Dodaj do ulubionych

szkolenia w elsie

07.11.10, 23:19
Co o tym sądzicie????
Edytor zaawansowany
  • ghx12 14.11.10, 10:42
    To jakieś żarty, a nie szkolenia... więcej można przeczytać w gazecie niż dowiedzieć się podczas takiego szkolenia. Jak dla mnie to wielkie nieporozumienie. Takie "szkolenie" nic nie wnosi do mojej wiedzy. 20-30 zdań ogólników i na koniec test, który rozwiązywałam półtorej minuty. Firma jednak wypełnia swój obowiązek - "szkoli"
  • salvea 14.11.10, 10:57
    Ten co to wymyslił naprawde nie miał co robić. Żądają od nas aby wykonywać te szkolenia. Ale nie mówia kiedy to robić. Na obsłudze nie ma szans. A po godzinach nikt nie ma zamiaru zostawać. A poza tym jak juz dorwiesz to szkolenie aby zrobic to robi sie na odpie***l .. byle szybko, byle zaliczyc! I tak nic się z tego nie pamięta. Dopiero życie weryfikuje swoje.
  • lukaj1953 14.11.10, 17:05
    i tak jest niestety wszędzię,albo prawie wszędzie.Szkolenie ZSI-coś jeszcze wnosi, ale te bzdety z jakości obsługi???te układanki-krzyżówki dla przedszkolaków?szkoda na to czasu!!!!!!!!
  • prawdziwy.niedojda 17.11.10, 22:18
    KOGOŚ DELIKATNIE PIERDOLNĘŁO W TYM BANKU, ZA PRZEPROSZENIEM KRZYŻÓWKI DLA DEBILI W RAMACH RELAKSU MIEDZY OBSŁUGĄ KLIENTÓW TO NIECH SOBIE W DUPĘ WSADZĄ ..WWRRR ALE MNIE DZIŚ DYR WKURWIŁ ....DO TEGO SZKOLENIA ROBI SIĘ NA ODPIEPRZ BYLE ZROBIĆ..NIE PAMIĘTAM NIC Z TYCH SZKOLEŃ, BO ZANIM POMYŚLĘ TO KLIENT PRZYCHODZI A PO GODZINACH NIE CHCĘ ZOSTAWAĆ. ZDARZA SIĘ, ŻE DYREKCJA NIE CHCE PUŚCIĆ DELIKWENTA NA URLOP BO KTOŚ ELLSY W TERMINIE NIE MIAL CZASU ZROBIĆ....PSYCHICZNE

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka