Kredyt odnawialny Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Chciałam się dowiedzieć na czym polega kredyt odnawialny.
    Posiadam konto od 2 lat
    miesieczne przychody to około 1000zł.
    Ile bym mogła dostać kredytu?
    Czy sie opłaca wziąść taki kredyt?
    jak go będe musiała spłacać?
    Kredyt chce przeznaczyć na konkretną rzecz i co będzie jak wypłace całą sume i z tego co wiem na koncie będzie ta suma na minusie,
    i co będzie jak wpłynie mi wypłata to ona pokryje mi częściowo ten kredyt czyli nic mi z niej nie zostanie?

• ...najlepiej udaj sie do najbliższego oddziału i pracownik sprawdzi ile sysytem moze Ci dac kredytu odnawialnego.....jak wpłynie Ci wypłata to kredyt sie uzupełni częściowo albo całkowicie i mozesz korzystać z niego od nowa, a spłata zalezy od ciebie jaka kwote sobie zostawisz na koncie......polecam wizyte w oddziale!
    • lepsza jest od razu pożyczka oprocentowanie tylko 6,99 a przy kred.odnaw 14,99, ale
      splacic musisz w ciągu 12m-cy.
      Można też uruchomić konto z debetem 1.000,oo bez żadnych prowizji i korzystać z niego od czasu do czasu, nie non stop, gdyż jest wyższe oprocentowanie niż przy kred.odnaw.
      Za uruchomienie kredytu odnaw.zapłacisz prowizje ok.100zł. (bez ubezpieczenia
      Osobiscie odradzam kredyt odnawialny gdyż ciężko się go spłaca, co na raty to na raty, jest potrzeba uruchamiam pozyczkę i od razu co mc ją spłacam w ratach, prowizję płacę tylko raz a nie co roku.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.