żeglować po ciepłych morzach to napisz
    bezpośrednio fanyacht@02.pl
  • 17.10.08, 20:33
    Do wszystkich zainteresowanych zablokowaniem pobierania kwot z konta.
    WITAM! Miałam ten sam problem z wylogowaniem się z be2. Zgadzam
    się ,że jest to sprytnie zaaranżowane OSZUSTWO. Nie udało mi sie
    wylogować bez obciążania konta, podany fax nie odpowiedał, nikt też
    nie podniósł sluchawki. Jedyna droga,żeby opłata nie była pobierana
    to : zablokowanie przez bank karty, z której są ściągane pieniadze,
    odczekanie 7-10 dni na przysłanie następnej karty. POWODZENIA !!!
    Nie bawcie się w pisanie do nich maili ani faksowanie.
    SOSNA
  • Gość: as IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.09, 10:29
    Kanty B2 oszuści
    Mnie również oszukali ściągnęli z konta sami ok.240 zł pomimo że nie wyraziłem
    na to zgody i napisałem im maila że to oszustwo, zrobili to jak zlikwidowałem
    konto po 5 ciu m-cach, powinni ich ścigać.Przekażvie wszystkim co to za portal?!
  • Gość: wykorzystana IP: *.net.univ-paris7.fr 24.09.09, 10:56
    Dziwie sie ze jeszcze nikt ich nie podal do sadu.Nabieraja i wykorzystuja ludzi
    .Najgorsze ,ze to jest oszustwo na skale eurpejskim.
    W talewizji mowia ,a prokuratura nie reaguje?????
  • Gość: jaktotak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.09, 12:32
    Mam podobny przypadek. Karta jest juz nieważna, a oni chcą nadal dochodzić
    swoich praw do opłat. Podali sprawe do windykacji
  • Gość: yorrick67 IP: *.wnp.univ.szczecin.pl 06.04.09, 14:46
    Z ta windykacja to nie nalezy sie przejmowac - bez decyzji sadu zaden windykator
    nie ma prawa zadac czegokolwiek.
    Szantazowac moga, ale tym tez nie ma sie co przejmowac, najwyzej zglosic sprawe
    do prokuratury, niech oni zajma sie oszustami z be2.
  • Gość: krzysztof12 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.09, 11:36
    zalogowałem się, by się rozejrzeć. Na szczęście wiedziony instynktem nie
    obciążyłem swej karty przelewem na konto b2. Wylogować się rzeczywiście nie da
    tak po prostu. Jedyna nadzieja, że nie dostawszy pieniędzy sami mnie wylogują.
    Do tego czasu wszelkie posty od b2 będą kwalifikowane jako spam ( z programu)
    Moim błędem było, iż nie zajrzałem na opinie o b2, zanim tam wdepnąłem. Niekiedy
    opuszcza nas czujność i później mamy więcej spamu na własną prośbę. Pozdrawiam
    wszystkich w podobnej sytuacji.
  • Gość: annosia IP: *.centertel.pl 20.08.09, 17:44
    Niestety widzę że i ja dałam się naciąć. Jestem w ciężkim szoku. Tydzień temu
    wpłaciłam kasę!!!
  • Gość: A IP: *.chello.pl 25.08.09, 20:58
    nie rozumiem tylko, dlaczego portal be2 jest reklamowany glosno w
    mediach, skoro od tak dawna prowadza ten oszukanczy proceder...
    Trzeba o tym pisac na wszelkich mozliwych forach, zeby oszukanych
    bylo jak najmniej. Dzisiaj prowadzone sa prace na portalu, bo juz
    chcialam tam podzialac. Jutro sprobuje ponownie.
  • Gość: lol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.09, 18:57
    Czytam to wszystko co piszecie i nie mogę wręcz uwierzyć, że piszemy
    o tym samym forum randkowym. W moim życiu epizod z be2 miał miejsce
    spory kawał czasu temu i zdaję sobie sprawę, że od tamtej chwili
    wiele się mogło zmienić.
    Podobnie jak każdy z Was założyłam tam konto, oczywiście sugerowano
    mi, bym uiściła odpowiednią opłatę w celu nieograniczonego
    korzystania z konta, jednak tego nie zrobiłam. Któregoś dnia
    otrzymałam wiadomość, że otrzymałam w prezencie zupełnie
    nieodpłatnie 5 dni, podczas których mogę przeglądać zdjęcia,
    nawiązywać znajomości i odczytywać wiadomości od innych
    urzytkowników portalu. Okazało się, że w tym samym czasie takie
    darmowe dni dostał też inny Poszukujący i dzięki tym kilku dniom
    udało nam się nawiązać ze sobą kontakt, bo ani ja, ani on nie
    mieliśmy zamiaru wpłacac ani grosza na konto be2. Nastąpiła wymiana
    numerów gg więc mogliśme ze sobą korespondować nawet po
    zlikwidowaniu konta na ww serwisie. Nie miałam z usunięciem
    najmniejszego problemu, zapytali tylko dlaczego chcę usunąć mój
    profil i podali kilka możliwości - wybrałam ten o zbyt wysokich
    opłatach i konto zniknęło. Znajomośc przetrwała a nawet więcej -
    mamy zamiar się pobrać.

Jak juz wspomniałam wcześniej na be2 natknełam się jakieś 2,5 roku
    temu ale po tym co tutaj napisaliście jestem w ciężkim szoku jak
    wszystko się zmieniło i jak perfidnie wykorzystują ludzi. Gdyby to
    bylo 10 postów to pewnie bym nie uwierzyła w historie podobne do
    Waszych ale tych postów są tysiące i na moje oko tą sprawą powinna
    zainteresować sie prokuratura. Choćby przez wzgląd na bezprawne
    ściąganie z Waszych kont pieniędzy.
  • Gość: vera IP: *.wegorzewo.mm.pl 25.03.10, 20:21
    Uważam,że trzeba o tym pisać,bo to sa oszusci.Manipulują
    wszystkimi ,jest pelna kontrola,na pewno też odczytują wiadomości.Ja
    nie pozwoliłam sobie na opłacenie bycia tam,ale profilu skasować nie
    mogę ,niech im wisi.Nie opłacałam dlatego,że pomyslałam o sciąganiu
    opłat z konta w nieskończoność.Przed zalogowaniem trzeba poczytać co
    inni piszą.UWAŻAJCIE!!!!!
  • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 24.03.11, 21:34
    UWAGA! UWAGA!
    BE2 nadal naciąga!!! Nie dajcie się!!!
  • Gość: wojtek IP: *.dynamic.chello.pl 22.12.11, 00:47
    Potwierdzam że Be2 to oszuści. Przez przypadek zarejestrowałem się u nich. Po dwóch dniach wyrejestrowałem, gdy zażądali opłat. Przez rok miałem spokój. Potem nagle zaczęły przychodzić do dzisiaj oferty z Rosji. Na jedną odpowiedziałem skuszony. Udawała biedną dziewczynę, która jest sama na świecie, gdyż jej rodzice zostali zamordowani w Czeczeni. Pracuje pod Moskwą w Puszkino jako pielęgniarka w szpitalu. Na zdjęciach była to atrakcyjna kobieta. Pisała łamana polszczyzną. Po dwóch miesiącach korespondencji, postanowiła przyjechać do Polski, chce wyjść za mąż, bo tam wszyscy piją wódkę. Ale zażądała, żeby jej pomóc, bo nie ma pieniędzy na bilet i na dzienny pobyt. Posłałem jej 300 Eu i wyjechała do Moskwy, żeby odebrać wizę. Podała mi nawet numer lotu. Ale dzień przedtem, przysłała mi maila, że zatrzymali ja celnicy przy odprawie bagaży, bo chciała przywieźć skórę niedźwiedzia, która ma po ojcu. I wlepili mandat 850 Eu. I zaczęła mnie monitować przysyłając błagalne listy o pomoc. Korespondencja trwała przez miesiąc, bardzo serdeczna. Jeszcze w końcu posłałem jej następne 300Eu. I znowu wszystko się powtórzyło, że ma już bilet i przyjeżdża. Ale w następnym mailu znowu, że celnicy nie chcą jej wypuścić, bo ma za mało pieniędzy. Zdecydowanie odmówiłem i wówczas, przyznała się o dziwo, że musi iść z powrotem do pracy, bo nie ma pieniędzy. Tym razem zostaje w Moskwie i przyznała się, że pracuje jako prostytutka. Ostrzegam innych naiwnych. Takie to jest Be2, jak wykorzystuje naiwnie podany adres. Pozostawiam to bez komentarza.
  • Gość: rambert IP: *.eckrakow.pl 14.02.12, 09:45
    ja natomiast bez problemu założyłem profil a następnie go zlikwidowałem po 2 dniach...Nie widzę tu oszustwa...
  • Gość: DAREK700 IP: 89.108.212.* 01.12.08, 20:54
    POTWIERDZAM IŻ TO PACHNIE KRYMINAŁEM NIE DAJCIE SIĘ NACIĄGNĄC
    POZDRAWIAM
  • Gość: AgaS IP: *.chello.pl 07.12.08, 13:48
    Parę dni temu udało mi się wypisać/wyrejestrować/usunąć konto z całego tego
    "rozreklamowanego" serwisu. Niestety łatwo nie było. Walka trwała miesiąc. Jak
    już otrzymywałam "magiczny" kod, to niestety brakowało miejsca w którym należy
    go podać, tylko generacja nowego kodu. W sumie zebrałam z 10 takich kodów, a
    miejsca do wprowadzenia nadal jak nie było. Nie wiem, może to kwestia
    przeglądarki, ale próbowałam z wszelkich możliwych. Wysyłałam również maile do
    serwisu, na początku grzecznie prosząc o wskazanie miejsca, ale później już
    "strasząc" ich Urzędem Konsumenta, sądem itp. W odpowiedzi otrzymywałam
    standardowe szablony i zawsze tytułowana byłam "Panem". Na 15 dni przed
    automatycznym przedłużaniem konta Premium udało mi się. Nagle pojawiło się
    miejsce na wprowadzenie kodu, tylko jego jeszcze nie było. Aby nie stracić
    takiej możliwości nie wylogowywałam się z konta tylko czekałam cierpliwie, aż
    kod dojdzie. Oczywiście wcześniej zastrzegłam kartę kredytową (dzięki Waszym
    postom).
    Jeżeli ktoś podejmie się zgłoszenia tej sprawy to może liczyć na moją osobę.
    Pozdrawiam Wszystkich.
    Agnieszka
  • Gość: Justyna IP: *.tsi.tychy.pl 30.04.09, 20:25
    Też byłam chwilę na tym portalu, usunęłam konto i wypisują mi
    bzury,że konto wcale nie jest usunięte i mam się zalogować i je
    usunać,tyle tylko że nie mogę, napisałam im ze to banda oszustów i
    że nie chcę mieć z nimi nic wspólnego na razie cisza,ale boję się co
    będzie dalej,czy jeśli wpłacałam piniądze przez konto nie przez
    kartę to czy z konta też będą mi ściągać kasę,co mam teraz
    zrobić.Zaznaczam,ze usunęlam konto nie przez kod tylko normalnie
    przez funkcję usuniecia profilu,napisałam dlaczego usuwam konto i
    koniec usunęło się.Mam nadzieję,że to mnie do niczego nie
    zobowiązuje,że ściągać kasy nie będą,chyba że zmienić konto?Jak
    myślicie?
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.09, 06:50
    Gość portalu: Joanna napisał(a):

> Zupełnie zgadzam się z Grzegorzem. To jeden z najbardziej
    złodziejskich portali
    > w polskim necie obiecujący profesjonalizm a dający w zamian
    pseudo psychologic
    > zne teksty i beznadziejną obsługę. Przez pierwszy miesiąc po
    zapłaceniu otrzymy
    > wałam na prywatnego maila informacje o nadejściu ofert.Po tym
    czasie, choć opła
    > ciłam na pół roku zapomniano w portalu o tej usłudze. Oczywiście
    oferty nadal o
    > trzymywałam. Na list który wysłałam do administratora z moimi
    uwagami nikt nie
    > raczył odpowiedzieć...A ingerencja w to co piszę to naprawdę
    szczyt chamstwa. N
    > ie potrzebuję aby za mnie sklecano grafomańskie teksty podpisując
    moim imieniem
    > ...
    > Dlatego polecam o wiele tańsze albo bezpłatne portale.
    > Pozdrawiam wszystkich Samotnych, Grzegorza i nie dajcie się szkoda
    kasy...
    Moge tylko dodac, żeo tym portalu słyszałem też w innych miejscach
    jak również sam doświadczyłem na sobie. To JEST bogus - fałszerstwo.
    Oni nie mają nawet 100 użytkowników. To jest czyste oszustwo!!!
  • Gość: też oszukana IP: *.chello.pl 14.06.09, 21:22
    Moja historia jest taka sama, jak wszystkie opisane poprzednio.
    Złożyłam reklamację do banku i czekam.
    Ciekawa jestem jakie banki uznały Wasze reklamacje?
  • 24.09.09, 10:03
    Reklamację złożyłam w czerwcu.
    Dzisiaj dostałam pismo, że bank uznał reklamację. Citibank. Chociaż
    napisane jest, że "bank rozliczający usługodawcę".
  • Gość: Ela IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.07.09, 22:52
    Zgadazam się z Wami, też uważam że portal Be2 to jedno wielkie
    oszustwo aż dziw bierze że nikt tego procederu nie ukrócił......
    uważajcie, przestrzegam Wszystkich.
  • Gość: evita IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.09, 10:09
    Uważajcie ja tez zostałam oszukana przez ten portal, ściągnęli mi z
    karty kredytowej ponad 200 PLN!!!.Może by tak się zebrać i pozwać
    ich do sądu?
  • Gość: Nika IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 18.09.09, 13:15
    Evito, w Sądzie nie wygrasz, bo zaakceptowałaś warunki umowy.Dranie wyraźnie
    napisali,że mogą ściągać automatycznie.To niestety nasza wada- nie czytamy umów
    i regulaminów.Właśnie w regulaminie jest też napisane jak zrezygnować z konta
    premium .A profil można usunąć w jego ustawieniach-nie wiem skąd tylu
    użytkowników ma z tym problem.A poratl rzeczywiście diabelnie drogi i oszukańczy.
  • Gość: Wili IP: *.magma-net.pl 11.05.10, 10:18
    Witaj,
    ja również padłam ofiarą oszustwa. Bank uznał mi reklamacje ale mam problem z wylogowaniem się i strasza mnie windykacją. Mam szczerą chęć zgłoszenia tego portalu do prokuratury.
  • Gość: gonia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.10, 16:51
    Wiem o czy piszesz. Ja poświęciłam pół dnia aby skutecznie wylogować
    się z tego portalu. Wcześniej jednak dwukrotnie pobrali z mojej
    karty opłaty w wysokości około 120zł - brak mojej czujności z
    wydatkami spowodowała, że dopiero teraz zorientowałam się.
    Nie polecam tego portalu! Naciągacze, do tego tak skonstruowali
    proces rezygnacji aby w większości przypadków się to po prostu nie
    udało.
  • Gość: ania IP: 79.110.192.* 08.08.10, 18:58
    Mam pytanie.W jaki sposób bank uznał reklamację? Mój bank odpowiada
    mi,że nie jest stroną w sprawie i nic nie może zrobić.Proszę o radę.
  • Gość: fmicha IP: 94.254.206.* 17.01.11, 19:10
    warto zgłosić to organą ścigania ale chyba lepszym wyjściem jest federacja konsumencja żeby ona zgłosiła niedozwolone zapisy w regulaminie na który powołuje się portal
  • Gość: Marta IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 12.09.09, 19:08
    POrtal nie jest taki zły dzięki niemu rozpadło sie moje małzeństwo -
    mój mąz stele prostytułował się dzięki z takimi jak k....jak mini,
    moore , honda uważajcie na nie profesjonalistki
  • Gość: Artur IP: 71.224.204.* 21.11.09, 06:49
    Polecam portal hellopl.com jest w 100% darmowy i jest duzo fajnych ludzi.
  • 08.12.09, 22:47
    Zajrzałam na hellopl.com, a nawet zaczęłam się rejestrować... i w trakcie tego
    przeczytałam regulamin, gdzie jeden z punktów mówi, że Portal hellopl.com "może
    usunąć profil użytkownika, JEŚLI TEN GO NIE OPŁACI" !!! Natychmiast więc
    wykasowałam swoje dane. To chyba znaczy, że może zmienili regulamin? Może
    byli bezpłatni, ale już nie są?

Pozdrawiam Wszystkich poszukujących "drugiej połówki"
    Barbara1947
  • 08.12.09, 22:52
    Niestety!!! Zajrzałam na hellopl.com, a nawet zaczęłam się
    rejestrować...
    i w trakcie tego przeczytałam regulamin, gdzie jeden z punktów mówi, że Portal
    hellopl.com "może usunąć profil użytkownika, JEŚLI TEN GO NIE OPŁACI" !!!
    Natychmiast więc wykasowałam swoje dane. To chyba znaczy, że może zmienili
    regulamin? Może byli bezpłatni, ale już nie są?

Pozdrawiam Wszystkich poszukujących "drugiej połówki"
    Barbara1947
  • 27.04.10, 01:05

Zdecydowanie to co napisałaś to NIE prawda.
    Hellopl.com jest w 100% bezpłatny i nie ma tam nawet możliwości opłacenia konta, jestem użytkownikiem tego serwisu od 6 miesięcy i jestem pewien tego co pisze. Za swoje konto zapłaciłem dokładnie 0 zł.
    Moze pomyliły ci się serwisy ponieważ teraz tak dużo ich powstaje ze trudno je wszystkie ogarnąć.

• 08.08.10, 18:54
    Zdecydowanie coś chyba złe przeczytałaś bo ja korzystam z tego serwisu już od miesiąca i hellopl.com jest w 100% DARMOWE.

Pozdrawiam
  • Gość: Arek1974 IP: *.hsd1.pa.comcast.net 27.10.10, 04:17
    Totalne bzdury ta pani pisze!!!
    hellopl.com jest w 100% DARMOWY sam mam tam konto i wiem co pisze jak nie wierzycie to sprawdźcie.
  • Gość: maruda IP: *.centertel.pl 10.03.11, 14:31
    nierozumiem co napisalas basiu bo ja jak narazie nieponosze zadnych oplat wiec narazie dotrzymuja slowa ze sa portalem bezplatnym jak inny portal temu podobny:) marcin rocznik74
  • Gość: mm IP: *.play-internet.pl 10.09.11, 11:21
    JESTEM NA TYM PORTALU OD KILKU MIESIĘCY I NIE ZAPŁACIŁAM ANI ZŁOTÓWKI .CHYBA PANI POMYLIŁA PORTALE
  • Gość: maruda74 IP: *.play-internet.pl 08.07.12, 10:58
    :) ja chcialem sprobowac tutaj szczescia pieknie pisali ale jak mi wyszlo zeby do kogos napisac i ogolnie to mi sie wyswietlila forma platnosci wiec stwierdzilem ze zaprzeczaja sami sobie bo jak bezplatni to sie nieplaci a sa portale ze mozna bezplatnie pisac poznawac sie a owszem sa dodatkowe uslugi i to platne ale czlowiek jest o tych opcjach informowany zanim dokona wyboru wiec to jest uczciwe ale ten portal to coz szuka naiwnych zdes[erowanych a co najwazniejsze nieuwaznych zanim sie podejmie decyzje trzeba ochlonac ostudzic emocje i poczytac co tez oni oferuja a co za tym idzie zmniejsza sie ryzyko oszustwa :)
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 25.11.12, 14:06
    Niemożliwe! Ja bezpłatnie rozmawiam z zainteresowanymi osobami od roku, wszystko bez najmniejszej opłaty. Spróbuj jeszcze raz.
  • Gość: ina IP: *.icpnet.pl 13.11.11, 07:29
    no przecież jestem na tym portalu...i nic jeszcze nie zaplacilam...Ina
  • Gość: gosc IP: *.215.199.9-internet.zabrze.debacom.pl 20.03.12, 16:19
    sa darmowi..wszystko jest darmowe
  • Gość: anna48 IP: *.man.bydgoszcz.pl 01.09.12, 16:46
    Dzięki bardzo za wiadomość a może znalazłaś coś bezpłatnego??
  • Gość: Dominika IP: *.magma-net.pl 02.03.10, 12:30
    Mało tego, jeśli zapłaciłeś kartą kredytową przez internet to na kolejny okres
    SAMI sobie potrącają z Twojej karty !!!!!!!!!!!!!
  • Gość: vera IP: *.wegorzewo.mm.pl 25.03.10, 20:27
    Mam problem z usunieciem profilu,nie opłacałam niczego.Jak to
    zrobić,nie dam sie więcej wciagnąć w coś podobnego.Pozdrawiam
  • Gość: vera IP: *.wegorzewo.mm.pl 29.03.10, 22:54
    Na pewno to oszuści,całe szczęscie ,że nie opłacałam tam
    niczego,miałam dobre przeczucie.Mam problem ze skasowaniem swojego
    profilu.Mało tego, wiadomosci tam wysyłane są pod pełną kontrolą.Oni
    mają niezły ubaw z nas.Ci wszyscy ktorzy zostali oszukani powinni
    wnieść sprawę do sądu. o2 jest dobrą stroną , nie ma żadnych opłat i
    mozna naprawdę poznać odpowiednią osobę .Wiem to z
    doswiadczenia.Pozdrawiam :)))
  • Gość: Sen nocy letniej IP: *.ip.netia.com.pl 22.04.10, 00:21
    A ja napiszę krótko.Przykre jest i podłe wciskanie pierdoł i wyłudzanie
    pieniędzy od ludzi,którzy tylko chcieliby znaleźć poprzez taki portal-
    być może-swoją drugą połówkę.Grzegorzu olej to!
  • Gość: janko IP: 109.243.97.* 05.10.10, 17:36
    tutaj naprawde sa sami oszusci
  • 18.04.11, 14:13
    Witam.Miałem przysłowiowego naosa i nie korzystam z portalu be2.pl ,coraz częściasj reklamuje się e--Darling.Przeczytałem regulamin.Okazało się,że ten portal jest płatny.Tylko nie wiadomo ile.Wchodzą noiwe portale do Polski,ostatnio wszedł Badoo.Całkiem niezły portal.Wystarczy zamienić zdjęcie,jest lodołamacz są troche idiotyczne pytanie.Lecz jest całkiem w porządku.
  • 21.02.12, 23:27
    ja polecam portal randkowy darmowy www.datingSingles.pl
  • Gość: Agata IP: *.chello.pl 07.03.08, 23:10
    A ode mnie nikt nie wymagał opłaty. Może to kwestia czasu,bo zalogowałam się
    dopiero wczoraj. Pozdrawiam!!
  • Gość: dasdas1 IP: *.ken.airbites.pl 08.03.08, 23:16
    za sama rejestracje nie trzeba obecnie placic, ale jesli nie zaplacisz, to tak
    na prawde nie ma opcji zebys nawiazala przez ta strone kontakt z kimkolwiek

tez zrobilem sobie kilka dni temu z ciekawosci ten ich test psychologiczny
    rownoczesnie rejestrujac sie tam i widze teraz, ze to jedna wielka lipa, bo
    placic im 160zl nie zamierzam
  • Gość: kx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.08, 13:16
    Zgadzam się z opiniami. Co do testu kto wie może coś w tym jest? Ale obsługa i
    ograniczenie sposobu opłaty tylko za pomocą kart kredytowych to przesada.
    Prosząc o dane do przelewu międzynarodowego otrzymałem niepełne dane i...
    straciłem cierpliwość. Dodatkowo przekonała mnie opinia Grzegorza. Poza tym
    serwis jest za drogi. Faktycznie mało jest ofert ze zdjęciami i pewnie z
    aktywnymi osobami. Wątpie czy wszyscy użytkownicy, którzy się zarejestrowali
    opłacili też konta.
  • 13.03.08, 13:30
    polecam dwa darmowe portale tego typu
    www.zapoznanie.pl
    www.ilove.pl
    ja znalazłem
    a właściwie zostałem znaleziony
  • 19.03.08, 11:27
    ja zapisałam się do be2 dwa dni temu, ale dzię ki WAM, przed
    momrntem się wypisałam.Nie zamierzam zadawać się z oszustami. Dzieki
    za ostrzerzenia Pozdro anik
  • Gość: Pysia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.08, 08:57
    Grzegorz dziekuje,oszczedzilam 160zl.co przy mojej malej emeryturze jest to nie
    mala kwota.
    Poniewaz nie posiadam zadnych kart kredytowych ,napisalam o mozliwosc
    innej formy wplaty,nie dostalam zadnej odpowiedzi.I to sklonilo mnie
    do poczytania wiecej na stronach int.o be2.Trafilam tutaj dziekuje.
    Zycze wszystkim jednak znalezienia tej drugiej upragnionej polowy.
  • Gość: niunia IP: *.torun.mm.pl 24.07.08, 23:16
    Dzieki za te wszystkie uwagi odnosnie tego portalu wlasnie sie
    zastanawialam i mialam obawy przed zaplaceniem jestem ostrozna co do
    placenia karta kredytowa i mialam racje czytajac te wszystkie
    uwagi.Wogole to biuro wydawalo mi sie jakies dziwne i nierealne same
    bzdurne wiadomosci przychodzily w takich samych sformulowanych
    zdaniach.A moje odpowiedzi tez byly bzdurne i ukladane przez nich.
  • Gość: gość IP: *.radom.vectranet.pl 20.09.10, 20:40
    Przejdź do randki o2.....jest tam nieźle, bezpłatnie lub do hellopl.com, też bez opłat....rewelacja to sympatia, niskie opłaty i mają klasę
  • Gość: minibuziaczek IP: *.crowley.pl 31.03.08, 01:49
    przykro mi to napisać ale gdy polak ma za coś zapłacić to was od
    razu oszukują. piszecie bzdury . ja w czasie 3 miesięcznego czasu
    korzystania z be2 dostałem dziesiątki możliwości kontaktu z
    osobami,zdjęć zwrotnych nawiązałem kontakt przynajmniej z
    dwudziestoma kobietami a raz spodkałem sie z tą wybraną. jak nie
    macie pieniędzy to przynajmniej nie obrażajcie ludzi którzy coś
    robią .nie wipisujcie dyrymałów tylko zrezygnujcie wydawania
    pieniędzy na głupawe komurki , sms itd...poprawcie swój
    wygląd ,idżcie do psychologa , itd i szukajcie .nie p... głupot .
  • 01.06.08, 20:33
    zgadzam się z minibuziaczek! A zacznijcie od ortografii!!!

• Gość: Oszukany prze be2 IP: *.gprs.plus.pl 16.09.08, 22:44
    Do minibuziaczek: ciekawe jak się poczujesz, gdy Ci sami ściągną opłatę z karty, gdy choć jeden dzień spóźnisz się z terminem wypowiedzenia umowy (a usunięcie profilu nie jest sprawą intuicyjną :-) ). Poczekam na Twój komentarz po tych doświadczeniach. Mnie strącili kasę, pomimo maili, iż nie życzę sobie dalszej współpracy (tzn. jednoznacznego oświadczenia woli) i to znacznie wcześniej niż wymagane 2 tygodnie przed wygaśnieciem abonamentu :-) Be2 to złodzieje!
  • 17.06.13, 13:59
    Też zostałam oszukana przez be2. Najpierw promocja: 9,90 za miesiąc, a potem ściągnęli mi z karty kredytowej 238 zł. Nawet nie wiedziałam kiedy. Złożyłam rezygnację z konta i nie odzyskałam pieniędzy. Skasowałam profil a po trzech miesiącach przypomnieli sobie o mnie i żądają jeszcze jednej wpłaty 238 zł. Kiedy już nie jestem członkiem. Jedno wielkie oszustwo!
    Trzeba wszystkich przestrzec przed be2!!!
  • Gość: GOSC IP: 78.131.146.* 13.11.08, 16:44
    Zwazywszy na to co pisze wiekszosc,oraz na jakosc napisanego przez
    ciebie tekstu [pelno bledow ortograficznych]pewno jestes z be2.Bo
    jak widac jestes jedynym zadowolonym i dobrze obsluzonym przez ten
    portal.Dlaczego ktos mialby wierzyc tobie,a nie wiekszosci
    wypowiadajacych sie.Nastepnym razem zanim zdecydujesz sie wypisac
    jakis tekst mocno podeprzyj sie slownikiem,bo slabo sie robi,ze
    dorosly czlowiek w jednym tekscie moze narobic tyle bledow.Zupelnie
    jakby sie mialo do czynienia z totalnym nieukiem.Zenada.
  • Gość: Dupek1 IP: *.t-mobile.co.uk 02.07.09, 20:26
    MOI DRODZY, SKORO TAK SIE DZIEJE POZOSTAJE ZIMNA KALKULACJA.NIEWAZNE
    ILE POZYTYWNYCH OPINII. W RAZIE WIEKSZEGO OSZUSTWA BEDA ONE
    WYPISYWANE POPRAWNIE I W DUZEJ ILOSCI. WAZNE ZE POJAWIAJA SIE OPINIE
    NEGATYWNE Z KONKRETNYMI ARGUMENTAMI I TO POWINNO DZIALAC
    DEMASKUJACO. DYSKUSJA Z KUR EWSKO ZADOWOLONYMI KLIENTAMI NIE MA
    WIEKSZEGO SENSU. PRZEPRASZAM ZA WYRAZENIE KLIENTAMI ALE JAKOS TAK...
  • Gość: puliś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.09, 14:44
    przez pierwsze 10 dni mozna mieć dostep do pełnego konta bez przymusu oplaty. ja
    dzieki temu portalowi spotkałam bardzo fajnych ludzi. byłam na kilku spotkaniach
    i teraz również spotykam sie z jednym bardzo fajnym facetem, własnie poznanym na
    be2 :-)zupełnie sie NIE zgadzam z opinią że to oszuści!!!! Pozdrawiam
  • Gość: jarus81 IP: 83.16.203.* 30.11.09, 19:38
    A ja radzę Tobie Kolego co innego:-)
    Najpierw odśwież swoje wiadomości, ze szkoły podstawowej, dotyczące zasad
    ortografii, a potem krytykuj innych, he, he!
    Ten portal faktycznie nastawiony jest na ściąganie kasy. Dopiero dnia
    dzisiejszego zalogowałem się tam.
    Robię rząd i idę, stąd!
  • 08.12.09, 20:29
    Minibuziaczku! Za mało wiesz na temat Be2, żeby się wypowiadać! To, że nie ma
    się własnych przykrych doświadczeń z tymi OSZUSTAMI, to jeszcze nie świadczy o
    ich uczciwości - jedynie o własnym wyjątkowym szczęściu, bo oszukanych jest
    mnóstwo!!! Polecam "ciekawą" lekturę moich obszernych, bardzo szczegółowych
    wpisów na ten temat, ze skopiowaną całą historią mojej korespondencji z tym
    POŻAL SIĘ BOŻE Serwisem Be2 !!!
    Pozdrawiam
    Barbara1947
  • Gość: kwiatek22 IP: *.tarnow.pl 15.05.08, 07:45
    pomocy!!!!jak mam to usunąć??
  • Gość: JAK USUNAC IP: 82.36.88.* 04.08.08, 01:58
    Szanowny Użytkowniku be2,

Serdecznie dziękujemy za Pani wiadomość.

W związku z zaistniałą sytuacją, może Pani zatrzymać automatyczne
    przedłużanie Konta Premium w prosty sposób, bezpośrednio na naszej
    stronie
    be2.

W tym celu proszę się zalogować się przy pomocy swojej nazwy
    użytkownika i hasła.

Aby dokonać rezygnacji online, proszę wejść w
    Ustawienia
    --> Konto Premium "Oglądaj/zmień"
    --> "kliknij tutaj"
    --> Jeżeli masz pytania dotyczące Konta Premium lub płatności kliknij
    "Tutaj"
    --> "Konto Premium i opłaty"
    --> "Opłaty"
    --> "Jak mogę zakończyć automatyczne przedłużenie mojego Konta
    Premium?"
    --> Chcąc skorzystać z innej możliwości rezygnacji kliknij "tutaj"

Ponownie zostaje pokazana tabelka pokazująca zalety konta Premium.
    Chcąc dokonać rezygnacji, należy nacisnąć zielony przycisk "dalej".

Po udzieleniu odpowiedzi na kilka istotnych pytań, otrzyma Pani kod
    rezygnacji. Kod powinien zostac przez Panią otrzymany w ciagu 1
    godziny. Zostanie
    on wysłany także na Pani skrzynkę pocztową be2.

Kod należy wpisać w odpowiednie pole w „Ustawieniach“ pod „Konto
    Premium".
    Prosimy pamiętać, że kod rezygnacji jest ważny tylko 48 godzin.

Prosimy uwzględnić, że rezygnacji z Konta Premium należy dokonać nie
    później niż 14 dni przed datą upływu Konta Premium. Datę
    automatycznego
    przedłużenia znajdzie Pani na swojej stronie be2 pod „Ustawienia“ /
    „Konto Premium“/ „Stan Twojego Konta Premium“.

W przypadku dalszych pytań chętnie udzielimy dalszych informacji.

Z wyrazami szacunku

Tadeusz Malicki
    Serwis klienta be2

• Gość: Mistrz IP: *.kwsa.pl 22.10.08, 08:22
    Czy zna ktoś adres tego zabadźganego be2 w granicach Rzeczpospolitej
    Polski
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.08, 15:40
    Jest nadzieja dla nabitych w butelkę. Mnie się udało!!! Złożyłam
    reklamację do banku równocześnie zastrzegłam kartę kredytową, długo
    czekałam ok. 5 miesięcy ale było warto. Dziś otrzymałam kasę na
    konto.POWODZENIA
  • Gość: olginaa@yahoo.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.09, 14:58
    Mozesz mi Powiedziec co mam zrobic aby zlikwidowac konto premium!!po tym co
    przeczytalam jestem zalamana
  • 23.08.15, 09:44
    Romantica jak to się stało, że udało się pieniądze odzyskać?
    Mnie ściągnęli z karty 6 razy zanim się zorientowałam.
    Czy bank to zrobił czy sprawa na prokuraturę trafiła?
    Jeśli możesz napisz: joanna.niciejewska@gmail.com
  • Gość: vickyS IP: *.chello.pl 09.02.09, 11:43
    hej to fajnie ze tyle osob sie tu wspiera ale dlaczego bez kontaktu zwrotnego?:)
  • Gość: Margo IP: *.slupsk.vectranet.pl 09.03.09, 01:48
    Moj adres zwrotnyw sprawie uwag o be2, margota10@wp.pl
  • 28.08.15, 12:37
    Działalność tego portalu polega na bezprawnym ściąganiu pieniędzy z kart kredytowych po zapłaceniu 9,90 za konto premium. Sprawa nadaje się na prokuraturę. Proszę o kontakt wszystkie osoby oszukane.
  • 30.08.15, 20:04
    Witam tak samo zostałem oszukany przez Be2 czy wiadomo jak można rozwiązać ten problem?. Płacić czy nie?.
  • 10.11.15, 11:20
    czy Tobie jakoś ten problem się rozwiązał ? zapłaciłeś ? czy odpuścili ?
  • 10.11.15, 11:22
    ja się zgłaszam ,robiłeś już coś w tej sprawie ? proszę o kontakt aga.luczak@poczta.onet.pl
  • 25.12.15, 20:34
    Zarejestrowałam si dwa razy pod rząd, wic zapłaciłam za to 2x9,90. Po miesiacu pobrali bez mojej zgody 2x 239,40. To są szczyty. Zgłosiłam sprawe w banku i na policji, ale w banku już odmówiono mi zwrotu przelanych pieniedzy , gdyż uruchomione są 2 subskrypcje. Kradzież w świetle prawa? Jak zaufa bankom i opłatom przez internet. Udało mi si odwołac subskrybcje ale nie mam pewności czy to zadziała. Lusi.
  • Gość: doris IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.08, 22:00
    Byłam na stronach www.zapoznanie.pl, www.ilove.pl - i muszę przyznać że chyba są w porządku,dużo ludzi,można pogadać,oby tylko z czasem nie przeistoczyły się w sexoholikowe strony jak np.flirtujemy.
  • Gość: Oszukany przez be2 IP: *.gprs.plus.pl 16.09.08, 22:51
    Polecam mydwoje.pl
    Jest tańszy od be2, ma najlepszy moim zdaniem test (a trochę portali zaliczyłem, więc wydaje mi się, że mam porównanie) i ... tam znalazłem swoją lubą :-)
  • Gość: eva.eva IP: 46.113.151.* 19.12.10, 16:01
    Niby trzy dni dali mi za darmo! Każda wiadomość jest odrzucana, zdjęcia również. Rzekomo podaję swoje dane kontaktowe (absolutnie nieprawda) a na zdjęciach rzekomo "nie widać osoby" (zdjęcia były nie portretowe tylko całej postaci, którą było widać bardzo wyrażnie). Jedno wielkie oszustwo!
  • Gość: Ela IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.10.09, 22:48
    Jestem już b.długo sama. Chcąc kogoś poznać byłam na
    www.zapoznanie.pl , są zdjęcia, prawie...bezpłatny portal.Ale lipa
    bo jak ktoś fajny do Mnie napisał to ja do Niego nie mogłam. Bo co
    trzeba wykupić Vip-a , niby kilka zł, ale po co płacić.
    Potem długa przygoda z www.ilove.pl. Całkowicie darmowy i w sumie
    ciekawy portal, ale cóż tego,że na profil wchodziło mnóstwo
    facetów, skoro połowa to żonaci, szukający przygody; małolaci. Potem
    poznałam niby fajnego człowieka. Po miesiącu zobaczyłam, że świruje,
    oj ciężko było wydostać się z tej znajomości. Dorosły facet z
    zaburzeniami psychicznymi, agresja z niego emanowała.
    I love jedynie na moją prośbę odp. że mogę osobę wpisać na czarną
    listę.
    A więc nie ma dobrych rozwiązań.Dziś pomyślałam o Be2. Ale
    poczytałam regulamin ijak dowiedziałam się o płatnościach i innych
    szczegółach powiedziałam sobie o Nie, nie trafili na głupią. Ale
    stawka - 160zł. to już przesada. To nawet sypatia wymaga 20-30 zł.A
    forum z waszymi spostrzeżeniami uświadomiło Mnie w tym, że dobrze
    zrobiłam.
    Wypisałam się z tych portali, daję sobie spokój zmęczona jestem
    tym, że nikt tak naprawdę nie szuka miłości, tylko zabawy, seksu
    itp. Albo znajdę kogoś w realu albo będę sama.
    Pozdrawiam wszystkich szczerze szukających miłości.
  • Gość: zibice IP: *.fredolsen.no 17.02.10, 10:07
    Słuchajcie, poradzcie mi, jak wylogować się z tego be2. Podali mi drogę do
    wylogowania, ale jest to kompletne oszustwo. Przez głupotę i nieuwagę zalogowłem
    się i nie wiem jak wyjść z tego. Jeszcze im nie zapłaciłem i po przeczytaniu
    waszych wypowiedzi tego nie zrobię. Poza tym jest to dla mnie w tej chwili nie
    osiągalne. Jestem w tej chwili w Afryce Równikowej i w kraju będę za kilka
    miesięcy. I to mnie uratowało
    przed popełnieniem następnego głupstwa.
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
    Elu, a Tobie życzę abyś znalazła kogoś, z kim będziesz mogła spędzać czas.
    Szczególnie przykre są samotne wieczory.
  • Gość: gosc IP: *.adsl.inetia.pl 17.02.10, 12:44
    Jak nie zapłaciłaś to olej. I zapomnij. Szkoda czasu.
  • Gość: fiona751 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.10, 16:05
    Może ktoś z Was posiada wiedzę na temat możliwości odnalezienia
    osoby , której profilem byłam zainteresowana na be2 bardzo
    chciałabym się z nią skontaktowac .Przez 3 dni miałam możliwosć
    korzystania z serwisu za darmo wiec mogliśmy pisac do siebie własne
    wiadomości , ale moje nie dotarły ponieważ zawierały informacje
    które serwis odrzucił .Zastanawiałam się juz nad wykupieniem konta
    Premium ale po przeczytaniu Waszych wypowiedzi niestety tego nie
    zrobię .Jeżeli jest jakaś inny sposób żeby nawiązac z taka osobą
    kontakt poza serwisem proszę o jakieś wskazówki.
    Szukam osoby o profilu eoj123 jeżeli będziesz czytał te forum
    proszę o kontakt fiona751@ tlen.pl

Z góry bardzo dziękuję za wszelkią pomoc
  • Gość: Dupek1 IP: *.t-mobile.co.uk 02.07.09, 20:19
    iLove zgadza sie, ale zapoznani juz nie do konca, w opiniach czytam
    ze jakies konto VIP sie pojawia do wykupienia. Nie jestem k.....
    vipem tylko normalnym facetem. No i obok po prawej "Chcesz znalezc
    milosc swego zycia? Odwiedz be2"... dziekuje, zegnam...
  • Gość: samotny IP: *.dynamic.chello.pl 25.11.12, 14:13
    Dziękuje. Sprawdze te portale.
  • Gość: slawek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.08, 19:40
    wydaje mi się że gościu ma rację .Tylko podpuszczają człowieka aby
    wyciągnąć kasę za niewiele .Uważajcie .
  • Gość: ekasia IP: 82.160.17.* 13.04.08, 10:07
    jestem w be2 może dwa tygodnie i w całości zgadzam się z tym
    artykułem!!!! to żałosne i smutne a do tego zbijają kasę na
    uczuciach ludzkich...
  • 21.04.08, 10:00
    cześć ja też sie tam zalogowałem niestety zapomniłem hasłą i niemogę
    się zarejestrować boję się że będę za to musiałą zapłacić nieumiem
    się wyrejestrować bo nemam hasła ppomóżcie co mam robić proszę
    niedokonałam żadnych opłat niepodawałam karty czy mogą żądać opłaty
    proszę odp
  • 21.04.08, 10:24
    PROSZĘ NIECH KTOŚ ODP CO MAM ROBIĆ CZY BEDĄ ZABIERAĆ KASĘ JEŚLI
    NIEDOKONAŁEM ŻADNEJ PŁATNOŚCI A NIEPOTRAFIĘ SIĘ ZALOGOWAĆ BO HASŁO
    NIEPRAWIDŁOWE PROSZĘ NIECH KTOŚ MI ODP
  • Gość: Obserwator IP: *.eranet.pl 18.05.08, 19:44
    Jeśli nie dokonywałeś żadnych wpłat, to nie będą niczego od ciebie żądać... a
    jeśli chodzi o hasło, to istnieje sposób na wejście na profil, o ile podałeś
    swój adres e-mailowy... Jeśli nie, to musisz przypomnieć sobie hasło by wejść tam.
  • Gość: Iwona IP: *.matrix.pl 08.09.08, 16:39
    Z tego co przeczytałam w regulaminie kasa jest ściągana tylko w przypadku
    przedłużenia umowy, jeżeli nie zostanie w porę wypowiedziana, pod warunkiem, że
    wcześniej została raz dokonana płatność.
  • 28.04.10, 20:58
    rzeczywiscie jakas masakra
    --
    upload.allegro.pl/item1018895272_eleganckie_damskie_sexi_body_a_la_victoria_secret.html
    upload.allegro.pl/item1018967226_genialna_mini_miss_apt_badz_sexi_wiosna_hit.html
    upload.allegro.pl/item1018942732_modny_dlugi_brazowy_golf_wiosna_2010.html
    upload.allegro.pl/item1018951421_sexi_cudny_golf_cross_wiosna_2010.html
  • Gość: condor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.08, 06:51
    Witam

Dlaczego tak wszyscy nalatujecie na be2. Przeciez wszystko to co oferuja, jest znane przed rejestracja. Be2 nie jest dla wszystkich, to ze serwis jest platny, daje gwarancje unikniecia kontaktu z roznego typu niepowaznymi osobami. To ze nie ma w wiekszosci profili dostepnych zdjec, to znaczy ze jest tam wielu ludzi niesmialych. Jezeli szukacie dziewczyn lub facetow z bilbordow macie wystarczjaca ilosc roznych serwisow randkowych, gdzie macie caja plejade zdjec do obejrzenia. Be2 nie jest doskonale, ale zapewnia poczucie dyskrecji i swego rodzju intymnosci. To nie jest galeria twarzy do ogladania, tu trzeba zawierac kontakt nie wiedzac jak wyglada druga osoba, kto nie potrafi tego robic w ten sposob tylko jkieruje sie swoim zmyslem wzroku, ten nie ma co szukac na Be2. Sam jestem na Be2 juz 2 miesiace i nie mam powodow do narzekania, owszem zakres wyboru partnera moglby byc wiekszy ale nikt nie jest doskonaly.
    Pisanie o Be2 jako o oszystach jest naduzyciem, i swiadczy o braku odpowiedzialnosci za slowa.

pozdrawiam
    condor
  • Gość: jeden IP: 69.12.182.* 14.06.08, 00:18
    bzdury opowiadasz kolego.

wiekszosc osob, ktore tam wchodzi - to ci, ktorzy rozwiazuja test.
    Oni nie placa i efekt jest taki, ze jak SAM zaplacisz i masz konto - to
    wysylanie wiadomosci do tych osob jest bezsensowne - bo kontaktu nie dostaniesz
    - bo ONI nie zaplacili.

Gdybym rozwazal powaznie zaplate za taka usluge - to tylko pod warunkiem, ze moj
    kontakt bedzie widoczny dla WSZYSTKICH, ktorzy mnie interesuja, bo za to place!
    Skoro JA place - to na moj anons powinni moc odpisac wszyscy, ktorzy mnie moga
    zainteresowac!

Tymczasem otwarlem tam konto, dostalem momentalnie 20 odpowiedzi i jedynie co mi
    pisza - to szablonowe debilizmy, ktorych nie zycze sobie czytac. Ten portal sam
    sobie krzywde robi, bo odrzuca uczestnikow, ktorzy normalnie masowo by sie
    zapisywali.

Caly ten Be2 - to projekt idioty - choc test psychologiczny jest
    doskonalym pomyslem.

I NIE, ludzie nie wiedza z gory - ze wysylanie wiadomosci polega na przyciskaniu
    guzika z gotowcem. To jest piramidalny idiotyzm.
    Pierwszy kontakt to nie inteligentna osoba tylko kretynski komputerowy gotowiec.

"Przeciez wszystko to co oferuja, jest znane przed rejestracja. Be2 nie jest dla
    wszystkich, to ze serwis jest platny, daje gwarancje unikniecia kontaktu z
    roznego typu niepowaznymi osobami. To ze nie ma w wiekszosci profili dostepnych
    zdjec, to znaczy ze jest tam wielu ludzi niesmialych."
  • Gość: Okradzio przez be2 IP: *.gprs.plus.pl 16.09.08, 23:01
    Condor,
    tu chodzi też o to,że rejestrując się nie musisz podawać swoich danych personalnych, nawet przy płatności aby doszła do skutku, nie musisz podawać wszystkich danych (ja podałem tylko imię i ulicę), a przy rezygnacji żadają od Ciebie faksu z wszystkimi danymi personalnymi i jak się spóźnisz to sami ściągają kasę z Twoje karty. Zapewniam Cię, że nie jest to miłe uczucie być zaskoczony "zajęciem" Twojej kasy wbrew Twojej woli (musiałbyś wcześniej wymienić kartę w banku ponosząc opłaty, by się przed tym procederem ustrzec). Be2 to złodzieje!
  • Gość: Witold IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.10, 15:31
    Pisanie o be.2 jako o oszustach jest całkowicie prawdziwe. Wpłaciłem Visą 239,40
    zł w marcu 2009 na ich konto. Usługa miała być ważna 6 miesięcy. Po czterech
    miesiącach korzystając z be2.pl kwestionariusza zrezygnowałem z ich usług i o
    sprawie zapomniałem. 12 marca 2010 zauważyłem na swym koncie brak 239,40 PLN
    podprowadzonych mi przez be2 bez mojego upoważnienia. Pan w Banku zwrócił moją
    uwagę że be2 dźwignęło już we wrześniu 2009 sumę 239,40 PLN, czego w nawale
    zajęc nie zauważyłem. Mało tego be2 nie przesłało rachunku za swe złodziejskie
    usługi (teraz jest oczywiste dlaczego, co uczyniło tylko za pierwszym razem w
    marcu 2009). Po burzliwej korespondencji z oszustami i ich szefami, z ich
    siedzibą w języku angielskim, który całe szczęście znam świetnie Panowie
    stwierdzili z rozrbajającym internetowym rechotem, że nie rezygnowałem wcześniej
    z konta, co było oczywistym kłamstwem z ich strony. Rzecz jasna można byłoby iść
    do sądu, ale nie o kilkaset złotych i nie z firmą której siedziba jest w
    Luksemburgu. Ostrzegam wszystkich przed korzystaniem w Internecie z usług firm
    niewiarygodnych. Poza Allergro, M.P.i.K, bankami, Wizzair i tym podobnymi
    uczciwymi firmami reszta jest z definicji podejrzana. A przede wszystkim nie
    podawajcie swych numerów kart kredytowych, jeśli nie chcecie pożegnać się z
    gotówką. Przesadna wiara w uczciwość jest szkodliwa, choć z drugiej strony z
    podejrzliwością też trudno życ· Taki już jest ten skompliowany los człowieka.
    pozdrawiam słonecznie
    Witold
  • Gość: showi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.10, 12:26
    Czesc słuchaj prosze podaj numer telefonu do nikt to jakoas maskara jest .. Czy
    zwrocili Ci kase??
  • Gość: ola IP: *.147.91.48.nat.umts.dynamic.eranet.pl 29.05.10, 00:55
    Nie zamierzam tego tak zostawic-tak nie moze byc.WSZYSCY OSZUKANI PRZEZ BE2
    ODEZWIJCIE SIĘ!Chce to zglosic, gdzie trzeba. Kto by chcial sie przylaczyc,
    prosze o kontakt-moj adres: koffie@wp.pl - mysle, ze razem bedzie nam latwiej
    wyegzekwowac swoje skradzione pieniadze. Oni powinni poniesc kare i przestac
    beztrosko oszukiwac, krasc i w ten sposob zarabiac w sieci- na prawde nie
    rozumiem, ze to nadal jest legalne
  • Gość: ola IP: *.147.91.48.nat.umts.dynamic.eranet.pl 29.05.10, 00:57
    naprawde sie pisze razem-pozno jest-juz jestem zmeczona-wybaczcie;)
  • Gość: Witold IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.10, 02:44
    Nie mogę podawać numeru telefonu w tym miejscu. Tak, czy siak pieniędzy be2 nie
    oddało i nie zamierza. Drodzy Internauci, trzeba mieć oczy dookoła głowy a w
    Internecie dodatkowo jeszcze trzy roztropne głowy. Pamiętajcie- nie podawajcie
    numerów kart kredytowych w sieci i czytajcie dokładnie regulaminy portali plus
    całą korespondencję prowadźcie z administratorami tylko przez email, to stanowi
    zawsze dowód dla policji i sądów- nie korzystajcie z gotowych kwestionariuszy na
    stronach portali. Te lubia znikać. pozdrawiam. Witold
  • 06.06.10, 21:37
    A czy komuś ostatnio udało się z tego portalu wymiksować?
    Bo ja napisałam do nich maila ze strony be2 i odpisali mi, że przyjęli moją
    rezygnację i że jak skończy się data ważności konta premium i tu padła konkretna
    data konto nie zostanie ponownie przedłużone.

W mailu nie ma mowy o żadnym kodzie o którym tu czytałam w wypowiedziach np: z
    2008 roku.
    Czy te kody nadal obowiązują?
    Napisałam bym do nich ale może lepiej g**** nie tykać bo będzie bardziej
    śmierdziało. Jakby co to w końcu mam potwierdzenie, że nie konto nie zostanie
    przedłużone.
  • 06.06.10, 21:52
    A czy komuś ostatnio udało się z tego portalu wymiksować?
    Bo ja napisałam do nich maila ze strony be2 i odpisali mi, że przyjęli moją
    rezygnację i że jak skończy się data ważności konta premium i tu padła konkretna
    data konto nie zostanie ponownie przedłużone.

W mailu nie ma mowy o żadnym kodzie o którym tu czytałam w wypowiedziach np: z
    2008 roku.
    Czy te kody nadal obowiązują?
    Napisałam bym do nich ale może lepiej g**** nie tykać bo będzie bardziej
    śmierdziało. Jakby co to w końcu mam potwierdzenie, że nie konto nie zostanie
    przedłużone.
  • Gość: Pysia IP: 78.131.184.* 07.06.10, 01:03
    ja też zrobiłam to dzisiaj i też mi się udało(bynajmniej mam taką
    nadzieję)ale jutro idę do banku zastrzec kartę i tak!!!podaję nr gg
    6563501
  • 26.06.10, 15:11
    Widzę, że nieźle rozwinął się wątek… Tyle ludzi padło ofiarami tego portalu? Ale
    tutaj wychodzi na jaw jak ważny jest dobór odpowiedniego serwisu. Bardzo dobrze,
    że ludzie na forach ostrzegają się nawzajem, bo doświadczenie innych ludzi i
    użytkowników jest najlepszym źródłem wiedzy. Dlatego jeśli chodzi o mydwoje.pl,
    miałem tam jakiś czas temu konto i zacząłem spotykać się z jedną miłą dziewczyną
    i nie przedłużyłem, jak mi się skończył abonament i nic nieprzyjemnego mnie nie
    spotkało. Tylko w końcu postanowiłem zawiesić konto, bo ciągle wysyłali mi
    oferty a poza tym tak było w porządku wobec Magdy, z którą już wtedy się
    regularnie zaczęliśmy spotykać.
  • Gość: CHANTELE IP: *.vide-sat.pl 30.07.10, 20:10
    Dziękuje za info od Was. Od miesiąca jestem w B2 chciałam wykupić premium,
    ponieważ mam wiadomosci, których nie moge odczytać, im więcej czytam, tym
    bardziej jestem oszołomiona...Szkoda tylko ,ze nie mogę odpisać. Pozdrawiam
    tych, którzy wysłali meile. W takiej sytuacji boję się wykupić premium. Jeśli to
    osoby tu wejda podaje namiar i równocześnie mój profil b2 chantele22@wp.pl
  • Gość: jojo IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 28.10.11, 16:22
    Witoldzie, podaj proszę namiar na siebie. Bardzo chciałabym się dowiedzieć cz możesz mi pomóc w rezygnacji z konta premium. Zapłaciłam raz a potem 3 lata cisza. i teraz mi piszą o zapłacie za przedłużenie konta. Jak zapłacę, to nie będę mogła zrezygnować, bo widzę, ze są z tym straszne problemy (brak kodu, kod przez 48h, nie odpowiadający fax, itd). Co wtedy? Po zapłacie za przedłużenie moje konto będzie aktywne a ja będę się borykać z rezygnacja z niego, a w przypadku gdy mi się nie uda z nimi skontaktować i przebyć całej procedury, to znów mi je przedłużą. Możesz na podstawie swoich doświadczeń z nimi pomóc mi? mój kontakt amatorka@wp.pl
  • Gość: Gosia IP: *.customers.d1-online.com 03.08.13, 19:47
    Witam,
    Miałam to samo, mimo mojej rezygnacji, ściągnęli mi pieniadze z konta i próbowali ponownie, ale zablokowalam kartę .
  • 22.10.13, 14:55
    Ech, widzę, że polityka tego portalu nie zmienia się… W jaki sposób oni jeszcze funkcjonują, przecież nie wygląda to zbyt legalnie, takie ściąganie kasy od nieświadomych użytkowników… Poza tym nawet jak ktoś jest świadom ich metod, to nie jest łatwo zrezygnować z ich usług...

Że też jeszcze żaden prawnik nie dobrał im się do tyłka? Ja byłem bliski założenia tam konta, ale na szczęście wyguglowałem sobie wcześniej ten portal i przeczytałem, jak to wszystko w praktyce wygląda...:) Cieszę się, bo pewnie też teraz walczyłbym z jakimiś firmami windykacyjnymi... Wujek Google podpowiedział mi inny portal matrymonialny, mydwoje, ludzie sobie chwalili, a co najważniejsze, nie robią takich przekrętów. Wcześniej mimo wszystko przeczytałem dokładnie regulamin, żeby się nie wkopać:)

I teraz nie rozumiem za bardzo jednej rzeczy. Oba te portale są portalami matrymonialnymi, oba dość znane, pytanie czemu jeszcze tak dużo osób zakłada konta na be2? Jak jest alternatywa, moim zdaniem zdecydowanie lepsza, w dodatku tańsza, bezpieczniejsza, a nawet jak mniej więcej porównywałem funkcjonalność obu tych portali, to i tu mydwoje wydało mi się lepsze, ciekawsze.

Wyjaśni mi ktoś w jaki sposób be2 werbuje kolejne ofiary? Czemu właśnie tam założyliście konto? Powodzenia życzę w walczeniu o swoje pieniądze, oby Wam się udało, nie dajmy zarabiać na sobie oszustom...
  • Gość: Wmag IP: *.adsl.inetia.pl 22.10.13, 15:58
    MyDwoje może jest tańsze ale nie sprawdził Pan jednej rzeczy albo nie jest dla Pana istotna. Mianowicie ja w swoim województwie w dużym przedziale wiekowym bo od 50-70 lat znalazłam 24 Panów. Może wśród młodszych jest ich więcej ale niewiele. Powodzenia trafić wśród 24 właściwego, bo w wyszukiwarce wbiłam tylko wiek a gdzie inne kryteria. No można jeszcze poznawać ludzi z Pernambuko ale o realu wtedy trzeba zapomnieć :-(((
  • 29.10.13, 13:25
    No nie do końca, to nie tak, że nie zwracam uwagi na liczbę ofert, ponieważ dla mnie to także jeden z istotniejszych elementów, które wpływa na ocenę portalu. I jakbym w swojej kategorii, w której szukam (30 - 40 lat) też miał tylko kilkadziesiąt ofert kobiet, to nie twierdziłbym, że mydwoje jest lepsze. Nie wiem, może ma Pani faktycznie pecha, że akurat w tym przedziale mężczyzn jest niewiele, skoro pisze Pani, że nawet innych kryteriów nie zaznaczyła.

A jak w takim razie jest na be2? Więcej tych ofert? Bo przyznam, że w moim przypadku aż sam się pozytywnie zaskoczyłem liczbą ofert dopasowanych do mnie. Cena tak naprawdę dla mnie była akurat mało istotna, ponieważ dla znalezienia prawdziwej miłości te kilkadziesiąt czy nawet kilkaset złotych różnicy, zwłaszcza, że jest to na parę miesięcy, to nie jest jakiś nierealny wydatek. Ale chodziło mi bardziej o tą całą otoczkę wokół portalu, jego funkcję, jego podejście do użytkowników, no i bezpieczeństwo.
  • Gość: Wmag IP: *.adsl.inetia.pl 29.10.13, 21:35
    Ja jestem zalogowana od dawna ale nie zapłaciłam. Początkowo otrzymywałam od czasu do czasu dostęp na weekend gratis. Ofert było dużo i naprawdę pasujące do mnie. Niestety dziwnym trafem faceci niby odpisywali po zakończeniu mojego darmowego dostępu i nie mogłam odczytać wiadomości, które są usuwane bodajże po 3 dniach. Dziwne, że mężczyźni nie odpisywali w weekend. Przecież wtedy mają więcej czasu. Wydaje mi się, że była to ściema i podpucha bym wykupiła abonament. Nie ze mną te numery :-))
  • 04.11.13, 11:05
    No tak, bez abonamentu to co innego. To faktycznie ciężko ocenić tak do końca portal, ale rozumiem Twoje obiekcje po tych weekendowych próbach. A czy ja wiem czy to jest reguła, że w weekend jest większe prawdopodobieństwo, że ktoś odpisze? OK, niby więcej czasu, ale ja np. w ten sposób korzystam z mydwoje, że wieczorami, po powrocie z pracy, siadam do komputera i poszukuję:) A w weekendy bardziej skupiam się na swojej pasji, czyli na rowerze. Ale to fakt, dziwne, że dopiero po zakończeniu abonamentu pojawiały się jakieś wiadomości. Ale z drugiej strony, jeśli to były odpowiedzi od tych mężczyzn, do których Pani napisała, to może po prostu faktycznie w weekend nie zaglądali na portal? No nie wiem, nie znam tej sytuacji, nie miałem takich problemów, więc się nie będę mądrzył:) Pani wie lepiej jak to wyglądało. A co do promocji, to teraz też jest promocja dla nowych użytkowników, można mieć abonament za darmo na 7 dni, jak wypełni się swoją wizytówkę w 70%. Może Pani wypróbować, tydzień to więcej niż weekend, może a nuż się powiedzie? Tylko pewnie musiałaby Pani nowe konto założyć.

Swoją drogą, jeżeli podejrzewa Pani, ze to moderatorzy wysyłają te wiadomości, żeby nakręcić rozmowę i zachęcić do abonamentu to bardzo wątpię, bo na MD można wyslac wiadomość tylko jak co najmniej jedna osoba ma abonament, czyli brak abonamentu z Pani strony nie mógł zablokować tej korespondencji. Akurat ten portal chyba takich sztuczek nie stosuje.

Tak czy siak pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!
  • Gość: Rada IP: *.aster.pl 23.06.08, 15:06
    Zmykaj z tamtąd, a jak coś to pisz napiszdomnie24@wp.pl
  • Gość: Megi IP: *.gprs.plus.pl 24.03.08, 23:03

Witam Państwa,

Jestem jak zresztą wszyscy lub prawie wszyscy tu piszący osobą
    samotną. Stosunkowo krótko mieszkam w Polsce. Mając masę zajęć
    jestem bardzo ograniczona czasowo i jeśli chodzi o życie prywatne -
    to prawie nie zostaje mi czas... niestety.
    Dlatego byłam przez pewien okres czasu użytkownikiem portali o2 i
    sympatia. Niestety nie spotkalam tam mojej drugiej połówki zresztą
    bardzo upragnionej.

Ostatnio przypadkiem trafiłam na portal be2. W pierwszej chwili
    złudzenie, że ktoś, kto się zapisauje na portal płatny, to osoba
    wiedząca czego szuka i mnie przyciągnęło. Może naiwna zapłaciłabym
    także pieniążki, ale...
    Akurat kończę psychologię na UW i od razu zauważyłam, że rzeczony
    psychologiczny test osobowości nic z naukowym narzędziem nie ma
    wspólnego. Ja takich testów w czasie studiów i na praktyce wykonałam
    dziesiątki... ale kierując się już bardziej ciekawą zabawą
    postanowiłam tę totalną bzdurę wypełnić i zobaczyć co będzie dalej.
    Oczywiście nie miałam już najmniejszego zamiaru płacić 160 zł chciaż
    akurat dla mnie to nie jest żaden wydatek.. jednak bardzo chciałam
    wiedzieć jak oni działają dalej i jakie rodzaje manipulacji
    stosują :-)
    Zapisałam się i obserwowałam. Początki są bezpłatne jako wabik...
    można przeglądać oferty rzekomo zapisanych osób - architektów,
    lekarzy, naukowców i oczywiście prawników jako śmietankę zawodową :-)
    Taki sam chwyt jaki stosują biura matrymonialne ogłaszajće się w
    gazetach. Proszę obserwować i porównać. :-)

Po jakichś 10 dniach od momentu bezplatnej rejestracji otrzymuję
    wiadomość od PROFESJONALNYCH BE2 na moją skrzynkę i czytam :-)))
    że ...... :-))

Jolka 23 jest dla mnie idealnym partnerem życiowym !!!!!!!!!!!!!!
    Po prostu watro było proszę Państwa się trochę w to bawić dla tej
    właśnie chwili. Tak się uśmiałam jak chyba przez ostatni rok ani
    razu. Przesłąłąm moim znajomym i okrzyknęliśmy owy fakt kawałem
    miesiąca :-)
    Napisałam niezwłocznie do redakcji be2 podziękowanie, ale też
    wyjaśnienie, że z przykrością muszę poinformować, iż jestem
    heteroeksualna i moze Jolka 23 mogłaby być miłością mojego życia...
    jednak nie będzie.

Poprosiłam rownież o przesłanie mi trafności i rzetelności
    pseudopsychologicznego testu oraz autora, oczywiście nie otrzymałam,
    bo i cóż mieliby mi przesłać. Pechowo trafił się psycholog...
    cholera...
    Podsumowując już bez cienia sarkazmu...
    PRZESTRZEGAM PAŃSTWA PRZED WPŁACANIEM JAKICHKOLWIEK PIENIEDZY DLA
    BE2.
    SĄ TO NIEPOTRZEBNIE WYDANE PIENIĄŻKI, KTÓRE I TAK W ASPEKCIE
    SAMOTNOSCI NICZEGO NIE ZMIENIĄ, A JESZCZE BARDZIEJ PAŃSTWA ZRANIĄ.
    ŻYCZĘ WSZYSTKIM POWODZENIA W POSZUKIWANIU W BARDZIEJ BEZPOŚREDNI
    SPOSÓB I TRZYMAM ZA NAS KCIUKI. GDZIEŚ KTOŚ CZEKA NA NAS. WIERZMY W
    TO.

Megi
  • Gość: dario IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.08, 21:07
    dzieki Megi trafne spostrzezenia dobrze ze nie popelnilem tego
    bledu.... Pozdrawiam uczciwych....
  • Gość: mario IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.08, 00:47
    MEGI MASZ RACJE
  • 07.12.09, 01:04
    Witam.
    Ja też mam już serdecznie dość bzdur, z jakimi zetknęłam się w Be2, więc skopiuję je tutaj - powiedzcie Państwo sami, co myślicie o takiej "rozmowie gęsi z prosięciem":

WIADOMOŚĆ OD Be2 z 6.XI:
    >> Witaj Barbara47,
    Sposób, w jaki przedstawisz siebie w Twoim profilu jest kluczem do poznania drugiej połówki . Ponieważ chcemy Ci to ułatwić,
    wprowadziliśmy wiele nowości w naszym serwisie. Z tej okazji
    chcielibyśmy Ci przedstawić najnowszą stronę stworzoną specjalnie dla użytkownika zawierającą dodatkowe funkcje, które sprawiają, że Twój profil będzie bardziej interesujący, a szukanie partnera bardziej efektywne.

Korzystaj z Konta Premium 3 dni za darmo i rozpocznij
    znajomość z poleconymi Ci partnerami!
    (Ta oferta jest ważna od dziś, 06/11/2009, i upłynie za 3 dni.)

Posiadając 3 dni Konta Premium możesz
    • odczytywać wszystkie otrzymywane wiadomości oraz odpowiadać
    na nie.
    • wreszcie dowiedzieć się jak wyglądają poleceni Ci partnerzy
    oglądając ich zdjęcia
    • rozpocząć kontakt z kimś, kto Ci się podoba

… wszystko to za darmo!

Agnieszka Kowalska<br>Serwis klienta be2<<

MOJA NATYCHMIASTOWA ODPOWIEDŹ:
    >>Witam - Dlaczego jesteście Państwo niekonsekwentni i piszecie mi, że od dziś, tj. 6.11.2009 mam trzy dni bezpłatnego dostępu do konta, a gdy natychmiast próbuję z tej oferty skorzystać, to dostaję komunikat,że moje trzy dni wygasły? Przecież to jest co najmniej niepoważne!!!
    Pozdrawiam
    Barbara47<<

NA TO Be2 w tym samym dniu 6.XI:

>>Szanowny użytkowniku be2,
    właśnie otrzymałeś automatyczną odpowiedź na Twoje pytanie.

Jeśli nie chcesz otrzymywać od nas powiadomień przez email proszę się zalogować na naszej stronie, wejść w „Ustawienia“ a następnie w opcji „Zawiadomienia“ dezaktywować wybrane opcje. Zatrzyma to natychmiast wysyłanie emaili informujących o nowych poleconych partnerach.
    Jeśli wiadomość ta nie dostarczyła Ci informacji, której oczekiwałeś,
    prosimy zwrócić się do serwisu obsługi klienta be2 odpowiadając bezpośrednio na tą wiadomość e-mail.

Z wyrazami szacunku
    Serwis obsługi klienta be2<<

KOLEJNY, NATYCHMIASTOWY MÓJ LIST:

>>Znów ktoś nie przeczytał UWAŻNIE mojego listu? Ja NIE REZYGNUJĘ z
    otrzymywania wiadomości mailowych, tylko proszę o poważne, RZETELNE
    informacje, a nie w stylu "oferujemy bezpłatny dostęp na trzy dni
    poczynając od 6.11.2009", a zaraz potem: "bezpłatny dostęp skończył
    się" !!!!!!!!!!!!!!!
    Pozdrawiam
    Barbara47<<

W NASTĘPNYM DNIU, czyli 7.XI.- Be2:

>>Szanowna Barbara47!
    Daj szansę miłości z 3-dniowym Kontem Premium. Zobacz na własne oczy wszystkie zalety Konta Premium:

- pisz wiadomości do użytkowników, którzy do Ciebie pasują.
    - czytaj wiadomości wysłane do Ciebie przez użytkowników be2.
    - oglądaj zdjęcia poleconych Ci partnerów

Wykorzystaj tą okazję i odbierz swoje 3-dniowe Konto Premium już teraz! Jeśli zdecydujesz się po 3 dniach zostać użytkownikiem Konta Premium dostaniesz od nas gwarancję sukcesu! <<

PO CZYM ZNÓW NA DRUGI DZIEŃ, 8.XI NAPISALI:

>>Szanowna Pani Barbaro,

Dziękujemy za wiadomość.
    Prosimy zwrócić uwagę, iż otrzymała Pani automatyczną odpowiedź, co jest zaznaczone na jej wstępie i nie wynika to z niewczytania się w tekst Pani wiadomości. Z tego też względu mogło się zdarzyć, iż nie odpowiedziała ona w pełni na Pani problem.

Konto premium zostało aktywowane w ramach naszej promocji. Jest ono aktywne do dnia 11.11.2009.

Aby w przyszłości nie pojawił się podobny problem, prosilibyśmy o przesłanie nam wiadomości z niefunkcjonującym linkiem. Pomoże to nam zlokalizować błąd.

Dziękujemy za współpracę i prosimy o wyrozumiałość.

Życzymy powodzenia w nawiązywaniu nowych znajomości.

Z wyrazami szacunku

Tadeusz Malicki
    Serwis klienta be2<<

NA TO JA NATYCHMIAST:

>>Szanowni Państwo!
    Niestety Wasza odpowiedź nie wyczerpuje problemu. Ja od lipca szukałam w kilku różnych tego typu portalach, między innymi www.przeznaczeni.pl i www.mydwoje.pl - wszędzie, w każdym szanującym się tego typu serwerze osoby zainteresowane znalezieniem partnera/partnerki MUSZĄ WYPEŁNIĆ ANKIETĘ m.in. w punkcie "STAN CYWILNY" - U WAS TAKIEGO PUNKTU NIE MA!!! Jest to ogromna wada i uważam, że powinniście ją usunąć. Jest zasadnicza różnica, czy ktoś przemilcza fakt swego stanu cywilnego,czy kłamie, twierdząc, że jest stanu wolnego. Bardzo więc proszę o rzetelne potraktowanie sprawy i skorygowanie tego błędu.
    Z poważaniem
    Barbara47<<

NASTĘPNY MÓJ LIST z 12.XI:

>>Szanowni Państwo! Przykro mi, ale Wasz serwis ma dużo wad.
    Kilka dni temu napisałam do Was maila, którego poniżej kopiuję, ale
    Wasza odpowiedź nie rozwiązuje problemu: ile pań jeszcze zawiedzie się na panu "Dziadek1950"? - Nie zainteresowaliście się jego szukaniem przygód? Nie wyciągnęliście konsekwencji z jego poczynań?
    Po drugie:
    Usiłuję odpowiedzieć na zalecony mi przez Was profil i napisać do
    niego list, ale niestety otrzymuję bezsensowne pouczenie, że "moja
    wiadomość zawiera dane kontaktowe i żebym je usunęła" ! KOPIUJĘ TU TĘ
    SWOJĄ WIADOMOŚĆ - GDZIE W NIEJ SĄ DANE KONTAKTOWE?! :

>>>Miło mi! Właśnie znalazłam chwilę, żeby siąść przy komputerze... i trafiłam na ten profil, który jest tak bardzo podobny do mojego, a szczególnie w punkcie "Indeks be2" - może więc "fajnie" (jak to w młodzieżowym stylu mówią moi synowie) byłoby poznać się? Pragnę zaznaczyć, że od dwóch lat jestem wdową (szkoda, że jak na razie, w profilu nie widzę możliwości, aby ten fakt uwidocznić). Czy mogę też prosić o podanie własnego stanu cywilnego, jak też o napisanie czegoś więcej o sobie? (podobnie, jak w punktach "O mnie", "Poglądy" itp.)? Niestety mam już mało czasu na korespondowanie tutaj , ale może się uda?
    Pozdrawiam serdecznie
    Basia<<<

TU ZAŚ KOPIUJĘ POPRZEDNIĄ KORESPONDENCJĘ, w której poruszam właśnie
    kwestię "Dziadka1950", na który to problem daliście niewyczerpującą i wprost BEZSENSOWNĄ odpowiedź, JAKOBYM SAMA BYŁA SOBIE WINNA, BO KONTAKTOWAŁAM SIĘ Z NIM:

>>Szanowni Państwo! Pragnę zwrócić Waszą uwagę, że Serwis Be2 ma jedną zasadniczą wadę - nigdzie nie ma miejsca na podanie informacji o STANIE CYWILNYM osoby poszukującej partnera/partnerki, a w efekcie
    wczoraj poczułam się oszukana, ponieważ mężczyzna ukrywający się pod
    nazwą Dziadek1950, gdy już dłuższy czas trwały nasze kontakty, OKAZAŁ
    SIĘ człowiekiem, który ma ŻONĘ (po ślubie cywilnym i kościelnym),
    nawet nie jest rozwiedziony! Z jakiej racji więc znalazł się w gronie
    "osób poszukujących swej drugiej połówki"?
    Pozdrawiam
    Barbara47<<

W EFEKCIE serwis Be2 zapytał mnie o bliższe dane "Dziadka1950",NA CO IM ODPISAŁAM w dniu 13.XI.:

>>Witam ponownie.
    Wyżej opisany mężczyzna nawiązał ze mną kontakt właśnie jako
    "Dziadek1950" a jego nazwisko brzmi (...) i mieszka w
    Warszawie. Cyfra 1950 jest jego rokiem urodzenia - to jest wszystko,
    co o nim wiem, poza tym, o czym już wcześniej pisałam, że ma żonę (z
    ważnym ślubem zarówno kościelnym, jak i cywilnym) i czwórkę dzieci, oraz że z nimi WSZYSTKIMI mieszka - przyznał mi, że żona oczywiście nie ma pojęcia o tym, że "myśli on o rozstaniu, zamierza wnieść o rozwód",również że "szuka sobie nowej partnerki". Gdy poznałam jego faktyczną sytuację, napisałam mu krótki, ale wymowny list, pełen oburzenia - skoro nie możecie go znaleźć, to może już usunął swoje konto u Was.
    POWTARZAM - ABY TAKIE SYTUACJE NIE POWTARZAŁY SIĘ, DODAJCIE NOWE
    PYTANIE DO PROFILU: OBOWIĄZEK PODAWANIA WŁASNEGO STANU CYWILNEGO.
    Dobrze by było też, żeby - wzorem www.mydwoje.pl - wprowadzić zwyczaj
    przesyłania przez osoby "poszukujące swej drugiej połówki" KOPII
    KSEROGRAFICZNEJ SWEGO DOWODU OSOBISTEGO, a za to osoby te u
  • 07.12.09, 01:42
    "Urwało" mi notkę, więc ją kopiuję jeszcze raz:

Witam ponownie.
    Wyżej opisany mężczyzna nawiązał ze mną kontakt właśnie jako "Dziadek1950" a
    jego nazwisko brzmi (...) i mieszka w Warszawie. Cyfra 1950 jest jego rokiem
    urodzenia - to jest wszystko,co o nim wiem, poza tym, o czym już wcześniej
    pisałam, że ma żonę (z ważnym ślubem zarówno kościelnym, jak i cywilnym) i
    czwórkę dzieci, oraz że z nimi WSZYSTKIMI mieszka - przyznał mi, że żona
    oczywiście nie ma pojęcia o tym, że "myśli on o rozstaniu, zamierza wnieść o
    rozwód", również że "szuka sobie nowej partnerki". Gdy poznałam jego faktyczną
    sytuację, napisałam mu krótki, ale wymowny list, pełen oburzenia - skoro nie
    możecie go znaleźć, to może już usunął swoje konto u Was.
    POWTARZAM - ABY TAKIE SYTUACJE NIE POWTARZAŁY SIĘ, DODAJCIE NOWE
    PYTANIE DO PROFILU: OBOWIĄZEK PODAWANIA WŁASNEGO STANU CYWILNEGO.
    Dobrze by było też, żeby - wzorem www.mydwoje.pl - wprowadzić zwyczaj
    przesyłania przez osoby "poszukujące swej drugiej połówki" KOPII
    KSEROGRAFICZNEJ SWEGO DOWODU OSOBISTEGO, a za to osoby te uzyskiwałyby
    CERTYFIKAT, świadczący o ich rzetelności.

Z poważaniem
    Barbara47<<

Teraz dodam jeszcze, że ww. mężczyzna NIE USUNĄŁ SWOJEGO KONTA, NADAL JEST
    UŻYTKOWNIKIEM Be2 - a POŻAŁOWANIA GODNE Be2 "NIE MOŻE GO ZNALEŹĆ"? Na tym na
    razie kończę, resztę napiszę innym razem.
    Serdecznie pozdrawiam Wszystkich Poszukujących.
    Barbara1947
  • 08.12.09, 00:14
    Witam Wszystkich ponownie. Według wczorajszej obietnicy - kontynuuję
    demaskowanie oszustów z Be2.
    W odpowiedzi na moją (wczoraj cytowaną) notkę, Be2 znów napisało mi coś w
    rodzaju, że "sama jestem sobie winna, że kontaktowałam się z użytkownikiem
    Dziadek_1950". Na to ja w dniu 14.XI. napisałam:

>>Witam. Źle mnie Państwo zrozumieli - nie chodzi mi o to, jak mężczyzna
    określający się jako "Dziadek_1950" zachował się wobec mnie, tylko uważam za
    skandaliczne, że miał czelność i możliwość zarejestrować się wśród ludzi
    "poszukujących swej drugiej połówki", bo Wasz SYSTEM NIC PRZECIW TEMU NIE ROBI -
    to Wy powinniście stworzyć w ankiecie, którą kandydaci wypełniają takie
    zabezpieczenia, zadać takie pytania, aby to się więcej nie zdarzyło! Tak samo,
    jak to jest w innych tego typu serwerach, np. www.przeznaczeni.pl,
    www.mydwoje.pl, a nawet darmowy zapisanisobie.pl - tak powinno być w każdym
    solidnym, wiarygodnym
    portalu pomagającym ludziom znaleźć partnera/partnerkę, bo inaczej, to taki
    portal, który nie zabezpiecza solidnie w miarę możliwości swych klientów przed
    tego typu "atrakcjami" przypomina (przepraszam za porównanie), ale raczej inną
    agencję... DLATEGO USILNIE DOMAGAM SIĘ,ŻEBY PAŃSTWO PILNIE NAPRAWILI TEN OGROMNY
    BŁĄD.
    Łączę pozdrowienia
    Barbara47<<

Serwis Be2 na to w dniu 15.XI odpisał mi:

>>Szanowna Pani Barbaro,
    Dziękujemy za wiadomość. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji.
    Prosimy zauważyć, iż jest technicznie niemożliwe tworzenie jakichkolwiek
    zabezpieczeń. Żadna ankieta nie pomoże, ponieważ nikt nie jest w stanie
    zweryfikować prawdziwości wpisywanych tam odpowiedzi. Chcielibyśmy również
    zauważyć, iż w portalach przez Panią wymienionych, pomimo takich pytań w
    ankiecie, nie może być Pani również pewna, czy dany użytkownik podał prawdziwe
    informacje o sobie. Doceniamy Pani kreatywność, lecz wymóg przesłania nam kopii
    dowodu przy rejestracji jest po prostu niemożliwy i niesie za sobą konsekwencje
    prawne. Prosimy zauważyć, iż my jesteśmy tylko portalem internetowym, a nie
    bankiem, który wymaga kserokopii różnych dokumentów, aby potwierdzić
    wiarygodność klienta.

W razie dalszych pytań chętnie służymy pomocą.

Z wyrazami szacunku

Tadeusz Malicki
    Serwis klienta be2<<

W tym samym dniu odpisałam im:

>>Szanowni Państwo!
    Przykro mi, że tak traktujecie ten ważny problem - wiem, że gdy ktoś chce
    oszukać, to i tak swoje zrobi. Jednak w minimalnym stopniu byłoby to
    zabezpieczenie, bo PRZYNAJMNIEJ NIKT NIE MÓGŁBY SIĘ GŁUPIO TŁUMACZYĆ, tak jak
    powiedział do mnie "Dziadek_1950": "o co chodzi? Przecież NIGDZIE NIE
    TWIERDZIŁEM, że nie jestem żonaty!". Niestety wygląda na to, że Wy "zjedliście
    wszystkie rozumy" - żadne argumenty do Was nie trafiają, BO WAM SIĘ PO PROSTU
    NIE CHCE!!! TO JEST ZWYKŁE ODWALANIE ROBOTY, nie interesuje Was, że jesteście
    dużo gorsi, mniej wiarygodni nawet od darmowego portalu "www.zapisani-sobie.pl"
    !!!???
    Jestem mocno zbulwersowana
    Barbara47<<

Ich odpowiedź z dnia 16.XI.:

>>Szanowna Pani Barbaro,
    serdecznie dziękujemy za wiadomość. Niestety specyfika internetowych serwisów
    jest taka, że tak naprawdę każdy może podawać się za kogo chce i żadne
    zabezpieczenia tego nie zmienią. Dlatego tez zalecamy swoim użytkownikom
    ostrożność i anonimowość do czasu aż są w wystarczającym stopniu pewni drugiej
    osoby.

Przykro nam z powodu rozczarowań, które Panią spotkały.

W razie dalszych pytań służymy pomocą.

Z wyrazami szacunku

Monika Jankowska
    Serwis klienta be2<<

Moja odpowiedź z tego samego dnia:

>>Witam.
    Czy naprawdę nasza korespondencja musi polegać WYŁĄCZNIE na zasadzie "dziad
    swoje - baba swoje"? Na zakończenie Swych listów do mnie piszecie zwrot "z
    wyrazami szacunku" - a gdzież tu jakikolwiek szacunek Wasz dla mnie, skoro
    całkowicie pomijacie moje usilne prośby jedynie o dodanie pytania o stan cywilny
    w ankiecie? To jest wręcz przejaw Waszego lekceważenia mnie!!!!! WSZYSTKIE INNE
    TEGO TYPU PORTALE zamieszczają w swych ankietach PYTANIE O STAN CYWILNY – czy
    tak trudno to zrozumieć? Czy to dla Was takie trudne do wykonania? Przecież NIC
    BY WAS TO NIE KOSZTOWAŁO? A zawsze taki ktoś już nie miałby głupiej wymówki -
    "nikt mnie o to nie pytał"!
    Z poważaniem (jeszcze)
    Barbara47<<

Serwis Be2 w dniu 17.XI.:

>>Szanowna Pani Barbaro,
    Dziękujemy za wiadomość.
    Prosimy o przysłanie nam kopii wiadomości z informacją od Dziadek_1950 o tym, że
    jest on żonaty. Prosimy pamiętać, iż jeśli podała Pani Dziadek_1950 prywatny
    adres e-mail, nie mamy wpływu na dalsze działania tej osoby. Tylko dzięki
    wiarygodnej informacji możemy wykluczyć takich użytkowników z serwisu be2.

W razie pytań chętnie służymy pomocą.

Z wyrazami szacunku

Dominika Wierzbicka
    Serwis klienta be2<<

Ja w tym samym dniu:

>> Szanowni Państwo.
    Już nie wiem, jak mam tłumaczyć, żebyście zrozumieli: to, że Dziadek_1950 jest
    żonaty, to DOWIEDZIAŁAM SIĘ OD NIEGO TELEFONICZNIE !!!! Wszystkie jego listy
    skasowałam, ten człowiek już dla mnie nie istnieje. Po drugie: ZACZNIJCIE
    WRESZCIE PYTAĆ SAMYCH KANDYDATÓW NA KLIENTÓW, również samych klientów (a w tym
    wypadku - ZAPYTAJCIE WPROST "Dziadka_1950") O ICH STAN CYWILNY!!!!! Dlaczego
    nękacie mnie, a nie zapytacie jego samego?! JESTEM ABSOLUTNIE PEWNA, ŻE ODPOWIE
    PRAWDĘ, BO ON NIE WIDZI W TYM NIC ZŁEGO!!!!!!!!!
    A MNIE DAJCIE WRESZCIE SPOKÓJ Z TYM CZŁOWIEKIEM !!! I ZMIEŃCIE WRESZCIE ANKIETĘ,
    tzn. DODAJCIE TEN WAŻNY PUNKT W ANKIECIE: ZAPYTANIE O STAN CYWILNY. - BĄDŹCIE W
    KOŃCU PROFESJONALISTAMI, A NIE "AGENCJĄ TOWARZYSKĄ"!!!!
    Barbara47<<

Na tym liście temat się skończył - Serwis Be2 już na to nie odpowiedział...
  • 08.12.09, 18:03
    A oto dalszy ciąg "wyczynów" Be2: Kilka dni później, w dniach 26 - 27.XI.
    pojawił się nowy problem - nie mogłam wysłać prawidłowo napisanej wiadomości, bo
    system blokował mi ją, pod pretekstem rzekomego zawarcia danych kontaktowych.
    Reklamowałam po raz kolejny 28.XI.:

>>Witam ponownie - już autentycznie zaczyna mi brakować cierpliwości!!!
    Po raz kolejny mam BEZPODSTAWNIE zablokowane
    wysłanie prawidłowo zredagowanej wiadomości, nie zawierającej
    informacji kontaktowych - przesyłam kopię tej informacji w załączeniu
    i USILNIE PROSZĘ O SKUTECZNĄ NAPRAWĘ TEJ USTERKI, bo mam już
    serdecznie dość "obiecanek-cacanek" na ten temat!!!
    Pozdrawiam
    Barbara47<<

Na to Serwis Be2 w dniu 29.XI. napisał:

>>Szanowna Pani Barbaro,
    Dziękujemy za wiadomość. Ponieważ jest to Pani pierwsza wiadomość do danego
    użytkownika, może być ona blokowana przez system. Radzimy, aby skorzystała Pani
    z krótkiej wiadomości kontaktowej, a po otrzymaniu odpowiedzi na nią, wysłaniu
    wiadomości, którą próbowała Pani wysłać do tej pory. Problem z jej zablokowaniem
    nie powinien się więcej pojawić.

Z wyrazami szacunku

Tadeusz Malicki
    Serwis klienta be2<<

30.XI. odpisałam:

>>Szanowni Państwo! Ten problem z BEZPODSTAWNYM BLOKOWANIEM WYSYŁKI
    MOICH WIADOMOŚCI dotyczy każdego użytkownika. WEDŁUG WASZYCH ZASAD PODOBNO
    PIERWSZĄ WIADOMOŚĆ DO DANEGO UŻYTKOWNIKA ZAWSZE MOGĘ WYSŁAĆ BEZPŁATNIE? - NO
    WIĘC WŁAŚNIE TAK TO WYGLĄDA! DOSTAJĘ za każdym razem BEZSENSOWNY KOMUNIKAT O
    RZEKOMYM "ZAMIESZCZENIU WIADOMOŚCI KONTAKTOWYCH"!!! Natomiast Waszą radę o
    wysyłaniu krótkich wiadomości z szablonów - UWAŻAM ZA BEZSENSOWNĄ, BO SKORO NA
    OBSZERNIEJSZE, indywidualnie napisane WIADOMOŚCI NIE DOSTAJĘ ODPOWIEDZI, TO
    LAKONICZNYMI, na dodatek z mnóstwem błędów, prymitywnymi - TYM BARDZIEJ NIKOGO
    NIE ZAINTERESUJĘ. Proszę więc - zajmijcie się wreszcie skutecznie tym problemem,
    PRZESTAŃCIE MNIE ZBYWAĆ!!!
    Pozdrawiam
    Barbara47<<

1.XII. Serwis Be2 odpowiedział:

>>Szanowna Pani Barbaro,
    Dziękujemy za email.
    Może się Pani skontaktować z poleconymi osobami klikając na odpowiedni profil w
    "Moja lista" a następnie klikając "Napisz wiadomość". Zostanie wysłana krótka
    wiadomość kontaktowa.
    Jeśli jest Pani użytkownikiem nie posiadającym Konta Premium może Pani również
    wysyłać krótkie wiadomości kontaktowe. W ten sposób sygnalizuje Pani danej
    osobie, że chciałaby Pani nawiązać kontakt. Jest to pierwszy i najważniejszy
    krok! Dopiero, gdy użytkownik be2 odpowiedział na Pani wiadomość, może Pani
    będąc użytkownikiem Premium rozmawiać "osobiście", czyli pisać i otrzymywać
    samodzielnie sformułowane wiadomości.
    Dzięki naszemu wewnętrznemu systemowi komunikacji pozostaje Pani tak długo
    anonimowo jak Pani sobie życzy.
    Życzymy powodzenia w zawieraniu nowych znajomości!

Z wyrazami szacunku
    Tadeusz Malicki
    Serwis klienta be2<<

Natychmiast odpowiedziałam:

>>Szanowni Państwo, mam pytanie: DLACZEGO TRAKTUJECIE MNIE NIEPOWAŻNIE i
    próbujecie mi wmawiać coś co jest nieprawdą? Napisałam już kilkadziesiąt
    wiadomości powitalnych do różnych użytkowników Be2 i PRZEKONAŁAM SIĘ, ŻE MAM
    PRAWO PISAĆ WŁASNE, INDYWIDUALNE WIADOMOŚCI NIE MAJĄC Konta Premium, jednak POD
    WARUNKIEM, ŻE W TYM MOMENCIE NIE MA USTERKI, tj. BEZPODSTAWNEJ BLOKADY,
    stwierdzającej RZEKOME DANE KONTAKTOWE ZAWARTE W TEJ WIADOMOŚCI. Kilka razy
    zareagowaliście prawidłowo, usuwając tę usterkę i pozwoliło mi to wtedy na
    wysłanie moich własnych, indywidualnych wiadomości - w serwisie zresztą jest
    widoczna uwaga: "Masz problemy ze znalezieniem odpowiednich słów, by nawiązać
    pierwszy kontakt? pomożemy Ci!" - JEST TO WIĘC JEDYNIE PROPOZYCJA, A NIE
    KATEGORYCZNY NAKAZ. JA NIE MAM PROBLEMU "ZE ZNALEZIENIEM ODPOWIEDNICH SŁÓW",
    WIĘC NIE POTRZEBUJĘ WASZYCH beznadziejnych, całkowicie bez polotu SZABLONÓW,
    które nie mogą wzbudzić niczyjego zainteresowania, na dodatek zawierają liczne
    błędy, więc "raczej" nie sprowokują nikogo do odpowiedzi. JEŚLI WIĘC CHCĘ WYSŁAĆ
    WŁASNĄ WIADOMOŚĆ, W KTÓREJ NIE MA (jak udowodniłam) ŻADNYCH WIADOMOŚCI
    KONTAKTOWYCH, TO DLACZEGO MI TEGO ZABRANIACIE?
    OŚWIADCZAM, ŻE JEŚLI W NAJBLIŻSZYM CZASIE NIE POTRAKTUJECIE MNIE
    WRESZCIE POWAŻNIE, TO NATYCHMIAST OPISZĘ CAŁĄ TĘ HISTORIĘ W
    INTERNECIE. Czytałam już o Was niepochlebne opinie, ale zapewniam, że MOJE
    INFORMACJE BĘDĄ DUŻO BARDZIEJ KONKRETNE i UDOKUMENTOWANE !!!
    Barbara47<<

Serwis Be2 2.XII. napisał:

>>Szanowna Pani Barbaro,
    Dziękujemy za wiadomość.
    Jak najbardziej traktujemy Panią poważnie.

Prosimy również dostosować się do wcześniej podanych instrukcji, a nie będzie
    Pani miała problemów z nawiązaniem kontaktów. Zapewniamy panią również, iż
    zasady serwisu nie zmieniły od czasu Pani zalogowania się i portal funkcjonuje
    na tych samych zasadach.

W razie pytań chętnie służymy pomocą.

Z wyrazami szacunku

Tadeusz Malicki
    Serwis klienta be2<<

Ze względu na limit znaków, jakie mogę tu wykorzystać, na tym teraz muszę
    zakończyć - następnym razem "dokończę tę nieszczęsną rozprawę z oszustami"...
  • 09.12.09, 23:50
    Witam Miłych Czytelników moich nieszczęsnych perypetii z Be2 - oto zakończenie:

W dniu 4.XII. otrzymałam wiadomość od Be2:

>>Witaj Barbara47,

Zostałeś zaproszony do udziału w Quizie przez użytkownika tomek47.

Zaloguj się aby odpowiedzieć na pytania i obejrzyj odpowiedzi udzielone przez wybraną osobę.

Życzymy przyjemnej zabawy!

Twój be2<<

I znów kolejna bzdura - nie uzyskałam dostępu do żadnego Quizu, nie znalazłam żadnego tomka47!!!

Tego samego dnia, 4.XII. Be2 "popisało się" jeszcze jednym, kolejnym bublem:

>>Witaj Barbara47,
    masz ochotę na spędzenie weekendu kontaktując ludzi idealnie
    pasujących do Ciebie? Zacznij dziś, 04. grudzień 2009 i korzystaj przez następne trzy dni ze wszystkich zalet Konta Premium – za darmo! Dzięki niemu możesz:
    • Wysyłać wiadomości do innych użytkowników. Pamiętaj, że przejmując inicjatywę wzbudzasz zainteresowanie u innych oraz sprawiasz, że również oni mają chęć nawiązać z Tobą kontakt.
    • Odczytywać wiadomości od innych użytkowników.
    • Oglądać zdjęcia. Z doświadczenia użytkownicy posiadający
    zdjęcia w swoich profilach otrzymują około 50% więcej
    odpowiedzi. Zatem pokaż swoją twarz!
    Nie zwlekaj - spraw, by Twój profil i zdjęcia wyglądały
    atrakcyjnie i przygotuj się na weekendową przygodę w be2!

Życzymy Ci powodzenia,
    Agnieszka Kowalska Serwis klienta be2<<

Okazało się to taką bzdurą, że w odpowiedzi 5.XII. napisałam do nich:

>>Witam. Czy po raz kolejny ktoś ze mnie zakpił? Bo jeśli faktycznie dostałam darmową możliwość korespondowania weekendowego, to czemu nie udało mi się napisać absolutnie ani jednej wiadomości? Po prostu nie dostałam ani raz (polecono mi około 20 kandydatów) dostępu do okienka pisania, bez względu na to, w którym miejscu klikałam myszką na "napisz wiadomość" (tj. zarówno w zielonym prostokącie, jak i z boku, na prawym marginesie). Tylko straciłam mnóstwo czasu (od godz. około 22, 4 grudnia, do tej pory, czyli godz. 2:20 - 5 grudnia).
    Barbara47<<

Na tę reklamację w dniu 5.XII otrzymałam odpowiedź z Be2:

>>Szanowny użytkowniku be2, właśnie otrzymałeś automatyczną odpowiedź na Twoje pytanie.
    Jeśli nie chcesz otrzymywać od nas powiadomień przez email proszę się zalogować na naszej stronie, wejść w „Ustawienia“ a następnie w opcji „Zawiadomienia“ dezaktywować wybrane opcje. Zatrzyma to natychmiast wysyłanie emaili informujących o nowych poleconych partnerach.

Jeśli wiadomość ta nie dostarczyła Ci informacji, której oczekiwałeś, prosimy zwrócić się do serwisu obsługi klienta be2 odpowiadając bezpośrednio na tą wiadomość e-mail.

Z wyrazami szacunku
    Serwis obsługi klienta be2<<

Ostatecznie już wyprowadzona z równowagi w dniu 6.XII. odpisałam im:

>>MAM TEGO DOŚĆ!!! JESTEŚCIE BEZCZELNYMI OSZUSTAMI !!!!
    NIBY DAJECIE "DARMOWY WEEKEND", A JAK REKLAMUJĘ, ŻE JEST USTERKA, ŻE NIE MAM TEGO DARMOWEGO DOSTĘPU, TO WY MI PLECIECIE JAKIEŚ BZDURY, ŻE NIBY "MOGĘ ZREZYGNOWAĆ Z OTRZYMYWANIA WIADOMOŚCI"?! I NIE JEST TO PIERWSZA USTERKA NA TYM WASZYM BEZNADZIEJNYM "Be2" !!! MOJA KORESPONDENCJA Z WAMI JEST BARDZO, BARDZO WYMOWNA !!!
    Wiem też o użytkownikach, którzy WYKUPILI "konto Premium Be2", a NIE MAJĄ DOSTĘPU ! Wyłudzacie tylko od ludzi pieniądze!
    Jedyny kontakt z wami jest drogą elektroniczną, nie ma możliwości bezpośredniej rozmowy np. telefonicznej, a ta korespondencja jest dokładnie JAK GĘŚ Z PROSIĘCIEM !!!
    DOŁĄCZĘ SWOJE UWAGI O WAS WE WSZYSTKICH MOŻLIWYCH MIEJSCACH W
    INTERNECIE, WSZYSTKICH PRZED WAMI OSTRZEGĘ !!!
    Barbara47<<

Po wysłaniu tej wiadomości zlikwidowałam swoje konto w Be2 i wszystko w pamięci mojego komputera, co się z nimi wiązało. Chyba ta historia przekonała wszystkich niedowiarków, którzy wciąż łudzą się, że Be2 jest uczciwe?
    Serdecznie pozdrawiam "Towarzyszy niedoli" :-///
    Barbara1947

• 28.12.09, 14:36
    Do Barbara1947! Gratuluję Ci z całego serca wytrwałości i konkretów w
    korespondencji z be2 - ja "odpadłam" po wymianie kilku maili, Ty wytrzymałaś
    dużo dłużej, masz zdrowie! Silny charakter! Próbowałam walczyć z tymi ich
    nonsensami prośbą, groźbą, argumentem, ale mam wrażenie, że podpisy w mailach od
    serwisu be2, takie, jak np. Agnieszka Kowalska czy pan Tadeusz ...(nie pamiętam
    nazwiska) to są jakieś fikcyjne podpisy, za którymi ukrywają się całe masy
    przemijających najemników. Zaś korzyści z działania tego beznadziejnego serwisu
    czerpie zapewne jakiś cwaniak, który może nawet nie wie, za co mu te pieniądze
    spływają. Serwis jest beznadziejny, naciągactwo widać gołym okiem, automatyczne
    biuro obsługi nie obsłuży naiwnych klientów... A żeby było śmieszniej, Barbaro,
    jedyny człowiek, z którym się osobiście poznałam (jakimś cudem chyba, bo przez
    rok nikogo się nie udało namierzyć), okazał się sympatyczny, z klasą,
    przystojny, miły, zainteresowany i ... żonaty pod jednym dachem z rodziną! Tak
    więc poczułam sympatię do Ciebie, bo ja też wdowa od 2 lat, pozdrawiam Cię
    serdecznie, Barbaro.
  • Gość: Barbara1947 IP: *.146.14.79.nat.umts.dynamic.eranet.pl 31.12.09, 18:15
    Witaj, marweg2 ! Trochę mi raźniej, że nie jestem taka samiutka ;-/, choć właściwie... to marna pociecha ;(
    A że "wytrwałam dłużej"? No cóż... dwa lata temu życie mi się zawaliło... Pomalutku zbieram się, ale jest mi bardzo, bardzo źle samej...
    A w której Ty jesteś miejscowości? Jak masz na imię? Możemy się bliżej poznać? Może np. na GG : 12250897 ? Pozdrawiam najserdeczniej, życząc wszelkiej pomyślności w Nowym Roku
    Basia
  • Gość: naiwna IP: *.limes.com.pl 12.02.10, 05:40
    czy komuś to się udało?
  • Gość: silka IP: *.147.236.203.nat.umts.dynamic.eranet.pl 21.01.10, 03:12
    Pozornie anonimowy internet stał się rajem dla oszustów.
    A naiwnych ciągle mnóstwo...
  • Gość: Pawlo80 IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.03.08, 08:30
    Cześć!
    Przykro mi to stwierdzić ale jesteście naiwni. Albo macie internet
    krótki czas i daliście się nabrać, albo zapomnieliście że w
    internecie tego typu randki płatne to naciąganie. Ja wczoraj się
    zarejestrowałem na be2 wypełniłem test. Potem patrze że trzeba
    zdjęcie dodac wypełnić profil. Chwile pomyślałem by kogoś zdjęcie
    zobaczyć a tu premium wpłać kase. Odrazu mówie sobie pie..ie sie
    usunąłem odrazu konto a przyczyne uzasadniłem naciągacze za drogo. I
    tak się robi z wszystkimi typu naciągaczami na necie. Pozdrawiam
  • Gość: rozsądny IP: 83.142.222.* 25.03.08, 12:03
    Pawle,

A niby skąd wszycy ci mieliby wiedzieć, że w internecie - jak piszesz - tego typu randki płatne to naciąganie? W sieci jest wiele usług płatnych, które są na poziomie i oferują faktycznie to, za co biorą pieniądze... skąd więc Twoje stwierdzenie "...albo zapomnieliście, że w internecie tego typu randki płatne to naciąganie."

Poza tym, jeśli bezpłatne portale randkowe oferują pewien poziom, to niczym naiwnym nie jest oczekiwanie odpowiedniego poziomu obsługi od portalu płatnego (szczególnie, kiedy robi wrażenie profesjonalnego).

Zanim zatem zaczniesz krytykować, użyj troszkę logiki i inteligencji, proszę...

gs
  • Gość: naiwna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.08, 19:01
    Witajcie :(
    Smutne to ale niestety prawdziwe.
    Ku przestrodze powiem, że ja wpłaciłam pieniądze 5 miesięcy temu.
    Zgodnie z regulaminem chciałam zrezygnować dużo więcej niż 14 dni
    przed upływem tych 14 i wysłałam fax z rezygnacją. Ucieszyłam się,
    bo dostałam odpowiedź, że rezygnacja przyjęta. Dodatkowo
    poinformowano mnie, że ponieważ nie nawiązałam gwarantowanych
    przynajmniej 10 kontaktów, zostaje mi przedłużone członkowstwo o
    jeden miesiąc. Tym samym powinnam się nim "cieszyć" jeszcze przez
    miesiąc - do 10-go maja. Wyobrażacie sobie chyba, jakie było moje
    zdziwienie, jak zobaczyłam, że 11-go marca ściągnięto z mojej karty
    kolejne opłatę - w moim przypadku 177 zł.
    Po prostu opadły mi ręce. Nie wiem..... czy aby przerwać to
    bezprawne złodziejskie "czerpanie" z mojego konta muszę zmienić
    bank? Zrezygnować z karty????.... nie wiem.
    Ale mam nadzieję, że mój przypadek będzie dla Was przestrogą.

Głupia naiwna
  • Gość: Ewa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.08, 11:25
    Jestem dokładnie w takiej samej sytuacji, zrobiłam dokładnie to samo
    co Ty i nadal sciągają mi opłatę z karty, nie wiem co zrobic, to
    jakis koszmar????
  • Gość: xela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.08, 23:24
    Czy mogłabyś podac nr faksu na jaki wysłałaś rezygnację, szukam go
    wszędzie.
  • Gość: anny IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.08, 16:59
    Madr Polak po szkodzie...
    Niestety Grzegorz ma racje. Naiwnych nie sieja, sama jestem sobie
    winna, o kase walczyc nie bede, bo niby jak? Ale przestrzegam. To
    wszystko lipa z tym indeksem Be2! A poza tym tak jak slusznie
    Grzegorz zauwazyl dyletancko prowadzony portal, wiekszosc ofert nie
    zawiera zadnych danych ani zdjec. Szkoda czasu i pieniedzy.
    A ten jeden "zadowolony", ktory sie tu wpisal niechby lepiej wydal
    te pieniadze na slownik ortograficzny, bo to wstyd !
    Wybaczcie prosze brak "ogonkow" i "kreseczek" w tym tekscie , ale
    pisze z zagranicy i nie mam klawiatury z polskimi czcionkami
    Wszystkim zycze znalezienia "drugiej polowki jablka" ale w realu!
  • Gość: maya IP: *.gorzow.mm.pl 26.04.08, 19:54
    Mam pytanie: oni każą wysłac faks albo pismo z rezygnacją. Gdzie mam
    to wysłąć, skoro tam nie ma nr telefonu. Do luxemburga? Prosze o
    pomoc
  • Gość: AZRA IP: 82.36.88.* 04.08.08, 01:50

stronie
    be2.

użytkownika i hasła.

Ustawienia
    --> "kliknij tutaj"
    "Tutaj"
    --> "Opłaty"
    Premium?"

godziny. Zostanie

Premium".

automatycznego

Z wyrazami szacunku

Tadeusz Malicki
    Serwis klienta be2

JEST TAM TEZ NUMER FAKSU NA KTORY MOZNA WYSLAC REZYGNACJE JAK WOLISZ
    TYLKO PODPISZ SIE CZARNYM DLUGOPISEM
  • Gość: JAK ZREZYGNOWAC!!! IP: 82.36.88.* 04.08.08, 01:53

stronie
    be2.

użytkownika i hasła.

Ustawienia
    --> "kliknij tutaj"
    "Tutaj"
    --> "Opłaty"
    Premium?"

godziny. Zostanie

Premium".

automatycznego

Z wyrazami szacunku

Tadeusz Malicki
    Serwis klienta be2

• Gość: Paulina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.14, 18:04
    Witam,
    Opłaciłam konto premium, po czym je zablokowała i próbowałam uzyskać odp jak mam z posiadania konta zrezygnować... otrzymałam odpowiedz od be2 iż jest to możliwe tylko faxem. Wysłałam Fax do Luksemburga i nie otrzymałam odp. Mam naliczane opłaty od firmy windykacyjnej non stop. co ja mam zrobić ? nie mam nawet pieniędzy by to zapłacić! jak ja mam z tego zrezygnować. dostaje maile i groźby bym uregulowała nalżność ponad 100 e. Co w takiej sytuacji, nie dość że konto zawiesiłam to wysłałam fax z rezygnacją. Bardzo proszę o pomoc.
  • Gość: rafał IP: *.adsl.inetia.pl 06.05.08, 21:18
    ludzie napiszcie JAK usunąć konto ???
  • Gość: Ewa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.08, 11:20
    Błagam Was powiedzcie mi co mam zrobić, żeby nie pobierali mi z
    karty automatycznie opłat za korzystanie z serwisu be2. To jakiś
    koszmar, nie mogę się z tego wyplątać, to jacyś oszuści. Pierwszej
    opłaty dokonałam we wrześniu 2007 150 zł za 3 miesiące, następna
    opłata za kolejne 3 miesiące została pobrana z mojej karty
    automatycznie, po dokładnym zapoznaniu sie z regulaminem serwisu b2
    złożyłam pisemną rezygnację z korzystania z serwisu zgodnie z
    regulaminem,więc własciwie 300 zł kosztowała mnie moja głupota!!!!!
    ale to nie koniec ...w marcu znowu serwis be2 pobrał z mojej karty
    kolejne 150 zł. Proszę Was Kochani o pomoc, jak z tego wybrnąć. Mam
    nauczkę na całe życie.
  • 26.03.08, 19:19
    Witajcie,

Pisząc pierwszego posta myślałem, że po upłynięciu okresu 3 miesięcy i nie przedłużeniu uczestnictwa, wygasa ono automatycznie. Jednak zaniepokoiły mnie Wasze ostatnie posty i sprawdziłem stan mojej karty kredytowej...i co się okazało? na początku marca sciągneli kolejne 165zł za automatyczne przedłużenie uczestnictwa!!!!! Dla mnie to złodziejstwo w biały dzień...szczególnie, że na początku przygody z nimi napisałem list do be2.pl, w którym kategorycznie zrezygnowałem z ich usługi wyliczając im niedoskonałości, jakie mnie do tego zmusiły... jak widać trzeba dokopać się na stronce linku dot. rezygnacji i dopiero tam wygenerować sobie odpowiedni kod rezygnacyjny.... Szkoda, że dopiero teraz o tym wiem... w sumie przygoda z oszustami be2.pl kosztowała mnie dwa razy więcej, niż sądziłem na początku!!!

Ciekaw jestem, czy nie powinniśmy opisać tego wszystkiego dokładniej i literą prawa, aby imiennie złożyć do prokuratury lub sądu konsumenckiego zażalenie o nadużycie ze strony be2.pl...

Co o tym sądzicie?

pozdrawiam
    Grzegorz
  • Gość: kwiatek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.08, 21:49
    a mi zablokowali konto..bezprawnie...i po zalogowaniu nie moge wejsc w swoj
    profil, w ustawienia zeby zrezygnowac i ten kod wygenerowac...bo mi sie pokazuje
    ze musze zaplacic...a zaplacilam do listopada br. jak to mozliwe i czy oni maja
    prawo naslac do mnie do domu windykatora? bylam na tyle glupia i naiwna, ze
    uczciwie w faxie rezygnacyjnym napisalam swoj adres...podaje nr faxu i to co oni
    chca zeby sie tam znajdowalo dla wszystkich zainteresowanych i oszukanych:

"Prosimy o przysłanie nam faksu, a wtedy będziemy mogli zastopować
    automatyczne pobieranie opłaty z Pani karty kredytowej. Proszę
    przysłać nam faks na następujący numer +48 222 112 341.

Faks powinien zawierać następujące informacje:

- Imię i nazwisko
    - Adres
    - Email
    - Nazwa użytkownika
    - Data nabycia Konta Premium
    - Pełna Suma
    - Powód rezygnacji

WAŻNE! Prosimy o złożenie osobistego podpisu!"

i w moim przypadku odmowili bo nawiazalam kontakt (w trakcie trwania czlonkostwa
    Premium) z osobami, wiec oni uwazaja ze serwis jest super.
    Pomocy........

Pani faks zostanie opracowany w ciągu 48 godzin.
  • Gość: pi IP: *.brzesko.net.pl 28.04.09, 19:49
    chętnie się przyłączę do pozwu. Też zostałem oszukany.
  • Gość: nieDajSieGnojom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.08, 09:32
    Reklamować w banku transakcję,
    ew.zastrzec kartę

Przed wszystkim nie dać sie doić.
  • Gość: kinio IP: 85.14.85.* 30.05.08, 17:14
    LUDZIE,JEST SPOSOB NA BE2, PODAJCIE PO PROSTU INNEGO MAILA I
    DOSTANIECIE SLYNNY KOD REZYGNACJI, MNIE SIE UDALO WIEC ZYCZE
    POWODZENIA INNYM...
  • Gość: kwiatek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.08, 19:13
    hej
    a gdzie podac adres mailowy zeby przyslali jakis kod? mam problem bo pomimo
    wyslania rezygnacji faxem z podaniem danych etc, napisali mi, ze NIE MOGA
    ANULOWAC UMOWY.! Skandal. dzieki za odp.
  • Gość: piotr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.08, 05:31
    Zablokuj kartę i koniec
  • Gość: Rumianek19 IP: *.olsztyn.mm.pl 25.05.09, 20:18
    Rzeczywiście oszuści,teraz nękają mnie meilami pt."zapłać,bo w
    przeciwnym razie będziemy musieli przeprowadzić rozliczenia
    inkasowe.Co to jest? Nie mogą ściagnąć należności z mojej karty,bo
    po prostu jej już nie mam.Rzeczywiscie przegapiłam zapis,że
    po2winnam była zrezygnować z automatycznego przedłużenia umowy.Nie
    chcę już korzystać z tego beznadziejnego serwisu.Co mam zrobić?Coś
    mi grozi?Proszę,może ktoś zna odpowiedzi na moje pytania
  • Gość: prawnik IP: *.centertel.pl 23.06.09, 21:28
    TADEUSZ MALICKI to naczelny oszust Be2.
    Bierze bardzo wysoką prowizję za każdą nielegalnie sciągniętą z karty opłatę.
    Czy ktoś z Was podpisywał własnoręcznym podpisem zgodę na obciążenie karty
    kredytowej ???????
    A rezygnacji chcą z własnoręcznym podpisem, żeby później podczas procesów
    sądowych zeskanować podpis i umieścić go pod zgodą na obiążenie karty.
    Pomyślcie sami......kto mądry, już oszukany przez Be2 udostępnia swój
    własnoręczny podpis ty złodziejom i oszustom.
    Mając własnoręczny podpis właściciela kraty, wyczyszczą ją do ostatniego grosza.
    Ostrzeżenie o tych złodziejach powinno być umieszczone na stronie Be2 w dziale :
    listy
    Może ktoś to potrafi zrobić i umieści to ostrzeżenie dla nowych ofiar tych złodziei.
  • Gość: romi IP: 2.171.214.* 25.10.12, 19:05
    Kochana!
    Nie wiesz co zrobić? To proste.
    ZLIKWIDUJ swoją kartę i poproś o nową;zamelduj zagubienie i niech Twój bank ją zablokuje!
    Potem idziesz do innego banku i zakładasz nowe konto i kartę itp.to co potrzebujesz.
    Pozdrawiam serdecznie
    PS>
    Poza tym zgłoś to na policję. Trzeba odzyskać te 150 złotych
  • Gość: eleyla42 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 20:16
    potwierdzam - oszuści
  • Gość: Jaro IP: *.adsl.inetia.pl 28.03.08, 21:21
    portal, prze hicior!!!!!!!!!! Zarejestrowałem się w pażdzierniku!!!
    Płaciłem przelewem na konto zagraniczne spółki. Wysłałem
    kilkanaście "gotowców", otrzymałem kilka "odpowiedzi",
    odpowiedziałem i ......WIELKIE G...O. Ani jednego kontaktu. Cały ten
    portal, to złodziejstwo. I tak naprawdę, zamiast dyskutowć, należało
    by zgłosić to do prokuratury. Ale moi mili forumowicze! Podczas gdy
    to piszę, doszedł do mnie sms od osoby-panienki(39lat)do której
    jakoby wysłałem 4 m-ce temu infor z be2. Właśnie odesłałem swój
    pogląd na tę sprawę i dostałem treść, równie zagadkową jak to całe
    be2. Więc dajmy sobie z tym spokój!
    Natomiast polecam Biuro Matrymonialne "Serenada". Istnieje w realnym
    świecie, jest namacalne (czego sam doświadczyłem), fajna szefowa i w
    miarę aktualne oferty (wiele zależy od zgłaszających). I po
    zarejestrowaniu i opłaceniu są zdjęcia! Prawdziwe i aktualne.
  • Gość: Anonymous IP: *.aster.pl 28.03.08, 22:44
    Zarejestrowałam sie na portalu kilka dni temu, jednak czytając o
    waszych doświadczeniach rezygnuję. Dobrze, że nie zdążyłam wpłacic
    żadnych pieniedzy, bo jak widzę nie są to opłaty pobierane za
    faktycznie wykonaną usługę i w sposób niezupełnie uczciwy. Przykro
    mi tylko, że tyle osób musialo sie naciąć. Pozdrawiam Grzegorza i
    Wszystkich...
    Trzymajcie sie
  • 28.03.08, 23:18
    dziękuję za pozdrowienia, Anonymous :-)

Ciakawostka dot. Onetu! umieściłem tam również cztery wątki na temat
    "oszukańczej działalności be2.pl" i co? po dwóch dniach wątki zniknęły!
    Onet to widać cenzor jakich mało... Dla niedowiarków: wrzućcie na google hasło "be2.pl" i na jednej z pierwszych czterech pozycji znajdziecie mój post...a kilka pozycji niżej również ten sam post na onecie, który ładuje się pustą stronką....ciekwe. Po wejściu na moje konto forumowicza zobaczyłem, że ktoś skasował mi założone przeze mnie wątki !!! a więc nie chcę nic sugerować, niemniej jednak Onet.pl to......

pozdrawiam
    Grzegorz
  • Gość: sdds IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.10, 04:23
    Przecież onet ma sympatię ...be2 to konkurencja
  • Gość: marra IP: 195.116.19.* 06.04.08, 22:04
    moze ktos mi pomoze:) prosze!:)
  • Gość: Obserwator IP: *.eranet.pl 18.05.08, 20:41
    Trzeba wejść w opcję "ustawienia", dalej w "ustawienia profilu", tam masz już
    opcję usunięcia. Jeśli dokonywałaś wpłaty - pamiętaj o rezygnacji z opłat! Nie
    powiem ci jak, ponieważ sam nic nie płaciłem.
  • Gość: JAK USUNAC"!CZYTAJ IP: 82.36.88.* 04.08.08, 01:56

stronie
    be2.

użytkownika i hasła.

Ustawienia
    --> "kliknij tutaj"
    "Tutaj"
    --> "Opłaty"
    Premium?"

godziny. Zostanie

Premium".

automatycznego

Z wyrazami szacunku

Tadeusz Malicki
    Serwis klienta be2

MOZNA WYSLAC FAKS TYLKO JAK TO ZROBILAM OCZYWISCIE Z WLASNORECZNYM
    PODPISEM DOSTALAM INFORMACJE ZE NIESTETY MOJA REZYGNACJA NIE MOZE
    BYC UWZGLEDNIONA GDYZ BRAKUJE PODPISU( MOZE UZYLAM NIEBIESKIEGO
    DLUGOPISU- NIE WIEM)
  • Gość: naiwna IP: *.limes.com.pl 12.02.10, 05:38
    Proszę o pomoc jedna z wielu, jak rezygnować z tego konta????
  • Gość: 4lisa IP: *.olsztyn.mm.pl 19.02.15, 22:45
    be 2 to ZŁODZIEJE....NIE WIERZĘ DAŁAM SIĘ ORŻNĄĆ ZŁODZIEJOM...
  • Gość: ROBBYC IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.10.08, 17:44
    ..PRÓBA POZBYCIA SIĘ TYCH ZŁODZIEJI NIE JEST TAKA PROSTA, JEDNAK
    MOŻLIWA... WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE BĘDĄ TAK DŁUGO OKRADAĆ WAS, AŻ NIE
    WYPOWIECIE UMOWY!!! WŁĄCZNIE Z PENETRACJĄ WASZYCH KONT!!! SPRAWA DLA
    PROKURATURY... TYLKO I WYŁĄCZNIE FAXEM,PAMIĘTAJCIE!!! ŻĄDAJĄ PRZY
    TYM WIELU DANYCH:IMIĘ, NAZWISKO, ADRES,LOGIN, MAIL, DATA NABYCIA
    KONTA PREMIUM, SUMA OPŁATY, POWÓD REZYGNACJI, PODPIS!!!!!!!! I TO
    WSZYSTKO WYSŁAĆ FAXEM NA: +48 222 112 341. UWAŻAJCIE!!! ROBBYC
  • Gość: adi IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.02.10, 11:09
    Ja nie mam opcji usunięcia; po prostu nie mam tam żadnego okienka, w które można
    kliknąć. bardzo proszę o pomoc, albo przynajmniej podanie numeru faksu!
  • 02.04.08, 19:05
    dzięki za informacje bo ja tez tam sie zapisałam ale zrezygnuje nie chce być ofiara.
  • Gość: halcia IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 03.04.08, 22:31
    fantastycznie,ze istnieją ludzie którzy otwarcie przestrzegaja przed
    takimi portalami.
  • Gość: patrycja IP: *.wolomin.net 05.04.08, 11:36
    Witam wszystkich. Zarejestrowałam się w tym tygodniu, dostałam
    jakieś szablonowe wiadomości, a nawet - możliwość bezpłatnego
    wypróbowania rozszerzonego konta..nazywa się "premium", chcąc jednak
    odpisać komuś na wiadomość - należy wykupić to całe członkostwo.
    Bardzo się cieszę, że tego nie zrobiłam - super, że trafiłam na to
    forum.

Pozdrawiam wszystkich!
    patrycja
  • Gość: dorota1970 IP: *.chello.pl 06.04.08, 13:19
    Dziękuję za ostrzeżenie! Zapisałam się wczoraj i jeszcze trochę to bym się
    pewnie wkręciła w to ich premium. pozdrawiam.
  • Gość: Mon IP: *.domainunused.net 06.04.08, 21:13
    Bardzo dobrze że ostrzegacie o tym portalu zróbcie jakąś akcję najlepiej
    napiszcie do jakiejś redakcji niech temat nagłośni i może strona zostanie
    zamknięta i ludzie nie będą tracić kasy
  • 08.04.08, 01:17
    Mi osobiscie nie podobalo sie tez konto na WP- juz sam fakt, ze
    mozna zaznaczac jaki seks sie lubi (w dodatku glupie odpowiedzi do
    zaznaczenia typu "romantyczny", "ostry") świadczy o tym, ze ktos kto
    tworzyl portal byl raczej bez polotu i skupił sie zupelnie nie na
    tym co trzeba. Jest masa portali, gdzie mozna poznac kogos typowo na
    jedna noc, po za tym moim zdaniem wszystko zawsze zalezy nie tyle od
    preferencji seksualnych co raczej od partnera. Nie podobaja mi sie
    tez inne portale gdzie mozna znaleźć "sponsora". Uwazam że randki i
    prostytucja powinny byc zwyczajnie oddzielnie. Mnie osobiscie
    obrażają propozycje panów, którzy nic sobie nie robia z moich
    opisów, z ktorych jasno wynika, że nie świadczę usług...

Swoja droga ja bardzo lubie cafe.gazeta .pl- za kulturę i ilove.pl-
    za mase informacji o użytkownikach...
    --
    Agnieszka
    Włocławek
  • Gość: Wojtek IP: *.chello.pl 11.04.08, 01:28
    Witam wszystkich. Kilka uwag z mojej strony. Wyglada mi to na wielki
    kant i to taki, o ktorym za chwile bedzie glosno w mediach. Jakosc
    uslug swiadczona w tym serwisie z tego co Panstwo piszecie jest
    ponizej oczekiwan i na pewno nie warta swojej ceny. Sam nie
    wystawiam oceny, poniewaz nie mialem czasu z tego portalu korzystac.
    Zarejestrowalem sie na tym portalu, poniewaz bardzo zaciekawila mnie
    forma indeksu osobowosci i kierunek proponowania na tej
    podstawie „kandydatow”, wsrod ktorych wierzylem znajde swoja druga
    polowke pomaranczy. Dlatego by moc korespondowac zainteresowalem sie
    wykupieniem uslugi extra. Nie spodobalo mi sie, natomiast po
    oplaceniu, ze policzono mnie, az tak duzo. Myslalem, ze ceny sa
    podane za okres, a nie za miesiac w danym okresie – mialem wrazenie,
    ze tak to zostalo socjotechnicznie ulozone. Za to powiedzmy nie mam
    pretensji - mój blad, bylo czytac uwaznie. Mijaly dni a ja nie
    bardzo sie interesowalem tym portalem. Jakos nie dostawalem zadnych
    sygnalow, ze jest tam jakis ruch i to pomimo, ze profil mialem
    wypelniony kompletnie. Nie spodobalo mi sie, ze trzeba rezygnowac z
    czegos co zostalo tak sowicie oplacone – by nie musiec placic dalej –
    wczesniej niz czas juz oplacony. Owe 14 dni bylo juz oplacone –
    dlaczego mam z nich rezygnowac? Zblizyl sie termin przed koncem 3
    miesiecy uslugi. Postanowilem zrezygnowac – przeszedlem etapy
    wyrejestrowania i zostalem poinformowany, ze zostal wyslany do mnie
    mail z jakims „smiesznym” kodem, ktorego notabene nie otrzymalem.
    Dziwnym trafem znowu socjotechnika - by zrezygnwac trzeba klikac
    jakies male slowka „dalej” a wszystkie inne graficzne przyciski
    prowadza do dalszego drenazu kieszeni. No ale jest problem – nie ma
    tego fatalnego maila z kodem dezaktywacji. A strona po przejsciu
    ponownej proby wyrejestrowania nie ma opcji wyslania takiego kodu
    ponownie. Hmmmm... Cos tu nie gra – pomyslalem. I napisalem maila do
    serwisu, ze bardzo chcialbym zrezygnowac, a nie mam takiej
    mozliwosci, gdyz jestem w slepym zaulku. W odpowiedzi otrzymalem
    informacje, ze to pewnie moja skrzynka potraktowala sobie ich maila
    jako spam i mi go nie dala, a za „tylko” 48h bede mogl sprobowac
    ponownie wygenerowac sobie kolejny kod. Czy nie macie wrazenia, ze
    cos tutaj moooocno smierdzi? Cholercia – a mialo byc tak pieknie...
    Po cholere mi taka informacja ??? Jakos mail z serwisu doszedl sobie
    bezproblemowo, a ten z kodem dziwnym trafem nie chcial sobie dojsc –
    a adres ten sam! Probowalem jeszcze dwa razy. I o dziwo za 3 razem
    pojwailo mi sie okienko, bym podal adres mailowy na jaki chce by
    przeslano mi kod. No wiadomo – glupi nie jestem – podalem inny
    adres – no i kod doszedl... Tylko jkos dziwnym trafem trwalo to
    wszystko tyle dni, ze zaczal sie kolejny okres bycia zaszczytnym
    uzytkownikiem KONTA PREMIUM. Napisalem im kilka slow, ze nie zycze
    sobie, by moje pieniadze byly sciagane z mojej karty, bez mojej
    wiedzy i mojej zgody i w innym przypadku zglaszam zawiadomienie o
    popelnieniu przestepstwa odpowiednim organom scigania. Zauwaze tutaj
    przy okazji, ze niespodobalo mi sie i to bardzo nie spodobalo – to
    co zobaczylem na dole maila od serwisu. Mianowicie – spolka
    zarejestrowana w Luxemburgu, co w sumie tlumaczyloby dlaczego
    zamiast polskich znakow powyskakiwaly mi jakies krzeczki.
    Fucktycznie kolejne moje przeoczenie, podczas rejestracji. Ale to
    wszystko co opisalem nie jest najgorsze. Zadzwonilem z pytaniem na
    infolinie banku, czy jakakolwiek firma ma mozliwosci sciagniecia
    sobie pieniedzy z mojej karty kredytowej, bez mojej woli –
    otrzymalem odpowiedz, ze takiej mozliwosci nie ma. Spokojniejszy
    dalem sobie spokoj, bo odpadlo mi zastrzeganie karty kredytowej. I
    ku wielkiemu rozczarowaniu stwierdzilem, po kilku dni, ze jednak tak
    sie stalo – jakos firma dala sobie rade obejsc „te niemozliwosc”...
    Zebralem troszke informacji i okazalo sie, ze nie powinno byc takiej
    mozliwosci, no tak ale skoro tak jest to gdzie tkwi pulapka? Cos
    mnie ruszylo – przeszedlem caly proces zakladania konta na serwisie
    ponownie, by sprawdzic jak wyglada placenie. O zgrozo – tutaj jest
    najwieksza pulapka – firma nie reguluje platnosc poprzez strony
    firm, które maja do tego prawo, a robi to na wlasna reke. Tzn w
    nieszyfrowanym polaczeniu (dane moze przechwycic osoba niepozadana)
    pobiera od nas informacje o numerach naszej karty, po czym sama
    sobie z nich korzysta i wyplaca sobie pieniadze – stad ta mozliwosc
    obciazania naszych rachunkow bez naszej wiedzy i zgody, nastepnymi
    razy. Ktos napisal, ze nie można nic zrobic – i tu sie myli cos
    można zrobic, a cos bezwzglednie trzeba!!! Trzeba karte bezwzglednie
    zastrzec – chyba, ze ktos jest ryzykantem i ma mocne nerwy, by
    sprawdzac na sobie, czy to „uczicwa” firma, czy jakas firma „krzak”
    z Luxemburga??? – Co sie oczywiscie moze okazac po czasie,
    aczkolwiek podkreslam - nie musi. Ja tam w kazdym razie karte
    zastrzeglem. można oczywiscie jeszcze zrobic jedna rzecz, jesli
    karta byla ubezpieczona sprobowac odzyskac swoje pieniadze od
    ubezpieczyciela. W tym celu nalezy wczesniej zlozyc doniesienie do
    Policji o nielegalnym pobraniu srodkow ze swoich rachunkow, oraz o
    gromadzeniu danych do kart kredytoowych. Podsumowuja – moze to tylko
    moja ostroznosc, a firma jest cacy i „bardzo uczciwa”, a tylko jakos
    tak nieudolnie prowadzona przez co moze dawac mylne odczucia... Ale
    dla mnie Be2 jest serio bardzo Beee...
  • Gość: Wojtek IP: *.chello.pl 11.04.08, 01:45
    Jeszcze tylko jedna informacja - pewnie to czysty zbieg okoliczności
    i staje sie poszukiwaczem nieistniejacego ukladu ;))), ale
    nawiazujac do wypowiedzi Grzegorza - dziwnym trafem kod nie
    przychodzil na poczte onetu mimo tego, ze mail z odpowiedzia na
    mojego maila do serwisu Be2 dotarl na tegoz maila bezproblmowo, to
    dopiero po podaniu skrzynki na o2 otrzymalem w koncu owy kod - ale
    jak juz pisalem, bylo to juz po okresie mojego wykupionego
    uczestnictwa - mimo, ze usilnie staralem sie zrezygnowac z serwisu
    na kilka dni wczesniej.
  • Gość: daro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.08, 20:57
    Dokładnie ta sama sytuacja dotyczy mnie, identyczne próby uzyskania kodu, który niby wysłany ale nie dochodził.Również założyłem konto pocztowe na o2 i kod rezygnacji sie pojawił,za późno oczywiście o 1 dzień.Wczoraj naturalnie moje konto zostało uszczuplone o 165zł.
    Mam nauczkę na całe życie, trochę drogą nauczkę.
    Nie dajcie sie naciągnąć na to!
  • Gość: zuza IP: 92.55.201.* 16.11.08, 10:57
    prośże o pomoc . wpakowałam sie po uszy. błagam o pomoc. zuza731@op.pl
  • Gość: ellek IP: 89.174.106.* 25.05.08, 23:07
    Witaj Wojtku.
    Bardzo dziękuję za Twoje informacje o Be2.Takie doświadczenia jak
    Twoje z wiadomym portalem, są naprawdę wielką przestrogą przed
    popełnieniem głupstwa. Na moje szczęście, ja sama w porę
    zorientowałam się że cała ta ich procedura jest jedną wielką
    symulacją i totalną bzdurą. Niemniej jednak z ciekawości zaczełam
    obserwować poczynania portalu dotyczące wyszukania mi odpowiedniego
    partnera, oczywiście nie mając nawet zamiaru wpłacać jakiejkolwiek
    kwoty. I niestety faktycznie potwierdzić mogę, że skontaktowanie się
    z jakąkolwiek osobą NIBY dopasowaną do nas - jest totalnie
    awykonalne, bez dokonania opłat. Poszperałam troszkę, chcąc
    dowiedzieć się czegoś więcej o Be2 i znalazłam posta linguamann30,
    którego bardzo serdecznie pozdrawiam :-). Tym samym dziękując Jemu i
    Tobie Wojtku za naprawdę konkretną (popartą niestety własnymi
    doświadczeniami) i rzetelną opinię, która mam nadzieję będzie
    przestrogą dla Wszystkich istot szukających nie tylko miłości, ale i
    przyjaźni.
    Pozdrawiam :-)
    ellek
  • Gość: piotr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.08, 23:59
    Witam,

Niestety też się dałem nabrać i zapłaciłem i 3 dni za późno zrezygnowałem - o
    tym że portal to totalna klapa i były to wyrzucone pieniądze wspominać nie
    muszę. Na szczęście skorzystałem z wirtualnej karty kredytowej, na którą wpłacam
    pieniądze tylko jeśli chcę coś opłacić. Zamiast informacji o pobraniu pieniędzy,
    otrzymałem maila o tym że przedłużenie konta premium nie powiodło się i uwaga:

"Ze względu na aktualnie istniejący kontrakt pomiędzy Panem/Panią a be2
    podejmiemy legalne środki przekazując sprawę do naszego windykatora."

Czy powinienem się tego obawiać? Czyli nawet jeśli ktoś zablokuje kartę to będą
    go ścigać?

Pozdrawiam i bardzo przestrzegam przed tym portalem!!
  • Gość: NieDajSieGnojom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.07.08, 11:12
    A ile będzie kosztowała windykacja kilkudziesięciu euro? Znacznie więcej niż
    kwota główna.

Nie dajcie się zastraszyć.

Niech sobie przekazują do windykacji do kogo chcą. Guzik zrobią.
    To gra oparta na strachu i niewiedzy. Każdy, kto zlikwidował konto premium, czy
    też nie będzie miał obciążaną kartę dopóki jej nie zablokuje. I będzie płacił
    jak osioł te 165 zł co 3 miesiące. Oni tak po prostu zarabiają pieniądze, w taki
    złodziejski sposób.
  • 02.07.08, 23:31
    Dobry wieczór .ja także wpadłam w pułapkę .Piszecie o sumie 145 zł
    ale onie ściagneli z mojej karty 245 zł tzn. za pół roku korzystania
    z konta dzisiaj własnie zrezygnowałam z tego konta i mam
    nadzieje ,że nie będa samowolnie przedłużać aktywacji serwisu.To
    naprawdę są oszuści bo w umowie była mowa o trzech
    miesiącach,pozdrawiam wszystkich którzy szukają się by móc być razem
  • Gość: xela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.08, 23:25
    czy wypowiedzenie umowy wysłać faksem (i na jaki nr)czy pocztą i na
    jaki adres. pomóżcie proszę, bo też w to wpadłam, a oczywiście kodu
    rezygnacji nie otrzymałam...
  • Gość: piotr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.08, 10:38
    Koniecznie zablokuj kartę zanim pobiorą kolejną płatność.
  • Gość: kamila77 IP: *.chello.pl 13.03.09, 20:02
    A ja dostałam informacje, że nie mogą ściągnąc pieniędzy z mojego
    konta i żebym wpłaciła w ciągu 7 dni 179,40 PLN + 15,00 Euro (opłata
    bankowa)w przeciwnym razie straszą windykacją. To wszystko jest
    śmieszne.
  • Gość: g IP: 193.26.131.* 20.10.12, 20:53
    mozecie mi podac mi kod do zablokowania konta bo tez mam problemy z tym portalem
  • Gość: lala IP: 81.219.10.* 27.10.08, 11:45
    Witam,
    Ja też jestem obecnie straszona windykacją. Dostałam instrukcję
    rezygnacji przez wysłanie faxu ale teraz troszkę się boję go wysyłać
    bo oni żądają tam własnoręcznego podpisu. Nie wiem czemu bo przecież
    i tak nie znają mojego podpisu! Kolejnej płatności mi z konta nie
    ściągnęli ponieważ przypadkiem zmieniłam wcześniej kartę. Mają
    niestety mój adres (którego podanie nota bene również żądają w faxie
    wypowiadającym). CO ROBIĆ???? Wysyłać ten fax, czy nie? Olać sprawę
    windykacji, czy lepiej zapłacić? Pomóżcie proszę!!! Jakby co to
    numer faxu i instrukcję co ma zawierać takie wypowiedzenie mam i
    mogę podać.
  • Gość: zuza IP: 92.55.201.* 16.11.08, 10:46
    jezeli karta jest zablokowana, zrezygnowałam z konta w banku. cco moga dalej
    zrobic? czy nic mi nie grozi. adresu mojego tez nie maja tylko imie i nazwisko .
    prosze o informacje od osób którym udało sie wybrnoć
  • Gość: Adam IP: 193.151.50.* 17.02.09, 20:49
    witam. ja karte zablokowałem a gdy zaczeli swoimi automatycznymi wiadomościami
    straszyć windykacją zgłosiłem całą sprawę na policje. płacić nie zamierzam tak
    samo jak podawac swoich pełnych danych przy rezygnacji faxowanej. o mnie wiedza
    tylko jaki mam mail i login / nick. przestrzegam jeszcze przed serwisem
    meetic.pl na ktorym jest to samo (tez znikaly mi pieniadze). a teraz text
    znaleziony w prawnym źródle na temat kodu CVV2 (kod ktory sie podaje przy
    placeniu karta kredytowa): "Kod CVV2 jest dodatkowym środkiem zapobiegawczym
    przed nieuprawnionym, zdalnym użyciem karty płatniczej. Podczas transakcji
    internetowej lub przez telefon
    kod CVV2 ułatwia sprzedawcy zweryfikowanie właściciela karty. Sprzedawca nie
    może po zakończeniu transakcji zachować ani przechowywać numeru CVV2 dla
    dodatkowej ochrony." Niech da znać ktoś kto sprawę posunął dalej jak sie
    potoczyło ?? pozdrawiam
  • Gość: Adam IP: 193.151.50.* 20.02.09, 17:34
    odpisałem im tak:

witam

co do zasad prawnych wesprę się cytatem z zasad korzystania z karty
    kredytowej:
    "Kod CVV2 jest dodatkowym środkiem zapobiegawczym przed nieuprawnionym,
    >> zdalnym użyciem karty płatniczej. Podczas transakcji internetowej lub
    przez telefon kod CVV2 ułatwia sprzedawcy zweryfikowanie właściciela
    karty. Sprzedawca nie może po zakończeniu transakcji zachować ani
    przechowywać numeru CVV2 dla dodatkowej ochrony.Kod CVV2 znajduje sie na
    rewersie karty kredytowej i jest znany tylko użytkownikowi i wydawcy
    karty"

>> tak więc skoro środki były pobierane z mojego konta bez mojej wiedzy i
    jakiejkolwiek zgody (w waszym regulaminie niema ani słowa o ściąganiu
    pieniędzy z konta) mamy tu przykład jawnego niezastosowania się do zasad
    i archiwizowania tegoż kodu co jest niezgodne z prawem. co do regulaminu
    zamieszczonego na stronie - kiedy składałem wczoraj zeznania na policji
    dowiedziałem się że zaakceptowanie jakiegokolwiek regulaminu
    internetowego bez czytelnego podpisu i moich danych personalnych NIE
    JEST UMOWĄ WIĄŻĄCĄ. A już tym bardziej wymaganie czytelnego podpisu przy
    rezygnacji. Co więcej odkryłem że wasze łącze nie jest szyfrowane wymagany
    sposób (mowa o https) co jest kolejnym nadużyciem. tak jak
    pisze wyżej sprawa została już zgłoszona i czekam na rezultaty - jeśli
    okaże się że istnieje jakiś kruczek prawny na waszą korzyść - pieniądze
    zostaną zapłacone i rezygnacja przebiegnie po waszemu póki co wstrzymuje
    sie z opłatami. radze sie naprawde dobrze zastanowić co do dalszego
    ciągnięcia sprawy.

pozdrawiam
  • Gość: Adam ponownie IP: 193.151.50.* 20.02.09, 17:35

Potem oni odpisali tak:

Serdecznie dziękujemy za nadesłaną przez Pana wiadomość.

Informacja na temat automatycznego przedłużenia konta premium znajduje się w
    regulaminie, który został przez Pana zaakceptowany przy zawieraniu umowy:

"VIII. Wyrejestrowanie i wypowiedzenie umowy:
    (3) Dostęp do płatnych kontaktów, zgodnie z punktem II (5), a także umowa
    wymieniona w punkcie III (1) ulegają po upływie wykupionego czasu dostępu
    automatycznemu przedłużeniu o wybrany bądz podany okres czasu (np. 3 lub 6
    miesięcy), jeżeli Użytkownik w terminie 14 dni przed końcem upływu wykupionego
    czasu dostępu, lub innym wskazanym podczas zakupu terminie wypowiedzenia, nie
    prześle wypowiedzenia umowy, podając swoje imię, nazwisko i pseudonim.
    Wypowiedzenie umowy musi być dokonane poprzez kliknięcie linka znajdującego się
    w â��Ustawieniachâ�ś pod â��Moj profilâ�ś jeżli jest on dostępny, lub przez faks.

Dodatkowo użytkownik zostaje poinformowany o automatycznym przedłużeniu konta
    premium przed jego zakupem. Taka informacja znajduje się na stronie z
    płatnosciami, obok każdego z wybranych okresów konta premium pod ikoną â��iâ�ś.

Ponadto powyższa informacja znajduje się również w e-mailu "Twoje Konto
    Premium!", wysłanym z adresu billing@be2.com.pl, który otrzymał Pan od nas jako
    rachunek.

Z wyrazami szacunku

Tadeusz Malicki
    Serwis klienta be2

później ja im odpisałem że w tym fragmencie niema słowa o ściąganiu pieniędzy z
    konta. a do ustawień wejść niemoge bo strona mi kaze placic zeby przejsc dalej.
  • Gość: Adam IP: 193.151.50.* 23.02.09, 16:32

Nie otrzymaliśmy od Pana rezygnacji z automatycznego przedłużania.

Ostania opłata nie mogła jednak zostać pobrana z Pana konta.

Wycofanie się z umowy z be2 oraz anulowanie opłat nie jest możliwe, ponieważ
    rejestrując się zaakceptował Pan automatyczne przedłużanie konta premium, a my
    nie otrzymaliśmy wcześniej od Pana rezygancji z automatcyznego przedłużania umowy.

Może Pan uaktualnić dane dotyczcące Pana karty na stronie dostępnej po
    zalogowaniu. W przeciwnym razie prosimy Pana o wpłacenie 165 PLN + 15,00 Euro
    (opłata bankowa) w ciągu najbliższych 7 dni roboczych na następujące konto:

be2 GmbH

HypoVereinsbank Muenchen

IBAN: DE52 7002 0270 0066 0529 07

BIC(Swift-Code): HYVEDEMM

kraj odbiorcy: Niemcy

WAŻNE: Proszę podać tylko i wyłącznie nazwę użytkownika w tytule przelewu.

W przeciwnym razie będziemy zmuszeni przeprowadzić rozliczenia inkasowe.

Z wyrazami szacunku

Tadeusz Malicki
    Serwis klienta be2
  • Gość: kasik IP: *.chello.pl 14.03.09, 09:25
    Otrzymałam identycznego maila wczoraj i zastanawiam sie czy cos
    odpisac, płacic oczywiscie nie zamierzam.
    Prosze napiszcie jak posuwają się dalej takie sprawy, może ktoś jest
    już na dalszym etapie walki z oszustami.
  • Gość: krzysiek IP: *.adsl.inetia.pl 09.08.11, 10:20
    Przede wszystkim zastrzeż kartę bo Cię okradną bez Twojej wiedzy!!!!
  • Gość: sezamek2 IP: 78.150.233.* 27.02.09, 19:40
    ja nie wiem jak mozna igrac z ludzkimi uczuciami!!!i jeszcze
    zarabiac na tym pieniadze, jezeli kupilam czlonkostwo na 6 miesiecy
    to jakim prawem oni chca pobrac pieniadze za nastepny okres, tym
    bardziej ze nie ma zadnych rezultatow w tym portalu. Co robic???
  • Gość: loko IP: *.icpnet.pl 03.05.13, 03:44
    Jestem w podobnej sytuacji. Widzę tutaj posty z przed 5ciu lat. Czy któraś z osób straszonych windykacją, mogłaby powiedzieć, co działo się potem?
  • Gość: zuza IP: 92.55.201.* 16.11.08, 10:48
    jak możesz odezwij sie bo tak samo wpadłam z be 2. błagam o pomoc
  • Gość: piotr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.08, 10:37
    Faktycznie straszyli, teraz dostałem kolejnego maila że przedłużenie nie jest
    możliwe i nic o windykacji.

Wcześniej napisałem do nich że mi się bardzo nie podoba straszenie od razu, ale
    z uporem odpisali że mam przedłużone konto i ok... Pozostaje zamówić nową kartę.
  • Gość: lala IP: 81.219.10.* 29.10.08, 15:08
    No właśnie...co z tą windykacją? Czy naprawdę kliknięcie opcji, że
    się akceptuje regulamin serwisu może być uznane za zawarcie umowy? A
    skąd wiadomo, że ja to ja a nie ktoś inny podszywający się pode
    mnie? Czy naprawdę mogą na takiej podstawie dokonać
    windykacji....cokolwiek by to nie miało oznaczać?
  • Gość: be2 prosze o pomoc IP: 92.55.201.* 16.11.08, 10:56
    teraz zablokowałam kartę, zmieniłam bank. maja tylko moje imię i nazwisko czy
    mogą cios zrobić? już myślę aby zaangażować prawnika zsiagneli wcześniej z konta
    475 zł. proszę o pomoc

zuza731@op.pl
  • Gość: krzysiek IP: *.adsl.inetia.pl 09.08.11, 10:40
    możesz zwrcić się do Federacji Konsumentów. To adrs:
    Federacja Konsumentów,
    Rada Krajowa (CENTRALA)
    Plac Powstańców 1/3,
    00-030 Warszawa,
    tel./fax: (022) 827 51 05,
  • Gość: eradek IP: 82.160.17.* 13.04.08, 11:06
    Podejrzewam, że ci , którzy tego bronią są może współzałożycielami,
    albo coś w tym rodzaju. Mam madzieję, że ludzie pójdą po rozum do
    głowy i nie będą się łapać na wędkę...ktoś po prostu robi kasę.
    Biedni ci, co się złapią... jak ich ostrzec? Może do telewizji
    podać.
  • Gość: Syllviia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.08, 21:25
    Witam
    Bardzo się cieszę że trafiłam na ten post ponieważ kilka godzin temu
    założyłam sobie konto na be2 z nadzieją taką samą jak większość z
    Was lecz teraz już im podziękuję ...
    Pozdrawiam w szczególności wszystkich samotnych
  • Gość: ajaj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 21:17
    Mejl z kodem nie przyszedl. W krotkiej ankiecie podalem ze rezygnuje, poniewaz
    "znalazlem milosc". Zamiast kodu przyszedl mejl z prosba o opisanie szczegolowe
    "mojej historii". Kliknalem tam a tekst dalszy wyswietlal sie po....hiszpansku!!??!!
    CHyba bede musial ZASTRZEC KARTE. I wszystkim innym rowniez to radze

NIE PAKUJCIE SIE w BE2.pl, to jest PRZEKRET!!!
  • Gość: bogdan IP: *.gprs.plus.pl 29.04.08, 01:32
    Wszystkie randki płatne mają taki sam system poboru opłat i
    ałtomatyczne przedłużanie konta i podobnie trzeba stopować te
    konto . Dlatego radze gnębić pisząc o zmianę systemu przed
    kupnem ,bo to cześć sukcesu leży w naszych rękach żeby coś z tym
    zrobić .Ja jestem w takich randkach zalogowany ale jeszcze nie
    kupilem konta bo mi to nie podoba i piszę o opinię onich dlanich i o
    zmianę tegoż systemu .Dostaje odpowiedzi odnich i zobacze co
    wymyslą ,zrobią z tym czy wcale zlikwidują .Radzę wam to robić . Ja
    tak chciałem kogoś poznać a tu wyszło że tylko poznaje serwisy
    randkowe .
  • Gość: barbara62 IP: *.toya.net.pl 06.04.11, 11:17
    Ja też zalogowałam się do takich portali, ale płacę przelewami i wtedy kiedy chcę i nie mogą mi ściągnąć żadnych pieniędzy. Na niektórych portalach takich jak be2 musi się podać nr karty, jak sie zorientowałam to napisałam im maila, żeby podali nr konta ale trochę czasu już upłynęło i odpowiedzi brak. Ale wszystkie portale manipulują ofertami i kontaktami. Ja raz dostałam kilkanaście oczek i buziaków od kogoś jak nie miałam aktywnego konta. Po wpłaceniu okazało się,że ten ktoś wcale nic nie wysyłał, tylko oglądał profil. Oni tak naciągają klientów, żeby wpłacali kaasę. Pozdrawiam Barbara62 Uważajcie i nie dajcie się.
  • Gość: kola IP: *.adsl.inetia.pl 09.08.11, 10:43
    Federacja Konsumentów,
    Rada Krajowa (CENTRALA)
    Plac Powstańców 1/3,
    00-030 Warszawa,
  • Gość: rycho IP: *.adsl.inetia.pl 09.08.11, 10:42
    zgłoś to do :
    Federacja Konsumentów,
    Rada Krajowa (CENTRALA)
    Plac Powstańców 1/3,
    00-030 Warszawa,
    pozdr
  • Gość: texel_ak IP: *.chello.pl 15.04.08, 10:40
    Dzien dobry wszystkim!
    Dzieki serdeczne za wszystkie detale zwiazane z koszmarna, jak sie okazuje, walka z be2.pl. Zarejestrowalam sie wczoraj, na szczescie jednak nie zdazylam wplacic ani grosza - bylo pozno, nie chcialo mi sie wgryzac w szczegoly dotyczace sposobu platnosci (choc zdziwilam sie, ze przekazanie pieniedzy moze odbywac sie wylacznie za pomoca karty kredytowej) i zwyczajnie odlozylam to na potem. Dzis natomiast znalazlam Wasze posty. Coz moge jeszzcze dodac? Szczegolne podziekowania naleza sie osobie, ktora zainicjowala ten watek. A zatem: dziekuje!

• Gość: drapaka2 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.08, 10:36
    hej czy jeśli ja nie wpłaciłem to mogą jakimś sposobem mnie obciążyć
    jest jeszcze jeden problem nie potrafię sie zalogować złe hasło hoć
    wysyłałem meile z prośba o przesłanie hasła niepotrafię usunąć
    mojego profilu co mam robić odp proszę
  • Gość: ryszard IP: 62.244.154.* 11.04.11, 18:33
    trzeba to zgłosić do Federacji konsumentów !!!
  • Gość: NieDajSie_Gnojom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.08, 11:01
    Złożyłem w banku reklamacje jak tylko zobaczyłem obciążenie na karcie.
    Wysłałem maila do tych oszustów z be2 i otrzymałem odpowiedź, że 'niestety
    zrezygnowałem za późno i dlatego obciażyli mnie za kolejne 3 miesiące'. A
    sytuacja podobna do opisywanych, czekałem na kod rezygnacji parę dni, parę razy
    musiałem wypełniać te dane o rezygnacji itp. Zacytowali mi nawet regulamin. Ale
    regulamin był nieaktualny, więc wytknąłem im to. Postraszyłem prokuraturą i
    napisałem, ze tej sprawy tak nie zostawię, bo tu nie chodzi o te 165 zł, ale o
    zasady i sprawa zrobiła się osobista.
    Historia potoczyła się następująco:
    10.04.2008 obciążyli mi kartę
    11.04.2008 złożyłem w banku reklamację. Bank poinformował mnie, że to obciążenie
    nastąpiło drogą TELEFONICZNĄ, a ja nigdzie przecież nie dzwoniłem, zrobili to
    sami. Wg mnie bezprawnie.
    16.04.2008 - uznanie reklamacji przez bank, kwota wróciła na kartę.

Nie dajcie się doić tym złodziejom. Reagujcie, zawalajcie mailami, reklamujcie w
    banku, blokujcie karty. Róbcie co tylko się da, aby nie dać tym złodziejom
    pieniędzy.
  • Gość: jaqub IP: *.chello.pl 24.04.08, 16:13
    Fakt oszuści jestem w analogicznej sytuacji z automatu bez mojej zgody
    przedłużyli mi członkostwo w klubie obciążając kartę kredytową nie można tak
    latwo zreezygnować z uczestnictwa nie przysyłają kodu do dezaktywacji konta
    odradzam zdecydiowanie korzystanie z usług be 2 Przekręt !!!
  • Gość: Ola29 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.08, 15:11
    Wlasnie mialam dokonać pierwszej platności na be2, ale cos mnie
    tkneło, wpisalam hasło "be2" w google i trafilam id razu na Wasze
    forum!
    Zaraz usuwam profil z tego oszukańczego serwisu i ostrzegę
    wszystkich moich znajomych!
  • Gość: Blueeagle IP: *.globalconnect.pl 02.11.10, 22:51
    Czy udało Ci się usunąć profil z tego portalu, jeśli tak, napisz proszę jak to zrobiłeś. Właśnie się tam zalogowałam, ale przed zapłatą szukałam informacji i .... miało być tak pięknie . Chciałam zlikwidować profil natychmiast, niestety nie wiem jak. Prosze o wskazówki. Pozdrawiam i podziękowania dla twórcy tego postu.
  • Gość: Iza IP: *.gprs.plus.pl 17.04.08, 18:01
    Witam,
    fajnie, że napisałeś to ostrzeżenie. Dzięki niemu wycofała się z
    tej "imprezy szytej grubymi nićmi". Niektórzy machneliby ręką na to,
    a Ty jak rycerz w białej zbroji, bronisz innych przed
    oszutswem ;).Super. Niestety jesteśmy już przyzwyczajeni do
    wszechczającego się oszustwa i może już coraz mniej nasz bulwersują
    próby wyłudzenia, czy oszustwa. Jednak trzeba się temu
    przeciwstawiać, gdy tylko jest to możliwe. Pozdrawiam
  • Gość: edyta IP: *.autocom.pl 18.04.08, 00:58
    Na szczęście całkiem przypadkiem zmieniłam kartę. Ale już mnie
    straszą konsekwencjami.
  • Gość: NieDajSie_Gnojom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.08, 09:20
    A czym takim Cię straszą?
    Sądem?
  • Gość: też_oszukany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.08, 07:03
    Na pewno przekazaniem sprawy do windykacji z powodu "zawartego kontraktu"
  • Gość: Sabina IP: *.icpnet.pl 10.11.08, 13:50
    Witam,

Potwierdzam, ze to banda oszustow - mi z konta sciagneli bez mojej
    zgody 239pln (ja placac zgadzalam sie na 39pln) i do tego pisza, ze
    nie udalo im sie sciagnac tej kwoty, dlatego prosza o przelanie jej
    na konto,a jezeli tego nie zrobie, sami sciagna ja ponownie z karty!
    Czy ktos wie, gdzie nalezy ich zglosic, zeby ta strona zostala
    zamknieta?! Przeciez to zwykla banda oszustow i zlodziei!

Sabina
  • Gość: endrju 33 IP: 217.96.7.* 07.12.08, 16:55
    Dzięki za ostrzeżenia. Potwierdzam manipulacje ze strony be2. Chciałem skorzystać z płatności przelewem bankowym, bo płatność kartą z podaniem osobistych danych w tym numeru karty wydało mi się od razu podejrzane. Wejście w opcję przelewu było nieaktywne. Zadałem pytanie dlaczego jest nieaktywne. Odpowiedziano, że nikt nie korzysta z tej formy płatności, wszyscy wolą kartą. Podano mi jednak dane do wysłania przelewu. Opatrzność jednak czuwała, gdyż bank (PKO SA) zażądał okazania dowodu osobistego przy dokonywaniu wpłaty. To mnie ogromnie zaskoczyło i zdziwiło. Gdybym te pieniądze wypłacał a nie wpłacał to byłoby zrozumiałe. Zrezygnowałem więc z dokonania przelewu. Po tym fakcie przeczytałem uważnie regulamin be2 i tu kolejne zaskoczenie - pojedyncza wpłata nie ogranicza uczestnictwa w Koncie Premium i koniecznie trzeba złożyć rezygnację z podaniem danych osobowych. Teraz już nabrałem podejrzeń co do uczciwości be2. Zajrzałem do tego FORUM i odkryłem kilkaset negatywnych opinii. Dzięki za ostrzeżenie i również ostrzegam !
  • 17.07.10, 21:14
    placisz za randki?
    darmowy portal randkowy rajbox.pl
    wejdz na rajbox.pl
  • Gość: kama6 IP: 82.160.22.* 18.04.08, 21:49
    Rzeczywiście w be 2 nie mozna skontaktowac się z inną osobą samemu.
  • Gość: Pomocy!!!! IP: 62.61.62.* 24.04.08, 22:04
    Od pół roku mój anons "wisi" w tym portalu. Nie zapłaciłam za kolejne pól roku,
    ponieważ przez te kilka miesięcy nie otrzymałam praktycznie żadnej odpowiedzi od
    "mojego wymarzonego partnera" I dziś dostałam maila, że ponieważ nie zapłaciłam
    za kolejne pół roku moja sprawa zostanie legalnie jak to napisali przekazana do
    windykatora!!! Co ja mam zrobić. Proszę o pomoc!!!!
    Zośka

zochana79@gazeta.pl
  • Gość: NieDajSieGnojom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.08, 09:22
    A mają Twój adres złodzieje z be2.pl?
    A mają inne Twoje dane oprócz numeru karty kredytowej itp.?

A ile kosztuje windykacja parudziesięciu euro?
  • Gość: Vertigo IP: *.stk.vectranet.pl 19.08.08, 21:38
    Ależ Wy ludziska jesteście naiwni :( Gdyby Wam kazano podać nr konta bankowego,
    hasło itp też byście podali...?
  • Gość: ZAMYSLONA IP: *.ols.vectranet.pl 23.04.08, 02:36
    A JA MAM NIECO INNE DOSWIADCZENIA, PEWNIE DLATEGO ZE ZAWSZE DODAJE ZDJECIA NA
    PORTALACH RANDKOWYCH I MAM 22 LATA.

OTOZ NA BE2 - MIMO ZE ZALOZYLAM PROFIL I BYLA W NIM FOTKA (A NIE DOKONALAM
    PLATNOSCI BO NIE BYLAM PRZEKONANA PO TYM PSYCHOTESCIE, WOLALABYM WPIERW
    PRZEJRZEC WSZYSTKIE OGLOSZENIA) DOSTALAM MASE WIADOMOSCI OD FACETOW (W ROZNYM
    WIEKU ROWNIEZ ZE ZDJECIAMI) ZREZYGNOWALAM Z TEGO PORTALU BO NIE MOGLAM BEZ
    WPLATY ODCZYTAC WIADOMOSCI, A TO NIE FER WG MNIE. BO JAK MAM ZAPLACIC TO TYLKO
    DLATEGO ZE COS MNIE ZAINTERESOWALO, TAK UWAZAM.

CZY OSZUSCI? NIE WIEM. WIEM ZE KAZDY REJESTRUJAC SIE NA STRONACH RANDKOWYCH
    OSWIADCZA ZE ZNA REGULAMIN I GO AKCEPTUJE.

MIALAM KONTO ZAROWNO NA ILOVE.PL CZY SYMPATII I TAM ROWNIEZ POZNALAM MASSSSEEEE
    LUDZI, KONTAKT INTERNETOWY I REALNY, CHOC NIE ZAWSZE BYLAM ZADOWOLONA CZY
    UATYSFAKCJONOWANA Z TAKIEJ ZNAJOMOSCI.

NA O2.PL TEZ NIEBARDZO MI SIE PODOBALO, CHOC SPORO OFERT DOSTALAM, NR TEL, GG,
    EMAILI, ZDJEC I POZNALAM SPORO LUDZI, ALE ZBYT NIECIEKAWYCH JAK DLA MNIE.

DOPIERO COS CZEGO SZUKALAM ZNALAZLAM NA STRONIE - WWW.FLIRTUJEMY.COM

NIE UKRYWAM WPIERW SIE ZASTANAWIALAM CZY SIE TAM ZAREJESTROWAC, BO JEST TO STRONA
    DLA KONKRETNYCH LUDZI I SA OFERTY ZAROWNO PAN POZA PANIA, PANI PANA,
    MATRYMONIALNE, JAK I INNE NO ALE ZARYZYKOWALAM, PROFILE I OPISY PO PRZEJRZENIU
    (CO NAJWAZNIEJSZE MOZNA TO ZROBIC BEZ REJESTRACJI) WYDALY MI SIE BARDZO NA
    POZIOMIE I KULTURALNE I KAZDY UZYKOWNIK NIE UKRYWAL CZEGO SZUKA PISAL WPROST -
    TO TEZ DOBRZE, BO CZASEM NA INNYCH RANDKACH ZDARZALO MI SIE ZE KTOS CO INNEGO
    MOWIL A CO INNEGO NA ZYWO JUZ CHCIAL.
    TAK WIEC ZAREJESTROWALAM SIE (REJESTRACJA DARMOWA JEST I JEST TYLKO PARE POL DO
    WYPELNIENIA) CO NAJWAZNIEJSZE WIADOMOSCI MOZNA ODCZYTAC BEZ AKTYWACJI KONTA
    PREMIUM - TZN MOZLIWOSCI WYSYLANIA DO INNYCH WIADOMOSCI. PRZEJRZALAM OGLOSZENIA
    Z DZIALU PAN SZUKA PANI (SA SAME AKTUALNE BO ONI TE CO SIE KTOS 30DNI NIE
    LOGOWAL WYRZUCAJOM - A TO PLUS) POSTANOWILAM ZAKUPIC KONTO PREMIUM -- CENA
    WYDALA MI SIE OK - 33pln/m-cznie (NIGDY W ZYCIU NIE ZAPLACILABYM 165ZL ZA SAMA
    AKTYWACJE KONTA - 100ZL TO JEST MAX!! WG MNIE)
    DOSTALAM TAM NAPRAWDE DUZO FAJNYCH OFERT I POZNALAM KILKU FACETOW GODNYCH UWAGI.
    OFERT SPONSORINGU NIE DOSTALAM GDYZ BYLY W ZAKLADCE PONSORING WIEC NAPRAWDE
    ZADOWOLONA JESTEM. POZA TYM JAK SIE ZNAJDZIE TE WLASCIWA OSOBE ALBO REZYGNUJE TO
    KIKASZ USUN I PROFIL SKASOWANY - NIE MA PROBLEMU! TAK WIEC JESTEM ZADOWOLONA!!!
    NIE DAJCIE SIE OSZUKAC - LEPIEJ WYBRAC SERWIS NA POZIOMIE - OSOBISCIE TEN
    POLECAM NAJBARDZIEJ.

POZDRAWIAM I OWOCNYCH POSZUKIWAN ZYCZE.
  • Gość: bogdan IP: *.gprs.plus.pl 28.04.08, 00:21
    Obejrzałem portal randkowy .www.FLIRTUJEMY. com to nic ciekawego
    nie znalazłem w nim i przeglądając temat opłat to system jest
    stworzony podobnie jak w be2 dlatego nieradzęe z niego korzystać .
    Ta osoba to tylko reklamuje wam żeby oni mogly korzystać i okradać
    was . A , co chodzi o portal be2 to pracuje nadtym sobie i dostaje
    różne wiadomośći na temat tej firmy i już posiadam pewne informacje
    na temat tej firmy która jest wlaścicielem tegoż portalu be2 .Mysle
    że uda mi się rozszyfrować tę zagatke o portalu be2 .
  • Gość: tomek IP: *.ols.vectranet.pl 09.05.08, 12:15
    ja tam profil zalozylem bo znalazlem reklame w sieci.
    profil zaklada sie za darmo i mozna przeglada wszystkie fotki i anonse
    puscilem oczka do profili kobiecych jakie mnie zainteresowaly i Panie odpisaly
    podajac swoj email - co prawda nie bylo to to czego szukalem, ale znalazlem
    profil jaki mi odpowiadal bo dostalem z puszczone oczko - odpuscilem swoje i tak
    se puszczalismy na wzajem, zrozumialem ze kobieta nie moza pisac wiec wykupilem
    konto premium (kwota 1zl /dziennie wydala mi sie niewygorowana) i napisalem od
    tej pani.
    wymienilismy pare emaili i spotykamy sie normalnie.
    wiec jestem zadowolony!

na pewno nie jest to to samo co na be2 tam nie dostalem zadnego profilu ze
    zdjeciem jaki by mi pasowal i nic bez aktywacji konta nie moglem zobaczyc itd.
    dlatego nie zgodze sie - ta strona jest ok.
    i za darmo tez kogos znalezc mozna
  • Gość: Piotr IP: *.cable.ubr01.shef.blueyonder.co.uk 14.07.08, 20:48
    Siema!nie moge sie zalogowac na flirtujemy.com,minelo juz 4dni od
    mojej rejestracji a wciaz nie moge sie zalogowac o co biega?
  • Gość: DOMIK IP: *.ols.vectranet.pl 15.07.08, 10:59
    to jest nowy serwis co chyba mozna latwo zauwazyc, wystarczy napisac do nich i
    uzyska sie odpowiedz ze to nowa strona i wylaczyli calosc bo sa w trakcie
    przerobki m.in. pod kątem firmy obslugującej płatnosci. Skoro strona jest platna
    to dla mnie oczywiste ze skoro sie wylaczyli na jakis czas to w jakims celu,
    mysle ze jak komus zalezy na rejestracji to do nich napisze i poprosi o reczne
    wlaczenie profilu, ja tam problemu nie widze. sam mialem tam profil ale poznalem
    fajna babeczke tam i oboje profile usunelismy. nie rozumiem jak mozna wszystko
    od razu traktowac jako oszustwo. czasem wystarczy zapytac i poczekac.
  • Gość: jurek IP: *.ols.vectranet.pl 26.07.08, 14:52
    trzeba do nich napisac jak sie dluo czeka bo to nowa strona i nalezy byc
    wyrozumialym, ogolnie mi sie podoba i znalazlem to czego szukalem.

tylko ostatnio przerwy techniczne czesto maja bo system pobierania kasy
    zmieniajom jakos, ale jak Ci zalezy na czasie napisz im na priv
  • Gość: Sandra IP: *.kro.vectranet.pl 18.08.08, 15:14
    Niestety większość profili jest fikcyjna. Udało mi się wychwycić adresy email i
    IP, z którego zakładano konta na tym portalu. I wyszło, że ponad 200 ma jeden
    adres IP i maile postaci (podaję przykład, a nie konkretne maile) nazwa@o2.pl,
    zupełnie inny profil nazwa@go2.pl, nazwa@tlen.pl, nazwa2@o2.pl, nazwa2@tlen.pl,
    nazwa3@o2.pl itp... Takich kont znalazłam na tę chwilę ok. 200 i dałam sobie
    spokój. Może w wolnej chwili jeszcze poszukam jakiś innych luk, ale raczej
    uważałabym na tę stronkę. Nie neguję, że tam i prawdziwe konta, ale już samo
    trzymanie takich fikcyjnych, raczej wiarygodności nie poprawia.
  • Gość: yoe IP: *.ols.vectranet.pl 22.08.08, 01:02
    WIDAC JESTES SFRUSTOWANA JAKAS, PEWNIE ZAPLACILAS I NIKOGO NIE POZNALAS STAD TA
    ALUZJA, DZIEWCZYNKO TAM JEST ZE 4 TYSIACE OGLOSZEN, OCZEK DOSTAJE SIE SETKI -
    LUDZIE SIE CO CHWILE ZAPISUJA WIEC NIE GADAJ GLUPOT, A JAK CI SIE NIE PODOBA TO
    ZMIEN SERWIS MASZ Z TYM PROBLEM???

ZALOZ PROFIL DODAJ ZDJECIA LASKI + TYTUL SZUKAM SPONSORA, ALBO KOCHANKA PO
    PROSTU I CI ZASYPIOM TAK SKRZYNKE ZE SIE ZDZIWISZ.

JAKOS MI SIE NIE WYDAJE ZE Z NUDOW IM du pe obrabiasz... haha pewnie sponsorek
    ci nie zaplacil albo na samych zbokow trafilas, ja nie narzekam :P
  • Gość: Sandra IP: *.kro.vectranet.pl 22.08.08, 09:38
    Dziewczynka pisze pracę magisterską z informatyki m.in. o zabezpieczeniach i
    portalach towarzyskich. Więc nie robię tego z nudów, a biorę po kolei każdy
    serwis, że akurat ten jest taki, to nie moja wina. Problemu nie mam żadnego, po
    prostu jest tam wiele fałszywych ogłoszeń lub skopiowanych z jakiś stron, więc
    niech ludzie wiedzą.
    Poza tym nie musisz zmieniać ników, bo już masz zamyślona, yoe i dominik w tych
    opiniach. Zdecyduj się na jakiś.
  • Gość: yoe IP: *.ols.vectranet.pl 22.08.08, 15:34
    WLAMYWANIE SIE DO CUDZEGO SERWISU JEST KARANE PANIUSIU, nie wazne czyj i jaki on
    jest, jesli w regulaminie ma info ze nie odpowiada za autentycznosc i tresc
    ogloszen to jestes tego swiadoma rejestrujac sie. w koncu to dobrowolne. i kazdy
    moze dodawac jakie chce ogloszenia gdzie chce. i nikt nie daje mu gwarancji ze
    kogos pozna. Szukasz sexu lub sponsora i dodajesz ogloszenie na stronie dla
    dzi*wek - wiekszosc tych stron ma czesc realnych ogloszen czesc fikcyjnych. Co
    powinnas juz wiedziec. DOINFORMUJ SIE WIEC JESZCZE CO GROZI ZA WLAMYWANIE SIE
    KOMUS DO BAZY. A MOZE CHCESZ PONIESC ODPOWIEDZIALNOSC KARNA ZA SWOJE ZACHOWANIE.
    Sama mozesz se tez dodac na jakimkolwiek serwisie 100 ogloszen dowolnych i nie
    korzystac z nich i nikt Ci tego nie moze zabronic - wiec bujaj sie lepiej
    zarabiac na dupie gdzie indziej - BO TO MODNE U STUDENTEK.
  • Gość: KoBi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.08, 18:13
    A kto mówi, że się trzeba włamywać? Zapewne sposobów na wyszukanie takich
    informacji jest mnóstwo. Włamywać się wcale nie trzeba ...
    Muszę skwitować niestety na poziomie przedmówcy znanym powiedzeniem... "wyżej
    s*a niż du*ę ma..."

P.S. A z prawem to już w ogóle do czynienia chyba nie miałeś.. tak to jest jak
    swoje poglądy opiera się na wyczytanych na forach bzdurach/niekompetentych
    informacjach.
  • Gość: gosc IP: *.aster.pl 28.08.08, 18:20
    jedyny problem z flirtujemy.com jest taki ze akceptacja profilu
    zajmuje bardzzzzo długo. ja juz czekam 5 dzien. pisałem na mail i
    nic. takze serwis wyglada ok tylko.....
  • Gość: kicha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.08, 21:25
    i sie nie doczekasz ja juz czekam 3 tygodnie i ic tez do nich
    pisalem
  • Gość: ptt IP: *.gdynia.mm.pl 07.03.09, 13:14
    ja 2 miesiące i na maile też nie odpowiadają
  • Gość: asd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.09, 01:01
    lipa i tyle, z tydzień czekam i nic... na maile nie odpowiadają... leszczyki.
  • 16.03.10, 16:06
    A wiecie że jest coś takiego jak pogotowie kartowe, które zastrzega karty
    wszystkich banków? Warto sobie taki numer zapisać w swojej książce.
    Blokowanie karty ING, Kredyt Bank, PKO,
    WBK
    - polecam
  • Gość: fiona751 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.10, 10:43
    Sandra czytałam Twoje wypowiedzi , chcialabym Cię poprosić o pomoc ,
    sprawa dotyczy serwisu be2 .Proszę o kontakt fiona751@tlen.pl
  • Gość: casa IP: *.satfilm.net.pl 27.08.08, 18:57
    Jezeli mozesz pomoz mi,zalozylem profil,nic nie placilem,zadnego konta nie
    premium ani innych cudow,ale chce sie usunac bo mnie juz to nie kreci,co robic///
  • Gość: OOL IP: *.radioalfa.pl 11.02.11, 11:21
    potwierdzam to oszuści.
    zarejestrowałem się w portalu i dałem ogłoszenie.
    w przeciągu paru dni dostałem 20 ofert na które nie mogłem odpisać.
    zapłaciłem 99 pln i w tym momencie jak nożem uciął.
    ANI JEDNEJ OFERTY ANI NAWET ODPOWIEDZI NA MOJE LISTY.

ZWYKLI ZŁODZIEJE
  • 08.12.11, 21:55
    wiekszych bzdur nie slyszalem... korzystam z tego serwisu od 2008 i korzystam z eamore.com.pl , schadzka.com i sponsoraszukam.pl tez - oglaszam sie na kilku portalach i te same panie (duzo z nich, jak i panow bo znajomy tez korzysta) sie tam oglasza, pozanalem duzo dziewczyn, wiadomo ze po kilku dniach anonse robia sie nieaktualne jak wszedzie... nie mam zastrzeżeń do tej strony i wiem ze dziala normalnie, jakis czas temu w 2010 roku zostala sprzedana na aukcji firmie z zagranicy ktora ma tez inne portale... placenie za dodawanie anonsow i dostep do odpowiedzi jest normalne i cena tak jak na innych strochach typu sponsorujmnie.pl czy szukambogatego.pl wiec nie pie...ie glupot jak nie wiecie, nikt wam przeciez nie zagwarantuje ze osoba do jakiej chcecie napisac jeszcze zaglada na portal ten czy inny i czy bedzie zainteresowana... a ta strona jest w porzadku, jak stac kogos dac kilka tysiecy miesiecznie dziewczynie to na pewno kogos znajdzie!!! a jak jestes sponsorem co daje 100 czy 200 to nie licz ze znajdziesz chetne a potem wypisujesz takie bzdury po necie albo jak jestes brzydka i gruba to tez nie licz ze facet da czy 4 tysiace miesiecznie i dziwisz sie ze nikogo nie znalazlas zalosne sa takie komentarze naprawde NIE PODOBA SIE NIE KORZYSTAJ A NIE POTEM MASZ PRETENSJE I JAKIES GLUPOTY WYPISUJESZ w necie placi sie za wiele rzeczy to normalne nie oczekuj w zamian nie wiadomo czego
  • 17.04.12, 20:23
    Duzo chetnych od razu tam znalazlem, spotkalem sie z wieloma dziewczynami z tej i innych stron, to fakt ze jak sie placi po 1tys za spotkanie to chetnych nie trzeba szukac - same sie znajduja. Piszecie jakies farmazony bo pewnie macie za duze oczekiwania albo za malo mozecie dziewczynom zaoferowac. Jak oferowalem kiedys po 2 tys male zainteresowanie bylo, potem dalem anonse po 4tys na tym i kilku innych stronach i moge przebierac. Druga sprawa ze placi sie za dostep do wiekszosci portali i nie rozumiem jak mozna miec pretensje ze sie placi za pisanie czy dane kontaktowe a sa niaktualne, zdarza sie takie zycie. Dorosnijcie troche a nie farmazony potem piszecie.
  • Gość: uzytkownik IP: *.play-internet.pl 24.04.12, 21:34
    dokladnie , ja polecam rowniez
  • Gość: Znajoma Moderatora IP: *.play-internet.pl 07.12.11, 15:13
    Flirtujemy.com to oszustwo.. Strona jest nie opodatkowana i poprostu Moderator a w zasadzie moderatorka wyludza od ludzi pieniadze.
  • 08.12.11, 21:54
    wiekszych bzdur nie slyszalem... korzystam z tego serwisu od 2008 i korzystam z eamore.com.pl , schadzka.com i sponsoraszukam.pl tez - oglaszam sie na kilku portalach i te same panie (duzo z nich, jak i panow bo znajomy tez korzysta) sie tam oglasza, pozanalem duzo dziewczyn, wiadomo ze po kilku dniach anonse robia sie nieaktualne jak wszedzie... nie mam zastrzeżeń do tej strony i wiem ze dziala normalnie, jakis czas temu w 2010 roku zostala sprzedana na aukcji firmie z zagranicy ktora ma tez inne portale... placenie za dodawanie anonsow i dostep do odpowiedzi jest normalne i cena tak jak na innych strochach typu sponsorujmnie.pl czy szukambogatego.pl wiec nie pie...ie glupot jak nie wiecie, nikt wam przeciez nie zagwarantuje ze osoba do jakiej chcecie napisac jeszcze zaglada na portal ten czy inny i czy bedzie zainteresowana... a ta strona jest w porzadku, jak stac kogos dac kilka tysiecy miesiecznie dziewczynie to na pewno kogos znajdzie!!! a jak jestes sponsorem co daje 100 czy 200 to nie licz ze znajdziesz chetne a potem wypisujesz takie bzdury po necie albo jak jestes brzydka i gruba to tez nie licz ze facet da czy 4 tysiace miesiecznie i dziwisz sie ze nikogo nie znalazlas zalosne sa takie komentarze naprawde NIE PODOBA SIE NIE KORZYSTAJ A NIE POTEM MASZ PRETENSJE I JAKIES GLUPOTY WYPISUJESZ w necie placi sie za wiele rzeczy to normalne nie oczekuj w zamian nie wiadomo czego
  • Gość: sponsor.z.wawy IP: *.play-internet.pl 10.04.12, 13:38
    Bzdura wypisujecie głupoty ta strona jak inne portale randkowe i towarzyskie jest zarejestrowana zagranica, tyle jest portali gdzie sie placi za wysylanie wiadomosci ze smieszne jest nazywanie platnego dostepu wyludzaniem czy oszustwem, chcesz to placisz nie to nie proste i tak jak wszedzie wiekszosc anonsow to profesjonalistki a reszta jest nieaktualna, no trudno zeby po kilku miesiacach od oddania byly jeszcze aktualne tyle! Desperatki jakies wypisuja takie bzdury ze az sie smiac chce.
  • 14.07.08, 20:57
    ja mam problem z zalogowaniem sie tam,zarejestrowalem sie na
    flirtujemy 4 dni temu moj profil napewno jest do akceptacji,a mimo
    to nie moge sie zalogowac,jest tam mowa o 24h ja czekam 4 dni,niech
    ktos pomoze...
  • Gość: Pootie Tang IP: *.chello.pl 09.10.08, 13:05
    Flirtujemy.com to też pewnie oszuści. Manipulują profilami tak, żeby nie podawać
    swoich prywatnych kontaktów. Ja rozumiem, że w ten sposób chcą zarobić, ale jaką
    mam pewność, że zabulę 99zł i dostanę to czego chcę? Żadnej. Ktoś na forum
    napisał, że 1zł za dzień to niewygórowana kwota... Niezły tekst. 1zł to nie
    dużo, ale 99 to już sporo za kupienie kota w worku. No ale pewnie kolega pracuje
    w flirtujemy.com i ma za zadanie zaciemniać obraz na forach:) I nawet jeśli
    teraz ktoś odpowie mi, że gadam głupoty, że tak nie jest, że on skorzystał i
    jest zadowolony i bla bla bla..., to i tak nie uwierzę w takie gadanie.
  • Gość: gosc IP: *.ols.vectranet.pl 22.10.08, 12:06
    bardzo duzo platnych portali pobiera oplaty np. PolishDating.co.uk i wszystkie
    ich odpowiedniki. Tak samo Sympatia.pl EroDate.pl czy inne - i tez bez oplaty
    nie mozna pisac do uzytkownikow, ani zamieszczac w tresci danych kontaktowych -
    po to jest regulamin serwisu by go przeczytac przed rejestracja - pobieranie
    oplat nie jest oszustwem, na calym swiecie dziala tak duzo portali, jak nie
    chciales placic to trzeba bylo darmowa strone sobie znalezc np ilove.pl - a nie
    piszesz ze oszusci bo placic trzeba - z choinki sie urwales? i nikt nikomu nigdy
    nie zagwarantuje ze kogos pozna jak zaplaci.
  • Gość: NieDajSieGnojom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.08, 11:09
    Gościu,
    tu nie chodzi o fakt istnienia opłat, ale o sposób ich pobierania, który nosi
    znamiona działań PRZESTĘPCZYCH.
  • Gość: gosc IP: *.ols.vectranet.pl 23.10.08, 13:39
    Gość portalu: NieDajSieGnojom napisał(a):

> Gościu,
    > tu nie chodzi o fakt istnienia opłat, ale o sposób ich pobierania, który nosi
    > znamiona działań PRZESTĘPCZYCH.

- jeśli dobrowolnie uzytkownik danego portalu zaplacil za mozliwosc wysylania
    wiadomosci (nie wazne czy smsem, kartą, czy przelewem) to nie jest to oszustwo -
    zrobil to dobrowolnie, po zapoznaniu regulaminu, ktory zaakceptowal przy
    rejestracji i dany portal udostepnil mu mozliwosc wysylania wiadomosci (to ile
    osob pozna, zalezy od tego jak atrakcyjny dla nich bedzie - jego profil np.)

- jesli natomista portal tak jak be2 pobiera oplate co m-c czy co kwartal sobie
    sam (czyli bez ponownego klikniecia przez uzytkownika przycisku OPŁAĆ), a
    uzytkownik nie wyraza na to zgody - to rzeczywiscie jest to oszustwo!

Ale to zasadnicza roznica - duzo portali jest platnych i nigdy nikt nikomu nie
    da zadnej gwarancji ze tam kogos pozna, zawsze kupuje sie kota w worku, ale robi
    sie to swiadomie i dobrowolnie (przy samodzielnym kilkaniu na oplate za dany
    okres) - wiec nie nazywajmy wszystkich platnych portali oszustami. Jestesmy
    dorosli i jak gdzies sie rejestrujemy czy cos oplacamy to swiadomie i po
    zapoznaniu z regulaminem. Jak komus nie pasuje lub go nie stac, to sie nie
    rejestruje lub nie placi. albo zmienia portal na darmowy.

• Gość: Ava IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.09, 16:45
    Witam wszystkich.
    Podobnie jak większość tu obcenych, zainteresowałam się portalem b2,
    który dość mocno reklamuje się nie tylko na polskich,ale również
    zagranicznych stronach. Międzynarodowy charakter portalu początkowo
    wzbudził we mnie zaufanie i gwarancję jego wiarygodności. Dodatkowo
    sprytnie skonstruowany opis również zachęcał do zalogowania się w
    tym "wyjątkowym"miejscu. Ale,ale przecież nie ma nic za darmo.Skoro
    portal jest tak wyjątkowy to musi kosztować i to jest dla mnie
    jasne. Zatem podjęłam próbę odnalezienia na stronie jakiegoś
    cennika, bez konieczności logowania się, tak żebym nie musiała
    akceptować jakiegoś regulaminu. Niestety nie udało mi się znaleźć
    bez logowania żadnej kwoty, co już wydało mi się dziwne, gdyż na
    innym znanym protalu randkowym, nie miałam z tym najmniejszego
    problemu i jeszcze przed logowaniem znałam koszt takiej
    zabawy.Otworzyłam zatem regulamin, w którym enigmatycznie pisze,że
    za niektóre usługi portal pobiera opłaty, a inne są bezpłatne. Jed
    nak ciągle nie mogłam znaleźć cen!Nie wiem czy one wogóle są w tym
    regulaminie,bo straciłam ochotę na czytanie go od deski do deski, a
    tym samym logowanie.Postanowiłam zasiągnąć opinni w internecie i
    znalazłam Wasze posty. Włos sie jeży na głowie jak czytam o
    ściąganiu haraczy z Waszych kart- przypomina mi się również hasło ze
    strony b2 o bezpiecznych transakcjach szyfrowanych!Skandal. Mam
    nadzieję,że uda Wam się coś z tym zrobić,chyba warto sie
    zorganizować i złożyć doniesienie do prokuratury, o ile ta sprawa
    jeszcze nie miała finału w sądzie.
    Trzymam kciuki i dziękuję za Wasze cenne informacje!
  • Gość: koalla IP: *.static.hnet.pl 13.06.09, 14:28
    Dlaczego w ogóle pobierają jakiekolwiek opłaty np. za oglądanie profilu czy też za odczytywanie wiadomości. Ostrzegajmy ludzi przed tym chłamem bo ja sam się stamtąd wyniosłem i jeszcze mają czelność przysyłać mi wiadomości z tego serwisu. Normalnie ich do sądu jak będą tak szaleć :)