Dodaj do ulubionych

Gdzie najlepszy pantomogram w Warszawie ?

23.04.13, 18:13
Hej,

Gdzie otrzymam najbardziej wyraźny, czytelny pantomogram ?

Generalnie wszyscy polecają dwa - Waryńskiego albo Panoramik.
Ale te ich sprzęty to mają już chyba ładnych parę lat (o ile ostatnio czegoś nie kupili nowego).

Edytor zaawansowany
  • niebieska_orchidea 31.07.13, 22:42
    ja polecam Ci klinikę Dormed pod Warszawą, mają świetny sprzęt, robią zdjęcia w 3D, wszystko dokładnie widać.
  • clarry79 01.08.13, 07:46
    Ja Polecam Ci udanie się do Pruszkowa - do Nowoczesnej i taniej kliniki stomatologicznej Dental Design. Z tego co wiem, to pantomogram kosztuje tylko 100 zł, a to jest zdecydowanie taniej niż w gabinetach w Warszawie.
  • marta_ko34 07.10.13, 18:18
    W samej Warszawie polecam gabinet tuż obok Arkadii - Optimdent. Mają świetny sprzęt, szybko i sprawnie zrobiła pantomogram. Cena też OK, bo 79 zł, a jakość extra.
  • wera_71 28.10.13, 18:02
    jak dla mnie najlepszy sprzęt w okolicach Warszawy mają w klinice Dormed, robią zdjęcia w 3D, od razu wysyłają na komputer, rewelacyjna jakość! naprawdę byłam pod wrażeniem, bo ostatnio robiłam takie zdjęcie parę lat temu i było na tradycyjnej "kliszy" a tu takie cuda ;)
  • japanka2 05.11.13, 19:25
    Kurcze, pierwszy raz słyszę taką nazwę sprzętu, szok
    --
    a się szlajam:)
  • dramaturgia22 27.11.13, 17:52
    ja również potwierdzam, że w Dormedzie mają świetny sprzęt, czytałam na ich stronie, a cześć widziałam na żywo i że tak powiem testowali go na mnie :) polecam wizytę jeśli szukasz nowoczesnych technologii!
  • icai 24.10.15, 15:36
    Sprawdź: www.dentystamielec.com.pl
  • klinika17 24.08.17, 12:40
    Zapraszamy do Formmed w Babicach Nowych. Nowoczesny sprzęt. Można wykonać i pantomogram i cefalometrię i tomografię szczęki czy żuchwy. Krótki czas naświetlania. <a href="http://formmed.com.pl/tomograf-3d-pantomogram-cefalometria/>Pantomogram Warszawa</a>
  • klinika17 24.08.17, 12:45
    pantomogram

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.