Jak znaleźć osobę nic o niej nie wiedząc? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Jak znaleźć osobę nic o niej nie wiedząc? Szukałem po portalach
    www.nasza-klasa.pl www.jakleci.pl www.fotka.pl i Jej nie znalazłem:(
    Wiem tylko jak wygląda (kolor oczu, długość włosów i ich kolor,
    wzrost). Wiem jeszcze na jakim mniej więcej osiedlu mieszka. Znacie
    może jeszcze jakieś portale, gdzie mogę znaleźć szukaną przeze mnie
    osobę? Pozdrawiam.
    • Gość: kaja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.09, 21:04
      • Gość: Lola IP: 89.25.235.* 16.08.10, 22:51
        aaaa...ja mam ten sam problem
        Byłam na wakacjach w górach blisko Zakopanego ale mimo ,ze przyjechaliśmy autem
        do Zakopanego jeździliśmy pociągiem bo na drogach były korki....i każdego dnia w
        tym pociągu był koleś <koleś po prostu jak marzenie> nie żebym była aż tak
        powierzchowna ,ale ludzie on mi się nawet śni ...ale problem w tym ,że był z
        jakimś obozem albo czym i nie wiem nawet z kąt jest .Chciałam do niego podejść i
        zagadać ,ale tak przy starych głupio :(
        Może ktoś go zna?
        fryzura ala Bieber ,zielone oczy,fajnie się ubiera ,czesto nosi rzeczy w
        kratke,około 170 cm wzrostu ,ciągle słuchający mp 3 (białe słuchawki) 14-16 lat
        ,duże usta (być może imie Adam ...ale może nie ,coś mi sie w tym pociągu o uszy
        o jakimś Adamie obiło więc może to on )
        jakby ktoś sie coś domyślał to niech wysle mi link z nk od niego na e-mail albo co
        alexa10@amorki.pl
        • Gość: blondynka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.10, 19:25
          ja równiez szukam faceta- ideala jechalam 2 sierpnia pociagiem krakow - gdynia o
          godz 22!! ma na imię rafał pochodzi z rudy śląskiej pracuje w irlandii!!
          • Gość: Zaneta P. IP: *.cm-6-8b.dynamic.ziggo.nl 21.12.11, 18:01
            Witam. Ja mam ten sam problem. Dawno temu, okolo 3 lat poznalam Pewnego Sebastiana. Ma okolo 24/26 lat, dokladnie juz nie pamietam.. Wiem ze mieszka w Poznaniu, ma na plecach duzy tatuaz smoka kolorowego, jest ciemnym szatynem, dosc wysoki..ak Wiem tylko ze mieszkal w domku jednorodzinnym, byl to mini hotel, ale jego ojca.. Nie wiem co sie z nim dzieje, szukam go od Roku.. los tak chcial, ze nasze drogi sie rozeszly. Sebastian, nigdy nie przestane wierzyc w to ze Cie znajde !!!!!!!!!! Prosze moze ktos cos wie.. ?????

Zaneta ze Szczecina.
          • Gość: Mila IP: *.252.14.127.internetia.net.pl 13.09.13, 19:02
            Ja jestem z Rudy :)
        • Gość: klaudia IP: *.tvteletronik.pl 22.07.12, 01:19
          Lecąc do Emiratów też spotkałam chłopaka-zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Miał blond włosy a'la Bieber, około 170cm wzrostu, świetnie się ubierał (same firmówki), miał białe słuchawki, ipoda, ipada w niebieskiej obudowie i blackberry. Nosił ray-bany korekcyjne.
          Był bardzo kulturalny.Miał coś około 16/17/18 ? lat. Niestety nie wiem jak się nazywał, ani gdzie mieszkał (ale podejrzewam, że w Warszawie)
          Od 5.07.2012 do 13.07.2012 był na objazdówce po Emiratach, a od 13.07.2012 do 20.07.2012 na wczasach w Dubaju z mamą. Wylatywał z warszawskiego Okęcia.
          Ostatni raz widziałam go 7 lipca, od tego czasu ciągle mi się śni, szukam go na różnych stronach, za dużo o nim myślę. Ta sprawa nie daje mi spokoju, pomóżcie mi coś z tym zrobić.
          Mam tylko te zdjęcia:
          imageshack.us/photo/my-images/14/img1412rq.jpg/
          imageshack.us/photo/my-images/20/img1411h.jpg/
          Jeżeli ktoś wie, jak się nazywał, to proszę mi odpisać, bardzo mi zależy, żeby chociaż znaleźć go na facebook'u.
        • Gość: Michał IP: *.eaw.com.pl 01.06.14, 11:56
          Szukam dziewczyny którą widziałem w pociągu Warszawa-Wrocław.Było to w środę 28.05.20014
          Pociąg miał 80min. opóznienia. Dziewczyna była z Warszawy a do Wrocławia na dwa dni oddelegowała ją szefowa. Śmialiśmy się że chyba za karę. Gdy wysiedliśmy na dworcu we Wrocławiu dziewczyna zapytała mnie o jakąś ulice. Generalnie zamówiłem jej taxi i każdy pojechał w swoją stronę:( Po 5 sekundach zacząłem zastanawiać się co ja zrobiłem....Gdyby zdarzył się jakiś cud proszę o kontakt bmwkamien3@interia.pl
      • Gość: ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.11, 08:34
        dawid z pleszewa mieszka na ul.piaski mniej więcej ta jes blondynem
      • MAM TAKI SAM PROBLEM ..SZUKAM DZIEWCZYNY KTÓRA BYŁA 12.11.2011R WE WROCKU NA BASANIE (blondynka okolo 155cm wzrostu) prawdopodobnie ma na imię Julka ale nie wiem na 100% może sama przeczyta więc napiszę że to ten blondyn który się do Cb uśmiechał moje gg 1631847 (głupio było mi podejsć bo była z rodziną )
      • Gość: jola IP: *.dynamic.chello.pl 06.05.12, 17:20
        jak znajdę osobę jeżeli nie wiem jak ma na nazwisko .Znam imię ,ale nie wiem czy jest prawdziwe.wiem jak wygląda
        • Nawet jeśli nie znasz nazwiska , a znasz imię to spróbuj poszukać na różnych portalach np : fb , nk . Miałam taki sam problem , znałam tylko imię tej osoby , nie wiedziałam gdzie mieszka , ale bardzo zależało mi żeby odnaleźć tą osobę . Bardzo długo szukałam , już nie wiedziałam co mam robić czy się poddać czy dalej szukać. Mijały tygodnie , aż w końcu całkiem przypadkowo przeglądając rożne zdjęcia w końcu znalazłam.
          Myślałam ,że jak znajdę tą osobę wszystko się ułoży , będę szczęśliwa i tak było przez osiem dni. Teraz już minął miesiąc i bardzo żałuję ,że odnalazłam tą osobę ;( Chce o niej zapomnieć jak najszybciej , o tym co było , ale jest bardzo trudno. Ale jeśli znasz imię to poszukaj może Ci się uda. Mnie się udało bardzo się cieszyłam ,do pewnego czasu ;/ Ale życzę szczęścia w szukaniu , mam nadzieję ,że odnajdziesz tą osobę i wszystko będzie dobrze nie tak jak było u mnie ;< .
          Życzę powodzenia . :*
          • Próbowałam wielokrotnie...i bez efektu...I chyba nie uda mi się a problem mam z tym straszny!Ponieważ szukam go od 4 lat!!!Znam imię:Miłosz...jest z Puław...ma około30-stki może troszke ponad...Pracował w firmie "Mosty-Łódź",delegacje...ale go zwolnili ponoć i tyle go widziałam...znam num.tel.do jego znajomego z tej pracy,ale ten już nieodpowiada,jego numer zresztą też...Błagam!!!Jeśli jest tu ktoś z Puław i zna kogoś takiego to plisss!-Chociaż nazwisko,adres...ja resztę sprawdzę i go odnajdę!bo muszę...
