kolczyki w sutkach! Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam serdecznie :) planuję niebawem przekłuć sutki i mam parę wątpliwości.
    Po pierwsze, wyczytałam w necie, że owa ozdoba "utrzymuje sutek w ciągłej ekscytacji", to znaczy, przepraszam za niezbyt ładne wyrażenie, ale te sutki są stojące ciągle?
    Dwa, jak wygląda zabieg? Czy też używa się szczypcy, takich jak do języka, czy pępka? Czy można oczekiwać znieczulenia?
    Trzy, jak z gojeniem. Czy długo, czy uciążliwe? Jaką odzież wtedy nosić?
    Cztery, gdzie się wybrać po taką atrakcję i ile to kosztuje? Mam zaufaną kosmetyczkę, do której chodziłam na wszystkie przekłucia (madonna górna, nos, brew, język, uszy i chrząstki), ale sutki to hmmm... Chyba troszkę wyższa szkoła jazdy :)
    Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedzi :)
    • witam
      Sutki mozna przekluwac "z reki" lub za pomoca kleszczykow, ja osobiscie uzywam kleszczykow, wygodniej sie z nimi pracuje

niestety ale do kosmetyczki nie chodzi sie nawet na przeklucie platkow uszu, 99% kosmetyczek wykonujacych zabieg nazwijmy to kolczykowania ciala jest po jednodniowym kursie na ktorym nie naucza sie anatomii czlowieka, tylko wykonania podstawowych przekluc a jak sie pojawi problem z gojeniem to ich wiedza sie konczy, dlatego od kolczykowania ciala sa piercerzy

u mnie mozna liczyc na znieczulenie, chociaz przeklucie damskich sutkow jest zdecydowanie mniej bolesne niz u mezczyzny bo inaczej sie przekluwa :)

na temat dbania i pielegnacji mowie kazdemu swojemu klientowi i nikt bez wyczerpujacych informacji ode mnie nie wyjdzie :)
      Jesli jestes z Warszawy to zapraszam www.morbidsoul.pl.tl

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.