Dodaj do ulubionych

Pasty BlanX - opinie

08.12.14, 09:52
Szukam jakiejś dobrej pasty wybielającej. Dużo znajomych polecało mi pasty marki BlanX. Czy mieliście z nimi styczność? Wiecie coś na temat ich skuteczności? Może znacie jakieś inne dobre marki? Czekam na opinie :)
Edytor zaawansowany
  • przejurek 14.09.15, 10:37
    Ja byłem na otwarciu Sklepu Profilactica w Krakowie przy ul. Grzegórzeckiej 45 z racji, że BlanX był patronem otwarcia sklepu, był w tym dniu przedstawiciel medyczny tej marki, który polecił mi pastę WhiteShock. Jestem bardzo zadowolony z efektu wybielania, już po kilku dniach zobaczyłem efekt :) Pasta ma konsystencję żelu, którym bardzo przyjemnie myje się zęby. To była dokładnie ta pasta: profilactica.pl/pl/p/BLANX-WhiteShock-75ml/246 Zastanawiam się nad uzupełnieniem zestawu o płyn do płukania jamy ustnej również z tej samej linii.
  • aleksandertomas 30.11.15, 14:57
    Jeśli chodzi o Mnie, to ja TYLKO korzystam z past BlanX
    Mam problem z nadwrażliwymi zębami więc korzystam z mec24.pl/pasty-specjalistyczne/14-specjalistyczna-pasta-na-nadwrazliwosc-zebow-blanx-med-delikatne-dziasla-75-ml.html
    Jest delikatna i doskonale koi. Korzystam z niej cyklicznie, choć poradzono mi aby przy okazji stosować jakąś zamienną. Także specjalistyczną, ale z tak zwanej 'innej Lini'
    Dlatego uznałem, że zacznę stosować pastę wybielającą i dlatego do dziś używam mec24.pl/pasty-wybielajace/13-wybielajaca-pasta-do-zebow-blanx-med-biale-zeby-100-ml.html
    Możesz ich używać naprzemiennie.
    Ja stosuję zasadę, że tą na nadwrażliwość używam rano i po posiłkach. A na noc stosuję pastę wybielającą.
    Oczywiści z linii BlanX jest także wiele innych past. Ja jednak wolę się wypowiedzieć tylko o tych dwóch, gdyż je znam, stosuję i mogę z czystym sumieniem, każdemu polecić
  • rybeczka_8989 10.12.15, 13:48
    Ja używałam blanx ale nie byłam zadowolona z efektu. Długo szukałam w necie jakiś opinii i znalazłam metodę Martuni, zastosowałam i moje zęby bardzo się wybieliły :)
  • kent88dan 26.01.16, 16:07
    Używałem jakiś czas tej wersji dla palaczy i była ok, trochę pomogła uporać mi się z osadem. Potem stomatolog poleciła mi pastę typowo wybielającą Yotuel i efekt jest o wiele mocniejszy. Wiele ciekawych info o radzeniu sobie z higieną znajdziesz na www.facebook.com/pages/Like-My-Smile/1544568615809814?ref=hl
  • kos.kalina 15.07.16, 12:20
    Świetnie wybiela ecodenta czarna pasta www.sklep-vitality.pl/pozostale/906-ecodenta-czarna-pasta-wybielajaca-z-weglem-100ml.html Po tygodniu widać dużą różnice. W moim przypadku bardzo dobrze się sprawdza. Jest ekologiczna i niedroga.
  • sochackipiotr 15.03.17, 11:19
    ja efektów nie widziałem,teraz wybielam żelem dr martin schwarz home comfort
  • chrzanela 25.06.17, 11:21
    Ja polecam Expert 20%
  • hexagon11 27.09.17, 23:29
    Dla mnie bezkompromisowa okazuje się włoska wersja past do zębów blanx antyosad: saluti.pl/pl/p/Pasta-wybielajaca-Blanx-Anty-Osad-75-ml/85
    Dobrze czyści i usuwa nieprzyjemny osad po posiłku. Poza tym widzę efekt bielszych zebów po pół roku stosowania.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.