Dodaj do ulubionych

Doktor Dowgierd z Olsztyna - odradzam

11.12.18, 18:01
Tyle się naczytalam na temat tego lekarza, a moim zdaniem, bez obrazy, ale ten doktor leci tylko na kasę.
Za płukanie stawu żuchwowego bierze ponad 2500 zł + dodatkowo sedacja za kilkaset złotych, a czeka się u niego na taki zabieg miesiącami. Jest to niemiły człowiek i mimo że jechałam do niego przez pół Polski, to traktował mnie opryskliwie i z góry, jakby mi robił łaskę, że w ogóle mnie obsługuje. Jego asystentka też cały czas na mnie warczała, mimo że przyjechałam z bólem i cierpialam, a byłam przecież umówiona na wizytę, a czulam się jak intruz. Podobno to świetny specjalista i zna się na rzeczy, ale mam wrażenie, że już przestał dbać o dobro pacjentów i zależy mu tylko na kasie. Te ceny w jego cenniku sa kosmiczne. Potem udało mi się znaleźć w Warszawie podobny zabieg płukania stawów + dodatkowo wstrzyknięcie kwasu hialuronowego za niecałe 200 zł i to u lekarki, która była sympatyczna i ciepła.
Obserwuj wątek
    • vayneilia Re: Doktor Dowgierd z Olsztyna - odradzam 11.12.18, 18:03
      Dodam, że doktor Dowgierd za JEDEN staw bierze 2000 - 2500 zł. Czyli za dwa zapłaci sie prawie 5000 zł. W innych miejscach taki zabieg nie kosztuje więcej niż 200 - 300 zł, a w szpitalu na Lindleya można go wykonać za darmo (a czeka się w sumie tyle, co do Dowgierda, też kilka miesięcy).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka