Dodaj do ulubionych

www.mydwoje.pl - co sądzicie??

• Gość: smerfetka IP: *.internetia.net.pl 21.04.12, 22:28
    Serwis Mydwoje stawia bardzo wysokie poprzeczki. Trzeba mieć zawsze towarzystwo, jasno się ubierać w przypadku pań, itd. A co jeśli nie można znaleźć dobrego towarzystwa lub stare się rozleci z przyczyn naturalnych.... nagle koniec miłości? Bo tak na to wygląda. W dodatku dla osoby, która noe stawia partnerowi żadnych prawie poprzeczek to wygórowane rady. CHoć dobrze, że są, lepiej, że są niż by ich nie było.
  • Gość: wlania IP: *.static.korbank.pl 09.05.12, 19:02
    Hmm, tak nie do końca zrozumiałam ten Twój post? O jakim ubieraniu się mówisz, o jakim towarzystwie? Na portalu? Czy w życiu rzeczywistym? Co do portalu, to stawia wysoko poprzeczkę, ale w ten sposób, że obligują użytkowników do publikowania zdjęć z wyraźnie widoczną twarzą czy szerszego opisywania siebie (w wizytówce). Ale to tylko wpływa na to, że te profile są bardziej wiarygodne i więcej mówią o tych osobach. A co do towarzystwa, to nie wiem o co Ci chodziło, ale ze względu właśnie na jakość tego portalu, moderację profili, a także cenę, są tam w większości porządni ludzie (towarzystwo), dzięki czemu trudniej niż na większości innych portali, trafić na jakiegoś oszusta czy naciągacza. Tak mi się wydaje...
  • 11nadzieja 09.05.12, 19:41
    Jak znajdziesz tam osobę która będzie się nadawała do życie we dwoje to nam opisz swoją historię będziesz bardziej wiarygodna ...
  • Gość: wlania IP: *.play-internet.pl 23.05.12, 20:56
    Jasne, rozumiem, że teraz to co piszę, a nie znalazłam tam jeszcze nikogo na stałe, może być mało wiarygodne. Ale z drugiej strony ja nie piszę nic takiego, co jest pewnikiem. Wyrażam po prostu swoje zdanie. Że te profile dla mnie jakieś bardziej wiarygodne itp. Nie mówię, że SĄ w 100% wiarygodne, ale tak mi się po prostu wydaje, dlatego właśnie tam szukam. Jak znajdę wreszcie tam kogoś, to nie omieszkam się tym tutaj podzielić;) Póki co opieram się także o historie osób, które tam zamieszczają swoje szczęśliwe historie, więc liczę, że i mi się kiedyś uda;) pa!
  • kaktusek73 24.04.12, 22:50
    A my z grupą przyjaciół uruchomiliśmy nowy fajny dyskretny a w dodatku bezpłatny portal randkowy.To jedyny w Polsce w 100% kulturalny i dykretny portal spotkań.możliwośc rozmowy na wideo czacie Znajdziecie tu anonse towarzyskie, realne randki i spotknia bez zobowiązań! Setki prawdziwych profili,zdjęć oraz ofert spotkań ZAPRASZAMY!!!na kaktusek.com/
  • lerak 15.08.12, 12:34
    Nie wiem czemu niektórzy porównują ten portal do be2. Miałem konto na obu tych portalach i jak dla mnie nie ma porównania między nimi. Be2 już jest u schyłku, moim zdaniem prędzej czy później (a raczej prędzej) zniknie z rynku. Nic tam się nie dzieje, abonament drogi, a o kontakt z kimś ciężko... Natomiast na mydwoje pojawia się coraz więcej osób, łatwo nawiązać kontakt, osoby są kontaktowe i przede wszystkim normalne. Nie rozumiem też niektórych osób, które mówią, że ten portal to ściema. W jaki sposób? Nie do końca wiem. Założyłem konto, wykupiłem premium, później sprawdziłem co to za oferty mi proponują, jako kobiety dopasowane do mnie. Zacząłem kontaktować się z dziewczynami, które mnie zainteresowały. One mi w większości odpowiadały, z resztą też kilka kobiet same do mnie napisały. Spotkałem się z kilkoma, poznałem interesujące osoby. I nie bardzo rozumiem w którym miejscu portal mnie oszukał, gdzie to są ci oszuści, naciągacze itp. Może mam farta, ale póki co miałem całkiem przyjemne doświadczenia z tym portalem i wcale nie czuję się oszukany.
  • Gość: grel IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.09.12, 15:18
    Lerak: to prawda z tym co piszesz, a te negatywne komentarze czy podejrzenia o oszustwa sa chyba z dawniejszychczasow? Prawde powiedziawszy za wiele takich komentarzy od jakiegos czasu nie widze. A portal przeszedl spora metamorfoze i poszedl niezle do przodu. A odnosnie tych negatywnych komentarzy, to pewnie czesc osob, ktore je pisze, to opieraja sie na dawnych doswiadczeniach z tym portalem lub po prostu krytykuja, bo jest za drogi i nawet nie sprawdza czy sa tam ludzie czy nie, tylko ocenia innych na swoim przykladzie i sadza, ze skoro oni nie wykupuja tego abonamentu, to pewnie inni tez. A tak nie jest.
  • 11nadzieja 01.09.12, 17:33
    ja nie wiem czemu tutaj ciągle chwalą tego czego nie ... za drogi jest to fakt ..ale po co wydawc pieniądze na coś co i tak nie przyniesie efektu ..to tak jak byś dał żebrakowi i efektu nie ma ...
  • lerak 05.09.12, 23:52
    Twoim zdaniem efektu nie przyniesie. Ale są pary, którym się udało. Więc kto wie…:)
  • 11nadzieja 06.09.12, 07:33
    Ale jak Tobie się uda to już będzie coś ...i będziesz miał się czym pochwalić że Tobie się udało ..
  • lerak 13.09.12, 19:55
    To już będzie coś, fakt:) Mam nadzieję, że jestem na dobrej drodze:) Póki co tylko opieram się na doświadczeniu znajomej, która tam znalazła. Pozdrawiam!
  • 11nadzieja 14.09.12, 14:06
    Ja słyszałam ....ja widziałam....... jak znajdziesz napisz wtedy to będzie prawda a nie bajka na dobranoc :-)
  • Gość: darny IP: *.wroclaw.vectranet.pl 10.09.12, 17:20
    W niemieckiej telewizji program o mydwoje? A to ciekawe, co oni mają wspólnego z Niemcami? Z tego co wiem, to polska firma? Ale faktycznie, chyba mają w ofercie też mężczyzn z krajów niemieckojęzycznych. Ale ciekawe, że Niemcy robią aż program o mydwoje.
  • Gość: daria IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.09.12, 14:21
    Tak, masz rację, że właścicielem mydwoje jest polska firma, ale mają też swój niemiecki portal, polishharmony.de, na ktorym rejestruja sie faceci, zeby znaleźć żone Polke wlasnie z mydwoje. Więc dość znani są w Niemczech i któraś ze stacji widocznie zainteresowała się polskim odpowiednikiem. I to chyba chodzi nawet o RTL, czyli nie jakaś podrzędna stacja, a jedna z najbardziej popularnych stacji w Niemczech. Wydaje mi się, że to spore wyróżnienie, byle jakim portalem raczej nie zainteresowaliby się...
  • emilka12341 04.12.12, 13:31
    Ja zdecydowanie uważam, że jest słaby, miałam tam konto i abo, ale nie jestem zadowolona, wiadomo też, że zależy co kto woli. Obecnie korzystam z www.SamotneSerca.pl i w końcu jestem zadowolona, tak na marginesie mam 30parę lat.

Gość portalu: Madzia napisał(a):

> Witajcie,
    > czy mogłabym prosić o jakieś Wasze opinie dotyczące wyżej
    > wymienionego miejsca. :-))
    > Z góry dziękuję.
  • Gość: ona IP: *.dynamic.chello.pl 10.06.13, 17:57
    dokładnie. Ja mam b. złe zdanie o tym portalu( mydwoje), natrafiałam tam na oszusta
  • redolka 20.06.13, 15:25
    Ona: a czy mogłabyś coś więcej powiedzieć o co chodzi z tym oszustem? W jaki sposób Cię oszukał? Czy po prostu Cię zostawił czy naciągnął na jakieś pieniądze czy może jeszcze coś innego? A poza tym czy zgłosiłaś to moderatorom. Ja miałam bardzo dobry kontakt z moderatorami i jak było coś podejrzanego, to oni od razu reagowali. Dlatego zastanawiam się też czy przekazałaś im informacje o oszuście? Bo nie ukrywam, że zaciekawił mnie Twój post...
  • 11nadzieja 06.01.13, 20:12
    Ja tam byłam 2 razy po około pół roku i nie udało mi się spotkać druga osobę bo tam właściwie nie ma osób..ale te same osoby siedzą na innych portalach randkowych a koszt masz o wiele tańszy ...
  • Gość: supinka IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.01.13, 16:21
    Ja wykupiłam abonament na trzy miesiące. W tym czasie nawiązałam naprawdę sporo nowych znajomości, które prędzej czy później przeniosłam do reala. I nie chodzi nawet o to, że od razu zaczynaliśmy związek czy coś w tym stylu, po prostu zyskałam w tym czasie wielu nowych znajomych. I zdecydowanie nie mogę się zgodzić, że te same osoby są na innych portalach, a "dostęp" do nich jest tańszy. Fakt, inne portale są tańsze, ale jakieś 90% facetów, z którymi się spotkałam, nie miało konta na innych portalach. Więc ciężko byłoby mi ich znaleźć gdzie indziej.

Na tym portalu jest jednak specyficzna grupa osób i w tym przypadku określenie "specyficzna" nie jest pejoratywnym określeniem, wręcz przeciwnie, dlatego ciężko ich znaleźć na innych portalach. Mówię o normalnych facetach nie flirtujących na lewo i prawo tylko takich, co wreszcie chcą się ustatkować i załozyć rodzinę. A jak ktoś, jak ja dlużej już szuka i nie chce byle kogo, to dobrze wie, ze takiego gościa ze świecą szukać.
  • Gość: Panienka IP: *.dynamic.chello.pl 01.02.13, 18:36
    To coś takiego jak FB i NK? wlasnie slyszalam od kumpeli ze TOSTUJE
  • Gość: Fiołek IP: *.dynamic.chello.pl 01.02.13, 18:39
    Tak dokladnie, ale fajniejsze polecam (wystarczy sie zalogowac)
  • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.13, 18:51
    znam lepsze miejsce niz mydwoje i w ogole wszystkie portale zamieszczane w internecie... kiedys tez korzystalem i udalo sie poznac rowniez ciekawe kobiety, ale wsyztsko tak dlugo trwalo, ile czasu musialem poswiecic na to zeby przekonac kobiete ze nie jestem seryjnym zbrodniarzem... to jakas masakra, chyba ze ktos lubi taka pisanine.... ja przez przypadek znalazlem reklame w forbsie na temat duet centrum i od razu uderzylem, zapisalem sie i jestem mega zadowolony.... przychodza bardzo atrakcyjne kobiety, baaaardzo. nie chce tego sprowadzac tylko do ich fizycznosci, bo poza tym ze sa ladne, zadbane, sa bardzo wartosciowe, aktywne, wesole i bardzo glodne uczucia, seksu tez. Wiec na swoim przykladzie polecam biuro duet centrum
  • Gość: franti IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.05.13, 10:35
    Mówisz, że poznawanie dziewczyny na portalu, jakim jest na przykład mydwoje, tak długo Ci zajmuje? No nie wiem, ja tam nie miałem problemów z nawiązywaniem nowych znajomości, nie musiałem nikogo przekonywać, że nie jestem seryjnym zabójcą:) Może dzięki temu, że miałem certyfikat wiarygodnego profilu? Nie wiem. Ale nie było źle. Natomiast jeśli chodzi o duet, to nie korzystałem, ale widziałem ceny... I komentarze innych forumowiczów. Prawdę powiedziawszy bałbym się spróbowac, za duże ryzyko (finansowe). A czy takie tradycyjne biura mają jeszcze powodzenie? W dobie internetu? Chce komuś się chodzić do takich biur, zostawiać swoje oferty, wypełniać ankiety czy zostawiać nagrania wideo (jak to z filmów kojarzę). To wszystko można zrobić z domu, w internecie:) Czy mylę się?
  • iconic 30.05.13, 23:51
    Tu są opisane portale randkowe bezpłatne jako alternatywa dla mydwoje.pl
  • valku 29.07.13, 14:50
    Czy ja wiem czy to faktycznie jest alternatywa…? Moim zdaniem nie bardzo, to tak, jakby powiedzieć, że Maluch jest alternatywą dla Mercedesa. OK, jedno i drugie służy do przemieszczania się, tak samo jak portale płatne i darmowe służą do poznawania osób. Jednak mając Mercedesa, raczej nie zrezygnujesz z niego i nie przesiądziesz się do Malucha bez jakiejś przyczyny. Nawet biorąc pod uwagę fakt, że Mercedes więcej pali i jest droższy w utrzymaniu, to jednak warto trochę więcej zapłacić i mieć naprawdę dobre auto. OK, Maluchem też pewnie dojedziesz do celu, ale po drodze pewnie przytrafi Ci się jakaś awaria, padnie silnik, przegrzeje się czy jeszcze jakieś inne kłopoty. Tak samo jest z portalami darmowymi, możesz spotkać osobę, której szukasz, ale po drodze pewnie natkniesz się na sporą liczbę osób, które Ci w ogóle nie będą odpowiadały: puste dziewczyny, nażelowane gogusie itp. Na płatnych jest inaczej.

Wątek mówi o mydwoje, to biorąch ich pod uwagę, można sugerować się punktami dopasowania, co już w dużej mierze pomaga uniknąć trafienia na zupełnie nietrafione przypadki. W dodatku grupa osób na jednych i drugich portalach jest zupełnie inna. Mydwoje trochę kosztuje, dzięki czemu byle żartowniś nie założy sobie tam konta, bo po prostu dla zabawy wystarczy mu darmowy portal. A dzięki temu na mydwoje w wiekszości są osoby, które poważnie podchodzą do tematu randkowania w sieci. Co niektórym się spodoba, innym nie. Ale tak samo Maluchy mają swoich wielbicieli, prawda?;)
  • 11nadzieja 29.08.13, 19:35
    Na portalu My dwoje są podobni ludzie jak na innych portalach tam Też można spotka idea i debila a przedtem żaden test psychologiczny nas nie uchroni ...
  • Gość: hrabina55 IP: *.123.211.17.gl.digi.pl 29.08.13, 20:21
    11nadzieja....masz rację...to co sie dzieje to jedynie kwestia przypadku a nie zaplanowanego działania, jakim może być rzeczony test. Jest ciekawy, ale nie mam nic współnego z faktycznym dopasowaniem. Miałam dwa przypadki na dwa że tak jest. Ludzie wypałniają testy z nadzieją,że jak nalepiej w nim wypadną. Więcej odczyta sie poprzez mowę ciała, wygląd zewnętrzny, charakter pisma, podanie ręki.
    portalu nie polecam, nie za taka kasę.
  • 11nadzieja 29.08.13, 19:37
    Czekam z nie cierpliwością na opis waszego związku na portalu my dwoje ...
  • Gość: malutka 332 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.13, 09:47
    Proszę o pomoc w ustaleniu osoby o nicku M2BDA975 ponoć ma Andrzej na imię pochodzi z Opola czy może ktoś miał z nim do czynienia , poznałam go ale czuję że mnie oszukuje na każdym kroku , może się mylę ? Proszę o pomoc ,widzę po nim że bardzo uwielbia być w centrum zainteresowania kobiet .
    Nie chcę żeby mnie skrzywdził.
    Dziękuję za pomoc.
  • aletta 06.11.13, 16:03
    A czemu masz wrażenie, że Cię oszukuje? Tylko przez to, że lubi być w centrum zainteresowania? Niestety, nie miałam z nim nic wspólnego, więc Ci nie pomogę. Ale moim zdaniem, jeśli masz jakieś wątpliwości co do niego, to powinnaś napisać swoje obawy do moderatorów, oni go pewnie w jakiś swój sposób sprawdzą i dadzą Ci odpowiedź, czy powinnaś się go obawiać czy jest w porządku. Oni tam bardzo dbają, zeby osoby zarejestrowane były wiarygodne, więc pewnie powinni Ci pomóc.

Mi kiedyś sami napisali wiadomość, że pewien facet okazał się oszustem, konto zostało zlikwidowane, ale ostrzegali mnie przed kontaktem z nim poza mydwoje. Zaskoczyłam się tym, bo widać, że dbają o bezpieczeństwo swoich użytkowników. Także myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby, żebyś się z nimi skontaktowała, może Ci pomogą, jeśli nie znajdziesz nikogo na forum, kto miał z nim jakiś kontakt.
  • Gość: alaala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.13, 15:19
    Bardzo fajny i ciekawy portal, naprawdę mi się podoba, równie dobry jest na abella-anderson.pl/ ciekawy oficjalny portal amerykańskiej gwiazdy kina, naprawdę dobry !
  • Gość: miśkaa IP: *.ip.netia.com.pl 19.12.13, 13:21
    Jak najbardziej zgodzę się z Wami, że poprzez spotkania w realnym świecie łatwiej ocenić nam czy druga osoba będzie do nas pasowała czy nie za bardzo. Bardzo istotna jest mowa ciała, ta chemia, spojrzenia, zapach, to czy potrafi się rozmawiać z drugą osobą na różne tematy. Wiadomo, że przez komputer te znajomości jakoś łatwiej zawierać, łatwiej nam się pisze niż rozmawia. To takie bardziej anonimowe, mamy świadomość, że możemy coś napisać, ale piszemy to do osoby, której tak naprawdę nie znamy. I zgadzam się, że żaden portal nie da gwarancji poznania swojej drugiej połówki.

Jednak moim zdaniem fajnie, że takie portale dają ludziom alternatywę dla poznawania w świecie realnym. Wiele osób nie potrafi zawrzeć nowych znajomości w realu, inni nie mają czasu, a jeszcze inni możliwości. Dlatego uważam, że portale randkowe są potrzebne, dobrze, że jest ich tak dużo. Szkoda, że wiele z nich to raczej miejsca, gdzie można spotkać napalonych facetów liczących na szybki numerek. Ale co do mydwoje, to uważam, że przynależność do portali matrymonialnych, a nie randkowych jest tutaj istotnym elementem. Bo chodzi o to, że dzięki temu tych napalonych facetów jest mniej, bo oni wolą pójść na "łatwiejsze" portale randkowe (i tańsze). A czy test oddaje rzezcywistość? Czy można go wypełnić w ten sposób, żeby otrzymać takie wyniki, jakich by się chciało? Pewnie w pewnym sensie można tak zrobić, ale z drugiej strony jest on przygotowany przez profesjonalnego psychologa, który raczej ma świadomość tego, że ludzie starają się w takich testach idealizować siebie i pewnie ma jakieś sposoby na obejście tego. Poznałam tam kilku facetów, opierałam się przede wszystkim na tych punktach dopasowania i muszę przyznać, że nie zawiodłam się, były to całkiem ciekawe znajomości. Moim zdaniem, jeśli ktoś już rzeczywiście chce szukać drugiej połówki w internecie, to mydwoje jest całkiem dobrym miejscem. Nie jest najtańszy, to fakt, ale coś za coś...
  • nicole-only 18.02.16, 16:42
    Skuteczność w znalezieniu partnera na MyDwoje jest ZEROWA! Wielkie OSZUSTWO! Konto miałam tam przez kilka lat (początkowo płatne, później niepłatne) i nikogo nie poznałam, nikt nawet spotkania mi nie zaproponował, a co dopiero myśleć o związaniu się z kimś na stałe! Ba, nawet nikt odpowiedni (wiek, wykształcenie) nie napisał do mnie, a moje maile zapoznawcze, życzenia też pozostały bez odpowiedzi, niektóre nieprzeczytane do dziś. Tam są same fikcyjne lub nieaktualne konta, prawie wszyscy bez zdjęć, jeśli chodzi o mężczyzn po 50-ce lub podtatusiali faceci szukający partnerki w wieku córki! Panowie w profilu deklarowali, że nie mają żadnych wymagań odnośnie kobiet i mogą się przeprowadzić (miejscowość nieważna), ale gdy napisałam do kogoś takiego, to nie odpisał, nie podziękował za życzenia świąteczne/walentynkowe i nawet nie był ciekaw jak wyglądam, bo o otwarcie zdjęć (miałam 3) nie poprosił, pomimo, że byłam kilka lat młodsza, z takim samym poziomem wykształcenia, bez zobowiązań, z dobrą pracą, domem, autem i niebrzydka. Z jakiego powodu zatem mnie odrzucił???Administratorzy naciskają, by kobiety miały inicjatywę i zrobiły pierwszy krok, ale ja nigdy nie otrzymałam odpowiedzi na kilkadziesiąt maili/życzeń lub wulgarną, bardzo obraźliwą, z pretensją, co ta stara baba (byłam kilka lat młodsza od nich) chce, przecież oni już dawno są w stałych związkach?! Gdy napisałam do administratorów, co robią ci mężczyźni tutaj, skoro ich oferty są nieaktualne, odpowiedziano mi, że oni nie mają wpływu na to, że dla tych mężczyzn widocznie okazałam się nieatrakcyjna! Odpisałam, że skąd ci mężczyźni mogą wiedzieć jak wyglądam, skoro mojego profilu nie odwiedzili, o otwarcie zdjęć nie poprosili, a wiekiem byłam młodsza od nich i bardziej wykształcona? To co się nie spodobało??? Napisałam administratorom, że wiem, że się podszywają pod użytkowników, łamiąc prawo czytają moje wiadomości (sami się przyznali), tworzą fikcyjne konta i wtedy zamiast odpowiedzi z zemsty zlikwidowano mi konto! Widać jak na talerzu, MyDwoje to biuro oszustów nastawionych na zysk i łupiących naiwniaków!!! Za chwile naganiacze MyDwoje, udający użytkowników będą się oburzać i pisać, jakie to "wspaniałe biuro matrymonialne", a to, że nie ma tam żywych osób, to drobiazg!
  • nicole-only 18.02.16, 22:28
    Skuteczność w znalezieniu partnera na MyDwoje jest ZEROWA! Wielkie OSZUSTWO! Konto miałam tam przez kilka lat (początkowo płatne, później niepłatne) i nikogo nie poznałam, nikt nawet spotkania mi nie zaproponował, a co dopiero myśleć o związaniu się z kimś na stałe! Ba, nawet nikt odpowiedni (wiek, wykształcenie) nie napisał do mnie, a moje maile zapoznawcze, życzenia też pozostały bez odpowiedzi, niektóre nieprzeczytane do dziś. Tam są same fikcyjne lub nieaktualne konta, prawie wszyscy bez zdjęć, jeśli chodzi o mężczyzn po 50-ce lub podtatusiali faceci szukający partnerki w wieku córki! Panowie w profilu deklarowali, że nie mają żadnych wymagań odnośnie kobiet i mogą się przeprowadzić (miejscowość nieważna), ale gdy napisałam do kogoś takiego, to nie odpisał, nie podziękował za życzenia świąteczne/walentynkowe i nawet nie był ciekaw jak wyglądam, bo o otwarcie zdjęć (miałam 3) nie poprosił, pomimo, że byłam kilka lat młodsza, z takim samym poziomem wykształcenia, bez zobowiązań, z dobrą pracą, domem, autem i niebrzydka. Z jakiego powodu zatem mnie odrzucił???Administratorzy naciskają, by kobiety miały inicjatywę i zrobiły pierwszy krok, ale ja nigdy nie otrzymałam odpowiedzi na kilkadziesiąt maili/życzeń lub wulgarną, bardzo obraźliwą, z pretensją, co ta stara baba (byłam kilka lat młodsza od nich) chce, przecież oni już dawno są w stałych związkach?! Gdy napisałam do administratorów, co robią ci mężczyźni tutaj, skoro ich oferty są nieaktualne, odpowiedziano mi, że oni nie mają wpływu na to, że dla tych mężczyzn widocznie okazałam się nieatrakcyjna! Odpisałam, że skąd ci mężczyźni mogą wiedzieć jak wyglądam, skoro mojego profilu nie odwiedzili, o otwarcie zdjęć nie poprosili, a wiekiem byłam młodsza od nich i bardziej wykształcona? To co się nie spodobało??? Napisałam administratorom, że wiem, że się podszywają pod użytkowników, łamiąc prawo czytają moje wiadomości (sami się przyznali), tworzą fikcyjne konta i wtedy zamiast odpowiedzi z zemsty zlikwidowano mi konto! Widać jak na talerzu, MyDwoje to biuro oszustów nastawionych na zysk i łupiących naiwniaków!!! Za chwile naganiacze MyDwoje, udający użytkowników będą się oburzać i pisać, jakie to "wspaniałe biuro matrymonialne", a to, że nie ma tam żywych osób, to drobiazg!
  • kuserek 30.03.16, 20:29
    To że ludzie nie maja podstawowego szacunku dla innych i nie odpowiadaja na listy to sie niestey często zdarza, ale to nie wina portalu a samych uzytkowników.
    Ja to tłumacze tak że niezdecydowani ludzie szukaja księcia z bajki ewentualnie bogatego supermena i na zwykle oferty nawet nie chce im sie odpisywac, ich sprawa, tak przeciez nie znajdą nikogo.
  • oldboy1 15.08.19, 12:38
    Nie chce się wypowiadać na temat My Dwoje, bo nie korzystałam, ale chce polecić biuro www.zolyty.pl, mają oddział w Czerwionce-Leszczynach i Katowicach, a klientów z całej Polski. Skorzystałem z usługi VIP z dojazdem i Pani Anna odwiedziła mnie osobiście. Poznałem Grażynę, jestem szczęśliwy. Pani Ania dobiera partnerów pod nasze oczekiwania i na pewno jakiś kandydat zawsze się znajdzie. Polecam!
  • kuserek 30.03.16, 20:24
    mi ten portal odpowiada, nie jest taki pazerny i agresywny jak te dwa inne najbardziej znane gdzie fałszywe profile z super zdjeciami wysyłaja biednym ludziom usmiechy aby ich naciagac na kupno premium a potem nic, na portalu mydwoje.pl nic takiego nie ma miejsca
  • sailian 02.05.19, 17:15
    Ja generalnie przerobiłem od lat 2004:
    fotkę, sympatię, be2, edarling, cdate, be2, lokalne ogłoszenia na lento, i gazecie
    Dopiero się zarejestrowałem na portalu, jednak głównym problemem są zazwyczaj fakowe konta założone przez adminów.

korzystam też z buziak.pl :) chyba ten portal najlepiej mi odpowiada, niestety Panie też rejestrują się na kilku różnych portalach, o Panach szukających skoku w bok, cóż mogą skorzystać z ogłoszeń roxa i inne tego typu badziewia, mnie to obrzydza bo kojarzy mi się jedynie z HIV.

Jest ciężko znaleźć drugą partnerkę, głównie dlatego, że też mam ciężki charakter, i dotykają mnie pewne obraźliwe sformułowania, na takim portalu, niestety pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.

Jeżeli chodzi o statystykę, to mniej więcej na 1000 wysłanych wiadomości, zazwyczaj otrzymuję ok 13 odpowiedzi, trzeba przekopać się przez masę rzeczy, odrzucić Panie które próbują zwabić - tak właściwie podszyta grupka która np. kiedyś kumplowi chciała auto zarąbać.

Są też Panie które odrzucają samą obojętnością, lub brakiem zainteresowania, piszą na odwal się lub krótko odpowiadają jednym słowem, daję wtedy jeszcze 2 próby na zmianę tematu i odpuszczam bo już wiem, że nic z tego nie będzie, nie jestem zbyt piękny nadrabiam to inteligencją i oddaniem, ale to niestety w tych czasach za mało.

Unikam nieopisanych profili i takich "napisz to się dowiesz" to są pułapki.

Proszę nie traktować tego jak oskarżeń wobec wszystkich Pań, podchodzę indywidualnie do każdej rozmówczyni, każda ma inny charakter, ale mam już wyrobione pewne schematy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka