25.10.13, 13:48
Brzmi znajomo? prnews.pl/aktualnosci/koniec-weekendu-niedzielna-depresja-wsrod-pracownikow-2971726.html
Tak! Tylko proponowane lekarstwa kiepsko pomagają. Ma ktoś pomysł co jeszcze można zrobić by ten stres ograniczyć?
Edytor zaawansowany
  • agrafek10 25.10.13, 22:05
    Mieć swoją pasję:)
    Rodzina najważniejsza:)
    Z lekka olewać nawiedzonych menedżerów:)
    Być baaaardzo zdziwionym na pseudo-nowinki i zagrywki szefostwa:)
    Grupa wsparcia nie związana z korpo:)
    Poczucie humoru zbijające z tropu zaangażowanych sztywniaków:)
    Stosowanie zasady Scarlett O'Hara : "Pomyślę o tym jutro" :)
    Weekendowy wypoczynek odprężający w gronie przyjaciół lub przyjaciela-faceta :)<dotyczy płci niewieściej>
    Gin z tonikiem <albo>żubrówka z apple juice <albo>gorzka żołądkowa ze sprite i plasterkiem świeżego ogórka <albo>do wyboru <ważne!wytrzeźwieć do poniedziałkowego poranku>
    Podejście do tematu:gorzej niż w banku już być nie może;)))))))))))))))))))
  • agrafek10 25.10.13, 22:23
    ...bardzo ważne!dobry, zaufany lekarz w kontekście dbałości o wydolność wątroby i trzustki;)
    tudzież namiary na specjalistów psychiatrii ;)

www.znanylekarz.pl
  • agrafek10 25.10.13, 22:33
    Syn: "Tato, czy mogę Ci zadać pytanie?" Ojciec: "Tak, oczywiście, a o co chodzi?" Syn: "Tato… ile zarabiasz na godzinę?" Ojciec: " To nie jest twoja sprawa, a w ogóle dlaczego pytasz o takie rzeczy" Syn: ". Ja tylko chciałem wiedzieć, ile zarabiasz na godzinę…nie gniewaj się" Ojciec: "Jeśli musisz to wiedzieć, zarabiam 250 zł na godzinę." Syn: "Ohhh”… spuścił wzrok i ze smutkiem zapytał... "Tato, czy mógłbym od Ciebie pożyczyć 50 złotych?" Ojciec był wściekły. „Synu jeśli tylko dlatego pytasz, że chcesz pożyczyć pieniądze aby kupić głupią zabawkę lub inne bzdury, to w tej chwili maszeruj prosto do swojego pokoju i wskakuj do łóżka. Pomyśl o tym, dlaczego jesteś taki samolubny. Ja ciężko pracuje każdego dnia dla… takiego dziecinnego i egoistycznego zachowania jak Twoje?! Chłopiec cicho odszedł do swojego pokoju i zamknął drzwi. Mężczyzna usiadł i zaczął się jeszcze bardziej nakręcać myśląc o pytaniach małego chłopca . Jak on śmie pytać żeby tylko wyciągnąć pieniądze? Minęła godzina, emocje opadły i mężczyzna zaczął się zastanawiać: „Może mały rzeczywiście potrzebował tych 50 zł na coś niezwykle ważnego.. przecież do tej pory nie za często prosił o pieniądze ”. Wstał , ruszył spokojnym krokiem w stronę pokoju synka i otworzył drzwi.. "Synu, śpisz?"- zapytał. "Nie tato, nie śpię". "Pomyślałem, że trochę za ostro zareagowałem na Twoje wcześniejsze pytania …Wiesz, że ciężko pracuje a to był szczególnie męczący i długi dzień… Wyjął banknot . ”Oto 50 złotych o które prosiłeś..." Chłopiec usiadł prosto i uśmiechnął się. "Och, dziękuję tatusiu!" Następnie, sięgając pod poduszkę swoją małą rączką, wyciągnął kilka zgniecionych banknotów i pokazał je ojcu. Mężczyzna zobaczył, że chłopak miał już pieniądze i złość ponownie zaczęła powracać . Chłopiec powoli liczył swoje pieniądze, a potem spojrzał na ojca z wyrazem radości na twarzy. "Dlaczego chcesz mieć więcej pieniędzy, jeśli już jakieś masz "? zapytał ojciec. "Ponieważ nie miałem dość, ale teraz już mam” odpowiedział ucieszony chłopiec. "Tatusiu, uzbierałem już 250 złotych. CZY MOGĘ TERAZ KUPIĆ GODZINĘ TWOJEGO CZASU? Proszę wróć jutro wcześniej do domu żebym mógł z tobą zjeść wspólną kolację…” Ojciec został na swoim miejscu jak rażony piorunem. Minęła długa chwila po której objął małego synka i zaczął błagać o przebaczenie… To tylko krótkie przypomnienie dla wszystkich, którzy pracują tak ciężko w życiu. Zapamiętaj: kiedy w pracy przestanie ci się powodzić, firma cię zwolni i zastąpi kimś lepszym i tańszym. Kiedy przez pracę stracisz kogoś najbardziej bliskiego... nie odkupisz go za żadne pieniądze. To strata, którą będziesz nosił ze sobą do końca życia. Dbaj o rodzinę i przyjaciół.
  • sparkaska 30.10.13, 06:15
    Agrafek trocxhę pobudzasz kolegi i koleżanki swoim humorem:) jak widzisz Twoja koleżankanie może spac po nocach:) Ta zwyżka planu o 121% mnie totalnie dobiła. Ale będzie dobrze mam nadzieję.
    Śniło mi się że zwolniono nierobów wiązkowych a nam oddano ich samochody i podzielono pensje. No ale tak że moja podskoczyła o 100proc.
  • skuter44 26.11.13, 10:35
    Na forum dużo piszecie o stresie w pracy.
    Bez żadnych aluzji wskazuję na szczyt stresu jaki wywołuje praca w Amazonie.
    Już coraz więcej wiadomo o powodach przeniesienia do Polski swojego centrum przez Amazon.
    Jest jeden główny powód - niższe, od tych w Niemczech, koszty pracy.
    Amazon liczy, że pracownicy polscy łatwo poddadzą się nieludzkim warunkom pracy w Amazonie.

Oby się przeliczyli. -;)
  • skuter44 26.11.13, 10:35
    Nie podałem linka do poprzedniego wpisu.
    di.com.pl/news/49149,2.html?utm_source=nlhtml&utm_medium=email&utm_campaign=tematdnia
  • benbenek-cd 26.11.13, 10:58
    Skuter. mobbing zabronił na swoim forum reklamy.
    Mógłbyś nie reklamować Amazona.
    To jest forum pracowników Pko.
  • barbapapa003 26.11.13, 11:41
    benbenek-cd napisał:

> Skuter. mobbing zabronił na swoim forum reklamy.
    > Mógłbyś nie reklamować Amazona.
    > To jest forum pracowników Pko.

Agora zabrania reklamy na forach. Jeśli to nazywasz reklamą to czym jest działalność Tabulli, który publikuje tu hasła reklamowe w tematach wątków a w treści zamieszcza linki do komunikatów prasowych PKO? Ciekawe czy admini Agory już się z tym zapoznawali? ;)
  • skuter44 26.11.13, 13:12
    1. To nie jest reklama , tylko anty reklama. Reklama musi być zlecona i płatna.
    2. Na forum pracowniczym pracownik banku pisząc o swoim banku ..... reklamuje ten bank ?
    No daj spokój. -;) A drugiemu który wydobywa link z oceną negatywną banku ? Ten może pisać , bo nie reklamuje. Opamiętajmy się. Nie doprowadzajmy interpretację słowa[b] reklama[/b] do absurdu. Kiedy piszę źle czy dobrze o banku, bankach, finansach, parabankach i posiłkuję się rozwinięciem swoich myśli artykułem, podaję do niego link...... do robię reklamę ???
  • barbapapa003 26.11.13, 15:17
    skuter44 napisał:

> 2. Na forum pracowniczym pracownik banku pisząc o swoim banku ..... reklamuje t
    > en bank ?

Gdybym był właścicielem popularnego portalu i ktoś u mnie linkował bezpośrednio do oficjalnych komunikatów banku reklamujących ten bank [b]i konkretne produkty[/b] to kazałbym mu płacić albo wywalił. Jego tłumaczenie, że on sobie nazwał forum pracowniczym i dlatego wolno mu linkować do takich materiałów uważałbym za dość zabawne :) Piszesz, że reklama musi być zlecona i płatna. Właśnie się zastanawiam z czego żyje portal zamieszczający te informacje i obawiam się, że Tabulla linkuje do opłaconych treści lub zamieszczonych w opłaconym miejscu ;) Agora nie ma z tego nic...

> Kiedy piszę źle czy dobrze o banku
    > , bankach, finansach, parabankach i posiłkuję się rozwinięciem swoich myśli art
    > ykułem, podaję do niego link...

Skuter nie wierzę, że nie widzisz wyraźnej różnicy między dokonaniami tabulli a posiłkowaniem się linkami. Tabulla nie dyskutuje tylko zamieszcza linki. Linki są oficjalnymi informacjami banku często reklamującymi konkretne produkty. Jak jest dyskusja a nie komunikat "jesteśmy super, IKO jest najlepsze" i jest to poparte trochę bardziej niezależnymi opiniami to ok. Mam propozycję. Ty już wiesz gdzie to trzeba zgłaszać. Może zgłosimy i zobaczymy co na to Agora powie? ;)
  • ukryty_wafel 26.11.13, 19:53
    Widze, ze co niektorym mocno wali w dekiel...
    Ciekawe, czy sa z tych bzdur dumni,,,
  • dziura_zabita_dechami 26.11.13, 20:54
    ukryty_wafel napisał:

> Widze, ze co niektorym mocno wali w dekiel...
    > Ciekawe, czy sa z tych bzdur dumni,,,

Wpis do usunięcia. prosiłbym adminów o reakcję.
  • ukryty_wafel 27.11.13, 23:21
    Adnini wyszły :)
    Ale ubaw :)
  • dziura_zabita_dechami 27.11.13, 06:15
    ukryty_wafel napisał:

Ponownie proszę Adminów o usunięcie ww. wpisu. Dbajmy o poziom merytoryczny i kulturalny dyskusji a przede wszystkim szanujmy się.
  • barbapapa003 27.11.13, 12:17
    ukryty_wafel napisał:

Swoje odbicie w iPadzie zobaczyłeś? Wymień to na coś z matową matrycą i problem zniknie :)

Jak ty sam tego nie wiesz to skąd my mamy wiedzieć czy jesteś dumny?

Tak w ogóle to może byś zabrał głos na temat? Coś o różnicach między PR a reklamą na przykład? Wybacz ale wydaje mi się, że Twoje dekle to nie jest to co najbardziej interesuje użytkowników.

PS. Wpis Wafla nadaje się do usunięcia bo narusza regulamin. Jeśli usuwa się wpisy benbenka za brak autentyczności to tym bardziej należy usuwać wpisy za chamstwo.
  • dziura_zabita_dechami 27.11.13, 15:20

> PS. Wpis Wafla nadaje się do usunięcia bo narusza regulamin. Jeśli usuwa się wp
    > isy benbenka za brak autentyczności to tym bardziej należy usuwać wpisy za cham
    > stwo.

Tak, trzymajmy poziom tego forum, niepotrzebni nam tu zadymiarze.
  • barbapapa003 27.11.13, 18:12
    dziura_zabita_dechami napisał:

> Tak, trzymajmy poziom tego forum, niepotrzebni nam tu zadymiarze.

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Dołożę wszelkich starań (jak dotąd dokładam) żeby to miejsce było miejscem nieskrępowanej i kulturalnej wymiany poglądów :)
  • benbenek-cd 27.11.13, 18:33
    barbapapa003 napisał:

> dziura_zabita_dechami napisał:
    >
    > > Tak, trzymajmy poziom tego forum, niepotrzebni nam tu zadymiarze.
    >
    > Całkowicie się z Tobą zgadzam. Dołożę wszelkich starań (jak dotąd dokładam) żeb
    > y to miejsce było miejscem nieskrępowanej i kulturalnej wymiany poglądów :)

Tak. Zróbmy to razem. Dołóżmy wszelkich starań by tu, tu forum było miejscem gdzie każdy może dyskutować z każdym na każdy temat. Ja też się staram, by tu nie odpowiadać na prowokacje zadymiarzy, by wpisy tych którzy chcą mnie obrazić same świadczyły o nich. Dajmy przykład tym wszystkim piszącym tu na forum ostro, agresywnie że można inaczej, że kultura wypowiedzi jest możliwa. Powiedzmy "nie" tym wszystkim którzy agresywnymi wpisami prowokują nas, tu na forum do agresywnych odpowiedzi.
  • dziura_zabita_dechami 27.11.13, 20:19

Podpisuję się pod tym. I eliminujmy patologiczne, rodem z minionej epoki komentarze typu - kto tu pisze, dlaczego tu pisze, skąd ma tyle czasu aby pisać, po co pisze to a nie co innego itp.
  • ukryty_wafel 27.11.13, 23:15
    Odnoszę coraz wieksze wrazenie, iz czytam dyskusje kolejnych wcieleń jednego paranoika :)
  • dziura_zabita_dechami 28.11.13, 05:52
    ukryty_wafel napisał:

> Odnoszę coraz wieksze wrazenie, iz czytam dyskusje kolejnych wcieleń jednego pa
    > ranoika :)

Z tego co zdążyłem się zapoznać hmm z opiniami ludzi, to Twoje wrażenia raczej nikogo na tym forum nie interesują, poza tobą samym oczywiście.
  • ukryty_wafel 28.11.13, 06:26
    Ciebie zainteresowały boś odpisał :)
  • benbenek-cd 28.11.13, 06:55
    ukryty_wafel napisał:

> Ciebie zainteresowały boś odpisał :)

Słuchaj, proszę cię. Daj nam tu, na forum spokojnie dyskutować. Zaprasza jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia w tematach, które nas tu, na forum interesują. Zaczepki, uszczypliwości i złośliwości zostaw sobie na inne okazje. Nie psój kultury dyskusji
  • ukryty_wafel 28.11.13, 19:09
    benbenek-cd napisał:

> ukryty_wafel napisał:
    >
    > > Ciebie zainteresowały boś odpisał :)
    >
    > Słuchaj, proszę cię. Daj nam tu, na forum spokojnie dyskutować.

Przeciez Ci nie zabraniam. Jak ci moje wpisy spac nie daja, wpisz mnie na listę wrogów i przestaniesz widziec moje wpisy :)

>Zaprasza jeśli
    > masz coś ciekawego do powiedzenia w tematach, które nas tu, na forum interesują

Ja zamierzam pisac wszedzie tam, gdzie mnie zainteresuje temat i bede chciał cos napisac,
    Tez sobie to gdzies zapisz lub zapamiętaj,

> . Zaczepki, uszczypliwości i złośliwości zostaw sobie na inne okazje.

Na jakie?

>Nie psój
    > kultury dyskusji

Nie martw sie, nie ja ja psuje
  • dziura_zabita_dechami 28.11.13, 06:28
    ukryty_wafel napisał:

> Odnoszę coraz wieksze wrazenie, iz czytam dyskusje kolejnych wcieleń jednego pa

Przejrzałem na spokojnie wątek, i zdaje się, że Twój wpis jest jedynym paranoicznym.
  • dziura_zabita_dechami 29.11.13, 06:03
    ukryty_wafel napisał:

O, i tu masz insynuacje i obrażanie w jednym....
  • szar_amysz 29.11.13, 11:07

> ukryty_wafel napisał:
    >
    > > Odnoszę coraz wieksze wrazenie, iz czytam dyskusje kolejnych wcieleń jedn
    > ego pa
    > > ranoika :)
    >
    ukryty_wafel napisał:

O ile dobrze widzę, słowa te nie są przypisane do konkretnego adwersarza. Moim zdaniem to jedynie obserwacja, pogląd "rzucony w przestrzeń" opisujący obecną sytuację na Forum.
  • benbenek-cd 29.11.13, 14:28
    No tu, na tym forum były jeszcze zaczepki Kol. wafela pod moim adresem. Kol. wafel obrażał mnie pisząc do mnie o wątkach podbijanych przez, jak napisał tu na forum idiotę. Dlaczego Kol. wafel nie doczekał się z twojej strony kary. Tu, na tym forum nie każdy jest tak samo traktowany.
  • szar_amysz 29.11.13, 16:07
    benbenek-cd napisał:

> No tu, na tym forum były jeszcze zaczepki Kol. wafela pod moim adresem. Kol. wa
    > fel obrażał mnie pisząc do mnie o wątkach podbijanych przez, jak napisał tu na
    > forum idiotę. Dlaczego Kol. wafel nie doczekał się z twojej strony kary. Tu, na
    > tym forum nie każdy jest tak samo traktowany.

