05.08.18, 21:23
Prośba o informację nt stanowiska specjalista ds. przygotowywania umów, czy taka praca również jest na akord - ilość umów, jaka mniej więcej pensja - nie wiem czy powiedzialam za dużo / za mało. Czy wogole się odezwą? Czy jest jakiś program do pisania umów, wzory dla klientów Nie dopytałam się czy Pko ma swoją przychodnię. Mówiono coś o zabezpieczeniu emerytalnym - funduszu dla pracowników? jak z dofinansowaniem urlopu gruszą czy obejmują wszystkich? Jakie są realia? W mojej obecnej pracy jest masakrycznie
Edytor zaawansowany
  • solicit_ja 15.10.18, 20:59
    Witam, pracy jest dużo, nie dość że nieciekawa to pod presją czasu i przewidywalna, nierozwijająca, można utknąć w procedurach. Z perspektywy czasu szkoda w to inwestować bo i szans na rozwój, awans nie ma. Lepiej zatrudnić się w kancelarii lub firmie która idzie z duchem czasu ale jednak się rozwijać. Najlepsza opcja to duża kancelaria ale od czegoś trzeba zacząć więc i mała będzie dobra. A po czym jesteś? Pozdrawiam
  • kajsa1990 21.10.18, 12:24
    Hej, zaczęłam obecnie administrację ale robię to bardziej dla siebie, żeby znaleźć dobrze płatną ciekawą pracę . Nie chcę utonąć w przepisach, papierach. Obecnie jestem odpowiedzialna za sprzedaż dla klientów indywidualnych. W oddziale, w którym pracuje, pracy jest dużo, tak naprawdę praca sama czyt. sprzedaż wchodzi do rąk mówiąc kolokwialnie. Wiem jednak, że to też nie to, namawianie, rozliczanie zebranie...szukam czegoś innego. Myślę właśnie m.in. o jakiejś kancelarii byle się udało zaczepić gdzieś.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka