• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

zawroty głowy - jaki lekarz? Dodaj do ulubionych

• 15.12.10, 20:58
    Do jakiego lekarza z zawrotami głowy? Neurolog, laryngolog? Bo męczą mnie już ze dwa tygodnie... Nie mówcie, że do rodzinnego, bo mój zna się tylko na wypisywaniu L4, jestem u niego tylko dlatego, że nigdy nie ma kolejki:)
    Zaawansowany formularz
    • 15.12.10, 21:08
      Radziłabym neurologa, choć mnie z zawrotami głowy skierowali tez do laryngologa i okulisty. na końcu jednak wyszło, że przydał się neurolog.
      • 15.12.10, 21:13
        chyba raczej neurolog, masz jakiś stres i przysłowiową "gonitwę"? to są czasem konsekwencje ale niekoniecznie może to być przyczyną :/
        • 15.12.10, 21:23
          a u mnie to się okazało, że od kręgosłupa mam zawroty. Swoją drogą neurolog dał mi drogocenna radę "proszę nie dźwigać więcej niż kilogram w jednej ręce, nie schylać się, nie wykonywać gwałtownych ruchów głową, leżeć co najmniej godzinę dziennie na plecach i dużo, dużo odpoczywać" Brakowało tylko słów: dziecko proszę na ten czas wyłączyć tym czerwonym przyciskiem, a jak trzeba go będzie przewinąć lub wykąpać to dam taki podnośnik...
    • 15.12.10, 21:23
      neurolog, laryngolog.
      ja miałam koszmarne zawroty głowy z powodu zalanego ucha środkowego, znajoma miała problemy z błędnikiem....

--
      "Domy to kieszenie świata" - Kostek

http://lilypie.com/pic/2010/01/21/G5aq.jpghttp://lb5f.lilypie.com/7PFWp1.png
      • 16.12.10, 17:52
        konieczne konsultacje u
        laryngologa
        neurologa
        okulisty
        ortopedy
        czasem u gastrologa

sama mialam zawroty glowy+ bóle migrenowe-okazalo sie,ze mam astygmatyzm,odkąd noszę szkla jak reka odjął
        zyczę zdrowia
        --
        a ja jestem księżniczką Monako...;P
    • 16.12.10, 16:27
      Z tego co pamiętam do neurologa musiałam mieć skierowanie od rodzinnego.Też miałam zawroty głowy i okazało się że to przez anemię.Może zrób najpierw morfologię.Zawroty głowy są też możliwe przy zwyrodnieniach kręgosłupa.
      --
      Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma.

Moje szczęście moja córeczka 19.03.2010
      • 16.12.10, 20:05
        A może ginekolog? ;)
        • 16.12.10, 21:30
          ginekolog - ja Ci dam:) Nie strasz:) Byłam miesiąc temu więc raczej nie bobo.... uff
          miałam właśnie bolące ucho jakiś czas temu i poratowałam się kroplami do uszu, po Wojtku mi zostały. Obstawiam coś z błędnikiem, wybiorę się w przyszłym tygodniu do lekarzy. A naczytałam się już w necie o guzie mózgu i juz testament prawie napisałam - trudno się żyje pesymistom...
          • 16.12.10, 21:30
            btw - dzięki za reakcję:)
    • 16.12.10, 21:47
      neurolog, laryngolog...
      być może coś pomoże - ja jak ostatnio tak miałam (+ ból głowy) okazało się, że mialam zapalenie opon mózgowych... internistka wykryła tylko dlatego, że kilka lat wcześniej miała dokladnie identyczny przypadek. u mnie skończyło się dobrze, wcześniejszy przypadek niestety skonczył się kalectwem:(

--
      ---
      9/10 facetów woli duże cyce. ten dziesiąty woli tych dziewięciu.
      Mordimer Madderdin
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.