Dodaj do ulubionych

Dentysta w warszawie - pilne kto zna dobrego

18.06.16, 11:30
proszę o poradę , szukam dobrego dentysty w warszawie koniecznie Pani doktor serdeczna miła ciepła ,taka co tłumaczy bardzo delikatna jest , na spokojnie robi zęby, bardzo delikatna, czy ktoś zna takiego? może być jakiś mały prywatny gabinecik , podajcie namiary telefon adres jak ktoś takiego dentyste zna
Edytor zaawansowany
  • 27.06.16, 14:50
    Próbuj tutaj, na Żoliborzu mają siedzibę: odent. Opinie słyszałam tylko pozytywne.
  • 01.07.16, 22:29
    Polecam Dentolandia! Zoliborz ,Pani Doktor Omen rewelacja! Dziecko jak zaczarowane , i dobry fachowiec . Do tego sprzęt całkiem inny do dzieci - cichy i szybki ! Z tego co wiem to kilku znajomych tez tak myśli !
  • 05.07.16, 15:29
    A chodziłaś do nich? Ja od dłuższego czasu się wybieram, ale mój lęk przed dentystą jest póki co silniejszy ode mnie.
  • 07.07.16, 09:13
    Odent jest bardzo drogi, to raz, poza tym ja mam z nimi zle doswiadczenie ? leczylam zeba kanalowo u jednego z ich stomatologow. Zab zostal przeleczony endodontycznie, a pozniej okazalo sie, ze prawdopodobnie za szybko, bo przyczyna bolu byla raczej ostra infekcja zatok. Oczywiscie pan rowniez przebil mi sie do zatoki, wepchnal tam material, nadmiernie opracowal kanaly, itd. Zainkasowano ode mnie za jedna wizyte 650 zl. Zab sie wkrotce potem zlamal, wiec ratowanie go u innego dentysty kosztowalo mnie tysiace zlotych. Z powodu przebicia sie do zatoki, stan zapalny sie zaostrzyl. Przez ponad tydzien bylam na ketonalu forte, a antybiotyki bralam przez ponad miesiac. Grozilo mi juz otwarcie zatok i ich czyszczenie. Gdyby wykonano zdjecie zeba, wiadomo byloby, ze kanaly koncza sie w zatoce i ze nalezy uwazac przy ich opracowywaniu. Pan byl wielce zajety tokowaniem i zartami z asystentka. Nie wysluchal mnie, kiedy go poinformowalam, ze juz zdarzylo mi sie kiedys przebicie do zatoki. Ogolnie czulam sie tam zbedna, nie rozmawiano ze mna, nie informowano mnie o tym, co sie dzieje i jakie leczenie zostanie zastosowane. Dlatego ich nie polecam.
  • 18.07.16, 15:53
    renn.ie77 bardzo zaniepokoiła nas Pani wypowiedź.
    Przejrzeliśmy wnikliwie historie naszych pacjentów i nie odnotowaliśmy nigdy takiej sytuacji. Najwyższa jakość świadczonych usług i dobro pacjenta są dla nas zawsze najważniejsze. Zależy nam by wyjaśnić tą sytuację, więc prosimy koniecznie o kontakt z nami za pomocą maila recepcja@odent.pl Jak tylko otrzymamy wiadomość natychmiast się z Panią skontaktujemy.
  • 02.07.16, 19:19
    mój przyjaciel wstawiał w Międzyborowie pod Warszawą, ze względu na cenę promocyjną, wyszło dobrze, jest zadowolony (mały gabinecik, ale miło i czysto, i profesjonalnie)
  • 02.07.16, 19:29
    ja tylko poradzić mogę by zawsze wczesniej sprawdzić lekarza czy ma zgłoszoną działalność w danym gabinecie w izbie lekarskiej, no i zawsze żądać paragonu za usługę, unikniecie wtedy wielu nieprzyjemnych sytuacji, to tak z doświadczenia radzę
  • 03.07.16, 20:20
    Polecam gabinet na Ursynowie - ul. Meander 21, dr Jaszczuk i dr Kietlińska - Rymarczuk. W ub.piątek miałam tam usuwaną górną ósemkę. Doktor Kietlińska jest chirurgiem, a dr Jaszczuk specjalizuje się w leczeniu kanałowym.
  • 28.07.16, 03:06
    Klinika Stomatologiczna BIORENIX-FALDENT
    Derkaczy 57 B, Wawer
    Warszawa, mazowieckie

tam zawsze mieli swietnych lekarzy, wieki temu mialam tam dwie operacje :)
  • 08.08.16, 01:57
    Poleciłabym wykupić sobie w medistorze jakąś wizytę w medicoverze :) W moim wypadku było ok, może Ty też trafisz na dobrego specjaliste :)
  • 01.09.16, 10:25
    Jeśli chodzi o stomatologię estetyczną to zdecydowanie polecam Dr Agnieszkę Przybysz z Otrodentici.org, tutaj zobaczcie - ortodentica.org. Mają też super ortodontki. Wiem jak duże różnice widać było w efektach.
  • 01.09.16, 10:30
    Jeśli chodzi o stomatologię estetyczną to zdecydowanie polecam Dr Agnieszkę Przybysz z Otrodentiki, tutaj zobaczcie - ortodentica.org. Mają też super ortodontki. Wiem jak duże różnice widać było w efektach.
  • 08.09.16, 11:54
    W CM Zdrowie jest kilka fajnych, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. My chodzimy do p. dr Anny Ogonowskiej :)
  • 17.10.16, 14:32
    Ja chodziłem rok temu do enel-medu, nie pamiętam nazwiska dentystki, ale na recepcji na pewno kogoś Ci polecą: 22 23 07 007, 660 307 007. Kobietka bardzo delikatna i miła – zanim coś zrobiła opowiadała cały proces, kilka wizyt i wyleczyłem wszystkie zęby, a było co robić :) Z doświadczenia wiem, że na zębach nie ma co oszczędzać, wolę zapłacić, a mieć zrobione porządnie, na długo i co najważniejsze bezboleśnie :)
  • 02.11.16, 15:27
    Ja mogę polecić klinike Anam, super babeczki, myślę że warto pójść nawet na samą konsultację, ja nigdy nie miałam problemów po wyjściu od nich.
  • 16.01.17, 22:21
    Nie wiem, czego dokładnie potrzebujesz zrobić u dentysty, ale mogę ci polecić moją doktor - Justyna Leszczyńska. Na pewno pracuje w Nova Estetica. U mnie dała radę wyleczyć szóstkę kanałowo i zrobiła super plombę potem.
  • 21.01.17, 11:42
    Po wizycie w gabinecie Dental Elegance by Iwona Gawryluk Pani stomatolog jestem bardzo ustatysfakcjonowany. Podobalo mi sie to, ze Pani Iwona dokladnie wytlumaczyla mi zaistnialy problem, oraz opisala dokladnie jak bedzie przebiegalo leczenie. Nie czulem sie popedzany na zasadzie "bo nastepny pacjent czeka", co jest dla mnie bardzo wazne, gdyz lubie indywidualne podejscie do problemu. Jestem zadowolony i wkrótce czeka mnie kolejna wizyta u Pani stomatolog.
  • 21.01.17, 11:42
    Jestem zachwycony wizytą w nowym gabinecie Dental Elegance by Iwona Gawryluk.Pani doktor to przemiła osoba, wszystko dokładnie tłumaczy i robi wręcz bezbolesnie.
  • 30.03.17, 14:05
    Ja osobiście polecam esthedent. Bardzo dobrzy lekarze, delikatnie, bezbolsenie. na grójeckiej mają gabinet. jak wpiszesz w google to Ci sie pokaze
  • 13.04.17, 09:39
    W White Dental Clinic na Bielanach jest super, nigdzie indziej nie spotkałem tak pozytywnych dentystów! :D A i fachowcy z nich dobrzy!
  • 20.07.17, 12:37
    Polecam przejść się do dr. Marcina Wilka, przyjmuje na Żeromskiego 1. Profesjonalista w każdym calu i pasjonat swojej profesji, na pewno będziesz zadowolony!