Benbenku-cd wskaż proszę w którym miejscu Ukryty Wafel napisał o Tobie "Benbenek to idiota", ponieważ taki wpis jest oczywiście do skasowania.
  • benbenek-cd 29.11.13, 17:55
    Kol. wafel pisał o tym jak ja pisałem tu na tym forum, że on tu na to forum zagląda i widzi że jakiś idiota podbija wątki. Ponieważ ja idiota nie jestem to czemu on mnie tak zaczepia i obraża. Nakaż mu tu, na tym forum żeby w końcu zaczął dyskutować na te nasze tu tematy i nie zaczepiał więcej innych
  • dziura_zabita_dechami 29.11.13, 18:47
    Może chce Ciebie uwiarygodnić ? ;)
  • szar_amysz 30.11.13, 04:52
    benbenek-cd napisał:

> Kol. wafel pisał o tym jak ja pisałem tu na tym forum, że on tu na to forum zag
    > ląda i widzi że jakiś idiota podbija wątki.

Hmm. ;).Nigdzie nie znalazłam wpisu, w którym Ukryty Wafel pisałby o Tobie "idiota". . Musiałeś coś przekręcić.

Ponieważ ja idiota nie jestem to cz
    > emu on mnie tak zaczepia i obraża.

W świetle powyższego na razie Ty zaczepiasz jego, pisząc o czymś czego nie było.

Nakaż mu tu, na tym forum żeby w końcu zaczą
    > ł dyskutować na te nasze tu tematy i nie zaczepiał więcej innych.

A tu padłam :D Dlatego tej części wpisu nie skomentuje:D
  • benbenek-cd 30.11.13, 23:57
    Ja znalazłem. Pisał do Kol. pigwowca. I można było z tego tu, na forum zrozumieć że pisał do niego jako kolejnego mnie. To było tu na forum przykre. Ale co tam. Jak ty, tu na forum administrator nie chcesz nic z tym zrobić to ja już tego ciągnąć nie będę. Każdy tu na forum i tak widzi co mi zrobiono. Może jak by tu, na tym forum wypowiedzieli się specjaliści od relacji między ludzkich to by taki Kol. wafle zrozumiał jaką krzywdę moralną mi zrobił. Ale kończę tu, na tym forum temat. Jest wiele ciekawszych do dyskusji i dobrze że on tam nie ma nic do powiedzenia, bo dzięki temu dyskusja się fajnie rozwija
  • szar_amysz 01.12.13, 20:53
    @ benbenek-cd

Ja nie znalazłam. Wpis Ukrytego Wafla skierowany do Pigwowca1 został wykasowany.

@pigwowiec1
    Odpowiedź ode mnie masz na priva.

Pozdrawiam
  • ukryty_wafel 27.11.13, 23:20
    barbapapa003 napisał:

> ukryty_wafel napisał:
    >
    > > Widze, ze co niektorym mocno wali w dekiel...
    >
    > Swoje odbicie w iPadzie zobaczyłeś?

Jak sie pisze na iPadzie, to swojego odbicia nie zobaczysz :)

>Wymień to na coś z matową matrycą i problem
    > zniknie :)

Po co? Poczytam ciebie :)
    Problemu nie mam :)

> > Ciekawe, czy sa z tych bzdur dumni,,,
    >
    > Jak ty sam tego nie wiesz to skąd my mamy wiedzieć czy jesteś dumny?

No Ty na pewno tego nie wiesz :)

>
    > Tak w ogóle to może byś zabrał głos na temat?

Jak bedzie temat to głos zabiorę - zapewniam :)

>Coś o różnicach między PR a reklamą na przykład?

To nie moj temat :)

>Wybacz ale wydaje mi się, że Twoje dekle to nie jest to co najbardziej interesuje użytkowników.

Aaaa - Ty wiesz najlepiej co interesuje użytkownikow? :) Moj dekiel spoczywa spokojnie i nic w niego nie wali :)
    >
    > PS. Wpis Wafla nadaje się do usunięcia bo narusza regulamin.

Nie podniecaj sie. Zobaczyłem, czy jak ktos stuknie w stół, to jakie sie nożyce odezwą o od razu widac, kto pomyślał, ze pisałem o nim :)

> Jeśli usuwa się wp
    > isy benbenka za brak autentyczności to tym bardziej należy usuwać wpisy za cham
    > stwo.

To nie było chamskie. Tylko żartobliwe :)
  • barbapapa003 28.11.13, 14:07
    ukryty_wafel napisał:

> >Coś o różnicach między PR a reklamą na przykład?
    >
    > To nie moj temat :)

A czyj? Sasiada? :)

> Nie podniecaj sie. Zobaczyłem, czy jak ktos stuknie w stół, to jakie sie nożyce
    > odezwą o od razu widac, kto pomyślał, ze pisałem o nim :)

Nie napisałem, że to o mnie. Odpowiedziałem bo pisałeś to pod moim postem :)

> To nie było chamskie. Tylko żartobliwe :)

"Uważaj z humorem i ironią! Mogą być niezrozumiałe albo obraźliwe." (netykieta)

Nie uważałeś, zgłaszam naruszenie netykiety ;)
  • ukryty_wafel 28.11.13, 19:11
    barbapapa003 napisał:

> ukryty_wafel napisał:
    >
    > > >Coś o różnicach między PR a reklamą na przykład?
    > >
    > > To nie moj temat :)
    >
    > A czyj? Sasiada? :)

Nie, cioci Feli. :)
    >
    > > Nie podniecaj sie. Zobaczyłem, czy jak ktos stuknie w stół, to jakie sie
    > nożyce
    > > odezwą o od razu widac, kto pomyślał, ze pisałem o nim :)
    >
    > Nie napisałem, że to o mnie.

Nie, ale sie odezwaleś. :)

>Odpowiedziałem bo pisałeś to pod moim postem :)

Trzeba wiec uwazac i czasami nie odpisywac :)
    >
    > > To nie było chamskie. Tylko żartobliwe :)
    >
    > "Uważaj z humorem i ironią! Mogą być niezrozumiałe albo obraźliwe." (netykieta)

Ja uwazam.

>
    > Nie uważałeś, zgłaszam naruszenie netykiety ;)

Zgłosiłeś? Jest od tego adres mailowy do Adminow Gazety.pl :) Pisz :) nie gadaj :) ze napiszesz :)

• dziura_zabita_dechami 28.11.13, 19:37
    Ukryty_waflu, czy celem tego forum jest tropienie ludzi ? Czy jak już wytropiłeś to odpuścisz i pozwolisz normalnym użytkownikom czerpać przyjemnośc z dyskusji ?
  • szar_amysz 29.11.13, 01:12
    Witam

> Ukryty_waflu, czy celem tego forum jest tropienie ludzi ?

Dziuro - do czego to napisałeś??

Czy jak już wytropiłe
    > ś to odpuścisz i pozwolisz normalnym użytkownikom czerpać przyjemnośc z dyskusj
    > i ?
    Więc czerp przyjemność z prowadzonej dyskusji a nie z insynuacji.
  • dziura_zabita_dechami 29.11.13, 06:02
    > >Wybacz ale wydaje mi się, że Twoje dekle to nie jest to co najbardziej int
    > eresuje użytkowników.
    >
    > Aaaa - Ty wiesz najlepiej co interesuje użytkownikow? :) Moj dekiel spoczywa sp
    > okojnie i nic w niego nie wali :)
    > >
    > > PS. Wpis Wafla nadaje się do usunięcia bo narusza regulamin.
    >
    > Nie podniecaj sie. Zobaczyłem, czy jak ktos stuknie w stół, to jakie sie nożyce
    > odezwą o od razu widac, kto pomyślał, ze pisałem o nim :)

Szara_myszo, ja nie insynuuję tylko skomentowałem zejście dyskusji z tematu wątku na tropienie ludzi. Chodzi mi o powyższy wpis ukrytego_wafla.
  • szar_amysz 29.11.13, 10:45

> > >Wybacz ale wydaje mi się, że Twoje dekle to nie jest to co najbardzi
    > ej int
    > > eresuje użytkowników.
    > >
    > > Aaaa - Ty wiesz najlepiej co interesuje użytkownikow? :) Moj dekiel spocz
    > ywa sp
    > > okojnie i nic w niego nie wali :)
    > > >
    > > > PS. Wpis Wafla nadaje się do usunięcia bo narusza regulamin.
    > >
    > > Nie podniecaj sie. Zobaczyłem, czy jak ktos stuknie w stół, to jakie sie
    > nożyce
    > > odezwą o od razu widac, kto pomyślał, ze pisałem o nim :)
    >
    > Szara_myszo, ja nie insynuuję tylko skomentowałem zejście dyskusji z tematu wąt
    > ku na tropienie ludzi. Chodzi mi o powyższy wpis ukrytego_wafla.

Dziuro, nadal nie widzę związku z powyższą wypowiedzią Wafla a tropieniem ludzi. Chyba emocje Cię ponoszą :)
  • dziura_zabita_dechami 29.11.13, 06:02
    ukryty_wafel napisał:

Tu masz szara_myszo insynuację i obrażanie w jednym....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.