Dodaj do ulubionych

PRACOWNICY ODDZIAŁÓW TYPU C

05.10.10, 20:10
Witam wszystkich.Mam pytanie czy ktoś uważa podobnie jak ja że pracownicy Oddziałów C są niewolnikami tej firmy? Jestem ciekawa czy także macie nałożone plany na wszystkie biznesy? Jestem dyrektorem Oddziału C i mam nałożone plany na BOiP, FN, MiSP oraz oczywiście detal. Jeśli chodzi o FN to właśnie od tego kwartału mam robić kredyty mieszkaniowe od A do Z. Nie rozumiem polityki tej firmy.Czy ktoś kto to wymyślił wie ile obowiązków ma Dyrektor C.Nie jestem doradcą BH i nie zostałam w tym zakresie przeszkolona. Na ostatnim spotkaniu z Dyrektorem Regionu powiedziałam co o tym myślę.Odpowiedź- nie chcę słuchać żadnych dyskusji, nie każdy musi pracować w Banku. Napiszcie na jakie produkty macie nałożone plany w Oddziałach C.
Obserwuj wątek
  • mimi1818 Re: PRACOWNICY ODDZIAŁÓW TYPU C 05.10.10, 20:33
   u nas od dawna Dyrektorzy C robią mieszkaniówki (bezpośrednio do CAK). W jednym z oddziałów Dyrektorka jest w tym cholernie dobra, lubi to bo..dzięki tym kredytom rentowność jej oddziału wzrasta w niezłym tempie..cały oddział się nieźle podniósł (chociaż kuleją z detalem).
   pozdrawiam:-)
   • makama123 Re: PRACOWNICY ODDZIAŁÓW TYPU C 06.10.10, 08:58
    Witam. Ja też jestem Dyrektorem Oddziału typu C. Dyrektor to niestety tylko z nazwy, bo jesteśmy doradcami z każdego pionu w tym banku. Oprócz szeroko pojętej sprzedazy dyrektor C jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo, kontrolę , współpracuje z agencjami itd, itp.
    Jak w nocy trzeba jechać do placówki bo włączył się alarm to wzywają mnie, i wtedy mam czas pracy nienormowany, a jak chcę wyjść wcześniej 15 minut bo muszę iść do lekarza to muszę to odrobić.
    Nie wspomnę już o robieniu przez dyrektora prostych czynności typu bankomat, obligacje, karta czasu pracy. A pensja marniutka... Nawet nie 3300 brutto.
    Zastanawiam się co ja robię jeszcze w tym banku. chyba sentyment wiąże mnie z tą firmą
  • my-fifi123 Re: PRACOWNICY ODDZIAŁÓW TYPU C 06.10.10, 10:45
   witam
   jestem pracownikiem Oddziału typu C
   w ppi mam ( kredyty ogółem 250 tys , kredyty z ub 120 tys , ror 15 , kk 17 , okm 200 tys fundusze 30 tys . w celach dodatkowych zagajenia na kredyty mieszkaniowe pakiety MiŚ konta BOIP i wiele innych produktów oprócz tego siedzę na kasie ładuje bankomat zamawiam gotówkę wyjasniam nadwyżki bankomatowe odpowiadam na reklamacje klientów i wiele innych nieliczacych sie czynnosci. U nas sie mówi że niedługo to będziemy jeszcze po sobie sprzątąc. Pracuje wtym pesudo banku 10 lat i jeszcze nie było nigdy tak że jeden pracownik mniał tyle czynnolości nie wiem do czego oni dążą.
   a liczy sie tylko sprzedaż nie liczą się czynności które mósisz wykonać mam nadzieję że kiedyś doczekam chwili że nasi eksperci z góry zejdą kiedyś na takie stanowiska i popracują
  • dragomir6 Re: PRACOWNICY ODDZIAŁÓW TYPU C 06.10.10, 20:06
   U nas w oddziale typu C dyrektor od ponad dwóch lat robi kredyty mieszkaniowe - na początku przy pomocy doradców FN z oddziału głównego, a i do dzisiaj są konsultacje - to robi głównie sama. Bankomatu nie ładuje i takich tam. Kredyty misiowe, kredyty boip, kredyty osób fizycznych, polecenia zagraniczne, wszelkiego typu wyjaśnienia, zapisy na wypadek śmierci, książeczki do wymiany, skarbiec, bankomat, i co tam jeszcze - robimy my na obsłudze, koleżanki z kasy - też muszą zrobić kredyty, karty kredytowe, konta osobiste, książeczki mieszkaniowe.
   Jak jest dużo ludzi i każda jest zajęta, a są chętni do konta czy kredytów to dyrektorka bierze klienta do siebie i wprowadza do alnovy kredyt i dalsza obróbka już u doradcy

   --
   Per aspera ad astra
  • pracpko Re: JESTEM W SZOKU 06.10.10, 20:24
   Też pracuję w Oddziale typu C, ale u nas Dyrektor nie tyka się: bankomatu, kasy, nie zamawia gotówki, mieszkaniówki, misiów, poleceń zagranicznych i całej reszty. Jest tylko doradcą BOiP i oczywiście odpowiada za Oddział, ale pensję ma więcej niż 2 razy wyższą od pozostałych pracowników w Oddzialu.
   • makama123 Re: JESTEM W SZOKU 06.10.10, 21:31
    a ile osób pracuje w waszym oddziale typu C? Oprócz mnie czyli dyrektora są jeszcze 2 osoby... Może dlatego my jako dyrektorzy jesteśmy tak obciążeni inną pracą, a może po prostu jesteśmy wykorzystywani bo sami na to pozwoliliśmy... Mój poprzedni dyrektor nie robił nic z klientem, oprócz wypicia wspólnej kawy i testowania nas z procedur.
  • kwintuszkrak Re: PRACOWNICY ODDZIAŁÓW TYPU C 06.10.10, 22:38
   no cóż. taka juz dola dyrektorów C. Plany w kazdym biznesie a często zastępowanie doradców KD (urlopy, zwolnienia). Nie ma czasu na wszystko. Jesli nie ma się naprawde zgranej załogi to nic tylko pracować 24h/dobę. Do tego nieszczęsny PAS który obliguje do min. 80% miesiąc w miesiąc więc w każdym biznesie trzeba się wykazać. rzecz jasna FN to rzecz najtrudniejsza bo o ile BOiP i KD są zbliżone to FN jest dużo szersze. A plany są i być będą. Dla pocieszenia stwiedzam że dyrektorów C nikt nie zaskoczy bo jednak by być na tym stanowisku na długo trzeba wiedzieć to co doradcy z każdego z biznesów, skarbnik, kasjer i dyrektor A. A i tak zakompleksieni będą pluć że pseudodyrektorzy z nas. pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka