Dodaj do ulubionych

Chcesz zorganizować impreze?pomożemy Ci w tym...

08.05.09, 14:36
Imprezy integracyjne
Imprezy integracyjne poprawiają komunikację interpersonalną i relacje między pracownikami, przełożonymi. Firmy organizujące spotkania i wyjazdy integracyjne szukają ciekawego, godnego uwagi miejsca na organizację imprezy. Decydują się na polecane miejsca na organizację imprez integracyjnych. Planują i realizują eventy na interesujących terenach.

Ogromną popularnością cieszą się atrakcyjne hotele o wysokim standardzie, klimatyczne, zabytkowe dworki i pałace z duszą. Coraz częściej kuszące są oryginalne, przykuwające wzrok pensjonaty, obiekty agroturystyczne oraz obszary ciekawego rancha, zielonej polany piknikowej czy zabytkowych bunkrów.

Wiosną i latem największym zainteresowaniem cieszą się miejsca zlokalizowane blisko wody. Nowoczesne hotele trzygwiazdkowe * * * i czterogwiazdkowe * * * * posiadające bezpośredni dostęp do wody, budują porty i pomosty dla statków, motorówek i żaglówek. Firmy wypożyczają sprzęt wodny, aby przygotować i zorganizować zabawy, sporty wodne. Uczestnicy pływają na nartach i skuterach wodnych, poduszkowcach. Dla większych grup, 100 osób wypożyczamy statki i organizujemy rejsy po akwenach wodnych podziwiając najpiękniejsze tereny okolicznych obszarów Zalewu Zegrzyńskiego, Sulejowskiego, Solińskiego czy Szczecińskiego.

Jesienią i zimą częściej organizowane są wyjazdy firmowe w góry. Planujemy pobyty w pięknych Tatrach, Sudetach czy Bieszczadach. Organizujemy sporty zimowe. W dzień jeździmy na nartach, a wieczór spędzamy w Góralskiej Karczmie bawiąc się przy regionalnej kapeli góralskiej. Nocą zachęcamy do organizacji kuligu z pochodniami, kończąc go ogniskiem, na którym nie może zabraknąć grzańca 

Wieczory tematyczne

Organizacja wieczorów tematycznych to oprawa artystyczna i muzyczna integracyjnych
kolacji uroczystych. Imprezy stylizowane nadają oryginalny, niepowtarzalny charakter wieczornej imprezie. Podnoszą prestiż kolacji firmowej. Wśród bogatej oferty imprez stylizowanych polecamy atrakcje nawiązujące do czasu, miejsca, rangi spotkania i zaproszonych Gości.

W zabytkowych zamkach organizujemy średniowieczne biesiady z pokazami walk rycerskich. W klimatycznych, historycznych dworkach rekomendujemy organizację imprez szlacheckich.

Wiejskie rancha i obiekty agroturystyczne to idealne miejsce na organizację biesiady grillowej, imprezy piwnej czy wieczoru w stylu country uatrakcyjnione dyskoteką z Dj-em i karaoke.

Luksusowe hotele to wymarzone miejsce na gale firmowe, bankiet czy prestiżowe spotkanie biznesowe. Atrakcja są profesjonalne pokazy barmańskie, iluzjonistyczne, występy zespołów jazzowych czy gwiazd telewizji, kabaretów.

Zimą na poprawę humoru proponujemy organizację imprez na basenie. Doskonałą zabawę gwarantuje wieczór hawajski, impreza grecka i rzymska czy meksykańska. Dla najbardziej wymagających Gości przygotowaliśmy, nadzwyczajne, niepowtarzalne scenariusze imprez stylizowanych.

Pikniki firmowe

Organizacja pikników firmowych to ważne wydarzenie dla Klientów, Partnerów i Pracowników firm. Organizację imprezy w plenerze planujemy w interesujących miejscach z ciekawą infrastrukturą z zapleczem gastronomicznym. Na imprezy plenerowe polecamy polany piknikowe oraz kompleksy leśne przy hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych i restauracjach. Często obiekty posiadają bezpośredni dostęp do wody. Umożliwia to organizację atrakcji wodnych. Wynajmujemy sprzęt wodny: kajaki, rowerki wodne, motorówki, żaglówki i statki.

Na terenie piknikowym ustawiamy scenę plenerową. Zapewniamy profesjonalne zaplecze techniczne, oświetlenie i nagłośnienie estradowe. Polecamy profesjonalnych konferansjerów i wodzirejów. Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty impresariatu artystycznego: kabarety, zespoły nowoczesne, kapele regionalne, zespoły ludowe. Wieczorem planujemy koncert zespołu muzycznego. Piknik firmowy kończymy pokazem pirotechnicznym, fajerwerkami.

Atrakcje piknikowe dostosowujemy do uczestników. Posiadamy bogatą ofertę urządzeń rozrywkowych dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Na imprezy firmowe dla pracowników proponujemy stanowiska:
• wysokościowe z mostami linowymi i ściankami wspinaczkowymi,
• strzeleckie z wiatrówkami i łukami,
• motoryzacyjne z pojazdami wojskowymi, monster truckami, quadami
• powietrzne z lotem balonem, śmigłowcem, pokazy spadochroniarskie
• wodne z motorówkami, skuterami wodnymi, statkami
• lądowe rozrywkowe z zabawami team buildingowymi, konkursami

Dzieci najchętniej korzystają z dmuchanych urządzeń rozrywkowych: pałacyków i zjeżdżalni. Na pikniku rodzinnym organizujemy quizy dla dzieci, teatrzyki kukiełkowe, malowanie twarzy, przejażdżki bryczkami i kucykami.

Dla wymagających Gości w naszej ofercie prezentujemy pikniki tematyczne. Podczas imprez plenerowych stylizowanych zapewniamy aranżację miejsca, zapewniamy atrakcje nawiązujące do klimatu imprezy.
Szkolenia indor
Organizację szkoleń wyjazdowych rozpoczynamy od wyboru odpowiedniego, spełniającego wymogi szkoleniowe miejsca. Szkolenia in door organizujemy w godnych polecenia hotelach, ośrodkach szkoleniowych i centrach biznesowych, posiadających sale szkoleniowe ze sprzętem audiowizualnym oraz konferencyjnym jak ekrany do projekcji, rzutniki multimedialne, komputery czy flipcharty.

Współpracujemy z obiektami w całej Polsce posiadającymi sale na spotkania biznesowe, spotkania szkoleniowe i warsztaty, w których w zależności od zapotrzebowania możemy pomieścić grupę 20, 30, 50, 80 i 100 uczestników szkolenia w ustawieniu teatralnym ( kinowym), szkolnym lub w tzw. „ podkowę”.

Organizujemy szkolenia dla pracowników, kadry menadżerskiej i zarządu w okolicach dużych aglomeracji miejskich jak Warszawa, Poznań, Szczecin, Kraków, Łódź oraz w okolicach malowniczych regionów Zalewu Zegrzyńskiego, Hańcza, Zalewu Sulejowskiego. Są to zaciszne, kameralne miejsca sprzyjające organizowaniu szkoleń i warsztatów szkoleniowych.

Zapewniamy trenerów posiadających kwalifikacje do prowadzenia szkoleń z zakresu komunikacji interpersonalnej, negocjacji, kreowania wizerunku i rozwoju osobistego.

Dla uczestników przygotowujemy materiały szkoleniowe, które otrzymują w ustawionej przed salą recepcji. Tam tez znajduje się stand z agendą , harmonogramem szkolenia i udzielamy informacji dotyczących organizowanego szkolenia.

Uczestnicy mogą skorzystać z ustawionego przed salą szkoleniową bufetu tzw. „ przerwy kawowej” oraz serwowanego w punkcie gastronomicznym lunchu.

Szkolenia outdoor
Organizacja szkoleń outdoorowych to umiejętne połączenie szkolenia psychologicznego z zabawami rozrywkowymi. Jest to zespolenie szkolenia z impreza integracyjną.

Szkolenia outdoorowe organizujemy na polanach piknikowych, terenach zielonych zlokalizowanych w pobliżu hoteli, pensjonatów posiadających bazę noclegową i gastronomiczną.

Zajęcia integracyjne odbywają się w miejscach posiadających bogate zaplecze przyrodnicze w górach, na mazurach lub na terenach Puszczy Białowieskiej, Kampinoskiej czy terenach Zalewu Zegrzyńskiego.

Szkolenia outdoor odbywają się w oparciu o scenariusz imprezy, gry fabularnej, w której wykorzystujemy zajęcia, zabawy teambuildingowe oraz wybrane sporty ekstremalne. Pozwala to na integrację pracowników.

Szkolenia terenowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów outdoorowych posiadających kwalifikacje z zakresu budowania zespołu, komunikacji, motywacji i współpracy zespołowej.

Podczas szkoleń integracyjnych dla pracowników zapewniamy pełne wyżywienie w postaci obiadów, kolacji standardowych, grillowych i integracyjnych z oprawa artystyczną.

Podczas outdooru edukacyjnego pracownicy nabywają nowe doświadczenia, które przyczyniają się do pogłębiania rozwoju osobistego.


Z przyjemnością zorganizujemy spotkanie właśnie dla Ciebie bądź pracowników Twojej firmy!
Skontaktuj się z nami:
biuro@coc-company.com
022 782-64-62
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka