Dodaj do ulubionych

a może to na zgodę ?

27.04.14, 14:48
[img]http://zdjecia.nurka.pl/images/www.tapeta-jablka-jarzebina-naczynia.na-pulpit.com-zdjecia-jablka-jarzebina-naczynia.jpeg[/img]
Edytor zaawansowany
  • skuter44 27.04.14, 18:50
    [video]https://www.youtube.com/watch?v=w6OiwP9RsYQ;;w6OiwP9RsYQ;;http://i1.ytimg.com/vi/w6OiwP9RsYQ/default.jpg;;Arka Noego - Daj na zgodę[/video]
  • q.p.r 27.04.14, 18:55
    na zgode? a kto qrede z kim ma sie godzic? zeby byla zgoda to Trable ktory obrazil wiele osob, tergam, torres, pracownikow banku przez posadzenie o niska inteligencje musi nas przeprosic; musi tez przeprosic za to sobie na nas eksperymenty robil, przebieranki, klonowania; wtedy to moze byc zgoda, a nie teraz kiedy nie mozna sie od niego doczekac slowa przepraszam
  • skuter44 27.04.14, 19:25
    Pytasz o jaką zgodę i kogo z kim ma ona być. A zaraz wyjaśniasz. Okej. Dobry to byłby początek.
  • q.p.r 27.04.14, 19:46
    skuter44 napisał:

> Pytasz o jaką zgodę i kogo z kim ma ona być. A zaraz wyjaśniasz. Okej. Dobry
    > to byłby początek.

taaa dobry poczatek; ale qrede sam Skuter widzisz co sie dzieje; Trable przylapany na tym ze sobie z nas zabawke zrobil, teraz zamiast powiedziec sorry, moja wina, jeszcze pogrywa; i jaka tu zgoda ma byc; obaj z Wafle jakby uwolnili forum od siebie to spokoj by zapanowal; a tak to qrede zawsze beda manipulacje, grupy, eksperymenty, nabieranie nas
  • barbapapa003 27.04.14, 19:50
    q.p.r napisał:

> na zgode? a kto qrede z kim ma sie godzic? zeby byla zgoda to Trable ktory obra
    > zil wiele osob, tergam, torres, pracownikow banku przez posadzenie o niska inte
    > ligencje musi nas przeprosic; musi tez przeprosic za to sobie na nas eksperymen
    > ty robil, przebieranki, klonowania; wtedy to moze byc zgoda, a nie teraz kiedy
    > nie mozna sie od niego doczekac slowa przepraszam

Kpisz chyba :) Jedyny eksperyment polegał na tym, że z Wami rozmawiałem i czekałem kiedy Wam się znudzi nieustanne obrażanie mnie. Ty robisz to nawet teraz. Nie ma mowy o żadnym przepraszaniu.

--
    barbapapa003 aktualnie reprezentuje "grupę" w której skład wchodzą: troublemaker_next i troublemaker_recovery
  • q.p.r 27.04.14, 19:59
    barbapapa003 napisał:

> Kpisz chyba :) Jedyny eksperyment polegał na tym, że z Wami rozmawiałem i czeka
    > łem kiedy Wam się znudzi nieustanne obrażanie mnie. Ty robisz to nawet teraz. N
    > ie ma mowy o żadnym przepraszaniu.
    >
    no i widzisz Skuter; qrece co za tupet; gosciu przychodzi na nasze forum, ubliza niektorym od klonow; innym qrede zarzuca niska inteligencje; montuje grupy, zmienia nicki, manipuluje nami, przylapany odwraca kota ogonem i jeszcze qrede ma czelnosc mowic ze to ja go obrazam; qrede sam widzisz jak sie taki gosciu pogubil, zapedzil i nie wie jak z tego z twarza wyjsc; duma qrede nie pozwala przyznac, ze spierdzielil nabozenstwo i sprawa wyszla na jaw; ale nie wiem jak inni, ja tak latwo nie odpuszcze; zgoda qrede bedzie, jak Trable przeprosi wszystkich tych ktorych tu obrazil; a jest ich duzo bo jechal bez opierduchy, atakowal pracownikow, robil sobie eksperymenty, wymyslal klony i jeszcze mowil ze to nie on, ze to inni; rompil pokazal czarno ba bialym i najfajniej ze uzyl do tego tylko slow Trabla
  • barbapapa003 27.04.14, 20:11
    q.p.r napisał:

> no i widzisz Skuter; qrece co za tupet; gosciu przychodzi na [b]nasze [/b]forum,

Na [b]nasze [/b]forum. Mam takie samo prawo tu być.

> qrede ma czelnosc mowic ze to ja go obrazam;

Wiesz co... Jednak idź na to piwo :)

--
    barbapapa003 aktualnie reprezentuje "grupę" w której skład wchodzą: troublemaker_next i troublemaker_recovery
  • q.p.r 27.04.14, 20:18
    barbapapa003 napisał:

> q.p.r napisał:
    >
    > > no i widzisz Skuter; qrece co za tupet; gosciu przychodzi na [b]nasze [/b
    > ]forum,
    >
    > Na [b]nasze [/b]forum. Mam takie samo prawo tu być.
    >
    to badz jak kulturalny, cywilizowany czlowiek; a nie jak do tej pory qrede gierki, manipulacje, szukanie hakow, najezdzanie na innych; chcesz byc na naszym forum to sie zachowuj; dziewczyny przepros; wszystkich pracownikow cos ich zaatakowal tez; przestan trollowac; wykasuj te wszystkie barbaklony, alcybiadesy, dziury; wykasuj ta swoja grupe; jak masz byc tak jak do tej pory i miec qrede cel by to forum rozwalic, co sam napisales a Rompil znalazl i qrede szczena Ci opadla, to po co nam tu jestes potrzebny; by awantury zaczynac?
  • skuter44 27.04.14, 20:32
    Barbapapo piszesz: "Skuterku ale ja przecież ustępuję :) Nie domagam się przeprosin za te ataki ani nie mam do nich pretensji ".

Miałem pomysł - na zgodę i status quo. Nie ukrywam - też w swoim interesie.
    Nie potrafię stanąć tu po czyjeś stronie , wspierać kogoś argumentami.
    Byłbym stronniczym.
    Tym bardziej, że zostałem wcześniej zaszufladkowany do jednej grupy.
  • barbapapa003 27.04.14, 21:32
    skuter44 napisał:

> Nie potrafię stanąć tu po czyjeś stronie , wspierać kogoś argumentami.
    > Byłbym stronniczym.

I prawidłowo. Źródłem konfliktu była akcja "wyrzucamy byłych pracowników". To ta akcja wywołała podziały. Ja nie byłem jej inicjatorem i nigdy nie stanąłem po żadnej stronie. Broniłem się tylko przed bezpośrednimi durnymi atakami a bronić się umiem... ;) Jak kilka postaci powstrzyma swoje zapędy w dowalaniu barbapapie to palcem ich nie tknę choć z poglądami będę dyskutował :)

--
  • skuter44 27.04.14, 22:05
    Nieoczekiwanie i nieopatrznie powstał na forum nowy status quo, oczekiwany przez część
    uzytkownikow forum.
    O ile dobrze zrozumiałem:
    [b]Barbapapa003/Troublemarker[/b]_next przestaje pisać na forum - nie ma pretensji do nikogo i nikogo nie przeprasza, bo nie ma za co.
    [b]Ukryty Wafel[/b] - z własnej inicjatywy przestaje pisać na forum by nie posądzano go o oddziaływanie na treści forum, skłonny jest jednak udzielać odpowiedzi na pytania i wpisy do niego kierowane.
    [b]Dziura [/b]- zrezygnował juz wcześnie z udziału w tym forum, co oznacza, że Exworker - nie będzie występował tu pod innymi nickami.
    [b]Skuter44 [/b] - przestaje pisać na tym forum, będzie odpowiadał jedynie na imiennie adresowane do niego wpisy, pytania, oceny. (wypada mi się tak zachować , jako jednemu z zamieszanych w wojnę forumową i współwinnemu obecnej złej atmosferze na forum).
    Czy dobrze zrozumiałem kolegów Troublego, Wafla i Exworkera ?
    [b]Wskazane są dalsze dobrowolne deklaracje o wycofaniu się z udziału w forum[/b] osób które swoimi wpisami powodują zamieszanie na forum bądź utrudniają prowadzenie swobodnych polemik na tematy pracownicze i bankowe.
    W zaistniałej sytuacji [b]należało by też oczekiwać, że w/w osoby nie będą na to forum kierować swoich klonów i troili bądź występować/wracać pod zmienionymi nickami.
    [/b]

Osobiście życzę Założycielowi i uczestnikom forum spełniania oczekiwań jakie daje im
    istnienie tego forum. :) Życzę zgody na forum i rzeczowych polemik.
  • potwor_spghagetti 27.04.14, 22:44
    Od kogo masz upoważnienie do wygłaszania takich podsumowań?
  • ukryty_wafel 27.04.14, 23:41
    W moim imieniu, ode mnie. :)
    I zamykam juz dzioba, No chyba, ze ktoś mnie zawola. Oby nie :)
  • ukryty_wafel 27.04.14, 23:39
    Tak Skuterze.
    "Ukryty Wafel - z własnej inicjatywy przestaje pisać na forum by nie posądzano go o oddziaływanie na treści forum, skłonny jest jednak udzielać odpowiedzi na pytania i wpisy do niego kierowane. "
    Tak, dokładnie. Ktos napisze Ukryty Wafel w poście, daje mi podstawę do pisania. Nikt nie wywoła mojego nicka na daremno, Ukryty sobie tylko czyta. Proste. Nie stosuję metody klonów, czyli znikam pod jednym nickiem, pojawiam sie pod 10-ma innymi. Co zrobią inni, to ich sprawa.
    Nieoczekujcie, ze inni zrobią to samo. Pozdrawiam i zycze miłego dosykutowania.

Ps: Ja Skuterku i tak tu jestem rzadko, po pracy człowiek chce odpocząć od banku :)
    Ale mam dosyć czytania, że za paskudną atmosferę tutaj odpowiada Trouble i ja. Mnie prosze nie porównywać z tym panem :)

Natomiast myślę, że czas aby wszyscy sie przekonali jak jest, czas sięgnąć po najlepszy argument. Wafel winien? No to wafel znika. Wraca, jak ktos bedzie tego chciał. Jesli to prawda, ze to przeze mnie nie mozecie sie dogadac, powinno od razu byc lepiej. Jesli odejdą stad Ci, co w waszym przekonaniu sieją niezgode i manipulują, od razu powinno sie zrobić tu miło, znikną klony i bedzie porzadek. Jesli to ja mam racje, to Troubke powróci pod nowymi klonami, jazdy i proby sklocania ludzi powrócą.

Tylko juz nie bedziecie zwalać tego na mnie. To Skuterku ukłon w kierunku tych osob, ktorym nalezy sie szansa na spokojna i rzeczową rozmowe. Jak ktos bedzie chciał abym cos napisal, wystarczy zawołać :)

Obym nie musiał tu wracac :) a innych trzymajcie za słowo :)
    Dobranoc
  • barbapapa003 28.04.14, 09:28
    ukryty_wafel napisał:

> Jesli to ja mam racje, to Troubke powróci pod nowymi klonami, jazdy i proby
    > sklocania ludzi powrócą.

Nie masz racji bo ja nie deklarowałem tego o czym pisze Skuter. Nie powrócę pod żadnymi klonami bo nigdzie się stąd nie wybieram.

--
  • skuter44 28.04.14, 10:01
    [b]Przepraszam barbapapo.[/b] [u]Zrozumiałem dosłownie, że odchodzisz[/u]. Napisałeś bowiem:
    [i]Skuterku [b]ale ja przecież ustępuję :) Nie domagam się przeprosin za te ataki ani nie mam do nich pretensji [/i]:) [/b]

Nie chcesz stąd ustąpić. Twoja wola.
  • barbapapa003 28.04.14, 10:14
    skuter44 napisał:

> Nie chcesz stąd ustąpić. Twoja wola.

Na czym polega ustępstwo napisałem w drugim zdaniu. Stąd ustąpić?? Ja tu po prostu jestem i od czasu do czasu piszę o tym o czym wystarczająco dużo wiem. Skąd w ogóle to "wojenne" słownictwo? Nie uznaję żadnych wojenek ani podziałów do jakich mała grupa chce doprowadzić. Będę robił to co robiłem. Nie muszę niczego zmieniać. Nie pracuję tu na żadną opinię ani image jak twierdzą niektórzy więc wszelkie ataki na mnie są bezsensowną stratą energii :) Dzięki temu nie uprzedzam się nawet do tych co mnie atakują. Oczywiście jak już ktoś to zrobi to musi liczyć się z odpowiednią reakcją ;)

--
  • skuter44 28.04.14, 10:28

Jeszcze raz muszę Cię przeprosić Barbapapo. Przyjąłem dosłownie Twoją deklarację : "Skuterku ale ja przecież ustępuję smile Nie domagam się przeprosin za te ataki ani nie mam do nich pretensji smile "
    I ująłem Cię w grupie opuszczającej stare forum. Szczerze mówiąc dobrze by to było aby te 4 osoby wynotowane przeze mnie (na podstawie ich wpisów) opuściły stare forum. Była by opcja zerowa, faktycznie. Trwała ona jednak noc. Okazało się, że deklaracja Twoja została
    przeze mnie odczytana, jako dosłowna, dotyczaca forum.
    A tak co mamy. . A no, "wraca stare" i związana z nim atmosfera na forum.
    Barbapapa zostaje z gronem rodziny (już upomniała się za nim rodzinka barba, na nowym forum). Exworker - prawdopodobnie zaistnieje tu znowu jako "wracająca stara gwiazda forum." Jedynie Wafel i Skuter niewątpliwie dotrzymają słowa.
    Nowe karty na forum zostały jednak rozdane. Wiele się wyjaśniło a i poglądy spolaryzowały.
    Nie ma żadnej pozytywnej ewolucji o którą upomniała się grupka użytkowników forum - pracowników . Losy i atmosfera na forum..... jak zawsze, zależą od decyzji Założyciela i aktywności jego użytkowników, głównie pracowników banku.
    Powodzenia .
  • potwor_spghagetti 28.04.14, 11:12
    Już nie wiem czy się śmiać czy płakać. Skąd Ty Skuter to wszystko wiesz o Barbim i o Exworkerze?
  • skuter44 28.04.14, 11:22
    Odpowiedź :
    ...Barbapapa [u]zostaje z gronem rodzinym[/u] ([i]już upomniała się za nim rodzinka barba[/i]...
    ....Exworker - [u]prawdopodobnie[/u] zaistnieje tu znowu....

O siebie mnie już nie przepytuj.
    Nie pisz do mnie. Na Twoje listy tu już dalej nie odpowiadam, bo tu nie piszę.
    A w ogóle z kolejnymi potworami nie chcę mieć do czynienia. Mało ich tu ?
  • ukryty_wafel 27.04.14, 21:01
    ....że tu nie mozecie spokojnie pogadać, to ja mam propozycje. Przestaje pisac i sie odzywać. W sumie wszystko juz powiedziałem. Bede Was czytał. Jak ktos bedzie chciał abym napisal, niech "wezwie" Wafla. Wystarczy napisac w temacie wpisu, "pytanie do Wafla" - zaglądając znajdę temat i wtedy odpowiem. Wynienianie mojego nicka może mnie "przywołać" :-)
    Nie chce byc posądzany o to, ze z "mojej" winy nie mozecie tu rozmawiac. Bo to nieprawda.

Aby wiec nie dawac alibi do oskarżenia mnie o jakies mieszanie ( ja nie eksperymentuje na pracownikach), dopóki ktoś nie bedzie chciał konkretnie bym cos napisal, nie "przywoła mnie" tutaj, to zamierzam sie juz tu nie odzywać.

Macie dosyc pracownika Centrali, to sobie dyskutujcie bez Wafla :-)

A jak czegos bedziecie chcieli, wystarczy zapisać. Do mnie apel Skutera, oraz słowa dpr'a w odróżnieniu od tkwiacego tu byle postawic na swoim Troubkemakera, trafił.
    Jesli ktos uzna, ze chce znac moja opinie lub zdanie, juz wie co robic. Na ile sie zorientowałem, wszystko wiecie, macie wszystko wiedzacego Troubka :) On Was nie zostawi :)
    Email jest aktualny :)

• barbapapa003 28.04.14, 09:21
    q.p.r napisał:

> chcesz byc na naszym forum to sie zachowuj

> to po co nam tu jestes potrzebny; by awantury zaczynac?

Sam się zachowuj zamiast mnie atakować. To żadne Wasze forum ale [b]nasze[/b]. Nie Ty decydujesz czy mam tu być. Będę pisał to co chcę i kiedy chcę. Trzymając się regulaminu oczywiście. Jak Tobie to nie pasuje to sam zmień forum albo dodaj mnie do nieprzyjaciół. Nie ma obowiązku czytania barbapapy. Awantury zaczęła grupa chcąca wyrzucić stąd pełnoprawnych uczestników forum czyli byłych pracowników.

> dziewczyny przepros; wszystkich pracownikow cos ich zaatak
    > owal tez; przestan trollowac; wykasuj te wszystkie barbaklony, alcybiadesy, dzi
    > ury; wykasuj ta swoja grupe; jak masz byc tak jak do tej pory i miec qrede cel
    > by to forum rozwalic,

Zmień dostawcę piwa. Kupowane na bazarze może zaszkodzić.

--
  • skuter44 27.04.14, 20:05
    Proszę więc traktować, że propozycji mojej nie było. {{{{{ I niech nikomu na myśl nie przyjdzie, ze coś tu prowokowałem}}}}.
    Każdy z nas ma swoje zdanie i przy nim obstaje, choć ja osobiście jestem zwolennikiem ustępstw, polemiki i zgody, w sprawach trudnych. Dlatego ja zaproponowałem.
    Wczoraj miałem okazję być na spotkaniu przedwyborczym. Byłem świadkiem ostrej na początku rozmowy z narodowcami, potem długiej dyskusji która zakończyła się wzajemnym (wręcz przyjaznym) zrozumieniem obydwu stron. W tym duchu narodowej zgody zostałem .... do dziś.
  • barbapapa003 27.04.14, 20:16
    skuter44 napisał:

> Każdy z nas ma swoje zdanie i przy nim obstaje, choć ja osobiście jestem zwolen
    > nikiem ustępstw, polemiki i zgody, w sprawach trudnych. Dlatego ja zaproponował
    > em.

Skuterku ale ja przecież ustępuję :) Nie domagam się przeprosin za te ataki ani nie mam do nich pretensji :)

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka