Dodaj do ulubionych

STRONA INTERNETOWA ZWIĄZKU ZAWODOWEGO

16.05.11, 23:49
DROGIE KOLEŻANKI I KOLEDZY

Wiem, że długo kazałem WAM czekać. Cóż, tworzenie strony internetowej to dla mnie nowe doświadczenie. Nie mam jeszcze dość umiejętności, żeby robić to sprawnie. Strona jest już gotowa. Mam pewność, że po WSPÓLNYM rozstrzygnięciu konkursu na Logo Związku, strona będzie spełnieniem NASZYCH oczekiwań pod względem formy i funkcjonalności. Stanie się to zapewne w czasie wakacji.
Zapraszam WAS do odwiedzenia strony i bardzo proszę o przekazanie wiadomości o jej powstaniu tym, którzy tego forum nie odwiedzają a chcieliby coś zmienić w Naszym Banku.
www.zzpbpkobpsa.org.pl/
Mam nadzieje, że już w tym tygodniu będę miał dużo pracy :)

Sebastian


Edytor zaawansowany
 • jota1974 17.05.11, 00:52
  Dobry wieczór!
  Od jutra agituję:)))
  Nie można wejść w zakładki:
  LOGOWANIE DO POCZTY i LOGOWANIE DO FORUM
  Resztę już przecztałam.
  GRATULUJĘ PANIE SEBASTIANIE!
 • s.obuch-woszczatynski 17.05.11, 09:22
  WITAM

  Poczta i forum zostaną uruchomione w momencie przystąpienia do Związku ok. 200 osób. Konta pocztowe będą oczywiście sukcesywnie zakładane jednak logowanie ze strony zostanie uruchomione później. Czasowe zablokowanie zakładek jest związane z koniecznością moderowania strony forum, administrowania serwerem pocztowym oraz pomocą typu helpdesk w przypadku zapomnienia hasła lub wystąpienia innych problemów. Ale prace informatyczne już trwają i będziemy gotowi dużo wcześniej. Ale i tak liczę, że mam mało czasu :)

  Pozdrawiam
  Sebastian
 • diabolo13 17.05.11, 15:26
  Czy skład zarządu i nr KRS jest tajny? Nigdzie nie natrafiłem na te dane.
 • 1357qetu 17.05.11, 18:11
  diabolo13 napisał:

  > Czy skład zarządu i nr KRS jest tajny? Nigdzie nie natrafiłem na te dane.

  Przydałaby by się jeszcze jakaś informacja o przewodniczacym typu data i miejsce urodzenia, wykształcenie, jakaś informacja o ścieżce zawodowej, ewentualnie mogłoby też być jakieś zdjęcie (coś w stylu informacji podawanych przez kandydatów podczas wyborów...) - skoro osoba jest już w jakimś stopniu publiczna (prowadzącą dzialalność publiczną) i "z krwi i kości", więc uważam, że coś takiego powinno znaleźć się na stronie (jeżeli pisze się o transparentności).
  Nie żebym się czepiał na "dzień dobry" czy coś w tym stylu, ale po prostu tak mi się wydaje, że tego brakuje na stronie.
 • marpi67 17.05.11, 21:53
  Numer KRS: 0000384837
  Nazwa: ZWIĄZEK ZAWOWODY PRACOWNIKÓW BANKU PKO BP SA
  Adres: PUŁAWSKA, 02-515 WARSZAWA
  Forma prawna: Związek zawodowy
  Dane na dzień: 2011-05-02
  Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy KRS, Czerniakowska 100, 00-454 Warszawa - []
  Wpis do rejestru stowarzyszeń: 2011-04-27
 • kaka_2_2 17.05.11, 07:09
  Witam Sebastianie,
  cieszę się,że jesteśmy już na tym etapie, gratuluję i oczywiście dalej pozyskuję członków .
  Pozdrawiam
 • voicer 17.05.11, 15:33
  witam, proszę sprawdzić skrzynkę na gazeta.pl - chciałbym pomóc ze stronką.
 • marpi67 17.05.11, 22:00
  ja też mogę pomóc przy stronie, ewentualnie przy obsłudze korespondencji przychodzącej na jeden ze wskazanych na stronie adresów
 • jota1974 17.05.11, 18:16
  Mam propozycję/prośbę. Uważam, że bardzo ważną, przynajmniej dla mnie jest ważna.
  Ponieważ "Nasz" ZZ jest zalegalizowany to możnaby oficjalnie zabiegać o rozesłanie informacji o jego istnieniu poprzez Intrę/Newsletter (wraz z informacją, że aby cokolwiek osiągnąć musi zawierać minimum 2000 osób, inaczej nie będzie brany pod uwagę przy negocjacjach przez pracowdawcę). Dodatkowo, może na powstałej stronie możnaby podawać aktualną liczbę członków?
  Nie wiem czy to dobre pomysły, ale mam taką nadzieję:)))
  Ps. Namawiam wszystkich dookoła, ale niektórzy wogóle nic nie wiedzą na temat całej akcji i są tak zniechęceni ostatnimi "podwyżkami", że popadli w całkowity marazm:(
 • max-mix0 17.05.11, 22:21
  Witam i gratuluję! Mam pytanie połączone z sugestią czy zamierza Pan w swoim przedsięwzięciu uwzględnić poparcie i sugestie agentów PKO? Myślę ,że siła naszego środowiska może się przydać, niestety nie możemy należeć do ZZ ale nasze wzajemne wsparcie i postulaty
  szczególnie dotyczące planów i wynagrodzenia są zbieżne. Jeśli wyrazi Pan zainteresowanie proponuję stworzyć zakładkę dla agentów.
  Życzę powodzenia i pozdrawiam
 • s.obuch-woszczatynski 18.05.11, 22:41
  Witam

  Każda pomoc, wparcie i rada jest przeze mnie mile widziana. Nie mam monopolu na wiedzę i uważam, że od każdego można się czegoś nauczyć i dowiedzieć. Z przynależnością agentów do ZZ skonsultuje się z prawnikami i jeśli będzie taka możliwość postaramy się z pozostałymi Członkami Zarządu zmienić Statut taka aby było to możliwe. Co miałoby się znaleźć w zakładce dla agentów?

  Pozdrawiam i bardzo proszę o propozycje
  Sebastian
 • czuk1 17.05.11, 23:30
  Podziwiam otwartość i szczerość kierownictwa nowego zz. Duże szanse powodzenia działań tego zz daje zamiar godzenia interesu banku z interesem pracowników. Gratuluję ciekawych inicjatyw związkowych a także prostej graficznie i przyjaznej merytorycznie strony internetowej.
  Życzę sukcesów.
 • s.obuch-woszczatynski 18.05.11, 22:59
  Bardzo dziękuje za ciepłe słowa.

  Wszystkie WASZE wpisy są przeze mnie czytane analizowane i tego możecie być pewni, zostaną wykorzystane kiedy strona zmieni swój wygląd i funkcjonalność. Ja niestety jestem cały czas zawieszony i pozostaje mi jedynie wirtualna forma kontaktu. Wiem i widzę, że jest Wasz odzew, ale będąc w Banku byłoby mi łatwiej spróbować coś załatwić z Pracodawcą.
  Oczywiście jeśli chodzi o personalia to nie są one tajne. Ale trochę jest tak, że chcę zobaczyć jakie będzie zakończenie postępowań wyjaśniających prowadzonych wobec mnie. Wtedy będę wiedział do końca co może spotkać innych Członków Władz Związku. Wybaczcie, ale w tej kwestii muszę postępować bardzo ostrożnie.
  Jeśli Waszym zdaniem potrzebna jest informacja o mnie, znajdzie się ona możliwie szybko na stronie.

  Pozdrawiam
  Sebastian

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.