Dodaj do ulubionych

Problem z zębem, pytania

05.03.18, 14:05
Dzień dobry, sprawa wygląda tak.
Poszedłem do nowego dentysty, znalazł ząb do leczenia, zapytał jaką plombe chcę i nie będąc w temacie wziąłem tą na "G", ciemną. Po jakimś czasie chciałem wymieniłem plombę na jasną i w ogóle leczył inne zęby.
Po miesiącu zaczął boleć ten ząb, który wcześniej miał tą brzydką plombę, ale akurat tego dnia w tym gabinecie przyjmowała jakaś inna pani, rozwierciła tego zęba i powiedziała że był źle leczony, dała lusterko i pokazała jakieś białe plamy, dodała że trzeba leczyć kanałowo, a tak w ogóle mam dużo zębów do leczenia, mimo że ten wcześniejszy dentysta miesiąc wcześniej powiedział mi, że wszystko jest wyleczone i mam przyjść za pół roku na kontrol.

Poszedłem dzisiaj do tego dentysty, powiedział że po wymianie plomby z ciemnej na jasną może tak wyjść, że coś pójdzie nie tak i to jest normalne że może być wymagane leczenie kanałowe. Poza tym leczył cztery zęby i tylko z jednym jest problem, więc jest ok. I nie wie o co chodzi z pozostałymi zębami do leczenia, bo obejrzał jeszcze raz i zauważył tylko coś między jedynkami. Ale ja w domu zauważyłem jeszcze pasek z boku siódemki, wyglądy jak próchnica. Jest jeszcze czarna kropka na jednym zębie.

Chętnie poszedłbym do innego gabinetu, ale tu pani rozpoczęła już leczenie kanałowe.
Czy powinienem się czepiać o ten ząb?
Edytor zaawansowany
  • elizaczekany 23.04.18, 22:02
    Chyba powinieneś się czepiać .. Zrobił ci dentysta jakieś prześwietlenie czy coś? Ja miałam podobnie i poszłam zrobić pantomogram zęba w pracowni Diagdent. Jak się zdecydujesz zrobić takie prześwietlenie to z takim badaniem idź do tego dentysty, może się okazać że źle ci te zęby leczy...
  • qrz1410 12.05.18, 18:03
    Siemka. Sprawa wygląda tak, wszystkie zęby które leczył ten doktor musiały być rozwiercane kolejny raz. Wydałem już 2000zł. Nie ma go już w tym mieście. Zostało popełnione mnóstwo błędów... A niby był problem tylko z jednym.

On po prostu dobrze wie co zrobił... A szkoda gadać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.