Dodaj do ulubionych

Naprawa jedynki

25.10.18, 17:19
4 lata temu robiłam leczenie kanałowe czterech zębów górnych ( dwójki i jedynki ) i wszystkie zęby były nadlewane na nowo. Wczoraj wieczorem przy kolacji wypadła mi jedynka.. Wszytko co było robione czyli kanał, plomba i nadlany ząb. Został mi tylko fragmient mojego starego na którym było to wszystko zbudowane.
I pytanie czy zrobi mi to stomatolog to na nowo. Tak hak było czy bedzie rwanie ? 😱
Edytor zaawansowany
  • danfrem 03.11.18, 21:31
    Koniecznie jest zdjęcie rtg zęba/korzenia
  • tomasz.arvaniti 30.11.18, 22:26
    Nalezy sie leczyc u renomowanych stomatologow.
  • kantyczka32 07.12.18, 10:53
    dokladnie, przynajmniej masz pewnosc ze nie bedzie takich akcji jak u kolezanki wyzej :/ Skad jestes? Jak z Krakowa to polecam Scandinavian Clinic, naprawde dobre opinie ma ten gabinet, sprawdzeni lekarze tam pracuja i co lepsze daja ci gwarancje na leczenie co juz w ogole swiadczy o tym ze sa pewni tego jak lecza
  • beatyc 08.12.18, 02:45
    Miałam kanałowe dwójki górnej już dość dawno w Krakowie w Villa Dentica ale ja mam koronę i trzyma się mocno, więc pewnie wszystko zależy od umiejętności dentysty.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.