          • Gość: reporter_polski IP: *.adsl.inetia.pl 26.07.14, 21:37
            Dzień dobry,

Pracuję dla programu "Reporter Polski", emitowanego w TVP2. Planujemy zrobić materiał o historiach takich jak Pani. O ludziach, którzy szukali kogoś spotkanego w autobusie lub tramwaju i którym udało się odnaleźć poszukiwane osoby. Chcielibyśmy pokazać jak mogą potoczyć się takie historie. Czy zechciałaby Pani porozmawiać ze mną o tym, jak potoczyła się Pani historia?
            • Gość: Aga IP: *.unity-media.net 24.11.14, 16:11
              Mam też poważny problem i nie wiem robić mam trudniejsze zadanie do wykonania ponieważ znam go tylko ze zdjęcia choć mi się tak wydaje i szukam go w całej Ameryce.Myślałam że pisałam z nim ale zorientowałam się że piszę z oszustem który posługuje się jego zdjęciami i zakochała się w w człowieku ze zdjęć i postanowiłam że go znajdę nawet jeśli miałoby to trwać latami chce uprzedzić go że ktoś posługuje się jego zdjęciami i robi z niego oszusta.Jeśli chcecie pisać proszę na dba facebooku Agnieszka Szpitun Gajowiak pozdrawiam was!
      • Gość: Laura IP: *.cust.dsl.vodafone.it 13.10.13, 20:53
        Imie Laura mieszka prawdopodobnie w San Martino prv Ferrara a Ferrara
      • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.13, 12:36
        to przynajmiej wiesz jak wyglada ja znam tylko imie i nazwisko ojca nic wiecej o nim niewiem i jak mam niby odnalesc
    • Gość: ewelina IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.11.09, 12:01
      czesc mam ten sam problem mam tylko zdjecie pewnego chłopaka nic o nim nie wiem
      a oddala bym zycie zeby go odnalesc. pomóżcie nam:P
      • Gość: natasza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.09, 10:30
        hej ewelina mam ten sam problem co ty i próbowalam wszystkiego
        niestety wszystko na marne a ty co robisz zeby go znalezc??
      • Gość: Taari5 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.10, 11:14
        Ewelina, opisz jak wygląda albo wlep zdjęcie, powiedz ok. ile ma
        lat. Rozumiem Cię... Bo u mnie troche się pozmieniało... Okazało się
        że nie szukam tego kogoś co trzeba... ale teraz wiem (bynajmiej to
        wiem:-P) kogo szukam...
        • Gość: Głupek IP: *.49.classcom.pl 11.12.10, 19:55
          Jestem w podobnej sytuacji, tyle że osoba tj dziewczyna do której szukam kontaktu była kiedyś ze mną, Uświadomiłem sobie niedawno, że strasznie ją kochałem, że tylko ona dawała mi szczęście i chęć do życia. Pamiętam z nią mój pierwszy raz, pamiętam pierwsze spotkanie. Była jak to mówią słowa pięknej piosenki "jesteś lekiem na każde zło i nadzieją ....."
          • A oto przewidziana kolejność zdarzeń. Piszmy scenariusz, a co.

"- To Ty? (dziewczyna nieśmiale)
            - och nareszcie, znaleźliśmy się! Skąd wiedziałaś, że Cię szukam? (chłopak)
            - zrobiłam to, co bym chciała, żebyś Ty zrobił i udało się
            - a gdybym tu Cię nie szukał, to czy dałabyś się poderwać za tego, co robi właśnie to, co Ty?
            - ależ skąd, miałam intuicję, że Cię znajdę, to taki kobiecy instynkt
            - już ja widzę ten kobiecy instynkt, ale chyba do macierzyństwa. Chciałaś mnie zostawić i poznać kogoś, kto robi to co Ty tu teraz! (chłopak)
            - no jak tak twierdzisz, to może masz rację, ale nie denerwuj się tak, napewno miałeś zły dzień w pracy. Choć jak nie chcesz to sobie pójdę (rozżalona dziewczyna)
            - a pewnie, że pójdę, skoro mnie tu smarujesz przed ludźmi, i nie potrafisz nawet w tak błachych sprawach trzymać języka za zębami to jeszcze wszystko będziesz móiwć o mnie ludziom. Dobrze, że nie chciałem wyjść za Ciebie, żegnam (chłopak)
            - no to cześć. (dziewczyna)
            - czekaj, jaki masz ten adres i nazwisko? "

• A w ogóle to ja znam Cię, ale nie do końca mi pasuje ten Twój wątek. No chyba, piszesz nieprawdę - albo ja inaczej ją rozumiem.
            • Gość: Anonim55 IP: *.dynamic.mm.pl 10.08.12, 13:48
              Mieszkam w Kaliszu. Byłem wczoraj w aqua parku i zobaczyłem śliczną dziewczynę. Blondynka ok 170 cm wzrostu. Jest problem bo niewiele o niej wiem. Raz z nią zamieniłem kilka słów bo przepuściłem ją w kolejce na zjeżdżalnie. A głupio było mi z nią rozmawiać bo była z rodzicami. Żałuje że nie poprosiłem ją chociarż o numer gg żebyśmy mogli pogadać. Mam na imię Mateusz i mam problem . Mam nadzieję że jeszcze kiedyś cię zobaczę.
    • Gość: magda IP: *.ostrowiec-sw.vectranet.pl 10.11.09, 23:16
      znam to...ja tez bym chciala kogos poznac....z kims pogadac....co
      zrobic?
    • Nie każdy posiada konta na tych wszystkich portalach:-)

Jeśli wiesz jak wygląda, gdzie mieszka i bardzo chcesz się z nią
      spotkać to może po prostu więcej czasu spędzaj w jej okolicy? Raczej
      większa szansa, że wpadniesz na nią w realu:-)

--
      Cała rozpiętość natury! Od Kreatora do kreatury.
      • Z tą większą ilością czasu to odpada. Na innych osiedlach ta osoba może nie przepadać za ludźmi z tego osiedla. Pozatym może być bardzo wielkie. To nie jest pomoc.
        Najlepiej by było, gdyby wszyscy ich znajomi uwierzyli i zwracali się do was jak do fajnej pary a nie do każdego z osobna zapraszając w dodatku was razem wszędzie. Fajnie by było, gdyby się pointeresowali nimi, a niekoniecznie tylko sobą, żeby podzielili się swoim szczęściem z innymi w ten sposób (o ile są osobami żyjącymi w szczęśliwych parach).
        -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

• Gość: Tomek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.09, 18:53
      Też samotny jestem, jakos tak samemu źle.
      Napisz albo zadzwoń:
      0504-901-846.

Czekam!
    • Gość: Taari5 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.10, 14:36
      Mam bardzo podobny problem. Wiem tylko jak wygląda- włosy ma brązowe
      lekko falowane i lekko puszyste, oczy piwne.Wiem też,jaki ma
      harakter- jest nieśmiały, spokojny i opanowany. Gdyby ktoś z Was,
      znał takiego chłopaka, lub go gdzieś zobaczył, proszę dajcie znać...
      • Gość: Taari5 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.10, 14:40
        Aha, i jeszcze co do włosów długość- Do ramion
        • Gość: Taari5 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.10, 14:47
          Siemka. Totalnie nie wiem jak znależć takiego jednego chłopaka. Ma
          piwne oczy, brązowe włosy do ramion, lekko falowane. jest nieśmiały,
          spokojny i opanowany. Generalnie nie wiem jak się zabiorę do
          szukania, alę gdyby ktoś z Was widział lub znał takiego chłopaka to
          błagam!!! Dajcie znać!!!
          • Gość: blind IP: *.131.246.94.artcom.pl 04.03.10, 21:55
            Ja mam ten sam problem dziś jechałem tj 4 marca pociagiem interRegio z Gliwic do
            Katowic. Usiadlem kolo naprawde super dziewczyny spogladala na mnie a ja nie
            potrafilem nawet nic powiedziec, wysiadlem specjalnie dla niej w Katowicach zeby
            pogadac a jak sie zebralem to porawdopodobnie odjechala innym pociagiem :( Ma
            ciemne włosy krotkie takie lekko powyzej ramion, miala płaszcz z fioletowym
            kwiatkiem oraz chuste ala arafatka, i torebke niwilkich rozmiarow przepasana
            przez ramie. Nic o niej nie wiem a zalezy mi zeby ja zobaczyc moze ktos ma
            jakies propozycje co zrobic? Jesli ktos wie lub moze czytasz to napisz :)
          • Gość: Beola IP: *.204.118.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 16.05.13, 19:13
            Widziałam bardzo podobnego do twojego.a gdzie ty go spotkałaś? Ja na finale got to dance w Warszawie dnia 09.11.12 i na finale must be the music 04.11.12 miał ok. 13 lat jak ja z pozorów taki sam jakmtwój. Błagam odpisz GDzie go widziałaś..????????
      • Gość: lulz IP: 164.40.188.* 22.05.13, 13:09
        Cholera z opisu to brzmi jak mój kumpel... Bardzo bym się ucieszył mogąc Ci pomóc. Tylko musiałbym wiedzieć z jakiej okolicy jest mniej więcej bo w Polsce może być takich wielu...
    • Gość: ziom IP: 212.91.17.* 17.02.10, 17:16
      popytaj sie w okolicy a konkretnie powiedz im jak wygląda
    • Gość: Doris IP: *.tvk.torun.pl 12.04.10, 19:02
      tak, ja spotkałam chłopaka w pociągu, jechaliśmy razem z Torunia do
      Warszawy Inter Regio w piątek 9.04., nawet chwilę rozmawialiśmy, ale
      głupia nie zapytałam ani o imię ani o numer telefonu, nic.
      Zrobiłabym wszystko żeby go odnaleźć :)
    • Czekaj na osiedlu na nią ;P
      --
      Dyskrecja - Mega sklep i hurtownia
      • Gość: M z Krakowa IP: 77.236.0.* 18.05.10, 13:53
        Witam powiem tak, ja od lat szukałam osoby ktorą bardzo kocham, i znalazłam, i
        bardzo tego żałuje...... Dla czego? Bo ta osoba tylko mnie zraniła i to bardzo ,
        zdeptała cały mój świat i moje uczucia, nigdy nie myślałam ze tak się stanie.A
        ja nadal o nim myśle i nigdy nie zapomnę, szkoda ze tak się stało, ale wierze ze
        miłość istnieje ( w moim sercu na bank!)M.....
        • Gość: M z Bogdanca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.10, 16:53
          jego twoje zranione uczucia wcale nie martwia:D
          moze nawet poczytuje sobie cala te sytuacje za swoj -pewnego rodzaju-
          sukces:>
          • Gość: M. Z krakowa IP: 77.236.0.* 20.05.10, 10:25
            nie zmartwiłeś mnie, rany się goją , widocznie tak miało być a z drugiej strony
            może i dobrze że tak się stało, na dzień dzisiejszy bardzo się różnimy. I nie
            musisz nikomu dogryzać, pozdrawiam
    • może zobacz na sexfotek.pl ?
    • Gość: guciek IP: *.centertel.pl 28.05.10, 13:45
      a skad wiesz ze w ogole jest zalogowana na jakims portalu?? Jak wiesz na jakim
      osiedlu mieszka to mozesz obserwowac. popytac. A imie ? Nazwisko? Bo jakbys to
      mial to juz nie problem znalezc. Kiedys szukalem jesnej osoby u ktorej moj brat
      sie zatrzymal. mialem tylko imie i nazwisko. 2 godziny i bylem pod drzwiamy tego
      goscia. popatrz jeszcze na bahu, pozdrawiam :)
    • A widujesz ją często ? może wystarczy się do niej odezwać jak ją
      spotkasz, bez kombinowania po forach z ogłoszeniami :)
      • Gość: Ja IP: *.tktelekom.pl 04.06.10, 22:20
        ja mam podobny problem;/ zakochałam się więcej niż pół roku temu w pewnym
        chłopaku, którego spotkałam na egzaminie prawa jazdy;/ nic o nim nie wiem tylko
        tyle że ma na imię Konrad... szukałam go na nk ale niestety samo imię nie
        wystarczyło;/
    • Gość: Nieznajoma IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.10, 17:25
      Mam podobny przypadek, tylko ja o tej osobie nic po za tym jak wygląda nie wiem,
      gdzie mieszka, do jakiej szkoly chodzi jak jeszcze wogóle chodzi... Wiem że
      między nami coś zaiskrzyło widzialm to w jego oczach tylko byłam zbyt nie śmiała
      żeby podejść. Nawet nie wiem w jakim mieśćie mieszka nic poprostu nic
      • Gość: gość IP: *.md4.pl 14.06.10, 18:42
        Hej! Ja mam tak samo dzisiaj widziałam chłopaka-cudo: śniada skóra, włosy chyba
        brąz b obcięte przy samej głowie. Uśmiechnął się do mnie i chciałabym go
        znaleść... Widziałam go we Wrocku koło korony i młyna. Jeśli ktoś coś wie to
        moje gg 7759113. Błagam pomóżcie!
        • Gość: blondynka z ipodem IP: *.internetia.net.pl 01.08.10, 10:09
          Ja też mam taki problem,wczoraj 31 lipca wsiadłam do pociagu (trasa Swinoujscie-Białystok) w Koninie.Przez jakis czas jechałam z bardzo przystojnym męzczyzna,prawdopodobnie z obcokrajowcem,moze portugalczyk,choc mówił po polsku to jednak nie dokladnie.Zagadał a ja go spławiłam,chyba sie wystraszylam?!Jednak ciągle sie patrzył..eh..Wysiadł w Kutnie,a ja żałuje ze niczego nie zrobiłam.Mam juz swoje lata i sama sobie sie dziwie ze tu pisze,wiem ze sa mniejsze szanse niz 1% ze on to odczyta...ale wiem ze czasem wystarczy ten 1%...także jesli mam te szczescie to..suppoi@interia.pl
    • pojsc do agencji detektywistycznej, pokazac zdjecie, lub podobizne, podac inne posiadane dane - i znajda.

a nie smecic tu na forum.
    • Nie szukaj, zapomnij. Bo jak znajdziesz i okaże się, że jest za
      późno, będzie ci bardzo przykro (piszę z własnego doświadczenia)
    • Gość: Justi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.10, 16:28
      ja również mam ten problem... ostatnio na dyskotece (Energy 2000)
      poznałam świetnego chłopaka. wiem tylko, że ma ciemne włosy, miał lekki
      zarost... ma na imię Sylwek i ma 22 lata. prosze, pomóżcie mi go
      odnaleźć ;)
      • Ja tez mam ogromny problem :/
        W te wakacje byłam na Majorce na tydzień i codziennie chodzilam na plaze i w
        drugi dzień pobytu zauwazylam takiego ślicznego niemca i odkąd go zobaczyłam nie
        mogłam przestać na niego patrzeć, potem za każdym razem oni (on i jego rodzina)
        siadali blisko nas. Moja mama mysli ze jego mama jest polką bo tak sie dziwnie
        usmiechala kiedy kolwiek my po polsku mówilismy. On ma okolo 15 - 16 lat nie
        wiem nie jestem pewna. Miałam tak super okazje zeby z nim pogadac bo siedział
        metr ode mnie ! Naszczescie zrobiłam mu troszke zdjec i na niektórych fotkach
        uchwycilam jego mamę wieć wstawie linki . A wiec apel do ludzi mieszkających w
        Niemczech jeśli ich widzieliscie prosze o kontakt na gg 8687672

Tu są zdjęcia:
        i52.tinypic.com/2nbbuz5.jpg <- tu jest on i jego mama
        i55.tinypic.com/208txle.jpg <- tu tak samo
        i54.tinypic.com/166ufd.jpg <- troche dziwne ale wtedy go fala uderzyla :L
        i55.tinypic.com/15gxmdv.jpg
        i51.tinypic.com/ioq5uu.jpg
        i51.tinypic.com/2s7uwqa.jpg
        i55.tinypic.com/2lwlp8h.jpg
        i55.tinypic.com/zvewsh.jpg
        Jesli linki nie działają to piszcie na gg
        • Gość: ehhh IP: *.xdsl.centertel.pl 27.07.12, 20:41
          wczoraj wróciłam z teneryfy wylot był 19.07 z katowic , na lotnisku spotkałam chlopaka idealnego ... wysoki , dredy i piękny usmiech ... i też leciał na teneryfe wracaliśmy 26.07 i też go spotkałam niestety jestem cholernym TCHÓRZEM i nie miałam odwagi się do niego odezwać tylko patrzyłam w jego strone i nie mogłam spuścić z niego wzroku....teraz strasznie załuje ..chłopak jest z KATOWIC albo OKOLICY ... dokładnie ma długie jasno brązowe a może poprostu brazowe dredy w czasie wyjazdu miał biała koszulke spodnie takie 3/4 i converse nie moge o nim zapomnieć : c...byl prawdopodobnie z bratem (blondyn kolorowe rurki i vansy) rodzicami i najprawdopodobiej z siostrą ale możliwe że była to koleżankaa , dziewczyna ( w najgorszym wypadku) czy cos... jeśli ktoś go zna bardzo prosze niech pisze nie znam imienia ani nazwiska nic ;c ... albo jesli ty to widzisz napisz...
          email: klaudia_xxxx@wp.pl
          • Mam taki sam problem,ale ja szukam dwóch chłopaków którzy lecieli ze mną 7lipca 2012r. do Egiptu do Marsa Alam i mieszkaliśmy w tym samym hotelu,stali za mną przy odprawie na lotnisku w dniu wylotu na wakacje,wiem jak wyglądają PODAM jak byli ubrani w dniu wylotu czyli to był chyba 14lipiec: jeden chłopak ma ciemne ,krótkie włosy,raczej jasną karnację,byl w rurkach,i T-shercie z Croppa,bo widziałam metkę,bo był taki napis z tyłu jego bluzki
            Drugi miał też jasną karnację,i bardziej takie blond włosy,ale coś takiego jakby jasny brąz z blondem zmieszać,miał jasne rurki,czarne buty eleganckie takie,czarną torbę,i ma chyba niebieskie oczy,i miał koszulę jasną,
            PODAM JAK BYLI UBRANI W DNIU WYLOTU DO EGIPTU: pamiętam jak był ubrany ten taki co ma jasne włosy:miał koszulkę w kratkę czerwoną,ciemne rurki,a reszta podobnie jak w dniu wylotu do Poslki z powrotem
          • Mam taki sam problem,ale ja szukam dwóch chłopaków którzy lecieli ze mną 7lipca 2012r. do Egiptu do Marsa Alam i mieszkaliśmy w tym samym hotelu,stali za mną przy odprawie na lotnisku w dniu wylotu na wakacje,wiem jak wyglądają PODAM jak byli ubrani w dniu wylotu czyli to był chyba 14lipiec: jeden chłopak ma ciemne ,krótkie włosy,raczej jasną karnację,byl w rurkach,i T-shercie z Croppa,bo widziałam metkę,bo był taki napis z tyłu jego bluzki
            Drugi miał też jasną karnację,i bardziej takie blond włosy,ale coś takiego jakby jasny brąz z blondem zmieszać,miał jasne rurki,czarne buty eleganckie takie,czarną torbę,i ma chyba niebieskie oczy,i miał koszulę jasną,
            PODAM JAK BYLI UBRANI W DNIU WYLOTU DO EGIPTU: pamiętam jak był ubrany ten taki co ma jasne włosy:miał koszulkę w kratkę czerwoną,ciemne rurki,a reszta podobnie jak w dniu wylotu do Poslki z powrotem
      • Ale miał jasne włosy. Ale też młody, może ciemny blond, jak chcesz, to dam Ci namiary gdzie pracuje
    • Gość: m2707 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.10, 16:35
      Hej ja mam podobny problem Kilka miesięcy temu pracowalam w pewnej knajpie i ten WYMARZONY facet (uprzejmy brunet o wielkich jasnych oczach) przychodzil tam prawie codziennie Wymienialismy tylko usmiechy, ale nie odwazylam sie do niego odezwac Nie wiem nawet jak ma na imie..:(Wiem tylko, że kazdego dnia ok godz 17.00 pojawial sie w Chińskiej Patelni na ul. Weyssenhoffa w Bydgoszczy Zostawie swoj numer gg gdyby przypadkiem kiedyś to przeczytal...4590686
    • Tak sobie czytam te wątki i czasem dochodzę do wniosku, że może to ja jestem, ale musiałabym mieć więcej danych od tych co szukają. Skąd mam wiedzieć,że to ja - jest tylu ludzi. Albo chociaż skąd się znamy.
    • Moje rozwiązanie jest takie. Każdy ma pewnie coś na sumieniu. Może to być drobnostka, lub sprawa, o której nie wiedział, że jest zła, że źle wpływa.
      I teraz tak: trzeba się pobawić w przywoływanie wzajemne do porządku. Osoba winna pojawi się w miejscu, w którym zawiniła, a osoba przywołująca do porządku ma pojawić się w miejscu, w którym zauważyła, że coś się jej nie podoba.
      I na odwrót. Jeśli zauważycie u kogoś, kogo szukacie coś, co wam się nie podoba, bo źle zrobiła, to idźcie tam przywoływać do porządku. Może trzeba za coś przeprosić.
      W ten sposób znajdziecie swoje dusze.
    • Napisałam już 10 wątków to jeszcze podsumuję:
      jedyna odpowiedź, która padła to spędzanie na jej osiedlu więcej czasu.
      W pozostałych kwestiach się nie wypowiem bo są kwestią pieniędzy lub szukania w internecie.

Ja ze swej strony proponuję podać jej cechę charakterystyczną tylko dla niej samej i nikogo więcej i po tym "śladzie" osiągnąć skuteczność w znalezieniu
    • Gość: niekumata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.10, 12:57
      A po co szukać kogoś, o kim się nic nie wie? Skoro konkretną osobę chce się znaleźć ze względu na jej wygląd, to może prościej byłoby rozejrzeć się za kimś fizycznie podobnym?
      • właśnie może dlatego aby poznać te osobę :) i nie patrzeć tylko na nia ze wzgledu na wyglad. NP. ja 11 grudnia będąc w Krakowie na 2 dniowym wyjeździe pojechałam do teatru"KTO" na spektaklu atrament dla leworęcznych będąc tam spotkałam grupkę przystojnych chłopaków jeden bardzo mnie zaciekawił był to blondyn na oko wyglądał ze ma jakieś 17-19 lat lecz mogłam się mylić, potem zaś w dniu 12 grudnia spotkałam ich w pociągu relacja Kraków warszawa centralna który został nazwany pociągiem czułości zdjęcie niestety ostrość zdjęcia nie pozwala mi na to abym mogla umieścić je na stronie. gdyby nie to ze w tym pociągu były ograniczone ruchy to podeszła bym do nich i zagadała. jednym z kumpli którzy z nim podróżowali był chłopak ze złamaną ręka i chłopak w czapce z wielkimi słuchawkami mam nadzieje ich jeszcze raz spotkać/:)
    • Gość: Mimi IP: *.adsl.inetia.pl 30.12.10, 15:23
      www.szukam-cie.pl
    • Gość: gość IP: *.range81-159.btcentralplus.com 31.12.10, 21:24
      hej, ja też szukam pewnego chłopaka, jechaliśmy w jednym autobusie z Polski do Londynu(29.10.2010r.) i niestety prawie nic o nim nie wiem, oprócz tego jak wygląda:(
    • Gość: Sylwestrowablondi IP: *.cable.smsnet.pl 04.01.11, 15:24
      W dzisiejszym czasach w erze internetu naprawdę nie jest problemem kogoś znaleźć. Są portale pomocne w tych sprawach np. www. poszu.pl.
      Mnie osobiście tylko przeraża ogrom ogloszeń kobiet szukających mężczyzn, którymi się zauroczyły. Dlaczego faceci nie mają tyle odwagi? W sumie przydarzyła mi się w noc sylwestrową podobna sytuacja, w sumie znam kilka kanałów dzięki którym być może udałoby mi się go odnaleźć, ale przecież jestem kobietą....To on powinien zrobić ten pierwszy krok.
      Ale nie będe siedzieć z założonymi rękami, co jakiś czas tutaj wejdę i sprawdzę, czy może coś do mnie napisał;)
przejdź do: 1-100 101-200 201-205
(101-200)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.