Dodaj do ulubionych

czy byli pracownicy mają wypowiadać się na forum?

14.04.14, 12:01
W paru wątkach toczy się dyskusja na temat wypowiadania się byłych pracowników PKO BP na Forum Pracowników PKO BP. Proponuję by przeprowadzić mały plebiscyt. Niech każdy kto ma chęć wypowie w tym miejscu swoje zdanie. Jeśli pozwolicie to ja swoje przedstawię pod koniec dyskusji :)
Edytor zaawansowany
 • 4now4ever 14.04.14, 12:59
  Witam

  Moim zdaniem nie. Sam przestałem to robić. Teraz robię tylko wyjątek. Im więcej czasu upływa od momentu gdy odszedłem z PKO na emeryturę, tym moja wiedza na temat sytuacji w banku jest mniejsza. Rozmowy z koleżankami i kolegami traktuję trochę z przymrużeniem oka. Sam pamiętam, że jak jeszcze pracowałem to narzekałem na różne niedociągnięcia, które teraz po upływie czasu wydają mi się mało istotne. Po prostu naturalne jest, że ludzie lubią narzekać. Żeby wiedzieć jak w banku jest naprawdę trzeba wciąż w nim być. Oczywiście jak ktoś nie pracuje i chce zabierać głos to nikt nie ma prawa mu tego zabronić. Nie jest to jednak moim zdaniem głos obiektywny co wynika z wcześniej przedstawionej diagnozy.

  Pozdrawiam
 • barbapapa003 14.04.14, 13:05
  scooter004 napisał:

  > W paru wątkach toczy się dyskusja na temat wypowiadania się byłych pracowników
  > PKO BP na Forum Pracowników PKO BP. Proponuję by przeprowadzić mały plebiscyt

  A czy takie głosowanie w kluczowych sprawach dotyczących forum to nie jest czasem "dyskusja o administrowaniu"? Wiesz co za to grozi ;)
  Dla mnie nie ma to żadnego znaczenia. Jeśli Założyciel zmieni zasady na forum to po prostu zacznę się udzielać na oficjalnych fanpage'ach banku. Taki mam plan :D A wtedy:

  [video]http://youtu.be/Pqaxe5o2Apo;;Pqaxe5o2Apo;;http://i1.ytimg.com/vi/Pqaxe5o2Apo/default.jpg;;PIERSI - Bałkanica (Official Video) [;HD];[/video]
 • tor-r-es 14.04.14, 16:36
  jeśli maja to robić tak jak do tej pory, czyli atakować pracowników którzy "ośmielają" się napisać coś dobrego o Pko (Dziura, Barbapapa) to ja proszę by zaprzestali tej brzydkiej praktyki.
 • skuter44 14.04.14, 18:33
  Nie mam nic przeciwko zmianie warunków udziału w tym forum, zasłużonym dla banku.
  (1) [b]Dla dobra sprawy[/b] - [u]mogę sam tylko odejść z forum[/u], jeśli faktycznie mój udział przeszkadza niektórym pracownikom i wszystkim byłym pracownikom. Być może poprawi to dostępność forum i jego atmosferę dla pracowników. Wystarczy w tej sprawie oświadczenie Założyciela.
  (2) Nie obrażę się też kiedy[b] Założyciel forum zdecyduje się na zmianę i skieruje zaproszenie na forum tylko do obecnych pracowników[/b]. W ten sposób umocni się pozycja pracowników na forum. A inni użytkownicy forum, w tym byli pracownicy banku , przestaną tu bywać a tym bardziej dominować i współzarządzać na forum , z powodu braku przychylności jego Założyciela.
  Przemyslenia:
  [b] Obecny status Forum można by utrzymać[/b]
  [b]Gdyby[/b] na forum nie ukształtował się/nie trwał/nie utrwalał niekorzystny, skłócający użytkowników podział na obecnych i byłych pracowników.....
  [b]Gdyby[/b] ten podział nie miał negatywnego wpływu na obecne funkcjonowanie forum, wymaganą atmosferę zaufania, współpracy i pomocy koleżeńskiej.....
  [b]Gdyby[/b] grupa b.pracowników banku nie prowadziła systematycznego dyskredytowania banku, gdyby dopuszczała do nieskrępowanej wymiany poglądów na tematy wyników banku, do wszechstronnej dyskusji o roli i miejsca PKO BP w systemie bankowym, na tematy pracownicze,...
  [b]Gdyby[/b] pracownicy zrozumieli, że różnorodność poglądów i rozmówców jest wielką wartością tego forum a brak takich warunków i użytkowników może jedynie spowodować (jak już bywało) stopniową samolikwidację tego miejsca spotkań grona osób związanych z bankiem......

  [b] Poruszony (nie po raz pierwszy temat) można by zlekceważyć albo rozwiązać jednym oświadczeniem Założyciela.
  [/b]
  Można wyobrazić sobie forum po odejściu b.pracowników , tworzących forum zróżnicowane, hałaśliwe i kłótliwe ale ciekawe tematycznie. Uważam, że w nowych warunkach zmniejszy się poważnie liczba wpisów ale treści forum zostaną ukonkretnione, wynikać będą z potrzeb opinii pracowników banku. Wraz z b.pracownikami zniknie problem "nadmiernej różnorodności wypowiedzi byłych pracowników o banku i pracy jego pracowników". Bo o to chyba tylko chodzi.
  Jak wspomniał Trouble, jako byli pracownicy banku znajdziemy sobie łatwo inne miejsca do dyskusji o banku i o bankach . Już teraz jest co najmniej kilka takich miejsc.
 • dziura_zabita_dechami 14.04.14, 18:44
  Nieformalny plebiscyt na Twoją obecność tu już dawno się odbył, tylko ignorujesz wyniki.
 • skuter44 14.04.14, 21:06

  Na Twoją i twoich 25 trolli również. Dowodem tego jest stały (od dawna) ban dla Twojej osoby.
  Ja (skuter44) nie mam bana na żadnym z 70 użytkowanych prze zemnie forów, i to jest stan trwały..
 • tor-r-es 16.04.14, 16:31
  skuter44 napisał:


  > Jak wspomniał Trouble, jako byli pracownicy banku znajdziemy sobie [b]łatwo inne m
  > iejsca do dyskusji o banku i o bankach[/b] . Już teraz jest co najmniej kilka takic
  > h miejsc.

  więc dlaczego tego nie zrobicie? skąd potrzeba by uszczęśliwiać nas swoimi pomysłami na życie własnie tutaj?
 • barbapapa003 16.04.14, 16:46
  tor-r-es napisała:

  > więc dlaczego tego nie zrobicie? skąd potrzeba by uszczęśliwiać nas swoimi pomy
  > słami na życie własnie tutaj?

  Drogi Panie Torres. A może drodzy Panowie Torres bo piszesz o sobie "nas". Ostatnią rzeczą jaka przychodzi mi do głowy jest ta żeby Was Panowie Torres uszczęśliwiać. Tym bardziej swoimi pomysłami na życie. W temacie pomysłów na życie nigdy się tu nie wypowiadałem.
  Jeśli chodzi o dyskusje w innych miejscach oczywiście już to robiłem więc Wasze pytanie jest nie na miejscu :)
 • skuter44 17.04.14, 20:16
  Torres napisała : ..."więc dlaczego tego nie zrobicie? skąd potrzeba by uszczęśliwiać nas swoimi pomysłami na życie właśnie tutaj? "

  Piszę za siebie.
  Kiedy będzie dużo wypowiedzi za moim odejściem z forum, definitywnie odejdę.
  Nawet przez moment nie pomyślałem, że mogę kogokolwiek uszczęśliwiać swoją obecnością i wpisami na forum. Nie widzę takiej potrzeby a nawet wiem, że nie uszczęśliwiam nikogo swoimi pomysłami na życie, bo nie buduję na forum pomysłów na czyjeś życie. Dzielę się jedynie swoimi poglądami i doświadczeniami zawodowymi/życiowymi. Licząc na wzajemność ze strony innych uczestników. Mój udział
  w forach jest więc egoistyczny. Biorąc udział w forach więcej wiedzy zyskuję niż przekazuję. Piszę na forach po to by wejść do jakiegoś grona i popisać/pogadać na różne tematy. Z tych spotkam w sieci mam własną satysfakcję i wrażenie, że nie jestem sam, że spotykam się z bliskimi mi ludźmi i mam z nimi swoiste rozmowy, na różne tematy.
  Dlatego tak łatwo mi przyjść, odejść, wrócić , zmieniać grono forumowe i miejsca spotkań.
  Szczególnie wtedy gdy atmosfera nie jest dobra, kiedy tematy dyskusji nie są dla mnie interesujące, kiedy traktują mnie jak powietrze (bo tak nieraz bywa, kiedy jest na forum grupka "wzajemnej adoracji).
  Pisałem , odejdę kiedy dowiem się (póki jestem ) jak najwięcej z jakiego powodu mam odejść ? Trwam, by móc odnieść do ewentualnych uwag i opinii na mój temat i toczącej się polemiki o roli b.pracowników na forum.
 • tergam 15.04.14, 19:23
  Właśnie wystawiają sobie jak najlepsze świadectwo ;). Widać teraz jak na dłoni na czym im zależy. Wcale nie na naszych pracowniczych sprawach. Tylko na tym by nasze miejsce pracy przedstawić w złym świetle. Ciekawe jakie kompleksy w ten sposób leczą? Ile trzeba czasu by po odejściu z PKO zajęli się sobą?
 • alcybiades7 15.04.14, 21:02
  tergam napisała:

  >[b] Właśnie wystawiają sobie jak najlepsze świadectwo[/b] ;).

  ciekawy z ciebie przypadek ;)
  [url=http://forum.gazeta.pl/forum/w,34837,145953813,145953813,Praca_a_ciaza.html]tutaj[/url]26.07.2013 masz dylemat czy sie przyznać, ze jesteś w 4 m-cu ciąży,
  [url=http://forum.gazeta.pl/forum/w,34837,146364378,146364378,nie_dajcie_sie_nabrac.html]tutaj[/url]13.08.2013 starasz się uwiarygodnić przed innymi forumowiczami
  [url=http://forum.gazeta.pl/forum/w,34837,146367844,146367844,kobiety_we_wladzach_firm.html]tutaj[/url]14.08.2013 stwierdzasz (jako pracownik z parotygodniowym stażem) : " punkty procenty normy...kogo to wszystko obchodzi skoro nie mamy na te wszystkie rytmy mbosy żadnego wpływu..."
  [url=http://forum.gazeta.pl/forum/w,34837,144852543,146618522,Re_test_na_niewiarygodnosc_.html]tutaj[/url]29.08.2013 już jesteś ekspertem od wiarygodności starych forumowiczów
  [url=http://forum.gazeta.pl/forum/w,34837,148151063,148170411,Re_UMOWA_ZLECENIE.html]tutaj[/url]21.11.2013 będąc w 8 m-cu ciąży (to chyba dość niebezpieczny dla dzieciątka okres?) wracasz ze szkolenia wyjazdowego zapewne - niesamowite poświęcenie dla korporacji
  [url=http://forum.gazeta.pl/forum/w,34837,136839065,149479915,Re_Jak_jest_teraz_.html]tutaj[/url] 11.02.2014 nadal pracujesz?zamiast zajmować się nowo narodzonym obywatelem?

  jesteś rzeczywiście wiarygodnym pracownikiem i z pewnością znasz dobrze nasze sprawy :D
 • dziura_zabita_dechami 16.04.14, 07:01
  Dobre, bardzo dobre...:) Wielopłciowość też jest modna na forum - dość przypomnieć, że wafel swego czasu był kobietą.

  Myślę, że gdyby przeanalizował wpisy innych klonów centralnych, też by odnalazł absurdy obnażające kompletny brak wiarygodności.
 • krolewna.smieszka 16.04.14, 09:18
  alcybiades7 napisał:

  > ciekawy z ciebie przypadek ;)

  Trouble napisz coś i o mnie :)
  Niestety razem z Dziurą tylko zniechęcacie do siebie.
  Nie rozumiem dlaczego ?
 • alcybiades7 16.04.14, 10:17
  krolewna.smieszka napisała:

  > Trouble napisz coś i o mnie :)
  > Niestety razem z Dziurą tylko zniechęcacie do siebie.

  źle trafiłaś/trafiłeś klonie - szukaj dalej,

  > Nie rozumiem dlaczego ?

  co dlaczego? dlaczego demaskuję oszustów? przeszkadza ci? fajnie się tak funkcjonuje?
  do tego rozum nie jest potrzebny, więc pytaj dalej? :D


 • barbapapa003 16.04.14, 11:04
  alcybiades7 napisał:

  > masz dylemat czy sie przyznać, ze jesteś w 4 m-cu ciąży

  Dobre :D Z przybliżonych wyliczeń wynika, że nasza droga Tergam (o ile dziecko szczęśliwie i zdrowo się urodziło) zapewne przebywa jeszcze na urlopie macierzyńskim. Zastanawiać może na jaki okres podpisała umowę o pracę? Od razu na czas nieokreślony? Jeśli na określony to na jaki? ;) Obawiam się, że nasza droga forumowa koleżanka też może już być albo wkrótce będzie byłym pracownikiem ;) Poza tym przez tak krótki okres (max pół roku?) zdążyła zostać ekspertem od spraw banku? Wyjątkowo zdolna dziewczyna :) Chociaż poglądy zmieniła o 180 stopni ;) No i jakie poświęcenie... W 8-mym miesiącu ciąży wyjazd na szkolenie? Przecież nie musiała :)

  Alcybiadesie drogi ;) czy Twoje zainteresowania sięgają też największego z mocodawców? Pobudziłeś we mnie chęć na dokończenie czegoś i odszukanie ostatniego brakującego ogniwa. Ty jesteś w stanie to zrobić (albo już zrobiłeś) Jakby co to może jakaś wymiana informacji? ;)
 • alcybiades7 16.04.14, 11:25
  barbapapa003 napisał:

  > Ty jesteś w stanie to zrobić (albo już zrobiłeś) Jakby co to może jakaś wymiana informacji? ;)

  doceniam twoją samotną walkę o prawdę, ale pamiętaj, że ja wciąż tu pracuję i muszę być bardzo ostrożny, a to oznacza nie ufać nikomu

  pzdr ;)
 • barbapapa003 16.04.14, 11:58
  alcybiades7 napisał:

  > doceniam twoją samotną walkę o prawdę, ale pamiętaj, że ja wciąż tu pracuję i m
  > uszę być bardzo ostrożny, a to oznacza nie ufać nikomu

  Wiem :) Jestem pierwszym, który Ci powie: Nie ufaj mi. Nie szukam informatora. Szukam wyłącznie tego co jest dostępne dla wszystkich ale jeszcze tego nie znalazłem. Takimi informacjami jestem gotów się podzielić bez żadnych oczekiwań.Ale gdybyś [b]znalazł w necie[/b] ten jeden brakujący element... ;)
  Co do ostrożności to już jesteś nieostrożny. Każdy użytkownik forum może poznać IP innego użytkownika i nie tylko IP. Przy odrobinie szczęścia również np. lokalizację z niezłą dokładnością i to bez żadnych hakerskich sztuczek ;)
 • dziura_zabita_dechami 16.04.14, 16:02
  alcybiades7 napisał:

  > barbapapa003 napisał:
  >
  > > Ty jesteś w stanie to zrobić (albo już zrobiłeś) Jakby co to może jakaś w
  > ymiana informacji? ;)
  >
  > doceniam twoją samotną walkę o prawdę, ale pamiętaj, że ja wciąż tu pracuję i m
  > uszę być bardzo ostrożny, a to oznacza nie ufać nikomu
  >
  > pzdr ;)

  Trzymaj się chłopie ciepło.
 • ciuciubabka78 16.04.14, 11:46
  barbapapa003 napisał:

  > alcybiades7 napisał:
  >
  > > masz dylemat czy sie przyznać, ze jesteś w 4 m-cu ciąży
  >
  > Dobre :D Z przybliżonych wyliczeń wynika, że nasza droga Tergam (o ile dziecko
  > szczęśliwie i zdrowo się urodziło) zapewne przebywa jeszcze na urlopie macierzy
  > ńskim. Zastanawiać może na jaki okres podpisała umowę o pracę? Od razu na czas
  > nieokreślony? Jeśli na określony to na jaki? ;) Obawiam się, że nasza droga for
  > umowa koleżanka też może już być albo wkrótce będzie byłym pracownikiem ;) Poza
  > tym przez tak krótki okres (max pół roku?) zdążyła zostać ekspertem od spraw b
  > anku? Wyjątkowo zdolna dziewczyna :) Chociaż poglądy zmieniła o 180 stopni ;) N
  > o i jakie poświęcenie... W 8-mym miesiącu ciąży wyjazd na szkolenie? Przecież n
  > ie musiała :)

  Żenada panowie, zwykła żenada. Wstyd :(((((
 • tergam 16.04.14, 11:27
  alcybiades7 napisał:

  > ciekawy z ciebie przypadek ;)

  Mogłam się spodziewać takiej chamskiej zagrywki. Cóż...napisze tylko, że byłam w 4 miesiącu ciąży i w czasie szkolenia nie byłam już w ciąży i teraz nie jestem na urlopie macierzyńskim, bo nie urodziłam. Każdy myślący będzie widział co to znaczy. Dedykuje to myślenie też panu Troublemakerowi :(
 • ciuciubabka78 16.04.14, 11:45
  @ tergam

  Współczuję Ci. Pozdrawiam.
 • alcybiades7 16.04.14, 11:45
  tergam napisała:

  > Mogłam się spodziewać takiej chamskiej zagrywki. [b]Cóż...napisze tylko, że byłam
  > w 4 miesiącu ciąży i w czasie szkolenia nie byłam już w ciąży i[/b]

  a ja byłem pewny, że odpowiedź twoja właśnie taka będzie :D
  a czy na pewno na tym szkoleniu byłaś ty?,;)
  jesteś rzeczywiście prawdomówną i wiarygodną osobą :D

  [b]Re: Nowy Rytm[/b]
  [b]Autor: jaaga40plus 18.03.13, 22:32[/b]

  Witam! Wróciłam niedawno ze szkolenia nowego rytmu. Normalnie szykuje się niezła arytmia prowadząca do zawału. Jechałam słysząc opinie tych co już byli, jednak starałam się nie uprzedzać, zanim sama nie sprawdzę co i jak. Z reguły lubię nowości i nowinki, ale przy tej - ręce mi opadły.

  [b]Re: UMOWA ZLECENIE [/b]
  [b]Autor: tergam 21.11.13, 22:38 [/b]

  Witam! Wróciłam niedawno ze szkolenia. Normalnie szykuje się niezła arytmia prowadząca do zawału. Jechałam słysząc opinie tych co już byli, jednak starałam się nie uprzedzać, zanim sama nie sprawdzę co i jak. Z reguły lubię nowości i nowinki, ale przy tej - ręce mi opadły.

 • barbapapa003 16.04.14, 12:28
  tergam napisała:

  > Każdy myślący będzie widział co to znaczy. Dedykuje to myślenie też panu Troublemakerowi :(

  Ty mnie myślenia nie ucz. Napisałem "o ile dziecko szczęśliwie i zdrowo się urodziło", reszta to zwykła kodeksowa arytmetyka.
  Podobnie jak Alcybiades spodziewałem się dokładnie takiej odpowiedzi. To przykra sprawa jeśli to prawda. Znam to bo moją siostrę spotkało to aż 3 razy i udało się za czwartym... Dlatego jeśli to prawda to szczerze współczuję ale jak kłamiesz bo to dobra odpowiedź żeby przy okazji dowalić okrutnym A i B (a niestety dużo na to wskazuje) to... spalisz się w piekle za taki "żart".
  Dlaczego Ci nie wierzę? Odpowiedź znalazł Alcybiades [url=http://forum.gazeta.pl/forum/w,34837,150543537,150577371,Re_czy_byli_pracownicy_maja_wypowiadac_sie_na_fo.html?wv.x=2]tutaj[/url] A wcześniej wskazywała to chyba Zocha. Ja od siebie dołożę to:
  "Po ostatnich wpisch zochy która jako alma była ikoną tego forum chciałabym ją nominować w teście na niewiarygodność za częste zmiany zdania o 180 st."
  Ktoś kto pojawił się na forum w połowie 2013 roku pisze o Almie "ikona forum"? Wybacz ale wg mnie jesteś oszustem.
 • ciuciubabka78 16.04.14, 13:15
  No i gdzie są TERAZ admini, którzy wcześniej wyrzucali za byle co, a obecnie nie reagują na to co dwóch? forumowiczów wyprawia i wypisuje :(
 • szar_amysz 16.04.14, 16:52
  witaj Cieciubabko

  ciuciubabka78 napisała:

  > No i gdzie są TERAZ admini,
  Są jak zawsze na swoim miejscu :)

  którzy wcześniej wyrzucali za byle co

  Nie opowiadaj proszę takich rzeczy. Jeżeli coś było kasowane - to był ku temu powód.

  obecnie ni
  > e reagują na to co dwóch? forumowiczów wyprawia i wypisuje :(

  Czego oczekujesz teraz od adminów Ciuciubabko?
 • dziura_zabita_dechami 16.04.14, 16:00
  tergam napisała:

  > alcybiades7 napisał:
  >
  > > ciekawy z ciebie przypadek ;)
  >
  > Mogłam się spodziewać takiej chamskiej zagrywki. Cóż...napisze tylko, że byłam
  > w 4 miesiącu ciąży i w czasie szkolenia nie byłam już w ciąży i teraz nie jeste
  > m na urlopie macierzyńskim, bo nie urodziłam. Każdy myślący będzie widział co t
  > o znaczy. Dedykuje to myślenie też panu Troublemakerowi :(

  Chyba zajarzyłem...mężczyźni nie mogą mieć dzieci....
 • joan333 16.04.14, 08:23
  Jak ta sobie czytam te wszystkie wypowiedzi
  zwłaszcza tych którzy rozstali się z bankiem i jak widzę ich nastawienie by wykazać że Pko jest złe a wszyscy którzy chcą napisać coś dobrego to
  centrala albo klony to jestem za tym by forum było nasze, czyli za uwolnieniem go od terroru byłych pracowników :)
 • theodorius 16.04.14, 10:04
  Powinni się powstrzymać bo to już nie "ich" praca i nie "ich" problemy. A jeszcze widać z tych "ich" wypowiedzi żądzę rewanżu na firmie.
 • benbenek-cd 16.04.14, 11:59
  Ja tu na tym tu forum to tu sobie myślę, że byli pracownicy to by tu się mogli wypowiadać jak by oni tu na tym tu forum byli specjalistami i tu się na tym tu forum znali na tym co tu piszą. Bo to oni tu byli, barbi, dziura, mysz, skuter, inni, to tu się nie wypowiadają tak jak tu się mogli by wypowiadać specjaliści co to tu na tym tu forum znają się na tym o czym tu na tym tu forum piszą. Albo i nie.
 • dziura_zabita_dechami 16.04.14, 16:01
  benbenek-cd napisał:

  > Ja tu na tym tu forum to tu sobie myślę, że byli pracownicy to by tu się mogli
  > wypowiadać jak by oni tu na tym tu forum byli specjalistami i tu się na tym tu
  > forum znali na tym co tu piszą. Bo to oni tu byli, barbi, dziura, mysz, skuter,
  > inni, to tu się nie wypowiadają tak jak tu się mogli by wypowiadać specjaliści
  > co to tu na tym tu forum znają się na tym o czym tu na tym tu forum piszą. Alb
  > o i nie.

  To forum nie jest dla specjalistów.
 • obb.serwator 17.04.14, 15:45
  dziura_zabita_dechami napisał:

  > To forum nie jest dla specjalistów.

  To forum jest dla obecnych i byłych pracowników PKO BP. Większość z nich to są specjaliści dobrze znający się na swojej pracy, co rokrocznie widać po wynikach banku. W tym wątku dyskutowane jest co najwyżej dalsze zapotrzebowanie lub jego brak na udział w dyskusji ze strony byłych pracowników. Specjalistów jeszcze nikt z forum nie wyprasza :)
 • henianordycka 17.04.14, 18:23
  .. jak czytam to wszystko to sie zastanawiam ile pracuje etatowych zadymiaczy forumowych:) bo to juz chyba ziezła gromadka
 • skuter44 17.04.14, 20:39
  Henia nordycka ....zastanawia się, ...." ile pracuje etatowych zadymiaczy forumowych:) bo to juz chyba ziezła gromadka".

  Czytasz i nie widzisz ? Nie masz zdania ?
  Wg mnie. Nie ma tu gromadki. [u]Na etacie konkurencji [/u]mogą pracować 1-2 osoby. Sądzić to można po bardzo jednokierunkowych ich opiniach/ocenach i dużej częstotliwości wpisów.
  Reszta to, zadymiarze-amatorzy . Tu sama możesz zrobić wykaz osobowy. Główna grupa to zadymiarze świadomi, lubiący zadymy i zadymianie, mający powody osobiste do tworzenia zadym, , znerwicowani , motywowani do wojny forumowej swoją osobowością lub zachowaniem adwersarzy ( w stosunku do nich).
  Niestety ja nieraz nieopatrznie trafiam na taką wojenkę. Kiedy mnie ktoś zadymia nie pozostaję w bezczynności, też podejmuje zadymienie - w ramach samoobrony

 • barbapapa003 17.04.14, 21:00
  skuter44 napisał:

  > [u]Na etacie konkurencji [/u]mogą pracować 1-2 oso
  > by. Sądzić to można po bardzo jednokierunkowych ich opiniach/ocenach i dużej cz
  > ęstotliwości wpisów.
  > Reszta to, zadymiarze-amatorzy . Tu sama możesz zrobić wykaz osobowy. Główna
  > grupa to zadymiarze świadomi, lubiący zadymy i zadymianie, mający powody osobis
  > te do tworzenia zadym, , znerwicowani , motywowani do wojny forumowej swoją os
  > obowością lub zachowaniem adwersarzy ( w stosunku do nich).

  [video]http://youtu.be/khLL_qo2gvc;;khLL_qo2gvc;;http://i1.ytimg.com/vi/khLL_qo2gvc/default.jpg;;Weź pigulke Seksmisja[/video]

  Sorry, nie mogłem się powstrzymać ;) Skuter odpuść...
 • d.p.r 18.04.14, 11:05
  henianordycka napisała:

  > .. jak czytam to wszystko to sie zastanawiam ile pracuje etatowych zadymiaczy f
  > orumowych:) bo to juz chyba ziezła gromadka

  A nie zastanawiasz się przy tej okazj dlaczego te osoby, które odeszły z pracy w banku są tak zainteresowane by mieszać w dyskusji?
 • barbabelle003 18.04.14, 12:02
  d.p.r napisał:

  > A nie zastanawiasz się przy tej okazj dlaczego te osoby, które odeszły z pracy
  > w banku są tak zainteresowane by mieszać w dyskusji?

  1. te osoby tzn. które?
  2. co to znaczy, że mieszają w dyskusji? chodzi o stawianie kontry i nieudolność pozostałych dyskutantów w odpieraniu ich argumentów?
  3. no i co sugerujesz stawiając swoje pytanie? aż się boję myśleć, co by to mogło być ?

  Spokojnych świąt życzę byłym, obecnym i przyszłym pracownikom ;)
 • tergam 18.04.14, 13:48
  barbabelle003 napisała:

  > d.p.r napisał:
  >
  > > A nie zastanawiasz się przy tej okazj dlaczego te osoby, które odeszły z
  > pracy
  > > w banku są tak zainteresowane by mieszać w dyskusji?
  >
  > 1. te osoby tzn. które?
  > 2. co to znaczy, że mieszają w dyskusji? chodzi o stawianie kontry i nieudolnoś
  > ć pozostałych dyskutantów w odpieraniu ich argumentów?
  > 3. no i co sugerujesz stawiając swoje pytanie? aż się boję myśleć, co by to mog
  > ło być ?
  >
  > Spokojnych świąt życzę byłym, obecnym i przyszłym pracownikom ;)
  >
  Dla mnie te osoby to alcybiades, barbapapa i dziura zabita dechami. Trzy osoby/nicki bo może to jedna i ta sama osoba, które niewiedzieć dlaczego atakują pracowników.
 • barbapapa003 18.04.14, 14:07
  tergam napisała:

  > Dla mnie te osoby to alcybiades, barbapapa i dziura zabita dechami. Trzy osoby/
  > nicki bo może to jedna i ta sama osoba, które niewiedzieć dlaczego atakują prac
  > owników.

  To co najmniej 2 osoby. Nie wiem kim jest Alcybiades ani Dziura. Nie atakuję pracowników. To kłamstwo. A Ty kim jesteś? Skopiowałaś cudzy wpis o szkoleniu. W jakim celu? Budowałaś sztuczną tożsamość? Nie wiem kim jesteś ale na forum udajesz, zostałaś złapana na ewidentnym kłamstwie i diabli wiedzą co jest prawdą a co nie. Niestety nic w Twojej opowieści nie pasowało ze względu na przepisy KP i terminy, dlatego zwróciłem (i Alcybiades) na to uwagę. Nie wierzę Ci i sama na to zapracowałaś. Możesz sobie to uważać za atak jak chcesz ale wytłumaczyłem Ci dlaczego bo podobno nie wiedziałaś.
 • tergam 18.04.14, 14:17
  barbapapa003 napisał:


  > To co najmniej 2 osoby. Nie wiem kim jest Alcybiades ani Dziura. [b]Nie atakuję pr
  > acowników.[/b] To kłamstwo. A Ty kim jesteś? Skopiowałaś cudzy wpis o szkoleniu. W
  > jakim celu? Budowałaś sztuczną tożsamość? Nie wiem kim jesteś ale na forum udaj
  > esz, zostałaś złapana na ewidentnym kłamstwie i diabli wiedzą co jest prawdą a
  > co nie. Niestety nic w Twojej opowieści nie pasowało ze względu na przepisy KP
  > i terminy, dlatego zwróciłem (i Alcybiades) na to uwagę. Nie wierzę Ci i sama n
  > a to zapracowałaś. Możesz sobie to uważać za atak jak chcesz ale wytłumaczyłem
  > Ci dlaczego bo podobno nie wiedziałaś.

  A ja właśnie uważam że atakujesz. Zaatakowałeś mnie, zaatakowałeś Torres. Zupełnie bez powodu. Tylko dlatego że ośmieliłyśmy się mieć inne zdanie od twojego. Pośrednio atakujesz innych atakując bank.
  Nie wierzę ci gdy mówisz że nie jesteś Alcybiades. Zmieniałeś nicki i kopiowałeś cudze wpisy już wcześniej. Teraz przyłapany wijesz się i wykręcasz.
 • barbapapa003 18.04.14, 14:31
  tergam napisała:

  > Zaatakowałeś mnie, zaatakowałeś Torres. Zupeł
  > nie bez powodu. Tylko dlatego że ośmieliłyśmy się mieć inne zdanie od twojego

  Atakiem na mnie były Wasze wpisy przeciwko byłym pracownikom. Poza tym i Ty i Torres kłamiecie i udajecie kogoś innego. To zostało udowodnione. Ja tylko na to odpowiedziałem.

  > Pośrednio atakujesz innych atakując bank.

  Bez jaj... ;)

  > Nie wierzę ci gdy mówisz że nie jesteś Alcybiades.

  To masz problem bo nie masz nic na poparcie swojej wiary :)

  > Zmieniałeś nicki i kopiowałe
  > ś cudze wpisy już wcześniej. Teraz przyłapany wijesz się i wykręcasz.

  Nikt mnie na niczym tu nie przyłapał i nie przyłapie moja droga. Alcybiades to nie ja. Nicki zmieniałem jak byłem banowany przez adminów. Skopiowałem kilka wpisów ale opisałem kiedy i w jakim celu. Pomysł przejął rompil i Ty. Ty w dodatku pisząc o "swoim" szkoleniu udawałaś kogoś kim nie jesteś. Kłamałaś i kłamiesz nadal.
 • tergam 18.04.14, 14:52
  barbapapa003 napisał:


  > Atakiem na mnie były Wasze wpisy przeciwko byłym pracownikom. Poza tym i Ty i T
  > orres kłamiecie i udajecie kogoś innego. To zostało udowodnione. Ja tylko na to
  > odpowiedziałem.
  >
  Ty ty udawałeś kogoś innego. Byłeś Troublemakerem, potem byłeś Merittem teraz jesteś Barbapapą, Barbamamą, Barbalalą, Barbidour, Barbabelle, innymi Barba i Alcybiadesem. Nie podobają ci się wpisy gdy ktoś pisze o warunkach pracy w banku nie według tego co ty byś chciał usłyszeć ale tak jak dana osoba sama to widzi. Gdy ktoś się z tym niezgadza robisz z niego trolla, wyśmiewasz.
 • barbapapa003 18.04.14, 15:21
  tergam napisała:

  > Ty ty udawałeś kogoś innego. Byłeś Troublemakerem, potem byłeś Merittem teraz j
  > esteś Barbapapą, Barbamamą, Barbalalą, Barbidour, Barbabelle, innymi Barba i Al
  > cybiadesem.

  Zawsze byłem sobą. Nicki zmieniałem jak byłem banowany i musiałem się ukrywać. Ty za to udawałaś inną osobę (szkolenie) Poza tym skąd tak dobrze znasz historię forum? Przypominam Ci bo zapominasz chyba, że podobno pracujesz tu od połowy 2013 :)
  Teraz jestem tylko barbapapą003 (na tym forum). Reszta to chore urojenia co niektórych :)

  > Nie podobają ci się wpisy gdy ktoś pisze o warunkach pracy w banku
  > nie według tego co ty byś chciał usłyszeć ale tak jak dana osoba sama to widzi.

  Kłamiesz. Poziom tych bzdur sięga już dna niestety...

  > Gdy ktoś się z tym niezgadza robisz z niego trolla, wyśmiewasz.

  Nawet Ciebie za ten wpis nie wyśmieję. Nie sprowokujesz mnie choć bardzo byś tego chciała.

  PS. Dobra Klony. Pogadaliśmy a teraz spadam na jakiś czas. Może się jeszcze odezwę bo śmiesznie się z wami gada jak próbujecie mnie prowokować :D
 • obb.serwator 18.04.14, 16:26
  barbapapa003 napisał:


  > Zawsze byłem sobą. Nicki zmieniałem jak byłem banowany i musiałem się ukrywać.
  > Ty za to udawałaś inną osobę (szkolenie) Poza tym skąd tak dobrze znasz histori
  > ę forum? Przypominam Ci bo zapominasz chyba, że podobno pracujesz tu od połowy
  > 2013 :)
  > [b]Teraz jestem tylko barbapapą003[/b] (na tym forum). Reszta to chore urojenia co nie
  > których :)

  Żartowniś z Ciebie ;)
 • barbapapa003 18.04.14, 18:01
  obb.serwator napisał:

  > Żartowniś z Ciebie ;)

  Myśl sobie co chcesz. Nie toczę teraz żadnej wojny to mogę być sobą. Tu jestem od dawna tylko barbapapa003 :)
 • barbabelle003 18.04.14, 18:08
  > obb.serwator napisał:
  >
  > > Żartowniś z Ciebie ;)

  a obywatel amator obserwator to taki dowcipniś powołany do życia w listopadzie ub. roku?
  tak, tak pamiętamy, taka ciekawa kolejna biała plama w historii tego forum i wówczas na fali wypłynęło na powierzchnię wiele ciekawych takich właśnie "zielonych ludzików" :D
  jak to szary gryzoń, gdzieś tam szrajbnął? usunąć wszystkie klony, to któż na tym forum zostanie ? :D
 • tor-r-es 18.04.14, 18:49
  barbabelle003 napisała:

  > > obb.serwator napisał:
  > >
  > > > Żartowniś z Ciebie ;)
  >
  > a obywatel amator obserwator to taki dowcipniś powołany do życia w listopadzie
  > ub. roku?
  > tak, tak pamiętamy, taka ciekawa kolejna biała plama w historii tego forum i wó
  > wczas na fali wypłynęło na powierzchnię wiele ciekawych takich właśnie "zielony
  > ch ludzików" :D
  > jak to szary gryzoń, gdzieś tam szrajbnął? usunąć wszystkie klony, to któż na t
  > ym forum zostanie ? :D

  Trouble i co teraz powiesz. może za tym wpisem też nie kryje się Barbapapa003 zwany również Alcybiades7 ?
 • barbapapa003 18.04.14, 20:02
  tor-r-es napisała:

  > Trouble i co teraz powiesz. może za tym wpisem też nie kryje się Barbapapa003 z
  > wany również Alcybiades7 ?

  Nie to nie ja :) Ale barbabelle003 ma rację w tym co pisze.
  Nie wiem kim jest Alcybiades ale dużo wie i dobrze szuka. Zaskoczył mnie w pewnym momencie. Ja czytam między wierszami i zauważyłem więcej niż większość z Was ;)
 • obb.serwator 18.04.14, 19:11
  barbabelle003 napisała:


  > a obywatel amator obserwator to taki dowcipniś [b]powołany do życia w listopadzie
  > ub. roku[/b]?
  > tak, tak [b]pamiętamy[/b], taka ciekawa kolejna biała plama w historii tego forum i wó
  > wczas na fali wypłynęło na powierzchnię wiele ciekawych takich właśnie "zielony
  > ch ludzików" :D
  > jak to szary gryzoń, gdzieś tam szrajbnął? usunąć wszystkie klony, to któż na t
  > ym forum zostanie ? :D

  Pamiętacie? Wy to znaczy kto? Barbalala, barbamama? Może Barbapapa :D?
  Barbabelle powołana do życia w kwietniu tego roku. Jestem starszy :D
 • barbalala003 18.04.14, 19:31
  obb.serwator napisał:


  > Pamiętacie? Wy to znaczy kto? Barbalala, barbamama? Może Barbapapa :D?
  > Barbabelle powołana do życia w kwietniu tego roku. Jestem starszy :D

  A co ciebie to obchodzi. Obserwujesz sobie i to ci nie wystarcza? Musisz kopać i szukać kto jest kim? Kogo ty reprezentujesz?
 • tor-r-es 18.04.14, 16:46
  barbapapa003 napisał:


  > Atakiem na mnie były Wasze wpisy przeciwko byłym pracownikom. [b]Poza tym i Ty i T
  > orres kłamiecie i udajecie kogoś innego[/b]. To zostało udowodnione. Ja tylko na to
  > odpowiedziałem.

  a zechcesz powiedzieć w którym miejscu ja kłamię? na razie to [b]nie potrafisz jasno wytłumaczyć się z tego na czym przyłapał Ciebie rompil[/b] :). napisałeś to co podał rompil i teraz usiłujesz udawać że Twoje słowa znaczyły coś innego, zarzucając przy tym tergam i teraz mnie udawanie kogoś innego, a przecież to sam ty tak robiłeś/robisz? wygląda mi to na postępowanie w myśl powiedzenia "najlepszą obroną jest atak" :D
 • barbabelle003 18.04.14, 17:36
  tor-r-es napisała:

  > a zechcesz powiedzieć w którym miejscu ja kłamię?

  no nie kręć już kolego/koleżanko, ano tutaj [url=http://forum.gazeta.pl/forum/w,34837,136839065,150569009,Re_szanuj_szefa_swego_bo_mozesz_miec_gorszego.html]ewidentne oszustwo wzorem wafla/pieroga [/url] i nie baw się już w ciuciubabkę, jedna na tym forum wystarczy :D
 • barbapapa003 18.04.14, 18:15
  tor-r-es napisała:

  > a zechcesz powiedzieć w którym miejscu ja kłamię?

  To, że jesteś facetem i równolegle sytemem to mało? :)

  > na razie to [b]nie potrafisz
  > jasno wytłumaczyć się z tego na czym przyłapał Ciebie rompil[/b] :). napisałeś
  > to co podał rompil i teraz usiłujesz udawać że Twoje słowa znaczyły coś innego

  Nic nie muszę udawać. Rompil bredzi :) Ważna jest kolejność wpisów, która jest celowo zamieniana. Przeczytaj sobie mądralo: [url=http://forum.gazeta.pl/forum/w,34837,136839065,150611132,Re_szanuj_szefa_swego_bo_mozesz_miec_gorszego.html]link[/url] póki jeszcze chce mi się Was z logiki edukować ;)

  > zarzucając przy tym tergam i teraz mnie udawanie kogoś innego, a przecież to s
  > am ty tak robiłeś/robisz?

  Nie udaję nikogo innego. Tergam buduje sobie legendę. Tworzy nieistniejącą postać. Ja tego nie robię.
 • tor-r-es 18.04.14, 18:47
  barbapapa003 napisał:


  > To, że jesteś facetem i równolegle sytemem to mało? :)

  nie jestem facetem. nie jestem sytemem.


  > Nic nie muszę udawać. Rompil bredzi :) Ważna jest kolejność wpisów, która jest
  > celowo zamieniana. Przeczytaj sobie mądralo: [url=http://forum.gazeta.pl/forum/
  > w,34837,136839065,150611132,Re_szanuj_szefa_swego_bo_mozesz_miec_gorszego.html]
  > link[/url] póki jeszcze chce mi się Was z logiki edukować ;)

  uważam, że rompil zauważył coś co ty przeoczyłeś. to dlatego tak zaciekle to zwalczasz. kolejność niczego nie zmienia. udawałeś kogoś innego. wklejałeś cudze wypowiedzi. powiedziałeś, że zrobiłeś to 3 razy, a rompil znalazł wypowiedź w której sam przyznałeś się że robiłeś tak więcej razy.


  > Nie udaję nikogo innego. Tergam buduje sobie legendę. Tworzy nieistniejącą post
  > ać. Ja tego nie robię.

  Ty wierzysz, że ja jestem facetem i używam nazwy sytem. ja wierzę że udajesz też wszystkie klony z serii barba coś tam. budujesz sobie legendę.
 • barbabelle003 18.04.14, 19:10
  tor-r-es napisała:

  > Ty wierzysz, że ja jestem facetem i używam nazwy sytem. ja wierzę że udajesz te
  > ż wszystkie klony z serii barba coś tam. budujesz sobie legendę.

  mylisz się, otóż ja specjalnie zarejestrowałam się jako barbabelle003 i mam jeszcze 2 nicki z tej rodziny, ale ich używać nie będę, (zresztą i ja z tego mało gościnnego forum zniknę) a dlaczego to zrobiłam? nawet nie miałam zamiaru uczestniczyć w tym forum, ale chciałam zablokować właśnie przed tymi klonami, którzy obierając nicki z rodziny przesympatycznych barb....chcieli i robią to sprawnie, tworzyć wrażenie, że to Barbapapa za tym stoi i "miesza", trolluje, jakież to proste, prawda ?
  mnożenie klonów to dzieło przede wszystkim jego oponentów, (tak się składa, że to obrońcy czci i wary korporacji, matki - karmicielki naszej) bo przecież w masie siła, a przy okazji go (Troubla znaczy się ) skompromitujemy , podważymy jego wiarygodność :D

  tak jak kiedyś powstawały klony w wyniku banowania, że tak się wyrażę "wojowników o wolność naszą i waszą" tak od jakiegoś czasu praktyka ta służy wyłącznie tworzeniu mylnego wrażenia "tłumu naszych" :D

  no ale cóż czas zająć się zbliżającymi świętami, więc wszystkim życzę spokojnych świąt ;)
 • tor-r-es 18.04.14, 19:41
  barbabelle003 napisała:


  > mylisz się, otóż ja specjalnie zarejestrowałam się jako barbabelle003 i mam jes
  > zcze 2 nicki z tej rodziny,

  co za zbieg okoliczności. na moją polemikę z Barbapapą odpowiada Barbabelle. musisz bardziej uważać jak się logujesz.
 • barbabelle003 18.04.14, 19:55
  tor-r-es napisała:

  > barbabelle003 napisała:
  >
  >
  > > mylisz się, otóż ja specjalnie zarejestrowałam się jako barbabelle003 i m
  > am jes
  > > zcze 2 nicki z tej rodziny,
  >
  > co za zbieg okoliczności. [b]na moją polemikę z Barbapapą odpowiada Barbabelle. [/b]mu
  > sisz bardziej uważać jak się logujesz.

  żaden zbieg okoliczności, twoja polemika jest dostępna wszystkim użytkownikom i można odnosić się do każdego twojego wpisu, do kogokolwiek byś nie pisał, a że raczyłeś napisać : "[b]ja wierzę że udajesz też wszystkie klony z serii barba coś tam[/b]." to jako osoba z tej serii, która nie jest klonem Barbapapy wyjaśniłam ci w czym rzecz, a co ty z tego zrozumiałeś, no cóż mnie to lotto :D
 • barbapapa003 18.04.14, 20:34
  tor-r-es napisała:

  > nie jestem facetem. nie jestem sytemem.

  Tylko zdarza Ci się częściej niż innym pisać w rodzaju męskim... Komu te bajki opowiadasz. :)

  > uważam, że rompil zauważył coś co ty przeoczyłeś. to dlatego tak zaciekle to zwalczasz

  Niczego nie przeoczyłem bo niczego nie ukrywam, nie prowadzę żadnej gry i nie muszę uważać żeby nie przeoczyć. W przeciwieństwie do Pana Panie Torres :)

  > kolejność niczego nie zmienia.

  Wszystko zmienia. Jest najważniejsza. Chociaż właściwie z tej waszej kolejności też nic nie wynika jakby się przyjrzeć :)

  > udawałeś kogoś innego. wklejałeś cudze wypowiedzi.

  Wklejanie nie miało na celu udawania a zapętlenie dyskusji, czyli np. w długim wątku wklejenie wcześniejszej wypowiedzi miało pociągnąć dalej dyskusję tak żeby nikt tego nie zauważył ;) Jest klika takich wpisów i tego nie ukrywałem. Rompil zrobił z mojego pomysłu karykaturę.

  > powiedziałeś, że zrobiłeś to 3 razy, a rompil znalazł wypowiedź w k
  > tórej sam przyznałeś się że robiłeś tak więcej razy

  A Ty czytać umiesz? :D "Przyznałem się" że było więcej (niż 1) kilka miesięcy temu jak ktoś znalazł 1 wpis. Gdzie Ty tam widzisz więcej niż 3? :D Ile wg Ciebie oznacza więcej? 50? 100? :D No to masz problem bo ja mówię "więcej" jak coś porównuję. To takie nienaturalne dla Ciebie pracownika banku? 5 to więcej niż 1, 10 to więcej niż 2, 2 to więcej niż 1? Co tu nie pasuje? Naprawdę wesoło tu dzisiaj z Wami :D
  No i oczywiście nie pisałem, że zrobiłem to 3 razy. To też bzdurka. Pisałem, że były 2-3 próby a próba to nie pojedynczy wpis :)

  > Ty wierzysz, że ja jestem facetem i używam nazwy sytem. ja wierzę że udajesz te
  > ż wszystkie klony z serii barba coś tam.

  Jest mała różnica. Ty pomyliłeś płeć a mnie z tymi "klonami" nie jesteś w stanie połączyć :) Nie mam z Nimi nic wspólnego :)
 • szar_amysz 18.04.14, 17:31
  barbapapa003 napisał:

  > Nikt mnie na niczym tu nie przyłapał i nie przyłapie moja droga. Alcybiades to
  > nie ja. Nicki zmieniałem jak byłem banowany przez adminów.

  Ooo.. Barbapapo, urocza Lenka (zimna) nie była zbanowana ;) (ale to tak na marginesie)

  A tak wogóle to proponuje zakonczyć ten temat.

  I życzę Wam wszystkim Wesołych i Zdrowych Świat Wielkanocnych :)
  I byłym i obecnym i przyszłym Pracownikom PKO Banku Polskiego :)

  Pozdrawiam :)

 • barbapapa003 18.04.14, 17:59
  szar_amysz napisała:

  > Ooo.. Barbapapo, urocza Lenka (zimna) nie była zbanowana ;) (ale to tak na marg
  > inesie)

  Ale powstała po zbanowaniu innego i na szczęście powstała bo mogłem komuś wtedy pomóc... O zbiórkę pieniędzy dla jakiegoś chłopca wtedy chodziło.
 • barbabelle003 18.04.14, 17:46
  tergam napisała:

  > A ja właśnie uważam że atakujesz. Zaatakowałeś mnie, zaatakowałeś Torres. Zupeł
  > nie bez powodu. Tylko dlatego że ośmieliłyśmy się mieć inne zdanie od twojego.

  a ja właśnie uważam, że to wy, min ty atakujesz, a za co? za prawdę jaką ci wytknięto ?

  i nie rób z siebie ofiary, bo jesteś rzeczywiście oszustem i krętaczem, a co do traumy jaką kobieta przeżywa po poronieniu nie masz zielonego pojęcia, ja mam bo przeżyłam to i ja i razem ze mną moi najbliżsi i do głowy by mi nie przyszło, aby udzielać się na forum po takiej tragedii, a może zaliczyłaś należny w takich przypadkach 2 miesięczny urlop macierzyński i tak z nudów zaglądałaś na forum :D
  i nie baw się dalej w ciuciubabkę, jedna na forum wystarczy :D
 • barbapapa003 18.04.14, 18:07
  barbabelle003 napisała:

  > a co do
  > traumy jaką kobieta przeżywa po poronieniu nie masz zielonego pojęcia, ja mam
  > bo przeżyłam to i ja i razem ze mną moi najbliżsi

  Mnie też w to trudno uwierzyć. Jak już pisałem moją siostrę spotkało to 3 razy. Teraz jest jedną z założycielek dość znanego stowarzyszenia rodziców dzieci nienarodzonych. Jak T. kłamała w innych sprawach to jak uwierzyć w to? A jeśli to było kłamstwo to jak podłym musi być ktoś kto to robi? Mimo wszystko mam nadzieję, że skłamała i że Jej to nie spotkało.
 • barbapapa003 18.04.14, 13:51
  d.p.r napisał:

  > A nie zastanawiasz się przy tej okazj dlaczego te osoby, które odeszły z pracy
  > w banku są tak zainteresowane by mieszać w dyskusji?

  Jak odróżniasz mieszanie w dyskusji od samej dyskusji? Pracownik dyskutuje a były miesza? A personalne ataki "pracowników" na byłych pracowników i pyskowanie o jakimś "leczeniu kompleksów" zaliczasz do dyskusji czy mieszania? :)
 • ciuciubabka78 18.04.14, 14:01
  barbapapa003 napisał:

  > d.p.r napisał:
  >
  > > A nie zastanawiasz się przy tej okazj dlaczego te osoby, które odeszły z
  > pracy
  > > w banku są tak zainteresowane by mieszać w dyskusji?
  >
  > Jak odróżniasz mieszanie w dyskusji od samej dyskusji? Pracownik dyskutuje a by
  > ły miesza? A personalne ataki "pracowników" na byłych pracowników i pyskowanie
  > o jakimś "leczeniu kompleksów" zaliczasz do dyskusji czy mieszania? :)

  Z tym "leczeniem kompleksów" to coś na rzeczy jest. Jak się na spokojnie patrzy z boku na wypowiedzi Twoje albo Dziury to widać wielką złość na bank i chęć wzięcia rewanżu. To taka trochę zawiedziona miłość :).
 • d.p.r 19.04.14, 09:14
  barbapapa003 napisał:


  > Jak odróżniasz mieszanie w dyskusji od samej dyskusji? Pracownik dyskutuje a by
  > ły miesza? A personalne ataki "pracowników" na byłych pracowników i pyskowanie
  > o jakimś "leczeniu kompleksów" zaliczasz do dyskusji czy mieszania? :)

  Mieszaniem w dyskusji jest dla mnie takie Twoje zachowanie, w którym oskarżasz kilka osób o bycie klonami o to że tworzą swoją legendę o to że kłamią, a tymczasem gdy sam zostajesz przyłapany na identycznym zachowaniu, twierdzisz że Ty to co innego, że Twoje zachowanie, mimo że identyczne jest uczciwe a tych osób które obrałeś sobie za cel atakowania, mimo że jest takie samo jak Twoje, nie jest uczciwe.
  Zwracanie Ci uwagi że z Twojego zachowania na forum, prób przedstawiania zawsze zdania przeciwnego do pozytywnych wpisów wynika że leczysz jakiś kompleks związany z odejściem z banku, uważam za dyskusję. Twoje ataki na osoby, które zwracają na takie Twoje zachowanie Twoją uwagę uważam za mieszanie w dyskusji.
  Twoje odwracanie sytuacji polegające na tym że atakujesz by potem twierdzić że tylko się bronisz uważam za mieszanie.
 • dziura_zabita_dechami 19.04.14, 09:32
  O czym Ty mówisz ? Skoro ja zostałem zbanowany ileś tam razy, niezgodnie z zasadami forum, to też jestem klonerem, bo nie mogę pisać pod swoim nickiem ?

  A kto tu kogo atakuje ? Tu jest zawsze taki sam schemat konfliktu - podanie rankingu - wyciąganie z niego absurdalnych wniosków ( typu skoro zysk najwyższy to pracownicy mają najlepiej w sektorze ) - dalej merytoryczne wpisy barby i moje w tym temacie - dalej zmasowany atak na nas.
 • obb.serwator 19.04.14, 10:12
  dziura_zabita_dechami napisał:


  > [b]A kto tu kogo atakuje [/b]? Tu jest zawsze taki sam schemat konfliktu - podanie ran
  > kingu - wyciąganie z niego absurdalnych wniosków ( typu skoro zysk najwyższy to
  > pracownicy mają najlepiej w sektorze ) - dalej merytoryczne wpisy barby i moje
  > w tym temacie - dalej zmasowany atak na nas.

  Obiektywnie patrząc na to co się ostatnio dzieje można powiedzieć, że schemat jest następujący. Rozpoczęła się dyskusja na temat, czy byli pracownicy, ze względu na luźniejsze kontakty z bankiem, są w stanie brać udział w dyskusji o sprawach zajmujących pracowników, w sensowny sposób. Reakcją na tę dyskusję był atak Alcybiadesa7 i Barbapapy003 na Tergam i Torres. Obaj? Koledzy próbowali zaatakować także Annę Marię. Chyba jednak nie udało im się niczego "na nią" znaleźć.
 • dziura_zabita_dechami 19.04.14, 10:19
  Demaskowania klonów i wykazywanie braku ich wiarygodności to nie atak kolego :)
 • obb.serwator 19.04.14, 10:27
  dziura_zabita_dechami napisał:

  > Demaskowania klonów i wykazywanie braku ich wiarygodności to nie atak kolego :)

  Przez kogoś kto zachowywał się w ten sam sposób?
 • dziura_zabita_dechami 19.04.14, 11:18
  Zaczyna mnie męczyć wymiana zdań z Tobą. Spytaj barby ile miał banów.
 • barbapapa003 19.04.14, 11:25
  dziura_zabita_dechami napisał:

  > Zaczyna mnie męczyć wymiana zdań z Tobą. [b]Spytaj barby ile miał banów.[/b]

  Banów? Nie potrafię policzyć :D Ze dwadzieścia? :D :D
 • szar_amysz 19.04.14, 15:56
  barbapapa003 napisał:

  > dziura_zabita_dechami napisał:
  >
  > > Zaczyna mnie męczyć wymiana zdań z Tobą. [b]Spytaj barby ile miał banów.[
  > /b]
  >
  > Banów? Nie potrafię policzyć :D Ze dwadzieścia? :D :D

  Oż kurczę! :D Chyba już rozumiem tę wczorajszą dyskusję, nawalankę, zamieszanie czy jak to tam nazwać :D

  >
  >Dzięki :) Spokojnie, to nie pierwszy raz. [b]To ja się z Nimi bawię[/b] ;)

  :D :D :D Cytując klasyka Troubla - normalnie spadłam z krzesła i leżę :D ;D
  <no ale muszę wstać bo gotuję i coś przypalę ;)) >
 • barbapapa003 19.04.14, 17:17
  szar_amysz napisała:

  > >Dzięki :) Spokojnie, to nie pierwszy raz. [b]To ja się z Nimi bawię[/b] ;)
  >
  >
  > :D :D :D Cytując klasyka Troubla - normalnie spadłam z krzesła i leżę :D ;D

  Dlaczego? :) Ja mam już plan na zakończenie tej zabawy :) Ale jeszcze nie teraz :D
 • szar_amysz 20.04.14, 21:04
  barbapapa003 napisał:

  > szar_amysz napisała:
  >
  > > >Dzięki :) Spokojnie, to nie pierwszy raz. [b]To ja się z Nimi bawię[
  > /b] ;)
  > >
  > >
  > > :D :D :D Cytując klasyka Troubla - normalnie spadłam z krzesła i leżę :D
  > ;D
  >
  > Dlaczego? :)

  Otóż dlatego Barpapapo, że "kto mieczem wojuje od miecza ginie". Zreszta powiedzieli Ci to już tutaj co poniektórzy - wyłuszczyli Ci to szerzej. Ja tylko podsumowałam.

  Ja mam już plan na zakończenie tej zabawy :)

  Zabawy.. No tak.. Nawet Ci tą zabawę zwizualizowałam w wątku muzycznym. Jak ja to zobaczyłam.
  Jednakże nieładnie to z Twojej strony "bawić się" w ten sposób. A jeżeli (jak to mówisz) zamierzałeś bronić w ten sposób byłych pracowników - to właśnie osiągnąłeś efekt odwrotny. Tak to widzę.

  Ale jeszcze nie teraz
  > :D

  Nie. Padło tu dużo niepotrzebnych słów Barbapapo. Trzeba już kończyć obecną zadymę. Odnoszę wrażenie, że przygasa. I dobrze. Ale niektórzy pracownicy Banku czują się poobrażani. I zrobisz z tym co zechcesz - to prawda. Natomiast myślę, że Twoje zachowanie położyło się "cieniem" na byłych pracownikach.. Do których i ja należę.
  Pozdrawiam
 • dziura_zabita_dechami 20.04.14, 21:29
  Demaskowania klonów to praca dla administratora, nie rozumiem więc, dlaczego tenże administrator zwraca uwagę osobie, która to robi.
 • dziura_zabita_dechami 20.04.14, 21:32
  Cieniem to się kładzie nieustanny mobbing byłych pracowników jaki odbywa się na tym forum.
 • szar_amysz 20.04.14, 22:31
  dziura_zabita_dechami napisał:

  > Cieniem to się kładzie nieustanny mobbing byłych pracowników jaki odbywa się na
  > tym forum.

  Ty Dziuro jak już cos powiesz - to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać ;) W dodatku... wszędzie mobbing widzisz..Celowo mylisz pojęcia?? Czy jak?
 • rompil 20.04.14, 21:43
  dziura_zabita_dechami napisał:

  > [b]Demaskowania klonów[/b] to praca dla administratora, nie rozumiem więc, dlaczego te
  > nże administrator zwraca uwagę osobie, która to robi.
  :D
  Uprzejmie informuję, że [b]barbapapa003[/b] nie [b]jest[/b] osobą a tylko [b]nickiem reprezentującym tzw. "grupę barbapapy".
  [/b]
 • szar_amysz 20.04.14, 22:28
  dziura_zabita_dechami napisał:

  > Demaskowania klonów to praca dla administratora, nie rozumiem więc, dlaczego te
  > nże administrator zwraca uwagę osobie, która to robi.

  :D Dobry to żart - tynfa wart Dziuro ;)
 • dziura_zabita_dechami 25.04.14, 09:32
  szar_amysz napisała:

  > dziura_zabita_dechami napisał:
  >
  > > Demaskowania klonów to praca dla administratora, nie rozumiem więc, dlacz
  > ego te
  > > nże administrator zwraca uwagę osobie, która to robi.
  >
  > :D Dobry to żart - tynfa wart Dziuro ;)

  Nie wiem, co w tym śmiesznego, administratora raczej nie powinny rozśmieszać jego własne zaniedbania w roli administratora. Na innych forach admini demaskują i blokują klony.

  No tak...ale dla Pani wpisy barbiego czy dziury to dyrdymały natomiast rompila to pełna merytoryka pożądana biorąc pod uwagę poziom forum.
 • obb.serwator 25.04.14, 09:42
  dziura_zabita_dechami napisał:

  > No tak...ale dla Pani wpisy barbiego czy dziury to dyrdymały natomiast rompila
  > to pełna merytoryka pożądana biorąc pod uwagę poziom forum.

  Merytoryką wpisów Rompila bym nie nazwał. On jak się zdążyłem zorientować pokazuje interesujące wypowiedzi swoich rozmówców np. Barbiego albo Dziury. Dobrze czasami przeczytać bieżące wypowiedzi przypominając sobie co było prezentowane wcześniej.
  Cały czas drżę czy Rompil nie dobierze się do mnie. Nie ma m nic na sumieniu, tak jak Barbapapa ;))), ale kto wie co wcześniej wypisywałem ;)
 • dziura_zabita_dechami 25.04.14, 09:52
  A Ty jesteś pracownikiem czy byłym pracownikiem, bo zdaje się w banku nie można w godzinach pracy korzystać z internetu w celach prwatnych ?
 • dziura_zabita_dechami 25.04.14, 09:54
  Poza tym skierowałem pytanie do Pani administrator, nie wiem dlaczego, zawsze w takich sytuacjach odpowiedzi pojawią się od innych osób.
 • dziura_zabita_dechami 25.04.14, 09:56
  Przypominam ponadto, iż istnieje już forum dedykowane tylko i wyłącznie pracownikom PKO aktualnie liczące 54 wpisy. To tylko tylu jest tu pracowników ? o ile nikt nie pisał więcej niż jednego postu ?
 • obb.serwator 25.04.14, 10:09
  dziura_zabita_dechami napisał:

  > Przypominam ponadto, iż [b]istnieje już forum dedykowane tylko i wyłącznie pracown
  > ikom PKO [/b]aktualnie liczące 54 wpisy. To tylko tylu jest tu pracowników ? o ile
  > nikt nie pisał więcej niż jednego postu ?

  Jakie forum masz na myśli?
 • dziura_zabita_dechami 25.04.14, 11:04
  Przyszpilone na samej górze - JA, pracownik PKO :)
 • obb.serwator 25.04.14, 11:14
  dziura_zabita_dechami napisał:

  > Przyszpilone na samej górze - JA, pracownik PKO :)

  Ciekawe. [b]Ponoć nie jesteś już pracownikiem[/b]. Skąd wiesz ile tam jest wypowiedzi? Masz dostęp do forum dla pracowników nie będąc pracownikiem?
 • obb.serwator 25.04.14, 10:01
  dziura_zabita_dechami napisał:

  > A Ty jesteś pracownikiem czy byłym pracownikiem, bo zdaje się w banku nie można
  > w godzinach pracy korzystać z internetu w celach prwatnych ?

  Pracownikiem
  W tej chwili nie mam godzin pracy
 • dziura_zabita_dechami 25.04.14, 10:08
  Ahhh....rozumiem....

  Urlopy, podróże pociągami, autobusami, tramwajami, szkolenia, brak godzin pracy są bardzo powszechny wśród pracowników banku.
 • rompil 25.04.14, 10:49
  obb.serwator napisał:

  > Cały czas drżę czy Rompil nie dobierze się do mnie. Nie ma m nic na sumieniu, t
  > ak jak Barbapapa ;))), ale kto wie [b]co wcześniej wypisywałem [/b];)
  >
  :D
  Państwo Admini! Ten wpis wygląda na prowokację. Jest niepotrzebny. Skreślić!

  --
  [b][i]Uprzejmie informuję, że barbapapa003 nie jest osobą a tylko nickiem reprezentującym tzw. "grupę barbapapy".
  (Autor: barbapapa003, znany tu jako troublemaker_recovery)[/i][/b]
 • szar_amysz 26.04.14, 02:21
  dziura_zabita_dechami napisał:

  > szar_amysz napisała:
  la administratora, nie rozumiem więc,
  > dlacz
  > > ego te
  > > > nże administrator zwraca uwagę osobie, która to robi.
  > >
  >>
  > > :D Dobry to żart - tynfa wart Dziuro ;)

  > Nie wiem, co w tym śmiesznego, administratora raczej nie powinny rozśmieszać je
  > go własne zaniedbania w roli administratora.

  :D Dobre, bardzo dobre.;) Naprawdę nie wiesz Academusie? ;)


  No tak...ale dla Pani wpisy barbiego czy dziury to dyrdymały

  Niezupełnie - nie płacz ;) Jeśli Pan Dziura i Pan Barbapapa dyskutuje merytorycznie to nie :)

  natomiast rompila
  > to pełna merytoryka pożądana biorąc pod uwagę poziom forum.

  Rompil to nasze zwierciadło - odbicie - mówiłam to juz. Poziom Forum "jest wypracowany przez nas wszystkich- będzie różny w zależności od poziomu naszych wpisów.
  Pozdrawiam :)
 • rompil 25.04.14, 08:38
  dziura_zabita_dechami napisał:

  > Demaskowania klonów to praca dla administratora, nie rozumiem więc, dlaczego te
  > nże [b]administrator zwraca uwagę osobie[/b], [b]która[/b] to robi.
  :D
  Musisz się przyzwyczaić, że ten pajac [b]każdemu kto ma swoje zdanie przypnie łatkę pisania z różnych nicków[/b]. Kim ja już nie byłem - exfreudem, redkiem, teraz tobą. Hieny tak mają - niszczą przeciwników jak nie mają argumentów

  --
  Uprzejmie informuję, że barbapapa003 nie jest osobą a tylko nickiem reprezentującym tzw. "grupę barbapapy".
  (Autor: barbapapa003, znany tu jako troublemaker_recovery)
 • tor-r-es 19.04.14, 16:04
  barbapapa003 napisał:


  > [b]Banów[/b]? Nie potrafię policzyć :D [b]Ze dwadzieścia? :D :D
  [/b]

  ze 20 banów to pewnie ze 20 klonów. no Trouble i ty masz pretensje do innych :D
 • barbapapa003 19.04.14, 17:40
  tor-r-es napisała:

  > ze 20 banów to pewnie ze 20 klonów. no Trouble i ty masz pretensje do innych :D

  Po banie każdy poprzedni wypada z forum i z użycia. To nie są klony, nie działają zbiorowo. Nie mam takiej gromadki i nigdy nie miałem :)
 • rompil 20.04.14, 10:30
  barbapapa003 napisał:

  > tor-r-es napisała:
  >
  > > ze 20 banów to pewnie ze 20 klonów. no Trouble i ty masz pretensje do inn
  > ych :D
  >
  > Po banie każdy poprzedni wypada z forum i z użycia. [b]To nie są klony, nie działa
  > ją zbiorowo.[/b] Nie mam takiej gromadki i nigdy nie miałem :)
  :D:D:D
  Uprzejmie informuję, że [b]barbapapa003[/b] nie [b]jest[/b] osobą a tylko [b]nickiem reprezentującym tzw.[u] "grupę barbapapy"[/b].[/u]
 • rompil 21.04.14, 06:47
  barbapapa003 napisał:


  > Po banie każdy poprzedni wypada z forum i z użycia. [b]To nie są klony, nie działa
  > ją zbiorowo. [u]Nie mam takiej gromadki i nigdy nie miałem[/b] :)[/u]
  :D:D:D
  Uprzejmie informuję, że [b]barbapapa003[/b] nie [b]jest[/b] osobą a tylko [b]nickiem reprezentującym tzw. [u]"grupę barbapapy".[/b][/u]
 • skuter44 21.04.14, 08:18
  Rompil : Uprzejmie informuję, że barbapapa003 nie jest osobą a tylko nickiem reprezentującym tzw. "grupę barbapapy".

  Barbapapa : Podkreślam, że barbapapa jest tylko redaktorem zamieszczającym wypowiedzi grupy osób w tym własne.

  .....i pisz tu wiersze....
 • barbamama003 21.04.14, 08:51
  skuter44 napisał:

  > Rompil : Uprzejmie informuję, że barbapapa003 nie jest osobą a tylko nickiem re
  > prezentującym tzw. "grupę barbapapy".
  >
  > Barbapapa : Podkreślam, że barbapapa jest tylko redaktorem zamieszczającym wypo
  > wiedzi grupy osób w tym własne.
  >
  > .....i pisz tu wiersze....

  Czepiacie się. Już wszyscy pozapominaliście jak Ciastek przyznał się, że jego przemądrzałe teksty pisało kilka osó. On je tylko wklejał i w ten sposób dyskutował merytorycznie ;). Wtedy Wam nie przeszkadzało?
 • skuter44 21.04.14, 09:17
  Mama Barbi pisze do mnie :
  [b]Czepiacie się[/b]. --- [i]kto się czepia. Ja porównuję interpretację jednej wypowiedzi.[/i

  Już wszyscy [b]pozapominaliście[/b]([i]kto?[/i]) jak Ciastek [b]przyznał się,[/b]([i]to był przesłuchiwany ?[/i]) że [b]jego przemądrzałe teksty pisało kilka osób [/b]([i]ma więc grono mądrych przyjaciół[/i]). [b]On je tylko wklejał [/b]([i]i chyba firmował jako swoje, to jakie tu porównanie ?[/i]) i w ten sposób [b]dyskutował merytorycznie[/b] ([i]czyli było okej, normalnie[/i]) ;). [b]Wtedy Wam nie przeszkadzało[/b]? ---
  [i]
  Do kogo te pretensje ? Jeśli chodzi o mnie nie przeszkadza mi ten kto pisze aby pisał sensownie, zgodnie z zasadami forum, z przekonaniem, że pisze praw[/i]dę.

 • barbamama003 21.04.14, 11:16
  skuter44 napisał:

  > Mama Barbi pisze do mnie :
  > [b]Czepiacie się[/b]. --- [i]kto się czepia. Ja porównuję interpretację jednej
  > wypowiedzi.[/i

  Wszystkie klony, które rzuciliście do akcji przeciw Grupie Barba

  > Już wszyscy [b]pozapominaliście[/b]([i]kto?[/i]) jak Ciastek [b]przyznał się,[/
  > b]([i]to był przesłuchiwany ?[/i])
  Przyznał się sam, z własnej nieprzymuszonej woli

  że [b]jego przemądrzałe teksty pisało kilka
  > osób [/b]([i]ma więc grono mądrych przyjaciół[/i]).
  Byłoby tak gdyby wszystkie jego wpisy były mądre. Pierwszy z brzegu orzykład dotyczył odpowiedzialności zakładu pracy za mobbing
  [b]On je tylko wklejał [/b
  > ]([i]i chyba firmował jako swoje, to jakie tu porównanie ?[/i])
  Udawał, że coś co nie było jego, jest jego
  i w ten sposób
  > [b]dyskutował merytorycznie[/b] ([i]czyli było okej, normalnie[/i]) ;).
  Jeśli manipulowanie dyskusją jest normalne, to okey było normalnie
  [b]Wted
  > y Wam nie przeszkadzało[/b]? ---
  > [i]
  > Do kogo te pretensje ?
  Do tych, którym teraz przeszkadzają wpisy Bar...
  >Jeśli chodzi o mnie nie przeszkadza mi ten kto pisze aby
  > pisał sensownie, zgodnie z zasadami forum, z przekonaniem, że pisze praw[/i]dę
  W takim razie wytłumacz dlaczego przeszkadza Ci obecna próba obrony byłych pracowników przed wyrzuceniem z forum?
 • skuter44 22.04.14, 19:45
  barbamama pyta -...."wytłumacz dlaczego przeszkadza Ci obecna próba obrony byłych pracowników przed wyrzuceniem z forum? "

  Pytanie jest niejasno zadane:
  Rozumiem, że pytasz o to "dlaczego przeszkadzają ci [b]wszelkie [/b]próby obrony byłych pracowników ...." [u]Odp[/u]: [i]Takich nie widzę, widzę jedynie samoobronę byłych pracowników przy wsparciu ich klonów.[/i] Takie próby pomijają moją osobę - też b.pracownika - ja sam odpowiedziałem na ataki, poczytałem co mi niektórzy pracownicy zarzucają, poddałem się ich dalszej ocenom, czekam na te wypowiedzi, zastosuję się do
  decyzji założyciela i głównych gospodarzy forum - pracowników banku. Nie ode mnie już
  zależy jaka będzie ta ocena. Nie mam nic do obrony o do ukrycia. [b]Nie przeszkadzają mi
  zachowania innych byłych pracowników [/b]ale nie myślę być obrońcą innych, wchodzić do grupy zorganizowanej (jak ta istniejąca ). Broni się ten który jest winny i który trzyma się
  kurczowo na forum, tak jak by to było jego jedyne źródło utrzymania.

  Najlepszą forma obrony na forum byłych pracowników była by pomoc Założyciela i wypowiedzi pozytywne na forum pracowników banku.
  Nie muszę być adwokatem w ogólnej sprawie byłych pracowników, bo sam nim jestem i sam potrafię się znaleźć w zaistniałej sytuacji. Tylko proszę mi przeszkadzać, jak ja to robię - w stosunku do pozostałych "byłych".
 • ukryty_wafel 22.04.14, 12:03
  barbamama003 napisała:
  ...
  >
  > Czepiacie się. Już wszyscy pozapominaliście jak Ciastek przyznał się, że jego p
  > rzemądrzałe teksty pisało kilka osó.

  To ja przypomne. Nie znam sie na wszystkim tak konkretnie zna sie na wszystkim Malma, Trouble i Exworker. Ja nie. Nie wszystko da sie wygrzebac w Google by udawac wszystkowiedzącego. Dlatego czasami jak na czyms sie nie znałem, prosiłem moich kolegow i kolezanki, ktore sie na czyms tam znały, by mi pomogli i czasami ich teksty tu wklejalem jako swoje. I takie sa fakty. I ludzie to pamietają :) spoko. Ja teraz jak sie na czyms nie znam, to sie nie wypowiadam - dzieki temu rzadziej tu piszę co zapewne wiele osob odbiera z ulgą :)

  >On je tylko wklejał i w ten sposób dyskuto
  > wał merytorycznie ;).

  Dokładnie. Wolałem wkleić czyjs tekst merytorycznie poprawny niz rzeźbić w g.... udajac mędrca. A ja sie do tego przyznałem. W tym tkwi roznica pomiedzy mna i Troublem i jego klonami.

  > Wtedy Wam nie przeszkadzało?

  Przeszkadzało! A w szczegolnosci Trouble i Exworkerowi oraz gronu jego wielbicieli Czyli Malmie, zakichanej w nim Agrafce, Kotwicy i innym. Ale ja do tego sie przyznałem. A to co wyprawia. Barbi-ekipa to cos, do czego sie Troubke nie chce sie przyznac pomimo tego, ze go na tym złapano. Przyjął metode - zaprzeczać do konca, cokolwiek ten koniec znaczy. Trouble wierzy, że jest mądrzejszy niz reszta " głupoli", ze jest sprytniejszy i z czasem ludzie zapomną, pamięć im sie zatrze i znowu naskoczyć na Wafla, wiec teraz sie wyciąga cos, co w sumie złe nie było, byleby pdwrocic uwage od swoich wpadek :)

  Dobre! Ale tego ludzie juz nie kupią :-)

 • agrafek10 22.04.14, 20:10
  ukryty_wafel napisał:  >
  > Przeszkadzało! A w szczegolnosci Trouble i Exworkerowi oraz gronu jego wielbici
  > eli Czyli Malmie, zakichanej w nim Agrafce, Kotwicy i innym.

  Nie taka Agrafka zakichana jak ją malują;)))
 • rompil 24.04.14, 08:54
  ukryty_wafel napisał:

  > [b]To ja przypomne[/b]. Nie znam sie na wszystkim tak konkretnie zna sie na wszystkim
  > Malma, Trouble i Exworker. Ja nie. Nie wszystko da sie wygrzebac w Google by ud
  > awac wszystkowiedzącego. Dlatego czasami jak na czyms sie nie znałem, prosiłem
  > moich kolegow i kolezanki, ktore sie na czyms tam znały, by mi pomogli i czasa
  > mi ich teksty tu wklejalem jako swoje. I takie sa fakty. I ludzie to pamietają
  > :) spoko. Ja teraz jak sie na czyms nie znam, to sie nie wypowiadam - dzieki te
  > mu rzadziej tu piszę co zapewne wiele osob odbiera z ulgą :)
  >
  > Dobre! Ale [b]tego ludzie juz nie kupią [/b]:-)
  >
  :D
  Ja tak tylko skromnie, bo ja juz tylko cżesciej czytam niz pisze i [b]w bezsensowne polemiki sie nie wdaje[/b].
 • barbapapa003 19.04.14, 11:23
  obb.serwator napisał:

  > Przez kogoś kto zachowywał się w ten sam sposób?

  [b]Kłamiesz po prostu.[/b]:) Nigdy nie montowałem grupy klonów do jednoczesnego ataku (gnębienia) kogoś ani nie udawałem nowego pracownika jeżdżącego na nieistniejące szkolenia żeby się uwiarygodnić. Kiedyś używałem tylko nowych nicków głównie dlatego że byłem wciąż banowany (i nie tylko ja, takie czasy były). Teraz nikt nikogo nie banuje więc tego od dawna nie robię.
 • obb.serwator 19.04.14, 12:43
  barbapapa003 napisał:

  > obb.serwator napisał:
  >
  > > Przez kogoś kto zachowywał się w ten sam sposób?
  >
  > [b]Kłamiesz po prostu.[/b]:) Nigdy nie montowałem grupy klonów do jednoczesnego
  > ataku (gnębienia) kogoś ani nie udawałem nowego pracownika jeżdżącego na nieis
  > tniejące szkolenia żeby się uwiarygodnić. Kiedyś używałem tylko nowych nicków g
  > łównie dlatego że byłem wciąż banowany (i nie tylko ja, takie czasy były). Tera
  > z nikt nikogo nie banuje więc tego od dawna nie robię.

  Wiem, że bardzo byś chciał, ale muszę Cię zmartwić. Udowodnione zostało, że jako meritt16 kopiowałeś teksty innych i wklejałeś jako własne. M.in. takie zachowanie zarzuciliście (zarzuciłeś) wspólnie z alcybiadesem tergam. Uprawnione jest więc twierdzenie, że zachowywałeś się tak samo, no może trzeba napisać, że tergam zachowywała się tak jak meritt, czyli troublemaker, czyli barbapapa. Co masz (macie) do torres i annamarii do teraz nie rozumiem :D
 • barbapapa003 19.04.14, 15:23


  >Udowodnione zostało, że jak
  > o meritt16 kopiowałeś teksty innych i wklejałeś jako własne. [b]M.in[/b]. takie zachow
  > anie zarzuciliście (zarzuciłeś) wspólnie z alcybiadesem tergam. [b]Uprawnione [/b]jest
  > więc twierdzenie, że zachowywałeś się [b]tak samo,[/b] no może trzeba napisać, że ter
  > gam zachowywała się tak jak meritt, czyli troublemaker, czyli barbapapa

  Nie jest uprawnione. Jak m.in. to nie tak samo... To był tylko jeden wspólny element wcale nie najważniejszy. [b]Zarzut dotyczy tego, że T. udaje nowego pracownika,[u] buduje fałszywą tożsamość[/u].[/b] Wskazywały na to przeanalizowane przeze mnie możliwości związane z KP. Ten fałszywy wpis to taki dodatek.
  Nigdy nie budowałem fałszywej tożsamości, nie udawałem kasjera, doradcy, młodego, starego itd. To by było takie samo zachowanie. Kłamiesz zarzucając mi takie samo zachowanie.
 • barbapapa003 19.04.14, 11:39
  obb.serwator napisał:

  > Obiektywnie patrząc na to co się ostatnio dzieje można powiedzieć, że schemat j
  > est następujący. Rozpoczęła się dyskusja na temat, czy byli pracownicy, ze wzgl
  > ędu na luźniejsze kontakty z bankiem, są w stanie brać udział w dyskusji o spra
  > wach zajmujących pracowników, w sensowny sposób.

  Ta "dyskusja" polegała na bezczelnym wytykaniu byłym jakiś wyimaginowanych kompleksów. Obiektywne patrzenie nie ma tu zastosowania. [b]Ja to odbieram jednoznacznie jako atak[/b] i w tym wypadku moje zdanie decyduje a nie Twoje bo to ja byłem celem. Wszystko zaczęło się więc [b]od ataku na byłych pracowników[/b]

  > Reakcją na tę dyskusję był ata
  > k Alcybiadesa7 i Barbapapy003 na Tergam i Torres.

  Oczywiście T. i T. mają prawo takie same jak ja również czuć się atakowane ale[b] "atak" na Nie nastąpił w wyniku ich "ataku"[/b]. Same go wywołały.

  > Obaj? Koledzy próbowali zaata
  > kować także Annę Marię. Chyba jednak nie udało im się niczego "na nią" znaleźć

  Na żadną z tych trzech osób niczego nie szukałem a tylko skomentowałem nieścisłości wykazane przez A. I przede wszystkim nie obaj w przypadku Anny Marii.
 • obb.serwator 19.04.14, 12:49
  barbapapa003 napisał:


  > Ta "dyskusja" polegała na bezczelnym wytykaniu byłym jakiś wyimaginowanych komp
  > leksów. Obiektywne patrzenie nie ma tu zastosowania. [b]Ja to odbieram jednozna
  > cznie jako atak[/b] i w tym wypadku [b]moje zdanie decyduje a nie Twoje[/b] bo to ja b
  > yłem celem. Wszystko zaczęło się więc [b]od ataku na byłych pracowników[/b]
  >
  Fantastyczny sposób prowadzenia dyskusji. Jeszcze się z czymś takim nie spotkałem. W ten sposób rzeczywiście jesteś wstanie uzasadnić wszystko :D
  Twój sposób argumentacji coraz silniej zaczyna przypominać argumenty ukrytego wafla. On również uważał, że większość atakuje i łamie zasady. Sam robił tak samo, ale wtedy to nie był już atak i nie łamał zasad :D
  Niestety trouble. Ciebie nikt nie zaatakował. Ty co najmniej przyłączyłeś się do nagonki i zaszczuwania t i t. Tak to wygląda obiektywnie.
 • barbapapa003 19.04.14, 15:31
  obb.serwator napisał:

  > Fantastyczny sposób prowadzenia dyskusji. Jeszcze się z czymś takim nie spotkał
  > em. W ten sposób rzeczywiście jesteś wstanie uzasadnić wszystko :D

  Nie spotkałeś? A powinieneś. Sprawy o pomówienie odbywają się z oskarżenia prywatnego. To osoba poszkodowana decyduje czy czuje się pomówiona czy nie. Nie osoby postronne. Chyba, że jesteś sędzią? :)

  > Niestety trouble. Ciebie nikt nie zaatakował

  O tym ja decyduję. Patrz wyżej... :)
 • obb.serwator 19.04.14, 15:51
  barbapapa003 napisał:


  > O tym ja decyduję. Patrz wyżej... :)

  Skoro tak myślisz, to trudno prowadzić dalej tę dyskusję.
  Ja pozostanę przy swoim zdaniu. Rozmowa o tym, czy byli pracownicy mają coś sensownego do powiedzenia na temat aktualnej sytuacji w banku się toczy. Tergam i Torres zostały w brzydki sposób zaatakowane. Ty w tym uczestniczysz. Jednocześnie sam zachowywałeś się tak jak wykazł rompil. Tyle w tym temacie z mojej strony.
  Pozdrawiam :)
 • barbapapa003 19.04.14, 19:31
  obb.serwator napisał:

  > Rozmowa o tym, czy byli pracownicy mają coś sen
  > sownego do powiedzenia na temat aktualnej sytuacji w banku się toczy.

  Byli mają. Łatwo znaleźć kilka merytorycznych wątków. [b]Popatrz lepiej czym zajmują się obecni pracownicy. Ganiają za barbapapą :D :D :D Bardzo, bardzo sensowne :D[/b] A ja grzecznie odpowiadam i czekam aż wyleczycie już wszystkie Wasze kompleksy i poczujecie ulgę :D

  > Tergam i Torres zostały w brzydki sposób zaatakowane. Ty w tym uczestniczysz

  One pierwsze obrażały byłych pracowników pogardliwymi tekstami o leczeniu kompleksów. Nie musiały tego robić.

  > Jednocześnie sam zachowywałeś się tak jak wykazł rompil.

  Niczego nie wykazał. [b]Kłamiesz[/b] :)
 • rompil 19.04.14, 19:56
  barbapapa003 napisał:


  > > Jednocześnie sam zachowywałeś się tak jak [b]wykazł rompil[/b].
  >
  > Niczego nie wykazał. [b]Kłamiesz[/b] :)
  :D
  > Nie mam żadnego braku. Oczywiście, że ja to wymyśliłem jako najlepszy i praktyc
  > znie niewykrywalny sposób trollowania. Była wojna... ;) [b]Zrobiłem 2-3 próby żeby
  > sprawdzić jak to działa i [u]koniec[/u][/b]. Merrit dawno nie istnieje. Na dużą skalę wpr
  > owadził to Rompil. Kto by tego nie robił to nie jest normalne zachowanie bo zos
  > tało wymyślone jako broń ;) No i właśnie Acybiades wskazał kogoś kto to również
  > robił... Co mam o tym myśleć?
  :D
  Zgadza się ;) to część projektu meritt16 ;) [b]Jest tego więcej ;) [u]Niewykryte[/u] do dzisiaj[/b]. Ciastek był bezradny. Posądzał mnie o szaleństwo i masówkę z którą nie miałem nic wspólnego a ja eksperymentowałem :) Miał szczęście, że mnie nie wkurzył za bardzo bo próby wyszły pomyślnie ale atak został odwołany ;) Teraz bawi się tym rompil :D
 • barbapapa003 19.04.14, 20:27
  Bredzisz Rompil. To jest właściwa kolejność:

  > Zgadza się ;) to część projektu meritt16 ;) [b]Jest tego więcej ;) [u]Niewykryt
  > e[/u] do dzisiaj[/b]. Ciastek był bezradny. [b]Posądzał mnie o szaleństwo i masówk
  > ę z którą [u]nie miałem nic wspólnego[/u][/b] a ja eksperymentowałem :) Miał szczęście, że
  > mnie nie wkurzył za bardzo bo [b]próby wyszły pomyślnie ale [u]atak został odwołany[/u][/b]
  > ;) Teraz bawi się tym rompil :D


  > > Nie mam żadnego braku. Oczywiście, że ja to wymyśliłem jako najlepszy i p
  > raktyc
  > > znie niewykrywalny sposób trollowania. Była wojna... ;) [b]Zrobiłem 2-3 p
  > róby żeby
  > > sprawdzić jak to działa i [u]koniec[/u][/b]. Merrit [b]dawno nie istnieje[/b]. N
  > a dużą skalę wpr
  > > owadził to Rompil.

  Pierwszy wpis kilka m-cy temu po odkryciu [b]jednego [/b]wpisu. Odpowiadam: jest tego więcej [b]bo jest kilka.[/b]
  Drugi wpis kilka dni temu. [b]Potwierdzam[/b], że jest więcej [b]bo jest kilka[/b].
  Z tych kilku rzeczywiście odkryty był chyba tylko jeden.
  Żadnej sprzeczności. Kilka razy dokładnie to opisywałem. Nic nie znalazłeś. Nie kompromituj się. Chociaż masz wyznawców. [b]Ty masz tego na koncie prawie [u]150 sztuk[/u] trollu[/b] :D
 • rompil 19.04.14, 21:47
  barbapapa003 napisał:


  > Żadnej sprzeczności. Kilka razy dokładnie to opisywałem. Nic nie znalazłeś. Nie
  > kompromituj się. Chociaż masz wyznawców. [b]Ty masz tego na koncie prawie [u]1
  > 50 sztuk[/u] trollu[/b] :D
  :D
  Ale to przecież [b]Ty nas opluwasz[/b], Ty piszesz o rzyganiu, nazywasz nas idiotami. Nie prowadzę żadnej wojny manipulancie Nic Ci nie zrobiłem. To [b]Ty nas ciągle atakujesz[/b]. Odmienne poglądy szanuję. [b]Nie pozwalam na kłamstwo i obrażanie ludzi[/b].
 • barbapapa003 19.04.14, 23:44
  rompil napisał:

  > Ale to przecież [b]Ty nas opluwasz[/b], Ty piszesz o rzyganiu, nazywasz nas idi
  > otami. Nie prowadzę żadnej wojny manipulancie Nic Ci nie zrobiłem. To [b]Ty na
  > s ciągle atakujesz[/b]. Odmienne poglądy szanuję. [b]Nie pozwalam na kłamstwo i
  > obrażanie ludzi[/b].

  Nic się nie zmieniło. Nadal nie pozwalam na ataki jak teraz ten na byłych pracowników, na obraźliwe komentarze o kompleksach, na upokarzającą próbę wyrzucenia Nas z forum. Niestety nie będę miły w stosunku do Tych, którzy takie działania podejmują. Trouble się nie zmieniają ;)

  Jak już cytujesz to wklej więcej z tego samego wpisu:

  "Bana? Nie rozśmieszaj mnie. [b]Nie zależy mi na nicku. Nie muszę być rozpoznawany.[/b] Ja skromny facet jestem :) I tak będę pisał kiedy chcę. Chcesz pokoju to skończ z chamstwem."

  "Bredzenie o rzygach, garstce idiotów na innym forum które tylko Ty reklamujesz, wystraszonych derektorkach itp. To Twoje bredzenie. Ty niszczysz to forum. To przez Ciebie ludzie odchodzą z forum. Pod zły adres kierujesz te uwagi. Do siebie je kieruj.
  Chcesz pomocy? O nowym KP spróbowałem coś napisać. Może w czymś Ci pomoże. W czasie [b]kiedy Ty zajmujesz się banowaniem ja próbuję zrobić coś z sensem[/b]. Tym się różnimy manipulancie :)"

  (troublemaker_recovery)
 • q.p.r 20.04.14, 13:20
  barbapapa003 napisał:


  > Nic się nie zmieniło. Nadal nie pozwalam na ataki jak teraz ten na byłych praco
  > wników, na obraźliwe komentarze o kompleksach, na upokarzającą próbę wyrzucenia
  > Nas z forum. Niestety nie będę miły w stosunku do Tych, którzy takie działania
  > podejmują. Trouble się nie zmieniają ;)

  to ja ci qrede trable powiem, ze sie poczulem obrazony twoimi slowami; poczulem ze mnie zaatakowales; te qrede teksty o inteligencji i poziomie z gimnazjum byly obrazliwe; jak sam qrede pierdzielisz ze to sie indywidualnie ocenia czy byl atak i czy byla obraza, to ja ci qrede mowie ze mnie obraziles i czekam az mnie przeprosisz; przy okazji uwazam ze powinienes tez przeprosic dziewczyny, bo to co im zrobiles bylo obrzydliwe
 • ukryty_wafel 20.04.14, 00:19
  Ale ubaw po pachy :) Dlatego sie nie wcinam.
  Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma :)
 • rompil 20.04.14, 13:45
  ukryty_wafel napisał:

  > Ale ubaw po pachy :) Dlatego sie nie wcinam.
  > [b]Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma :)
  [/b]
  :D
  To nie jest takie jednoznaczne... Niektóre najgłośniejsze małpy miały jeszcze maczugi do walenia po głowie innych głośnych małp. To zmieniało układ sił. Teraz maczugi niby pochowane i tak do końca nie wiadomo jak to się rozwinie
 • skuter44 20.04.14, 15:30
  Ostatnio rompil piszesz jasno, nawet ja to rozumiem.
 • barbotine003 20.04.14, 18:45
  skuter44 napisał:

  > Ostatnio rompil [b]piszesz[/b] jasno, nawet ja to rozumiem.

  Skuter, zastanów się dobrze nim drugi raz tak zabłyśniesz. Widziałeś by rompil napisał kiedyś coś swojego? Takie pochwały możesz kierować pod innym adresem ;)
 • ukryty_wafel 20.04.14, 19:38
  A ja uwazam, ze Rompil robi tu cos dobrego. Naprawde. Nie mam tyle czasu by sprawdzac, co kts napisal. Mi sie tez od nieg dostało. Natomiast fajnie, ze pełni tutaj czy chce czy nie, funkcje Przypominacza.
  Natomiast Barbacośtam, nie odgrażaj sie za to, ze Skuter napisal coś innego niż oczekujesz.
  Nie mozesz obrazac i grozić innym tylko dlatego, ze maja inne zdanie. Skuter ma prawo swoje pochwały czy opinie klierować do kogo chce a Ty nie masz prawa mowic nikomu co ma robic i iak ma myslec. Gdybys potrafił, to bys starał sie przekonac go. Ale sie ciskasz, bo nie jestes w stanie? No to objawiasz swoja słabość.
 • rompil 20.04.14, 19:44
  ukryty_wafel napisał:

  > A ja uwazam, ze [b]Rompil robi tu cos dobrego[/b]. Naprawde. Nie mam tyle czasu by spr
  > awdzac, co kts napisal. Mi sie tez od nieg dostało. Natomiast fajnie, ze pełni
  > tutaj czy chce czy nie, funkcje Przypominacza.
  :D
  Kurna Rompil, [b]robisz tu zamieszanie[/b]! ;-)
 • skuter44 20.04.14, 20:22

  Barbotine. Piszesz - Skuter, zastanów się dobrze nim drugi raz tak zabłyśniesz.

  Napisałem , by zachęcić rompila do jasnych (dla mnie) kopii wpisów.
  Tę ostatnio zrozumiałem, zakwalifikowałem.

  Ja, w odróżnieniu od różnych odmian Barbi , nie po to tu piszę by zabłyszczeć.
 • obb.serwator 20.04.14, 10:56
  barbapapa003 napisał:


  > > [b]Tergam i Torres zostały w brzydki sposób zaatakowane. Ty w tym uczestnicz
  > ysz[/b]
  >
  > One pierwsze obrażały byłych pracowników pogardliwymi tekstami o leczeniu kompl
  > eksów. Nie musiały tego robić.
  >
  > > Jednocześnie sam zachowywałeś się tak jak wykazł rompil.
  >
  > Niczego nie wykazał. [b]Kłamiesz[/b] :)

  Kolejne Twoje wypowiedzi wklejane przez Rompil pokazują, że ja nie.
  Zarzucając mi kłamstwo atakujesz mnie i obrażasz. Sam wijesz się w tłumaczeniu swoich własnych słów.
  Czas byś przeprosił wszystkich pracowników banku, których atakujesz.
  Przeproś Tergam i Torres. Przeproś tych wszystkich, których inteligencję podważałeś usiłując odwrócić sens swoich wcześniejszych wypowiedzi.
  Mnie nie musisz przepraszać. Wystarczy mi satysfakcja, że się w tym wszystkim pogubiłeś. Taką grupę namotałeś, że wymknęła Ci się spod kontroli.
 • barbapapa003 19.04.14, 15:47
  d.p.r napisał:

  > Twoje zachowanie, w którym oskarżasz
  > kilka osób o [b]bycie klonami[/b] o to że [b]tworzą swoją legendę[/b] o to że kłamią, a tymcz
  > asem gdy sam zostajesz przyłapany na identycznym zachowaniu

  Nie zostałem przyłapany na mnożeniu klonów ani tworzeniu legendy.

  > Zwracanie Ci uwagi że z Twojego zachowania na forum, prób przedstawiania zawsze
  > zdania przeciwnego do pozytywnych wpisów wynika że leczysz jakiś kompleks zwią
  > zany z odejściem z banku, uważam za dyskusję.

  A Ty jakie kompleksy tu leczysz? :) Podyskutujemy? Bo to też uważasz za dyskusję prawda?

  > Twoje ataki na osoby, które zwrac
  > ają na takie Twoje zachowanie Twoją uwagę uważam za mieszanie w dyskusji.

  Kompletnie się pomieszałeś. Wmawianie komuś kompleksów to personalny atak i zwykłe prostactwo. W dodatku zrobiła to grupa osób. To proste jak budowa cepa i nie dorobisz do tego żadnej filozofii. :)
 • tor-r-es 19.04.14, 16:11
  barbapapa003 napisał:


  > Nie zostałem przyłapany na [b]mnożeniu klonów[/b] ani tworzeniu legendy.
  >
  Trouble ja rozumiem, że jesteś wkurzony bo rompil cię przyłapał, ale żeby aż tak sobie tu z ludźmi w kulki lecieć. sam się przyznałeś w odpowiedzi do dziury do ok. 20 banów. a każdy ban to przecież nowy klon. więcej szacunku dla rozmówców o boski :)
 • dziura_zabita_dechami 19.04.14, 16:54
  Mój Boże kogo teraz PKO zatrudnia.
 • barbapapa003 19.04.14, 17:45
  dziura_zabita_dechami napisał:

  > Mój Boże kogo teraz PKO zatrudnia.

  Też się zastanawiam :) Frustratów leczących kompleksy na forum? :D Ale aż tylu Ich jest? I jak się wymieniają... Sztafeta normalnie ;) Ciekawe tylko jak próba dowalenia barbapapie ma Im pomóc? Chyba taki ważny jestem? Bo dowalaniem byle komu chyba by się [b]śmietanka PKO BP[/b] nie zajmowała? :D :D :D
 • barbapapa003 19.04.14, 17:35
  tor-r-es napisała:

  > barbapapa003 napisał:
  >
  >
  > > Nie zostałem przyłapany na [b]mnożeniu klonów[/b] ani tworzeniu legendy.
  > >
  > Trouble ja rozumiem,[b] że jesteś wkurzony[/b] bo rompil cię przyłapał, ale żeby aż ta
  > k sobie tu z ludźmi w kulki lecieć. sam się przyznałeś w odpowiedzi do dziury d
  > o ok. 20 banów. a każdy ban to przecież nowy klon. więcej szacunku dla rozmówcó
  > w o boski :)

  Torres, to jest Wasz największy błąd, wydaje Wam się, że jestem wkurzony :D Pisząc tu nie mam uczuć i lepiej to sobie zakodujcie. Może jakiś czas jeszcze Wam będę odpowiadał a potem [b]zrobię i zamieszczę jakieś podsumowanie z aktywności pracowników PKO na forum. Zobaczymy co Was interesuje :D :D :D [/b]
  Mnie się nie da przyłapać bo zawsze pisałem prawdę a to wystarczy żeby nie być przyłapanym Słonko :)
  Nowy nick po banie to nie klon bo stary był likwidowany. Klony to te działające w większej grupie i służące niecnym celom :)
  Brakiem szacunku i zwykłym chamstwem jest wmawianie komuś kompleksów. Mnie to nie dotyczy ale ważna jest zasada. Sama się postaraj o więcej szacunku.
  Poza tym czy o czymś nie zapomniałaś? - [url=http://forum.gazeta.pl/forum/w,34837,136839065,150612187,Re_szanuj_szefa_swego_bo_mozesz_miec_gorszego.html?wv.x=2]Twoje życzenie[/url], [url=http://forum.gazeta.pl/forum/w,34837,136839065,150612371,Re_szanuj_szefa_swego_bo_mozesz_miec_gorszego.html?wv.x=2]warunek konieczny[/url] (w tym pierwszym pomyliłaś mnie z barbabelle003)
 • barbalala003 19.04.14, 17:47
  barbapapa003 napisał:

  > (w tym pierwszym pomyliłaś mnie z barbabelle003)

  Torres, posłuchaj barbapapy003 i zacznij nas rozróżniać. Odrobina wysiłu i na pewno się uda :D
 • barbapapa003 19.04.14, 19:35
  barbalala003 napisała:

  > Torres, posłuchaj barbapapy003 i zacznij nas rozróżniać. Odrobina wysiłu i na p
  > ewno się uda :D

  Miotają się coraz rozpaczliwiej.[b] Pewnie bankowy kontrwywiad dostał plan na wyciszenie wszystkich na B. :D [/b]MS czuwa to muszą się ruszać :D Coś w tym musi być bo skąd tak niezwykle merytoryczna aktywność moich rozmówców ? :D
 • annamaria87 18.04.14, 22:53
  Tak. Pod warunkiem że mają coś do powiedzenia na temat warunków pracy. Awantury w stylu dzisiejszej nie wiem czy wiele osób interesują. Jeśli tak ma wyglądać ich udział w dyskusji to moim zdaniem można im podziękować i jak pisze torres poprosić by swoje kompleksy leczyli na forum Rozmowy... albo Co...
 • barbapapa003 18.04.14, 23:10
  annamaria87 napisała:

  > Tak. Pod warunkiem że mają coś do powiedzenia na temat warunków pracy. Awantury
  > w stylu dzisiejszej nie wiem czy wiele osób interesują. Jeśli tak ma wyglądać
  > ich udział w dyskusji to moim zdaniem można im podziękować i jak pisze torres p
  > oprosić by swoje kompleksy leczyli na forum Rozmowy... albo Co...

  Dzisiejsza awantura jak to nazywasz to dzieło grupy aktualnych pracowników która zapewne niedoceniana w korpo leczy po pracy swoje kompleksy po sponiewieraniu przez przełożonego za nędzną sprzedaż. Niestety niektórzy się do tego nie nadają i tutaj próbują zgrywać bohaterów.
  Odpowiada Ci taki styl rozmowy? :) Chcesz, masz :)
 • barbapapa003 19.04.14, 00:38
  scooter004 napisał:

  > Jeśli pozwolicie to ja swoje przedstawię pod koniec dyskusji :)

  Tak na poważnie to ta dyskusja jest zupełnie niepoważna. Niby do czego ma doprowadzić? Padnie komenda byli pracownicy precz? I co się wtedy stanie? Wszyscy byli staną się aktualnymi ;) Co to oznacza? Jeszcze większy burdel i koniec forum. Ta dyskusja tylko do tego może doprowadzić. Komu na tym zależy?
 • skuter44 19.04.14, 09:53
  Nie zakłócając wątku..... i tu wyjaśniam. Proszę nie traktować mnie jako biedulkę, bronić czy ośmieszać. Proszę też nie insynuować , że wypowiadając się w swoim imieniu, na swój temat , w jakiś cudowny sposób prowokuję innych. Jestem pytany o miejsce b.pracowników - odpowiadam. Nie wycofuję swojego zdania na temat tu poruszany , a jest to kolejny wątek (nie wiem czy temat wart aż takiego wielowątkowego międlenia).
  Być może moje spojrzenie na obecny i przyszły układ sił na forum, oceny jego uczestników, poglądy na temat banku, ocena sytuacji pracowników na dole struktury banku są odosobnione. Ale własne. I proszę mnie za to nie obrażać , nie śledzić , czy ścigać.

  Będzie powszechna negacja na forum mojej osoby.... wycofam się. Zrobię to dla dobra forum i z dużą ulgą. Nie ma tu bowiem i nie będzie już dobrej atmosfery. To można dziś wyczytać. Do forum przyssała się co najmniej trójka forumowiczów, którzy zaistnieją jako pracownicy i nic się nie zmieni. Poza tym jest wielka moda na codziennie inne nicki. Odejdą [i]jako[/i] kaśki37 a wrócą [i]jako[/i] kolejne hieny(biades). To forum jest jak jedna wieża Babel, wielojęzyczna .
 • skuter44 19.04.14, 11:17
  popraweczka
  jest - wrócą jako kolejne hieny(biades)
  [b]winno być[/b] - wrócą jako kolejne [i]jędzowate [/i](biades - wg łaciny)
 • alcybiades7 19.04.14, 13:20
  barbapapa003 napisał:

  > [b]Tak na poważnie to ta dyskusja jest zupełnie niepoważna.[/b] Niby do czego ma dopro
  > wadzić? Padnie komenda byli pracownicy precz? I co się wtedy stanie? Wszyscy by
  > li staną się aktualnymi ;) Co to oznacza? [b]Jeszcze większy burdel i koniec forum
  > . Ta dyskusja tylko do tego może doprowadzić. Komu na tym zależy?[/b]

  to co pozwoliłem sobie zaznaczyć w twojej wypowiedzi jest sednem całej tej akcji rozpętanej przeciwko byłym pracownikom, dopóki jest to forum byłych i obecnych, macie prawo się wypowiadać w każdym wątku i w sposób taki sam jak robią to wszyscy pozostali tzw. pracownicy, jeśli ktoś wyskakuje z takim pytaniem jak autor tego wątku(kolejny klon z podrobionym nickiem - tylko w fonetycznym brzmieniu przecież ;)) to jest on zwykłym prowokatorem,
  radzę ci nie wdawaj się w żadne zbędne dyskusje, bo klony niestety bawią się z tobą w kotka i myszkę, historia tego forum jest doskonale znana i nie musisz się przed nikim tłumaczyć, pozdrawiam cię i życzę zdrowych Świąt i tobie i tym, którym korporacja nie zdołała jeszcze odebrać zdolności do samodzielnego myślenia.

  Alcybiades - hiena grzebiąca w padlinie :D
 • barbotine003 19.04.14, 13:44
  alcybiades7 napisał:


  > to co pozwoliłem sobie zaznaczyć w twojej wypowiedzi jest sednem całej tej akcj
  > i rozpętanej przeciwko byłym pracownikom, dopóki jest to forum byłych i obecnyc
  > h, macie prawo się wypowiadać w każdym wątku i w sposób taki sam jak robią to w
  > szyscy pozostali tzw. pracownicy, jeśli ktoś wyskakuje z takim pytaniem jak aut
  > or tego wątku(kolejny klon z podrobionym nickiem - tylko w fonetycznym brzmieni
  > u przecież ;)) to jest on zwykłym prowokatorem,
  > [b]radzę ci nie wdawaj się w żadne zbędne dyskusje[/b], bo klony niestety bawią się z
  > tobą w kotka i myszkę, historia tego forum jest doskonale znana i nie musisz si
  > ę przed nikim tłumaczyć, pozdrawiam cię i życzę zdrowych Świąt i tobie i tym, k
  > tórym korporacja nie zdołała jeszcze odebrać zdolności do samodzielnego myśleni
  > a.
  >
  > Alcybiades - hiena grzebiąca w padlinie :D

  Myślę, że dobrze to przeanalizowałeś. O mnie nie musisz się martwić. Wafel nie dał mi rady, nie da też ta wojna clonów ;).
  Równie zdrowych Świąt życzę Tobie i wszystkim pracownikom. I byłym pracownikom też :D
 • rompil 19.04.14, 13:53
  alcybiades7 napisał:

  [b]>nie musisz si
  > ę przed nikim tłumaczyć[/b]
  :D
  Ja starałem się zapobiec rozwaleniu tego forum. Wielokrotnie ostrzegałem jak to się skończy. Bez rezultatu. Mobbi uznał, że wie lepiej. Nie wiedział... Szkoda, podziwiałem Go za to że miał jaja żeby to forum założyć i prowadzić. Niestety popełnił (i popełnia nadal) błąd, który kosztuje utratę forum. Ja do teraz jeszcze tu pisałem ale założenie przez Mysz tego wątku i kolejna wypowiedź szkalująca ludzi, którzy piszą po prostu tam gdzie lubią, przekonały mnie do tego żeby [b]ostatecznie stąd się wynieść.[/b] Chyba, że kiedyś coś naprawdę się zmieni na lepsze. Bawcie się dobrze. Pa.
  t. "

  Ricka zastąpię ja ale jak wyżej to napisano [b]nigdy więcej tam[/b]...


 • barbapapa003 19.04.14, 15:08
  rompil napisał:

  > przekonały mnie do tego żeby
  > ostatecznie stąd się wynieść. [b]Chyba, że kiedyś coś naprawdę się zmieni
  > na lepsze.[/b] Bawcie się dobrze. Pa.

  Co Ci znowu nie pasuje? Cenzury raczej nie widać, moderowanie dyskretne choć czasem coś zniknie, banów brak, można pisać głupoty o kompleksach byłych pracowników. Ze strony Adminów (chociaż to dalej Mysza) jednak dużo się zmieniło to wróciłem.
  Zaczynasz być nudny. Ja tak mogę długo Wam odpowiadać ale robicie śmietnik z forum...
 • rompil 19.04.14, 18:14
  barbapapa003 napisał:


  > Zaczynasz być nudny. Ja tak mogę długo Wam odpowiadać ale robicie śmietnik z fo
  > rum...
  :D
  Jak chcesz się bawić to się baw. Jeśli jednak cytujesz [b]geniusza[/b] i swojego guru nie podając źródła popełniasz daleko idącą nieostrożność. [b]Nie tacy Mu ulegli i już ich tu nie ma ;)[/b]
 • barbapapa003 19.04.14, 19:22
  rompil napisał:

  > Jeśli jednak cytujesz [b]geniusza[/b] i swojeg
  > o guru nie podając źródła popełniasz daleko idącą nieostrożność.

  O to jest dobre :) Tak zmasowany atak na barbapapę całej drużyny sfrustrowanych pracowników PKO BP próbujących leczyć tu kompleksy dowodzi, że barbapapa to Ktoś... ;) Gdyby barbapapa był zwyczajnym idiotą to kto z pracowników PKO mógłby chcieć poświęcić mu tyle czasu? :D

  > [b]Nie tacy Mu ulegli i już ich tu nie ma ;)[/b]

  No cóż... To prawda. Przykre ale nie mogę patrzeć jak ktoś źle traktuje ludzi. Zawsze będę to zwalczał i zawsze wygram :)
 • barbapapa003 19.04.14, 15:12
  alcybiades7 napisał:

  > radzę ci nie wdawaj się w żadne zbędne dyskusje, bo klony niestety bawią się z
  > tobą w kotka i myszkę

  Dzięki :) Spokojnie, to nie pierwszy raz. To ja się z Nimi bawię ;)
 • scooter004 23.04.14, 16:16
  Obiecałem się wypowiedzieć pod koniec dyskusji. Nie wiem co prawda, czy ktoś jeszcze chce coś dodać, ale powoli temat się wyczerpuje.
  Moim zdaniem każdy może zabierać tu głos. Czy to obecny pracownik czy były.
  Ważniejsze jest co każdy ma do powiedzenia. Pracownicy "byli" pamiętają bank z okresu gdy w nim pracowali. Ich wypowiedzi mogą być dla pracowników "teraźniejszych" podpowiedzią, by nie przecierali przetartych ścieżek.
  Prawdą jest też, że im dłużej "byli" są byli tym ich znajomość rzeczy jest mniejsza. Wtedy ich wypowiedzi brzmią sztucznie. A podpowiedzi jak przecierać ścieżki są już nieaktualne. Nie zawsze oczywiście bo pewne tematy są chyba ponadczasowe.
  Najgorsze jest gdy "byli" pragną swoimi wypowiedziami coś udowodnić. Wtedy dyskusja często wygląda tak jak to się dzieje na naszym forum. Tematy schodzą na dalszy plan. Dominuje poszukiwanie klonów, trolli, chęć odegrania się, itp. Nic to nie wnosi do dyskusji ale na pewno pozwala się wyżyć, wyrzucić z siebie w... na bank.
  A już zupełnie najgorzej gdy tworzą się różnej maści "grupy" i każda na swój sposób próbuje coś wmówić innym. Tego ostatniego jest ostatnio najwięcej. Parafrazując "Wyłączyłem Rompila, Barbapapę i Skutera - 3/4 forum zniknęło" ;).
  Kiedyś była o tym dyskusja - po co jest to forum. Reasumując. Teraz moim zdaniem to forum "jest po nic" ;)
 • malma590 24.04.14, 08:30
  scooter004 napisał:

  > Moim zdaniem każdy może zabierać tu głos. Czy to obecny pracownik czy były.
  > Ważniejsze jest co każdy ma do powiedzenia. Pracownicy "byli" pamiętają bank z
  > okresu gdy w nim pracowali. Ich wypowiedzi mogą być dla pracowników "teraźniejs
  > zych" podpowiedzią, by nie przecierali przetartych ścieżek.
  > [b]Prawdą jest też, że im dłużej "byli" są byli tym ich znajomość rzeczy jest mnie
  > jsza. Wtedy ich wypowiedzi brzmią sztucznie. A podpowiedzi jak przecierać ścież
  > ki są już nieaktualne[/b]. Nie zawsze oczywiście bo pewne tematy są chyba ponadczas
  > owe.
  > Najgorsze jest gdy "byli" pragną swoimi wypowiedziami coś udowodnić. Wtedy dysk
  > usja często wygląda tak jak to się dzieje na naszym forum. Tematy schodzą na da
  > lszy plan. Dominuje poszukiwanie klonów, trolli, chęć odegrania się, itp. Nic t
  > o nie wnosi do dyskusji ale na pewno pozwala się wyżyć, wyrzucić z siebie w...
  > na bank.
  > A już zupełnie najgorzej gdy tworzą się różnej maści "grupy" i każda na swój sp
  > osób próbuje coś wmówić innym. Tego ostatniego jest ostatnio najwięcej. Parafra
  > zując "Wyłączyłem Rompila, Barbapapę i Skutera - 3/4 forum zniknęło" ;).
  > Kiedyś była o tym dyskusja - po co jest to forum. Reasumując. Teraz moim zdanie
  > m to forum "jest po nic" ;)
  A ja myślę,dopóki jest to forum pracowników byłych i pracowników obecnych,każdy ma prawo wypowiadać w każdym temacie,który go interesuje i w którym ma coś do powiedzenia. O tym czy ci wszyscy pozostali tzw. pracownicy,Ty też należysz do tej grupy, mają coś sensownego do powiedzenia niech rozsądzą inni.
 • dziura_zabita_dechami 26.04.14, 08:37
  Errata, tam jest 17 wpisów a nie 54 buahahaha

  Żegnam, nie mogłem się powstrzymać od tej odpowiedzi ale słowa o nie pisaniu dotrzymam.

  Pa kloniki-klopsiki :)

 • skuter44 26.04.14, 21:01
  Jednego macie z głowy. Szczególnie , po takim zapewnieniu. Ale to wcale nie znaczy, że... "ale [b]to[/b] już było i nie wróci więcej" . Sądzę, że niebawem będziecie mieli nowego gościa ze znaną osobowością, tematyką i treściami wypowiedzi, kulturą bytowania, współczynnikiem IQ...
  To forum przyciąga "wspomnieniami" nas "byłych". Moje akurat, są miłe. Może dlatego mam skrzywiony obraz banku.
 • annamaria87 29.04.14, 12:26
  skuter44 napisał:

  > Jednego macie z głowy. Szczególnie , po takim zapewnieniu. Ale to wcale nie zna
  > czy, że... "ale [b]to[/b] już było i nie wróci więcej" . Sądzę, że niebawem będ
  > ziecie mieli nowego gościa ze znaną osobowością, tematyką i treściami wypowiedz
  > i, kulturą bytowania, współczynnikiem IQ...
  > To forum przyciąga "wspomnieniami" nas "byłych". Moje akurat, są miłe. [b]Może dl
  > atego mam skrzywiony obraz banku[/b].

  Masz normalny obraz banku. Pewnie wtedy gdy Ty w nim pracowałeś zdarzały się negatywne wypowiedzi, krytyka produktów, organizacji, przełożonych. Tak jak teraz się zdarza.
  A jednak Ty masz pozytywny obraz banku z tamtych lat. I pewnie nie jesteś jedynym byłym pracownikiem, który tak to wspomina. Co oczywiście nie znaczy, że nie ma osób, które źle wspominają czas pracy w banku.
  I tak jest też teraz. Dla części Pko to zły pracodawca i pracują w banku tylko dlatego, że nie mogą znaleźć czegoś lepszego. Dla innych to dobre miejsce pracy.
  Wystarczy więc, że każdy będzie mógł wypowiadać swoje zdanie nie dążąc za wszelką cenę do narzucenia swojego sposobu myślenia innym.
  Ktoś chce ponarzekać, poskarżyć się? Ma do tego prawo. Niech to robi pamiętając by nie łamać przepisów dotyczących ujawniania danych firmowych, danych osobowych albo naruszając dobra osobiste rozmówcy.
  Ktoś chce chwalić bank, wskazywać na rankingi, trofea, wygrane? Tez ma do tego prawo. Kiedyś dominowało tutaj narzekanie. Od pewnego czasu wpisów pozytywnych jest dużo więcej. Komu to przeszkadza. Widać bank właśnie taki jest.
 • skuter44 29.04.14, 13:31
  Annomario. Odpowiadam bo piszesz do mnie. Nie cytuję Twojego wpisu. Odebrałem, że delikatnie insynuujesz mi w nim , że jestem mocnym zwolennikiem wypowiadania się na forum tylko pracowników. A tym samym przeciwnikiem udziału w forum byłych pracowników - zarówno tych z dobrymi wspomnieniami (i teraz takimi wypowiedziami) jak tych co mają złe wspomnienia (i teraz tu to pokazują). Proponujesz aby "byli i obecni pracownicy" funkcjonowali nadal na forum i by mogli się wypowiadać , jak chcą.
  Przecież o to chodzi. A więc nie do mnie ten wniosek . Czy ja jestem przeciwnikiem rankingów, ogłaszam plebiscyty i apele ? Czy ja chwalę jedynie albo wyłącznie krytykuję bank ? Wreszcie czy ja swoją decyzją o odejściu pogarszam atmosferę na forum ?
  Czy mam do kogokolwiek jakieś pretensje ?
  Pomijając okres mojego moderowania, wykonywania określonych ściśle zadań (urzędowania na forum) ..... nie jestem/nie bylem przecież tępym chwalcą banku ani też obrońcą każdego pracownika, gnębionego przez pracodawcę. Krytykuję bank kiedy na to (wg mnie) zasługuje ale też bronię go kiedy jest nieprawdziwie oceniany. Z tego powodu mam wrogów z obu stron sceny forum. A scena NIESTETY jest mocno podzielona a podział sztucznie jest pogłębiany. Nie mam osobistego interesu w tym by tę scenę podzieloną wspierać./umacniać.
  Ba, wczoraj podjąłem nawet nieudaną próbę doprowadzenia do uspokojenia atmosfery na forum. Dziś jednak widzę , to co przewidywałem. Są klony "line" , jest guru forum już tylko jako "makaron". I jest sztuczne podgrzewanie atmosfery . Takie działanie umacniające forum , jak czyni Rosja na Ukrainie.
  Kończąc wypowiedź uważam , że nietrafnie oceniasz moje tu zachowania.
  Otóż doskonale znajduję się/czuję się w gronie ludzi młodych i starych, tolerujących inności, mniejszości, mających inne zdania bądź światopogląd też opcje polityczne,.... I doskonale rozumiem to, że tu jak "Ktoś chce ponarzekać, poskarżyć się? Ma do tego prawo."
  Kiedy jednak zostaję zaliczony do jakiejś grupy (tu do - byłych pracowników) i kiedy osoby z grona forum oceniają, że byli pracownicy nie powinni wypowiadać się w konkretnych
  sprawach pracowniczych/bankowych bo nie są w nich zorientowani, to częściowo przyznaję im rację. Kiedy oceniają oni, że swoimi wpisami b.pracownicy często mieszają na forum (ja do tego też przyznaję się) to.... ze smutkiem odchodzę. Nie trzymam się kurczowo tej sceny, bo za grę na niej nikt mi nie płaci. Nie mam zwyczaju aktywnie funkcjonować w gronie ludzi mi nieprzychylnych. Tu odejście jest stopniowo wygasające. Bo odpowiadał będę dopóty dopóki będą do mnie wpisy, imiennie adresowane ; takie jak ten Twój.
 • skuter44 29.04.14, 17:09
  Napisałem wyrazy - Są klony "line" .
  Winno być - [b]Są klony ..."tine" .[/b]
 • obb.serwator 29.04.14, 17:37
  skuter44 napisał:

  > Napisałem wyrazy - Są klony "line" .
  > Winno być - [b]Są klony ..."tine" .[/b]

  1. Nie chcę być czepialski, ale tym razem nikt Ciebie nie przywoływał.
  2. "Tine"?. Raczej "Barba", "Barbo", "Barbi" :D
 • skuter44 29.04.14, 18:18
  Czytasz nieuwaznie ? Odpowiadam bezpośrednio na wpis annamarii !!!!
  Jeśli napiszę Barbatine to zaraz nazwą mnie przeciwnikiem byłych pracowników, członkiem grupy centrali,....itd. Jeśli Ty odczytałeś to i inni to widzą/wiedzą, to o co chodzi ?

  A może teraz też obb.serwatorze napiszesz, że : "Nie chcę być czepialski, ale tym razem nikt Ciebie nie przywoływał."

  Ba, może wyprowadzisz wniosek - skuter odszedł i wrócił ?
 • potwor_spghagetti 29.04.14, 19:56
  Panie Derektorze proszę się sobą zająć i we własną pierś uderzyć a mnie z nikim nie łączyć
 • tergam 11.05.14, 11:17
  scooter004 napisał:

  > W paru wątkach toczy się dyskusja na temat wypowiadania się byłych pracowników
  > PKO BP na Forum Pracowników PKO BP. Proponuję by przeprowadzić mały plebiscyt.
  > Niech każdy kto ma chęć wypowie w tym miejscu swoje zdanie. Jeśli pozwolicie to
  > ja swoje przedstawię pod koniec dyskusji :)

  Teraz się wszystko dobrze unormowało.
  Byli pracownicy mają swoje forum. Pisują tam exworker, zocha, elka, skuter, trouble i kilka mutacji.
  Te osoby które chcą podyskutować o pkowskich tematach piszą tu. Oczywiście są/jest byli/były którzy/który koniecznie i na naszym forum musi się wtrącać. Trudno. Dobrze przynajmniej że to tylko margines i większości dyskutują osoby, które wiedzą o czy mówią bo codziennie rano pojawiają się w banku.
  Dobrze jest :)
 • muheria 11.05.14, 14:31
  tergam napisała:


  > Teraz się wszystko dobrze unormowało.
  > Byli pracownicy mają swoje forum. Pisują tam exworker, zocha, elka, skuter, tro
  > uble i kilka mutacji.
  > Te osoby które chcą podyskutować o pkowskich tematach piszą tu. Oczywiście są/j
  > est byli/były którzy/który koniecznie i na naszym forum musi się wtrącać. Trudn
  > o. Dobrze przynajmniej że to tylko margines i większości dyskutują osoby, które
  > wiedzą o czy mówią bo codziennie rano pojawiają się w banku.
  > Dobrze jest :)

  Coś w tym jest. Terazprzynajmniej widać kogo interesuje dyskusja, a kogo tropienie spisków.
  Przyjmijmy że mamy forum pracowników pko i forum byłych pracowników pko.
  Tematy są rozłączne. Widać to z tematów w których dyskutują pracownicy i byli pracownicy. Jedni nie wiedzą czym teraz żyje bank. Drudzy nie wiedzą jak to jest pracować w innym miejscu.
  Też myślę że tak dobrze jest.
 • barbapapa003 11.05.14, 18:15
  tergam napisała:

  > Byli pracownicy mają swoje forum.

  Mają, to jego motto:

  "Forum jest skierowane do wszystkich obecnych i byłych Pracowników Banku PKO Banku Polskiego i ma na celu wspieranie się w trudnych momentach pracy.
  Trzymajmy się razem, pomagajmy sobie. Życie mamy tylko jedno :)"

  I zmienić to może jedynie założyciel forum :) [b]Tylko On[/b].

  --
  barbapapa003 aktualnie reprezentuje "grupę" w której skład wchodzą: troublemaker_next i troublemaker_recovery
 • q.p.r 11.05.14, 19:12
  no to qrede prawda; i jak sie uprzecie to nikt nie da rady was wygonic; ale z bylych zostales tylko ty; i tak mi sie qrede widzi ze jak sie przez chwile nie wypowiadales to nawet dalo sie tu podyskutowac; wystarczylo ze glos zabrales i juz qrede awantura; moze jak jest to wasze forum to tam sobie te mondrosci wypusuj; tu pozwol by tylko pracownicy sie wypowiadali; to taki wielki dla ciebie problem ze cie tu nie chca? nie chca bo sie wywyzszasz i uwazasz za madrzejszego od innych; tam cie chca a kto stad chce to tam przeczyta; tu pozwol dyskutowac; nie wcinaj sie sie, nie pouczaj tak jak zawsze to robisz; wsystkich rozumow nawet ty nie pozjadales; jak widac
 • agrafek10 11.05.14, 23:01
  q.p.r napisał:

  > no to qrede prawda; i jak sie uprzecie to nikt nie da rady was wygonic; ale z b
  > ylych zostales tylko ty; i tak mi sie qrede widzi ze jak sie przez chwile nie w
  > ypowiadales to nawet dalo sie tu podyskutowac; wystarczylo ze glos zabrales i j
  > uz qrede awantura; moze jak jest to wasze forum to tam sobie te mondrosci wypus
  > uj; tu pozwol by tylko pracownicy sie wypowiadali; to taki wielki dla ciebie pr
  > oblem ze cie tu nie chca? nie chca bo sie wywyzszasz i uwazasz za madrzejszego
  > od innych;

  Pisz za siebie,koziołku matołku;)))

  A skąd wiesz że z byłych pozostał tylko Trouble? ;D

  <Kiedy un,zaprawdę powiadam Ci,mundrzejszy jest od wielu innych>

  Hehe a kto Ci nie pozwala zabierać głosu?Z zapartym tchem czytamy o Twoich piwnych potrzebach i kumplach co to im nie wychodzi w życiu i w pracy;DDD
 • malma590 12.05.14, 08:40
  agrafek10 napisał(a):


  > A skąd wiesz że z byłych pozostał [b]tylko[/b] Trouble? ;D
  >
  To i Ty już jesteś byłym pracownikiem? Czy w takim razie takie forum jak to jest potrzebne tylko tym, którzy kiedyś pracowali w PKO i teraz próbują coś udowodnić, lecząc coś o czym nie można pisać bo się Trouble obraża, a przecież o tym co go obraża decyduje tylko ON :))).
  A co z osobami wciąż zatrudnionymi? Czy one nie mają potrzeby by się tu wypowiadać?
 • barbapapa003 12.05.14, 11:23
  malma590 napisała:

  > To i Ty już jesteś byłym pracownikiem?

  Zaskoczona? :D :D :D

  > Czy w takim razie takie forum jak to jes
  > t potrzebne tylko tym, którzy kiedyś pracowali w PKO i teraz próbują coś udowod
  > nić, lecząc coś o czym nie można pisać bo się Trouble obraża, a przecież o tym
  > co go obraża decyduje tylko ON :))).
  >[b] A co z osobami wciąż zatrudnionymi? Czy one nie mają potrzeby by się tu wypowia
  > dać?[/b]

  Kogo pytasz? Agrafkę czy może mnie? :D

  --
  barbapapa003 aktualnie reprezentuje "grupę" w której skład wchodzą: troublemaker_next i troublemaker_recovery
 • barbapapa003 12.05.14, 11:40
  q.p.r napisał:

  > wystarczylo ze glos zabrales i juz qrede awantura

  Ja zabrałem głos a Ty się awanturujesz. Czy to na pewno mój problem? :)

  > to taki wielki dla ciebie problem ze cie tu nie chca?

  Dla mnie żaden :)

  > nie chca bo sie wywyzszasz i uwazasz za madrzejszego
  > od innych; tam cie chca a kto stad chce to tam przeczyta; tu pozwol dyskutowac;
  > nie wcinaj sie sie, nie pouczaj tak jak zawsze to robisz; wsystkich rozumow na
  > wet ty nie pozjadales;

  Urzekła mnie Twoja historia... :D

  > jak widac

  Nie wiem co u Ciebie widać :)

  --
  barbapapa003 aktualnie reprezentuje "grupę" w której skład wchodzą: troublemaker_next i troublemaker_recovery
 • exwoker 11.05.14, 19:51
  barbapapa003 napisał:


  > I zmienić to może jedynie założyciel forum :) [b]Tylko On[/b].
  >

  Nie zamierzam przyłączać się do tej pyskówki. Ale...czy nie jest przypadkiem tak, że wg. założyciela tego forum jesteś tu persona non grata i aby pisać musiałeś stworzyć wiele nicków bo każdy poprzedni był blokowany?
  Ps. To co teraz piszesz do złudzenia przypomina Wafla. On też zawsze kończył dyskusję tym samy stwierdzeniem. Odejdę jak Mobbi tak będzie chciał :)
 • barbapapa003 12.05.14, 11:28
  exwoker napisał:

  > Ale...czy nie jest przypadkiem ta
  > k, że wg. założyciela tego forum jesteś tu persona non grata i aby pisać musiał
  > eś stworzyć wiele nicków bo każdy poprzedni był blokowany?
  > Ps. To co teraz piszesz do złudzenia przypomina Wafla. On też zawsze kończył dy
  > skusję tym samy stwierdzeniem. Odejdę jak Mobbi tak będzie chciał :)

  Czy we wpisie na który odpowiadasz napisałem coś o sobie? Nic prawda? :) Skąd więc te personalne wycieczki? Podobno nie interesują Cię pyskówki :)


  --
  barbapapa003 aktualnie reprezentuje "grupę" w której skład wchodzą: troublemaker_next i troublemaker_recovery
 • exwoker 12.05.14, 11:42
  barbapapa003 napisał:

  > Czy we wpisie na który odpowiadasz napisałem coś o sobie? Nic prawda? :) Skąd w
  > ięc te personalne wycieczki? Podobno nie interesują Cię pyskówki :)
  >

  We wpisie, na który odpowiedziałem Ty napisałeś:

  [i]Byli pracownicy mają swoje forum.
  Mają, to jego motto:
  "Forum jest skierowane do wszystkich obecnych i byłych Pracowników Banku PKO Banku Polskiego i ma na celu wspieranie się w trudnych momentach pracy.
  Trzymajmy się razem, pomagajmy sobie. Życie mamy tylko jedno :)"
  I zmienić to może jedynie założyciel forum :) Tylko On. [/i]

  Logiczna analiza Twojego wpisu wskazuje, iż uważasz to forum, za miejsce przeznaczone również dla byłych pracowników PKO BP. Ponieważ sam jesteś byłym pracownikiem PKO BP, więc wynika z tego, że to forum uważasz również za swoje miejsce ze względu na motto jakie nadał mu założyciel. Więc logiczna konkluzja z Twojego wpisu jest taka, że napisałeś także o sobie.
  Ponieważ sam napisałeś, że byłeś podobno kilkakrotnie banowany, więc założyciel tego forum nic nie musi zmieniać. On już dawno powiedział, że to miejsce nie jest dla Ciebie.

  Ja nie lubię awantur i Tobie nie dam się sprowokować. Wystarczy, że prowokujesz innych i potem próbujesz robić z siebie męczennika. Ja po prostu tak jak każdy czytam to co m.in. Ty napiszesz. Być może powinieneś lepiej przemyśleć to co chcesz powiedzieć, by nie wynikały z tego później kolejne odkrycia Rompila ;)
 • muheria 12.05.14, 12:08
  exwoker napisał:

  > Ja nie lubię awantur i Tobie nie dam się sprowokować. [b]Wystarczy, że prowokujesz
  > innych i potem próbujesz robić z siebie męczennika[/b]. Ja po prostu tak jak każdy
  > czytam to co m.in. Ty napiszesz. Być może powinieneś lepiej przemyśleć to co c
  > hcesz powiedzieć, by nie wynikały z tego później kolejne odkrycia Rompila ;)

  Dobrze to napisałeś.
  Mnie prowokuje w poniższy sposób:
  Zapytałam: Jakimi zaczepkami?
  Odpowiedział:
  Takimi:
  "Napisz po prostu krótko raz jeszcze jakie jest Twoje zdanie bo raz piszesz za tym pomysłem, drugi raz przeciw i nie wiadomo co masz do powiedzenia. Bez linków, artykułów, cytatów. Swoimi słowami..."
  Prośbę o pisanie samemu, bez linków-wspomagaczy uznał za zaczepkę !!!
 • barbapapa003 12.05.14, 13:21
  muheria napisała:

  > Prośbę o pisanie samemu, bez linków-wspomagaczy uznał za zaczepkę !!!

  Muheria (czy kim tam jesteś) nie udawaj niewiniątka :D Czepiłaś się linków jak przeczytałaś mój komentarz do Myszy o iPadzie :) Lampka Ci się w główce zapaliła i znalazłaś skrócone linki :) Dzisiejszymi wpisami w wątku rompila to udowodniłaś :D :D :D To był błąd, wielki błąd :D

  --
  barbapapa003 aktualnie reprezentuje "grupę" w której skład wchodzą: troublemaker_next i troublemaker_recovery
 • malma590 12.05.14, 13:57
  A jaki jest wniosek z tej historii? Użytkowniku forum pracowników PKO BP nie czytaj postów barbapapy003 i broń boże nie otwieraj linków, które on wkleja. Dla pewności nie otwieraj żadnych linków, bo kto wie ile jeszcze wcieleń ma nasz mistrz ciemności :)))))))))))
 • barbapapa003 12.05.14, 15:14
  malma590 napisała:

  > A jaki jest wniosek z tej historii? Użytkowniku forum pracowników PKO BP nie cz
  > ytaj postów barbapapy003 i broń boże nie otwieraj linków, które on wkleja. Dla
  > pewności nie otwieraj żadnych linków, bo kto wie ile jeszcze wcieleń ma nasz mi
  > strz ciemności :)))))))))))

  Dla pewności to wyjmij baterie z iPada. Na pewno sama jej nie włożysz ;)
  Oczywiście zapraszam do nieczytania moich postów i nieklikania linków gdziekolwiek są umieszczone :)

  --
  barbapapa003 aktualnie reprezentuje "grupę" w której skład wchodzą: troublemaker_next i troublemaker_recovery
 • rompil 12.05.14, 15:01
  [b]barbapapa003[/b] napisał:


  > Muheria (czy kim tam jesteś) [b]nie udawaj niewiniątka [/b]:D Czepiłaś się linków jak
  > przeczytałaś mój komentarz do Myszy o iPadzie :) Lampka Ci się w główce zapalił
  > a i znalazłaś skrócone linki :) Dzisiejszymi wpisami w wątku rompila to udowodn
  > iłaś :D :D :D To był błąd, wielki błąd :D
  >
  :D
  Ciekawe ilu jeszcze takich tu jest? :)

  --
  [b][i]Uprzejmie informuję, że barbapapa003 nie jest osobą a tylko nickiem reprezentującym tzw. "grupę barbapapy".
  (Autor: barbapapa003, znany tu jako troublemaker_recovery)[/i][/b]
 • barbapapa003 12.05.14, 12:11
  exwoker napisał:

  > Logiczna analiza Twojego wpisu wskazuje, iż uważasz to forum, za miejsce przezn
  > aczone również[b] dla byłych pracowników PKO BP[/b]. Ponieważ sam jesteś byłym pracown
  > ikiem PKO BP, więc wynika z tego, że to forum uważasz również za swoje miejsce
  > ze względu na motto jakie nadał mu założyciel. Więc logiczna konkluzja z Twojeg
  > o wpisu jest taka, że napisałeś [b]także o sobie.[/b]

  [b]Kwantyfikatory Ci się pomyliły[/b] ;) Ja pisałem "[b]dla każdego[/b]" a Ty "[b]istnieje taki[/b]" i dla tego jednego wyciągasz jakieś inne szczegółowe argumenty. Odpowiedziałeś nie na temat. Uzasadniałeś zupełnie inne twierdzenie mające niewiele wspólnego z tym co napisałem. W dodatku były to personalne uwagi, których mój wpis nie uzasadniał.

  > Ja nie lubię awantur i Tobie nie dam się sprowokować. Wystarczy, że prowokujesz
  > innych i potem próbujesz robić z siebie męczennika. Ja po prostu tak jak każdy
  > czytam to co m.in. Ty napiszesz. Być może powinieneś lepiej przemyśleć to co c
  > hcesz powiedzieć, by nie wynikały z tego później kolejne odkrycia Rompila ;)

  Kolejna personalna wycieczka pana, który nie da się sprowokować :D Ja nie prowokuję i mnie nie sprowokujesz :) Moje wypowiedzi są doskonale przemyślane i prawdziwe. Nie znajdziesz w nich sprzeczności chyba, że Ci się kwantyfikatory pomylą... ;)

  --
  barbapapa003 aktualnie reprezentuje "grupę" w której skład wchodzą: troublemaker_next i troublemaker_recovery
 • exwoker 12.05.14, 12:37
  barbapapa003 napisał:

  > [b]Kwantyfikatory Ci się pomyliły[/b] ;) Ja pisałem "[b]dla każdego[/b]" a Ty "
  > [b]istnieje taki[/b]" i dla tego jednego wyciągasz jakieś inne szczegółowe argu
  > menty. Odpowiedziałeś nie na temat. Uzasadniałeś zupełnie inne twierdzenie mają
  > ce niewiele wspólnego z tym co napisałem. W dodatku były to personalne uwagi, k
  > tórych mój wpis nie uzasadniał.
  >
  Nic mi się nie pomyliło :). Napisałem to co Ty napisałeś. Jak zwykle najpierw coś napiszesz, by później interpretować swoje słowa we sposób inny niż wynika to z pierwotnego wpisu :). Teraz uciekasz od tematu usuwania Ciebie z forum przez założyciela. Przypomnę. Założyciel powołał forum też dla byłych pracowników. ten sam założyciel albo wybrani przez niego admini usuwali Ciebie z grona uczestników. Czyli forum dla byłych pracowników tak, dla Ciebie nie. Wg działań założyciela.

  Już zdążyłem się przyzwyczaić, że wg Ciebie Ty zawsze masz rację. Twoi rozmówcy nigdy. Mnie to nie przeszkadza. To Twój problem.

  I żeby było jasne. [b]Ja wciąż jestem za tym by każdy mógł pisać co chce i gdzie chce, pod warunkiem że nie obraża, łamie prawa, itp.[/b] Ty sam zasugerowałeś że tylko założyciel może sprawić by forum nie było dla byłych, czyli też i Ciebie. Tyle tylko, że w Twoim indywidualnym przypadku założyciel już się wypowiedział.

  Widzę, że masz wątpliwości więc popełniłem dłuższy wpis byś wiedział na jaki temat zacząłeś dyskusję :D
 • barbapapa003 12.05.14, 13:06
  exwoker napisał:

  > Ty sam zasugerowałeś
  > że tylko założyciel może sprawić by forum nie było dla byłych, czyli też i Cie
  > bie. Tyle tylko, że w Twoim indywidualnym przypadku założyciel już się wypowied
  > ział.

  Właśnie, w [b]moim [u]indywidualnym [/u]przypadku[/b]. To nie ma [b]nic wspólnego z ogólną sytuacją [u]wszystkich[/u][/b] byłych pracowników. Ja opisałem sytuację [b]wszystkich [/b]a Ty wywlekasz [b]indywidualny[/b], stary konflikt (nie wiadomo o co) nie mający związku z aktualną sytuacją byłych pracowników. W dodatku wmawiasz mi, że ja o tym pisałem :D Naprawdę poćwicz te kwantyfikatory...

  > Widzę, że masz wątpliwości więc popełniłem dłuższy wpis byś wiedział na jaki te
  > mat zacząłeś dyskusję :D

  Nie mam żadnych :) Napisałem o sytuacji [b]wszystkich [/b]byłych pracownikach z którą to sytuacją ewentualny [b]indywidualny [/b]konflikt jednego z nich z założycielem nie ma związku. Personalna wycieczka pod moim adresem to wyłącznie Twój pomysł :)

  --
  barbapapa003 aktualnie reprezentuje "grupę" w której skład wchodzą: troublemaker_next i troublemaker_recovery
 • rompil 12.05.14, 14:52
  exwoker napisał:

  > I żeby było jasne. [b]Ja wciąż jestem za tym by każdy mógł pisać co chce i gdzi
  > e chce, pod warunkiem że nie obraża, łamie prawa, itp.[/b] Ty sam zasugerowałeś
  > że tylko założyciel może sprawić by forum nie było dla byłych, czyli też i Cie
  > bie. Tyle tylko, że w Twoim indywidualnym przypadku założyciel już się wypowied
  > ział.
  >
  :D

  Aż tak bardzo się nie przejmuj exwokerze.
  [b]Wystarczy, że wyrażasz swoje zdanie i nie obawiasz się krytyki[/b].Napoleon Bonaparte mawiał :"Obawiać się trzeba nie tych, co mają inne zdanie, lecz tych, co mają inne zdanie, lecz są zbyt tchórzliwi, by je wypowiedzieć." [b]Nie daj się wciągać w socjotechniczne gierki [/b]i jeszcze raz przypomnę takie powiedzonko "cenzura wybacza krukom a gnębi gołębie" .
  Zachowaj taką odwagę sprzeciwu nawet w tych sytuacjach, kiedy Twój sprzeciw będzie daremny.[b]Zawsze najważniejsze są nasze zasady, które czasami mamy odwagę głosić, ale najważniejsze jest aby wg nich postępować[/b].

  Autor postu: zocha37 wtedy jako alma590 :D:D:D
  ----
  Uprzejmie informuję, że barbapapa003 nie jest osobą a tylko nickiem reprezentującym tzw. "grupę barbapapy".
  (Autor: barbapapa003, znany tu jako troublemaker_recovery)
 • tor-r-es 24.06.14, 16:10
  a już przez chwilę było spokojnie. normalnie. ale znowu się zlecieli. barbapapa i dziura. znowu coś im się nie podoba. znowu wszystko wiedzą lepiej. znowu zaprzeczają temu co wcześniej napisali. ehhh...szkoda gadać. dobrze że już wiele osób się na to nie nabiera.
 • barbalala003 24.06.14, 16:33
  tor-r-es napisała:

  > a już przez chwilę było spokojnie. normalnie. ale znowu się zlecieli. barbapapa
  > i dziura. znowu coś im się nie podoba. znowu wszystko wiedzą lepiej. znowu zap
  > rzeczają temu co wcześniej napisali. ehhh...szkoda gadać. dobrze że już wiele o
  > sób się na to nie nabiera.

  I znowu Ty? Myślisz, że mnie się cos nie podoba? To raczej Ty nie ustajesz w atakach na byłych pracowników i każda próbę ich obrony uznajesz za atak na siebie samą (siebie samego Panie System) :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka