Jak znaleźć osobę nic o niej nie wiedząc? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Jak znaleźć osobę nic o niej nie wiedząc? Szukałem po portalach
    www.nasza-klasa.pl www.jakleci.pl www.fotka.pl i Jej nie znalazłem:(
    Wiem tylko jak wygląda (kolor oczu, długość włosów i ich kolor,
    wzrost). Wiem jeszcze na jakim mniej więcej osiedlu mieszka. Znacie
    może jeszcze jakieś portale, gdzie mogę znaleźć szukaną przeze mnie
    osobę? Pozdrawiam.
    • Gość: kaja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.09, 21:04
      • Gość: Lola IP: 89.25.235.* 16.08.10, 22:51
        aaaa...ja mam ten sam problem
        Byłam na wakacjach w górach blisko Zakopanego ale mimo ,ze przyjechaliśmy autem
        do Zakopanego jeździliśmy pociągiem bo na drogach były korki....i każdego dnia w
        tym pociągu był koleś <koleś po prostu jak marzenie> nie żebym była aż tak
        powierzchowna ,ale ludzie on mi się nawet śni ...ale problem w tym ,że był z
        jakimś obozem albo czym i nie wiem nawet z kąt jest .Chciałam do niego podejść i
        zagadać ,ale tak przy starych głupio :(
        Może ktoś go zna?
        fryzura ala Bieber ,zielone oczy,fajnie się ubiera ,czesto nosi rzeczy w
        kratke,około 170 cm wzrostu ,ciągle słuchający mp 3 (białe słuchawki) 14-16 lat
        ,duże usta (być może imie Adam ...ale może nie ,coś mi sie w tym pociągu o uszy
        o jakimś Adamie obiło więc może to on )
        jakby ktoś sie coś domyślał to niech wysle mi link z nk od niego na e-mail albo co
        alexa10@amorki.pl
        • Gość: blondynka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.10, 19:25
          ja równiez szukam faceta- ideala jechalam 2 sierpnia pociagiem krakow - gdynia o
          godz 22!! ma na imię rafał pochodzi z rudy śląskiej pracuje w irlandii!!
          • Gość: Zaneta P. IP: *.cm-6-8b.dynamic.ziggo.nl 21.12.11, 18:01
            Witam. Ja mam ten sam problem. Dawno temu, okolo 3 lat poznalam Pewnego Sebastiana. Ma okolo 24/26 lat, dokladnie juz nie pamietam.. Wiem ze mieszka w Poznaniu, ma na plecach duzy tatuaz smoka kolorowego, jest ciemnym szatynem, dosc wysoki..ak Wiem tylko ze mieszkal w domku jednorodzinnym, byl to mini hotel, ale jego ojca.. Nie wiem co sie z nim dzieje, szukam go od Roku.. los tak chcial, ze nasze drogi sie rozeszly. Sebastian, nigdy nie przestane wierzyc w to ze Cie znajde !!!!!!!!!! Prosze moze ktos cos wie.. ?????

Zaneta ze Szczecina.
            • Gość: Fsw22 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.01.12, 16:53
              Ludziee 16.01.2012 tak ok godziny 12 w galerii kaskada w szczecinie siedzialem z kolega kolo kfc i naprzeciwk mnie siedziala piekna blondynka szczupla wiek okolo 16 lat ubrana w czarna koszulke byla z kolezanka i sie wpatrywala we mnie a ja w nia lecz nie mialem odwagi do niej podejsc:(. Chcialbym ja znowu spotkac mam nadzieje ze tak jak ja ona tez probuje szukac mnie po roznych forach i mam nadzieje ze sie jakos odnajdziemy. Jesli ktos cos wie pisac na gg 5537439
            • Wydaję mi się że tak tu znaleźć te osoby to będzie ciężko no chyba, że jakimś cudem coś ich tu przyciągnie. Ale jeśli jest pisana wam ta osoba to na pewno ja spotkacie.
          • Gość: Mila IP: *.252.14.127.internetia.net.pl 13.09.13, 19:02
            Ja jestem z Rudy :)
        • Gość: klaudia IP: *.tvteletronik.pl 22.07.12, 01:19
          Lecąc do Emiratów też spotkałam chłopaka-zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Miał blond włosy a'la Bieber, około 170cm wzrostu, świetnie się ubierał (same firmówki), miał białe słuchawki, ipoda, ipada w niebieskiej obudowie i blackberry. Nosił ray-bany korekcyjne.
          Był bardzo kulturalny.Miał coś około 16/17/18 ? lat. Niestety nie wiem jak się nazywał, ani gdzie mieszkał (ale podejrzewam, że w Warszawie)
          Od 5.07.2012 do 13.07.2012 był na objazdówce po Emiratach, a od 13.07.2012 do 20.07.2012 na wczasach w Dubaju z mamą. Wylatywał z warszawskiego Okęcia.
          Ostatni raz widziałam go 7 lipca, od tego czasu ciągle mi się śni, szukam go na różnych stronach, za dużo o nim myślę. Ta sprawa nie daje mi spokoju, pomóżcie mi coś z tym zrobić.
          Mam tylko te zdjęcia:
          imageshack.us/photo/my-images/14/img1412rq.jpg/
          imageshack.us/photo/my-images/20/img1411h.jpg/
          Jeżeli ktoś wie, jak się nazywał, to proszę mi odpisać, bardzo mi zależy, żeby chociaż znaleźć go na facebook'u.
        • Gość: Michał IP: *.eaw.com.pl 01.06.14, 11:56
          Szukam dziewczyny którą widziałem w pociągu Warszawa-Wrocław.Było to w środę 28.05.20014
          Pociąg miał 80min. opóznienia. Dziewczyna była z Warszawy a do Wrocławia na dwa dni oddelegowała ją szefowa. Śmialiśmy się że chyba za karę. Gdy wysiedliśmy na dworcu we Wrocławiu dziewczyna zapytała mnie o jakąś ulice. Generalnie zamówiłem jej taxi i każdy pojechał w swoją stronę:( Po 5 sekundach zacząłem zastanawiać się co ja zrobiłem....Gdyby zdarzył się jakiś cud proszę o kontakt bmwkamien3@interia.pl
      • Gość: ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.11, 08:34
        dawid z pleszewa mieszka na ul.piaski mniej więcej ta jes blondynem
      • MAM TAKI SAM PROBLEM ..SZUKAM DZIEWCZYNY KTÓRA BYŁA 12.11.2011R WE WROCKU NA BASANIE (blondynka okolo 155cm wzrostu) prawdopodobnie ma na imię Julka ale nie wiem na 100% może sama przeczyta więc napiszę że to ten blondyn który się do Cb uśmiechał moje gg 1631847 (głupio było mi podejsć bo była z rodziną )
      • Gość: jola IP: *.dynamic.chello.pl 06.05.12, 17:20
        jak znajdę osobę jeżeli nie wiem jak ma na nazwisko .Znam imię ,ale nie wiem czy jest prawdziwe.wiem jak wygląda
        • Nawet jeśli nie znasz nazwiska , a znasz imię to spróbuj poszukać na różnych portalach np : fb , nk . Miałam taki sam problem , znałam tylko imię tej osoby , nie wiedziałam gdzie mieszka , ale bardzo zależało mi żeby odnaleźć tą osobę . Bardzo długo szukałam , już nie wiedziałam co mam robić czy się poddać czy dalej szukać. Mijały tygodnie , aż w końcu całkiem przypadkowo przeglądając rożne zdjęcia w końcu znalazłam.
          Myślałam ,że jak znajdę tą osobę wszystko się ułoży , będę szczęśliwa i tak było przez osiem dni. Teraz już minął miesiąc i bardzo żałuję ,że odnalazłam tą osobę ;( Chce o niej zapomnieć jak najszybciej , o tym co było , ale jest bardzo trudno. Ale jeśli znasz imię to poszukaj może Ci się uda. Mnie się udało bardzo się cieszyłam ,do pewnego czasu ;/ Ale życzę szczęścia w szukaniu , mam nadzieję ,że odnajdziesz tą osobę i wszystko będzie dobrze nie tak jak było u mnie ;< .
          Życzę powodzenia . :*
          • Próbowałam wielokrotnie...i bez efektu...I chyba nie uda mi się a problem mam z tym straszny!Ponieważ szukam go od 4 lat!!!Znam imię:Miłosz...jest z Puław...ma około30-stki może troszke ponad...Pracował w firmie "Mosty-Łódź",delegacje...ale go zwolnili ponoć i tyle go widziałam...znam num.tel.do jego znajomego z tej pracy,ale ten już nieodpowiada,jego numer zresztą też...Błagam!!!Jeśli jest tu ktoś z Puław i zna kogoś takiego to plisss!-Chociaż nazwisko,adres...ja resztę sprawdzę i go odnajdę!bo muszę...
          • Gość: reporter_polski IP: *.adsl.inetia.pl 26.07.14, 21:37
            Dzień dobry,

Pracuję dla programu "Reporter Polski", emitowanego w TVP2. Planujemy zrobić materiał o historiach takich jak Pani. O ludziach, którzy szukali kogoś spotkanego w autobusie lub tramwaju i którym udało się odnaleźć poszukiwane osoby. Chcielibyśmy pokazać jak mogą potoczyć się takie historie. Czy zechciałaby Pani porozmawiać ze mną o tym, jak potoczyła się Pani historia?
      • Gość: Laura IP: *.cust.dsl.vodafone.it 13.10.13, 20:53
        Imie Laura mieszka prawdopodobnie w San Martino prv Ferrara a Ferrara
      • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.13, 12:36
        to przynajmiej wiesz jak wyglada ja znam tylko imie i nazwisko ojca nic wiecej o nim niewiem i jak mam niby odnalesc
    • Gość: ewelina IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.11.09, 12:01
      czesc mam ten sam problem mam tylko zdjecie pewnego chłopaka nic o nim nie wiem
      a oddala bym zycie zeby go odnalesc. pomóżcie nam:P
      • Gość: natasza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.09, 10:30
        hej ewelina mam ten sam problem co ty i próbowalam wszystkiego
        niestety wszystko na marne a ty co robisz zeby go znalezc??
      • Gość: Taari5 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.10, 11:14
        Ewelina, opisz jak wygląda albo wlep zdjęcie, powiedz ok. ile ma
        lat. Rozumiem Cię... Bo u mnie troche się pozmieniało... Okazało się
        że nie szukam tego kogoś co trzeba... ale teraz wiem (bynajmiej to
        wiem:-P) kogo szukam...
        • Gość: Głupek IP: *.49.classcom.pl 11.12.10, 19:55
          Jestem w podobnej sytuacji, tyle że osoba tj dziewczyna do której szukam kontaktu była kiedyś ze mną, Uświadomiłem sobie niedawno, że strasznie ją kochałem, że tylko ona dawała mi szczęście i chęć do życia. Pamiętam z nią mój pierwszy raz, pamiętam pierwsze spotkanie. Była jak to mówią słowa pięknej piosenki "jesteś lekiem na każde zło i nadzieją ....."
          • A oto przewidziana kolejność zdarzeń. Piszmy scenariusz, a co.

"- To Ty? (dziewczyna nieśmiale)
            - och nareszcie, znaleźliśmy się! Skąd wiedziałaś, że Cię szukam? (chłopak)
            - zrobiłam to, co bym chciała, żebyś Ty zrobił i udało się
            - a gdybym tu Cię nie szukał, to czy dałabyś się poderwać za tego, co robi właśnie to, co Ty?
            - ależ skąd, miałam intuicję, że Cię znajdę, to taki kobiecy instynkt
            - już ja widzę ten kobiecy instynkt, ale chyba do macierzyństwa. Chciałaś mnie zostawić i poznać kogoś, kto robi to co Ty tu teraz! (chłopak)
            - no jak tak twierdzisz, to może masz rację, ale nie denerwuj się tak, napewno miałeś zły dzień w pracy. Choć jak nie chcesz to sobie pójdę (rozżalona dziewczyna)
            - a pewnie, że pójdę, skoro mnie tu smarujesz przed ludźmi, i nie potrafisz nawet w tak błachych sprawach trzymać języka za zębami to jeszcze wszystko będziesz móiwć o mnie ludziom. Dobrze, że nie chciałem wyjść za Ciebie, żegnam (chłopak)
            - no to cześć. (dziewczyna)
            - czekaj, jaki masz ten adres i nazwisko? "

• A w ogóle to ja znam Cię, ale nie do końca mi pasuje ten Twój wątek. No chyba, piszesz nieprawdę - albo ja inaczej ją rozumiem.
            • Gość: Anonim55 IP: *.dynamic.mm.pl 10.08.12, 13:48
              Mieszkam w Kaliszu. Byłem wczoraj w aqua parku i zobaczyłem śliczną dziewczynę. Blondynka ok 170 cm wzrostu. Jest problem bo niewiele o niej wiem. Raz z nią zamieniłem kilka słów bo przepuściłem ją w kolejce na zjeżdżalnie. A głupio było mi z nią rozmawiać bo była z rodzicami. Żałuje że nie poprosiłem ją chociarż o numer gg żebyśmy mogli pogadać. Mam na imię Mateusz i mam problem . Mam nadzieję że jeszcze kiedyś cię zobaczę.
    • Gość: magda IP: *.ostrowiec-sw.vectranet.pl 10.11.09, 23:16
      znam to...ja tez bym chciala kogos poznac....z kims pogadac....co
      zrobic?
    • Nie każdy posiada konta na tych wszystkich portalach:-)

Jeśli wiesz jak wygląda, gdzie mieszka i bardzo chcesz się z nią
      spotkać to może po prostu więcej czasu spędzaj w jej okolicy? Raczej
      większa szansa, że wpadniesz na nią w realu:-)

--
      Cała rozpiętość natury! Od Kreatora do kreatury.
      • Z tą większą ilością czasu to odpada. Na innych osiedlach ta osoba może nie przepadać za ludźmi z tego osiedla. Pozatym może być bardzo wielkie. To nie jest pomoc.
        Najlepiej by było, gdyby wszyscy ich znajomi uwierzyli i zwracali się do was jak do fajnej pary a nie do każdego z osobna zapraszając w dodatku was razem wszędzie. Fajnie by było, gdyby się pointeresowali nimi, a niekoniecznie tylko sobą, żeby podzielili się swoim szczęściem z innymi w ten sposób (o ile są osobami żyjącymi w szczęśliwych parach).
        -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

• Gość: Tomek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.09, 18:53
      Też samotny jestem, jakos tak samemu źle.
      Napisz albo zadzwoń:
      0504-901-846.

Czekam!
    • Gość: Taari5 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.10, 14:36
      Mam bardzo podobny problem. Wiem tylko jak wygląda- włosy ma brązowe
      lekko falowane i lekko puszyste, oczy piwne.Wiem też,jaki ma
      harakter- jest nieśmiały, spokojny i opanowany. Gdyby ktoś z Was,
      znał takiego chłopaka, lub go gdzieś zobaczył, proszę dajcie znać...
      • Gość: Taari5 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.10, 14:40
        Aha, i jeszcze co do włosów długość- Do ramion
        • Gość: Taari5 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.10, 14:47
          Siemka. Totalnie nie wiem jak znależć takiego jednego chłopaka. Ma
          piwne oczy, brązowe włosy do ramion, lekko falowane. jest nieśmiały,
          spokojny i opanowany. Generalnie nie wiem jak się zabiorę do
          szukania, alę gdyby ktoś z Was widział lub znał takiego chłopaka to
          błagam!!! Dajcie znać!!!
          • Gość: blind IP: *.131.246.94.artcom.pl 04.03.10, 21:55
            Ja mam ten sam problem dziś jechałem tj 4 marca pociagiem interRegio z Gliwic do
            Katowic. Usiadlem kolo naprawde super dziewczyny spogladala na mnie a ja nie
            potrafilem nawet nic powiedziec, wysiadlem specjalnie dla niej w Katowicach zeby
            pogadac a jak sie zebralem to porawdopodobnie odjechala innym pociagiem :( Ma
            ciemne włosy krotkie takie lekko powyzej ramion, miala płaszcz z fioletowym
            kwiatkiem oraz chuste ala arafatka, i torebke niwilkich rozmiarow przepasana
            przez ramie. Nic o niej nie wiem a zalezy mi zeby ja zobaczyc moze ktos ma
            jakies propozycje co zrobic? Jesli ktos wie lub moze czytasz to napisz :)
          • Gość: Beola IP: *.204.118.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 16.05.13, 19:13
            Widziałam bardzo podobnego do twojego.a gdzie ty go spotkałaś? Ja na finale got to dance w Warszawie dnia 09.11.12 i na finale must be the music 04.11.12 miał ok. 13 lat jak ja z pozorów taki sam jakmtwój. Błagam odpisz GDzie go widziałaś..????????
      • Gość: lulz IP: 164.40.188.* 22.05.13, 13:09
        Cholera z opisu to brzmi jak mój kumpel... Bardzo bym się ucieszył mogąc Ci pomóc. Tylko musiałbym wiedzieć z jakiej okolicy jest mniej więcej bo w Polsce może być takich wielu...
    • Gość: ziom IP: 212.91.17.* 17.02.10, 17:16
      popytaj sie w okolicy a konkretnie powiedz im jak wygląda
    • Gość: Doris IP: *.tvk.torun.pl 12.04.10, 19:02
      tak, ja spotkałam chłopaka w pociągu, jechaliśmy razem z Torunia do
      Warszawy Inter Regio w piątek 9.04., nawet chwilę rozmawialiśmy, ale
      głupia nie zapytałam ani o imię ani o numer telefonu, nic.
