Komis Berbeć. Przestrzegam ponowni...

Komis Berbeć. Przestrzegam ponownie.

Witam!
Ten temat juz był, ale ponownie przestrzegam przed komisem BERBEĆ w Krasnymstawie. Pozostawiłem tam kilka rzeczy do sprzedania. Niestety, mimo wielokrotnych wizyt, nie mogę odzyskać ani rzeczy ani pieniedzy. Włascicielka Agnieszka H. to oszustka i krętaczka. Nie dotrzymuje umówionych wczesniej terminów, ciagle coś jej stoi na przeszkodzie aby wydac mi pozostawione rzeczy albo wypłacić pieniądze. Mimo wcześniejszego umówienia się nie można jej zastać w komisie, a obecny pracownik nic nie wie o wydaniu pozostawionych rzeczy. Taka sytuacja trwa od miesięcy. Nie polecam pozostawienia tam czegokolwiek do sprzedania. Spotałem wiele osób oszukanych przez tą Panią, które pomimo sprzedania ich rzeczy nie moga odzyskać pieniędzy. Moim zdaniem należy omijać ten komis z daleka.
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.