Dodaj do ulubionych

PKO BP .... promuje narkotyki

04.04.15, 19:02
finanse.wp.pl/kat,1033715,title,Mini-Ratka-Fantazja-i-Andzia-Reklama-PKO-BP-promuje-narkotyki,wid,17422658,wiadomosc.html
Trzeba być na haju żeby brać...?
Edytor zaawansowany
  • szar_amysz 04.04.15, 21:25
    Masz tahiya dziwne poczucie humoru ;)
  • tahiya 04.04.15, 23:31
    ale to nie ja... to artykuł :O:O:]
  • szar_amysz 05.04.15, 21:54
    Ale Ty się na niego powołałaś.
  • dziura_zabita_dechami 05.04.15, 22:11
    Bana Jej, ze nie powołała sie na ranking :)
  • fig-a75 04.04.15, 22:20
    ta cała seria reklam jest po prostu głupia.
    może osoba zatwierdzająca te gnioty po stronie banku coś nielegalnego sobie zaaplikowała...
  • tu_cezary 06.04.15, 10:33
    Reklama ma być skuteczna. Jej celem jest by bank sprzedał i zarobił wi?cej niżby to było bez reklamy. Czy Ty we wszystkim co dotyczy Pko jesteś na NIE?
  • fig-a75 06.04.15, 20:45
    NIE :)

jak reklamy są wg mnie głupie (zwłaszcza te o glutach w nosie i palco-penisie) - to dlaczego mam pisać, że są fajne?
  • tu_cezary 07.04.15, 11:26
    Reklama nie ma być mądra, ani głupia, ani ładna, ani brzydka. Reklama ma zapadać w pamięć konsumenta i skłonić go do zakupu reklamowanego towaru, bądź do jego odróżnienia spośród wielu innych podobnych. Nikt nie będzie robił reklam po to by się Tobie podobały.
    Jeśli co do zasady nie jesteś na NIE załóż wątek np. pt. "W Pko BP najbardziej podoba mi się..." i daj dobry przykład, że potrafisz coś więcej niż tylko narzekać :)
  • fig-a75 07.04.15, 21:44
    niejednokrotnie pisałam, co mi się podoba :) i o ile dobrze pamiętam był taki wątek.

pamiętaj, że ja też JESTEM KLIENTKĄ i ja też jestem ich odbiorcą. i jeżeli reklama kieruje moje myśli na gluty w nosie lub penisa (choć takie myśli to lubię, ale nie w powiązaniu z bankiem) - to coś jest nie teges, bo nie zachęca do wizyty w banku po produkty bankowe.
    szkoda, że bank wyznaje "celebrycką zasadę": nie ważne co mówią, ważne aby mówili.
    podobała mi się natomiast świąteczna reklama z kosmatymi myślami ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka