Dodaj do ulubionych

Implanty okolice Katowice

21.04.09, 16:40
witam,
jak widzę nie ma na forum informacji o polecanym, bezpiecznym, z
miłą obsługą gabinecie gdzie można wykonać zabieg wszczepienia
implantu...
z góry dziękuję i będę wdzięczny za wskazówki
Edytor zaawansowany
  • 25.09.09, 22:44
    Również rozglądam się za takimi informacjami.
    Właściwie trudno wybrać implantologa. Ceny dość wysokie, więc usługi nie są
    dostępne powszechnie dla przeciętnego Kowalskiego. Wybór musi być trafiony, bo
    ileż razy w tej profesji można poprawiać spartaczoną robotę...
    Dlatego obiema rekami podpisuję się pod postem powyżej, i proszę o opinie. Są
    one niezwykle cenne :)

Na internecie są min. oferty:
    1. Dr n. med. Sławomir Sobczyk - Częstochowa
    2. Dr n. med. Hubert Kubica - Bielsko-Biała
    3. Dr Śmigiel - Katowice
    4. Prof. dr hab. Stefan Baron - Gliwice

Ktoś ma coś do powiedzenia na temat Państwa powyżej?
    Na internecie jest szczegółowa informacja. Ale to za mało na podjęcie decyzji.
    Piszcie :)
  • 27.07.16, 22:20
    Ja implanty miałam wszczepiane w Częstochowie, ktoś mi polecił Centrum Medor medor.pl/oferta/implanty-czestochowa . Najlepiej umówić się na wizytę, pierwszą miałam za darmo, bardziej na takiej zasadzie żeby wszystko obejrzeć i zdecydować co robimy. Na ich stronie jest artykuł o implantach, można się trochę dowiedzieć
  • 07.10.09, 09:43
    Silesiamed dr Dudy osobiście nie korzystałam, ale podobno na Sląsku sa najlepsi
    (dr Duda jest szefem Polskiego Stowarzyszenia Implantologów), ewentualnie
    Borczyk-ale tu chyba więcej marketingu i bajerów niż to warte
  • 05.06.10, 23:57
    Czy ktoś miał wszczepiane implanty na Śląsku?
    Kogo polecacie?
  • 30.06.10, 22:54
    czyli co, na Śląsku nie ma gabinetów stomatologicznych godnych
    polecenia ?
  • 02.04.11, 13:25
    Są ;) ja polecam gabinet dr. Helmicha w Czestochowie www.helmich.pl Stomatologia na bardzo wysokim poziomie. Polecam.
  • 21.01.13, 10:44
    Ja polecam gabinet Dentica Bieleccy w Raciborzu i dr. Bieleckiego. Warto dojechać te kilkadziesiąt kilometrów, bo ceny niższe, a przy większej ilości implantów znacznie taniej wychodzi. A przy tym bardzo profesjonalna i miła obsługa! Doktor jest członkiem Polskiego i Niemieckiego Tow. Implantologii, jego gabinet jest autoryzowanym bardzo dobrych implantów szwajcarskich Thomen Medical. Polecam!
  • 28.11.12, 12:03
    Trochę późno ale polecam dr Danecką w Sosnowcu, fachowo, szybko, trochę to kosztuje ale warto, naprawdę
  • 04.01.13, 15:55
    Tylko nie hemlich DROGO!!!! PZRYSLALI MI CENNIK NA IMPLANTY. I KOZST JEDNEJ SZTUKI IMPLANTU OSTEOPLANT WYNOSI PONAD 4 TYSIACE< GDZIE W INNYCH GABINETACH BIORĄ 3 TYs.
  • 06.02.13, 22:49
    Witam,
    Chciałam zapytać ile kosztuje implant( czwórka górna) w Dentica w Raciborzu, chodzi mi o całkowity koszt impalnt + korona czy ktoś może robił i zna cenę, słyszałam ze tam jest tanio.
  • 08.02.13, 09:44
    Około 3,5 tys. zł za jedno uzupełnienie - implant i korona. Ja miałem wstawiane 3 implanty i ten trzeci np. miałem gratis. W Dentice Bieleccy traktują pacjenta rzeczywiście indywidualnie, nawet w kwestii ceny zabiegu. Polecam!
  • 17.12.16, 16:22
    Polecam Medor z Częstochowy, ja skorzystałam z opinii na forum i rzeczywiście jest ok medor.pl/oferta/implanty-czestochowa
  • 06.02.13, 23:01
    Witam.
    Ja będe mieć wszczapiane implanty w Olmedzie na ul.Zajaczka w Czestochowie u Damiana Dudka. Byłąm u niego na dwoch konsultacjach i wyszłam zadowolona. Nie naciągają na kasę. Nie polecam Jarosława Sobczyka, byłąm na konstultacji i wyszłam zniesmaczona
  • 20.04.13, 21:37
    zanim zaczniesz dzwonić po gabinetach i sprawdzać ceny to przeczytaj wpis na blogu jednego dentysty - moim zdaniem uczciwie podchodzi do tematu. moj-dentysta.pl/blog.php/117/Ile_kosztuj%C4%85_implanty?/
  • 09.05.13, 12:04
    Szczerze polecam gabinet dra Bieleckiego z Raciborza, Dentica Bieleccy. Pan doktor pracuje wyłącznie na szwajcarskich implantach Thommen Medical, bo są podobno najbardziej przyjazne dla pacjenta i świetne są efekty protetyczne. Pół roku temu miałam wstawiany 1 ząb i bardzo jestem zadowolona. Ból niewielki, stres ogromny, ale wszystko fachowo i sprawnie.
  • 03.09.13, 14:07
    jak dla mnie najważniejsze jest doświadczenie, więc siłą rzeczy wylądowałam w herckadent, w gliwicach. muszę przyznać, że klinika jest na naprawdę niesamowitym poziomie - te wszystkie dyplomy robią wrażenie!!! pierwsza konsultacja - bezpłatna. potem jeszcze tylko niezbędne badania i sam zabieg. początkowo uparłam się, że chcę ze znieczuleniem ogólnym, ale pani doktor na szczęście przetłumaczyła mi, że nie ma takiej potrzeby. jestem 2 miesiące po - jak na razie wszystko jest ok.
  • 23.05.13, 01:19
    taki przystojny był, że chciałaś się z nim przeru.chać ?
  • 23.09.13, 15:06
    Dwie osoby z mojej rodzinki korzystały z usług dr M. Daneckiej na Teatralnej w Sosnowcu.
    2 implanty miała wszczepiane moja mam i mimo przerażenia przed zabiegiem (co się naczytała i nasłuchała od znajomych to jej...) teraz bardzo sobie chwali. Mama ma słabe własne zęby i akurat w jej przypadku podobno implanty były niezbędne. Zabiegi oczywiście pod znieczuleniem, trochę bólu dopiero po, ale przeszło, opuchlizny wielkiej nie miała. Z tego co wiem, dr Daneccka daje długą gwarancję na swoją prace, także w razie czego można reklamować, a to chyba ważne bo jednak wstawianie implantu to nie tani zabieg.
  • 26.11.13, 19:37
    a czy mogę jakieś konkrety co do ceny - przykład np. leczenie kanałowe bądź zwykłe.
    Ja leczę się w Katowicach u dr Drozd ale ceny są kosmiczne.
  • 13.06.14, 09:12
    Kanałowe to nie wiem, bo jak pisałem wcześniej tylko implanty. u dr Daneckiej sporo się płaci nawet za konsultację dot. zabiegu z implantami bodajże coś koło 200 zł. Ale od leczenia kanałowego jest tam inna pani dr i zapewne ceny są mniejsze bo jednak kanałówka to nie "montaż" implantu ;) Zawsze można przedzwonić w razie czego > tel. szukaj tu danecka.pl, choć pewnie już dawno znalazłaś stomatologa, więc nie wiem czy moja wiadomość na cokolwiek się przyda ;) W ogóle to przepraszam, że tak późno odpowiadam, ale przez jakiś czas wyłączyłem się z forum.
  • 15.01.14, 10:50
    Serdecznie zapraszamy do Dentica Bieleccy w Raciborzu! Jesteśmy autoryzowanym gabinetem systemów implantologicznych Thommen Medical i Straumann. W każdy czwartek zapraszamy na bezpłatne konsultacje implantologiczne, po wcześniejszym umówieniu wizyty. Oferujemy najwyższą jakość, w przystępnych cenach - aktualnie zapraszamy do skorzystania z promocji 5 implant za 1 zł.
  • dobra klinika stomatologii i implantologii jest na ul. Czajek 5 , tu zapodaje linka
    www.borczyk.pl/
  • Spełniamy warunki: bezpiecznie, miło, nowocześnie :)
    Implantologia to jedna z naszych specjalizacji, najbardziej chwalona przez Pacjentów.
    Efekty naszej pracy można zobaczyć m.in. tutaj oraz tutaj :)
    Pozdrawiamy i zapraszamy :)
    Sosnowiec, ul. Teatralna 3
    --
    facebook.com/StomatologiaMarzannaDanecka
    danecka.pl
  • 26.05.15, 14:15
    Serdecznie zapraszamy do Dentica Bieleccy w Raciborzu, woj. śląskie. Aktualnie zapraszamy do skorzystania z wakacyjnej oferty na implanty zębowe, szczegóły na naszej stronie internetowej: implanty-bieleccy.pl/?p=1371

W każdy czwartek zapraszamy na "Czwartki Implantologiczne", czyli BEZPŁATNE konsultacje - wystarczy wcześniej umówić wizytę telefonicznie, nr tel. 784 487 332.

Jesteśmy autoryzowanym gabinetem systemów implantologicznych: Thommen Medical, Straumann i AlphaBio. Nasi stomatolodzy posiadają specjalizacje z zakresu periodontologii i protetyki, które zalecane są do wykonywania zabiegów implantologicznych. Posiadamy własną pracownię RTG i najnowszy stożkowy tomograf komputerowy, który umożliwia precyzyjne planowanie całego zabiegu.

Zapraszamy również na nasz profil Facebook: www.facebook.com/DenticaBieleccy
  • 07.10.15, 21:34
    Ja szczerze mogę polecić Astra Dent z doktorem Bigasem na czele. Świetnie dobiera kształt i kolor zęba (chyba dlatego, że ma artystyczne oko:)), nie boi się trudnych przypadków, chyba dlatego każdy inny stomatolog wysyła z co gorszą sprawą do niego.
  • 18.01.16, 19:31
    Mój mąż miał wypadek i wstawiał implanty u Pana Marcina na Sowińskiego w Boa Dent. To dosyć czasochłonny zabieg, ale znam pana Doktora i wiem jak pracuje więc byłam spokojna o męża.
  • 31.03.16, 09:03
    Możecie wybrać się też do dra Tomasza Śmigla: smigiel.net. To ceniony implantolog, który od wielu lat udziela się również na polu naukowym. A jego gabinet znajduje się w Katowicach, na ulicy Św. Jacka 14.
  • 07.07.16, 22:51
    Miałam wszczepiane implanty w Centrum Medor w Częstochowie (mają gabinet przy Waszyngtona). Wiadomo że implanty nie są tanią sprawą, jestem jednak zadowolona z efektu, nic się złego z nimi nie dzieje. Gdyby ktoś szukał więcej informacji o implantologii to na ich stronie jest wiele medor.pl/oferta/implanty-czestochowa
  • 23.07.16, 22:34
    Implanty są na tyle drogą sprawą że warto ich wszczepienie polecić dobremu specjaliście. Moje wszczepiała dr Tkocz w Centrum Medor w Częstochowie. Gabinety mają gdzieś w okolicy al. NMP. Warto tylko przedzwonić i się dopytać o termin, bo może być różnie, namiary na ich www medor.pl/oferta/implanty-czestochowa
  • 27.08.16, 12:29
    Ja też miałam wszczepiane implanty w Centrum Medor w Częstochowie medor.pl/oferta/implanty-czestochowa
  • 06.09.16, 09:25
    Warto pójść do dra Śmigla.
  • 23.09.16, 20:21
    Podjedź sobie do Częstochowy, miałam tam wszczepiane implanty, polecam każdemu medor.pl/oferta/implanty-czestochowa
  • 15.01.17, 17:11
    Jestem z Chorzowa, implanty miałam wszczepiane w Centrum Medor medor.pl w Częstochowie. Jeżeli możesz sobie podjechać to polecam każdemu.
  • 26.01.17, 15:58
    Ja wszczepiałem implanty w Katowicach u implantologa należącego do stowarzyszenia Implant Masters Poland, pełen profesjonalizm implantmasterspoland.pl/kliniki-master
  • 01.05.17, 14:27
    Wybierając gabinet warto zarówno opiniami, jak i nowoczesnym sprzętem oraz profesjonalną obsługą. Dobry specjalista nie tylko pomoże dobrać odpowiedni rodzaj implanta, ale również zadba o zadowolenie klienta.

--------------------------
    www.implantygliwice.biz.pl
  • 04.11.17, 01:43
    Dokładnie, dobre opinie, nowoczesny kompleksowy sprzęt, nowoczesne techniki leczenia i specjalizacje lekarzy, to wazne. Tam gdzie chodze mają na miejacu wszystkich specjalistów i takich od podstawowego leczenia i świetnego chirurga i implantologów i ortodonte i protetyka - świetnie współpracujący zespół co miałam okazję sprawdzić. Moge polecić www.astra-dent.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.