Dodaj do ulubionych

Cofnięty debet na koncie, nie jsaności.

17.06.19, 15:16
Mam od lat debet 1000zł na koncie PKO. Dostałem go bo miałem regularne wpływy. Ostatnio rozpocząłem go 10 maja i przez moją nieuwagę 31 maja pensja (pierwszy wpływ od 10 maja) która wpłynęła mi na konto została prze zemnie tego samego dnia wypłacona (nie przeleżała dobę). 10 czerwca mój wykorzystany debet do dna zamienił się niespodziewanie w (minus) -1000zł środków dostępnych - jak domyślam się zablokowano mi go bo nie było spłaty w 30 dni. Po 7 dniach czyli dzisiaj 17 czerwca dostałem inny wpływ około 2000zł zakwalifikowany jako systematyczny, który spłacił to -1000zł + sostało jeszcze ponad 1000zł. Teraz pytanie, kiedy bank przywróci mi debet.
A. Jutro po północy
B. Od 1 lipca
C. Ch** wi.
Edytor zaawansowany
  • arczas89 17.06.19, 15:17
    Dodam, że pytam gdyż w banku i na infolinii dostałem różne sprzeczne ze sobą odpowiedzi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.