Dodaj do ulubionych

IMPLANTY W GDYNI GDZIE ?????

05.01.10, 16:19
WITAM

Mam do uzupełnienia ząb nr. 1 . Musze zregenerowacość kość i wstawić implant.

Nie wiem kopletnie gdzie to zrobić żeby nie było zbyt drogo i było dobże zrobione.

Jakiego implantologa byście polecili z Gdyni.

PROSZE O POMOC :(
Edytor zaawansowany
  • 10.03.10, 23:42
    Polecam dR J. Mackiewicza przyjmuje na ul Zgoda tu namiary
    www.jurandmackiewicz.pl/
    --
    Iść, ciągle iść w stronę Słońca.....♥ ☼ ♥ ☼ ♥
  • 31.03.11, 00:46
    Wybór miejsca założenia implantu jest bardzo istotny. Popytaj znajomych, sprawdź "implanty gdynia" a przede wszystkim umów się na konsultację z wybranym lekarzem implantologiem, sprawdź czy posiada specjalizację w danym kierunku, ile implantów założył. Musisz w tym gabinecie czuć się przede wszystkim bezpiecznie.
  • 22.06.13, 12:50
    J.Mackiewicz jest chyba jedynym lekarzem w Gdyni który stosuje implanty hybrydowe a to jest do odbudowy 1 rewelacyjna sprawa. Ja mam odbudowaną u niego górną 2 i zrobił to świetnie właśnie takim specjalnym implantem z białą obwódką. Z tego co wiem to jeszcze w Krakowie i w Warszawie można takie zrobić
  • 25.06.13, 10:08
    A można je zrobić gdzieś we Wrocławiu albo na dolnym śląsku?
  • 25.06.13, 10:13
    Widzę że implanty hybrydowe to teraz temat na topie. Ja też próbuję się dowiedzieć czy ktoś z Was ma już taki i kogo możecie polecić (Gdynia to dla mnie trochę za daleko)
  • 27.06.13, 09:25
    Ja mam taki implant zakładany we Wrocławiu u doktora Trześniewskiego. Dla mnie najważniejsze było to, że wystarczy tylko jeden zabieg. To znaczy, że jak się implant wygoi to nie trzeba znowu ciąć i go odsłaniać. Jak na razie to nie mam żadnych komplikacji. Wstawiony ząb wygląda bardzo ładnie, więc chyba mogę polecić mojego lekarza.
  • 31.10.17, 11:41
    Jest ich trochę ale polecam sprawdzić Dr. Marcin Mincer zajmuje się implantologią od wielu lat. Na co dzień pracuje w Szwecji ale ma też swój gabinet w Gdyni. Najlepiej sprawdzić samemu niż wierzyć na słowo. swedentpolska.com
  • 01.11.17, 20:55
    Ja akurat z Gdańska moge świetną klinike polecic co robia idealne implanty , sprawdźcie sobie o nich opinie, same pozytywne www.perfect-smile.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.