      Zrobiłabym wszystko żeby go odnaleźć :)
    • Czekaj na osiedlu na nią ;P
      --
      Dyskrecja - Mega sklep i hurtownia
      • Gość: M z Krakowa IP: 77.236.0.* 18.05.10, 13:53
        Witam powiem tak, ja od lat szukałam osoby ktorą bardzo kocham, i znalazłam, i
        bardzo tego żałuje...... Dla czego? Bo ta osoba tylko mnie zraniła i to bardzo ,
        zdeptała cały mój świat i moje uczucia, nigdy nie myślałam ze tak się stanie.A
        ja nadal o nim myśle i nigdy nie zapomnę, szkoda ze tak się stało, ale wierze ze
        miłość istnieje ( w moim sercu na bank!)M.....
        • Gość: M z Bogdanca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.10, 16:53
          jego twoje zranione uczucia wcale nie martwia:D
          moze nawet poczytuje sobie cala te sytuacje za swoj -pewnego rodzaju-
          sukces:>
          • Gość: M. Z krakowa IP: 77.236.0.* 20.05.10, 10:25
            nie zmartwiłeś mnie, rany się goją , widocznie tak miało być a z drugiej strony
            może i dobrze że tak się stało, na dzień dzisiejszy bardzo się różnimy. I nie
            musisz nikomu dogryzać, pozdrawiam
    • może zobacz na sexfotek.pl ?
    • Gość: guciek IP: *.centertel.pl 28.05.10, 13:45
      a skad wiesz ze w ogole jest zalogowana na jakims portalu?? Jak wiesz na jakim
      osiedlu mieszka to mozesz obserwowac. popytac. A imie ? Nazwisko? Bo jakbys to
      mial to juz nie problem znalezc. Kiedys szukalem jesnej osoby u ktorej moj brat
      sie zatrzymal. mialem tylko imie i nazwisko. 2 godziny i bylem pod drzwiamy tego
      goscia. popatrz jeszcze na bahu, pozdrawiam :)
    • A widujesz ją często ? może wystarczy się do niej odezwać jak ją
      spotkasz, bez kombinowania po forach z ogłoszeniami :)
      • Gość: Ja IP: *.tktelekom.pl 04.06.10, 22:20
        ja mam podobny problem;/ zakochałam się więcej niż pół roku temu w pewnym
        chłopaku, którego spotkałam na egzaminie prawa jazdy;/ nic o nim nie wiem tylko
        tyle że ma na imię Konrad... szukałam go na nk ale niestety samo imię nie
        wystarczyło;/
    • Gość: Nieznajoma IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.10, 17:25
      Mam podobny przypadek, tylko ja o tej osobie nic po za tym jak wygląda nie wiem,
      gdzie mieszka, do jakiej szkoly chodzi jak jeszcze wogóle chodzi... Wiem że
      między nami coś zaiskrzyło widzialm to w jego oczach tylko byłam zbyt nie śmiała
      żeby podejść. Nawet nie wiem w jakim mieśćie mieszka nic poprostu nic
      • Gość: gość IP: *.md4.pl 14.06.10, 18:42
        Hej! Ja mam tak samo dzisiaj widziałam chłopaka-cudo: śniada skóra, włosy chyba
        brąz b obcięte przy samej głowie. Uśmiechnął się do mnie i chciałabym go
        znaleść... Widziałam go we Wrocku koło korony i młyna. Jeśli ktoś coś wie to
        moje gg 7759113. Błagam pomóżcie!
        • Gość: blondynka z ipodem IP: *.internetia.net.pl 01.08.10, 10:09
          Ja też mam taki problem,wczoraj 31 lipca wsiadłam do pociagu (trasa Swinoujscie-Białystok) w Koninie.Przez jakis czas jechałam z bardzo przystojnym męzczyzna,prawdopodobnie z obcokrajowcem,moze portugalczyk,choc mówił po polsku to jednak nie dokladnie.Zagadał a ja go spławiłam,chyba sie wystraszylam?!Jednak ciągle sie patrzył..eh..Wysiadł w Kutnie,a ja żałuje ze niczego nie zrobiłam.Mam juz swoje lata i sama sobie sie dziwie ze tu pisze,wiem ze sa mniejsze szanse niz 1% ze on to odczyta...ale wiem ze czasem wystarczy ten 1%...także jesli mam te szczescie to..suppoi@interia.pl
    • pojsc do agencji detektywistycznej, pokazac zdjecie, lub podobizne, podac inne posiadane dane - i znajda.

a nie smecic tu na forum.
    • Nie szukaj, zapomnij. Bo jak znajdziesz i okaże się, że jest za
      późno, będzie ci bardzo przykro (piszę z własnego doświadczenia)
    • Gość: Justi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.10, 16:28
      ja również mam ten problem... ostatnio na dyskotece (Energy 2000)
      poznałam świetnego chłopaka. wiem tylko, że ma ciemne włosy, miał lekki
      zarost... ma na imię Sylwek i ma 22 lata. prosze, pomóżcie mi go
      odnaleźć ;)
      • Ja tez mam ogromny problem :/
        W te wakacje byłam na Majorce na tydzień i codziennie chodzilam na plaze i w
        drugi dzień pobytu zauwazylam takiego ślicznego niemca i odkąd go zobaczyłam nie
        mogłam przestać na niego patrzeć, potem za każdym razem oni (on i jego rodzina)
        siadali blisko nas. Moja mama mysli ze jego mama jest polką bo tak sie dziwnie
        usmiechala kiedy kolwiek my po polsku mówilismy. On ma okolo 15 - 16 lat nie
        wiem nie jestem pewna. Miałam tak super okazje zeby z nim pogadac bo siedział
        metr ode mnie ! Naszczescie zrobiłam mu troszke zdjec i na niektórych fotkach
        uchwycilam jego mamę wieć wstawie linki . A wiec apel do ludzi mieszkających w
        Niemczech jeśli ich widzieliscie prosze o kontakt na gg 8687672

Tu są zdjęcia:
        i52.tinypic.com/2nbbuz5.jpg <- tu jest on i jego mama
        i55.tinypic.com/208txle.jpg <- tu tak samo
        i54.tinypic.com/166ufd.jpg <- troche dziwne ale wtedy go fala uderzyla :L
        i55.tinypic.com/15gxmdv.jpg
        i51.tinypic.com/ioq5uu.jpg
        i51.tinypic.com/2s7uwqa.jpg
        i55.tinypic.com/2lwlp8h.jpg
        i55.tinypic.com/zvewsh.jpg
        Jesli linki nie działają to piszcie na gg
        • Gość: ehhh IP: *.xdsl.centertel.pl 27.07.12, 20:41
          wczoraj wróciłam z teneryfy wylot był 19.07 z katowic , na lotnisku spotkałam chlopaka idealnego ... wysoki , dredy i piękny usmiech ... i też leciał na teneryfe wracaliśmy 26.07 i też go spotkałam niestety jestem cholernym TCHÓRZEM i nie miałam odwagi się do niego odezwać tylko patrzyłam w jego strone i nie mogłam spuścić z niego wzroku....teraz strasznie załuje ..chłopak jest z KATOWIC albo OKOLICY ... dokładnie ma długie jasno brązowe a może poprostu brazowe dredy w czasie wyjazdu miał biała koszulke spodnie takie 3/4 i converse nie moge o nim zapomnieć : c...byl prawdopodobnie z bratem (blondyn kolorowe rurki i vansy) rodzicami i najprawdopodobiej z siostrą ale możliwe że była to koleżankaa , dziewczyna ( w najgorszym wypadku) czy cos... jeśli ktoś go zna bardzo prosze niech pisze nie znam imienia ani nazwiska nic ;c ... albo jesli ty to widzisz napisz...
          email: klaudia_xxxx@wp.pl
          • Mam taki sam problem,ale ja szukam dwóch chłopaków którzy lecieli ze mną 7lipca 2012r. do Egiptu do Marsa Alam i mieszkaliśmy w tym samym hotelu,stali za mną przy odprawie na lotnisku w dniu wylotu na wakacje,wiem jak wyglądają PODAM jak byli ubrani w dniu wylotu czyli to był chyba 14lipiec: jeden chłopak ma ciemne ,krótkie włosy,raczej jasną karnację,byl w rurkach,i T-shercie z Croppa,bo widziałam metkę,bo był taki napis z tyłu jego bluzki
            Drugi miał też jasną karnację,i bardziej takie blond włosy,ale coś takiego jakby jasny brąz z blondem zmieszać,miał jasne rurki,czarne buty eleganckie takie,czarną torbę,i ma chyba niebieskie oczy,i miał koszulę jasną,
            PODAM JAK BYLI UBRANI W DNIU WYLOTU DO EGIPTU: pamiętam jak był ubrany ten taki co ma jasne włosy:miał koszulkę w kratkę czerwoną,ciemne rurki,a reszta podobnie jak w dniu wylotu do Poslki z powrotem
          • Mam taki sam problem,ale ja szukam dwóch chłopaków którzy lecieli ze mną 7lipca 2012r. do Egiptu do Marsa Alam i mieszkaliśmy w tym samym hotelu,stali za mną przy odprawie na lotnisku w dniu wylotu na wakacje,wiem jak wyglądają PODAM jak byli ubrani w dniu wylotu czyli to był chyba 14lipiec: jeden chłopak ma ciemne ,krótkie włosy,raczej jasną karnację,byl w rurkach,i T-shercie z Croppa,bo widziałam metkę,bo był taki napis z tyłu jego bluzki
            Drugi miał też jasną karnację,i bardziej takie blond włosy,ale coś takiego jakby jasny brąz z blondem zmieszać,miał jasne rurki,czarne buty eleganckie takie,czarną torbę,i ma chyba niebieskie oczy,i miał koszulę jasną,
            PODAM JAK BYLI UBRANI W DNIU WYLOTU DO EGIPTU: pamiętam jak był ubrany ten taki co ma jasne włosy:miał koszulkę w kratkę czerwoną,ciemne rurki,a reszta podobnie jak w dniu wylotu do Poslki z powrotem
      • Ale miał jasne włosy. Ale też młody, może ciemny blond, jak chcesz, to dam Ci namiary gdzie pracuje
    • Gość: m2707 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.10, 16:35
      Hej ja mam podobny problem Kilka miesięcy temu pracowalam w pewnej knajpie i ten WYMARZONY facet (uprzejmy brunet o wielkich jasnych oczach) przychodzil tam prawie codziennie Wymienialismy tylko usmiechy, ale nie odwazylam sie do niego odezwac Nie wiem nawet jak ma na imie..:(Wiem tylko, że kazdego dnia ok godz 17.00 pojawial sie w Chińskiej Patelni na ul. Weyssenhoffa w Bydgoszczy Zostawie swoj numer gg gdyby przypadkiem kiedyś to przeczytal...4590686
    • Tak sobie czytam te wątki i czasem dochodzę do wniosku, że może to ja jestem, ale musiałabym mieć więcej danych od tych co szukają. Skąd mam wiedzieć,że to ja - jest tylu ludzi. Albo chociaż skąd się znamy.
    • Moje rozwiązanie jest takie. Każdy ma pewnie coś na sumieniu. Może to być drobnostka, lub sprawa, o której nie wiedział, że jest zła, że źle wpływa.
      I teraz tak: trzeba się pobawić w przywoływanie wzajemne do porządku. Osoba winna pojawi się w miejscu, w którym zawiniła, a osoba przywołująca do porządku ma pojawić się w miejscu, w którym zauważyła, że coś się jej nie podoba.
      I na odwrót. Jeśli zauważycie u kogoś, kogo szukacie coś, co wam się nie podoba, bo źle zrobiła, to idźcie tam przywoływać do porządku. Może trzeba za coś przeprosić.
      W ten sposób znajdziecie swoje dusze.
    • Napisałam już 10 wątków to jeszcze podsumuję:
      jedyna odpowiedź, która padła to spędzanie na jej osiedlu więcej czasu.
      W pozostałych kwestiach się nie wypowiem bo są kwestią pieniędzy lub szukania w internecie.

Ja ze swej strony proponuję podać jej cechę charakterystyczną tylko dla niej samej i nikogo więcej i po tym "śladzie" osiągnąć skuteczność w znalezieniu
    • Gość: niekumata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.10, 12:57
      A po co szukać kogoś, o kim się nic nie wie? Skoro konkretną osobę chce się znaleźć ze względu na jej wygląd, to może prościej byłoby rozejrzeć się za kimś fizycznie podobnym?
      • właśnie może dlatego aby poznać te osobę :) i nie patrzeć tylko na nia ze wzgledu na wyglad. NP. ja 11 grudnia będąc w Krakowie na 2 dniowym wyjeździe pojechałam do teatru"KTO" na spektaklu atrament dla leworęcznych będąc tam spotkałam grupkę przystojnych chłopaków jeden bardzo mnie zaciekawił był to blondyn na oko wyglądał ze ma jakieś 17-19 lat lecz mogłam się mylić, potem zaś w dniu 12 grudnia spotkałam ich w pociągu relacja Kraków warszawa centralna który został nazwany pociągiem czułości zdjęcie niestety ostrość zdjęcia nie pozwala mi na to abym mogla umieścić je na stronie. gdyby nie to ze w tym pociągu były ograniczone ruchy to podeszła bym do nich i zagadała. jednym z kumpli którzy z nim podróżowali był chłopak ze złamaną ręka i chłopak w czapce z wielkimi słuchawkami mam nadzieje ich jeszcze raz spotkać/:)
    • Gość: Mimi IP: *.adsl.inetia.pl 30.12.10, 15:23
      www.szukam-cie.pl
    • Gość: gość IP: *.range81-159.btcentralplus.com 31.12.10, 21:24
      hej, ja też szukam pewnego chłopaka, jechaliśmy w jednym autobusie z Polski do Londynu(29.10.2010r.) i niestety prawie nic o nim nie wiem, oprócz tego jak wygląda:(
    • Gość: Sylwestrowablondi IP: *.cable.smsnet.pl 04.01.11, 15:24
      W dzisiejszym czasach w erze internetu naprawdę nie jest problemem kogoś znaleźć. Są portale pomocne w tych sprawach np. www. poszu.pl.
      Mnie osobiście tylko przeraża ogrom ogloszeń kobiet szukających mężczyzn, którymi się zauroczyły. Dlaczego faceci nie mają tyle odwagi? W sumie przydarzyła mi się w noc sylwestrową podobna sytuacja, w sumie znam kilka kanałów dzięki którym być może udałoby mi się go odnaleźć, ale przecież jestem kobietą....To on powinien zrobić ten pierwszy krok.
      Ale nie będe siedzieć z założonymi rękami, co jakiś czas tutaj wejdę i sprawdzę, czy może coś do mnie napisał;)
      • Gość: Tula IP: *.dynamic.chello.pl 15.02.11, 19:34
        Ja mam podobną sytuację, poznałam kolesia w dorywczej pracy w weekend, ale na koniec nie zapytał o mój nr telefonu więc nie był widocznie zainteresowany, a ja nie dałam mu pierwsza bo to ON powinien zrobić ten krok... Mogłabym jechac tam i na pewno bym go znalazła, ale po co sie narzucać. Oczywiście głupie myśli przychodzą mi do głowy, żeby jechać i wystawac pod tym marketem, ale to by było głupie raczej... nie?? Więc poczekam, może mnie bez problemu znaleźć na naszej klasie, wie gdzie mieszkam itp. Ja poczekam.. chociaż mi ciężko bo ciągle o nim myślę ... Taki nasz los kobiety ... Zauroczenie... ale szybko mija :-) Więc luzik - zapomnę :D
    • Gość: / IP: *.ekspres.net.pl 15.02.11, 22:11
      • Gość: .bazylia IP: *.146.203.5.ip.abpl.pl 12.04.11, 20:57
        hey wam , pomużcie mojemu koledze www.facebook.com/event.php?eid=208658699163661
        • Gość: jaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.11, 14:22
          szukam dziewczyny która była dzisiaj ok godz 11 w sklepie u wojciecha w łańcucie, miałas na sobie bluze w czarno białe paski i pieeeekny usmiech ;) odezwij sie jesli to przeczytasz!! chlopak w niebieskiej bluzie :D
          • Gość: Ewela IP: *.dolsatbelchatow.pl 13.05.11, 10:28
            Mam następujący problem, który może wydać wam się błahy. Trzy miesiące temu poznałam na czacie chłopaka, najpierw wymienialiśmy maile, potem gg, sms... po miesiącu wymienilismy się zdjęciami. Oboje spodobaliśmy się sobie pod względem charakteru, jak i wyglądu, pisało nam się znakomicie, nie było dnia, zebysmy nie rozmawiali chociaż godzine. z czasem zrozumielismy, że bardzo nam siebie brakuje, tęsknimy za sobą, rozmowy były coraz odważniejsze, o uczuciach. Nie ufałam mu początkowo, bo wiele razy zostałam już oszukana, ale przysięgał i obiecywał, że mnie nie zrani. Zaufałam mu. Po jakimś czasie wyznaliśmy sobie miłość, obiecywał, że do mnie przyjedzie (dzieli nas ok. 200 km), kiedy chciałam skończyć te znajomosć powiedział, że sie zabije. Twierdził, że jestem kobietą jego życia, że chce być ze mną na zawsze, że wszystko przetrwamy. Było cudownie. Pewnego dnia napisał mi sms-a , w którym poprosił, żebym odezwala się jak zwykle na dobranoc. Odezwałam się, jednak bez odzewu. Pomyślałam, że zasnął, wiedziałam, że miał ciężki dzień, i byłam pewna, ze rano się odezwie. Jednak nadal nic. Nie odzywa się już dłuższy czas, jego telefon nie odpowiada, jest chyba wyłączony. Nie wierze, że odszedł tak po prostu. Poradźcie, co mam robić ?
przejdź do: 1-100 101-193
(101-193)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.