Dodaj do ulubionych

Art Oral Warszawa opinie , stomatologia,

19.02.17, 15:51
Mam pytanie dotyczące waszych opini o gabinecie stomatologicznym Art oral w Warszawie,adres: Aleje jerozolimskie 56c.
Dawniej mieściła się tam klinika stomatologi Dental excelence,byłam pacjentką przez kilka lat.Leczyłam się u doktorów Dethloffa,Bąkowicza,Kasprzaka,Pawelec,Prusinowskiej i Marka Rybickiego.Wszyscy fachowcy,ale niestety wszyscy odeszli z tego miejsca.Leczyłam sie tez u byłego szefa i chciałam umówić sie na wizyte,ale zostałam poinformowana,ze nie pracuje,co potem okazało się kłamstwem.Umówiono mnie do doktorki,która zgarnęła za wizytę 250zł,a nic nie zrobiła,bo uznała mój problem za <konsultację> i zęba nie zrobiła.....Doktorka nazywa się Walentyna Kosobutska i nie zrobiła na mnie najlepszego wrażenia.Na starcie miła,ale dla asystentki opryskliwa,a to o czymś świadczy.
Co się dzieje z Dental excelence?
Skąd nowa firma,rzekomo nie mająca nic wspólnego z poprzednią kliniką stomatologiczną ma moje dane i historię leczenia????? przecież to pachnie prokuraturą
I czy mogę prosić was o opinię dotyczące tego miejsca?
Mieliście podobne odczucia?
Edytor zaawansowany
  • 19.02.17, 16:13
    Cześć :) Zajrzyj tutaj, a może rozwieje to twoje wątpliwości marta98265:

rynekmedyczny.polki.pl/Dental_Excellence_Stomatologia,Warszawa,Aleje_Jerozolimskie,ZOZ,2148748,2148749/wszystkie_opinie,1

Nie tylko ty masz "podobne odczucia".
    Też chodziłam tam do dentysty i na higienę zębów.Niestety zmienił się właściciel i najlepsi odeszli :( Teraz są krytykowani przez nowego właściciela Adriana Jebara i nielicznych ludzi, którzy tam zostali i uczą się stomatologi i higieny na pacjentach.
    Odradzam. Przeczytaj opinie i posłuchaj rad innych :)

• 26.11.17, 16:11
    Odeszli najlepsi specjaliści :(
  • 24.02.17, 05:28
    Miałam takie same odczucia jak ty.Omijajcie panią Izabela Filipek,ona robi krzywdę dziąsłom i zębom!!!!!!Panna dopiero skończyła wekendową szkółkę i myśli że wszystko potrafi,krytykuje lekarzy i higienistki,a mi rozorała dziąsła:ból i krwawienie.Miało być lepiej,rzekomo kiretaż zrobiła,NIEUMIEJĘTNIE a po dwóch miesiącach z moimi dziąsłami jest jeszcze gorzej niż przed tą pseudo higieną!!!!! M.
  • 11.11.17, 17:40
    od jakiegoś czasu korzystam z pomocy p. Dominiki Romaniuk z kliniki na Powiślu, już 2 leczenia kanałowe za mną, czeka mnie jeszcze tylko jedno :( p. Dominika jest bardzo cierpliwą i miłą osobą, wiec nawet taki ultra nieprzyjemny zabieg od razu lepiej mija ;]
  • 26.11.17, 16:09
    Odradzam,poczytaj opinie.Bylam pacjentką jak miejsce nosilo nazwe dental excellence.W tamtym roku zmiany.Na gorsze,bo najpierw wlasciciel Jan Detlof powiedzial mężowi,że kupujacy go oszukal i że przenosi sie w nowe miejsce,i mielismy odezwac sie w grudniu 2016 na dalsze leczenie w nowym miejscu.Jednak w styczniu byly wlasciciel nadal tam pracowal,choc byly duze problemy z umowieniem sie na wizyte i chciano na sile zmienic nam lekarza na tę lekarkę o której piszesz.Wrażenie slabe,ale pracownica powiedziała ze ta pani lekarka spotyka sie z nowym wlascicielem wiec pacjentow zapisuja do niej,nas rownież. Lekarze do których tam chodzilśmy zwolnili się z pracy.Dokumentacji nie chciano nam oddać,były problemy ze wyciski zebów zniknęły.Doktor Detlof choc mówil że oszukany i odchodzi pracuje tam,co jest dla nas niedorzecznościa i zaskoczeniem że nas okłamał.My zmieniliśmy lekarza,nie warto zostawiac tam swoich pieniędzy,bo ceny mocno zawyżone.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.