Dodaj do ulubionych

Potrzebuję namiaru na stomatologa który przyjdzie

07.02.14, 18:34
Potrzebuję namiaru na stomatologa który przyjdzie do pacjenta do domu.Już wyjaśniam o co chodzi.Moja 82 letnia mama nie wychodzi z domu z powodu choroby,a pod protezą wyrosła jej jakaś narośl,która przeszkadza jej w jedzeniu,i zrobił się olbrzymi problem,więc poszukuję jakiejś sugestji,lub jakiejkolwiek pomocy w rozwiązaniu problemu
Edytor zaawansowany
  • kol.3 08.02.14, 15:32
    No i co dakej? Podamy Ci takiego stomatologa na Śląsku a Ty mieszkasz w Szczecinie. Wrzuć w Google nazwę swojego miasta plus "stomatolog wizyty domowe". Może co wyjdzie.
  • andy3838 08.02.14, 19:19
    Niestety nie jest to takie proste,inaczej bym nie szukał pomocy.Przejrzałem wszystkie wpisy w Gogle lecz nie znalazłem informacji.Dzwoniłem po różnych gabinetach,lecz wszędzie odsyłano mnie z kwitkiem,nie umiejąc udzielić informacji gdzie mogę coś takiego znależć.
    Cieszy mnie że w innych miastach jest prościej,może coś znajdę w Szczecinie.
    Pozdrawiam Andrzej.
  • wicio8 14.03.14, 09:25
    Sprawa nie wygląda na trudną, a jednak z tego co piszesz może być problem. Prawdopodobnie lekarz miałby problem z przywiezieniem niezbędnych narzędzi, bez których badanie mogłoby być kłopotliwe lub wręcz niemożliwe.
    --
    WS
    Narzędzia dentystyczne Trójmiasto
  • big_benka 26.03.14, 08:35
    Możesz podzwonić po gabinetach prywatnych, ale raczej będzie z tym problem....Właśnie ze względu na ten potrzebny sprzęt. Ale warto spróbować, może się okazać, że znajdziesz jakiegoś lekarza, który się zdecyduje przyjechać do Twojej mamy.
  • andy3838 26.03.14, 10:05
    Obdzwoniłem chyba wszystkie gabinety i klops.Wygodnictwo.Chyba mają za dużo kasy bo mają w nosie
  • big_benka 27.03.14, 08:44
    Hmmm....a próbowałeś szukać w necie? Wydaje mi się, że muszą jednak być jakieś gabinety, które oferują taką usługę....Może powinieneś zadzwonić do jakiś placówek, które opiekują się przewlekle chorymi, może oni mają namiary na takich lekarzy?
  • andy3838 27.03.14, 13:18
    Niestety nie mają żadnych namiarów.
  • big_benka 02.04.14, 08:40
    Faktycznie cieżka sprawa....A pzychodnia rodzinna nie może udzielić jakiś informacji w tym zakresie? To się w głowie nie mieści, żeby osoba schorowana i starsza była pozbawiona podstawoeje opieki medycznej, a przecież stomatolog należy do takich świadczeń....Nie poddawaj się, szukaj, pytaj, przecież to niemozliwe, żeby żaden lekarz się nie zgodził przyjechać....
  • andy3838 02.04.14, 09:48
    Nie poddaję się,zmuszę NFZ do takiego działania żeby tą moją mamę wyleczyli.Dzięki za wsparcie.
    Pozdrawiam
  • big_benka 04.04.14, 08:47
    I bardzo słusznie, ostatecznie płacimy za pełną opiekę medyczną. To daj znać, jak coś się uda wskórać w NFZ. I życzę powodzenia :)
  • big_benka 09.04.14, 09:58
    dowiedziałam się od znajomego, który pracuje w przychodni, że lekarz dentysta również musi przyjechać do obłożenie chorego, model jest ten sam, jak w przypadku innej wizyty domowej. Takie prawo pacjenta, musisz więc koniecznie się powołować na to prawo, jak będziesz znów dzownił do lekarzy. Nie mogą odmówić.
  • andy3838 09.04.14, 13:14
    Dziękuję Ci bardzo,spróbuję,może się uda.Dam znać jak poszło lecz dopiero za tydzień bo jestem na wyjeżdzie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka