• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Toruń Śmierć koleżanki z Oddziału 2 PKO BP SA

• 21.11.11, 20:27
    Wydaje nam się,że jesteśmy zobowiązani do napisania o tym strasznym wydarzeniu ku Pamięci naszej drogiej koleżanki i przestrodze innym!
    Ktoś może pomyśleć,że to nie może wydarzyć się w największym polskim banku-niestety fakty są zupełnie inne! Opiszemy pracę naszej wyjątkowej koleżanki zatrudnionej w naszym oddziale banku w Toruniu przy ul.Grudziądzkiej 4! Długoletni pracownik, kompetentny, pracowity, dokładny, staranny, oddany to tylko część cech,które na ten moment przychodzą nam do głowy!!! Te wyjątkowe cechy nie przeszkadzały pracodawcy zwolnić koleżankę bez zaproponowania innego stanowiska w wydziale.Nadmieniamy, że wydział nadal funkcjonuje bardzo dobrze i zajmuje pierwsze miejsce w regionie. Efekt końcowy wypowiedzenia to samobójcza śmierć! Mamy tylko ogromną nadzieję, że osoba, która podpisała wypowiedzenie poniesie konsekwencje prokuratorskie! Mamy również nadzieję,że rodzina w obecnej ciężkiej sytuacji również nie zostawi tego bez rozgłosu. Z naszej strony przekażemy informację do Prezesa PKO BP SA, Związków Zawodowych PKO BP SA oraz toruńskich mediów.
    Edytor zaawansowany
    • 21.11.11, 21:49
      SKANDAL !!!!!
      ------------------------------------------------------------

Szczere wyrazy współczucia składam rodzinie i przyjaciołom tej Pani.
      [*]
    • 21.11.11, 21:54
      To nadaje się do mediów ogólnopolskich nie tylko lokalnych
    • 21.11.11, 22:09
      Bardzo proszę o przekazanie Rodzinie najszczerszych wyrazów współczucia. Jeśli potrzebna jest jakakolwiek pomoc bardzo proszę o informacje na moją skrzynkę mailową.
      Ciśnie mi się na usta jeden cytat: "To ludzie ludziom zgotowali ten los". Czym szybciej przestaniemy myśleć tylko o exelach i wynikach netto i brutto, tym łatwiej będzie można dostrzec, że po drugiej stronie słuchawki jest CZŁOWIEK a nie maszyna do zarabiania kasy i robienia wyników.

Spokojnej nocy
      Sebastian Obuch-Woszczatyński
      • 21.11.11, 22:14
        ale dlaczego ją zwolnili ? miała coś na sumieniu ... czy nie wykonywała planów
      • 22.11.11, 12:52
        nowy związek zawodowy-zamiast się pytać w czym pomóc to proponuję od razu zrzutę dobrowolną pracowników i pomoc prawną RODZINIE!!!!
        Takie sprawy nie powinny pozostać bez EHA
      • 22.11.11, 12:53
        nowy związek zawodowy-zamiast się pytać w czym pomóc to proponuję od razu zrzutę dobrowolną pracowników i pomoc prawną RODZINIE!!!!
        Takie sprawy nie powinny pozostać bez ECHA
        • 22.11.11, 16:54
          Witam

Oczywiście masz rację. W nowym wątku zwrócę się do Wszystkich Pracowników z taką inicjatywą. Chciałbym też jednak mimo wszystko wiedzieć coś bliżej (zgromadzone środki trzeba przecież przekazać). Bardzo proszę o kontakt:
          przewodniczacy@zzpbpkobpsa.org.pl

Pozdrawiam
          Sebastian
          • 23.11.11, 15:19
            Może ktoś z Oddziału odpowie na wcześniej zadane pytanie: "ale dlaczego ją zwolnili ? miała coś na sumieniu ... czy nie wykonywała planów "
    • 22.11.11, 22:11
      Czy ktoś z rodu lub centrali się odezwał ,czy te bydlęta będą chciały zamieść sprawe pod dywan i udawać ,że nic się nie stało. kto się przczynił do tej tragedii?
      • 23.11.11, 17:42
        witam.tak właśnie wygląda życie w pko pracowników dają z siebie wszystko ,pracują ciężko i co najważniejsze żyją tą firma i nie widzą swojej przyszłości bez banku.A ja zawsze powtarzałam że to trudne ale możliwe trzeba odejść bo nasza firma jest jak miłośc bez wzajemności.odeszłam po 15 latach i nie żałuję choć brakuje mi okropnie koleżanek i pracy ale nie wytrzymywałam już psychicznie.nie ma znaczenia dla mnie dlaczego ją zwolnili bo mi też nic konkretnego nie mieli do zarzucenia a poza tym oficjalnie każdy zwalnia się za porozumieniem stronsmileżenada,zakłamanie i kolesiostwo.wyrazy współczucia dla rodziny i oddziału w którym pracowała.pozdrawiam.pamiętajcie poza pko jest też życie i przyszłość trzeba tylko uwierzyć w siebie wiem że ciężko bo wciąż nam wmawiają że jesteśmy do niczego a prawda jest taka że tylko na takich pracownikach jak ta dziewczyna pko stoi.
        • 25.11.11, 18:25
          jestem jak Wy Wszyscy w szoku , jedna z najbliższych mi osób również popełniła samobójstwo ( oczywiście z innych przyczyn) ale rozumiem co przeżywają najbliżsi tej Pani. Mam nadzieję, że w tej sytuacji nie pozostaną sami w tym bólu.
          Myślę jednak, że winniśmy poznać fakty o tym co zdarzyło się w tym oddziale , jakie były powody rozwiązania umowy ( w tym przypadku jak zadziałały związki zawodowe) , by móc mieć właściwy ogląd sytuacji.

• 25.11.11, 21:09
            Już Ci mówiłem Olek żebyś spadał..jak nie masz kumpli to sobie psa kup..
          • 25.11.11, 21:14
            nim-22 napisała:

> jestem jak Wy Wszyscy w szoku , jedna z najbliższych mi osób również popełniła
            > samobójstwo ( oczywiście z innych przyczyn) ale rozumiem co przeżywają najbliż
            > si tej Pani. Mam nadzieję, że w tej sytuacji nie pozostaną sami w tym bólu.
            > Myślę jednak, że winniśmy poznać fakty o tym co zdarzyło się w tym oddziale ,
            > jakie były powody rozwiązania umowy ( w tym przypadku jak zadziałały związki z
            > awodowe) , by móc mieć właściwy ogląd sytuacji.
            >
            to besczelność!ty chcesz mieć właściwy ogląd sytuacji-specjalista od szykan?
            • 25.11.11, 21:22
              Nim-22 to On..
              zapamiętajcie
          • 26.11.11, 17:47
            tyle osób tam pracuje i nikt jej nie mógł pomóc?Po co komu ogląd sytuacji?była dobra, musiała być-jak piszecie-nagrody, awanse, a teraz za mało sprzedawała?Trzeba było ją zwolnić?Nie wyrabiała planów?Niech się niektórzy zaczną wstydzić i spojrzą w lustro?
    • 25.11.11, 21:56
      a czy czasem to nie z tym dyrektorem tego Oddziału ma ukazać się wywiad w Naszym Banku, jakie to ma wielkie sukcesy w zarządzaniu i sprzedazy??
      • 25.11.11, 21:58
        tak to ,on,..niestety..
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.