24.07.06, 14:22
chciałabym zapytać, kiedy wykonanie protezy jest bezpłatne? czy są jakieś szcxzególne wypadki? mam zniszczone zęby i chciałabym wstawić protezę. zaznaczam, że nie mam dużych ubytków, po prostu pieniądze które musiuałaby,m zainwestować w "odnowe" własnych zębvów są gigantyczne.
Edytor zaawansowany
  • diastema 24.07.06, 15:14
    Proteza darmowa na NFZ wykonana jest z akrylu i przysluguje do uzupelnienia od 5
    brakow w jednym luku zebowym co 5 lat. Jednak warto sie zastanowic czy nie
    lepiej leczyc zeby w koncu podstawowe materialy do wypelnien tj. amlgamat i
    glass- jonomer tez przysluguja na NFZ. Mozna tez leczyc zeby w osrodkach
    akademickich gdzie leczenie u studentow tez jest duzo tansze. Zawsze trzeba
    dazyc do zachowania jak najwiekszej liczby swoich zebbo ;)
    --
    Iść, ciągle iść w stronę Słońca.....♥ ☼ ♥ ☼ ♥
  • milena-ka 25.07.17, 12:03
    Leczenie protetyczne jest dość kosztowne, natomiast warto zwrócić uwagę na fakt, że w poszczególnych gabinetach dentystycznych ceny bardzo różnią się między sobą. Ja przykładowo wykonałem sobie protezy w gabinecie Zarembaort w Pszczynie zarembaort.pl/uslugi/protetyka i jestem bardzo zadowolony - zarówno z jakości wykonania, jak i z ceny, którą zapłaciłem.
  • kacperko123 03.08.17, 14:14
    Szczerze odradzam szukania bezpłatnych protez. POważnie lepiej zainwestować w prywatną protetykę i mieć świetnie dopasowane zęby. o się tylko wydaje nieważny temat, a uwierz jeżeli nie zrobi Ci tego dobry profesjoanalista to będziesz się później męczył z nieodpowiednią protezą.. Bardzo polecam we wrocławiu tą placówkę jeżlei byś się zdecydował zainwestować wroclaw-dentysta.com.pl/pl/protetyka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.