Dodaj do ulubionych

Implanty Szczecin ?

06.10.08, 14:08
Witam,

czy moglby ktos polecic jakas dobra ale niedroga klinike w
szczecinie...
Edytor zaawansowany
  • mateusz1967 31.10.08, 13:09
    Ja robiłem u lek. Jerzego Owczarka na Jasnej,
    www.owczarek.szczecin.pl
  • atari800xl 01.07.09, 12:27
    TO DOSC ISTOTNE:
  • pastuszek.1965 26.06.09, 16:31
    Ja robiłem w gabinecie dentus i całość mnie mniej wyniosła niż to co proponowali
    w gabinetach obok. www.dentus.pl/implanty.html
  • atari800xl 01.07.09, 12:27
    czy mozesz napisac ceny? - plus minus.
  • wimplanty 22.12.09, 20:24
    Dental Team na Warszewie. Jednoczęściowy implant za 950zł. Zobacz tutaj
    www.implanty.org
  • szczecinius 04.03.14, 01:43
    Za poleceniem znajomego na implanty zdecydowałem się w gabinecie www.stomatologia-mikroskopowa.pl i jestem bardzo zadowolony zarówno z wykonania, podejścia jak i ceny. Polecam.
  • szczecinius 04.03.14, 01:44
    Za poleceniem znajomego na implanty zdecydowałem się w gabinecie www.stomatologia-mikroskopowa.pl i jestem bardzo zadowolony zarówno z wykonania, podejścia jak i ceny. Polecam.
  • ggkk 26.03.14, 22:32
    Czy ktoś robił implanty na PUM, czyli w Klinice stomatologicznej na pomorzanach? Na jakiej zasadzie to tam działa? Jest jakaś część leczenia refundowana z nfz? czy jest tam taniej? ,czy na zajęciach studentów też można poddawać się leczeniu chirurgicznemu i jest na to jakaś zniżka?
  • cruleking 23.05.14, 18:38
    Ja mogę szczerze polecić klinikę Wejt&Tawakol. Przede wszystkim przemiła obsługa – jeszcze nigdy u żadnego dentysty nikt tak nade mną nie skakał :) Ząb się trzyma po 7 miesiącach i cały czas dobrze wygląda, więc to chyba najlepszy dowód. Ceny nie są najniższe (zamknęło się 5 tys.), ale i nie jest najdrożej. Ja wolę zapłacić za jakość i mieć pewność, że z zębem nic się nie będzie działo. Polecam zajrzeć na stronę, tam można znaleźć dane kontaktowe i tak dalej: www.edentist.com.pl/
    Pozdrawiam Pana Doktora, który dzielnie rozwiewał moje wszystkie obawy :)
  • thomasnowak 24.06.14, 12:31
    Witam, Ja natomiast mogę pochwalić się swoim dentystą www.apolonia.net.pl. Implanty wyszły rewelacyjnie tak samo jak wszystkie inne zabiegi, które przechodziłem w tym gabinecie stomatologicznym. Polecam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka