Dodaj do ulubionych

gdzie i ile

06.04.08, 12:48
Rozpoczynam watek o tym gdzie sa kliniki i ile kosztuje implanty.
Prosze tylko wpisywac nazwe kliniki i orientacyjny koszt implatow plus ew.
koron lub operacji..itd.

inne watki beda kasowane.

--
trzecie zeby..czyli...IMPLANTY...... Forum, dla tych, ktorzy maja juz implanty
lub planuja ich zalozenie.
  • atari800xl 06.04.08, 12:49
    ponizej zaklady stom w Lodzi

--
  • atari800xl 06.04.08, 12:50
    "Bojerowa"

impalnty w okolicach 2700 PLN
    korony 270 PLN
    sinus list w okolicach 2500 PLN

www.klinika-stomatologiczna.pl/

--
  • cse-aquarius.pl 09.08.09, 18:31
    Bełchatów - "Aquarius" Centrum Stomatologii Estetycznej Michał Szczutkowski
    www.cse-aquarius.pl
    tel. 0 44 6 331 330, 0 791 113 113

implant - 2000 zł
    korona + łącznik - 600 zł
  • atari800xl 06.04.08, 12:52
    Ponizej adresy w Tomaszowie
  • atari800xl 06.04.08, 12:53
    NZOZ ARTDENTIS s.c. E. Krężlik A. Krężlik
    Zapiecek 16
    97-200 Tomaszów Mazowiecki
    Telefony telefon: 44 724 25 39
    fax: 44 724 25 06

Implanty kolo 3000-3500
    Korony tez w okolicach 1000
    Sinus lift - tez w okolicach 3000

--
  • tomadent 02.02.13, 16:02
    Tomdent.pl implanty różnych firm,tomograf CBCT.
  • atari800xl 06.04.08, 12:56
    Adresy w Warszawie
  • atari800xl 06.04.08, 12:58
    Warszawa ul. Orzycka 6
    Tel. (0-22) 853 83 50

IMPLANT 2500 - 3500 PLN
    KORONA PORCELANOWA 700 - 1000 PLN

--
  • anident 02.11.08, 15:15
    Klinika Stomatologiczna ANIDENT
    Warszawa Ursynów
    ul. Belgradzka 12
    www.anident.pl
    IMPLANTY IDI ONB:
    cena za implant - 2000 PLN
    cena za koronę - 2000 PLN

IMPLANTY 3i BIOMET
    cena za implant - 2500 PLN
    cena za koronę - 2500 PLN
    cena za koronę cyrkonową (LAVA - CAD/CAM) - 3500 PLN

Więcej informacji o naszej ofercie implantologicznej na stronie
    www.anident.pl/implanty.html
  • e-implanty.com 27.11.08, 14:54
    atari800xl napisał:

> Adresy w Warszawie
    Kordent ul. Korotyńskiego 23
    Zielonka Lipowa6
    Duży zakres implantów, profesionalizm

--
    Odwiedź www.e-implanty.com Portal poświęcony implantom
  • frania62 14.06.10, 12:43
    ja robię implanty u w prywatnym gabinecie na kabatach.fachowiec
    dużego formatu. leczę sie juz 1,5 roku,łącznie z wszczepieniem
    kości,podniesieniem dna zatoki, założeniem implantów. ceny nie są
    wygorowane,na pewno taniej niż w klinice.niestety,trzeba uzbroić się
    w cierpliwość,to proces długotrwały,ale zbliżam się do końca.lekarza
    dostałam z polecenia,ale sprawdził sie na 100 procent.
    ceny: wszcepienie kości 1700,podniesienie dna zatoki: ok
    2000,implant 5,5 tys (lava cyrkonia).
  • free-perio 04.09.10, 12:15
    Poznan
    www.e-perio.pl
    korona 3000 -7000
    implant od 3500
    podniesienie zatoki od 3500
  • onawch 12.09.10, 17:32
    Ogólnie to uważam, że zawsze jeśli chodzi o tego typu zabiegi to warto zapoznać się z kilkoma opiniami a przede wszystkim poczytać o referencjach i doświadczeniu kliniki. Często kierujemy się ceną a tak na prawdę liczy się zdrowie. Ja natomiast polecam klinike www.candeo.pl
  • drejfuz 20.12.10, 14:16
    w Gdańsku jest klinika bardzo dobra Kryspin-Dent. Ukierunkowana na implanty i protetyke. Lekarzy mają całe tabuny, i robią bardzo dobrze.Ja tam chodzę do dentysty ale moja znajoma tam miała robiony implant. Nie pytałem ile zapłaciła ale zadzwonię i się dowiem, ale myślę że nie drożej niż u innych a na pewno robią dobrze. Warto sprawdzic na ich stronie www.kryspin-dent.pl .
  • modliszkam 23.12.10, 21:18
    Chirurgia powyżej 2000,00 plus protetyka powyżej 2000, 00 - to jest zdzierstwo dla klienta!
    Nadchodzą czasy, gdy za implant z nadbudową klient zapłaci 2000,00. I ani grosza więcej.
    Tyle w temacie...

Wesołych Świąt :-)
  • tomadent 02.02.13, 15:33
    TOMDENT Tomaszów Mazowiecki
    Koszty materiałowe to implant 650-1200pln,łącznik 280-590pln,korona u technika 270-500pln,opłata asysty ,fartuchy jednorazowe, znieczulenia,przewody chłodzące jednorazowe,sterylizacja sprzętu min. 350pln .
    Tani implant, tani technik to 1550pln kosztów materiałowych, górna półka 4000pln.
    Jeden implant od a-z min.5 wizyt . Nie liczę kosztów wykształcenia, zakupu urządzeń czy ewentualnej pomocy anestezjologa. Inne wymagania i odpowiedzialność niż przy prostym
    leczeniu.
    lekarz med. i stomatolog Przemysław Dąbek -tomdent.pl
  • mariola337 17.12.12, 16:06
    Gdzie można dobrze i w przyzwoitej cenie wykonać implanty w okolicach Rybnika?
  • marcink_1976 19.12.12, 13:17
    Dentica w Raciborzu - www.implanty-bieleccy.pl Żona miała tam wstawiane dwa implanty i bardzo jesteśmy zadowoleni. Implanty bardzo dobrej jakości firmy Thommen, a doktorzy znają się na rzeczy. No i sam zabieg, oczywiście mało przyjemny, ale bezbolesny.
  • aniass0 06.02.13, 22:53
    ja jestem zainteresowana wstawieniem 1 szt jaki jest koszt implant +korona ?
  • marcink_1976 26.03.13, 09:33
    Wstawienie 1 szt. to około 3-3,5 tys. zł, za całość. Żona za dwa płaciła w sumie 5 tys. zł, implanty Thommen Medical - szybko się goją i mają jakąś specjalną powłokę.
  • denticabieleccy 29.02.16, 13:37
    Aktualny koszt 1 implantu za całość (czyli konsultacja wraz z niezbędnym badaniem TK, implant i zabieg wszczepienia, zaopatrzenie implantu w koronę tymczasową i potem docelową) to 4.999 zł. Serdecznie zapraszamy, bezpłatną wizytę można umówić telefonicznie 784 487 332.

Pozdrawiamy - Dentica Bieleccy
  • 44maniek 14.05.14, 11:37
    Również polecam doktora Bieleckiego z Dentica Bieleccy. Pół roku temu zakończyłem leczenie, mam całkowitą protezę opartą na implantach. Komfort jest zdecydowanie wart sporego wydatku! Jakość obsługi, podejście do pacjenta, przebieg leczenia oraz fachowość oceniam bardzo wysoko i polecam.
  • denticabieleccy 21.08.14, 13:24
    Serdecznie zapraszamy do gabinetu Dentica Bieleccy - mamy specjalizację z protetyki i implantologii, jako jedyny gabinet w regionie rybnicko-raciborskim wykonujemy badanie stożkowej tomografii komputerowej 3D, niezbędne w prawidłowym planowaniu leczenia implantologicznego.
    W każdy czwartek zapraszamy na bezpłatne konsultacje implantologiczne - rejestracja telefoniczna pod numerem 784 487 332.
  • magnolia787 20.01.15, 13:11
    Ja jestem tydzień po zabiegu implantacji czwórki dolnej w Dentice. Sam zabieg ok, ale przez 2 dni kolejne nie obyło się bez leków przeciwbólowych. Teraz jest już w porządku. Mam nadzieję, że implant się przyjmie i za kilka tygodni będę miała piękny ząbek:) Póki co wszystko ok.
  • denticabieleccy 26.05.15, 14:06
    Serdecznie zapraszamy do Dentica Bieleccy w Raciborzu, woj. śląskie. Aktualnie zapraszamy do skorzystania z wakacyjnej oferty na implanty zębowe, szczegóły na naszej stronie internetowej: implanty-bieleccy.pl/?p=1371

Jesteśmy autoryzowanym gabinetem systemów implantologicznych: Thommen Medical, Straumann i AlphaBio. Nasi stomatolodzy posiadają specjalizacje z zakresu periodontologii i protetyki, które zalecane są do wykonywania zabiegów implantologicznych. Posiadamy własną pracownię RTG i najnowszy stożkowy tomograf komputerowy, który umożliwia precyzyjne planowanie całego zabiegu.

Zapraszamy również na nasz profil Facebook: www.facebook.com/DenticaBieleccy
  • tomadent 02.02.13, 15:43
    Tomadent Tomaszów Mazowiecki
    implant 2000-3000 w zależności od producenta
    korona z łącznikiem 1000-2000 w zależności czy łącznik pełnoceramiczny, frezowany indywidualnie czy standardowy i czy korona pełnoceramiczna lub metalowo -ceramiczna.

lek.med. i stomatolog Przemysław Dąbek

• m-alam 06.04.13, 20:41
    Klinika stomatologiczna DENmed Toruń, ul. Kościuszki www.denmed.torun.pl - koszt badania lekarskiego 50zł, konsultacja protetyczna i implantologiczna 100zł, znieczulenie 20zł, scaling z piaskowaniem za całość 200zł, implanty 2500zł, koronas lub licówka pełnoceramiczna 1300zł. Link z cennikiem denmed.torun.pl/zalaczniki/denmed-cennik-201206.pdf
  • denticabieleccy 17.04.13, 09:57
    Zapraszamy do gabinetu Dentica Bieleccy w Raciborzu - specjalizujemy się w implantologii, protetyce i stomatologii estetycznej. Jesteśmy autoryzowanym gabinetem szwajcarskiego systemu implantów Thommen Medical, który charakteryzuje krótki czas osteointegracji (już po 3 tyg. od wszczepu można implant obciążać protetycznie).

Koszt jednego implantu to około 1,5 tys. zł, około 1,5 tys. zł zaopatrzenie protetyczne. Przy większej ilości implantów stosujemy atrakcyjne rabaty. W każdy czwartek zapraszamy na bezpłatne konsultacje implantologiczne - po wcześniejszym umówieniu wizyty pod nr tel. 784 487 332. Szczegóły na stronie www.implanty-bieleccy.pl
  • zibi782 08.01.14, 13:24
    Jestem po implancie szóstki, efekty rewelacyjne!!! Koronka to prawdziwy majstersztyk:) Dziękuję Panu doktorowi Aleksandrowi za wszystko! Polecam
  • karaksul 30.08.13, 13:21
    Poznań, klinika Candeo
    Implanty od 1999 zł (Osteoplant)
    Wkład koronowo-korzeniowy od 349 zł (ceny ze strony www)
    Strona: www.candeo.pl/

W trudnych przypadkach warto umawiać się od razu do prof. Hędzelka.
  • bioderma 28.06.14, 11:23
    Szanowny Pnaie Profesorze,

Wyslam panu meila, prosze o przeslanie mojej dokumentacji medycznej stomatologicznej.

Z wyrazmi glebokiego szacunku

bioderma, prawnik Paryz
    btw. Zaden z paryskich lekarzy dr Emmanuel Méthivier 5WYKLADOWCA W Ecole Dentaire Hôpital Bichat, szkolacy innych dentystow paryskich "Entretins endo Bichat)ani dr Louis-Joesph Rabette nie potwierdzili pana planu leczenia. Plany leczenia mialam z faktura proforma ustalony i zatwierdzony do refundacji przez moje ubezpiczenie panstwowe, ktorego zgoda pozwala na refundacje przez moje ubezpiecznie prywatne dodatkowe, bardzo drogie zreszta, 230 euro/mies na dwie osoby. BEZ WCZESNIEJSZEJ ZGODY FRANCUSKIEGO PANSTWOWEGO UBEZPIECZENIA SPOLECZNEGO JAK I PRYWATNEGO UBEZPIECZNIENIA DODATKOWEGO TEGO NIE MA ZADNEJ REFUNDACJI WE FRANCJI PRAC DENTYSTYCZNYCH ROBIONYCH W INNYM KRAJU UNII EUROPEJSKIEJ
  • bioderma 28.06.14, 11:30
    przepraszam pan dr Emmanuel Méthivier zasiada w Komitecie Naukowym Stomatologicznym szpital Bichat w Paryzu:
    www.lesentretiensdebichat.com/category/tags/entretiens-dodonto-stomatologie-2012
  • bioderma 28.06.14, 11:35
    Pan dr Emmanuel Méthivier leczy smietanke paryska i miedzynarodowa w swoim prywatnym gabinecie bld Lannes, miedzy innymi Omara Sharifa.
    Zycze panu takiej dobrej klienteli, bradzo dobrym protetykiem pana dr Méthiviera jest brat mojego meza Michel C. z Tours , ktory jako prymus szkoly protetecznej robi luksowowe korony zebowe dla kilku dentystow francuskich.
  • bioderma 28.06.14, 11:38
    Tylko tu ZADEN dentysta nie bedzie pracowal za darmo, nawet jesli ma sie w rodzinie protetyka, ktory robi korony zebowe temu dentyscie. Na wszytko musza byc faktury w razie kontroli podatkowej.
  • bioderma 28.06.14, 11:39
    Ani za poldarmo, on ma ceny na pozimie swojej klienteli.
  • bioderma 28.06.14, 12:13
    W Polsce wyszkolono TANIO duzo dentystow, we Francji jest "numerus clausus ", tylko pewna liczbe dentystow szkloli sie po pierwszym wspolnym roku medycyny (wspolnym dla lekarzy, farmaceutow, dentystow i poloznych), potem najlepsi ida na medycyne, gorsi na farmacje i stomatologie, najgorsi na polozna.
    Drogie, bo moze studia sa za darmo, ale samo zycie studenta w Paryzu, to koszt dla rodzicow min. 1500-2000 euro dla studenta medycyny (sam koszt mieszknia dla studenta to min. 900 euro/mies)
  • bioderma 28.06.14, 12:29
    Szczegolnie w Polsce wypuszcono na rynek ZA DUZO ortodontow, ktorzy szukaja naiwnego pacjenta.
  • daniel.pucus 31.12.13, 11:19
    Witam,
    Ja miałem wszczepiane 2 jedynki w klinice u dr. Okonia (Blue Dental)- może nie jest najtańszy ale leczę tam moje zęby od dłuższego czasu i nigdy nie miałem jakiś większych problemów (poza przełożeniem wizyty w dzień przed), ceny były różne w zależności od marki implantu ale ja po konsultacji z doktorem i odwiedzeniu kilku forów zdecydowałem się na bardziej ekonomiczny wariant i wszczepili mi implanty Dentium (Pan dr zapewniał że są nie drogie a jakościowo są nawet leprze od tych droższych) i na razie wszystko jest ok. Za wszczepienie zapłaciłem 2200 zł.
  • oss-dent 22.06.14, 16:22
    NZOZ ,,Oss-Dent ,, s.c. Bełchatów ul. Budryka 2
    My najtańsze implanty mamy w cenie 1700 zł + odbudowa protetyczna 1300 zł , jest jeszcze nasz mercedes - system BICON - 2200 zł + 1700 odbudowa protetyczna.
    No i mediraty gdyby nagle , niespodziewanie ...
    www.oss-dent.pl
  • w_e_r_o_n_i_k_a 30.10.14, 13:07
    Polecam warszawski medens. Miałam duży problem po usuwaniu zębów, ale ta klinika przywróciła mi zdrowy, piękny uśmiech. Możecie im zaufać!
  • madturtle 08.03.15, 20:20
    najtaniej na gruponie :)

P.S.
    Na Twoim miejscu zastanowiłbym się na początku jaki system chcesz sobie zafundować. Z implantami jest jak z każda inną rzeczą....są lepsze, są gorsze. Różnica jest taka, że implanty są w Twoim organizmie i ewentualne problemy to oprócz kosztów także trochę bólu i dużo, dużo straconego czasu
  • denticabieleccy 26.05.15, 14:12
    Serdecznie zapraszamy do Dentica Bieleccy w Raciborzu, woj. śląskie. Aktualnie zapraszamy do skorzystania z wakacyjnej oferty na implanty zębowe, szczegóły na naszej stronie internetowej: implanty-bieleccy.pl/?p=1371

W każdy czwartek BEZPŁATNE konsultacje implantologiczne, po wcześniejszym umówieniu wizyty - nr tel. 784 487 332.

Jesteśmy autoryzowanym gabinetem systemów implantologicznych: Thommen Medical, Straumann i AlphaBio. Nasi stomatolodzy posiadają specjalizacje z zakresu periodontologii i protetyki, które zalecane są do wykonywania zabiegów implantologicznych. Posiadamy własną pracownię RTG i najnowszy stożkowy tomograf komputerowy, który umożliwia precyzyjne planowanie całego zabiegu.

Zapraszamy również na nasz profil Facebook: www.facebook.com/DenticaBieleccy
  • champelyses 29.10.15, 16:41
    W Implamedzie w Łodzi! Mam założone trzy. Warto jechać z Lublina z wielu względów..Po pierwsze:- takiego podejścia do pacjenta, jakie mają ludzie tworzący Implamed nie ma nigdzie. Po wtóre doświadczenie i profesjonalizm doktora Popińskiego jest nie do ocenienia. Po trzecie metoda jednofazowa oszczędza czas, stres i jest nie tak inwazyjna, jak tradycyjne metody, jakie stosują wszyscy w Lublinie. Cennik?- jest na stronie Implamedu, ale najpierw trzeba się umówić na wizytę konsultacyjną, najlepiej z pantomogramem i na niej wszystko zostanie objaśnione. Należy podkreślić, że plan jest podejmowany wraz z lekarzem, który potem wstawia korony. To jest ważne. W Lublinie, kiedy umówiłam się na taką wizytę do p. dra Pitucha, okazało się, że szanowna małżonka, wykonująca protetykę nie raczyła na prośbę męża" rzucić okiem"..Miała widać zły dzień lub focha na męża;) Zażyczono sobie, by umówić się na jeszcze jedną taką wizytę do obojga razem, by mogli wspólnie podjąć plan działania.W Implamedzie na wizycie współdziałają wszyscy: pan doktor, małżonka oraz doktor Rafał od protetyki. Koszt jest jeden. A atmosfera bajeczna. Pojechałam do nich zrażona podejściem "lubelskim". No cóż- wschód:-(
  • automaniana 24.08.17, 00:13
    polecam Wellness Dentica w Warszawie przy stacji metra Wilanowska
    Jak na Warszawę mają faktycznie bardzo dobre ceny, w sumie nawet w porównaniu z małymi miastami też dobrze wypadają
    Ta część chirurgiczna implantu od 2600 zł a korona na implancie od 2000, więc teoretycznie się można zamknąć poniżej 5000 zł za całość, ale wiadomo ze to od konkretnego przypadku zależy
    Tu mają opis co robią a na cennik w cenniku ;)
    implanty Wellness Dentica

--
    Warto zamieszkać na Bemowie
    dor.pl
    Osiedle Bemowo Park
  • olawitkowska3 19.07.18, 14:39
    Witam polecam klinikę ortodoncjakabaty.pl/dentysta-stomatologkoszt to około 5 tys z

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.