  • 31.07.17, 20:12
    Super przemiła osoba jest w EstheDent. Pani dr. Pieniążek. bardzo miła i profesjonalna. spokojnie warto się do niej wybrać
  • 16.09.17, 12:10
    ja polecam Centrum Demed - leczyłam tam kanałówkę i wiadomoże do najmilszych rzeczy to nie należy ale jednak przeżyłam to u nich i nawet twierdze ze takie złe to nie było
  • 04.10.17, 21:42
    O dentystach mogę opowiadać długo :) Mam niestety słabe zęby i do tego panicznie boję się dentysty - to nie jest dobre zestawienie... Przez wiele lat prowadziła mnie jedna pani doktor, ale niestety przeszła na emeryturę i musiałam poszukać nowego stomatologa. Przez prawie 5 lat zmieniałam dentystów jak przysłowiowe rękawiczki, a stan mojego uzębienia pozostawiał coraz więcej do życzenia. Mistrzostwem było, kiedy poszłam na wizytę bo coś mnie zaczęło pobolewać (jestem już tak nauczona, że idę od razu jak tylko czuję, że coś niedobrego zaczyna się dziać), a pani stwierdziła, że nic nie widzi i że... chyba jestem trochę przewrażliwiona... Naprawdę wtedy zaczęłam się zastanawiać, czy nie przesadzam, może tylko mi się wydaje, że mnie boli ;), ale po kilkunastu dniach narastającego bólu zaczęłam szukać innego stomatologa i tak właśnie na jednym z forów trafiłam na wpis o dr Iwonie Kozłowskiej z Dentokliniki (Dentysta Warszawa). Jak to ktoś wtedy napisał 'pani doktor jest specjalistką od przypadków beznadziejnych'. Okazało się, że powierzchniowo z moim zębem rzeczywiście wszystko było ok, ale po zrobieniu prześwietlenia... cóż, skończyło się leczeniem kanałowym. Na szczęście pani doktor jest endodontą i ma doświadczenie w pracy pod mikroskopem. Dwie wizyty wystarczyły żeby opracować cztery kanały i zrobić wypełnienie, a do tego nie wiem jakie znieczulenie dostałam, ale nie czułam kompletnie nic. Od tamtej pory, a minęły już prawie dwa lata, regularnie widujemy się z panią doktor na przeglądach i drobnych naprawach i w końcu znowu mam poczucie, że ktoś, kto się zajmuje moimi zębami wie co robi :)
  • 17.10.17, 18:53
    Jeśli chodzi o dentystę w Warszawie ze swojej strony mogę polecić klinikę Ober Clinic, mają pełen zakres usług stomatologicznych. Osobiście korzystałam z leczenia kanałowego i było to wykonane naprawdę dobrze. Ceny tez mają w porządku.
  • 26.10.17, 02:17
    cóż jeśli ktoś ma dobrego dentystę, to na pewno go nie poleci publicznie, bo by się do niego potem nie dostał, ja do swojego dentysty czekam na wizytę ponad miesiąc, takie są kolejki, także nikomu go nie polecę
  • 27.10.17, 18:30
    Polecam klinikę Artedentyka i Panią dr.Anitę Ruczko. Podjęła się ratowania dwóch zębów, które przez innych dentystów uzyskały wyrok.. Pani doktor ujęła mnie pozytywnym nastawieniem do pacjenta, cierpliwością, wiedzą i doświadczeniem. Wyróżnia się kulturą, dyskrecją(nie wypytuje o nazwiska stomatologów, którzy" grzebali" wcześniej w moich zębach i nie dyskredytuje ich prac).Pani doktor Ruczko uśmiecha się i wykonuje dobrze swoją robotę. Polecam każdemu dla kogo własny ząb jest na wagę złota.
  • 15.11.17, 11:33
    Serdeczna, miła ciepła i delikatna to dokładny opis dr Suchory Jasińskiej, przyjmuje w Ober Clinic na Chałubińskiego w Centrum. Mój tchórzliwy mąż leczy u niej zęby bez problemu i leków uspokajających także nazwałabym ją cudotwórczynią wręcz. Ja panikarą nie jestem ale też mi bardzo odpowiada jej podejście do pacjenta, nie rozrywa mi buzi przy leczeniu jak niektórzy. Bardzo estetycznie wypełnia ubytki, polecam naprawdę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.