Dodaj do ulubionych

implantologia w rzeszowie

20.07.14, 16:53
Witam, pisze owy post aby uzyskac informacje w zakresie implantologii na podkarpaciu. Czy ktos robil moze implants zemba? Ktos mi moze polecic dobry gabinet? Jaka jest cena implantu, jak dlugo trwa calosc...a takze jak dlugo trzeba czekac na zabieg. Bede bardzo wdzieczna za wszystkie informacje
Edytor zaawansowany
  • m.k16 22.07.14, 00:42
    Czy jest Tu ktos?
  • big_benka 25.07.14, 08:43
    Nie jestem z Twoich terenów, ale mogą powiedzieć, że impanty są dość kosztowną przyjemnością. Cena waha się w okolicach kilku tysięcy, wszystko zależy od konkretnego gabinetu. Możesz zrobić mały resarch po stronach gabinetów, popatrzyć na cenniki, zadzwonić zapytać o terminy. Inaczej się nie dowiesz :)
  • migotka895 01.08.14, 00:23
    w Rzeszowie są co najmniej 2 placówki, które robią implanty:
    pragnieniakobiet.pl/polecane-kliniki/?zabieg=84&miasto=616
  • sylwia123321 21.02.17, 10:09
    Ja robiłam implanty w klinice Implant Masters Poland w Katowicach, prawdziwi specjaliści w dziedzinie implantologii, wstawiałam dwie piątki i wszystko w porządku, profesjonalnie;))
  • mikulitek 28.02.18, 22:49
    potwierdzam, w imp są najlepsi fachowcy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.